Marcowe Mamy 2015 cz. VII - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-07, 15:37   #4561
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

nouvelle wiesz może kiedy bedą nowe kupony na allegro ?
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 15:55   #4562
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Dochodzę do wniosku, że chyba zabiję TŻ zanim urodzę.

Idę dalej malować
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 16:02   #4563
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny trochę mnie nie było. Wczoraj miałam pożar W mieszkaniu, strop przy kominie się zapalił. O mieszkanie które wynajmujemy i nie wolno palić teraz bo komin uszkodzony. Byłam wczoraj na SOR by sprawdzić czy wszystko ok z małą. Spędziłam 6 godzin podłączona do tlenu bo siedziałam chwilę w dymie. najgorsze jest to że za miesiąc rodzi się nasza córeczka, ja mam teraz w mieszkaniu 14 stopni, jestem w pokoju z mamą , TŻ w delegacji. Jestem kompletnie załamana. dziękować tylko temu z góry, że to stało się teraz i nie w nocy bo nie wiem co by z nami się stało...
dobrze ze wam nic się nie stało, to najwazniejsze a moze ogrzewanie elektryczne?wiem, ze wyjdzie drogo, no ale o to niech się martwi wynajmujący, kurcze nieciekawie z tymi 14 stopniami

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Dochodzę do wniosku, że chyba zabiję TŻ zanim urodzę.

Idę dalej malować
az tak źle? daj spokój pójdziesz siedziec za nerwy i hormony
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 16:08   #4564
szkrabeniek
Raczkowanie
 
Avatar szkrabeniek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 431
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Hej Kobietki

Podczytuję Was ale nie mam weny na pisanie. Ostatnio nic mi się nie chce - najlepiej mi w łóżku. Brzusio taki duży, ciężko mi w codziennych pracach. Już tak bardzo chciałabym mieć Malutkiego przy sobie...

Widzę że Bożena87 urodziła - Kochana dużo sił dla Was - będzie wszystko dobrze
__________________
Tymuś 27 tc.
Aniołek 7 tc,

II kreseczki 08.07.2014
Mikołajek już z Nami
szkrabeniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 16:19   #4565
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
super sen!

ja się też budzę przy każdym przewracaniu się z boku na bok i biodra też bolą ale to już chyba normalne niestety

ten ochraniacz mam 40 cm
Dziękuję za informacje

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny trochę mnie nie było. Wczoraj miałam pożar W mieszkaniu, strop przy kominie się zapalił. O mieszkanie które wynajmujemy i nie wolno palić teraz bo komin uszkodzony. Byłam wczoraj na SOR by sprawdzić czy wszystko ok z małą. Spędziłam 6 godzin podłączona do tlenu bo siedziałam chwilę w dymie. najgorsze jest to że za miesiąc rodzi się nasza córeczka, ja mam teraz w mieszkaniu 14 stopni, jestem w pokoju z mamą , TŻ w delegacji. Jestem kompletnie załamana. dziękować tylko temu z góry, że to stało się teraz i nie w nocy bo nie wiem co by z nami się stało...
Ale kiepska sytuacja;/ Jednak dobrze, że do większej tragedii nie doszło. Trzymam kciuki za rozwiązanie problemów.

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
dobrze ze wam nic się nie stało, to najwazniejsze a moze ogrzewanie elektryczne?wiem, ze wyjdzie drogo, no ale o to niech się martwi wynajmujący, kurcze nieciekawie z tymi 14 stopniami
---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

az tak źle? daj spokój pójdziesz siedziec za nerwy i hormony
dobrze dziewczynom radzisz
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 16:46   #4566
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Dzieciaki bawią sie na sali zabaw a ja sobie siedzę i nadrabiam forum

Tz kupił dzisiaj 4 zdrapki i w 3 wygraliśmy szkoda, że nie główka wygrana tylko tR najniższe



Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
obiecałam to się chwalę
na razie to co mamy, resztę będziemy dopieszczać już raczej po urodzeniu małej, teraz łóżeczko i komoda powędrują do naszej sypialni
łóżeczko z olx za 50 zł, komoda wygrzebana ze strychu rodziców mężą i przez niego odnowiona g]
Bardo mi sie podoba Wasz kącik, lubię te kolory

