Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-24, 20:20   #3541
panna__em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 499
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Chyba dlatego tak uwielbiam Cinnamon Stick.
Uwielbiam cynamon w każdej postaci i miałam wielkie nadzieje na ten wosk. Przeczytałam mnóstwo opinii, gdzie we wszystkich było to samo: czysty cynamon. I jakie było moje zdziwienie, kiedy go pierwszy raz odpaliłam - same goździki, cynamonu odrobina w tle... Nie wiem, czy jakiś mi się pechowy trafił, czy on faktycznie tak pachnie? Co Ty czujesz?
panna__em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 20:24   #3542
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie miałam Cinnamon stick, najbardziej cynamonowy zapach, jaki mam to Vanilla chai, nie wiem czy "czysty" cynamon by mi się spodobał, chyba nie jestem aż taką fanką korzennych zapachów
Ja w Vanilla Chai w ogóle nie czuję cynamonu

Cytat:
Napisane przez panna__em Pokaż wiadomość
Uwielbiam cynamon w każdej postaci i miałam wielkie nadzieje na ten wosk. Przeczytałam mnóstwo opinii, gdzie we wszystkich było to samo: czysty cynamon. I jakie było moje zdziwienie, kiedy go pierwszy raz odpaliłam - same goździki, cynamonu odrobina w tle... Nie wiem, czy jakiś mi się pechowy trafił, czy on faktycznie tak pachnie? Co Ty czujesz?
Miałam kiedyś herbatę czarną z dodatkiem cynamonu i Cinnamon Stick pachnie dla mnie dokładnie jak ta herbata.
Jest cynamonowy ale nie czysto cynamonowy. Ja goździk średnio czuję ale widzę, że producent faktycznie deklaruje tam nuty goździkowe
http://www.yankeecandle.com/fragranc...ck/_/N-1z140on

Ale nie przejmuj się. Co nos to opinia. Ja na przykład w Christmas Memories w ogóle nie czuję pierniczków czy przypraw a jedynie orzechy. Zapachy można różnie odbierać.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 20:30   #3543
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez panna__em Pokaż wiadomość
Uwielbiam cynamon w każdej postaci i miałam wielkie nadzieje na ten wosk. Przeczytałam mnóstwo opinii, gdzie we wszystkich było to samo: czysty cynamon. I jakie było moje zdziwienie, kiedy go pierwszy raz odpaliłam - same goździki, cynamonu odrobina w tle... Nie wiem, czy jakiś mi się pechowy trafił, czy on faktycznie tak pachnie? Co Ty czujesz?
Czujesz goździki? A coś poza tym?

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ja w Vanilla Chai w ogóle nie czuję cynamonu



Miałam kiedyś herbatę czarną z dodatkiem cynamonu i Cinnamon Stick pachnie dla mnie dokładnie jak ta herbata.
Jest cynamonowy ale nie czysto cynamonowy. Ja goździk średnio czuję ale widzę, że producent faktycznie deklaruje tam nuty goździkowe
http://www.yankeecandle.com/fragranc...ck/_/N-1z140on

Ale nie przejmuj się. Co nos to opinia. Ja na przykład w Christmas Memories w ogóle nie czuję pierniczków czy przypraw a jedynie orzechy. Zapachy można różnie odbierać.
Ja w Vanilla chai w ogóle nie czuję jakiejkolwiek wanilii, tylko cynamon i może trochę innych korzennych przypraw. W Christmas memories czuję pierniki i cynamon.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 20:34   #3544
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Właśnie miałam się Ciebie zapytać jakich perfum używasz. Teraz i w ogóle. Bo widzę, że jeśli chodzi o moc wosków to mamy podobny gust a i może perfumeryjnie coś?
o, w temacie perfum to mi sie marzy Alien tego dziada to przez tydzien czuc ale poki co, nie mam za co kupic
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 20:34   #3545
panna__em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 499
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Czujesz goździki? A coś poza tym?
Powiedziałabym, że 95% to goździki, a reszta to cynamon. Przytłoczony zresztą przez te goździki więc ledwo wyczuwalny.

