Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-17, 14:49   #361
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 170
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;49804083]Mówicie o kliencie docelowym.
U mnie na osiedlu jest sklep dziecięcy. Prowadzi do niego milion pięćset betonowych schodów, podjazdu brak. Raz mi się udało złapać właściciela, to mi pomógł wnieść wózek, drugi raz nie ryzykuję.
To samo lump z odzieżą dziecięcą. Schodzi się w dół, jak do piwnicy, podjazdu brak.

Ludzie otwierają biznesy, ale umysłów to już nie bardzo A potem narzekają, że klienci wolą w marketach kupować. No ja wolę, bo do Lidla wjadę bez niczyjej łaski i niełaski.[/QUOTE]

Mieszkam przy wąskiej ulicy, z wąskim chodnikiem - ciąg kamieniczek, i w każdej jest suterena (xero, sklep spożywczy, restauracje, puby itp) i do każdej prowadzą wąskie (naprawdę wąziutkie ), strome schodki w dół. Nie wyobrażam sobie wybudować tam podjazdów, w jaki sposób Wiele z nich ma dzwonek dla niepełnosprawnych, jak się zadzwoni to sprzedawca wychodzi. W takiej sytuacji, gdy NIE MA możliwości dobudowania podjazdów to dobre rozwiązanie.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 15:22   #362
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Tylko piszecie o sklepach, że nie każdy może wejść wszędzie i taki lajf.

A ja mam na swoim podwórku dwa przykłady wręcz totalnej głupoty - otwieram sklep, do którego nie ma dojścia grupa docelowa Ani w jednym ani w drugim żadnego dzwonka nie ma. Tego właściciela dziecięcego złapałam na papierosie, ewentualnie mogę go sobie wołać, no komforcik
Może ja się mylę, ale gdybym otwierała sklep dziecięcy to pierwsze, o czym bym pomyślała to o tym, jak ma wjechać rodzic z wózkiem. Bo w dziecięcych zaopatrują się głównie rodzice małych dzieci.
Dodam, że do tego dziecięcego schody prowadzą z dwóch stron, nie sądzę, by zrobienie podjazdu z choć jednej byłoby aż takim problemem.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 17:42   #363
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;49804130]musiałam robić większe kółka, chodzić wolniej a facet miał ...okropny łupież[/QUOTE]
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 17:44   #364
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;49804626]Tylko piszecie o sklepach, że nie każdy może wejść wszędzie i taki lajf.

A ja mam na swoim podwórku dwa przykłady wręcz totalnej głupoty - otwieram sklep, do którego nie ma dojścia grupa docelowa Ani w jednym ani w drugim żadnego dzwonka nie ma. Tego właściciela dziecięcego złapałam na papierosie, ewentualnie mogę go sobie wołać, no komforcik
Może ja się mylę, ale gdybym otwierała sklep dziecięcy to pierwsze, o czym bym pomyślała to o tym, jak ma wjechać rodzic z wózkiem. Bo w dziecięcych zaopatrują się głównie rodzice małych dzieci.
Dodam, że do tego dziecięcego schody prowadzą z dwóch stron, nie sądzę, by zrobienie podjazdu z choć jednej byłoby aż takim problemem.[/QUOTE]


a wiesz, koło siebie miałam bardzo podobną sytuację. Niedaleko "otworzył się" komis dziecięcy. w suterynie bloku. i wiodły do niego wąskie, strome schodki. żeby było ciekawiej - drzwi wejściowe były tak wąskie, że nie mieścił się w nich przeciętny wózek typu 2w1 - brakowało centymetra czy dwóch. może to i lepiej, bo schodzenie po tych schodach z dużym, cieżkim wózkiem to gwarantowany wypadek. małe "parasolki" też się znosiło bardzo cieżko, bo schody były tak wąskie, że nie dało sie nieść wózka "obok siebie", jedynie przed sobą albo za sobą. pani właścicielka w średnim wieku średnio kwapiła się do pomagania w wnoszeniu / znoszeniu wózków. w środku tak mało miejsca, ze za bardzo nie było tam gdzie tego dzieciaka w wózku postawić.