Cytat:
Napisane przez Magnifica

To i ja się pochwalę Przed chwilą złożyłam łóżeczko Na razie wersja robocza, bo czekam za ochraniaczem. I muszę wszystko poprać.
Kolejny fajny pokoj

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
kocham placki ziemniaczane!
ja dzisiaj knedle ze śliwkami, ale gotowce

jadę na 16 na ślub, wydaje mi się, że we wszystkim wyglądam jak słoń
Na pewno wygladalas super


Ja praktycznie nie kupowalam żadnych ciazowych ciuchów. Mam tylko jedne spodnie i leginsy typowo ciazowe. W resztę ciuchów mieszcze sie normalnie
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 16:54   #4567
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Nie rodze. Poczekam na ciebie
Prałam fotelik i torbe na 3 razy. Młodemu nie podoba się jak się pochylam.
Chciałam sie spakowac ale oprucz ubran, koszul, szlafroka,reczników i paczki pieluch to w zasadzie nic nie mam. Musze w koncu usiasc i zamówic te gadżety poporodowe typu gatki, podkłady, itp.
Ja kupilam co prawda te gadżety, ale pusta walizka jak leżała, tak dalej leży...
Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny trochę mnie nie było. Wczoraj miałam pożar W mieszkaniu, strop przy kominie się zapalił. O mieszkanie które wynajmujemy i nie wolno palić teraz bo komin uszkodzony. Byłam wczoraj na SOR by sprawdzić czy wszystko ok z małą. Spędziłam 6 godzin podłączona do tlenu bo siedziałam chwilę w dymie. najgorsze jest to że za miesiąc rodzi się nasza córeczka, ja mam teraz w mieszkaniu 14 stopni, jestem w pokoju z mamą , TŻ w delegacji. Jestem kompletnie załamana. dziękować tylko temu z góry, że to stało się teraz i nie w nocy bo nie wiem co by z nami się stało...
jak dobrze, że nic Wam nie jest... i ja bym też na właścicielu mieszkania próbowała wymusić zastępcze ogrzewanie.
Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
nouvelle wiesz może kiedy bedą nowe kupony na allegro ?
Nic nie wiem, póki co cisza ala:

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Spałam calusie popołudnie, teraz zostałam obudzona, bo jadę siostrę dowieźć na dworzec. Ale musze zacząć żyć, bo moi rodzice robią dziś imprezę dla swoich przyjaciół w ramach mojego zamazpojscia, wiec wypada z nimi trochę posiedzieć
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 16:54   #4568
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny trochę mnie nie było. Wczoraj miałam pożar W mieszkaniu, strop przy kominie się zapalił. O mieszkanie które wynajmujemy i nie wolno palić teraz bo komin uszkodzony. Byłam wczoraj na SOR by sprawdzić czy wszystko ok z małą. Spędziłam 6 godzin podłączona do tlenu bo siedziałam chwilę w dymie. najgorsze jest to że za miesiąc rodzi się nasza córeczka, ja mam teraz w mieszkaniu 14 stopni, jestem w pokoju z mamą , TŻ w delegacji. Jestem kompletnie załamana. dziękować tylko temu z góry, że to stało się teraz i nie w nocy bo nie wiem co by z nami się stało...
Całe szczescie, że z Wami ok, współczuje nerwów mam nadzieje, że szybko ubezpieczyciel ogarnie sprawe

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Dochodzę do wniosku, że chyba zabiję TŻ zanim urodzę.

Idę dalej malować
Ja wczoraj chciałam mojego powiesić dzisiaj za to cały zaś sie podlizuje...


