"Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-10, 18:57   #481
Fekete
Zakorzenienie
 
Avatar Fekete
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Małopolskie/Lubelskie
Wiadomości: 10 138
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Dziewczyny czy teraz juz Trinny i Susanah nie prowadza "Jak sie nie ubierac" ,tylko ta modelka i piosenkarka? I chyba zmienila sie rozkladowka ,bo cos nie moge na to trafic
__________________
wymiana

książki
Fekete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 19:26   #482
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

W TvN Style kiedyś było coś na temat biżuterii. Do jakies twarzy jakie kolczyki... pamiętacie...? Jak to bylo... może macie jakaś stronke. POmóżcie )))))
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 21:00   #483
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Cytat:
Napisane przez Fekete Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy teraz juz Trinny i Susanah nie prowadza "Jak sie nie ubierac" ,tylko ta modelka i piosenkarka? I chyba zmienila sie rozkladowka ,bo cos nie moge na to trafic
wlasnie mialam o tym samym pisac.
w niedziele widzialam ze porgram prowadzila jakas murzynka i taka dosc szczupla kobietka o krotkich wlosach. czemu tak?
szczerze srednio podoba mi sie ich styl prowadzenia
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 21:05   #484
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
W TvN Style kiedyś było coś na temat biżuterii. Do jakies twarzy jakie kolczyki... pamiętacie...? Jak to bylo... może macie jakaś stronke. POmóżcie )))))
no wlasnie tez jestem ciekawa jakie kolczyki do jakiego typu twarzy kiedys pokazywali to w "lekcja stylu"
roxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 07:43   #485
kingur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 391
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Ja mam to napisane w jakiejs gazecie jesli chcecie)Znaczy niedokladnie to ale jesli komus sie przyda.... Prosze:
  • niski wzrost-subtelna bizuteria np kilka sznurkow drobnych koralikow lub jeden zwracajacy uwage;kolczyki najlepiej azurowe, cienkie,podluzne;unikaj ciezkich,duzych korali
  • krotka szyja- dlugie kolczyki(ozdobne, podluzne), naszyjniki luzne, najlepiej ozdobione kwiatkami,koralikami,pere lkami;unikaj kolczykow: duzych kol i kropel jednak zawsze staraj sie miec kolczyki(odciagna uwage od szyi),naszyjnikow: szerokich,ciasno oplatajacych szyje
  • wysoki wzrost- duze, wyrazne ozdoby np. etniczne;nie- drobne dodatki
  • duzy biust- naszyjnik noszony 5cm ponizej kosci obojczyka(dodaje lekkosci i odciaga uwage od biustu; nie- dlugie korale i wisiorki
Przepisane z zeszlorocznego nr specjalnego Dziewczyny "Badz sliczna"
kingur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 10:10   #486
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Cytat:
Napisane przez Fekete Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy teraz juz Trinny i Susanah nie prowadza "Jak sie nie ubierac" ,tylko ta modelka i piosenkarka? I chyba zmienila sie rozkladowka ,bo cos nie moge na to trafic
Nie prowadzą, jest dużo na ten temat w tym wątku.
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 10:17   #487
suchaa
Rozeznanie
 
Avatar suchaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wszędzie mnie pełno
Wiadomości: 684
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

nom juz nie prowadza
teraz zajmuja sie ubieraniem par ...
ale te dwie nowe sa tez fajne a szczegolnie blondynka bardzo ladnie sie ubiera i ma swietna fryzure
__________________
wiecej niz slowo
suchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-11, 10:27   #488
Fekete
Zakorzenienie
 
Avatar Fekete
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Małopolskie/Lubelskie
Wiadomości: 10 138
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Cytat:
Napisane przez suchaa Pokaż wiadomość
nom juz nie prowadza
teraz zajmuja sie ubieraniem par ...
ale te dwie nowe sa tez fajne a szczegolnie blondynka bardzo ladnie sie ubiera i ma swietna fryzure
No tak Lisa (modelka) bardzo fajnie się ubiera ,a fryzurke ma boska Ale jednak troszke inaczej sie to oglada ,choc na pewno szybko sie przyzwyczaje
__________________
wymiana