A Christmas Memories to najgorszy wosk, jaki miałam. Czułam tylko kurczaka w curry i nic więcej. Nie wiem, jakby się dalej rozwinął, bo wytrzymałam 3 min, a następne 2h wietrzyłam dom. Dodam, że wrzuciłam chyba 1/10 tarty, bo nawet na sucho był dla mnie straszny i bałam się odpalić
Oddałam chłopakowi, na jego własne ryzyko. Mówił, że czuł pierniki, ale dopiero kilka godzin po zgaszeniu
panna__em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 20:36   #3546
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez panna__em Pokaż wiadomość
Powiedziałabym, że 95% to goździki, a reszta to cynamon. Przytłoczony zresztą przez te goździki więc ledwo wyczuwalny.

A Christmas Memories to najgorszy wosk, jaki miałam. Czułam tylko kurczaka w curry i nic więcej. Nie wiem, jakby się dalej rozwinął, bo wytrzymałam 3 min, a następne 2h wietrzyłam dom. Dodam, że wrzuciłam chyba 1/10 tarty, bo nawet na sucho był dla mnie straszny i bałam się odpalić
Oddałam chłopakowi, na jego własne ryzyko. Mówił, że czuł pierniki, ale dopiero kilka godzin po zgaszeniu
Mnie się Christmas memories podoba, ale nie ma nawet w połowie takiej mocy, jakiej się spodziewałam po wizażowych opiniach Z cynamonowych zapachów kusi mnie Sparkling cinnamon.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 20:39   #3547
panna__em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 499
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie się Christmas memories podoba, ale nie ma nawet w połowie takiej mocy, jakiej się spodziewałam po wizażowych opiniach Z cynamonowych zapachów kusi mnie Sparkling cinnamon.
Właśnie podziwiam osoby, które z nim wytrzymują, a którym się jeszcze przy tym podoba to już w ogóle - szacun
Ale to killer nad killerami mimo, że ja jakaś nadwrażliwa też nie jestem i lubię mocne, wyraziste zapachy.
Miałaś tylko jeden wosk? Może trafił Ci się zwietrzały? Bo to naprawdę KILLER.
panna__em jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 20:51   #3548
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Kochamy Świece Zapachowe tak się nazywa.
Dzięki
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 21:48   #3549
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez panna__em Pokaż wiadomość
Właśnie podziwiam osoby, które z nim wytrzymują, a którym się jeszcze przy tym podoba to już w ogóle - szacun
Ale to killer nad killerami mimo, że ja jakaś nadwrażliwa też nie jestem i lubię mocne, wyraziste zapachy.
Miałaś tylko jeden wosk? Może trafił Ci się zwietrzały? Bo to naprawdę KILLER.
Jeden, ale zamówiłam kolejny
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 23:22   #3550
KotkaWodna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 358
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja tam Christmas Memories,też bardzo lubię,miałam dwa razy i zamówię trzeci raz

Palę zawsze połówkę tarty,jest mocny,ale to bardzo dobrze
Czuję w nim pierniczki
KotkaWodna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 09:18   #3551
wildcharms
Raczkowanie
 
Avatar wildcharms
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cześć

Dołączam z radością informując, że własnie zamówiłam swoje pierwsze YC i kominek! Czekam na dostawę
__________________
Fashion is the most powerful art there is. It's movement, design and architecture all in one. It shows the world who we are and who we'd like to be.
~ Blair Woldorf
wildcharms jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 09:19   #3552
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez wildcharms Pokaż wiadomość
Cześć

Dołączam z radością informując, że własnie zamówiłam swoje pierwsze YC i kominek! Czekam na dostawę
Jakie woski zamówiłaś?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 09:35   #3553
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jakie woski zamówiłaś?
I jaki kominek
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 09:38   #3554
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
I jaki kominek
No

U mnie dzisiaj czekoladowo - Brownie cheesecake z Kringle
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:41   #3555
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Jak u was z mocą/trwałością wosku November Rain? Zapaliłam wczoraj wieczorem i po 2-3 godzinach nic nie było już czuć

A szkoda bo zapach fajny.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 11:16   #3556
fantyna
Raczkowanie
 
