Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-02-04, 16:18   #2011
201805170915
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 4 491
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

za tydzieñ prostowanie chcia³am inoarem, ale fryzjer powiedzia³, ¿e nie, bo w salonie maj± co¶ innego i te¿ nie ¶mierdzi itd, wiêc mu zaufa³am zdziwi³o mnie tylko to, ¿e pyta³ siê jak jasne mam w³osy po ostatnim farbowaniu (zreszt± w ich salonie xD) i w jakim s± stanie...powiedzia³, ¿e jakby by³y w z³ym, to by siê nie podjêli keratynowego prostowania, co szczerze mówi±c, trochê mnie zdziwi³o internety mówi±, ¿e im bardziej zniszczone w³osy, tym lepszy efekt itd, no ale sama ju¿ nie wiem

na szczê¶cie s± w dobrym stanie, wy³±czywszy to, ¿e beznadziejnie siê uk³adaj±

jak wrócê po wizycie, to wrzucê zdj i relacjê
201805170915 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-04, 18:02   #2012
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

@stotek ale fajnie

Cytat:
Napisane przez skeleton_ Poka¿ wiadomo¶æ
za tydzieñ prostowanie chcia³am inoarem, ale fryzjer powiedzia³, ¿e nie, bo w salonie maj± co¶ innego i te¿ nie ¶mierdzi itd, wiêc mu zaufa³am zdziwi³o mnie tylko to, ¿e pyta³ siê jak jasne mam w³osy po ostatnim farbowaniu (zreszt± w ich salonie xD) i w jakim s± stanie...powiedzia³, ¿e jakby by³y w z³ym, to by siê nie podjêli keratynowego prostowania, co szczerze mówi±c, trochê mnie zdziwi³o internety mówi±, ¿e im bardziej zniszczone w³osy, tym lepszy efekt itd, no ale sama ju¿ nie wiem

na szczê¶cie s± w dobrym stanie, wy³±czywszy to, ¿e beznadziejnie siê uk³adaj±

jak wrócê po wizycie, to wrzucê zdj i relacjê
Dowiedz siê jaki produkt i oczywi¶cie czekamy na foty
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-04, 18:37   #2013
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 338
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez skeleton_ Poka¿ wiadomo¶æ
powiedzia³, ¿e jakby by³y w z³ym, to by siê nie podjêli keratynowego prostowania, co szczerze mówi±c, trochê mnie zdziwi³o internety mówi±, ¿e im bardziej zniszczone w³osy, tym lepszy efekt itd, no ale sama ju¿ nie wiem
Ja mia³am kiedy¶ rozja¶niane w³osy, i oko³o 20 cm od koñca jeszcze gdzie¶ s± one rozja¶nione mimo ¿e ukryte pod farb±. Po prostowaniu encanto w³a¶nie te koñcówki w³osów ca³kowicie siê spali³y, reszta jest super, wiêc ja bym ju¿ nie ryzykowa³a rozja¶nionych prostowaæ mimo ¿e robi³am du¿o ni¿sz± temperatur± ni¿ 230 stopni, i niby polecane na zniszczone w³osy, na moje zniszczenie nie podzia³a³o a wrêcz efekt odwrotny. ¦cie³am oko³o 15 cm i w³osy s± w niez³ym stanie. Kiedy¶ powtórzê keratynowe prostowanie ale dopiero jak doszczêtnie zetnê moje wcze¶niejsze rozja¶nianie.
__________________


Edytowane przez kinia8900
Czas edycji: 2015-02-04 o 18:38
kinia8900 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-04, 18:38   #2014
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez skeleton_ Poka¿ wiadomo¶æ
za tydzieñ prostowanie chcia³am inoarem, ale fryzjer powiedzia³, ¿e nie, bo w salonie maj± co¶ innego i te¿ nie ¶mierdzi itd, wiêc mu zaufa³am zdziwi³o mnie tylko to, ¿e pyta³ siê jak jasne mam w³osy po ostatnim farbowaniu (zreszt± w ich salonie xD) i w jakim s± stanie...powiedzia³, ¿e jakby by³y w z³ym, to by siê nie podjêli keratynowego prostowania, co szczerze mówi±c, trochê mnie zdziwi³o internety mówi±, ¿e im bardziej zniszczone w³osy, tym lepszy efekt itd, no ale sama ju¿ nie wiem

