Marcowe Mamy 2015 cz. VII - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-02, 21:09   #2881
antoxa
Rozeznanie
 
Avatar antoxa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 567
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
gdzie Crystal?
też się właśnie zastanawiam jakaś ta cisza niepodobna do niej
__________________
Antoś
antoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 21:12   #2882
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
ale mam dyskotekę właśnie w brzuchu jak za starych dobrych czasów

jutro chyba w końcu wybiorę się do Jyska, może znajdę jakieś koszyki ładne dokupię też jakieś pierdoły, których mi brakuje do torby i będzie wszystko oprócz łóżeczka chyba
jeszcze muszę rzeczy na wyjście ze szpitala spakować co by mąż w panikę nie wpadł
Ładne koszyki i pudła są w tk maxx. Kupiłam dzisiaj taki pleciony, spory za 33 zł, także cenowo tez wychodzi spoko
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 21:16   #2883
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
gdzie Crystal?
crystal pisała, że ma gości, więc pewnie wejdzie dopiero wieczorem

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Moja tez podczas kąpieli skacze a najbardziej szalała jak leżąc w bardzo cieplej wodzie, piłam zimna wodę mineralną

Ja zamierzam takie coś praktykować i będę mniej się bała niż kąpiac dziecko w tej wanience. Położę sobie małą na ugietych kolanach i tak ją będę myla. Ale to dopiero tak po miesiącu, może dwóch, bo boję się, że jak mała wejdzie do 'mojej' wody to dostanie uczulenia (resztki kremów, perfum i balsamów z mojego ciała, które się rozpuszcza w wannie)
no ja też pewnie najszybciej po miesiącu gdzieś, bo wcześniej to się będę pewnie bała

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Ładne koszyki i pudła są w tk maxx. Kupiłam dzisiaj taki pleciony, spory za 33 zł, także cenowo tez wychodzi spoko
ale tk maxx jest daleko i w wielkiej galerii, więc pewnie kupiłabym dużo niepotrzebnych rzeczy
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 21:17   #2884
gosiaczek221
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek221
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Szczecin/Gorzów Wlkp
Wiadomości: 363
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Ja ze względu na fizyczną pracę mam l4 od 13 tygodnia, i mam, że mogę chodzić Ani razu kontroli, nikt się nie czepia
ja jestem na L4 od 5 grudnia i miałam kontrole... ale nie było mnie w domu i musiałam się w ZUS tłumaczyć, teraz czekam czy moje zwolnienie będzie przyjęte i czy jakieś pieniążki dostanę, jak mi nie przyznają to
__________________
28.03.2015 Anna Małgorzata


http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ky0rofqha.png
gosiaczek221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 21:19   #2885
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez gosiaczek221 Pokaż wiadomość
ja jestem na L4 od 5 grudnia i miałam kontrole... ale nie było mnie w domu i musiałam się w ZUS tłumaczyć, teraz czekam czy moje zwolnienie będzie przyjęte i czy jakieś pieniążki dostanę, jak mi nie przyznają to
O kurde! A jednak mogą sprawdzić... Na pewno przyjmą i dadzą pieniądze
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 21:26   #2886
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Ile metrów tiulu potrzebuję na jeden pomponik? Ktoś może mi pomóc w tej trudnej decyzji?
Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
crystal pisała, że ma gości, więc pewnie wejdzie dopiero wieczorem



no ja też pewnie najszybciej po miesiącu gdzieś, bo wcześniej to się będę pewnie bała



ale tk maxx jest daleko i w wielkiej galerii, więc pewnie kupiłabym dużo niepotrzebnych rzeczy :
To jedź przed zamknięciem, tak żebyś zdążyła wejść tylko tam
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 21:27   #2887
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Myślę., że jeśli pierwszy poród miałaś szybki i udany to ten będzie jeszcze lepszy



Piękne zdjęcia

A odnośnie liczenia tc to powiem Wam, że ja sama nie wiem jak liczyć. Większość z Was mówi, że np 35t1d to 36 tc. No i ok..ale np. u mnie ginekolog zawsze liczy, że to 35 tc, a co więcej ja urodziłam w szpitalu Darka w 37t3d i też mi wpisali 37 tc, a nie 38. Ale była tego zaleta, bo dzięki temu szczepienie przeciw pneumokokom mieliśmy za darmo

Lekarze liczą ukończone tygodnie, ja urodziłam w 26+0 a wszędzie piszą ze w 25 tyg
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 21:41   #2888
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez gosiaczek221 Pokaż wiadomość
ja jestem na L4 od 5 grudnia i miałam kontrole... ale nie było mnie w domu i musiałam się w ZUS tłumaczyć, teraz czekam czy moje zwolnienie będzie przyjęte i czy jakieś pieniążki dostanę, jak mi nie przyznają to
ale nawet jak masz leżące to możesz wyjść do apteki, lekarza czy sklepu żeby z głodu nie umrzeć mam nadzieję, że się wyjaśni i wszystko dostaniesz...

