seks malzenstwo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-04, 20:38   #31
geek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 29
Dot.: seks malzenstwo

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Ale niekoniecznie bezsensownych i obraźliwych.
To już twoje odczucia.Nie mialem zamiaru nikogo obrażac, nie kierowałem swojej wypowiedzi jedynie do konkretnej przedstawionej w tym wątku sytuacji lecz ogólnie do długotrwałych związków .Bezsensownew takim razie przedstaw twardy niepodważalny dowod na to że długie uprawianie seksu z jednym partnerem/partnerką nie prowadzi do znużenia wtedy przyznam ci racje.
geek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 11:34   #32
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: seks malzenstwo

Cytat:
Napisane przez geek1 Pokaż wiadomość
To już twoje odczucia.Nie mialem zamiaru nikogo obrażac, nie kierowałem swojej wypowiedzi jedynie do konkretnej przedstawionej w tym wątku sytuacji lecz ogólnie do długotrwałych związków .Bezsensownew takim razie przedstaw twardy niepodważalny dowod na to że długie uprawianie seksu z jednym partnerem/partnerką nie prowadzi do znużenia wtedy przyznam ci racje.
Ja za to czekam na twardy niepodważalny dowód na to, że zawsze w każdym związku do tego prowadzi. Wtedy przyznam Ci rację.

Autorko,
wcale Ci się nie dziwię, że odechciewa Ci się seksu i bliskości z mężem, jeśli on w taki sposób "żartuje" i mówi Ci wprost, że ma ochotę na inną kobietę .
Dla mnie to nie do pojęcia. Wzięłabym go za fraki i powiedziała, że jeszcze raz usłyszę taki tekst, to może o tym niedoskonałym ciele zapomnieć. Dlaczego masz się zmuszać do bliskości z kimś kto robi Ci taką przykrość?
Dla mnie generalnie Twój związek chyli się ku upadkowi. On Cię nie szanuje i moim zdaniem prędzej czy później zdradzi.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 14:21   #33
pani w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: seks malzenstwo

dokładnie tak jak ktoś wcześniej napisał nie bądź taka pewna że nie zdradzi bo zrobił to już albo przy najbliższej okazji. Cham jeden....

a te teksty są niczym innym jak badaniem twojej reakcji (i swojego gruntu pod nogami)
tutaj musisz być stanowcza i równie chamsko nie dać się.

Jeżeli na to nie zareagujesz odpowiednio, typ będzie czuł się bezkarny. A skoro bezkarny no to hulaj dusza.... (tzn cipka). I przy tym zero szacunku dla ciebie.

Współczuję autorko ;(
__________________
pani w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 17:29   #34
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 379
Dot.: seks malzenstwo

Cytat:
Napisane przez geek1 Pokaż wiadomość
To już twoje odczucia.Nie mialem zamiaru nikogo obrażac, nie kierowałem swojej wypowiedzi jedynie do konkretnej przedstawionej w tym wątku sytuacji lecz ogólnie do długotrwałych związków .Bezsensownew takim razie przedstaw twardy niepodważalny dowod na to że długie uprawianie seksu z jednym partnerem/partnerką nie prowadzi do znużenia wtedy przyznam ci racje.
Twardym i niepodważalnym dowodem jest moje wieloletnie małżeństwo. I co mam rację???
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 10:48   #35
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: seks malzenstwo

A kiedyś też żartował z twojej cielesnosci?

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez geek1 Pokaż wiadomość
Widocznie zaczynasz sie mu nudzić skoro jest dorosły powinien ci powiedziec wprost jak wyglada sytuacja i co zamierza dalej czy mu to przeszkadza.W sumie to nic dziwnego po 5 latach byciu parą powinnaś sie cieszyc że tyle wytrzymał
Niedojrzała wypowiedź, ale cóż i takie się zdarzają
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 16:05   #36
Rika1991
Raczkowanie
 
Avatar Rika1991
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: seks malzenstwo

Ja nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Mamy dwójkę dzieci. Im więcej przebywam na forum tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że mój mąż może nie jest idealny ale mam mega szczęście mając go.
__________________
To nie avatar, to ja.
Rika1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 09:22   #37
iga1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 68
Dot.: seks malzenstwo

Cytat:
Napisane przez anika800 Pokaż wiadomość
Czesc.Od ponad roku jestesmy malzenstwem, para 5lat,zawsze te sprawy byly ok ale po urodzeniu dziecka jednak cos sie zmienilo...mimo ze moje cialo po ciazy sie nie zmienilo wogole,dbam o siebie jak wczsniej, maz zaczal mi sugerowac ze nie podoba sie mu moja cipka, ze mu sie znudzila, zego nie pociagam, ze ma ochote sobie z innymi cos tam porobic i wogole, mam dosyc przykro mi wogole z nim spac w lozku....nie wiem co robic jak reagowac chcialam drugie dziecko ale po tym co slysze nie chce mi sie nawet z nim cokolwiek robic:/,
Szczerze przeraża mnie Twoja wypowiedź. My mamy dwójkę dzieci jedno ma 3 lata, drugie pół roku i uprawiamy seks normalnie. Nie wyobrażam sobie, żeby mój mąż stosował względem mnie takie uwagi. To normalne, że ciało kobiety się zmienia. Jestesmy tylko ludźmi.. i to dorosłymi, a nie jakimiś szczeniakami, którzy potrafią rzucać kąśliwe uwagi do osoby, która nas kocha i z którą tworzymy związek od tylu lat.
iga1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-25, 11:36   #38
Rika1991
Raczkowanie
 
Avatar Rika1991
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
Dot.: seks malzenstwo

Cytat:
Napisane przez iga1980 Pokaż wiadomość
Szczerze przeraża mnie Twoja wypowiedź. My mamy dwójkę dzieci jedno ma 3 lata, drugie pół roku i uprawiamy seks normalnie. Nie wyobrażam sobie, żeby mój mąż stosował względem mnie takie uwagi. To normalne, że ciało kobiety się zmienia. Jestesmy tylko ludźmi.. i to dorosłymi, a nie jakimiś szczeniakami, którzy potrafią rzucać kąśliwe uwagi do osoby, która nas kocha i z którą tworzymy związek od tylu lat.

Otóż to. Ja właśnie po porodzie bałam się, że tam coś się zmienia itp., mąż cały czas prawił mi komplementy i w końcu rzeczywiście spojrzałam łaskawszym okiem na to. Podczas pierwszego porodu byłam nacięta, bałam się blizny. Mija 4 lata i nie ma śladu. Drugą córkę karmiłam 2,5 roku, moje piersi były okropne, w grudniu minął rok od kiedy nie karmię a moim piersiom wróciła jędrność, w sumie nawet trochę mi się przytyło i są rozmiar większe

Miłość = akceptacja i wspólne dążenie do wymarzonych celów, wspieranie się...
__________________
To nie avatar, to ja.
Rika1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 20:46   #39
Jolaka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: seks malzenstwo

Jestem po 2 porodach dwa razy nacinana ale miałam to szczęście że prawie nie widać, mój małżonek nie mógł się doczekać seksu chyba nawet nie wytrzymaliśmy 6 tygodni Nie wyobrażam sobie takich słów pod moim adresem, automatyczna blokada na seks. Albo to sobie wytłumaczycie albo się z nim rozstań.... taki facet nie zasługuje na miłość... smutne
__________________
Dla kochanych zwierzątek akcesoria dla hodowców
Jolaka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-26 21:46:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.