na szczê¶cie s± w dobrym stanie, wy³±czywszy to, ¿e beznadziejnie siê uk³adaj±

jak wrócê po wizycie, to wrzucê zdj i relacjê
w³a¶nie lepiej siê dowiedz co to za produkt, uwa¿aj ¿eby nie wcisneli Ci chemicznego prostowania w³osów. Od razu przysz³o mi to ma my¶l, bo w³osy mocno rozja¶niane/zniszczone nie powinny byæ chemicznie prostowane
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-04, 19:31   #2015
201805170915
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 4 491
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶nie lepiej siê dowiedz co to za produkt, uwa¿aj ¿eby nie wcisneli Ci chemicznego prostowania w³osów. Od razu przysz³o mi to ma my¶l, bo w³osy mocno rozja¶niane/zniszczone nie powinny byæ chemicznie prostowane
wiem tyle, ¿e to na pewno keratynowe, bo chemicznego w ogóle tam nie robi±
chyba robi± na global keratin, ale nie jestem pewna w 100%, dopytam jeszcze


inna sprawa, ¿e im ufam, bo nie s± tak nastawieni, ¿eby zrobiæ byle co i wzi±æ kasê, tylko serio siê staraj±
201805170915 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 08:20   #2016
SohoDolls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny,
mam pytanie na, które szuka³am odpowiedzi ale widaæ marnie skoro piszê do Was S³ysza³am, ¿e keratynowe prostowanie w³osów nie powinno siê powtarzaæ czê¶ciej jak co 3msc u niektórych Pañ czas odstêpu powinien byæ d³u¿szy (w zale¿no¶ci od w³osów). A w³a¶nie! czyli jakie w³osy? O co w³a¶ciwie z tym chodzi? Dlaczego w³a¶nie tak? Jakie s± skutki zignorowania tego? W³osy spali? Zabieg siê nie uda? Keratyna nie wch³onie? Prosi³abym o konkretn± odpowied¼
SohoDolls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 09:43   #2017
sylwusapple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SohoDolls Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny,
mam pytanie na, które szuka³am odpowiedzi ale widaæ marnie skoro piszê do Was S³ysza³am, ¿e keratynowe prostowanie w³osów nie powinno siê powtarzaæ czê¶ciej jak co 3msc u niektórych Pañ czas odstêpu powinien byæ d³u¿szy (w zale¿no¶ci od w³osów). A w³a¶nie! czyli jakie w³osy? O co w³a¶ciwie z tym chodzi? Dlaczego w³a¶nie tak? Jakie s± skutki zignorowania tego? W³osy spali? Zabieg siê nie uda? Keratyna nie wch³onie? Prosi³abym o konkretn± odpowied¼

W³a¶nie to jest dobre pytanie...a to nie chodzi o to ¿e mo¿na przeproteinowaæ w³osy? Jak wiadomo keatyna to te¿ proteiny.
Bo przeproteinowaniu w³osów robi siê siano i jest do d...

Moja kole¿anka mia³a taki przypadek, ¿e zrobi³a 3 tygodnie temu INOAR u tej samej fryzjerki co ja. Po 2 tygodniach grzywka zaczê³a jej siê krêciæ i koñcówki wygl±da³y sianowato (tyllko na grzywce).
Fryzjerka stwierdzi³a ¿e jeszcze raz tê grzywkê podda keratynowemu prostowaniu.
Po 1 myciu ta grzywka po prostu wygl±da³a tragicznie! jest ca³a jakby tak zniszczona i sianowata ¿e szok! tylko prostowanie prostownic± pomaga.

Wiecie jaka mo¿e byæ przyczyna, ¿e tylko grzywka jakby nie przyjê³a INOARA ? tylko wygl±da gorzej ni¿ przed zabiegiem?