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
Lekarze liczą ukończone tygodnie, ja urodziłam w 26+0 a wszędzie piszą ze w 25 tyg
to jest bez sensu...tzn, że normalna ciąża to 41 tygodni a nie 40...przecież jak są pierwsze dni to jest 0t+np 3 d i to jest pierwszy tydzień, nie zerowy...
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 21:47   #2889
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
moja też lubi kąpiele oby tak samo było jak się urodzi
myślałyście o tym żeby się kąpać z maluchami jak się urodzą? podobno bardzo fajna sprawa
My sie kąpaliśmy z synkiem zaczelismy jak mial z 4 miesiace chyba. wyglądało to tak, że jedna osoba leży w wannie i myje młodego a druga po czasie przejmuje go, wyciera i ubiera. Fajna sprawa dla nas.
Ogólnie kąpiel to zajęcie Tzta, ja przy tym juz dawno nie uczestniczę:
X wole ząbków pózniej umyć synkowi.


Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
katar mnie męczy mam dość
ciągle coś(
Współczuje, ja swój zgubiłam po antybiotyku i ponad dwutygodniowej meczarni.
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 21:55   #2890
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
ale nawet jak masz leżące to możesz wyjść do apteki, lekarza czy sklepu żeby z głodu nie umrzeć mam nadzieję, że się wyjaśni i wszystko dostaniesz...



to jest bez sensu...tzn, że normalna ciąża to 41 tygodni a nie 40...przecież jak są pierwsze dni to jest 0t+np 3 d i to jest pierwszy tydzień, nie zerowy...
mi teraz też liczą skończone tyg bez sensu
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:02   #2891
dziewczynazgitara
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynazgitara
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 194
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez niunia_ona Pokaż wiadomość
tak 37 zaczęty;p
kochana ja mam taki plan, Ty rodzisz ja ide za Toba
Ladna zmiana imienia, cos konkretnie Cie do tego sklonilo

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

My mamy dzis 35t i 3 dni
__________________
keep calm and rock n' roll!
dziewczynazgitara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 22:08   #2892
aroli
Zadomowienie
 
Avatar aroli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 124
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Jak to jest z tą wanna, już nie pamiętam kiedy tak sobie leżałam, zawsze prysznic, uwielbiam gorący teraz cieszę się nim kilka sekund ot tak dla miłych ciarek
Ile czasu tak sobie można poleżakować i jak z temperaturą wody?
Ja od początku ciąży, średnio raz w tygodniu biorę ciepłą kąpiel i wszystko jest ok, ale nie leżę w wannie dłużej niż ok 15 min. Woda ciepła, nie letnia.

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Witajcie kochane!! Nie było mnie tutaj od piątku,TŻ wrócił i spędzamy razem czas w miarę możliwie razem <3w sobotę miałam sesję zdjęciową i musze się pochwalic bo efekty SĄ takie macie tempo ,że ni nadążam,jestem w lesie ale spokojnie,już nadrabiam Moja Ninka ostatnio upodobała sobie najbardziej moje żebra,to jej ulubione miejsce przesiadywania no i to,co najbardziej mi doskwiera to brak snu w nocy. Nie mogę spać i koniec. Może dlatego ,że juz sie nauczyłam spać beż TŻ-ta i teraz jak wraca to wszystko mi przeszkadza jutro mamy wizytę,zobaczymy co tam u malutkiej słychać bo to juz 33 tydzień i 2 dzień co do kąpieli,to ja ostatnio wysiaduje sobie nawet po pół godzinki w cieplutkiej wodzie,z dodatkiem balsamu do kąpieli z Babydream <3 tak radziła położna jeśli chodzi o czas przebywania w wannie Dobra,lecę Was nadrabiać ,bo troche się nazbierało Pozdrowienia i pokazujemy fotkę z sesji
Bardzo ładna fotka

