Marcowe Mamy 2015 cz. VI - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-19, 20:40   #2821
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

uczyniłam właśnie zakupy, o takie:
1. torba do wózka

2. pokrowiec na butelki

3. butelka termos

4. kolejna królicza lampka

5. kocyk z kapturkiem

6. kocyk bez kapturka

7. poduszka do wózka

8. smoczki

9. wieloryb do mycia głowy
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:42   #2822
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Nouvelle ty mistrzyni zakupów jesteś. To do mycia głowy pokazywali kiedyś w pytaniu na śniadanie hehe
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:43   #2823
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez emily863 Pokaż wiadomość
Wpędzacie mnie w kompleksy. Nie mam zrobionego prania, nie ćwiczę, nie masuję krocza i nie chodzę do SR
ja mam tylko zrobione pranie , nic z tej reszty więcej nie robię
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:44   #2824
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Jutro z rana dzwonie do kadr dowiem się co i jak... Az mnie nerwy trzepie 50zl miesięcznie od czerwca to 450zl...gdzie są a z powodu pensji brali... Ja ciez pier....ja w tej ciąży to ze stresu urodze jutro albo jeszcze dziś ;/
nie stresuj się kochana ja myślę, że to się wyjaśni, bo to niemożliwe żeby ktoś do kieszeni sobie to zabierał...

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
uczyniłam właśnie zakupy, o takie:
1. torba do wózka

2. pokrowiec na butelki

3. butelka termos

4. kolejna królicza lampka

5. kocyk z kapturkiem

6. kocyk bez kapturka

7. poduszka do wózka

8. smoczki

9. wieloryb do mycia głowy
ale śliczności chyba jakaś kaska wpadła na wesele
po ile ten króliczek??
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:47   #2825
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

A dziś to jakiś pechowy dzień. Kupiłam linomag i krem hipp w Carrefour i kurde w domu patrze a tu jedno po terminie drugie do lutego... No szlag! Oddałam kasę odzyskalam.. Masakra ;/dzisiejszy dzień zdecydowanie nie moj;/ ale plecy za to nie bolą
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:48   #2826
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
uczyniłam właśnie zakupy, o takie:
1. torba do wózka

2. pokrowiec na butelki

3. butelka termos

4. kolejna królicza lampka

5. kocyk z kapturkiem

6. kocyk bez kapturka

7. poduszka do wózka

8. smoczki

9. wieloryb do mycia głowy
klask i: Piękne zakupy a gdzie kupiłaś tą butelkę-termosik?
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:55   #2827
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
nie stresuj się kochana ja myślę, że to się wyjaśni, bo to niemożliwe żeby ktoś do kieszeni sobie to zabierał...



ale śliczności chyba jakaś kaska wpadła na wesele
po ile ten króliczek??
bardziej tżta wypłata niż kasa z wesela bo jednak weselną kasę wolałabym przeznaczyć na coś dla nas, a nie np. podkłady poporodowe (teraz zamawiam)

królik 36 zł, ale zniżka 6% z newslettera jest na fabryce wafelków
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 20:55   #2828
dziewczynazgitara
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynazgitara
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 194
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez emilia1987 Pokaż wiadomość
Nie tylko Ty zostałaś z praniem i prasowaniem, ja również za to się jeszcze nie wzięłam, czekam az mąż zrobi szafę wnękowa u synka w pokoju.
Odnośnie środków piorących ja wzięłam z Loveli płyn do prania, jakoś tak,nie wiem czemu bardziej wole prac w płynie, nawet dla siebie wole np Perwoll w płynie do prania niż jakiś proszek

Na butelkach się nie znam,które lepsze, które gorsze Ja bede miała dwie , jedna tommee tippee,a druga aventa.

