Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-23, 11:19   #1141
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Ja zamawialam jakiś czas temu, ale powiedzialabym że ubranka dobrze szyte z rozmiarem, w każdym razie prędzej będą za małe niż za duże

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 11:51   #1142
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Witaj pszczoła.
Agata - ja dostałam sporo ciuszków z 5-10-15 i body 56 było identyczne jak 62. Wiec ja się zawiodłam. Na szczęście dostałam je jak mała była malutka wiec ubieralam jej to 62 jak się urodziła i nosiła ciuszki 56

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

A taka hustawke dostała Oliwka od dziadków na swoje pół roku

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Rybka dobrze napisałaś, bo zazwyczaj na tz denerwuje się gdy jesteśmy u niego. Bo przyjechał do rodziców i on chce z nimi posiedzieć - tak to wygląda. Poza tym przez ostatni czas prawie w ogóle nie ma go w domu i on nie widzi jak wygląda nasz dzień. Ostatnio nawet zdenerwował się na mnie bo kazałam mu wieczorem parę razy wejść do córki (niby usypia sama , ale trzeba wejść jak jęczy dać smoka, poprawić itd

Co do tego linku o usypianiu to fajnie jest napisane ale ja nie wyobrażam sobie zostawić płaczące dziecko samo w pokoju bo ono nie zna m poczucia czasu i nie wie ze za 5 min przyjdę.
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 12:56   #1143
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość

A taka hustawke dostała Oliwka od dziadków na swoje pół roku

ooo mamy taką samą ale moja jeszcze stabilnie nie siedzi, więc jeszcze jej nie wkładałam Oliwka zadowolona?

czołem Mamuśki
witaj Pszczoła

jakoś nie mogę się wbić w rozmowę ostatnio
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 13:03   #1144
svelta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 874
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Hej tu ja- zaginiona svelta. Chyba winna jestem wyjaśnienie. 26 czerwca przyszła na świat moja ukochana córeczka
Nie było mnie tak długo, bo przed porodem wylądowałam w szpitalu, potem sam poród, no a potem to już same wiecie najlepiej jak to wszystko wygląda- chroniczny brak czasu na wszystko Już dawno miałam napisać i tak mi zeszło- prawie 7 miesięcy. Możecie mnie zwyzywać!
Chętnie poczytałabym co u Was, ale pewnie i tak moja Maruda mi nie pozwoli za bardzo.
svelta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 13:10   #1145
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez svelta Pokaż wiadomość
Hej tu ja- zaginiona svelta. Chyba winna jestem wyjaśnienie. 26 czerwca przyszła na świat moja ukochana córeczka
Nie było mnie tak długo, bo przed porodem wylądowałam w szpitalu, potem sam poród, no a potem to już same wiecie najlepiej jak to wszystko wygląda- chroniczny brak czasu na wszystko Już dawno miałam napisać i tak mi zeszło- prawie 7 miesięcy. Możecie mnie zwyzywać!
Chętnie poczytałabym co u Was, ale pewnie i tak moja Maruda mi nie pozwoli za bardzo.
no, lepiej późno niż wcale gratulacje nie zwyzywamy Cię, nie jesteśmy takie
miło że się odzywacie dziewczyny


ha, to powiem Wam w ramach niusa że zapisalam córę do przedszkola
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 13:24   #1146
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

EYDRITH moja tez nie siedzi stabilnie ale to krzesełko można na skos do tylu dać, wiec nie ma kąta 90 stopni tylko jest pochylone do tylu prawie jak w leżaczku.