Muszę w koncu pomyśleć co ja bede pakować do torby, bo na chwile obecną zwlekał z tematem.
Ni i wyprać fotelik i wozek
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 16:56   #4569
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

O! Mam sprawę może polecicie jakieś dobre poradniki opieki nad niemowlakiem?
Wiem jak zająć się maluchem przez kilka godzin, ale to nie to samo, w sumie to nawet nie do końca wiem jak postępować przy kolce albo jak najlepiej zmieniać pieluchę by nie naruszyć bioderek (coś ostatnio widziałam metodę z przewracaniem na bok- praktykowała któraś z Was?)

a co do kuponów, to warto czasami zajrzeć w spam na poczcie, u mojego męża ostatnio tam zawędrował kupon zniżkowy na 30zł! Oczywiście już skorzystaliśmy, okazja nietypowa się trafiła
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:04   #4570
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Kolejny fajny pokoj
Dziękuję
Jak tak dobrze idzie ze zdrapkami to może zagrajcie w lotka? Może dobra passa będzie trwać i traficie 6



Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Dochodzę do wniosku, że chyba zabiję TŻ zanim urodzę.

Idę dalej malować
Nie zabijaj tak od razu, jeszcze może się potem do czegoś przydać



Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Muszę w koncu pomyśleć co ja bede pakować do torby, bo na chwile obecną zwlekał z tematem.
Ni i wyprać fotelik i wozek
Ja czekam na wypłatę, żeby w ogóle zakupić fotelik i wózek
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:06   #4571
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez bozena_87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Ja juz urodziłam, dzisiaj o 9.55. Synek waży 2540 gr. i ma 49 cm. W związku z tym ze urodziłam w 35 tygodniu mały ma problemy z oddychaniem i zabrali mi go do innego szpitala oddalonego o około 60 km. Normalnie tak mi sie płakać chce ze szok , obok mnie leży kobieta co ma dziecko przy sobie i nawet nie możecie sobie wyobrazić jak bardzo zazdroszczę jej tego płaczu małej :/ jutro sie chyba wypisze na własne żądanie i pojadę do synka. Rodzilam naturalnie, wczoraj tak jak pisałam po południu wypadł mi czop, pózniej tez jeszcze sie jakieś resztki czoła sączyły. O 3.30 wstalam na siku i znowu coś czopa odpadlo a jak sie polozylam to mi juz troszkę wody odeszły. Nie chlusnely naraz ale sie sączyły. Wykapalam sie i pojechaliśmy do szpitala. Po drodze całe majtki mokre. Na izbie przyjęć a najbardziej podczas badań wody leciały. Mi byli wszystko jedno. Skurcze złapały mnie dopiero w szpitalu tak około 4.30 - 5.00 rano. O 8.00 miałam 4,5 cm rozwarcia i mąż juz od tego czasu był ze mną. Wcześniej go nie wpuścili. Pózniej juz akcja toczyła sie błyskawicznie , siedziałem na tej piłce i rozwarcie szybko poszło. Skurcze ból okropny, pod koniec miałam co 2 minuty i myślałam ze mi biodra rozerwie. Przy partych to myślałam ze mnie cała rozerwie . Mąż był ze mną i to była najlepsza decyzja z możliwych , miałam kogo ściskac za rękę no i podtrzymywal mi głowę o czym ja zapominalam. Jestem rozcieta nie powiem dokąd ale bardzo mocno, jednak szczerze mówiąc nie czuje bólu, obkurczajaca macica tez mnie nieboli. Gdyby mnie nie rozcieto to by mnie rozerwalo bo jestem bardzo ciasna. Po 2 godz. wstalam i poszłam na siku i tylko troszkę szczypalo, bez rewelacji. Bardziej bolało mnie jak miałam brodawke usuwana pod pacha i szyta. Rodzilam bez znieczulenia.

Dziewczyny wody nie muszą chlusnac za jednym razem, moga odchodzić powoli. Trzeba jechać do szpitala.
Gratulacje kochana i zdrówka dla synusia

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Niunia no to moje typy zle były heh. Fajnie ze juz jedna z nas ma to za sobą
Sąsiadka okazała się b. Miła kupiłam jej czekoladki na przeprosiny. Nawet brać nie chciała i mówiła ze jej głupio. Dobrze ze nic się nie stało gorszego!

