Czy ludzie na Wizażu są niemili? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-31, 07:28   #271
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;5000911 5]Ja jestem.[/QUOTE]

Ja też miła myślę Staram się zawsze rozmawiać kulturalnie, tak jak na żywo. Taka jestem i poza tym pamiętam o tym, że po drugiej stronie jest człowiek. A niemili ludzie w Internecie właśnie o tym pewnie zapominają... Wyżywają się czasem za swoje niepowodzenia. Raczej ktoś kto jest zadowolony z siebie, dojrzały nie czuje potrzeby być niemiłym, podchodzi do każdego normalnie, z kulturą. A to, że czasem ktoś pisze sarkastycznie, z ironią to jeszcze nie jest dla mnie bycie niemiłym, to czyiś styl. Bycie niemiłym to wbijanie komuś szpil, dogryzanie. Też uważam, że to jest po prostu złe, niezależnie czy na żywo czy w Internecie.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 09:19   #272
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Hmm, wydaje mi się, że wiem co natchnęło Autorkę do założenia tego wątku i może kogoś zdziwi, ale nie chodzi o MZK, pasjonujące wątki na Intymnym, zły zdziwieniowy () czy inne wątki z Plotkowego, tylko sprawa dotyczy wymiany 2-4 postów o ... chińskich znakach
Wydaje mi się też, że rozumiem dlaczego jej posty nie nie wzbudziły pozytywnej opinii u innej wizażanki, jak mniemam ona się bardziej zna na "chińszczyźnie". Mnie osobiście też wewnętrznie nosi, kiedy ktoś pisze brednie (nie wiem czy tak było w tym przypadku) na temat, który dobrze znam i mam ochotę dać bardziej soczystą odpowiedź. Tak jak zostało już wspomniane - ludzie są rożni.

PS Kolejny wątek o niemiłych wizażankach, a zawsze tak samo się kończy.
PS 2 Wszystkie niemiłe wizażanki zapraszam do "nas"

Przeczytałam, no strasznie tam została potraktowana A jej odpowiedź też nie należała do kulturalnych Że nie wspomnę o argumencie jaka to jest wykształcona

Jeśli to tamte 4 posty skłoniły autorkę do założenia tego wątku to serio niech pójdzie np na Kafeterię, tam to dostanie po tyłku
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 09:32   #273
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Ja też miła myślę Staram się zawsze rozmawiać kulturalnie, tak jak na żywo. Taka jestem i poza tym pamiętam o tym, że po drugiej stronie jest człowiek. A niemili ludzie w Internecie właśnie o tym pewnie zapominają... Wyżywają się czasem za swoje niepowodzenia. Raczej ktoś kto jest zadowolony z siebie, dojrzały nie czuje potrzeby być niemiłym, podchodzi do każdego normalnie, z kulturą. A to, że czasem ktoś pisze sarkastycznie, z ironią to jeszcze nie jest dla mnie bycie niemiłym, to czyiś styl. Bycie niemiłym to wbijanie komuś szpil, dogryzanie. Też uważam, że to jest po prostu złe, niezależnie czy na żywo czy w Internecie.
Zgadzam się.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 10:50   #274
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Co Ty możesz wiedzieć o traumie. Mnie uczyła własna matka. Fizyki.
witaj w klubie, przechodziłam przez to samo. Jeszcze dodatkowa uczyła mnie matmy
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 11:35   #275
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Ja też miła myślę Staram się zawsze rozmawiać kulturalnie, tak jak na żywo. Taka jestem i poza tym pamiętam o tym, że po drugiej stronie jest człowiek. A niemili ludzie w Internecie właśnie o tym pewnie zapominają... Wyżywają się czasem za swoje niepowodzenia. Raczej ktoś kto jest zadowolony z siebie, dojrzały nie czuje potrzeby być niemiłym, podchodzi do każdego normalnie, z kulturą. A to, że czasem ktoś pisze sarkastycznie, z ironią to jeszcze nie jest dla mnie bycie niemiłym, to czyiś styl. Bycie niemiłym to wbijanie komuś szpil, dogryzanie. Też uważam, że to jest po prostu złe, niezależnie czy na żywo czy w Internecie.

dokładnie,sfrustrowani,ni eszczęśliwi ludzie wyładowujący sie w internecie na kims a że ktoś ma to w nosie..
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 12:11   #276
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
dokładnie,sfrustrowani,ni eszczęśliwi ludzie wyładowujący sie w internecie na kims a że ktoś ma to w nosie..
Dokładnie,jeszcze dodam że kozak w necie dupa w świecie.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 12:54   #277
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez avesome Pokaż wiadomość
Mijanou Ty nie udzielasz się na mamusiowym, ja na kociakowym.