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Hej mamusie
Ja dziś po wizycie, malutka obrócona pośladkowo, ale mamy się nie martwić, bo ponoć do 36 tygodnia może się obrócić, poza tym waży 1973g, rośnie równomiernie, ale wciąż poniżej 10 centyla, więc kolejne usg za 2 tygodnie
Po powrocie do domu spotkała nas przykra sytuacja z naszą 11-letnią kotką, zauważyłam tylko moment kiedy zbliżała się do kuwety, zataczając się dziwnie, nagle całkiem straciła równowagę i wpadła do niej bezwładnie Podbiegłam do niej wystraszona, i wyciągnęłam z kuwety, bo leżała w niej jak taki bezbronny żółwik nie mogąc się nawet obrócić, nózki tylne miała całkiem sztywne, a serce waliło jej jak młot Odrazu pojechaliśmy z nią do weterynarza, wygląda to na artretyzm, w dodatku ma tez zapalenie pęcherza, na które dostała antybiotyk i prawdopodobnie ma problem z tarczycą, ale wet pobrał jej krew coby się upewnić i dać odpowiednie leki...
Mówię Wam jak się oboje wystraszyliśmy, nigdy jej w takim stanie nie widzieliśmy, a traktujemy nasze oba kotki jak członków rodziny Aż mnie brzuch z nerwów rozbolał, cały czas ją obserwujemy, a w środę mamy kolejna wizytę u weta, bo będą wyniki krwi... Mam nadzieję, że to nic poważnego
Pędzę Was nadrabiać, bo znów jestem cały dzień do tyłu
Oby mała się przekręciła
Współczuję przykrej sytuacji z kicią, oby wszystko się dobrze skończyło, leki pomogą
Cytat:
Napisane przez gosiaczek221 Pokaż wiadomość
ja jestem na L4 od 5 grudnia i miałam kontrole... ale nie było mnie w domu i musiałam się w ZUS tłumaczyć, teraz czekam czy moje zwolnienie będzie przyjęte i czy jakieś pieniążki dostanę, jak mi nie przyznają to
A masz zwolnienie leżące czy chodzące ?
Bo jak chodzące to będzie ok

Ja po kąpieli, uciekam do łóżeczka bo mężuś już czeka
Dobrej nocki.
__________________
29.09.2004

I 27.11.2010 --> II 07.07.2012
29.03.2015
17.11.2016
aroli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:09   #2893
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cholernie boli mnie żołądek :/ przy kazdym kroku wszystko podchodzi mi do gardla... brzuch mam taki twardy
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:11   #2894
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Cholernie boli mnie żołądek :/ przy kazdym kroku wszystko podchodzi mi do gardla... brzuch mam taki twardy
Brałaś jakies tabletki? Moze kąpiel cos pomoże?
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:13   #2895
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Cholernie boli mnie żołądek :/ przy kazdym kroku wszystko podchodzi mi do gardla... brzuch mam taki twardy
biedna nie wiem co poradzić...może ciepła herbatka i łóżko??
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:16   #2896
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Cholernie boli mnie żołądek :/ przy kazdym kroku wszystko podchodzi mi do gardla... brzuch mam taki twardy
ojej, a to nie jest to, co ja miałam ostatnio? masz takie wrażenie jakby Ci jelita skręciło?
mi wtedy pomógł Controloc, ale ja to miałam przepisane przez lekarza
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:18   #2897
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Cholernie boli mnie żołądek :/ przy kazdym kroku wszystko podchodzi mi do gardla... brzuch mam taki twardy
Może zjedz coś ciepłego i napij się herbatki, albo jakiejś mięty. To go trochę rozluźni i może ból przejdzie.

Mojej małej za to włączyły się jakieś akrobacje i za nic pozycji do leżenia nie mogę sobie znaleźć...
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:33   #2898
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

dziewczyny chyba sobie uświadomiłam, że przez ciążę uzależniłam się od milki tzn zawsze lubiłam, ale takie ilości co teraz jem...
ale w sumie pierwszy krok w walce z uzależnieniem to przyznanie się przed samym sobą, że ma się problem, więc mam to za sobą

leżę już w łóżku, ale nie mogę jeszcze iść spać, bo wstanę o 6 może obejrzę te "służby specjalne"...
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:36   #2899
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
dziewczyny chyba sobie uświadomiłam, że przez ciążę uzależniłam się od milki tzn zawsze lubiłam, ale takie ilości co teraz jem...
ale w sumie pierwszy krok w walce z uzależnieniem to przyznanie się przed samym sobą, że ma się problem, więc mam to za sobą

leżę już w łóżku, ale nie mogę jeszcze iść spać, bo wstanę o 6 może obejrzę te "służby specjalne"...
Za to ja dzisiaj katowałam się przeglądaniem przepisów i zdjęć ciast i tortów które bym z wielką chęcią zrobiła i wszamała a nie mogę hehe
A za białą milkę bym zabiła
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 22:40   #2900
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Caly czas leżę chyba mam jakas niestrawność
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:48   #2901
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

witajcie
ja to dzisiaj zabiegana jestem

i mam zły humor z ZUSem mam problemy.