książki
Fekete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 16:33   #489
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Ojj uwielbiam ten program! szczególnie ten moment kiedy uczestniczki robiły zakupy z Trinny i Suzannach i stroje wybrane przez nie w ogóle im się nie podobały a potem okazało się że wyglądają supera ten z tą murzynką i blondynką...nie wiem ale może nie pasuje mi bo wolałam T&S,może dlatego,że jest troche sztuczny i poprzednie prowadzące były takie naturalne i dawały rady...a te po prostu dają im stroje i karzą się stosować do zasad, a one same nie zawsze mają strój wspógrający z zasadami ich figury.Fajne było także ,,trinny i suzannach rozbierają"ten odcinek z parą co kobieta miała 44/45 lat a facet 23(chyba)...wzruszyłam się
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 18:53   #490
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Cytat:
Napisane przez kingur Pokaż wiadomość
Ja mam to napisane w jakiejs gazecie jesli chcecie)Znaczy niedokladnie to ale jesli komus sie przyda.... Prosze:
  • niski wzrost-subtelna bizuteria np kilka sznurkow drobnych koralikow lub jeden zwracajacy uwage;kolczyki najlepiej azurowe, cienkie,podluzne;unikaj ciezkich,duzych korali
  • krotka szyja- dlugie kolczyki(ozdobne, podluzne), naszyjniki luzne, najlepiej ozdobione kwiatkami,koralikami,pere lkami;unikaj kolczykow: duzych kol i kropel jednak zawsze staraj sie miec kolczyki(odciagna uwage od szyi),naszyjnikow: szerokich,ciasno oplatajacych szyje
  • wysoki wzrost- duze, wyrazne ozdoby np. etniczne;nie- drobne dodatki
  • duzy biust- naszyjnik noszony 5cm ponizej kosci obojczyka(dodaje lekkosci i odciaga uwage od biustu; nie- dlugie korale i wisiorki
Przepisane z zeszlorocznego nr specjalnego Dziewczyny "Badz sliczna"

Tam bylo dokładnie do jakiej twarzy (okrągłej, w kształcie jaja, kwadratowej itd itp)
Wszystko tak fajnie omowione...
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 19:35   #491
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

ogladalam dzisiaj odcinek z lisa i mica. podobal mi sie bardzo. byl o kobietach, ktore mialy usunieta jedna piers. poplakalam sie na koncu. bardziej podobala mi sie przemiana tej starszej kobiety, ktora pracowala w sluzbie zdrowia. swietnie wygladala po .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-12, 19:57   #492
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Ojj uwielbiam ten program! szczególnie ten moment kiedy uczestniczki robiły zakupy z Trinny i Suzannach i stroje wybrane przez nie w ogóle im się nie podobały a potem okazało się że wyglądają supera ten z tą murzynką i blondynką...nie wiem ale może nie pasuje mi bo wolałam T&S,może dlatego,że jest troche sztuczny i poprzednie prowadzące były takie naturalne i dawały rady...a te po prostu dają im stroje i karzą się stosować do zasad, a one same nie zawsze mają strój wspógrający z zasadami ich figury.
Dokładnie.
chociaż oglądam to zwykle przypadkiem, widziałam tylko pare odcinków, ale mam takie same wrażenia.
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 20:02   #493
meredith91
Wtajemniczenie
 
Avatar meredith91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 334
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

dołączam się !
kocham ten program
__________________
full time traveller, somewhere in the sky in love with my life , books, learning new languages, law (hopefully becoming a future lawyer soon) and visiting new countries currently living in the Middle East, but my heart is in Poland
meredith91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:33   #494
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Wiem, że to wątek dla fanów, a nie przeciwników tego serialu, ale jak dla mnie ten i podobne mu seriale i książki powodują, że ludzie zaczynają ubierac się tak samo. Każdy człowiek ma prawo poeksperymentować z ubiorem. I , jak to zawsze z eksperymentami bywa, nie wszystkie one są udane. Czasem ubierzes ię czł;owiek śmiesznie, brzydko, nieodpowiednio do figury. I jeżeli po jakimś czasie uzna, że popełnił błąd, to sam go skoryguje. A jeżeli nie - jeżeli to właśnie taki styl mu sie podoba, to co w tym złego? To, że większości się nie podoba? Trudno, nikt inny nie musi się tak ubierać.

Jakoś mnie nie bawi, że ktoś biega za kims z kamerą i go filmuje, zawsze w takich pozycjach i sytuacjach, gdy wygląda on najbardziej niekorzystnie, po czym wyciąga go do sklepu, kupuje mu ubrania, które temu człowiekowi sie ogólnie nie podobają, ubiera go w nie i pokazuje, że ta osoba tez może wyglądac tak jak wszyscy. Bo, że ładnie, to się raczej nie zgodzę. Cały ten program wygląda jak sytuacja z namolną ekspedientką w sklepie

- Chyba nie...
-Ależ Pani w tym pięknie wygląda
- Nie jestem przekonana
- Kiedy ta bluzka jest na Panią stworzona!