suma sumarum komis z bardzo fajnymi rzeczami w naprawdę dobrych cenach przetrwał tam z pół roku. i zniknął. w jego miejscu zrobili teraz sklepik ze śrubkami i gwoździami
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 18:07   #365
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Sorry, że wtrącę się w tą ożywioną dyskusję, ale załóżcie sobie wątek o niesprawiedliwości wobec niepełnosprawnych, bo temat matek z OZM dawno zjechał na boczny tor.
Dokładnie, załóżcie sobie nowy wątek i tam sobie dyskutujcie. Przez 3 strony przedzierałam się przez dyskusję zupełnie nie na temat.
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 20:05   #366
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Dokładnie, załóżcie sobie nowy wątek i tam sobie dyskutujcie. Przez 3 strony przedzierałam się przez dyskusję zupełnie nie na temat.
Żeby to były 3 strony
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 20:50   #367
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

było o tym, że dzieci kopią w fotele w samolotach. mnie nieraz się zdarzyło, że dziecko kopało w mój fotel w autobusie czy w tramwaju. nie trawię tego.
za RAZ w życiu spotkałam w autobusie totalnie anty-odpieluszkową matkę i zawsze, jak widze rozwydrzone dzieciaki w komunikacji miejskiej, to sobie tamtą matkę przypominam. dawno to było, ale pamiętam jak dziś.
Kobieta młoda, przed trzydziestką. z nią dziewczynka, na oko 5-6 lat. na dworze deszcz i chlapa. matka z dziewczynką wsiadają do autobusu (stary ikarus ze skajowymi siedzeniami). siadają na podwójnym miejscu. dziewczynka zaraz po tym, jak usiadła, oparła nogi o oparcie siedzenia przed nią. a matka... nakazała dziewczynce zdjąć buty z oparcia. z torebki wyciągnęła chusteczki, wręczyła małej i poleciła jej wytarcie oparcia. i uzasadniła to zdaniem: "musisz się nauczyć, że co twoje nogi ubrudzą, to twoje ręce będą musiały posprzątać". oczywiście pomogła jej w tym tam, gdzie mała miała problem, i wszystko obyło się bez krzyku i agresji.
można? można.
szkoda, że mało takich.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 00:12   #368
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Fajnie to powiedziała, pewnie mądra mama i grunt, że daje dziecku przykład, a nie tylko nakazuje, bo tylko tak można dziecko czegoś nauczyć.
Ja się spotykam albo z rodzicami-olewaczami albo z rodzicami wiecznie krzyczącymi, warczącymi na dzieci. Rzadko spotykam jakieś osoby, które mogłabym naśladować.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 07:40   #369
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
kocham cię : roza:
A mnie? A mnie?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 17:25   #370
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Byłam dzisiaj w chyba jednym z większych CH na Śląsku i poczyniłam następujące obserwacje:
- w pokoju matki z dzieckiem nie ma żadnego fotela do karmienia, nie wiem czy we wszystkich tak jest, ale w tym, w którym byłam - nie ma. Do tego ten okropny wystrój, o którym już pisałam, wiele ciemnych małych kafelek, no klaustrofobia.
- do H&Y nie wjechałabym żadnym wózkiem, ani zwykłym inwalidzkim ani parasolką; w niektórych alejkach to przypuszczam, że osoby zdrowe ale z nadprogramowymi kilogramami by się nawet nie zmieściły; klaustrofobia vol. II + miliard pierdołek = ja strasznie nie lubię takich sklepów i już wcale o żaden wózek mi nie chodzi.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 18:06   #371
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Perse - to jak potencjalna matka mialaby karmic? Na stojaco? Siedziec na podlodze? Sie nie dziwie ze kobiety nie chca tam karmic, skoro nie ma podstawowego "narzedzia" do wygodnego karmienia. Chamstwo i tyle. Ze strony CH.

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 18:30   #372
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;49819192]Byłam dzisiaj w chyba jednym z większych CH na Śląsku i poczyniłam następujące obserwacje:


- w pokoju matki z dzieckiem nie ma żadnego fotela do karmienia, nie wiem czy we wszystkich tak jest, ale w tym, w którym byłam - nie ma. Do tego ten okropny wystrój, o którym już pisałam, wiele ciemnych małych kafelek, no klaustrofobia.


- do H&Y nie wjechałabym żadnym wózkiem, ani zwykłym inwalidzkim ani parasolką; w niektórych alejkach to przypuszczam, że osoby zdrowe ale z nadprogramowymi kilogramami by się nawet nie zmieściły; klaustrofobia vol. II + miliard pierdołek = ja strasznie nie lubię takich sklepów i już wcale o żaden wózek mi nie chodzi.[/QUOTE]



Może weź to gdzies zgłoś? Co za problem dostawić fotel; fakt, powinni sami pomyśleć, ale czasem trzeba sie upomnieć i tyle.