dziewczynazgitara
I jak ten biustonosz? wzięłaś te z dwupaku czy pojedynczy? u mnie w mieście jest tylko jeden H&M w którym nie ma działu MAMA i nie mam możliwości wymacać a widziałam na str internetowej i wpadły mi w oko
Pojedynczy. Centa to 59zl. Jest taki usztywniny. Te w dwupaku sa takie z materialu i moj maly cycek wyglada w nim jakby go nie bylo choc prawde mowiac na allegro zamowilam sobie takie dwa materialowe, nieusztywniane, beda po domu...A ten z hm ladnie wykonczony, wygodny, byl w 4 wersjach, biel, czarny, szary i tak khaki. Jesli u Ciebie nie ma dzialu mama, to moze przez str cos dla siebie znajdziesz
Dobrze, ze sa wersje usztywniane, bo musialabym te zwykle skarpetka wypychac :p
__________________
keep calm and rock n' roll!
dziewczynazgitara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:55   #2829
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
klask i: Piękne zakupy a gdzie kupiłaś tą butelkę-termosik?
butelka to firma Pacific baby, jest w różnych sklepach int., ja zamówiłam na fabryka wafelków
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 20:59   #2830
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Najlepsze bo na paskach z pracy składki są odprowadzane... Pytanie czy na panieńskie nazwisko czy komuś do kieszeni... Dobrze ze wyszło teraz bo jakbym np urodziła teraz to 1tys kolo du... przeleci- to jest ubezpieczenie grupowe z pracy...
oni są do zabicia!! dobrze ze jednak wyszlo ok , ale nie dziwie sie Tobie ze sie wkurzylas , ja bym miala wszystkie wlosy wyrwane przez takie cos.
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:05   #2831
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
bardziej tżta wypłata niż kasa z wesela bo jednak weselną kasę wolałabym przeznaczyć na coś dla nas, a nie np. podkłady poporodowe (teraz zamawiam)

królik 36 zł, ale zniżka 6% z newslettera jest na fabryce wafelków
no to fajna cena, muszę pooglądać tę stronę a jak tę zniżkę mogę sobie załatwić

ja też czekam na wypłatę, pewnie koło 27 będzie...na szczęście już dużo do kupienia nie ma
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 21:15   #2832
mkluke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 174
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeja!

Bardzo Wam dziękuję za życzenia w imieniu swoim i męża oczywiście

Impreza udała się znakomicie, wszyscy są bardzo zadowoleni, jedzonko było przepyszne! uroczystość w restauracji skończyła się o 20.30, a później ruszyliśmy do klubu. Położyliśmy się o 3, a w niedziele o 8 wstaliśmy
ślubny młyn skończył się dopiero dziś, niedawno wróciliśmy od teściów i teraz Was sobie nadrabiam mąż mój składa telewizor, bo kupił jeszcze w piątek przed ślubem, a ja biorę się za zamawianie wyprawki. Po ostatniej wizycie w szpitalu mam lekkiego stresa, że to już, a ja daleko w polu z tym wszystkim
Czy ktoś coś wie o jakiś promocjach?
wszystkiego najlepszego kochana miłości, wyrozumiałości i wszystkiego naj
mkluke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:17   #2833
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

oj u nas wypłaty 10, więc trochę jeszcze poczekam. Ale szef ostatnio wspomniał, że została mi przyznana premia roczna, a na wysokość premi nigdy w firmie nie narzekałam Więc może mała dostanie prześcieradełko.

Dziś byli od mebli, jutro wycena. Żeby było korzystnie i zaczynamy, bo już się doczekać nie moge.

Dziewczyny poszukujące staników, ładnie wyglądające widziałam w mothercare na przecenie - 2 pak za 80zł.

I lepiej w gemini zamawiać wcześniej. Ja już czekam tydzień.
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:21   #2834
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
brawa dla Helenki super dzielna dziewczynka

nie wiem czy któraś już Cię o to pytała, jeśli powielam pytanie to mi wybacz ale czy badania wykazały dlaczego Helenka tak wczas się urodziła??

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------



szkoda, że ja już kupiłam sobie na allegro bo chętnie bym od Ciebie odkupiła

Nic nie wykazały badania, wszystko było ok
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:22   #2835
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
oj u nas wypłaty 10, więc trochę jeszcze poczekam. Ale szef ostatnio wspomniał, że została mi przyznana premia roczna, a na wysokość premi nigdy w firmie nie narzekałam Więc może mała dostanie prześcieradełko.

Dziś byli od mebli, jutro wycena. Żeby było korzystnie i zaczynamy, bo już się doczekać nie moge.

Dziewczyny poszukujące staników, ładnie wyglądające widziałam w mothercare na przecenie - 2 pak za 80zł.