Avatar fantyna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zza biurka
Wiadomości: 427
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

no dobra, to i ja się ujawnię (przy okazji witam wszystkich ). Od razu zaczęłam z grubej rury i nakupowałam wosków za 2 stówy, w dodatku w ciemno bez wąchania To mój pierwszy raz, chociaż już od pół roku się na nie napalam. Do czasu lektury tego wątku myślałam, że pójdę w samplery, ale jednak zdecydowałam się na woski. Kominek mam jeszcze z czasów, kiedy używałam olejków do aromaterapii (mniemam, że się nada - pod spodem miejsce na tealight a u góry miseczka). Poszedł kilka lat temu w odstawkę bo mój luby nie przepada, jak się w domu pali świeczki czy inne "smrody". Ponieważ od sierpnia 2014 do maja 2017 roku pracuję w delegacji (5 dni w tygodniu jestem poza domem) a moje służbowe mieszkanie jest nowe i śmierdzi (zapach zaprawy, tynku i innego budowlanego badziewia doprowadza mnie do szału) postanowiłam sobie umilić życie właśnie woskami YC i KC
Moja lista zakupów w podziale na subiektywne grupy:

1. NAJWIĘCEJ OPINII: Fluffy towels (od tego zaczynam bo ten mnie najbardziej zaintrygował), Soft blanket (nie chciałam go kupować, ale tyle razy był porównany do fluffy towels, że muszę sprawdzić sama o co tu chodzi),
Snow in love (trochę mnie zmartwiło, że coś tam o wanilii czytałam, a ja nie jestem jej fanką, ale to zapach w którym pokładam duże nadzieje), Home sweet home (tyle złego napisałyście o tym zapachu, że już nie moge się go doczekać ).

2. INTRYGUJĄCE KOMPOZYCJE: Season of peace, Icicles, Farmer's market

3. RELAKSUJĄCE: November rain, Under the palms, Turquoise sky, Midsummer's night, Child's wish, Joyful spring

4. SŁODZIAKI: Summer scoop, Oud oasis

5. OWOCOWE: Pink dragon fruit, Cassis, Wild fig,

6. KWIATOWE: Pink hibiscus, Black plum blossom, Pink honeysuckle, Garden sweet pea, Aloe water, White gardenia

KC: niebieski świerk i Spokojna woda

No i wychodzi, że jestem fanką kwiatków. W zasadzie to chyba nie. Zobaczymy

ps. Resztką sił oparłam się chęci zakupienia co najmniej 6 różnych zapachów bożonarodzeniowych. Tak mnie do nich ciągnęło chyba dlatego, że od wczoraj w Katowicach mamy wreszcie zimę
__________________

fantyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 11:25   #3557
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)


ja tam też w ciemno zazwyczaj kupuję zapachy, wygodniej mi klikać z domu, niż jechać na drugi koniec miasta do galerii. no chyba, że akurat w niej jestem.
no to życzę samych udanych zakupów, braku rozczarowań, odpowiedniej mocy i nieskończonej przygody z zapachami.

mama dzisiaj do mnie dzwoniła, że kupiła kilka wosków stacjonarnie i że Grapefruit YC tak pięknie pachnie na sucho... ja nie wiem, dla mnie kostka toaletowa zobaczymy jak odpalę.
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 11:33   #3558
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez fantyna Pokaż wiadomość
ps. Resztką sił oparłam się chęci zakupienia co najmniej 6 różnych zapachów bożonarodzeniowych. Tak mnie do nich ciągnęło chyba dlatego, że od wczoraj w Katowicach mamy wreszcie zimę
Mnie ostatnio śnieg bardzo zaskakuje. Nie ma, budze sie rano i jest, co nie znaczy ze na drugi dzien bedzie, albo ze na trzeci jednak nie codziennie niespodzianka

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość

ja tam też w ciemno zazwyczaj kupuję zapachy, wygodniej mi klikać z domu, niż jechać na drugi koniec miasta do galerii. no chyba, że akurat w niej jestem.
no to życzę samych udanych zakupów, braku rozczarowań, odpowiedniej mocy i nieskończonej przygody z zapachami.