Do przeszkola to od ilu lat? 3? My nie zapisujemy bo w planach mamy jeszcze jedno i nadzieje ze babcia przejdzie na wcześniejszą emeryturę
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 14:06   #1147
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

My mamy na oku takie od 2,5 i też się chyba trzeba będzie przejść :/
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 14:38   #1148
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez pszczola189 Pokaż wiadomość
Kurcze, wreszcie Was znalazłam.. Pamięta mnie ktoś jeszcze? Mam sporo do nadrobienia, masakra.. Ale to później, bo dziecko mi właśnie się budzi..
Witaj synuś cudny

Cytat:
Napisane przez svelta Pokaż wiadomość
Hej tu ja- zaginiona svelta. Chyba winna jestem wyjaśnienie. 26 czerwca przyszła na świat moja ukochana córeczka
Nie było mnie tak długo, bo przed porodem wylądowałam w szpitalu, potem sam poród, no a potem to już same wiecie najlepiej jak to wszystko wygląda- chroniczny brak czasu na wszystko Już dawno miałam napisać i tak mi zeszło- prawie 7 miesięcy. Możecie mnie zwyzywać!
Chętnie poczytałabym co u Was, ale pewnie i tak moja Maruda mi nie pozwoli za bardzo.
Witaj

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
ha, to powiem Wam w ramach niusa że zapisalam córę do przedszkola

My synka zapisaliśmy od razu po urodzeniu, ale kicha, bo listy anulowano mam nadzieję, że od wrzesnia się tam dostanie

Debeściara - super rzeczy robi koleżanka ja chciałam moim dzieciakom pokupić komplety na wiosnę, ale nie wiem czy mnie stać

Malwiska - super, ze się tak szybko pogodziliscie

Co do tej metody usypiania, to ja nigdy nie stoję z zegarkiem w ręku, tylko słucham czy i jak jęczy i wtedy wchodzę. Na synku super działało, a był tylko ze 2 mce starszy niż Zula teraz.
-----------------
Cześć

Wyszłam dziś z Małą na miasto i znów wlazłam do lumpka... a nawet 2 pokupiłam trochę dzieciom, ale najlepsze, to nosidło mei tai amazonas
Takie o:

Mnie kosztowało max. 4 zł, a na all stoją po 170
Co najważniejsze jest bawelniane i niewielkie
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 14:48   #1149
Iza188
Rozeznanie
 
Avatar Iza188
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 625
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

To do przedszkola trzeba 3 lata wczesniej zapisywać.?

Edytowane przez Iza188
Czas edycji: 2015-01-23 o 14:57
Iza188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 16:56   #1150
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
EYDRITH moja tez nie siedzi stabilnie ale to krzesełko można na skos do tylu dać, wiec nie ma kąta 90 stopni tylko jest pochylone do tylu prawie jak w leżaczku.

Do przeszkola to od ilu lat? 3? My nie zapisujemy bo w planach mamy jeszcze jedno i nadzieje ze babcia przejdzie na wcześniejszą emeryturę
no co Ty my nawet nie obejrzeliśmy i nie wiedzieliśmy że można tak odchylić w takim razie jutro spróbujemy

przedszkole od 2.5, moja córa będzie wtedy miała 2 lata i 3 miesiące, ale mam nadzieję że przymkną oko wlaśnie też miałam taką nadzieję, ale babcia nas wystawiła
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość

My synka zapisaliśmy od razu po urodzeniu, ale kicha, bo listy anulowano mam nadzieję, że od wrzesnia się tam dostanie
daj spokój, jak przyjdzie oddać małą do żłobka/przedszkola to chyba bedę musiała brac cos na uspokojenie

to pech, mam nadzieję że synek jednak się dostanie
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Wyszłam dziś z Małą na miasto i znów wlazłam do lumpka... a nawet 2 pokupiłam trochę dzieciom, ale najlepsze, to nosidło mei tai amazonas
Takie o:

Mnie kosztowało max. 4 zł, a na all stoją po 170
Co najważniejsze jest bawelniane i niewielkie
wow, to zrobiłas interes, super! co prawda nie widzę zdjęcia, ale wyguglałam i fajne jest, no a za 4 złote to już w ogóle

chcem do lumpka
Cytat:
Napisane przez Iza188 Pokaż wiadomość
To do przedszkola trzeba 3 lata wczesniej zapisywać.?
nie inaczej mi babka powiedziała że zapisalam w ostatniej chwili, a i tak jako pracownik mam pierwszeństwo
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 17:01   #1151
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

No znajoma do żłobka zapisała po urodzeniu teraz to chyba na 300 miejscu rezerwowym jest...
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 17:02   #1152
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Iris mój tylko na brzuchu śpi, zawsze go kładę na plecach a on się przekręca na brzuch i tak zasypia.