Edytowane przez sylwusapple
Czas edycji: 2015-02-05 o 10:06
sylwusapple jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 10:08   #2018
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kinia8900 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am kiedy¶ rozja¶niane w³osy, i oko³o 20 cm od koñca jeszcze gdzie¶ s± one rozja¶nione mimo ¿e ukryte pod farb±. Po prostowaniu encanto w³a¶nie te koñcówki w³osów ca³kowicie siê spali³y, reszta jest super, wiêc ja bym ju¿ nie ryzykowa³a rozja¶nionych prostowaæ mimo ¿e robi³am du¿o ni¿sz± temperatur± ni¿ 230 stopni, i niby polecane na zniszczone w³osy, na moje zniszczenie nie podzia³a³o a wrêcz efekt odwrotny. ¦cie³am oko³o 15 cm i w³osy s± w niez³ym stanie. Kiedy¶ powtórzê keratynowe prostowanie ale dopiero jak doszczêtnie zetnê moje wcze¶niejsze rozja¶nianie.
Ja ca³y czas mocno rozja¶niam, keratynowe prostowanie uratowa³o moje w³osy po spaleniu ich przez fryjerkê (rozja¶niaczem) w³osy w niektórych miejscach by³y wat±. Keratyna je uratowa³a i mam takie jak na zdjêciach przeze mnie wrzucanych, wiêc nieskromnie mówi±c --- superowe, dlatego absolutnie nie zgadzam siê z tym stwierdzeniem.

Dla mnie je¶li w³osy po keratynowym s± sianowate i zniszczone to dlatego, ¿e by³a ¼le dobrana temperatura do stanu w³osów lub za ma³o produktu
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 10:33   #2019
SohoDolls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W³a¶nie te¿ mia³am robione Inoarem i u mnie siê nie sprawdzi³. Dlatego chcia³abym powtórzyæ zabieg ale tym razem encanto. Nie wiem ile mam odczekaæ i bojê siê skutków zbyt wczesnego powtórzenia zabiegu.
kasza80 co masz na my¶li pisz±c ''by³a ¼le dobrana temperatura do stanu w³osów'' - producenci zalecaj± wprasowywaæ preparaty od 215-230 stopni, czyli jaka temperatura by³aby adekwatna do zniszczonych rozja¶niaczami w³osów przy tak ma³ej rozpiêto¶ci ró¿nicy temperatur?
SohoDolls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 10:38   #2020
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SohoDolls Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie te¿ mia³am robione Inoarem i u mnie siê nie sprawdzi³. Dlatego chcia³abym powtórzyæ zabieg ale tym razem encanto. Nie wiem ile mam odczekaæ i bojê siê skutków zbyt wczesnego powtórzenia zabiegu.
kasza80 co masz na my¶li pisz±c ''by³a ¼le dobrana temperatura do stanu w³osów'' - producenci zalecaj± wprasowywaæ preparaty od 215-230 stopni, czyli jaka temperatura by³aby adekwatna do zniszczonych rozja¶niaczami w³osów przy tak ma³ej rozpiêto¶ci ró¿nicy temperatur?
180-200 *C. Niestety to jest rzecz, o ktorej nie pisz± w instrukcji i stad wiele niezadowolonych dziewczyn - wlosy BARDZO zniszczone, sianowate, watowate nalezy prostowac na mniejszej temperaturze. Keratyna mimo to zadzia³a i mimo to zostanie prawid³owo wprasowana we w³osy.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 10:47   #2021
SohoDolls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
180-200 *C. Niestety to jest rzecz, o ktorej nie pisz± w instrukcji i stad wiele niezadowolonych dziewczyn - wlosy BARDZO zniszczone, sianowate, watowate nalezy prostowac na mniejszej temperaturze. Keratyna mimo to zadzia³a i mimo to zostanie prawid³owo wprasowana we w³osy.
Dziêkujê Ci piêknie za odpowied¼! Szkoda, ¿e nie wiedzia³am o tym wcze¶niej...
SohoDolls jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 12:54   #2022
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SohoDolls Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie te¿ mia³am robione Inoarem i u mnie siê nie sprawdzi³. Dlatego chcia³abym powtórzyæ zabieg ale tym razem encanto. Nie wiem ile mam odczekaæ i bojê siê skutków zbyt wczesnego powtórzenia zabiegu.
kasza80 co masz na my¶li pisz±c ''by³a ¼le dobrana temperatura do stanu w³osów'' - producenci zalecaj± wprasowywaæ preparaty od 215-230 stopni, czyli jaka temperatura by³aby adekwatna do zniszczonych rozja¶niaczami w³osów przy tak ma³ej rozpiêto¶ci ró¿nicy temperatur?
ja robi³am inoara sama, przed zabiegiem czyta³am na zagranicznych stronach i tam pisz±, ¿eby go w³a¶nie robiæ pomiêdzy 180 a 200 st. Rozmawia³am równie¿ z polskim dystrybutorem inoara i on to potwierdzi³. Ja nie wiedzieæ czemu zrobi³am na 215 (mam w³osy mocno rozja¶niane - wielokrotnie) i mo¿e dlatego koñce posz³y pod no¿yczki. Ca³o¶æ wysz³a dobrze, ale jakbym zrobi³a na 230 st to mog³oby byæ ¼le.