mama dzisiaj do mnie dzwoniła, że kupiła kilka wosków stacjonarnie i że Grapefruit YC tak pięknie pachnie na sucho... ja nie wiem, dla mnie kostka toaletowa zobaczymy jak odpalę.
wąchałam grejpfruta i nie moglam się zdecydować wlasnie, mam milion świeczkowych marzen tylko funduszy brak

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

U mnie dzis nadal groszek, baardzo przypadl mi do gustu kojarzy mi się z kolorową łąką
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 11:45   #3559
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez fantyna Pokaż wiadomość
no dobra, to i ja się ujawnię (przy okazji witam wszystkich ). Od razu zaczęłam z grubej rury i nakupowałam wosków za 2 stówy, w dodatku w ciemno bez wąchania To mój pierwszy raz, chociaż już od pół roku się na nie napalam. Do czasu lektury tego wątku myślałam, że pójdę w samplery, ale jednak zdecydowałam się na woski. Kominek mam jeszcze z czasów, kiedy używałam olejków do aromaterapii (mniemam, że się nada - pod spodem miejsce na tealight a u góry miseczka). Poszedł kilka lat temu w odstawkę bo mój luby nie przepada, jak się w domu pali świeczki czy inne "smrody". Ponieważ od sierpnia 2014 do maja 2017 roku pracuję w delegacji (5 dni w tygodniu jestem poza domem) a moje służbowe mieszkanie jest nowe i śmierdzi (zapach zaprawy, tynku i innego budowlanego badziewia doprowadza mnie do szału) postanowiłam sobie umilić życie właśnie woskami YC i KC
Moja lista zakupów w podziale na subiektywne grupy:

1. NAJWIĘCEJ OPINII: Fluffy towels (od tego zaczynam bo ten mnie najbardziej zaintrygował), Soft blanket (nie chciałam go kupować, ale tyle razy był porównany do fluffy towels, że muszę sprawdzić sama o co tu chodzi),
Snow in love (trochę mnie zmartwiło, że coś tam o wanilii czytałam, a ja nie jestem jej fanką, ale to zapach w którym pokładam duże nadzieje), Home sweet home (tyle złego napisałyście o tym zapachu, że już nie moge się go doczekać ).

2. INTRYGUJĄCE KOMPOZYCJE: Season of peace, Icicles, Farmer's market

3. RELAKSUJĄCE: November rain, Under the palms, Turquoise sky, Midsummer's night, Child's wish, Joyful spring

4. SŁODZIAKI: Summer scoop, Oud oasis

5. OWOCOWE: Pink dragon fruit, Cassis, Wild fig,

6. KWIATOWE: Pink hibiscus, Black plum blossom, Pink honeysuckle, Garden sweet pea, Aloe water, White gardenia

KC: niebieski świerk i Spokojna woda

No i wychodzi, że jestem fanką kwiatków. W zasadzie to chyba nie. Zobaczymy

ps. Resztką sił oparłam się chęci zakupienia co najmniej 6 różnych zapachów bożonarodzeniowych. Tak mnie do nich ciągnęło chyba dlatego, że od wczoraj w Katowicach mamy wreszcie zimę
Co do kominka - zmierz odległość od podstawki do miseczki. żeby wosk się dobrze topił a nie palił musi być minimum 10 - 11 cm. Poza tym ważna jest też wielkość i głębokość miseczki, najlepiej mieć taką, do której wejdzie cały wosk, bo niektóre wrzuca się po kawałku a niektóre całe, w zależności od intensywności zapachu (a widzę, że zamówiłaś również te słabo wyczuwalne).

Co do zapachów - fajny zestaw i strasznie ciekawa jestem twoich wrażeń. Opisz potem wszystko tutaj!
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 12:04   #3560
KotkaWodna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 358
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

U mnie dziś,Red Apple Wreath,ostatni kawałek
KotkaWodna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 12:42   #3561
fantyna
Raczkowanie
 
Avatar fantyna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zza biurka
Wiadomości: 427
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Co do kominka - zmierz odległość od podstawki do miseczki. żeby wosk się dobrze topił a nie palił musi być minimum 10 - 11 cm. Poza tym ważna jest też wielkość i głębokość miseczki, najlepiej mieć taką, do której wejdzie cały wosk, bo niektóre wrzuca się po kawałku a niektóre całe, w zależności od intensywności zapachu (a widzę, że zamówiłaś również te słabo wyczuwalne).