No właśnie, w sklepie, kiedy jesteśmy tak potraktowani, czujemy się rozdrażnieni i zazwyczaj rezygnujemy z zakupów, skąd wziął sie więc fenomen tego serialu?

Oczywiście, te panie podają zasady, które bardzo często rzeczywiście pasują, jednak nie zawsze każdemu i do każdej sytuacji, więc tak naprawdę i tak trzeba dojść do wszytskiego samemu.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 19:06   #495
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

ale jakby ta namolna ekspedientka chciałaby mi dać te ciuszki za free to bym sie wcale specjalnie nie sprzeciwiała

mnie bardziej od tego o czym pisze Teje wkurzają reakcje niektórych kobiet ktore w koncu same sie do tego programu zglaszaja i rozpaczaja ze bardzo chca sie zmienic ale nie potrafia ze ich jedyna nadzieja to trinny i susanah a pozniej i nic im sie nie podoba na nic sie nei zgadzaja i sa dalej najmadrzejsze albo najpierw na wszsytko sie zgadzaja i udaja przed T&S ze jest super a pozniej w przymiezalni do kamery mowia ze to jest okropne i i tak tego nie wloza
a one mi sie wydaje naprawde znaja sie na rzeczy bo mi sie efekty bardzo podobaja
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 21:10   #496
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Widze że nie tylko ja jestem fanką tego programu

Nie wiem jak Wy, jednak ja zdecydowanie wole duet Trinny&Susanah, od tych dwóch z którymi teraz lecą odcinki na TVN-Style
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 00:11   #497
aniax
Raczkowanie
 
Avatar aniax
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 225
GG do aniax
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

No tak. To chyba oczywiste, chyba wszystkie tu ubóstwiamy T&S a nie te nowe.. :/
__________________





aniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 07:35   #498
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

wiecie, jakos sie przyzwyczailam do Lisy i Mishy (chyba tak pisze sie to imie ). wczesniej bylam bardzo rozczarowana, ze nie ma T&S, a teraz juz jest lepiej .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 07:37   #499
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

ja przestalam ogladac odkad nie ma T&S te nowe jakos mi nie pasuja, moze z czasem sie przekonam.
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 08:37   #500
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Oglądać czasem warto, jednak dla mnie nawet efekty końcowe nie są takie super przy Lisie i Mishie...
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 15:02   #501
-kasia-
Raczkowanie
 
Avatar -kasia-
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 150
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Trini i Susanah sa jednak niezastąpione
-kasia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 16:08   #502
groshek
Raczkowanie
 
Avatar groshek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 261
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Wiem, że to wątek dla fanów, a nie przeciwników tego serialu, ale jak dla mnie ten i podobne mu seriale i książki powodują, że ludzie zaczynają ubierac się tak samo. Każdy człowiek ma prawo poeksperymentować z ubiorem. I , jak to zawsze z eksperymentami bywa, nie wszystkie one są udane. Czasem ubierzes ię czł;owiek śmiesznie, brzydko, nieodpowiednio do figury. I jeżeli po jakimś czasie uzna, że popełnił błąd, to sam go skoryguje. A jeżeli nie - jeżeli to właśnie taki styl mu sie podoba, to co w tym złego? To, że większości się nie podoba? Trudno, nikt inny nie musi się tak ubierać.

Jakoś mnie nie bawi, że ktoś biega za kims z kamerą i go filmuje, zawsze w takich pozycjach i sytuacjach, gdy wygląda on najbardziej niekorzystnie, po czym wyciąga go do sklepu, kupuje mu ubrania, które temu człowiekowi sie ogólnie nie podobają, ubiera go w nie i pokazuje, że ta osoba tez może wyglądac tak jak wszyscy. Bo, że ładnie, to się raczej nie zgodzę. Cały ten program wygląda jak sytuacja z namolną ekspedientką w sklepie

- Chyba nie...
-Ależ Pani w tym pięknie wygląda
- Nie jestem przekonana
- Kiedy ta bluzka jest na Panią stworzona!

No właśnie, w sklepie, kiedy jesteśmy tak potraktowani, czujemy się rozdrażnieni i zazwyczaj rezygnujemy z zakupów, skąd wziął sie więc fenomen tego serialu?

