Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy! - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-03, 13:05   #2191
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Jak w Twoim osobnym wątku - sama piperyna jest ok, chociaż też nie zadziała nie wiadomo jak odchudzająco, a jedynie wspomoże, ale cena bardzo duża wg mnie. W sumie ostatnio taki natłok tego typu pytań, że zrobiłem specjalne zestawienie skutecznych preparatów wspomagających odchudzanie, jakby ktoś był zainteresowany to kilk.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 13:15   #2192
agnieszkarebeka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 16
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Przyznaje racje kotolakowi, zielona kawa max jest ok.
Zmniejsza łaknienie co pomaga opanować chęci do podjadania między posiłkami dodatkowo daje przyjemnego kopa szczególnie jeśli ktoś myśli nad odstawieniem kawy i ma jak ja problem z rana :p
agnieszkarebeka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 14:15   #2193
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: ForeverSlim czyli tabletki cud! (?)

Cytat:
Napisane przez kotolak Pokaż wiadomość
zmniejsza łaknienie + dzięki niemu mogłam odstawić kawę w pracy .
Ciekawe, że strona ''skład'' nie działa, podobnie jak z preparatem z piperyną co ktoś tu też chyba dzisiaj reklamował... Jeśli już brać suple z zieloną kawą to polecam raczej od zaufanych firm, olimp, gal, oleofarm.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 18:43   #2194
pajama
Przyczajenie
 
Avatar pajama
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 20
Dot.: ForeverSlim czyli tabletki cud! (?)

Moja współlokatorka miała okazję przetestować te tabletki i nie widziała efektów...
__________________
You're just to good to be true
pajama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 13:10   #2195
Breakheadka
Przyczajenie
 
Avatar Breakheadka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Piperine forte

zamówiłam to Piperine forte, testuję od tygodnia. Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że super się czuję i zauważyłam poprawę cery. Z ważeniem czekam do niedzieli
zanim zamówiłam przewertowałam cały internet w poszukiwaniu informacji o tej piperynie i rzeczywiście opinie są bardzo pozytywne. Są też jakieś badania naukowe opisujące jak to działa, więc jestem bardzo dobrej myśli! Dam znać po ważeniu
Breakheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 14:40   #2196
klaaudja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Piperine forte

Cytat:
Napisane przez Breakheadka Pokaż wiadomość
zamówiłam to Piperine forte, testuję od tygodnia. Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że super się czuję i zauważyłam poprawę cery. Z ważeniem czekam do niedzieli
zanim zamówiłam przewertowałam cały internet w poszukiwaniu informacji o tej piperynie i rzeczywiście opinie są bardzo pozytywne. Są też jakieś badania naukowe opisujące jak to działa, więc jestem bardzo dobrej myśli! Dam znać po ważeniu
i jak Twoja waga? ponoć po tygodniu są juz efekty
klaaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 17:11   #2197
izyda30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 234
Dot.: Piperine forte

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Że cena w stosunku do składu jest bardzo wysoka.
Wysoka to znaczy?
Nie słyszałam o takim suplemencie, wydawało mi się że acetomale też jest drogi, jak się zagłębiłam w temat okazało się, że inne są o wiele droższe. (tańsze też, ale skład pozostawia wiele do życzenia)
Wcześniej już eksperymentowałam z octem jabłkowym, padł mi żołądek więc znalazłam a tabletkach i jest ok.
izyda30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 23:58   #2198
mlotosik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Suplement Acetomale

Witam Was dziewczyny! Niedawno natknęłam się na stronę suplementu diety Acetomale, poczytałam i postanowiłam próbować. Stosuję kurację od tygodnia i do tej pory ubył 1 kg, ale jestem pełna nadziei

A Wy macie doświadczenia z tym produktem lub innymi suplementami?
mlotosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 12:35   #2199
offca88
Raczkowanie
 
Avatar offca88
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Piperine forte

ja też się skusiłam i kupiła... mam nadzieję że może chociaż jako placaebo zadziałają...startuję od jutra

Breakheadka a ty masz jakieś efekty
__________________
79 kg-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60kg
offca88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 22:46   #2200
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Hej czy moze mi ktoras z was powiedziec czy brala tabletki Linea i jak sie spisywaly ? pozdrawiam
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 15:27   #2201
asik090
Przyczajenie
 