Wątek stał się niezłą szopką i nie mam zamiaru rozkminiać ko jest miły, kto nie :/ i kto ma się gdzie udzielać
Zapytałam jedynie 86lola czy na MZK też taka atmosfera bo nie miałam z wieloma udzielającymi się tam styczności.
Oj tam, zawsze przecież możemy się wymienić na fora

Co do Wizażanki o nicku Szajabaja to zupełnie nie rozumiem przytyku. Często zdarza mi się mieć w danej kwestii odmienne zdanie od Szajabajowego, ale noigdy w zyciu nie widziałam, żeby Szajabaja komuś dokuczyła. Pomimo dzielących nas różnic, bardzo ją lubię i cenię jako adwersarza.

Generalnie (nie obraź się Autorko) problem poruszony w tym wątku jest nieco na wyrost ( ale, tak jak powiedziałam, rozumiem Twoje obawy, bo sama na początku mojej Wizażowej drogi takie czasem miewałam). Nie raz i nie dwa zdarzyło mi się brać udział w dość bezpośredniej wymianie zdań (choć nadal nie przekraczającej granic dobrego smaku) i nigdy nie przenoszę animozji do kogoś z jednego wątku do zupełnie innego wątku. Poprostu: w jakimś temacie zgadzasz się z daną grupą Wizażanek, w innym temacie z inną grupą.

Owszem, drażnią mnie nieraz herezje wypisywane przez kogoś, ale wtedy staram się ugryźć w jęzor i nie dotykać rudymi łapami klawiatury. Czasem mi nie wychodzi, no

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
witaj w klubie, przechodziłam przez to samo. Jeszcze dodatkowa uczyła mnie matmy
Co Wy wiecie i traumie!
Ja nawet posymulować choroby nie mogłam mając matkę lekarza. Boli główka? ooooj, paluszek i głowka to szkolna wymówka a teraz do łazienki, śniadanie jeść i szoruj do szkoły! Nic Ci nie jest. Gardło czyste a osłuchowo też nic nie ma
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 13:50   #278
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Mnie nie denerwują osoby, które mają ograniczoną wiedzę, inne zdanie niż ja i tak dalej ale nie znoszę osób narzucających swoje zdanie innym i takiego zachowania jak tutaj został zniszczony wątek. Czyli jakieś wyrzucanie komuś prywatnych spraw i pseudo stalking.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
A tak serio to niestety też zauważyłam że są osoby na wizażu które łatwo "naskakują" i to niekiedy bez powodu, ale tak jest niestety na każdych forach, myśle że to głównie przez poczucie anonimowości w sieci.
A ja myślę, że to jest modne (patrząc co się dzieje na YT, kwejku i demotach) i podnosi takim osobom samoocenę. Szkoda tylko, że moderatorzy pozwalają na tworzenie takiego bagna przez które porządne osoby uciekają. Wczoraj sama się przyczyniłam żeby zasmiecić wątek ale coś mnie trafiło kiedy zobaczyłam osoby uprawniające nagminnie trolling i szydere na takim wątku. Świadectwo o sobie dały same postami i masakrycznym offtopem. Najbardziej mnie rozśmieszył wpis po 3 h mojej nieobecności, że przecież miałam stąd iść xD Niektórzy chyba nabijają wiadomości albo muszą nieustannie być w centrum uwagi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 13:57   #279
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Bo miałaś stąd iść
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:01   #280
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 170
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Niektórzy chyba nabijają wiadomości albo muszą nieustannie być w centrum uwagi.
Dokładnie tak samo uważam
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:09   #281
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Dżizas serek. Jak Ci tak źle i niedobrze to zostań modem a nie tylko jęczysz. Możesz zgłosić swoją kandydaturę - droga wolna.
Wtedy wprowadzisz ład i porządek.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 14:10   #282
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Ja najbardziej nie lubię radykalnych poglądów jak cos mi nie pasuje, to po prostu nie czytam i sie nie wypowiadam.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:11   #283
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
Dżizas serek. Jak Ci tak źle i niedobrze to zostań modem a nie tylko jęczysz. Możesz zgłosić swoją kandydaturę - droga wolna.
Wtedy wprowadzisz ład i porządek.
aer - przyszlas tu zaraz po mnie, jestes moim stalkerem forumowym
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:12   #284
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
aer - przyszlas tu zaraz po mnie, jestes moim stalkerem forumowym
tajemniczym wielbicielem
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:43   #285
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Właśnie o takie zachowanie jak niżej mi chodzi.
Znów offtop i złośliwości
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:47   #286
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Mnie nie denerwują osoby, które mają ograniczoną wiedzę, inne zdanie niż ja i tak dalej ale nie znoszę osób narzucających swoje zdanie innym i takiego zachowania jak tutaj został zniszczony wątek. Czyli jakieś wyrzucanie komuś prywatnych spraw i pseudo stalking.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------