Malwiska ja robię dokładnie tak jak Bambusiek nie czekam 5 minut, tylko wchodzę jak słyszę że już to nie jest marudzenie, a prawdziwe nieszczęście, zwłaszcza jeśli chodzi o młodsze dziecko. Andrzeja kilka dni temu bardziej przetrzymałam, ale na szczęście kilka wejść i zasnął, a od tego czasu znowu zero marudzenia przy zasypianiu.

Eydrith nawet nie wiedziałam że z takim wyprzedzeniem zapisują ale pewnie w niektórych to mus? Rany to mi przypomina że muszę się szybko rozejrzeć za przedszkolem dla Andrzeja.

Witam zaginione mamusie
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 17:16   #1153
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Czesc
Pszczola witaj, fajny Adasko

Svelta czesc, chyba cie przyciagnelam myslami a jesli to prawda to jeszcze TaTekla powinna sie tu pojawic czemu bylas w szpitalu przed porodem, cos sie dzialo?

Eydrith przedszkole... Padlam
Ale niestety takie realia, ze dzieci zaraz po urodzeniu trzeba zapisywac
A to przedszkole u ciebie w pracy?

Malwiska dziadkowie rzeczywiscie szaleja z prezentami, wrecz wyszukuja okazji ale pierwsza wnusia to moga sobie pozwolic
Moi rodzice maja 7, a tescie 10

Ja dzis ujrzalam winowajce marudzenia i czestszych pobudek nocnych, lewa gorna jedynka na wierzchu a prawa jutro lub pojutrze, bo juz dwie kropki widze.
Zajrzalam dzis do buzi synia i krzyknelam "jest zabek, brawo" i zaczelam klaskac jak zawsze corka zaczela robic to samo i krzyczy "juz ma 3 zeby, moze wszystko jesc! Daj mu jablko" a potem zajrzalam, a tu czwarty sie pcha niech ida nawet wszystkie, bedzie za jednym marudzeniem
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 17:23   #1154
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
No znajoma do żłobka zapisała po urodzeniu teraz to chyba na 300 miejscu rezerwowym jest...
my zapisaliśmy w zeszłym tygodniu do żłoba to jesteśmy na 658 miejscu
Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość
Eydrith nawet nie wiedziałam że z takim wyprzedzeniem zapisują ale pewnie w niektórych to mus? Rany to mi przypomina że muszę się szybko rozejrzeć za przedszkolem dla Andrzeja.
niestety, taka rzeczywistość, zwłaszcza w państwowych, ale tam to w ogóle bez szans bo pierwszeństwo mają niepełnosprawni, matki z domu samotnych matek, itp itd

ściągnęłam sobie tego pdfa o zasypianiu, ale skoro mówicie że trzeba zostawić płaczące dziecko to chyba nawet nie będę czytać

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Eydrith przedszkole... Padlam
Ale niestety takie realia, ze dzieci zaraz po urodzeniu trzeba zapisywac
A to przedszkole u ciebie w pracy?
tak, u mnie w pracy, jeśli córa się dostanie byłoby superwygodnie, no i jaka inwigilacja - dziecko praktycznie na oku, ech
no chyba że do września 2016 zmienię pracę
Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Ja dzis ujrzalam winowajce marudzenia i czestszych pobudek nocnych, lewa gorna jedynka na wierzchu a prawa jutro lub pojutrze, bo juz dwie kropki widze.
Zajrzalam dzis do buzi synia i krzyknelam "jest zabek, brawo" i zaczelam klaskac jak zawsze corka zaczela robic to samo i krzyczy "juz ma 3 zeby, moze wszystko jesc! Daj mu jablko" a potem zajrzalam, a tu czwarty sie pcha niech ida nawet wszystkie, bedzie za jednym marudzeniem
brawo za zębiska tyle naraz, no to nieźle, ale faktycznie będziecie mieć z głowy