Avatar asik090
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lela23 Pokaż wiadomość
Hej czy moze mi ktoras z was powiedziec czy brala tabletki Linea i jak sie spisywaly ? pozdrawiam
Hej. Na mnie nie zadziałały nie widziałam żadnych efektów. Mogę z ręką na sercu polecić Therm Line forte Sinetrol. Razem z dieta (bez cwiczeń) od czerwca 2014r do sierpnia schudłam 23kg.
asik090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-15, 17:48   #2202
Yoasia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Hej dziewczyny!
Ja wlasnie podobnie jak kolezanka wyzej - stosuje produkt z tej samej firmy, ale akurat biore Therm Line Fast. Wygralam nawet darmowe probki, dlatego zaczelam wlasnie tego uzywac
efekt? z 18 kg nadwagi zostalo jeszcze 13.5 - czyli w miesiac 4.5kg zlecialo. A tylko 3-4 razy w tygodniu biegalam
Yoasia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 16:28   #2203
martakowf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Ja na tych linea bym nie polegała do końca podobno nie są zbyt bezpieczne miałam je w domu przez tydzień i jak się dowiedziałam ich składu od razu sie ich pozbyłam. A tabletki takie muszę brać wymaga tego moja dieta więc znalazłam naturalne iq green sprawdziłam ich skład skonsultowałam to z lekarką i teraz się nie boję biorę je od miesiąca i dobrze się czuję. BO wiecie ważę 84 kg ;( co jest straszne postanowiłam coś ze sobą zrobić może to właśnie jest odpowiednia droga
martakowf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 08:16   #2204
roszpunka_28
Przyczajenie
 
Avatar roszpunka_28
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

hej mam pytanie czy probowałyscie moze African Mango bo własnie zamowilam http://nplink.net/hAEAeer8
roszpunka_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 11:04   #2205
SlimSzlendi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Chocianów
Wiadomości: 26
Exclamation Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Hej kobietki
Od tygodnia zdrowo się odżywiam, zleciały już 3 kg Moje BMI to 36,4...
Biorę błonnik z chromem i ananasem, efekty są
Ale szukam jeszcze jakiś innych suplementów, dodam że spaceruję 3 razy w tyg po godzince
SlimSzlendi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 10:57   #2206
Olaa_P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Witam,

Jeżeli chcecie pozbyć sie raz na zawsze zbędnych kg i przy okazji pięknie wyglądać już na wiosnę, oraz zmienić nawyki żywieniowe. Zapraszam
Olaa_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:35   #2207
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olaa_P Pokaż wiadomość
Witam,

Jeżeli chcecie pozbyć sie raz na zawsze zbędnych kg i przy okazji pięknie wyglądać już na wiosnę, oraz zmienić nawyki żywieniowe. Zapraszam
Ola a co proponujesz
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:16   #2208
heffitka84
Zadomowienie
 
Avatar heffitka84
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 018
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Dokładnie, czekam na informacje ;-)
heffitka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:32   #2209
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Pewnie jakaś reklama :-P.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 23:05   #2210
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Pewnie jakaś reklama :-P.
Pewnie tak
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 14:07   #2211
Tobisz5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 25
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Dziewczyny, jakie nawyki żywieniowe uważacie za najlepsze przy rozpoczęciu procesu odchudzania? Co wprowadzić, co wykluczyć co zamienić?

Chętnie poznam Wasze opinie i doświadczenia na ten temat.
__________________
<ciach_reklama>
Tobisz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 00:04   #2212
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tobisz5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie nawyki żywieniowe uważacie za najlepsze przy rozpoczęciu procesu odchudzania? Co wprowadzić, co wykluczyć co zamienić?

Chętnie poznam Wasze opinie i doświadczenia na ten temat.
Ja zmienilam w ogóle swoje dni, wstaje rano jem pożywne śniadanie, na drugie śniadanie staram się jeść jogurt, później jem obiad nie za duża porcję, jabłko na podwieczorek lub inny owoc i kolacja o 18 tej max 19sta zero słodyczy, chipsów, ze zwykłej coli przerzuciłam się na zero
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 11:54   #2213
Tobisz5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 25
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Fajnie. Co do wstawania rano i jedzenia pierwszego posiłku to powinno się jeść go min. 1-2 h po wstaniu z łóżka. Musimy nieco rozruszać organizm, pobudzić metabolizm, aby mógł skutecznie strawić, przetworzyć i rozdysponować pierwszy posiłek. A o której kładziesz się spać, że jesz o 18-19? To, że ostatni posiłek powinien być do godziny 18 to mit. Jeśli kładziesz się spać o 23 to ostatni posiłek powinien być 3 godziny przed snem, czyli około 20, tak to mniej więcej wygląda. Rano po przebudzeniu warto wypić 1 szklankę wody z wyciśniętą cytryną. Pobudza metabolizm.

