Czym pachnie zima 2014/2015? :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-04, 09:05   #151
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Koleżanka wczoraj obficie spryskała się Mirage Oriflame - swoją drogą odlewka ode mnie .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 10:28   #152
elektrokot
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrokot
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: miasto nad Wisłą
Wiadomości: 2 019
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

W pracy od kogoś Jimmy Choo i jakiś zapach z Zary ,ale koleżanka nie wie jaki.
elektrokot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 13:25   #153
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez elektrokot Pokaż wiadomość
W pracy od kogoś Jimmy Choo i jakiś zapach z Zary ,ale koleżanka nie wie jaki.
a jak pachniał?
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 10:29   #154
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Fan di Fendi Pour Homme Assoluto oraz Jil Sander Sun
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 11:37   #155
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Kolezanka z uczelni uzywa Elie Saab edp, nosi je w torebce, czesto je od niej czuje, ale ukladaja sie jakos mdło i nieciekawie, nie wiedzialabym co to, gdyby nie nosila flakonika
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 11:39   #156
vingill
Raczkowanie
 
Avatar vingill
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 118
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

W salonie sukien ślubnych czułam znowu Armani Si. W galerii Miracel Lancome.
__________________
Jesteśmy od: 22.12.2008
Poprosił o rękę: 02.11.2013
Nasz Ślub: 26.09.2015

A potem: Kabooom!
vingill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 13:43   #157
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

pomyłka

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-02-06 o 13:44
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 17:46   #158
marienmarien
Biegnąca z wilkami
 
Avatar marienmarien
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 2 744
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

W sklepie Zara przy wejściu do przymierzalni poczulam LVEB - to chyba norma
marienmarien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 15:58   #159
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Ktos w moim otoczeniu na wykladzie przepieknie pachnial, tak gleboko, pudrowo i jakby delikatnie przy tym fiolkowo (chociaz moze mi sie wydawalo ze fiolkowo) w kazdym razie na pewno pudrowo, kolezanka obok stwierdzila, ze przed wyjsciem uzyla Obsession Night...nie znam ich, ale po recenzjach wyobrazalam je sobie inaczej... czy to mozliwe by to byly ON? bylam nawet w Rossku przed chwila ale nie bylo testerow tylko zapakowane. No albo to tak pachniala inna kolezanka.
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 18:55   #160
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Angel w Nordfish
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 20:59   #161
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
Ktos w moim otoczeniu na wykladzie przepieknie pachnial, tak gleboko, pudrowo i jakby delikatnie przy tym fiolkowo (chociaz moze mi sie wydawalo ze fiolkowo) w kazdym razie na pewno pudrowo, kolezanka obok stwierdzila, ze przed wyjsciem uzyla Obsession Night...nie znam ich, ale po recenzjach wyobrazalam je sobie inaczej... czy to mozliwe by to byly ON? bylam nawet w Rossku przed chwila ale nie bylo testerow tylko zapakowane. No albo to tak pachniala inna kolezanka.

Dla mnie tak pachnie My Queen
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 21:20   #162
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Na studniówce ukochanego królowały Coco Mademoiselle, J'adore, So Elixir i całe mnóstwo rozwodnionych owocko - kwiatków, a jakaś dziewczyna w łazience wyciągnęła podróbkę Flowerbomb, która nie pachniała jak Flowerbomb. Raz wyczułam The One, LVEB, męskie Black XS L'Exsces, Le Male i kilka nieciekawych zapachów morsko - drzewnych.
Co ciekawe Euphorii nie wyczułam wcale.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 21:32   #163
marienmarien
Biegnąca z wilkami
 
Avatar marienmarien
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 2 744
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
Ktos w moim otoczeniu na wykladzie przepieknie pachnial, tak gleboko, pudrowo i jakby delikatnie przy tym fiolkowo (chociaz moze mi sie wydawalo ze fiolkowo) w kazdym razie na pewno pudrowo, kolezanka obok stwierdzila, ze przed wyjsciem uzyla Obsession Night...nie znam ich, ale po recenzjach wyobrazalam je sobie inaczej... czy to mozliwe by to byly ON? bylam nawet w Rossku przed chwila ale nie bylo testerow tylko zapakowane. No albo to tak pachniala inna kolezanka.


Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Dla mnie tak pachnie My Queen
Zgadzam się z Liselottą, od siebie dodam, że K. Lagerfeld Karleidoscope jest taki pudrowo - fiołkowy. Obsession Night nie pamiętam, więc przy najblizszej okazji w perfumerii powącham z ciekawości

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Na studniówce ukochanego królowały Coco Mademoiselle, J'adore, So Elixir i całe mnóstwo rozwodnionych owocko - kwiatków, a jakaś dziewczyna w łazience wyciągnęła podróbkę Flowerbomb, która nie pachniała jak Flowerbomb. Raz wyczułam The One, LVEB, męskie Black XS L'Exsces, Le Male i kilka nieciekawych zapachów morsko - drzewnych.
Co ciekawe Euphorii nie wyczułam wcale.
Widzę, że Twój nos pracował na pełnych obrotach zeszłej nocy
marienmarien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 21:40   #164
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez marienmarien Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Liselottą, od siebie dodam, że K. Lagerfeld Karleidoscope jest taki pudrowo - fiołkowy. Obsession Night nie pamiętam, więc przy najblizszej okazji w perfumerii powącham z ciekawości



Widzę, że Twój nos pracował na pełnych obrotach zeszłej nocy
Jedyna rozrywka. Ja nie przepadam za takimi imprezami. Ale poniuchać sobie mogłam dużo i to był zdecydowany plus.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 23:09   #165
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Pokaż wiadomość
Ktos w moim otoczeniu na wykladzie przepieknie pachnial, tak gleboko, pudrowo i jakby delikatnie przy tym fiolkowo (chociaz moze mi sie wydawalo ze fiolkowo) w kazdym razie na pewno pudrowo, kolezanka obok stwierdzila, ze przed wyjsciem uzyla Obsession Night...nie znam ich, ale po recenzjach wyobrazalam je sobie inaczej... czy to mozliwe by to byly ON? bylam nawet w Rossku przed chwila ale nie bylo testerow tylko zapakowane. No albo to tak pachniala inna kolezanka.
Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Dla mnie tak pachnie My Queen
Właśnie miałam zaproponować . Ewentualnie Karleidoscope czy Moschino Tourjous Glamour - dla mnie to prawie bliźniaki My Queen.

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Na studniówce ukochanego królowały Coco Mademoiselle, J'adore, So Elixir i całe mnóstwo rozwodnionych owocko - kwiatków, a jakaś dziewczyna w łazience wyciągnęła podróbkę Flowerbomb, która nie pachniała jak Flowerbomb. Raz wyczułam The One, LVEB, męskie Black XS L'Exsces, Le Male i kilka nieciekawych zapachów morsko - drzewnych.
Co ciekawe Euphorii nie wyczułam wcale.
Ale z Ciebie perfumeryjny detektyw . Chociaż ja w sumie na weselu babkom w łazience patrzylam na flaszki.

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez marienmarien Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Liselottą, od siebie dodam, że K. Lagerfeld Karleidoscope jest taki pudrowo - fiołkowy. Obsession Night nie pamiętam, więc przy najblizszej okazji w perfumerii powącham z ciekawości
Właśnie, glos na podobienstwo do Karla dzięki Tobie .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 13:14   #166
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Flowerbomb, One Million, Angel, Chloe.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 14:19   #167
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Właśnie, glos na podobienstwo do Karla dzięki Tobie .
też oddaję głos na kalejdoskop i dorzucam Naughty Alice Vivienne Westwood.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 15:20   #168
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

W ostatnim czasie spotkałam kilka razy Far Away
Ja mało co umiem zidentyfikować, bo słabo znam zapachy z tych popularnych, więc dla takich nosów jak Naanakov szacun
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 16:13   #169
AngelikaOkey
Przyczajenie
 
Avatar AngelikaOkey
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
W ostatnim czasie spotkałam kilka razy Far Away
Ja mało co umiem zidentyfikować, bo słabo znam zapachy z tych popularnych, więc dla takich nosów jak Naanakov szacun
a ja jeśli mogę być szczera to powątpiewam we wpis Naanakov i w podobne wpisy gdzie czytam że ktoś dokładnie i z taka pewnością wie czym ktoś tam pachniał. lveb, coco m czy jadore maja juz tyle podobnych sobie perfum na rynku że niemożliwoscią jest stwierdzić że ktoś pachniał akurat tym albo taką i siaką wersją ,poza tym zapachy układają się na różnych osobach bardzo różnie. dlatego zawsze z powątpiewaniem odnoszę się jak coś takiego przeczytam i troszkę mnie śmieszy przekonanie osoby piszącej o tym choć wypowiadam się rzadko to podczytuję ten wątek często
AngelikaOkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 16:16   #170
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

ja nie wiem jak inni, ale LVEB jest bardzo charakterystyczne i wyczuję je wszędzie, a w moim perfumowym zakątku oczywiście pytam kto czym pachnie
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 16:20   #171
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Na koleżance Dior Addict edp
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 16:27   #172
AngelikaOkey
Przyczajenie
 