TŻ mnie zabrał do jubilera dostalam bransoletkę i łańcuszek na urodziny i walentynki. W lidlu skarpetki dla malutkiego i ten kocyk do fotelika. Poza tym w lidlu termometr za 49zl z 3 letnią gwarancją jestem zadowolona z dnia mimo stresu!
Jaki kochany tŻ



Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
ja dostałam dziś taki walentynkowy falstart


Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Moje nudy wczorajsze hehe
Świetne




Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Jak pięknie



Kolejny cudny kącik się szykuje

Melduję, że wróciłam z zakupów... ciążko było żółwie tempo i nie obeszłam ile chciałam ale zawsze coś Upolowałam jeszcze kilka rzeczy na wyprzedażach i jestem happy bo w końcu na chwile wyszłam z domu
mam taki sam śpiworek tyle, że różowy

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Mam problem bo teraz zanim przyjedzie ubezpieczyciel którego właścicielka załatwiła, to może potrwać...ja nie mogę sobie pozwolić by funkcjonować w ledwo 14 stopniach. Zaraz mam rodzic, niedawno robiliśmy remont nie mamy gdzie pójść, nie ma w mojej okolicy mieszkań do wynajęcia. Naprawdę jestem załamana.
O kurczę Dobrze, że Wam nic się nie stało i oby sprawa szybko się wyjaśniła
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 17:16   #4572
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny trochę mnie nie było. Wczoraj miałam pożar W mieszkaniu, strop przy kominie się zapalił. O mieszkanie które wynajmujemy i nie wolno palić teraz bo komin uszkodzony. Byłam wczoraj na SOR by sprawdzić czy wszystko ok z małą. Spędziłam 6 godzin podłączona do tlenu bo siedziałam chwilę w dymie. najgorsze jest to że za miesiąc rodzi się nasza córeczka, ja mam teraz w mieszkaniu 14 stopni, jestem w pokoju z mamą , TŻ w delegacji. Jestem kompletnie załamana. dziękować tylko temu z góry, że to stało się teraz i nie w nocy bo nie wiem co by z nami się stało...

Ojoj.. Pytaj znajomych, właściciela mieszkania o jakieś lokum.
Gdzieś na sto procent jest wolne, ale o tym nie wiecie.
Współczuję bardzo i czekam na nowe wieści..

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
dobrze ze wam nic się nie stało, to najwazniejsze a moze ogrzewanie elektryczne?wiem, ze wyjdzie drogo, no ale o to niech się martwi wynajmujący, kurcze nieciekawie z tymi 14 stopniami

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------



az tak źle? daj spokój pójdziesz siedziec za nerwy i hormony
No to by była zła opcja, bo w więzieniu nie ma dobrego jedzenia

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny,

Ja mam dzis kiepska sobote. Tz bawil sie w naprawe rury w lazience i skonczylo sie na wizycie hydraulika. Wkurza mnie bo po co sie bierze za cos na czym sie nie zna. Hudraulik zaczal juz grzebac ma dokupic jakoes czesci i dokonczyc w poniedzialek. Najpierw od rana nie hylo cieplej wody w bloku a potem jeszcze ta awaria u nas. Takze zlew mam nieczynny do poniedzialkum. A najlepsze jest to, ze wszystko sprawnie dzialalo tylko tz sobie ubzdural ze mu cos.nie pasuje i potem juz poszlo jak domino z ta rura...
Ehhh nie chce mi sie z nim gadac. Potrzebne mi takie fajerwerki przed porodem w domu...
Zadzwonilam do mamy zeby sie wyzalic to mnie jeszcze wyzwala ze mam humorki...


Aaakarolina no sliczny kacik!!!
Wierzę, że chciałaś udusić TŻ, ale ja tutaj wolałabym nawrzucać mamie, że nawet nie postarała się Ciebie pocieszyć
Chyba sama miała zły dzień

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
\\
To i ja się pochwalę Przed chwilą złożyłam łóżeczko Na razie wersja robocza, bo czekam za ochraniaczem. I muszę wszystko poprać.
Kolejny słodki zakątek dla dzidzi. Widzę, że biel króluje

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj chciałam mojego powiesić dzisiaj za to cały zaś sie podlizuje...
Mój się podlizuje i jest ok, za chwilę znów mnie wkurzy, nawet zwykłymi rzeczami