Co do zapachów - fajny zestaw i strasznie ciekawa jestem twoich wrażeń. Opisz potem wszystko tutaj!
o wielkość miseczki jestem spokojna. odległość muszę zmierzyć, bo tak z pamięci ciężko mi ocenić. Zapachy będę testować dopiero od przyszłego tygodnia, bo nawet jak przyjdą wcześniej to mnie nie ma w domu, żeby je odebrać. Oczywiście będę się dzielić wrażeniami.
__________________

fantyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 13:09   #3562
KotkaWodna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 358
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Mam pytanie,czy Vanilla Lime,jest słabej mocy,bo sie nad nią zastanawiam?
KotkaWodna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 13:16   #3563
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez KotkaWodna Pokaż wiadomość
Mam pytanie,czy Vanilla Lime,jest słabej mocy,bo sie nad nią zastanawiam?
Dla mnie jest słaba. Znaczy moc ma w porządku, zapach jest wyczuwalny ale krótko. Ze 2 godziny jedynie.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 13:25   #3564
KotkaWodna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 358
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dla mnie jest słaba. Znaczy moc ma w porządku, zapach jest wyczuwalny ale krótko. Ze 2 godziny jedynie.
Dzięki,to chyba się nie zdecyduję
KotkaWodna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 13:36   #3565
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dziś Lake sunset, pierwsze zapalenie świecy i teraz chodzę i dmucham, chucham żeby sie rozpalila dobrze do brzegów
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 13:39   #3566
KotkaWodna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 358
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Złożyłam zamówienie na samplerki,Salted Caramel,Berrylicious,Baha ma Breeze,Spiced Orange,mam nadzieję,że dokonałam dobrego wyboru

Dorzucę jeszcze tartę Happy Christmas z innej aukcji,który tak jest zachwalany
KotkaWodna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 13:52   #3567
maybeona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 267
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

U mnie własśnie się rozpala wosk marokański olejek arganowy, po skończonym oud oasis. Ponieważ to limitowana seria mam nadzieję zdążyć z jakims słojem. Póki co moje serce skradł oud oasis, olejek arganowy też przyjemny dla nosa: delikatny, kremowy, olejkowy. Przyznaję, że przyjemny i tu się może zaopatrzę w woski. Oud oasis jest otulający, orzechowy, kokosowy, słodki... bajka nachłodne deszczowe, a jeszcze lepiej śnieżne dni Będzie słój jak nic.
Do przetestowania został jeszcze 3 z kolekcji, mam nadzieję, że najbrzydszy
Fanką świec jestem od listopada, więc mam sporo zaległości do kupienia, a tu co rusz to toś nowego
maybeona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 13:58   #3568
KotkaWodna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 358
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez maybeona Pokaż wiadomość
U mnie własśnie się rozpala wosk marokański olejek arganowy, po skończonym oud oasis. Ponieważ to limitowana seria mam nadzieję zdążyć z jakims słojem. Póki co moje serce skradł oud oasis, olejek arganowy też przyjemny dla nosa: delikatny, kremowy, olejkowy. Przyznaję, że przyjemny i tu się może zaopatrzę w woski. Oud oasis jest otulający, orzechowy, kokosowy, słodki... bajka nachłodne deszczowe, a jeszcze lepiej śnieżne dni Będzie słój jak nic.
Do przetestowania został jeszcze 3 z kolekcji, mam nadzieję, że najbrzydszy
Fanką świec jestem od listopada, więc mam sporo zaległości do kupienia, a tu co rusz to toś nowego
Narobiłaś mi smaka na Oud oasis
KotkaWodna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 15:12   #3569
maybeona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 267
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Przydałaby się gdzieś jakaś promocja -20% na wszystko
maybeona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 16:34   #3570
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. VI (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez KotkaWodna Pokaż wiadomość
Mam pytanie,czy Vanilla Lime,jest słabej mocy,bo sie nad nią zastanawiam?
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dla mnie jest słaba. Znaczy moc ma w porządku, zapach jest wyczuwalny ale krótko. Ze 2 godziny jedynie.
A w świecy bardzo intensywna.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 12:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.