Avatar AngelikaOkey
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
ja nie wiem jak inni, ale LVEB jest bardzo charakterystyczne i wyczuję je wszędzie, a w moim perfumowym zakątku oczywiście pytam kto czym pachnie
chodziło mi bardziej o zwrócenie uwagi na fakt takiego wypisywania że się wyczuło dokładnie dziesiątki takich a takich zapachów jednego wieczoru. a lveb też można pomylić na kimś z czymś innym, uwierzcie mi. pozdrawiam
AngelikaOkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 17:12   #173
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez AngelikaOkey Pokaż wiadomość
chodziło mi bardziej o zwrócenie uwagi na fakt takiego wypisywania że się wyczuło dokładnie dziesiątki takich a takich zapachów jednego wieczoru. a lveb też można pomylić na kimś z czymś innym, uwierzcie mi. pozdrawiam

Ja juz pisałam wcześniej w tym wątku, że nic mnie tak nie mierzi jak "Ona pachniała podróbą" dla mnie to jest wróżenie z gwiazd czy podróba czy nie.
LVEB rozpoznajeę bo ma składnik który sprawia że zaczyna mnie gnieść w dołku, cieżko mi to opisać (oraz znieść ). To, że jest więcej takich zapachów to niestety fatalna dla mnie informacja
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 17:31   #174
marienmarien
Biegnąca z wilkami
 
Avatar marienmarien
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 2 744
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez AngelikaOkey Pokaż wiadomość
chodziło mi bardziej o zwrócenie uwagi na fakt takiego wypisywania że się wyczuło dokładnie dziesiątki takich a takich zapachów jednego wieczoru. a lveb też można pomylić na kimś z czymś innym, uwierzcie mi. pozdrawiam
Tu na forum jest dużo osób świetnie rozpoznających zapachy, z genialną pamięcią zapachową i znakomicie "wytrenowanymi" nosami -szanuję i troszkę zazdraszczam
Ja się perfumami "nałogowo" interesuję od niedawna i sporo przede mną. Niektóre zapachy rozpoznam "na ludziach", bo je bardzo dobrze znam.
Do LVEB kilka zapachów faktycznie jest podobnych, albo wręcz bliźniaczo podobnych (np AP Fatale), no i są podróbki (choć niektóre nieudolnie naśladujące oryginał), ale ten zapach rozpoznam bezbłędnie. Jak nie mam pewności, to się nie wypowiadam.
marienmarien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 18:00   #175
AngelikaOkey
Przyczajenie
 
Avatar AngelikaOkey
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez marienmarien Pokaż wiadomość
Tu na forum jest dużo osób świetnie rozpoznających zapachy, z genialną pamięcią zapachową i znakomicie "wytrenowanymi" nosami -szanuję i troszkę zazdraszczam
Ja się perfumami "nałogowo" interesuję od niedawna i sporo przede mną. Niektóre zapachy rozpoznam "na ludziach", bo je bardzo dobrze znam.
Do LVEB kilka zapachów faktycznie jest podobnych, albo wręcz bliźniaczo podobnych (np AP Fatale), no i są podróbki (choć niektóre nieudolnie naśladujące oryginał), ale ten zapach rozpoznam bezbłędnie. Jak nie mam pewności, to się nie wypowiadam.
Nie poddaję przecież w wątpliwość, że osoby tutaj są świetne w temacie, ale w takim razie powinnyśmy pamiętać ile perfum się powtarza mimo że nie udzielam się na tym forum mam fioła na punkcie perfum od wielu lat, przerobiłam już większość niszowców, perfum oferowanych w sephorach i tych katalogowych i dlatego właśnie wiem jak wiele kompozycji się powtarza i jak trudno określić kto czym pachniał.oczywiście można zgadywać. zawsze mi się wydaje, że jak ktoś zetknął się z naprawdę dużą ilością zapachów na różnych półkach - będzie miał spore wątpliwości i tysiąc pomysłów co to mogło być to co na kimś wyczuł
AngelikaOkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 19:02   #176
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez AngelikaOkey Pokaż wiadomość
Nie poddaję przecież w wątpliwość, że osoby tutaj są świetne w temacie, ale w takim razie powinnyśmy pamiętać ile perfum się powtarza mimo że nie udzielam się na tym forum mam fioła na punkcie perfum od wielu lat, przerobiłam już większość niszowców, perfum oferowanych w sephorach i tych katalogowych i dlatego właśnie wiem jak wiele kompozycji się powtarza i jak trudno określić kto czym pachniał.oczywiście można zgadywać. zawsze mi się wydaje, że jak ktoś zetknął się z naprawdę dużą ilością zapachów na różnych półkach - będzie miał spore wątpliwości i tysiąc pomysłów co to mogło być to co na kimś wyczuł
Angeliko, akurat znam zapachy, które wymieniłam więcej niż dobrze - używa/używało ich kilka osób w moim otoczeniu, niektóre z nich znam na tyle, że wiem jak ciekawie mogą rozwinąć się na różnych osobach. Oczywiście, masz rację, to wcale nie musiały być one, ale nie czuję potrzeby "gdybania" w luźnym wątku.
Jeśli chodzi o podróbkę Flowerbomb - widziałam flakon i zaręczam, że nie był to oryginał, nawet nie trzeba było się przypatrywać.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 19:16   #177
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Angeliko, akurat znam zapachy, które wymieniłam więcej niż dobrze - używa/używało ich kilka osób w moim otoczeniu, niektóre z nich znam na tyle, że wiem jak ciekawie mogą rozwinąć się na różnych osobach. Oczywiście, masz rację, to wcale nie musiały być one, ale nie czuję potrzeby "gdybania" w luźnym wątku.
Jeśli chodzi o podróbkę Flowerbomb - widziałam flakon i zaręczam, że nie był to oryginał, nawet nie trzeba było się przypatrywać.
Ale pisałaś, że wyciągnęła podróbkę flowerbomb, która nie pachniała jak flowerbomb...znaczy co? Flakon był podobny a zapach inny? Wiesz ile jest na rynku podobnych flakonów? Taki nawet Avon miał jakiś czas temu 2 zapachy we flakonach podobnych do bombki, a i wiele "lepszych" marek ma coś w podobnym klimacie. Macałaś toto z bliska i czytałaś napisy czy jak? A Flowerbomb ma chyba kilka wersji, znasz wszystkie dokładnie? Nie chcę się spierać, ale naprawdę bawi mnie ta pewność "bo znam dobrze ten zapach", "bo ktoś wyjął flakon"... już ja widzę jak Wam wszyscy wyjmują flakony i podstawiają pod nos żeby się można było dokładnie przyjrzeć co to. Normalnie szykuje się konkurs: rozpoznawanie flakonów z 10 metrów z całkowitą pewnością.
__________________