A ja myślę, że to jest modne (patrząc co się dzieje na YT, kwejku i demotach) i podnosi takim osobom samoocenę. Szkoda tylko, że moderatorzy pozwalają na tworzenie takiego bagna przez które porządne osoby uciekają. Wczoraj sama się przyczyniłam żeby zasmiecić wątek ale coś mnie trafiło kiedy zobaczyłam osoby uprawniające nagminnie trolling i szydere na takim wątku. Świadectwo o sobie dały same postami i masakrycznym offtopem. Najbardziej mnie rozśmieszył wpis po 3 h mojej nieobecności, że przecież miałam stąd iść xD Niektórzy chyba nabijają wiadomości albo muszą nieustannie być w centrum uwagi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bez urazy, ale sama dość czynnie przyczyniłas się do zniszczenia tego wątku

W ogóle- co to jest za postawa :"Drażnią mnie osoby, które mają ograniczoną wiedzę?". Jesteś pewna, że Twoja własna jest aż tak spora? Może, gdyby nie lektura niektórych Twoich wypowiedzi, nie miałabym zastrzeżeń. Niestety- przeczytałam je. Dlatego tak sobie myślę, że lepiej nikomu nie wytykać niewiedzy lub ograniczenia tej wiedzy. Bo tak na dobrą sprawę niewiedzę można udowodnić każdemu (mi także) bo nikt nie jest omnibusem.

Ad 2.
Przeczytaj swoje posty,Mascarpoone. Też dałaś czadu, więc coś tam mi się kojarzy, że kocioł przyganiał garnkowi. Ja tam stoję z boku i nie zajmuję żadnego stanowiska w sporze, ale też się nie popisałaś w tym wątku i dałaś niezły pokaz swoich mozliwości w zakresie "szydery". Skoro więc o dawaniu świadectwa mowa...
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:51   #287
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Bez urazy, ale sama dość czynnie przyczyniłas się do zniszczenia tego wątku

W ogóle- co to jest za postawa :"Drażnią mnie osoby, które mają ograniczoną wiedzę?". Jesteś pewna, że Twoja własna jest aż tak spora? Może, gdyby nie lektura niektórych Twoich wypowiedzi, nie miałabym zastrzeżeń. Niestety- przeczytałam je. Dlatego tak sobie myślę, że lepiej nikomu nie wytykać niewiedzy lub ograniczenia tej wiedzy. Bo tak na dobrą sprawę niewiedzę można udowodnić każdemu (mi także) bo nikt nie jest omnibusem.