Pracując jako nauczyciel normalnie miałam odprowadzane wszytskie składki zdrowotne itp. odkąd przeszłam na L4 i zostałam zwolniona. nadal ciągnę chorobowe po ustaniu stosunku pracy( ale mój były pracodawca, już nie opłaca składek bo nie jestem jego pracownikiem). chorobowe przez ZUS Zostało mi przyznane do dnia porodu.
Wszytko cacy. tylko, ciągle widnieje, przy rejestracji do lekarza na żólto co oznacza, zę nie mam opłacanych skł.zdrowotnych. czyli, ze co?? czyli bedac na chorobowym ZUS nie opłaca składek ??? czy o co chodzi czy musi mi opłacać składki zdrowotne?
kurde i mam stresa. bo ja chodzę na tą szkołę rodzenia na NFZ i jeszcze sie okaze, ze chodze tam a nie powinnam bo nie należy mi się i wystawia mi za uczestnictwo FAKTURE??

HELP ME!!!
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:54   #2902
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Za to ja dzisiaj katowałam się przeglądaniem przepisów i zdjęć ciast i tortów które bym z wielką chęcią zrobiła i wszamała a nie mogę hehe
A za białą milkę bym zabiła
ja białej akurat nie lubię pierwsze miejsce ma u mnie klasyczna, mleczna, drugie oreo a później cała reszta dzisiaj wszamałam prawie całą, ale przy końcówce się powstrzymałam i zostawiłam na jutro

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
witajcie
ja to dzisiaj zabiegana jestem

i mam zły humor z ZUSem mam problemy.

Pracując jako nauczyciel normalnie miałam odprowadzane wszytskie składki zdrowotne itp. odkąd przeszłam na L4 i zostałam zwolniona. nadal ciągnę chorobowe po ustaniu stosunku pracy( ale mój były pracodawca, już nie opłaca składek bo nie jestem jego pracownikiem). chorobowe przez ZUS Zostało mi przyznane do dnia porodu.
Wszytko cacy. tylko, ciągle widnieje, przy rejestracji do lekarza na żólto co oznacza, zę nie mam opłacanych skł.zdrowotnych. czyli, ze co?? czyli bedac na chorobowym ZUS nie opłaca składek ??? czy o co chodzi czy musi mi opłacać składki zdrowotne?
kurde i mam stresa. bo ja chodzę na tą szkołę rodzenia na NFZ i jeszcze sie okaze, ze chodze tam a nie powinnam bo nie należy mi się i wystawia mi za uczestnictwo FAKTURE??

HELP ME!!!
ehh wieczne problemy z tym ZUSem nie znam się na tym więc nie podpowiem a pracodawca mógł Cie zwolnić jak byłaś w ciąży??
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 22:56   #2903
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
dziewczyny chyba sobie uświadomiłam, że przez ciążę uzależniłam się od milki tzn zawsze lubiłam, ale takie ilości co teraz jem...
ale w sumie pierwszy krok w walce z uzależnieniem to przyznanie się przed samym sobą, że ma się problem, więc mam to za sobą

.
hmm to jest nas przynajmniej 2 i możemy zakładać klub milkożerców inne czekolady mi nie smakują, a milka musi być codziennie do serialu tylko jak sobie poradzimy przy kp bez milki?

Cytat:
Napisane przez gosiaczek221 Pokaż wiadomość
ja jestem na L4 od 5 grudnia i miałam kontrole... ale nie było mnie w domu i musiałam się w ZUS tłumaczyć, teraz czekam czy moje zwolnienie będzie przyjęte i czy jakieś pieniążki dostanę, jak mi nie przyznają to
o właśnie takiej sytuacji się boję, stąd moja dzisiejsza złość na gina. A jak się tłumaczyłaś? Podobno przy leżącym można wyjść tylko do lekarza lub apteki (tu lepiej mieć rachunek, że się coś kupiło), inne tłumaczenia ich nie obchodzą. A wiesz czy przyszli na kontrolę w godzinach pracy? Stracha mam przed taką sytuacją;/ Trzymam kciuki by u Ciebie się to wyjaśniło pomyślnie.
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 23:05   #2904
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość

ehh wieczne problemy z tym ZUSem nie znam się na tym więc nie podpowiem a pracodawca mógł Cie zwolnić jak byłaś w ciąży??
Tak mógł. Umowa zastępstwo to była i Panna za którą byłam złożyła wypowiedzenia co za tym poszło i ja poleciałam. dyrka wiedziała, ze jestem w ciąży. ale z nia nie było o czym gadać. Babsko straszne liczy tylko się jej dup..... . a najlepsze, ze 1 w ławce w kościele, a za pazurami ma tyle, że ja bym po nocach spać nie mogła

to nie powiem co jej w dupe



Martwi mnie ten ZUS i NFZ ;( jutro czeka mnie chyba tam wycieczka.
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 23:09   #2905
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
hmm to jest nas przynajmniej 2 i możemy zakładać klub milkożerców inne czekolady mi nie smakują, a milka musi być codziennie do serialu tylko jak sobie poradzimy przy kp bez milki?
no właśnie nie wiem dlatego teraz trzeba jeść na zapas

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
Tak mógł. Umowa zastępstwo to była i Panna za którą byłam złożyła wypowiedzenia co za tym poszło i ja poleciałam. dyrka wiedziała, ze jestem w ciąży. ale z nia nie było o czym gadać. Babsko straszne liczy tylko się jej dup..... . a najlepsze, ze 1 w ławce w kościele, a za pazurami ma tyle, że ja bym po nocach spać nie mogła

to nie powiem co jej w dupe



Martwi mnie ten ZUS i NFZ ;( jutro czeka mnie chyba tam wycieczka.
to jedź lepiej wyjaśnić żebyś później nie miała problemów...ale mi się wydaje, że w ciąży jesteś "chroniona" i masz te składki opłacane...
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 23:09   #2906
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

lesyeux - może zadzwoń na infolinię, tam Ci udzielą informacji bez konieczności podawania Twoich danych
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 23:47   #2907
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

jutro się tym zajmę, zadzwonię a jak mnie to, nie uspokoi to tam wparuję. obym była chroniona jak mówisz aaakarolina i chyba nie było by tak popieprzone, że będąc na chorobowym musiałabym sobie sama opłacać składki zdrowotne i inne. bo na ludzki rozum było by to chore ale z drugiej strony takie cuda wianki się wyprawiają, ze aż strach pomyśleć, jakby jednak tak miało być

---------- Dopisano o 01:47 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

Uciekam spac.obym zasneła

Buziaczki i kolorowych snów
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 02:35   #2908
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez dziewczynazgitara Pokaż wiadomość
kochana ja mam taki plan, Ty rodzisz ja ide za Toba
Ladna zmiana imienia, cos konkretnie Cie do tego sklonilo

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

My mamy dzis 35t i 3 dni
Nie nic takiego. Wole krótkie imię.. Tamto za długie było xd a tak będzie Julka.
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 03:48   #2909
marta24171
Rozeznanie
 
Avatar marta24171
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 675
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
Tak mógł. Umowa zastępstwo to była i Panna za którą byłam złożyła wypowiedzenia co za tym poszło i ja poleciałam. dyrka wiedziała, ze jestem w ciąży. ale z nia nie było o czym gadać. Babsko straszne liczy tylko się jej dup..... . a najlepsze, ze 1 w ławce w kościele, a za pazurami ma tyle, że ja bym po nocach spać nie mogła

to nie powiem co jej w dupe



Martwi mnie ten ZUS i NFZ ;( jutro czeka mnie chyba tam wycieczka.
Ja jestem w identycznej sytuacji co Ty,też byłam na umowie zastępczej i z chwilą powrotu poprzedniej pracownicy przeszłam na zus i teraz za każdym razem jak zanosze do nich zwolnienie to proszę babkę o wystawienie zaświadczenia że jestem na zasiłku z zusu i składki mam opłacane.
__________________
Starsze szczęście 31.12.2009 Maja
Młodsze szczęście 03.03.2015 Weronika
marta24171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 06:00   #2910
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Chyba któraś z Was miała racje abym uważała i nie doprawiła sie na zajęciach w SR ! Wczoraj czułam sie o niebo lepiej a dzis noc straszna - wypiłam chyba z 2 litry wody , katar i kaszel mega nasilony - zastanawiam sie czy nie zgniatam synka w brzuchu jak tak kaszle ?

Nie wiem juz co robić aby było dobrze

Dodatkowo cała noc bolały mnie nogi od koln do stop - miała moze tak któraś z Was - teraz leze z poduszka pod kolanami - chyba ta końcówka ciazy bedzie najcięższa !
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-09 11:48:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.