I lepiej w gemini zamawiać wcześniej. Ja już czekam tydzień.
no to ładna premia jak prześcieradełko za to kupisz żartuje oczywiście

ja na premię już nie mogę teraz niestety liczyć jak na L4 siedzę

nouvelle już ogarnęłam rabat
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:23   #2836
mkluke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 174
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez emily863 Pokaż wiadomość
Wpędzacie mnie w kompleksy. Nie mam zrobionego prania, nie ćwiczę, nie masuję krocza i nie chodzę do SR
nie martw się, nie jesteś sama - jeszcze JA czuję sie taka nieogarnięta...
mkluke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:24   #2837
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Hottie07 Pokaż wiadomość
cześć kochane

ja po wizycie u diabetologa, moja walka się opłacała, Pan doktor zadowolony i ja lepiej się czuję

w nagrodę był dziś pączek i kawka
Super, że sytuacja z cukrami opanowana. Ja sobie raz pozwoliłam na pączka też w nagrodę a potem chodziłam i żałowałam

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
ojej ale ten czas pędzi my w srodę zaczynamy 35 tydzień i...jeszcze nie mam kosmetyków dla mlucha, nie mogę dojśc do rosmana
a dziś byłam bohaterem w swoim domu samodzielnie skręciłam przewijak z Ikei-to nic ze 3 śruby na krzyż, ale jaka satysfakcja
Uwielbiam skręcać meble
My w weekend przenosiliśmy wszystko z jednego pokoju do drugiego. Więc kącik Jagódki mam już gotowy

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Witajcie kochane!

wróciłam szczęśliwa od alergologa, bo dostałam leki, przy których mogę spokojnie kp, pani doktor uprzedziła mnie już, że będą o wiele droższe i rzadko je przepisuje, ale to jedyne bezsterydowe, które są dla maleństwa bezpieczne. Podjechaliśmy potem do 2 sklepów z zamiarem kupna torby do wózka i niestety nie było tych, które nam się podobają, więc zaraz coś znajdę w necie. No i tż zabrał mnie w końcu do McDonaldsa zjadłam 2 kanapki i frytki i zapiłam colą, ale radość
aaaa i wyobraźcie sobie, że pani doktor widząc mnie z brzuchem poprosiła mnie jako pierwszą do gabinetu, a miałam numerek uwaga 44!!!

Ja się dzisiaj z kolei dowiedziałam, że dziewczyna, która poznałam na SR właśnie trafiła do szpitala, bo przestała widzieć i okazało się, że ma jakiegoś guza w głowie. Dokładnie nie wiem, ale będzie mieć cesarkę już w lutym. Póki co dochodzą, czy ciąża przyspieszyła wzrost istniejącego już guza, czy to coś świeżego... Masakra, nie mogę się też otrząsnąć...
Super, że pani doktor dobrała takie leki
Mi się wydaje, że ciąża w jakiś sposób może nie przyspiesza właśnie takie okrutne choroby, ale dzięki niej można je wykryć. Też w rodzinie miałam taki przypadek. Na szczęście skończyło się wszystko dobrze.

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeja!

Bardzo Wam dziękuję za życzenia w imieniu swoim i męża oczywiście

Impreza udała się znakomicie, wszyscy są bardzo zadowoleni, jedzonko było przepyszne! uroczystość w restauracji skończyła się o 20.30, a później ruszyliśmy do klubu. Położyliśmy się o 3, a w niedziele o 8 wstaliśmy
ślubny młyn skończył się dopiero dziś, niedawno wróciliśmy od teściów i teraz Was sobie nadrabiam mąż mój składa telewizor, bo kupił jeszcze w piątek przed ślubem, a ja biorę się za zamawianie wyprawki. Po ostatniej wizycie w szpitalu mam lekkiego stresa, że to już, a ja daleko w polu z tym wszystkim
Czy ktoś coś wie o jakiś promocjach?
No w końcu Panna Młoda powróciła Super, że wszystko się udało. I jak tylko będą zdjęcia wrzuć chociaż jedno
No i wszystkiego najlepszego na nowej drodze

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj byłam u gin i na ip!
Jakos te ruchy nie dawały mi spokoju. Że są tak małe w stosunku do wczesniejszych. I zaszłam do ginki i akurat nikogo nie było. I mówie jej o ruchach,że jest ich mniej. A ona że tak może byc ale zaprasza na usg. I robi mi przepływy i robi i robi i robi i mówi,że mogły by byc mniejsze. Wziełazrobiła mi ciśnienie zmierzyła i było 190na 200. na drugiej rece miałam 160 na 90.napisała skierowanie do szpitala.
Pojechałam sie spakowac do domu.
I na szpital. Tam oczywiscie mordy personelu pokrzywione
Położna wezwała dr i ten zlecił ktg.
Miałam je robione 1 raz w życiu.
Ktg wzorowe!!! Zero skurczy, a serduszko super bije
A moje ciśnienie 124na 75

I o co chodzi.....:con fused:
Wróciłam do domu.odpoczywam.:confused :

Nic mi nie jest najadłam sie strachu...
Mam mierzyc ciśnienie.
Ale nie żałuje że poszłam spr co i jak.
Dobrze, że dla pewności pojechałaś. A na personel chyba nie ma co zwracać uwagi, bo kurde od tego tam są!!