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
O! Mam sprawę może polecicie jakieś dobre poradniki opieki nad niemowlakiem?
Wiem jak zająć się maluchem przez kilka godzin, ale to nie to samo, w sumie to nawet nie do końca wiem jak postępować przy kolce albo jak najlepiej zmieniać pieluchę by nie naruszyć bioderek (coś ostatnio widziałam metodę z przewracaniem na bok- praktykowała któraś z Was?)

a co do kuponów, to warto czasami zajrzeć w spam na poczcie, u mojego męża ostatnio tam zawędrował kupon zniżkowy na 30zł! Oczywiście już skorzystaliśmy, okazja nietypowa się trafiła
Ja mam książki od siostry, najgrubsza z nich i najporządniejsza ma nazwę "Pierwszy rok życia z dzieckiem". Uwierz, że nie chciało mi się czytać. Samo przyjdzie
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:21   #4573
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
torby też nie mam jeszcze spakowanej. ba nawet koszuli stanika do karmienia jeszcze nie kupiłam, jeszcze kilku rzeczy kosmetycznych mi brakuje. choć powoli kompletuję wczoraj TŻ powynosił trochę gratów z pokoiku dla małego, dziś też będzie wynosił, może jutro łóżeczko uda nam się złożyć ale rzeczywiście dobrze wiedziec, że nie tylko ja jestem z tym do tyłu


a coś mnie połamało :/ i plecy bolą, i głowa boli, i żołądek wbija mi się w żebra. spałam bardzo źle, co od dłuższego czasu jest u mnie standardem. na dodatek mam szpital w domu, bo TŻ może i na chodzie, ale jest ostro przeziębiony może po prostu coś mnie bierze.

Aneta, super rzeczy

ja wczoraj zaszalałam na allegro i zamówiłam przewijak z prześcieradełkiem (używany), żółtą wanienkę (też używaną), emulsję do kąpieli 250ml Oilatum Baby, zestaw szczotek do butelek z BabyOno i 3 pojemniki do przechowywania pokarmu z Canpola. czają się jeszcze na laktator elektryczny z Canpola i chustę elastyczną, bo jest na Strefie Okazji akurat, ale to już jak TŻ dostanie w końcu przelew.
za zakupy!
i obyś się lepiej poczuła

Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny trochę mnie nie było. Wczoraj miałam pożar W mieszkaniu, strop przy kominie się zapalił. O mieszkanie które wynajmujemy i nie wolno palić teraz bo komin uszkodzony. Byłam wczoraj na SOR by sprawdzić czy wszystko ok z małą. Spędziłam 6 godzin podłączona do tlenu bo siedziałam chwilę w dymie. najgorsze jest to że za miesiąc rodzi się nasza córeczka, ja mam teraz w mieszkaniu 14 stopni, jestem w pokoju z mamą , TŻ w delegacji. Jestem kompletnie załamana. dziękować tylko temu z góry, że to stało się teraz i nie w nocy bo nie wiem co by z nami się stało...
najważniejsze, że nic się Wam nie stało!! próbuj z jakimś dodatkowym ogrzewaniem, bo nie możesz mieszkać w takich warunkach!
powodzenia

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Dochodzę do wniosku, że chyba zabiję TŻ zanim urodzę.

Idę dalej malować
nie zabijaj! ktoś musi Cie zawieźć do szpitala i trzymać za rękę
a tak naprawdę wiem co czujesz, też już miałam takie momenty...


ja już wróciłam, byłam tylko na ślubie, na wesele nie szłam
było bardzo ładnie, panna młoda wyglądała pięknie, nawet się wzruszyłam
za chwilę ogarnę zdjęcia i wrzucę


nouvelle obiecałaś dziś zdjęcia kącika Zosi
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:27   #4574
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Kolejny słodki zakątek dla dzidzi. Widzę, że biel króluje


Ja mam książki od siostry, najgrubsza z nich i najporządniejsza ma nazwę "Pierwszy rok życia z dzieckiem". Uwierz, że nie chciało mi się czytać. Samo przyjdzie

Dziękuję

Mnie też się jakoś nie chce czytać Ja mam "Zdrowie malucha. Dziecko pod ochroną" i doszłam do wniosku, że sięgnę po nią jak będę miała jakieś wątpliwości.
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:32   #4575
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Dziękuję