daj mu jabłko słodziak z tej Twojej córy
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 17:23   #1155
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Dopiero teraz zauważyłam, że nie dodał się obrazek
Takie mam to nosidło:

Pokazałam mężowi, to mówi, żebym szukała kolejnego i sprzedała

No ja mam nadzieję, że synek dostanie się do przedszkola, bo wracam akurat do pracy, a córę przejmie babcia. Zresztą w promieniu kilometra mam jeszcze 3 inne przedszkola jakby co.

A tak wogóle, to zrobiłam na dziś zupkę wielowarzywną Małej i zjadła ponad 200 g
Ostatnio miałam problem, żeby dobrze zblendować, dziś przelożyłam do takiego miksera jak do koktajli i wyszedł krem
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 17:26   #1156
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Ogólnie fajnie jest tam napisane o rytuałach, ale np dawanie dziecku tylko 4 razy jeść w ciągu dnia to już moja nie wytrzyma, moja je o 6,10,14,17,19:30 no i w nocy raz lub dwa.
Ja zostawiam mała i tez wchodzę jak zaczyna mocniej marudzić, nie zawsze jednak to skutkuje i dziecko mi zaczyna mocniej płakać o wtedy nic jej nie uspokoi - dopiero jak ja wezmę na ręce. Na szczęście zazwyczaj zasypia bez jeczenia i płaczu.
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 17:30   #1157
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Cześć Pszczoła

Ja dziś z domu pracuję mini relaksik i do wieczornej przebieżki z psiną się nastrajam
daj znać jak było ja mam zamiar w niedzielę się wypuścić z Tztem a Małą zostawić prababci
Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
ha, to powiem Wam w ramach niusa że zapisalam córę do przedszkola

Cytat:
Napisane przez svelta Pokaż wiadomość
Hej tu ja- zaginiona svelta. Chyba winna jestem wyjaśnienie. 26 czerwca przyszła na świat moja ukochana córeczka
Nie było mnie tak długo, bo przed porodem wylądowałam w szpitalu, potem sam poród, no a potem to już same wiecie najlepiej jak to wszystko wygląda- chroniczny brak czasu na wszystko Już dawno miałam napisać i tak mi zeszło- prawie 7 miesięcy. Możecie mnie zwyzywać!
Chętnie poczytałabym co u Was, ale pewnie i tak moja Maruda mi nie pozwoli za bardzo.
Witaj

Pszczoła Ty również

malwiska
wszystkiego dobrego dla Oliwki na pół roczku

rybka za ząbki

dziewczyny a jak szły waszym Maluchom ząbki to miały zmniejszony apetyt? bo moja niewiele je...albo zbrzydła jej moja kuchnia albo zaczyna coś byc na rzeczy bo zamiast zajadać to gryzie łyżeczke
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 17:49   #1158
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Dzieki dziewczyny.
Eydrith tylko 2 na raz. 2 mamy juz od ponad 3msc.

Oldzia u nas zmniejszyla sie porcja mleka ze 150ml na 120, ale to mysle, ze przez stale pokarmy.
Ale od kilku dni jadl obiadku 1.5 sloiczka zamiast 2. to moze na zeby
A jak wam idzie karmienie lyzeczka?

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

bambusiek rzeczywiscie fajne nosidlo upolowalas powiedz mezowi, ze jak zamieszkasz w lumpku to moze kiedys jeszcze takie trafisz
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 17:50   #1159
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

hej

Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci spia na brzuchu?
moja nie lubi na brzuszku teraz i nawet jak ją śpiącą próbuję położyć na brzuchu to od razu głowa do góry i się patrzy na mnie jakby chciała powiedzieć: co Ty robisz głupia kobieto?