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Taki ból przy dotyku jak przy stłuczeniu mam w okolicy pępka już od kilku tygodni. A właściwie odkąd brzuszek zaczął mi szybko rosnąć. Nawet w tym miejscu mam ciemniejszy brzuszek. Kiedyś skarżyłam się na to koleżance, która urodziła 2 dzieci i ona też tak miała.

A jak jeszcze przygotowujecie się do porodu? Ja ćwiczę mięśnie Kegla i oddychanie przeponą tak jak nas uczyli na SR, gimnastykuję się 2xdziennie i robię masaż krocza.
Mój pępek od jakiegoś czasu wygląda jak jeden wielki siniak o średnicy około 4 cm. Do tego czasami pobolewa jakby go ktoś od środka ciągnął. Ale lekarz powiedział, że mam się tym nie martwić.
Kurna, ja się w ogóle nie przygotowuję do porodu . Na żadne ćwiczenia nie mam siły.

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ja musze mieć wszystko pod górę w tej ciąży? Odmówili mi ubezpieczenia z PZU za szpital bo od maja 2014r. Nie są opłacane moje składki... No żeś kur! Kto w tej robocie mojej pracuje? Aaaaaaaaa! Jestem Zła zła zła.... Wychodzi na to że to. Od momentu zmiany nazwiska... Masakra
Masakra. Tam u was za przeproszeniem w tych kadrach to jakieś matoły pracują!! Musisz im kazać tam chyba podrukować wszystkie potwierdzenia płatności za Ciebie (chociaż nie wiem czy to jakoś grupowo nie idzie przelew). A w ogóle to oni w kadrach powinni to wyjaśnić a nie Ty.

W ogóle witam się po kilku dniowej nieobecności
Ale zalatana byłam...

Przenieśliśmy meble tak jak już wspomniałam i kącik małej mam już gotowy

Mam jak najwięcej leżeć, ale tak nie da
Jagódka leży już baaaardzo nisko. Czuję jej główkę, to faktycznie jest baaardzo niziutko. Najbardziej czuć jak ma czkawkę. Pocieszam się, że będzie miała krótszą drogę do przebycia do mamusi i tatusia Może szybciej dzięki temu wyskoczy w trakcie porodu.

Dzisiaj byłam u dermatologa na usunięciu kurzajek z brody. Myślałam, że będzie gorzej, ale nic nie bolało I nie mam dwóch kraterów na pół twarzy, tylko maciupkie różowe plamki. TŻ zawiedziony, bo go strasznie fascynowały sesje zdjęciowe im robił
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:27   #2838
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Miejscówka niezła, ale co się dziwić jak miejsca się robi coraz mniej

To umówmy się, że ja będę prasować, a Ty układać

Pracować chcę do końca lutego musiałam sobie zmodyfikować krzesło i przesunąć klawiaturę, żeby siedzieć w pozycji półleżącej

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------



Szczęściara
ale ja mam bardzo duzo prasowania
skladac lubie, i rowno musi byc ladnie
masz sily pracowac kochana ojej ja bym narzekala chyba kazdego dnia co do mnie nie podobne
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:27   #2839
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
no to fajna cena, muszę pooglądać tę stronę a jak tę zniżkę mogę sobie załatwić

ja też czekam na wypłatę, pewnie koło 27 będzie...na szczęście już dużo do kupienia nie ma
wszędzie, gdzie zamawiam, zapisuję się do newslettera Na dużych zamówieniach, to nawet te 5 czy 6% robi różnicę

Cytat:
Napisane przez mkluke Pokaż wiadomość
wszystkiego najlepszego kochana miłości, wyrozumiałości i wszystkiego naj
dziękuję
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-19, 21:29   #2840
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
fotki będą jak dostanę jakieś od fotografa, bo na razie nie mogę się z niczym ogarnąć
czekamy

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
uczyniłam właśnie zakupy, o takie:
1. torba do wózka