230 st to zdrowe, grube w³osy, TYLKO I WY£¡CZNIE.
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 13:35   #2023
SohoDolls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
ja robi³am inoara sama, przed zabiegiem czyta³am na zagranicznych stronach i tam pisz±, ¿eby go w³a¶nie robiæ pomiêdzy 180 a 200 st. Rozmawia³am równie¿ z polskim dystrybutorem inoara i on to potwierdzi³. Ja nie wiedzieæ czemu zrobi³am na 215 (mam w³osy mocno rozja¶niane - wielokrotnie) i mo¿e dlatego koñce posz³y pod no¿yczki. Ca³o¶æ wysz³a dobrze, ale jakbym zrobi³a na 230 st to mog³oby byæ ¼le.

230 st to zdrowe, grube w³osy, TYLKO I WY£¡CZNIE.
Ja mia³am robione u ''przedstawiciela'' (nie wiem czy dobrze nazywam osobê, która wspó³pracuje z t± firm±). Nie wiem jaka by³a ustawiona temperatura, zdaje siê na profesjonalizm tej osoby. Z tego co widzê po Twoich zdjêciach to moje w³osy s± du¿o ja¶niejsze. Wina le¿y ponoæ w szamponie, u¿ywam baby z Nivea. Odczekam trochê i zrobiê encanto, moja kole¿anka nim jaki¶ czas temu robi³a, stan w³osów zbli¿ony do moich a efekt nieporównywalnie lepszy i te¿ u¿ywa³a jakiego¶ babydreama na przemian z alterr± granat (o ile dobrze pamiêtam).
SohoDolls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:13   #2024
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SohoDolls Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am robione u ''przedstawiciela'' (nie wiem czy dobrze nazywam osobê, która wspó³pracuje z t± firm±). Nie wiem jaka by³a ustawiona temperatura, zdaje siê na profesjonalizm tej osoby. Z tego co widzê po Twoich zdjêciach to moje w³osy s± du¿o ja¶niejsze. Wina le¿y ponoæ w szamponie, u¿ywam baby z Nivea. Odczekam trochê i zrobiê encanto, moja kole¿anka nim jaki¶ czas temu robi³a, stan w³osów zbli¿ony do moich a efekt nieporównywalnie lepszy i te¿ u¿ywa³a jakiego¶ babydreama na przemian z alterr± granat (o ile dobrze pamiêtam).
Bo naj³atwiej zrzuciæ winê na szampon. Gdyby¶ z kolei u¿ywa³a kosmetyków poleconych przez fryzjerkê, powiedzia³aby pewnie, ¿e czasami tak siê zdarza.. i tyle.

Niestety w g³owach ludzi dalej siedzi przekonanie, ¿e jesli nie u¿ywa siê kosmetyków z danej serii, to nie da siê przetrzymaæ efektów. Gdyby jeszcze jakie¶ cuda tam ³adowali, to by³abym w stanie w to uwierzyæ, ale... no b³agam

Wiele dziewczyn z w±tku ma rozja¶niane w³osy, ja mam (mia³am, bo wla¶nie siedzê i robiê ombre ) prawie bia³e w³osy i wierz mi, ¿e z gumy przesz³am na ca³kiem zdrowy bardzo jasny blond w rok. Gdyby nie KP, to siedzia³abym z w³osami do ramion, w niewiadomo jakim stanie, bo ci±gle rozja¶nia³am odrosty

Robiê encanto na 190stopniach.