Mnie też się jakoś nie chce czytać Ja mam "Zdrowie malucha. Dziecko pod ochroną" i doszłam do wniosku, że sięgnę po nią jak będę miała jakieś wątpliwości.
ja dostałam z pracy taką grubą książkę, ale tylko bardzo pobieżnie przejrzałam, a czytać mi się nie chciało
jak będą jakieś problemy to wtedy najwyżej będę szukać tam pomocy
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:36   #4576
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Więc mój TŻ jest w delegacji, chce bardzo do nas wrócić ale mu wybilam z głowy. Bez sensu, narazie nic nie pomoże, sam by musiał spać i tak w innym mieście u rodziców...I tak ma pracę do przyszłego tygodnia, może do tego czasu coś się wyklaruje.Mam właśnie taki grzejnik elektryczny, ale to wiadomo że szaleć nie mogę bo za prąd oczywiście my musimy płacić. W tym wszystkim najgorsze jest to że jest straszny smród tej sadzy i pozostałości dymu. Ja to wdycham. No nic, dziękuję Wam dziewczyny za słowa otuchy , wiem przynajmniej że ktoś ze mną jest. A i nawet w tej chwili Ninka Was pozdrawia kopniakiem dla mamy w zebro Bozenka,kochana trzymaj się zobaczysz że wszystko będzie dobrze z synkiem 😚TRZYMAM GORĄCO KCIUKI ZA WAS!
__________________
Mamusi serduszko-Nina <3 <3
TP.USG 27.03.2015
TP.OM 18.03.2015


DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:37   #4577
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Witajcie, po całym dniu nie sposób nadrobić czytania, padam, mała ciężka, co zjem to lady gaga / zbieranie do haftowania ehhh, miejsca w brzuchu coraz mniej, sił w plecach też.

Ale w końcu powstało małe królestwo jechałam na nospie by to obrobić wszystko. Jutro leże i pachnę, zero takiej gimnastyki jak dzisiaj

Ładnie urządzacie swoje kąciki nasze dzidzie na pewno to docenią i ładnie będą kupki robić

DezireOrient
uważaj na siebie niepotrzebny żadnej z nas taki stres, 3maj się cieplutko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00495.jpg (90,9 KB, 59 załadowań)
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:40   #4578
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Witajcie, po całym dniu nie sposób nadrobić czytania, padam, mała ciężka, co zjem to lady gaga / zbieranie do haftowania ehhh, miejsca w brzuchu coraz mniej, sił w plecach też.

Ale w końcu powstało małe królestwo jechałam na nospie by to obrobić wszystko. Jutro leże i pachnę, zero takiej gimnastyki jak dzisiaj

Ładnie urządzacie swoje kąciki nasze dzidzie na pewno to docenią i ładnie będą kupki robić

DezireOrient
uważaj na siebie niepotrzebny żadnej z nas taki stres, 3maj się cieplutko.
kolejny śliczny kącik! i kurka
ja swoją w przyszłym tygodniu odbieram
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:41   #4579
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość

Ale w końcu powstało małe królestwo jechałam na nospie by to obrobić wszystko. Jutro leże i pachnę, zero takiej gimnastyki jak dzisiaj
.
Śliczny kącik A ty kochana wypoczywaj i się już nie przemęczaj
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 17:43   #4580
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Ehh... zaczęło mnie boleć spojenie łonowe i pachwiny, tak od wczoraj a myślałam, że końcowe 5 tygodni będzie łaskawe

Zakochałam się w kocurkach I zamówię kocyk niemowlaka ocieplany, kocyk cienki oraz tą podusię koniczynkę też w kocurki Ja to bym chciała wszystko z tego minky, bym tuliła i tuliła I te metki kolorowe