2. pokrowiec na butelki

3. butelka termos

4. kolejna królicza lampka

5. kocyk z kapturkiem

6. kocyk bez kapturka

7. poduszka do wózka

8. smoczki

9. wieloryb do mycia głowy
piekne te rzeczy
a ten kubek to fajnie wyglada

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
A dziś to jakiś pechowy dzień. Kupiłam linomag i krem hipp w Carrefour i kurde w domu patrze a tu jedno po terminie drugie do lutego... No szlag! Oddałam kasę odzyskalam.. Masakra ;/dzisiejszy dzień zdecydowanie nie moj;/ ale plecy za to nie bolą
tyle dobrego , ze plecy nie bola
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:29   #2841
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
czesto ogladam rozne filmiki dot. porodu pielegnacji dziecka, i wiesz polowy zapomnialam co nie zapomne to sie przyda, a reszta wyjdzie jak bedzie syneczek,
ja będę mamie i babci głowę truć telefonami co i jak z wszystkim już to widzę
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:30   #2842
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
jakie supeer ale masz słodkości na stole bożeeeeeeeeee nie wytrzymałabym boziu z takimi słodkościami na widoku
CRYSTAL fajne te literki a
Ja tez od razu widze twixy haha ja nie moge mieć tylu słodyczy w domu bo dopada mnie wtedy wilczy apetyt

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Ja wróciłam ze spaceru i zaraz zrobię sobie drzemkę.

Luźna bardzo mi przykro z powodu cioci. Co za zrądzenie, ja teraz ciągle widzę reklamy o nowym programie rządowym odnosnie onkologii.

KSylwia co do stelaża już dziewczyny odpowiedziały, a co do materaca ja mam gryka-kokos. A to łóżeczko to jakieś specjalne, bo dziwne te wymiary? Ciekawe czy materac na wymiar nie wyjdzie Was drożej niż nowe łóżeczko plus materac.

Mon9 nie wiem czy małej już kupujecie ubranka, ale w Kappahlu widziałam sporo z newbi w rozmiarze 44-50 na promocji. Tak pomyslałam wtedy o małej Helence, a ona już dwumiesięczna panna

Pamiętacie od którego tygodnia się pije herbate z malin i łyka wiesiołka??

Marcia podejdę i zobaczę
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:31   #2843
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość

Mój pępek od jakiegoś czasu wygląda jak jeden wielki siniak o średnicy około 4 cm. Do tego czasami pobolewa jakby go ktoś od środka ciągnął. Ale lekarz powiedział, że mam się tym nie martwić.
Kurna, ja się w ogóle nie przygotowuję do porodu . Na żadne ćwiczenia nie mam siły.



Masakra. Tam u was za przeproszeniem w tych kadrach to jakieś matoły pracują!! Musisz im kazać tam chyba podrukować wszystkie potwierdzenia płatności za Ciebie (chociaż nie wiem czy to jakoś grupowo nie idzie przelew). A w ogóle to oni w kadrach powinni to wyjaśnić a nie Ty.

W ogóle witam się po kilku dniowej nieobecności
Ale zalatana byłam...

Przenieśliśmy meble tak jak już wspomniałam i kącik małej mam już gotowy

Mam jak najwięcej leżeć, ale tak nie da
Jagódka leży już baaaardzo nisko. Czuję jej główkę, to faktycznie jest baaardzo niziutko. Najbardziej czuć jak ma czkawkę. Pocieszam się, że będzie miała krótszą drogę do przebycia do mamusi i tatusia Może szybciej dzięki temu wyskoczy w trakcie porodu.

Dzisiaj byłam u dermatologa na usunięciu kurzajek z brody. Myślałam, że będzie gorzej, ale nic nie bolało I nie mam dwóch kraterów na pół twarzy, tylko maciupkie różowe plamki. TŻ zawiedziony, bo go strasznie fascynowały sesje zdjęciowe im robił
pochwal się kącikiem dla Jagódki!

i niech trochę jeszcze mała posiedzi u mamy, więc odpoczywaj kochana!
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:34   #2844
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
CRYSTAL fajne te literki a
Ja tez od razu widze twixy haha ja nie moge mieć tylu słodyczy w domu bo dopada mnie wtedy wilczy apetyt




Marcia podejdę i zobaczę
Takie malutkie są jeszcze w Mothercare, bo ja kiedyś kupowałam dla siostrzenicy TŻ, bo u nich nigdzie nie było. A teraz jest do 70% taniej, przynajmniej w Galerii Mokotów, bo dzisiaj byłam