Oczywiście, te panie podają zasady, które bardzo często rzeczywiście pasują, jednak nie zawsze każdemu i do każdej sytuacji, więc tak naprawdę i tak trzeba dojść do wszytskiego samemu.
Ale zauwaz ze nikt nikogo tam nie zaciaga na sile! te kobitki same sie tam zglaszaja bo widza ze maja problem z doborem ciuchow, bo widza ze zle wygladaja a jednak nie potrafia tego zmienic, bo wreszcie zazdroszcza innym ze wygladaja tak a nie inaczej i same chcialyby tak wygladac i duzo by daly zeby sie zmienic!
Dlatego ja tez nie pojmuje tych niektorych marud w programie ktore na wszelkie propozycje zmian mowia; nie! no przeciez same chcialy....
A zauwaz jeszcze ze na koncu kiedy patrza w lustro kiedy Trinny i Susannah zuzyja kupe nerwow zeby je w koncu przekonac, to wszystkie babki otwieraja buzie ze zdumienia ze moga tak wygladac i sie nie poznaja i placza ze szczescia. I zauwaz jeszcze jak od razu wzrasta samopoczucie tych kobiet i ich samoocena. Bo nie ma sie co oszukiwac... wyglad jednak ma znaczenie i wplywa na nasze samopoczucie w znacznym stopniu.
groshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 16:11   #503
groshek
Raczkowanie
 
Avatar groshek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 261
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

dziewczyny, nie wiem czy to tu bylo, przypomnialo mi sie ostatnio co znalazlam na you tubie. swietna reklama
http://www.youtube.com/watch?v=7LGEnWOmFfQ
groshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 17:59   #504
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
wiecie, jakos sie przyzwyczailam do Lisy i Mishy (chyba tak pisze sie to imie ). wczesniej bylam bardzo rozczarowana, ze nie ma T&S, a teraz juz jest lepiej .
U mnie wręcz przeciwnie! Mam ochote im dać po twarzy Dlatego już nie ogladam powtórek.
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 18:00   #505
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

rzeczywiscie.. reklama extra
Kocham T&S! Są poprostu niezastąpione...
Te nowe może się i znają ale program i tak należy do T&S
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 21:40   #506
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Teraz tak, ale poczatki były inne. Zgłaszali sąsiedzi, znajomi, przyjaciele. A potem było to ganianie z kamerą i filmowanie. Rozumiem, ze ktoś się sam zgłasza, wtedy jest wszystko w porządku, ale jeżeli ktos jest zgłaszany i wciągany do programu tak długo, że w pewnym momencie znajduje się w sytuacji, w której trudno powiedzieć - "nie dziękuję- to już mi sie nie podoba...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 23:35   #507
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

tez je uwielbiam chociaz nie zawsze podoba mi sie jak one sie same ubieraja to jednak widac, ze znaja sie na rzeczy.
pamietam jak pierwszy raz udało mi sie trafic na sam poczatek programu i jak ta wysoka i szczupła, Trinny?, pokazala swoja szafe a tam szuflady podpisane "swetry na zime", t-shirty na lato", "spodnie na wiosne" itp.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 23:36   #508
groshek
Raczkowanie
 
Avatar groshek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 261
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

hmmm...wydaje mi sie ze mozna bylo odmowic...jesli ktos ze znajomych czy rodziny zglosil... no bez przesady przeciez babkom zagladali do... no nie tylko do szafy
a ogladalam dzisiejsze jak sie nie ubierac z tymi nowymi prowadzacymi- nie kojarze imion jakos. nie podobaja mi sie w ogole:| i jakos tych babek nawet sensownie nie ubieraja. jak byly T&S to malo ktora rzecz ktora wybieraly mi sie nie podobala a teraz...phi...niestety program stracil duzo
groshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 12:09   #509
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

Cytat:
Napisane przez groshek Pokaż wiadomość
hmmm...wydaje mi sie ze mozna bylo odmowic...jesli ktos ze znajomych czy rodziny zglosil... no bez przesady przeciez babkom zagladali do... no nie tylko do szafy
a ogladalam dzisiejsze jak sie nie ubierac z tymi nowymi prowadzacymi- nie kojarze imion jakos. nie podobaja mi sie w ogole:| i jakos tych babek nawet sensownie nie ubieraja. jak byly T&S to malo ktora rzecz ktora wybieraly mi sie nie podobala a teraz...phi...niestety program stracil duzo
ja zauwazylam, ze te nowe prowadzące wiecej gadaja o jakichs psychologicznych bzdurach niz o tym how not to wear. w ogole nie przedstawiaja zasad, w sklepach tez nic nie mowią, tylko eh nie podoba mi sie :p
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 12:28   #510
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: "Jak się nie ubierać?" na TVN Style - Fanki, łączmy się! :D

O mamooo ! To juz programu nie prowadza Trini i Susanah ?!
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.