Mężuś poszedł sobie po słonecznik a mi po żelki z owocowym nadzieniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Img.jpg (62,0 KB, 27 załadowań)
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:46   #4581
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

będę będę odpoczywać ale łażę tam i gapię co by tu jeszcze... istne wariactwo, też tak macie ? na tym punkcie

dziękuję dziewczyny, ładnie u nas wszystkich się robi - super
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:47   #4582
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Dezire orient kochana trzymaj się! A może jakaś wasza rodzina was przygarnie? Ciocia, babcia?
Mnie coś brzuch boli wzielam nospe a tu znajomi przychodzą a ja na twarz padam ;( zrobiłam salatke, pizza (ciasto) rośnie... Masakra nic mi się nie chce ;(
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:50   #4583
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Ehh... zaczęło mnie boleć spojenie łonowe i pachwiny, tak od wczoraj a myślałam, że końcowe 5 tygodni będzie łaskawe

Zakochałam się w kocurkach I zamówię kocyk niemowlaka ocieplany, kocyk cienki oraz tą podusię koniczynkę też w kocurki Ja to bym chciała wszystko z tego minky, bym tuliła i tuliła I te metki kolorowe

Mężuś poszedł sobie po słonecznik a mi po żelki z owocowym nadzieniem
śliczny ten kocyk

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
będę będę odpoczywać ale łażę tam i gapię co by tu jeszcze... istne wariactwo, też tak macie ? na tym punkcie

dziękuję dziewczyny, ładnie u nas wszystkich się robi - super
mam to samo, wchodzę co chwilę do tego pokoju i patrzę, albo ewentualnie coś poprawiam, prostuję, przestawiam...jak jakaś wariatka


a to my 37+0


__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:52   #4584
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
Witajcie, po całym dniu nie sposób nadrobić czytania, padam, mała ciężka, co zjem to lady gaga / zbieranie do haftowania ehhh, miejsca w brzuchu coraz mniej, sił w plecach też.

Ale w końcu powstało małe królestwo jechałam na nospie by to obrobić wszystko. Jutro leże i pachnę, zero takiej gimnastyki jak dzisiaj

Ładnie urządzacie swoje kąciki nasze dzidzie na pewno to docenią i ładnie będą kupki robić

DezireOrient
uważaj na siebie niepotrzebny żadnej z nas taki stres, 3maj się cieplutko.
Piękny kącik I kurczę ja chcę chyba też tą kurkę
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:54   #4585
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Dobry wieczór brzuchatki.
Witam się z donoszoną ciążą, zaczynając 38 tydzień.
Byłam dziś zwiedzać kolejny (3 i jednocześnie ostatni) szpital z mojej listy możliwych do rodzenia iii ja już wiem gdzie chcę rodzić szpital w Wałbrzychu ewidentnie dostaje pierwsze miejsce! Co prawda nie ma wanny ani prysznica bezpośrednio przy porodówce ale porodówki są jednoosobowe z tv, są piłki, drabinki,jakieś śmieszne krzesełka. Rodzi się w takiej pozycji jak jest wygodnie rodzącej. Jest gaz rozweselający i oczywiście zoo. Nie ma sal poporodowych jednoosobowych,są 2 i 3 ale myślę, że tak nawet lepiej bo jak nie ma tża to nawet do wc ciężko by było pójść.
Ale muszę poczekać, ja jeszcze nie rodzę,bo nie będę miała czym tam dojechać, bo dziś musieliśmy oddać auto do naprawy,bo jak wracaliśmy to zaczęło nim telepać na niskich obrotach i kontrolka silnika zaczęła świecić a zajrzą do niego dopiero w poniedziałek.
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:54   #4586
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez KasiaKasiaWiki Pokaż wiadomość
będę będę odpoczywać ale łażę tam i gapię co by tu jeszcze... istne wariactwo, też tak macie ? na tym punkcie

dziękuję dziewczyny, ładnie u nas wszystkich się robi - super
Ja co chwilę poprawiam koszyki na komodzie, poprawiam narzutkę na łóżku, kładę-opieram rożek, misia raz na przewijak raz do łóżeczka albo to normalne, albo my już wariatki
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:57   #4587
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Ehh... zaczęło mnie boleć spojenie łonowe i pachwiny, tak od wczoraj a myślałam, że końcowe 5 tygodni będzie łaskawe