Laski przyszed³ mi alfaparf dzisiaj, zestawy s± takie s³odkie jak namówiê rodzicielkê, to dzisiaj zrobimy sk³adowo wychodzi lepiej ni¿ kativa, ¶rednio w porównaniu do encanto, ale mam dobre przeczucia Mam te¿ t± maskê z inebrya, dzisiaj przetestujê
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:27   #2025
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Miluchova ¶wietnie !!!! Jak bêdziesz robiæ to zwróæ uwagê na zapaszki powinno przy nak³adaniu i suszeniu byc ok, ale ciekawa jestem jak para przy prostowaniu.

Czekam na Twoj± relacjê, bo te¿ chyba zrobiê alfaparf. Bêdziesz nak³adaæ krok 3? chyba nie trzeba i zastanawiam siê czy lepiej na³o¿yæ czy nie....

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez SohoDolls Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am robione u ''przedstawiciela'' (nie wiem czy dobrze nazywam osobê, która wspó³pracuje z t± firm±).
przedstawiciel/dystrybutor jest tylko jeden, mówiê o w³a¶cicielu strony inoar.com.pl u niego robi³a¶? w jakim mie¶cie robi³a¶ prostowanie?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-02-05 o 14:38
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 15:33   #2026
SohoDolls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

mi nie chodzi³o o w³a¶ciciela strony Inoar tylko osobê, która wspó³pracuje z t± firm± i robi ich kosmetykami zabiegi, jednocze¶nie reklamuj±c tê markê. ¬le siê wyrazi³am, z g³owy mi wypad³o jak siê nazywa takich ludzi Na drugie pytanie wola³abym chyba nie odpowiadaæ, bo to, ¿e mnie zabieg nie usatysfakcjonowa³ nie oznacza, ¿e rzesza klientek nie jest z niego niezadowolona. Po prostu nie chcê komu¶ robiæ antyreklamy, tym bardziej w sieci. Ale na pw mogê pokazaæ zdjêcia, tu¿ po zabiegu i jak siê maj± w dniu dzisiejszym, abym nie wysz³a na go³os³own±
SohoDolls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 15:37   #2027
sylwusapple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SohoDolls Poka¿ wiadomo¶æ
mi nie chodzi³o o w³a¶ciciela strony Inoar tylko osobê, która wspó³pracuje z t± firm± i robi ich kosmetykami zabiegi, jednocze¶nie reklamuj±c tê markê. ¬le siê wyrazi³am, z g³owy mi wypad³o jak siê nazywa takich ludzi Na drugie pytanie wola³abym chyba nie odpowiadaæ, bo to, ¿e mnie zabieg nie usatysfakcjonowa³ nie oznacza, ¿e rzesza klientek nie jest z niego niezadowolona. Po prostu nie chcê komu¶ robiæ antyreklamy, tym bardziej w sieci. Ale na pw mogê pokazaæ zdjêcia, tu¿ po zabiegu i jak siê maj± w dniu dzisiejszym, abym nie wysz³a na go³os³own±
A dawno robi³a¶ zabieg ? Z chêci± bym zobaczy³a zdjêcia
sylwusapple jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 15:42   #2028
SohoDolls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