Mnie zauroczylo w Ikei, ze przewijaki są takze w męskiej toalecie.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 18:35   #373
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Perse - to jak potencjalna matka mialaby karmic? Na stojaco? Siedziec na podlodze? Sie nie dziwie ze kobiety nie chca tam karmic, skoro nie ma podstawowego "narzedzia" do wygodnego karmienia. Chamstwo i tyle. Ze strony CH.

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
Na klęcząco, iYKwIM
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 18:36   #374
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

A idz ty

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 19:25   #375
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
A mnie? A mnie?
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 20:08   #376
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;49819192]
- do H&Y nie wjechałabym żadnym wózkiem, ani zwykłym inwalidzkim ani parasolką; w niektórych alejkach to przypuszczam, że osoby zdrowe ale z nadprogramowymi kilogramami by się nawet nie zmieściły; klaustrofobia vol. II + miliard pierdołek = ja strasznie nie lubię takich sklepów i już wcale o żaden wózek mi nie chodzi.[/QUOTE]
Ja też, a nawet nadprogramowych kg nie mam
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 20:17   #377
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;49819192]Byłam dzisiaj w chyba jednym z większych CH na Śląsku i poczyniłam następujące obserwacje:
- w pokoju matki z dzieckiem nie ma żadnego fotela do karmienia, nie wiem czy we wszystkich tak jest, ale w tym, w którym byłam - nie ma. Do tego ten okropny wystrój, o którym już pisałam, wiele ciemnych małych kafelek, no klaustrofobia.
- do H&Y nie wjechałabym żadnym wózkiem, ani zwykłym inwalidzkim ani parasolką; w niektórych alejkach to przypuszczam, że osoby zdrowe ale z nadprogramowymi kilogramami by się nawet nie zmieściły; klaustrofobia vol. II + miliard pierdołek = ja strasznie nie lubię takich sklepów i już wcale o żaden wózek mi nie chodzi.[/QUOTE]

po opisie wiem które centrum, w tym pokoju mozna świra dostac

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Może weź to gdzies zgłoś? Co za problem dostawić fotel; fakt, powinni sami pomyśleć, ale czasem trzeba sie upomnieć i tyle.



Mnie zauroczylo w Ikei, ze przewijaki są takze w męskiej toalecie.
było zgłaszane przez nie jedną osobe, nawet na fb o tym było, mieli zwrócić sie z tym do osoby odpowiedzialnej za takie miejsce i jak widac bez echa
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 21:28   #378
201604140952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 236
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Przepraszam za offtop, nie mogę się powstrzymać.

Na pierwszej stronie ktoś pisał, że ustępowanie miejsca ciężarnej rozumie się samo przez się. Chciałabym, żeby wszyscy tak myśleli, ale z moich obserwacji wynika inaczej... Przykład: Któregoś razu jechałam z mężem w wakacje do rodziców. Było duszno, bardzo ciepło, w pociągu mnóstwo ludzi - w przedziałach i na korytarzach. Z mężem kupiliśmy dwa bilety, niestety, była tylko jedna miejscówka. Na korytarzu przy naszym przedziale stała ciężarna kobieta - na oko gdzieś 8 miesiąc ciąży, ale mogę się mylić. W każdym razie, brzuszek był już bardzo duży. Nie wsiadła na naszej stacji, tylko wcześniej (co najmniej jeden przystanek, a z poprzedniego miasta do naszego pociągiem wychodzi ok. 30minut) i NIKT nie ustąpił jej miejsca. Mimo, że było dużo młodych ludzi, mężczyzn w średnim wieku itd., a nie same starsze czy schorowane osoby. Ba! Ludzie wręcz przepychali się, ZGNIATAJĄC jej brzuch! Nikogo to nie obchodziło... Dopiero my z mężem zaproponowaliśmy jej nasze miejsce. Ale i tak jakaś młoda dziewczyna (na oko ze 20 lat) zapytała kobietę CZY ONA MA TUTAJ MIEJSCÓWKĘ, BO JEDNO MIEJSCE JEST JEJ I CHŁOPAKA. No po prostu bezczelność, miałam ochotę coś tej dziewczynie powiedzieć... Może i ktoś mógł pomyśleć, że kobieta po prostu chciała postać na korytarzu bo coś tam, ale i tak wypadało zapytać. Było widać, że jest zmęczona, do tego ci przepychający się ludzie nawet bez "przepraszam". Wierzyć mi się nie chciało. A już nie mówiąc o autobusach miejskich. Chociaż z drugiej strony kiedyś w drogerii podchodzę do kasy, nie było żadnej kolejki, już wykładam zakupy, aż nagle przede mnie wpycha się kobieta w ciąży. Mnie to wszystko jedno, poczekam, ale zaznaczam, że nie było kolejki - tylko ja i ona - i czekanie tej kobiety wyniosłoby pewnie ok. 2 minuty albo i nie. Uważam to po prostu za niegrzeczne.