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Fame a moze sprobuj wlaczyc w takiej sytuacji suszarke? Moze zdzialac cuda jesli corka jej sie nie boi...
nawet nie pomyślałam o suszarce.. na razie to było takie jednorazowe, ale następnym razem spróbuję choć wolałabym, żeby tego więcej nie było

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość

Dziewczyny walnę małą prywatę
Moja dobra przyjaciółka spełnia marzenia wykorzystując swój talent i zaczęła niedawno szyć rzeczy dla maluchów z dresówki i nie tylko, narazie złożyłam zamówienie i już się nie mogę doczekać jak po nie pojadę Dopiero zaczyna ale już zbiera zamówienia, jeśli macie fb zachęcam do polubienia Mokka Fabrykka
przyjęłam zaproszenie, thx super są te dresy! nie wiesz przypadkiem ile kosztują?

Cytat:
Napisane przez pszczola189 Pokaż wiadomość


proszę bardzo, zdjęcie z misiem ze świąt u babci

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Witaj!
przystojniak!!

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość

A taka hustawke dostała Oliwka od dziadków na swoje pół roku
fajna ta huśtawka. przez myśl mi przeszło nawet, żeby taką kupić Izie, ale ona już ma tyle gratów i zabawek, że pasowałoby jej najpierw zrobić oddzielny pokój na same zabawki

Cytat:
Napisane przez svelta Pokaż wiadomość
Hej tu ja- zaginiona svelta. Chyba winna jestem wyjaśnienie. 26 czerwca przyszła na świat moja ukochana córeczka
Nie było mnie tak długo, bo przed porodem wylądowałam w szpitalu, potem sam poród, no a potem to już same wiecie najlepiej jak to wszystko wygląda- chroniczny brak czasu na wszystko Już dawno miałam napisać i tak mi zeszło- prawie 7 miesięcy. Możecie mnie zwyzywać!
Chętnie poczytałabym co u Was, ale pewnie i tak moja Maruda mi nie pozwoli za bardzo.
kobieto! gdzieś Ty była?
miło Cię widzieć znowu



co do przedszkoli to u nas nie będzie z tym problemów mieszkam na wsi gdzie jest szkoła i przedszkole (do 6 klasy) i wszystkich dzieci jest ok 30 osób łącznie poza tym moja szwagierka jest przedszkolanką w tej szkole
Fame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-23, 18:26   #1160
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

OLDZIA dla Twojej córeczki tez
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 18:27   #1161
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

svelta wszelki duch! no nareszcie, witaj córo marnotrawna fajnie że jesteś, pisz coś więcej co u Was i jak to było z tym szpitalem no i jak córa ma na imię a może nawet nam opis porodu walniesz?
Eydrith pojechałas z tym przedszkolem Oby się udało U nas z przedszkolem nie będzie problemu, planuję dac małą do grupy łączonej tj 3,4,5 latki i jak ona będzie miała 5 i Ignaś 3 to będą razem w grupie tak to sobie wymysliłam Poza tym koleżanki starsza o rok córa tam chodzi, fajnie mieć znajomą twarz
malwiska fajna huśtawka ale faktycznie miejsca troche zajmuje.. u nas salon/pokój dzienny jest dość duży a teraz jak wstawiliśmy kojec, wózek plus Matyldki graty i czasami nie da sie przejść ja nie wiem co bysmy zrobili jakbyśmy mieli dwupokojowe mieszkanie na przykład..
Fame nie wiem ile kosztują dresiki, jak się dowiem to dam znać
Cieszę się że Wam się podobają, fajnie by było jakby jej się ten biznes udał

Czy któraś z Was może polecić stolik edukacyjny? Chcę Ignasiowi kupić w ramach kaski od ciotki ale nie moge się zdecydować.. Myslałam o takim

ale nie wiem czy taki klasyczny nie będzie praktyczniejszy, jak np ten:
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 18:32   #1162
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Svelta a ja w lipcu tyle razy Cię wspominałam. Pisz CO u Ciebie.