2,5 tyg
SohoDolls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 15:45   #2029
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SohoDolls Poka¿ wiadomo¶æ
mi nie chodzi³o o w³a¶ciciela strony Inoar tylko osobê, która wspó³pracuje z t± firm± i robi ich kosmetykami zabiegi, jednocze¶nie reklamuj±c tê markê. ¬le siê wyrazi³am, z g³owy mi wypad³o jak siê nazywa takich ludzi Na drugie pytanie wola³abym chyba nie odpowiadaæ, bo to, ¿e mnie zabieg nie usatysfakcjonowa³ nie oznacza, ¿e rzesza klientek nie jest z niego niezadowolona. Po prostu nie chcê komu¶ robiæ antyreklamy, tym bardziej w sieci. Ale na pw mogê pokazaæ zdjêcia, tu¿ po zabiegu i jak siê maj± w dniu dzisiejszym, abym nie wysz³a na go³os³own±
tak samo chetnie zobacze zdjecia
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 15:53   #2030
SohoDolls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

nie wiem jakie bêd± miarodajne, takie jak mam w tej chwili - napakowane silikonami, olejkami i od¿ywkami b/s (bo inaczej to siê nie obejdzie) czy mam zrobiæ tu¿ po myciu bez tych wszystkich ulepszaczy.
SohoDolls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 15:55   #2031
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SohoDolls Poka¿ wiadomo¶æ
mi nie chodzi³o o w³a¶ciciela strony Inoar tylko osobê, która wspó³pracuje z t± firm± i robi ich kosmetykami zabiegi, jednocze¶nie reklamuj±c tê markê. ¬le siê wyrazi³am, z g³owy mi wypad³o jak siê nazywa takich ludzi Na drugie pytanie wola³abym chyba nie odpowiadaæ, bo to, ¿e mnie zabieg nie usatysfakcjonowa³ nie oznacza, ¿e rzesza klientek nie jest z niego niezadowolona. Po prostu nie chcê komu¶ robiæ antyreklamy, tym bardziej w sieci. Ale na pw mogê pokazaæ zdjêcia, tu¿ po zabiegu i jak siê maj± w dniu dzisiejszym, abym nie wysz³a na go³os³own±
wklej zdjêcia na w±tku i nie pisz gdzie robi³a¶

Spróbuj zmieniæ szampon i od¿ywkê, ja zaraz po inoarze my¶la³am, ¿e te¿ zabieg nie wyszed³, bo w³osy wygl±da³y na takie, jakby chcia³y sie puszyæ, winowajc± okaza³ siê ruski szampon. Ja tu wiele razy pisa³am, ¿e inoar nie bardzo wspó³pracuje z niektórymi kosmetykami i w³osy wygl±daj± ¼le. Jako pewniak z szamponu to mogê Ci poleciæ organix br±zowy lub YR wyg³adzaj±cy a z masek równie¿ organix br±zowy, ki power, maska elseve extreme total repair - z tymi kosmetykami inoar ma siê ¶wietnie (nie piszê tu o szamponie tigi, bo w cenie normalnej jest drogi i nie chcê nikogo naci±gaæ)
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 16:02   #2032
sylwusapple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
wklej zdjêcia na w±tku i nie pisz gdzie robi³a¶

Spróbuj zmieniæ szampon i od¿ywkê, ja zaraz po inoarze my¶la³am, ¿e te¿ zabieg nie wyszed³, bo w³osy wygl±da³y na takie, jakby chcia³y sie puszyæ, winowajc± okaza³ siê ruski szampon. Ja tu wiele razy pisa³am, ¿e inoar nie bardzo wspó³pracuje z niektórymi kosmetykami i w³osy wygl±daj± ¼le. Jako pewniak z szamponu to mogê Ci poleciæ organix br±zowy lub YR wyg³adzaj±cy a z masek równie¿ organix br±zowy, ki power, maska elseve extreme total repair - z tymi kosmetykami inoar ma siê ¶wietnie (nie piszê tu o szamponie tigi, bo w cenie normalnej jest drogi i nie chcê nikogo naci±gaæ)
Dok³adnie!
Mi np nie podpasowa³a kombinacja szamponu CeCe keratin i jakie¶ maski SPA z Natura Siberica (te¿ ruska, haha), koncówki by³y brzydkie i w³osy jakby "zmêczone"