A w temacie - znam niespełna trzyletniego chłopca, który bije, szczypie, ciąga za włosy inne dzieci... Ale nic dziwnego, skoro jego mama na każde piśnięcie, krzyk, płacz, odpowiada klapsem. Straszne. Nawet nie sprawdzi czy coś jest nie tak, po prostu twierdzi, że dzieci powinny być posłuszne, że ona w domu "dostawała i wyrosła na ludzi". Potem jest jeszcze większy płacz chłopca, krzyk jego mamy... Włos się jeży, ręce opadają. Biedny chłopczyk.

edit. No dobra, tak czytam ten wątek i może to się nie nadaje do OZN, ale zrozumiałam na początku, że chodzi o nieodpowiedzialne zachowanie rodziców. A to takie jest.

Edytowane przez 201604140952
Czas edycji: 2015-01-18 o 22:12
201604140952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 10:12   #379
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez CaramelTea Pokaż wiadomość

A w temacie - znam niespełna trzyletniego chłopca, który bije, szczypie, ciąga za włosy inne dzieci... Ale nic dziwnego, skoro jego mama na każde piśnięcie, krzyk, płacz, odpowiada klapsem. Straszne. Nawet nie sprawdzi czy coś jest nie tak, po prostu twierdzi, że dzieci powinny być posłuszne, że ona w domu "dostawała i wyrosła na ludzi". Potem jest jeszcze większy płacz chłopca, krzyk jego mamy... Włos się jeży, ręce opadają. Biedny chłopczyk.
Nie cierpię takich matek, na szczęście znajome tak się nie zachowują.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 19:26   #380
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez CaramelTea Pokaż wiadomość
Przepraszam za offtop, nie mogę się powstrzymać.

Na pierwszej stronie ktoś pisał, że ustępowanie miejsca ciężarnej rozumie się samo przez się. Chciałabym, żeby wszyscy tak myśleli, ale z moich obserwacji wynika inaczej... Przykład: Któregoś razu jechałam z mężem w wakacje do rodziców. Było duszno, bardzo ciepło, w pociągu mnóstwo ludzi - w przedziałach i na korytarzach. Z mężem kupiliśmy dwa bilety, niestety, była tylko jedna miejscówka. Na korytarzu przy naszym przedziale stała ciężarna kobieta - na oko gdzieś 8 miesiąc ciąży, ale mogę się mylić. W każdym razie, brzuszek był już bardzo duży. Nie wsiadła na naszej stacji, tylko wcześniej (co najmniej jeden przystanek, a z poprzedniego miasta do naszego pociągiem wychodzi ok. 30minut) i NIKT nie ustąpił jej miejsca. Mimo, że było dużo młodych ludzi, mężczyzn w średnim wieku itd., a nie same starsze czy schorowane osoby. Ba! Ludzie wręcz przepychali się, ZGNIATAJĄC jej brzuch! Nikogo to nie obchodziło... Dopiero my z mężem zaproponowaliśmy jej nasze miejsce. Ale i tak jakaś młoda dziewczyna (na oko ze 20 lat) zapytała kobietę CZY ONA MA TUTAJ MIEJSCÓWKĘ, BO JEDNO MIEJSCE JEST JEJ I CHŁOPAKA. No po prostu bezczelność, miałam ochotę coś tej dziewczynie powiedzieć... Może i ktoś mógł pomyśleć, że kobieta po prostu chciała postać na korytarzu bo coś tam, ale i tak wypadało zapytać. Było widać, że jest zmęczona, do tego ci przepychający się ludzie nawet bez "przepraszam".
no dla mnie to tez jest niepojete, choc z drugiej strony korytarze w pociagach sa takie ciasne,ze w zasadzie nie da sie nie przepychac.. jak kiedys wsiadlam do pelnego wagonu ze zlej strony to przejscie na moje miejsce zajelo mi prawie po godziny
ale z drugiej strony...no zjedzcie mnie ale jechalam kilka razy pociagiem po ponad 12 godzin i niestety na takiej trasie tez bym nie ustapila (chyba,ze na koncowce trasy jakos 1-2h przed celem )
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 19:47   #381
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
no dla mnie to tez jest niepojete, choc z drugiej strony korytarze w pociagach sa takie ciasne,ze w zasadzie nie da sie nie przepychac.. jak kiedys wsiadlam do pelnego wagonu ze zlej strony to przejscie na moje miejsce zajelo mi prawie po godziny
ale z drugiej strony...no zjedzcie mnie ale jechalam kilka razy pociagiem po ponad 12 godzin i niestety na takiej trasie tez bym nie ustapila (chyba,ze na koncowce trasy jakos 1-2h przed celem )
Ja na dalekich trasach nigdy nie ustepuje nikomu, na takie trasy kupuje się bilet na konkretne miejsce z wyprzedzeniem.
Pamiętam kiedyś jechałam autobusem na takiej trasie 4 godzinnej, wszyscy z biletami wsiedli i zajęli swoje miejsca, podeszły dwie starsze panie i kierowca im powiedział, że miejsca są zajęte i nie może ich wziąść, a one że to ostatni autobus i że one i tak nie jadą całej trasy i mogą stać. No i je zabrał - a po 10 minutach się zaczeły jazdy, że młodzi siedzą a one muszą stać, a przecież nie jadą całej trasy...
Natomiast w tranwaju czy autobusie miejskim ustepuje bo to zupełnie inna sytuacja. Na dalekich trasach nigdy.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:02   #382
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Historia ktora dzis mi sprzedala kolezanka.