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

DEBESCIARA my mamy w spadku podobny do drugiego , ale jeszcze nie wyciagalismy. Ta huśtawka zostaje u rodziców tz, a my mamy podobna do odebrania od ciotki jakbym to wszystko sprzedała to chyba na wczasy bym pojechała
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 19:19   #1163
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

debesciara jesli moge cos doradzic, zwroc uwage na wysokosc nozek u stoliczka. My mamy dosc wysoki, mysle ze ok 30cm, wiec jak dziecko juz stoi to fajnie sie przy tym bawi, corka uczyla sie przy nim wstawac, bardzo go lubila, teraz jeszcze nie wyciagnelam ale musze to zrobic bo ma zdejmowane nozki, wiec moze sie bawic samym panelem. Natomiast siostra dostala dla corki taki podobny jak ten twoj drugi i on ma wysokosc tylko z 15cm, wiec tylko do siedzenia.
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 19:53   #1164
Caramel 85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 631
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Debesciara, nie widziałam na żywo żadnego z tych dwóch, ale mogę polecić taki:
http://www.smyk.com/smiki-aktywny-st...y-dla-dzieci-p

Niedawno widziałam go w smyku. Nóżki można zupełnie zdjąć, więc nadaje się dla najmłodszych maluchów. Andrzej go dostał na gwiazdkę w 2013 a teraz obaj się nim bawią. Bardzo go lubią. Jest trochę za głośny jak dla mnie, ale zakleiłam głośnik i jest ok. Niestety nie mam porównania z innymi stoliczkami tego typu.
__________________
Andrzejek
Witek
Paulinka
Caramel 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 20:06   #1165
Yuza
Raczkowanie
 
Avatar Yuza
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 408
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Dobry wieczór

Ja dzisiaj nie dam rady Was nadrobić, padam na twarz
Melduje, że mały dzisiaj kończy pół roczku jejku jak ten czas szybko leci w związku z powyższym dał mamie popalić i nie poszedł na popołudniową drzemkę i nie żeby świętował, przypałętało się do Nas jakieś choróbsko i strasznie kaszlepodawałyście może jakiś syrop przeciw kaszlowi? nasza lekarka na domiar złego jest na zwolnieniu i do czwartku jej nie ma, więc nawet nie mam z kim skonsultować. Biedak męczy się strasznie i budzi się do chwilę. eh... pewnie ciężka nocka będzie, a do tego w niedzielę chrzest nie chce mi się

Buziaki!
__________________
Olinek 14.07.2014r.
Yuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 20:07   #1166
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Yuza moja tez nie zrobiła sobie drzemki popołudniu. Ale na szczęście nie jest chora
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 20:20   #1167
Iris1988
Rozeznanie
 
Avatar Iris1988
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocławia
Wiadomości: 508
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

cześć dziewczynki
zaraz Was zaczne nadrabiać
a póki co pytanie jakie mleko mm doradzacie spróbować przy przejściu z piersi ? Bebiko odpada młody wymiotuje i teraz nie wiem jakie kupić aby spróbować mam próbkę bebilonu jutro rano mu dam choć boje się że znowu będzie się męczyć pół dnia ale nie dam rady on mnie gryzie!!
Iris1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 20:24   #1168
Oldzia20
Raczkowanie
 
Avatar Oldzia20
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 472
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny.
Eydrith tylko 2 na raz. 2 mamy juz od ponad 3msc.