Natomiast jak u¿ywam szamponu z tigi i innych od¿ywek to jest super
sylwusapple jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 16:15   #2033
SohoDolls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

przed chwilk± zrobi³am, niestety s³aby aparat w tel z kiepsk± ostro¶ci± do tego fale po spiêtych w³osach. I te¿ przek³amuje, bo nie widaæ jak s± naprawdê napuszone w rzeczywisto¶ci i takie szorstkie mimo i¿ napakowane od¿ywkami.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (23,0 KB, 88 za³adowañ)
SohoDolls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 17:01   #2034
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SohoDolls Poka¿ wiadomo¶æ
przed chwilk± zrobi³am, niestety s³aby aparat w tel z kiepsk± ostro¶ci± do tego fale po spiêtych w³osach. I te¿ przek³amuje, bo nie widaæ jak s± naprawdê napuszone w rzeczywisto¶ci i takie szorstkie mimo i¿ napakowane od¿ywkami.
w³osy na pierwszym zdjêciu nie wygl±daj± ¼le, jednak na tym przybli¿eniu widaæ ¿e s± trochê spuszone. Mo¿e faktycznie wystarczy zmieniæ pielêgnacjê, w³±czyæ jakie¶ oleje i mocniej doci±¿aj±ce maski? Je¿eli w³osy nie s± popalone, przesuszenie mo¿na stosunkowo ³atwo wyelminowaæ

Jakich kosmetyków do pielêgnacji u¿ywa³a¶ oprócz tego szamponu nivea?
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 17:58   #2035
SohoDolls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

taki sam efekt w³osów to ja te¿ mia³am przed keratyn±, wiêc gdzie sens robienia zabiegu? Z tym, ¿e samo mycie to koszmar, bo w³osy w rzeczywisto¶ci mam gumowate mocno, poszczerbione (zdjêcia tego nie oddaj±) i przy pierwszych myciach po keratynie super mi siê je my³o i rozczesywa³o, obecnie jest tak jak przed zabiegiem a nawet gorzej, bo takie odgnioty mi siê robi± po nocy, ¿e olaboga. (Chodzê spaæ TYLKO w suchych w³osach). Na przemiennie u¿ywam maski WAX do blondu, maskê Mrs .Potter's z aloesem, Garnier ultra doux, maska kallos keratin, Balea blond, ok 1/2 razy w tygodniu Dove damage therapy intensive repair overnight creme i tak samo 1/2 razy w tygodniu olejujê w³osy olejem sezamowym, migda³owym lub z kie³ków z pszenicy. Po osuszeniu rêcznikiem nak³adam olejek inoar na koñcówki lub jedwab w p³ynie green pharmacy.
Zaznaczam, ¿e nie twierdzê, ¿e inoar jest ''bublem'' tylko, ¿e mi osobi¶cie nie przypad³ do gustu bo nic pozytywnego nie zrobi³ z moimi w³osami, ale znam dziewczyny, które s± z niego zadowolone. Byæ mo¿e ¼le pielêgnuje te w³osy PO. Tak czy siak za jaki¶ czas zdecydujê siê na encanto i w³a¶ciwie od tego siê zaczê³y moje wpisy na tym forum, ¿eby siê dowiedzieæ czy muszê i ile muszê odczekaæ aby to zrobiæ a nie ¿eby siê skar¿yæ na brak efektu
SohoDolls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 18:15   #2036
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SohoDolls Poka¿ wiadomo¶æ
taki sam efekt w³osów to ja te¿ mia³am przed keratyn±, wiêc gdzie sens robienia zabiegu? Z tym, ¿e samo mycie to koszmar, bo w³osy w rzeczywisto¶ci mam gumowate mocno, poszczerbione (zdjêcia tego nie oddaj±) i przy pierwszych myciach po keratynie super mi siê je my³o i rozczesywa³o, obecnie jest tak jak przed zabiegiem a nawet gorzej, bo takie odgnioty mi siê robi± po nocy, ¿e olaboga. (Chodzê spaæ TYLKO w suchych w³osach). Na przemiennie u¿ywam maski WAX do blondu, maskê Mrs .Potter's z aloesem, Garnier ultra doux, maska kallos keratin, Balea blond, ok 1/2 razy w tygodniu Dove damage therapy intensive repair overnight creme i tak samo 1/2 razy w tygodniu olejujê w³osy olejem sezamowym, migda³owym lub z kie³ków z pszenicy. Po osuszeniu rêcznikiem nak³adam olejek inoar na koñcówki lub jedwab w p³ynie green pharmacy.
Zaznaczam, ¿e nie twierdzê, ¿e inoar jest ''bublem'' tylko, ¿e mi osobi¶cie nie przypad³ do gustu bo nic pozytywnego nie zrobi³ z moimi w³osami, ale znam dziewczyny, które s± z niego zadowolone. Byæ mo¿e ¼le pielêgnuje te w³osy PO. Tak czy siak za jaki¶ czas zdecydujê siê na encanto i w³a¶ciwie od tego siê zaczê³y moje wpisy na tym forum, ¿eby siê dowiedzieæ czy muszê i ile muszê odczekaæ aby to zrobiæ a nie ¿eby siê skar¿yæ na brak efektu
pielêgnacja na pierwszy rzut oka wydaje siê w porz±dku. A tego kallosa keratin czêsto u¿ywasz? niektóre w³osy nie za bardzo lubi± proteiny w du¿ych ilo¶ciach. Na próbê bym go odstawi³a. Do tego raz na jaki¶ czas maseczka z glutka lnianego lub maska z nim pomieszana, w celu lepszego nawil¿enia