Byla ona sobie w weekend na zakupach. Na tych zakupach byla tez mama z dziecmi. Te dzieci lataly po calym sklepie i bawily sie w chowanego Jeden wskoczyl komus do przebieralni, ale nic zabawa trwa. Za chwile jak jeden rozsunal kotary w przebieralni kolezanki, a kolezanka akurat mierzyla staniki. Nie ma to jak zaswiecic cyckami przed calym sklepem.

Aha, obsluga prosila matke o to aby uspokoila dzieci, ale matka miala to gdzies
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:10   #383
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Historia ktora dzis mi sprzedala kolezanka.

Byla ona sobie w weekend na zakupach. Na tych zakupach byla tez mama z dziecmi. Te dzieci lataly po calym sklepie i bawily sie w chowanego Jeden wskoczyl komus do przebieralni, ale nic zabawa trwa. Za chwile jak jeden rozsunal kotary w przebieralni kolezanki, a kolezanka akurat mierzyla staniki. Nie ma to jak zaswiecic cyckami przed calym sklepem.

Aha, obsluga prosila matke o to aby uspokoila dzieci, ale matka miala to gdzies
po prostu SUPER
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:34   #384
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 170
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Mi też kiedyś dziecko wparowało do przymierzalni Tzn chyba szukało rodzica, bo zaglądało do każdej po kolei.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 23:36   #385
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Mi też, ale rodzice mnie potem przepraszali

Nie wiem, jak mamy mają karmić A jest to duże centrum - aa2, SCC Tak, więc nawet jeśli w którymś kolejnym pokoju jest taki fotel, to weź tu lataj po takiej powierzchni i szukaj..

Matki bijącej dziecko nie skomentuję Jak się potem dziecko ma nauczyć jakiejkolwiek innej reakcji, skoro od rodziców dostaje tylko jedną - przemoc
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 00:35   #386
Hiver
Raczkowanie
 
Avatar Hiver
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 419
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;49841518]Mi też, ale rodzice mnie potem przepraszali

Nie wiem, jak mamy mają karmić A jest to duże centrum - aa2, SCC Tak, więc nawet jeśli w którymś kolejnym pokoju jest taki fotel, to weź tu lataj po takiej powierzchni i szukaj..[/QUOTE]

Podobno gdzieś przy owym centrum handlowym jest specjalnie zbudowana kaplica, może tam?
Hiver jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 01:08   #387
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