Ad 2.
Przeczytaj swoje posty,Mascarpoone. Też dałaś czadu, więc coś tam mi się kojarzy, że kocioł przyganiał garnkowi. Ja tam stoję z boku i nie zajmuję żadnego stanowiska w sporze, ale też się nie popisałaś w tym wątku i dałaś niezły pokaz swoich mozliwości w zakresie "szydery". Skoro więc o dawaniu świadectwa mowa...
Po prostu po dłuższych przebojach z tymi użytkowniczkami dałam się sprowadzić do ich poziomu.

Denerwuje mnie bardzo gdy ktoś mnie ostro krytykuje bez uważnego przeczytania co napisałam.
Napisałam, że mnie nie denerwuje czyjaś ograniczona wiedza.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:52   #288
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Właśnie o takie zachowanie jak niżej mi chodzi.
Znów offtop i złośliwości
Robisz dokladnie to samo.
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:55   #289
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Po prostu po dłuższych przebojach z tymi użytkowniczkami dałam się sprowadzić do ich poziomu.

Denerwuje mnie bardzo gdy ktoś mnie ostro krytykuje bez uważnego przeczytania co napisałam.
Napisałam, że mnie nie denerwuje czyjaś ograniczona wiedza.
Ale serio czujesz się aż tak oświecona, by decydować, czyja wiedza jest ograniczona a czyja nie? No, szczerze, to ja bym się nie ośmieliła bo ani nie jestem do tego upoważnioną ani odpowiednią osobą.

Co do poziomu- każdy zachowuje swój. Zawsze można wyjść z piaskownicy, prawda?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 14:55   #290
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Robisz dokladnie to samo.
Przyznałam się do tego kilka postów wcześniej. I napisałam dlaczego, każdy może się pomylić i nikt nie jest idealny.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:56   #291
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Po prostu po dłuższych przebojach z tymi użytkowniczkami dałam się sprowadzić do ich poziomu.

Denerwuje mnie bardzo gdy ktoś mnie ostro krytykuje bez uważnego przeczytania co napisałam.
Napisałam, że mnie nie denerwuje czyjaś ograniczona wiedza.
dłuższych? to było dwie części wątku temu, kilka postów na 2-3 strony, ogarnij się XD
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 14:58   #292
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
dłuższych? to było dwie części wątku temu, kilka postów na 2-3 strony, ogarnij się XD
Ale jako "serowa" czy Mascarpoone?
Napisałyście wiele świństw na mój temat, szkoda, że nie macie jakoś odwagi się do tego przyznać.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:00   #293
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

no nie mogę, normalnie ofiara prześladowań wizażu
ogarnij się i nie wchodź na wątki na których cię krytykują jeśli wiesz, że nie umiesz tego znieść
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:01   #294
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Ale jako "serowa" czy Mascarpoone?
Napisałyście wiele świństw na mój temat, szkoda, że nie macie jakoś odwagi się do tego przyznać.
Ja tu nie widzę żadnych świństw. Regularną pyskowkę to tak, ale żadnych pomówień ani insynuacji na Twój temat nie czytałam na Wizażu.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:03   #295
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ale serio czujesz się aż tak oświecona, by decydować, czyja wiedza jest ograniczona a czyja nie? No, szczerze, to ja bym się nie ośmieliła bo ani nie jestem do tego upoważnioną ani odpowiednią osobą.

Co do poziomu- każdy zachowuje swój. Zawsze można wyjść z piaskownicy, prawda?
Nie rozumiem teraz czemu na siłę szukasz u mnie problemu
Dopowiadasz mi jakieś rzeczy, jeżeli się na czymś znam to wiem czy czyjaś wiedza jest duża w danym temacie czy też nie. Jeżeli dziewczyna pisze, że ocierała się z partnerem w bieliźnie i boi się ciąży to wiem czy jej wiedza jest ograniczona czy też nie bez większego zastanawiania się nad tym.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
no nie mogę, normalnie ofiara prześladowań wizażu
ogarnij się i nie wchodź na wątki na których cię krytykują jeśli wiesz, że nie umiesz tego znieść
Ale... Po co mam czegokolwiek szukać? W imię czego? Wystarczy, że czytałam jak tam było i wszystko umiem przytoczyć jeżeli nie umiecie się do tego przyznać to wy macie problem nie ja.
Prawda jest jedna i tyle.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:03   #296
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