A co do encanto, je¿eli inoara robi³a¶ jakie¶ 2 tyg temu, my¶lê ¿e jak odczekasz kolejne 2-3 tyg nie powinna staæ siê ¿adna krzywda w³osom, do kolejnego zabiegu jedynie unikaj protein w kosmetykach, ¿eby zminimalizowaæ ryzyko przeproteinowania
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 18:26   #2037
SohoDolls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

tego kallosa u¿ywam tylko do emulgowania po olejowaniu bo w pojedynkê sprawdza siê u mnie najgorzej z tego wszystkiego co mam, a ¿e to wielki pojemnik i schodzi mi topornie to taki cel tej maski sobie wymy¶li³am
Dziêki wielkie za odpowied¼ i poradê, siemieniê lniane mam i kiedy¶ u¿ywa³am jako maskê z glutka ale pó¼niej zaniecha³am i zapomnia³am o nim kompletnie :P
Dziêki raz jeszcze
SohoDolls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 18:32   #2038
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

siemiê powinno trochê pomóc, jak czujesz ¿e w³osy s± bardzo suche mo¿esz je nawet zostawiæ jako od¿ywkê b/s
a kallosa najlepiej na kilka myæ odstaw zupe³nie, byæ mo¿e to on trochê tutaj miesza
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-05, 18:40   #2039
PinkPearl85
Raczkowanie
 
Avatar PinkPearl85
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam. Ja robi³am encanto 6 stycznia, pisa³am tu o tym i wkleja³am zdjêcia. Po zabiegu podciê³am koñce oko³o 3-4cm. Przez 2 tygodnie mia³am przyklap i lekko elektryzuj±ce siê w³osy. Natomiast wraz z ust±pieniem tych uci±¿liwo¶ci jakby "efekt encanto" zacz±³ znikaæ z moich w³osów. Na dzieñ dzisiejszy, czyli po 4 tygodniach od zabiegu moje w³osy s± szorstkie, matowe i meega rozdwojone nawet "roztrojone". Przy myciu mnóstwo w³osów mi wypada a raczej ³amie siê blisko g³owy . Obecnie mam w³osy w takim stanie jak przed zabiegiem. Rozwa¿am kolejne podej¶cie tym razem metod± mieszan±. Chcia³am robiæ 10lutego. Czy to za wcze¶nie??Przed chwil± przeczyta³am tu na forum ,¿e conajmniej 3 miesi±ce nale¿y odczekaæ .

Edytowane przez PinkPearl85
Czas edycji: 2015-02-05 o 19:40
PinkPearl85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-06, 04:30   #2040
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 343
Keratynowe prostowanie a basee po kilku dniacn

Hej 10 mam umowione keratynowe prostowanie a wlasnie sie dowiedzialam ze mamy wyjazd na baseny na tatralandie 13 moge cos z tym zrobic aby nie zniszczyc dopiero co wykonanego zabiegu ? czy od razu sie pozegnac z basenami.. ?
__dsskadssadfaAA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.