Oldzia u nas zmniejszyla sie porcja mleka ze 150ml na 120, ale to mysle, ze przez stale pokarmy.
Ale od kilku dni jadl obiadku 1.5 sloiczka zamiast 2. to moze na zeby
A jak wam idzie karmienie lyzeczka?
u mnie mleko było już tylko rano o 6 i między śniadaniem a obiadem, albo obiadem kolacja i było tego 120ml w sumietak jak zawsze. Za to śniadania dużo zjadała ok. 160ml jaglanki z owocami, a teraz jakzje 30 ml to jest góra. tak samo w obiadem i kolacją...jedynie jogurcik zje caly ładnie zbierała z łyżeczki, a teraz to weźmie do buzi łyżeczke,wymemla ją, pogryzie i ewentualnie wsadzi w gardło
jakaś buntowniczka mi się zrobiła, mam nadzieję, że to zębole a nie niechęć do łżki, bo raz musiałamodstawić na 2 tygodnie by się znów przekonała

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Dopiero teraz zauważyłam, że nie dodał się obrazek
Takie mam to nosidło:

Pokazałam mężowi, to mówi, żebym szukała kolejnego i sprzedała

No ja mam nadzieję, że synek dostanie się do przedszkola, bo wracam akurat do pracy, a córę przejmie babcia. Zresztą w promieniu kilometra mam jeszcze 3 inne przedszkola jakby co.

A tak wogóle, to zrobiłam na dziś zupkę wielowarzywną Małej i zjadła ponad 200 g
Ostatnio miałam problem, żeby dobrze zblendować, dziś przelożyłam do takiego miksera jak do koktajli i wyszedł krem
superanckie nosidło, to trafiłaś na świetną okazje

Cytat:
Napisane przez Yuza Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Ja dzisiaj nie dam rady Was nadrobić, padam na twarz
Melduje, że mały dzisiaj kończy pół roczku jejku jak ten czas szybko leci w związku z powyższym dał mamie popalić i nie poszedł na popołudniową drzemkę i nie żeby świętował, przypałętało się do Nas jakieś choróbsko i strasznie kaszlepodawałyście może jakiś syrop przeciw kaszlowi? nasza lekarka na domiar złego jest na zwolnieniu i do czwartku jej nie ma, więc nawet nie mam z kim skonsultować. Biedak męczy się strasznie i budzi się do chwilę. eh... pewnie ciężka nocka będzie, a do tego w niedzielę chrzest nie chce mi się

Buziaki!
trzymajcie się zdrowo i za pół roczku
Oldzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 20:25   #1169
Iris1988
Rozeznanie
 
Avatar Iris1988
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Oleśnica koło Wrocławia
Wiadomości: 508
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

Cytat:
Napisane przez Yuza Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Ja dzisiaj nie dam rady Was nadrobić, padam na twarz
Melduje, że mały dzisiaj kończy pół roczku jejku jak ten czas szybko leci w związku z powyższym dał mamie popalić i nie poszedł na popołudniową drzemkę i nie żeby świętował, przypałętało się do Nas jakieś choróbsko i strasznie kaszlepodawałyście może jakiś syrop przeciw kaszlowi? nasza lekarka na domiar złego jest na zwolnieniu i do czwartku jej nie ma, więc nawet nie mam z kim skonsultować. Biedak męczy się strasznie i budzi się do chwilę. eh... pewnie ciężka nocka będzie, a do tego w niedzielę chrzest nie chce mi się

Buziaki!
my dawaliśmy bodajże coś z prawoślazem
Iris1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 20:37   #1170
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Odchowalnia naszym światem, brzdące urodzone latem -mamusie lipiec 2014

debesciara ten mamy, wysokosc 35cm, jesli ma to dla ciebie znaczenie
http://allegro.pl/bright-starts-inte...1.html#thumb/1
Tylko my tutaj dalismy za niego w promocji 80zl.

Yuza zdrowka dla synka, wspolczuje troche tego zamieszania z chrztem, to jeszcze przed nami...

Iris sama musisz zdecydowac, moim obojgu Bebilon sluzy.
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-23 08:45:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.