Edytowane przez chudelatte
Czas edycji: 2015-02-09 o 19:27
chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 19:30   #178
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Ale pisałaś, że wyciągnęła podróbkę flowerbomb, która nie pachniała jak flowerbomb...znaczy co? Flakon był podobny a zapach inny? Wiesz ile jest na rynku podobnych flakonów? Taki nawet Avon miał jakiś czas temu 2 zapachy we flakonach podobnych do bombki, a i wiele "lepszych" marek ma coś w podobnym klimacie. Macałaś toto z bliska i czytałaś napisy czy jak?
Był napis Flowerbomb, a flakon był baaardzo kiepsko wykonany, a zapach był zupełnie inny, taki zupełnie - zupełnie. Jestem na 100% pewna, że była to podróbka tego zapachu(a raczej flakonu). Dziewczyna stała bardzo blisko(ścisk przy lustrze i umywalkach), więc widok miałam dobry.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 19:40   #179
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Był napis Flowerbomb, a flakon był baaardzo kiepsko wykonany, a zapach był zupełnie inny, taki zupełnie - zupełnie. Jestem na 100% pewna, że była to podróbka tego zapachu(a raczej flakonu). Dziewczyna stała bardzo blisko(ścisk przy lustrze i umywalkach), więc widok miałam dobry.
Nie mam powodu nie wierzyć, więc ok.


Ale ogólnie to chciałabym spotkać te wyszkolone nosy i oczy z forum w rzeczywistości i dać im coś do powąchania i popatrzenia Mogłaby być niezła zabawa i niejedna porażka "ekspertek"
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 19:51   #180
AngelikaOkey
Przyczajenie
 
Avatar AngelikaOkey
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Ale pisałaś, że wyciągnęła podróbkę flowerbomb, która nie pachniała jak flowerbomb...znaczy co? Flakon był podobny a zapach inny? Wiesz ile jest na rynku podobnych flakonów? Taki nawet Avon miał jakiś czas temu 2 zapachy we flakonach podobnych do bombki, a i wiele "lepszych" marek ma coś w podobnym klimacie. Macałaś toto z bliska i czytałaś napisy czy jak? A Flowerbomb ma chyba kilka wersji, znasz wszystkie dokładnie? Nie chcę się spierać, ale naprawdę bawi mnie ta pewność "bo znam dobrze ten zapach", "bo ktoś wyjął flakon"... już ja widzę jak Wam wszyscy wyjmują flakony i podstawiają pod nos żeby się można było dokładnie przyjrzeć co to. Normalnie szykuje się konkurs: rozpoznawanie flakonów z 10 metrów z całkowitą pewnością.
Dokładnie , takie tłumaczenie niczego nie wyjaśnia, można znać dobrze ten zapach, używać go od lat, a nie wiedzieć że istnieją zapachy bliźniaczo podobne i udawać że się wie wszystko najlepiej
AngelikaOkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-17 10:08:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.