A nie wiem, nie byłam, nie wiem, jakie tam oferują warunki Ale papież Franciszek zachęca ponoć kobiety do kp nawet na mszy, ciekawe, jak polscy dostojnicy się na to zapatrują
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 11:38   #388
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
no ale H&Y to chyba w pipidowkach nie otwieraja,
a poza tym nie mowimy tu o sklepie z podstawami do zycia typu spozywka czy apteka, gdzie sie zakupy robi czesto i regularnie tylko o sklepie dekoracyjnym gdzie zakupy sie robi kilka(nascie) razy w zyciu
takze juz nie przesadzajcie, wiekosz urzedow, szkol, bankow i duzych sklepow jest jak najbardziej dostosowana,

a ze nie 100% to trudno, nie przesadzajmy, nie da sie dostosowac wszystkiego do wszystkiego - ja mieszkam w Warszawie, ale na ursusie i duzo osob ma tu domki i jakis sklepik na parterze czy w jaiejs przybudowce tego domku - a czasem trzeba wejsc kilka schodkow i co mamy pozamykac takie sklepy bo nei sa dostosowane

albo to co ktos wyzej pisal o fryzjerze - jeden fryzjer moze miec kilku niepelnosprawncyh i mu sie oplaci zrobienie podjazdu a inny moze nie miec zadnych w okolicy i wtedy po co ma robic podjazd-to tez kosztuje,
nikt nie wywali np 2000 tys na podjazd bo moze miec jedna klientke, ktora raz na pol roku przyjdzie sciac wlosy i zaplaci 40zl za wizyte, bo to sie nie kalkuluje



moze na jakis wsiach maja jeszcze utrudnione zycie, ale ja jakos w duzych miastach tego nie widze - nie przesadzajmy,ze jak 1 na 100 sklepow nie jest dostosowany to juz taka tragedia
Bardzo drogi ten podjazd. 2000 000. Faktycznie, może się nie zwrócić xd
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 14:35   #389
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Jade osiedlowa uliczka, woln, bo ograniczenie, bo garby. Po obustronach jlicy dosc szeroki, dobrej jakosci chodnik. Srodkiem ulicy idzie pani z glebokim wozkiem (podejrzewam, ze mamusia), a obok druga kobieta. Ani ominac, bo z przeciwka jadaa samochody a gdy zatrabilam, to jeszcze sie oburzyly!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 16:15   #390
coconaughty
Raczkowanie
 
Avatar coconaughty
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 176
Dot.: Odpieluszkowe zapalenie mózgu cz. II

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Jade osiedlowa uliczka, woln, bo ograniczenie, bo garby. Po obustronach jlicy dosc szeroki, dobrej jakosci chodnik. Srodkiem ulicy idzie pani z glebokim wozkiem (podejrzewam, ze mamusia), a obok druga kobieta. Ani ominac, bo z przeciwka jadaa samochody a gdy zatrabilam, to jeszcze sie oburzyly!
To Ty nie wiesz,że był tam wytyczony niewidoczny, magiczny pas dla wózków?
Ode mnie, taka #truestory z maja ubiegłego roku. Wybraliśmy się z TŻ na jeden dzień na wycieczkę do Szczyrku. Wejść na górę, połazić, zjeść coś pysznego, zmęczyć się i wieczorem ruszyć do domu. Jako że jesteśmy początkującymi górołazami, dopiero zaczynamy zaliczać "większe" wysokości, wybór padł na Skrzyczne. Dreptamy sobie spokojnie, już nieźle wymęczeni, bo dość stromo, pogoda zmienna, na dole upał, wyżej- coraz zimniej. I w końcu widać ten upragniony szczyt. Dochodzimy do miejsca, gdzie była sympatyczna polanka, zaczynał się wyciąg krzesełkowy, stacja narciarska i schronisko. Nagle patrze i przecieram moje zdziwione oczy, bo myślałam że od tego wysiłku mam jakieś halucynacje. Mnóstwo ludzi, przyroda, itede, itp. a tu jakaś sympatyczna ze stojącym obok mężem i drugim dzieckiem mama, trzyma za swoje na oko 3-4 letnie dziecko, które radośnie tryska moczem niczym fontanna di Trevi. Nabijaliśmy się z TŻ, żeby lepiej nie zwracać jej uwagi, bo jeszcze dostaniemy przypadkowy strzał Pokręciłam tylko głową, ale myślałam że trafi mnie jasny szlag. Wokół było mnóstwo ludzi, a zaraz stacja i schronisko, gdzie na pewno była toaleta. Ale to nic przecież!
Ja rozumiem, serio,że może to dziecko mogło nie zdążyc, czy coś, ale obok jak byk było miejsce do tego przeznaczone. Nawet jeszcze bym zrozumiała,ze się schowa za krzaczkiem, a było ich tam nie mało. Podejrzewam,ze na żula, który sika pod klatką albo na mur kamienicy ta pani nie patrzyłaby tak pobłażliwie

Pozdrawiam
__________________
"Bo w życiu najważniejsza jest RÓWNWAGA "


biegam więc jestem .
hairmaniac
coconaughty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-14 05:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.