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
pochwal się kącikiem dla Jagódki!

i niech trochę jeszcze mała posiedzi u mamy, więc odpoczywaj kochana!
Jutro zrobię fotkę, bo teraz TŻ już śpi to nie będę rozpalała światła. Niech chrapie sobie słodziutko

A u mnie właśnie śnieg zaczął padać
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016

Edytowane przez asiulek8
Czas edycji: 2015-01-19 o 21:37
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:37   #2845
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Dzisiaj helen miała juz zdjęta maseczkę ale sie ucieszyłam i tlen tylko wpuszczany do inkubatora i kamgurowalismy sie tez bez maseczki ale jyz pod koniec dnia dr powiedziała ze zakładają maseczkę zeby sie nie przemęczyla a jutro znowu bez. ImageUploadedByWizaz Forum1421703309.318552.jpg

Na zdjęciu tylko sonda została do mleczka

Dzisiaj w inkubatorze obok pojawiło sie nowe dziecko, z 35 tyg ale tsk patrzę i mysle ale olbrzym. Normalnie ogromny. A on tylko ok 3kg ważył napatrzyłam sie na takie kruszynki i moja Helen wydaje sie juz byc dla mnie duża i taki kontrast mnie uderzył
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:39   #2846
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
Dzisiaj helen miała juz zdjęta maseczkę ale sie ucieszyłam i tlen tylko wpuszczany do inkubatora i kamgurowalismy sie tez bez maseczki ale jyz pod koniec dnia dr powiedziała ze zakładają maseczkę zeby sie nie przemęczyla a jutro znowu bez. Załącznik 5890293

Na zdjęciu tylko sonda została do mleczka

Dzisiaj w inkubatorze obok pojawiło sie nowe dziecko, z 35 tyg ale tsk patrzę i mysle ale olbrzym. Normalnie ogromny. A on tylko ok 3kg ważył napatrzyłam sie na takie kruszynki i moja Helen wydaje sie juz byc dla mnie duża i taki kontrast mnie uderzył
brawa dla Helenki pięknie sobie radzi
jakie to szczęście
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:40   #2847
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

mon9 - śliczna dziewczynka rośnie I taka już trochę samodzielna będzie się robiła. A mówią coś kiedy wypuszczają takie wcześniaczki do domu?
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:42   #2848
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
Dzisiaj helen miała juz zdjęta maseczkę ale sie ucieszyłam i tlen tylko wpuszczany do inkubatora i kamgurowalismy sie tez bez maseczki ale jyz pod koniec dnia dr powiedziała ze zakładają maseczkę zeby sie nie przemęczyla a jutro znowu bez. Załącznik 5890293

Na zdjęciu tylko sonda została do mleczka

Dzisiaj w inkubatorze obok pojawiło sie nowe dziecko, z 35 tyg ale tsk patrzę i mysle ale olbrzym. Normalnie ogromny. A on tylko ok 3kg ważył napatrzyłam sie na takie kruszynki i moja Helen wydaje sie juz byc dla mnie duża i taki kontrast mnie uderzył



skończyłam zamówienia, ponad 1000 zł poszło ale do wyprawki brakuje już tylko materacyka i łóżeczka
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:44   #2849
mkluke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 174
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Oby wszystko szybko się wyjaśniło... nie oszczędza Cię ta praca... ciągle stres


Uff skończyłam prasowanie
jejkuś, jak to wszystko równiutko poukładane jak tak nie umiem...
mkluke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 21:46   #2850
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
Dzisiaj helen miała juz zdjęta maseczkę ale sie ucieszyłam i tlen tylko wpuszczany do inkubatora i kamgurowalismy sie tez bez maseczki ale jyz pod koniec dnia dr powiedziała ze zakładają maseczkę zeby sie nie przemęczyla a jutro znowu bez. Załącznik 5890293

Na zdjęciu tylko sonda została do mleczka

Dzisiaj w inkubatorze obok pojawiło sie nowe dziecko, z 35 tyg ale tsk patrzę i mysle ale olbrzym. Normalnie ogromny. A on tylko ok 3kg ważył napatrzyłam sie na takie kruszynki i moja Helen wydaje sie juz byc dla mnie duża i taki kontrast mnie uderzył
Cudowna! Dzielna dziewczynka
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 20:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.