Generalnie z diety należy całkowicie wykluczyć produkty wysoko-przetworzone. Mrożonki, pizzy z zamrażarek, dania i sosy w 5 min. To wszystko to jest chemia, a im mniej jej w naszym organizmie tym nasz organizm jest wstanie szybciej schudnąć.
__________________
<ciach_reklama>
Tobisz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 17:20   #2214
agaw199
Przyczajenie
 
Avatar agaw199
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: oława
Wiadomości: 8
Therm Line

Czy której z was te tabletki naprawdę pomogły schudnąc
agaw199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 08:52   #2215
fat master
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

eeee......woda z cytryną to też takie oszukiwanie.... po prostu kwaśny smak ma niby pobudzić trawienie.... moim zdaniem, jeśli już mowa o suplementach, to po prostu trzeba zapchać jelita, przy okazji ograniczyć wchłanianie tłuszczu. Czyli: błonnik, błonnik, jeszcze raz błonnik. Jak dla mnie, http://africamango.pl/ dostarcza dodatkowo kupy enzymów roślinnych, witamin i minerałów, myślę że to może pomóc
fat master jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 02:00   #2216
Tobisz5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 25
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Zapchać jelita? Chyba oczyścić jak już. Czyste jelita znacznie lepiej wchłaniają poszczególne składniki, witaminy, minerały. Idzie za tym wiele korzyści. Błonnik jak najbardziej.
__________________
<ciach_reklama>
Tobisz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 09:03   #2217
fat master
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tobisz5 Pokaż wiadomość
Zapchać jelita? Chyba oczyścić jak już. Czyste jelita znacznie lepiej wchłaniają poszczególne składniki, witaminy, minerały. Idzie za tym wiele korzyści. Błonnik jak najbardziej.
Jedno i drugie. Bo np. złogi po trawieniu mięsa mogą w jelitach przebywać przez 5 dni, wyobraź sobie, co musi dziać się z nim w ciepłym, wilgotnym miejscu - po prostu gnije! Więc mango: błonnik, błonniczek, żeby dać odczucie wypełnienia w żołądku i jelitach, poprawić pasaż (czyli przejście trawionego pokarmu przez układ trawienny) a przy okazji zadziałać jak szczotka: wymieść syf z kanałów
fat master jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 00:36   #2218
TrustNature_pl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Jeśli mowa o zdrowym odchudzaniu się to nie jest to możliwe wyłącznie dzięki "tabletkom". Odchudzanie można jedynie wspomóc odpowiednim suplementem diety, ale i tak większość trzeba wypracować własnymi siłami. Oczywiście mówimy tu o osobach zdrowych. Najbezpieczniej jest stosować naturalne suplementy diety. Podam kilka pozycji, a po kliknięciu w link możecie poczytać o danej roślinie. Guarana, jagody Acai, Olejek z kokosa. To są tylko przykłady, zachęcamy do przeglądania strony.
TrustNature_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 21:02   #2219
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tobisz5 Pokaż wiadomość
Zapchać jelita? Chyba oczyścić jak już. Czyste jelita znacznie lepiej wchłaniają poszczególne składniki, witaminy, minerały. Idzie za tym wiele korzyści. Błonnik jak najbardziej.
aby polepszyć wchłanianie witamin i minerałów przez organizm należy go odkwasić.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 12:18   #2220
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Vita Biosa

Witam
Nie znalazłam tego tematu na forum, więc zakładam nowy wątek

Od dziś, za namową koleżanki, zaczęłam stosować suplement diety "Vita Biosa"-
"Vita Biosa suplement diety to mieszkanka 19 ziół i ekstraktów roślinnych oraz ekwadorskiej trzciny cukrowej poddanych procesowi fermentacji bakteriami kwasu mlekowego."

Głównym powodem dla którego zaczęłam go stosować są moje problemy z jelitami- zespół jelita drażliwego (niby stwierdzony, choć lekarz, co śmieszne, nie był do końca przekonany i stwierdził tak, bo nic innego mu nie pasowało), ciągle bóle brzucha (zasypiam z bólem i z bólem się budzę..), ogromne wzdęcia, zaparcia, gazy itd...

Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia w stosowaniu tego specyfiku?
Postaram się pisać czy zauważyłam jakąś poprawę w trakcie stosowania.

Pozdrawiam

__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP


Edytowane przez tamonita
Czas edycji: 2015-03-14 o 12:19
tamonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 19:07:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.