O matko, jak tak bardzo Cię prześladujemy, to zrób coś z tym, napisz do modów, zrób pyskówkę na naszym wątku, ale przestań autorce rozwalać temat na swoje żale.
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:05   #297
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

gdzie ja pisałam coś o szukaniu? nie obchodzi mnie twoje wyciąganie postów i użalanie się nad sobą, bo ktoś wyśmial twoje teoryjki na temat socjalu czy czegoś tam, irytuje mnie to tylko, bo zawsze mnie irytują Oblężone Twierdze, które nie mogą znieść myśli, że nie ktoś śmie je krytykować
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:09   #298
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja tu nie widzę żadnych świństw. Regularną pyskowkę to tak, ale żadnych pomówień ani insynuacji na Twój temat nie czytałam na Wizażu.
A ja na zdziwieniowym widziałam teksty o moich problemach, przekręcane moje posty i wpisy na blogu i wielkie szyderstwo z tego, zabawny żarcik o tym, że jak się mocniej zatnę to mam gorszy dzień.
I tak, zraniło to moje uczucia zwłaszcza, że stworzyłam tu konto po to by korzystać z grupy wsparcia i spoko każdy może się śmiać z moich poglądów ale nie przyszło mi do głowy, że na forum, które wydało mi się dość poważne, ktoś będzie szydził z mojej choroby.
Zaraz pewnie padnie złośliwość, że znów kradnę wątek moją chorobą...
Choć nawet na pierwszy rzut oka widać, że sens użycia jej w tym poście jest inny niż chwalenie się jak to ciężkie mam życie.

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
O matko, jak tak bardzo Cię prześladujemy, to zrób coś z tym, napisz do modów, zrób pyskówkę na naszym wątku, ale przestań autorce rozwalać temat na swoje żale.
Zasadniczo piszę na temat
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:09   #299
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Nie rozumiem teraz czemu na siłę szukasz u mnie problemu
Dopowiadasz mi jakieś rzeczy, jeżeli się na czymś znam to wiem czy czyjaś wiedza jest duża w danym temacie czy też nie. Jeżeli dziewczyna pisze, że ocierała się z partnerem w bieliźnie i boi się ciąży to wiem czy jej wiedza jest ograniczona czy też nie bez większego zastanawiania się nad tym.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------



Ale... Po co mam czegokolwiek szukać? W imię czego? Wystarczy, że czytałam jak tam było i wszystko umiem przytoczyć jeżeli nie umiecie się do tego przyznać to wy macie problem nie ja.
Prawda jest jedna i tyle.
Absolutnie nie szukam żadnych problemów u Ciebie, mam dość własnych
Mówię jedynie, że chyba zbyt lekko przypisujesz sobie cechy eksperta. Ale w sumie...nie moja rzecz.
Co do prawdy- ktoś kiedyś powiedział, że prawda jest jak pupa. Każdy ma swoją. Coś w tym jest. Jednak dziewczyny mają słuszność. Jeśli w jakimś wątku ktoś pisze o Tobie posty, które Ci się nie podobają to chyba tam powinnaś to jasno napisać. Tutaj połowa osób nie ma pojęcia, o jakie posty chodzi a drugiej połowie zapewne nawet nie chce się tego sprawdzać.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:11   #300
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
A ja na zdziwieniowym widziałam teksty o moich problemach, przekręcane moje posty i wpisy na blogu i wielkie szyderstwo z tego, zabawny żarcik o tym, że jak się mocniej zatnę to mam gorszy dzień.
Boże, nie pisz o ludziach z ograniczoną wiedzą skoro nie umiesz nawet rozumieć postów na forach internetowych
przynajmniej z 5 dziewczyn na zdziwieniowym ma historie chorób psychicznych różnego kalibru, jedyne co było wyśmiewane to przekonanie, że choroba jest usprawiedliwieniem wszystkiego, każdej głupiej teorii
już tłumaczyłam o co chodziło z postem o gorszych dniach, ale aż normalnie go poszukam, bo i tak nie rozumiesz
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-06 09:10:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.