Zakochałam się w kocurkach I zamówię kocyk niemowlaka ocieplany, kocyk cienki oraz tą podusię koniczynkę też w kocurki Ja to bym chciała wszystko z tego minky, bym tuliła i tuliła I te metki kolorowe

Mężuś poszedł sobie po słonecznik a mi po żelki z owocowym nadzieniem
piękny

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
śliczny ten kocyk



mam to samo, wchodzę co chwilę do tego pokoju i patrzę, albo ewentualnie coś poprawiam, prostuję, przestawiam...jak jakaś wariatka


a to my 37+0



piękny look ciąża Ci służy !!!
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015

Edytowane przez KasiaKasiaWiki
Czas edycji: 2015-02-07 o 18:01
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 17:59   #4588
kruszynkaa88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 620
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
śliczny ten kocyk



mam to samo, wchodzę co chwilę do tego pokoju i patrzę, albo ewentualnie coś poprawiam, prostuję, przestawiam...jak jakaś wariatka


a to my 37+0


Pięknie wyhlądasz!! Mój płaszcz się nie dopina w ostatnim guziku- brakuje z 15cm ale co tam, nosze go dalej
kruszynkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 18:08   #4589
KasiaKasiaWiki
Basia_KasiaWiki
 
Avatar KasiaKasiaWiki
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: z Wielkiego Miasta
Wiadomości: 1 622
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór brzuchatki.
Witam się z donoszoną ciążą, zaczynając 38 tydzień.
Byłam dziś zwiedzać kolejny (3 i jednocześnie ostatni) szpital z mojej listy możliwych do rodzenia iii ja już wiem gdzie chcę rodzić szpital w Wałbrzychu ewidentnie dostaje pierwsze miejsce! Co prawda nie ma wanny ani prysznica bezpośrednio przy porodówce ale porodówki są jednoosobowe z tv, są piłki, drabinki,jakieś śmieszne krzesełka. Rodzi się w takiej pozycji jak jest wygodnie rodzącej. Jest gaz rozweselający i oczywiście zoo. Nie ma sal poporodowych jednoosobowych,są 2 i 3 ale myślę, że tak nawet lepiej bo jak nie ma tża to nawet do wc ciężko by było pójść.
Ale muszę poczekać, ja jeszcze nie rodzę,bo nie będę miała czym tam dojechać, bo dziś musieliśmy oddać auto do naprawy,bo jak wracaliśmy to zaczęło nim telepać na niskich obrotach i kontrolka silnika zaczęła świecić a zajrzą do niego dopiero w poniedziałek.
za 38 tc, i wybór szpitala, logistyka najważniejsza
też czekam na ten cudowny moment takiej pewności że wszystko już dobrze i można rodzić.
czekam cierpliwie, chociaż ja wiem czy cierpliwie... mam już stresik mały bo boli to tu to tam, chyba tchórz ze mnie jakiś.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Ja co chwilę poprawiam koszyki na komodzie, poprawiam narzutkę na łóżku, kładę-opieram rożek, misia raz na przewijak raz do łóżeczka albo to normalne, albo my już wariatki
oczywiście, że normalne jesteśmy nooo
__________________
Kasia Wiktoria
9/03/2015
KasiaKasiaWiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 18:08   #4590
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez kruszynkaa88 Pokaż wiadomość
Ehh... zaczęło mnie boleć spojenie łonowe i pachwiny, tak od wczoraj a myślałam, że końcowe 5 tygodni będzie łaskawe

Zakochałam się w kocurkach I zamówię kocyk niemowlaka ocieplany, kocyk cienki oraz tą podusię koniczynkę też w kocurki Ja to bym chciała wszystko z tego minky, bym tuliła i tuliła I te metki kolorowe

Mężuś poszedł sobie po słonecznik a mi po żelki z owocowym nadzieniem
Śliczny kocyk Ja mam taki tylko zamiast kotów gwiazdki



Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
śliczny ten kocyk



mam to samo, wchodzę co chwilę do tego pokoju i patrzę, albo ewentualnie coś poprawiam, prostuję, przestawiam...jak jakaś wariatka


a to my 37+0


Bosko wyglądasz Zgrabna mamusia I cudowny płaszczyk
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-09 11:48:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.