Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-24, 14:39   #2731
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ostatnio gdzieś czytałam, że chodzenie po bieżni tyłem wzmacnia mięśnie, które pomogą na problemy z kolanami

Mnie jakis czas temu dokuczało kolano. Od momentu jak zaczęłam znowu BBL do obecnego momentu, gdzie ćwiczę dosyć intensywnie -nie mam problemów. Nie odzywa mi się kolano. A Tylko bym włączyła jakieś ćwiczenia w stylu Ewki to by mnie znowu bolało pewnie :/
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 08:55   #2732
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Hey

Ale napadało śniegu...

Kocham takie leniwe niedziele, gdzie mam czas tylko dla siebie Czas na domowe SPA niech tylko TŻ do pracy wyjdzie
A wy jakie plany na dziś macie?

Niestety co do kolana wam nie pomogę bo nigdy nie miałam kontuzji..
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 08:59   #2733
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

O tak domowe spa! Właśnie szykuje peeling kawowy, maseczkę do stóp i dłoni. i chyba przytnę sobie włosy
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 10:46   #2734
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Kosmetyczka mi kiedyś powiedziała, że to może być od spania na jednym boku Spróbuj spać raz tak, raz tak

Co do stawu kolanowego... Nam trenerka na fitnessie powiedziała, że kluczem do sukcesu przy unikaniu kontuzji kolan jest wzmacnianie mięśni ud. Nie mam fachowej wiedzy, więc nie wiem ile w tym prawdy, ale muszę przyznać,że odkąd więcej ćwiczę na przednią część ud to rzadziej mnie boli kolano przy bieganiu, a też mi się zdarzało. U Ciebie na pewno niepokojące jest to, że pojawia się to już przy zwykłych, codziennych czynnościach, ale może spróbuj znaleźć jakieś niegroźne ćwiczenia wzmacniające rzeczywiście?
Ciężko, przyzwyczaiłam się do prawego boku

Może faktycznie czegoś poszukam, jak na razie odpuściłam ćwiczenia bo nie czuję się pewnie na tej nodze. Zastanawiam się nad basenem - chyba nie przeciąża stawów, prawda?
Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Ostatnio gdzieś czytałam, że chodzenie po bieżni tyłem wzmacnia mięśnie, które pomogą na problemy z kolanami

Mnie jakis czas temu dokuczało kolano. Od momentu jak zaczęłam znowu BBL do obecnego momentu, gdzie ćwiczę dosyć intensywnie -nie mam problemów. Nie odzywa mi się kolano. A Tylko bym włączyła jakieś ćwiczenia w stylu Ewki to by mnie znowu bolało pewnie :/
Ojej, ja jestem totalnie nieskoordynowana przy chodzeniu tyłem, musiałabym chyba mieć w domu bieżnię bo bym się wywróciła na 100% Ooo, zobaczę BBL bo przy Ewce na pewno by mi się odezwało, na samą myśl mnie boli

Cytat:
Napisane przez imy Pokaż wiadomość
O tak domowe spa! Właśnie szykuje peeling kawowy, maseczkę do stóp i dłoni. i chyba przytnę sobie włosy
Zazdroo, ja w tym tygodniu mam 2 egzaminy, wczoraj się trochę obijałam i dziś muszę nadrobić
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 10:46   #2735
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ja zrobię dobry obiadek wolne od ćwiczeń więc też jakiś relaks
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 11:09   #2736
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Zazdroo, ja w tym tygodniu mam 2 egzaminy, wczoraj się trochę obijałam i dziś muszę nadrobić
Ja w następny weekend mam 3 egzaminy i też bym się musiała pouczyć ale tak jakoś mi się nie chce

Wczoraj miałam drugie podejście do henny na brwi i rzęsy i powiem wam, że wyszło super Jak tak dalej będzie szło to nie będę już musiała odwiedzać kosmetyczkę w tej kwestii
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 13:08   #2737
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość

Ojej, ja jestem totalnie nieskoordynowana przy chodzeniu tyłem, musiałabym chyba mieć w domu bieżnię bo bym się wywróciła na 100% Ooo, zobaczę BBL bo przy Ewce na pewno by mi się odezwało, na samą myśl mnie boli
ostatnio gdzieś czytałam też, że kolana rozgrzewa się poprzez wszelkiego rodzaju wypady nóg, trucht itp, a nie kręcenie kolanami bo to jest nienaturalny ruch dla stawów. Wydaje mi się, że bbl ładnie wzmacnia mięśnie nóg i na prawdę mnie kolano nie boli już. Ćwiczę 6 razy w tygodniu, 2 dni praktycznie mam siłowo na nogi, 3 dni aeroby gdzie wiadomo też najbardziej używa się nóg, no i nic Ostatnio jak byłam ponad 10 h na nogach praktycznie ciągle chodząc to coś tam odczułam kolano, ale to i tak nie przeszkadzało
Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
Ja w następny weekend mam 3 egzaminy i też bym się musiała pouczyć ale tak jakoś mi się nie chce

Wczoraj miałam drugie podejście do henny na brwi i rzęsy i powiem wam, że wyszło super Jak tak dalej będzie szło to nie będę już musiała odwiedzać kosmetyczkę w tej kwestii
przypomniałaś mi , że mam kupić ! Zauważyłam, że jak tak ciągle robię hennę to mam jaśniejsze brwi Olejkiem rycynowym muszę znowu zacząć smarować, bo ostatnio po regularnym używaniu przez miesiąc przestałam
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 15:03   #2738
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Izzie, myślę, że basen nie obciąża stawów Zresztą przy okazji zrobisz dobrze swojemu kręgosłupowi

@na, miesiąc to i tak szał, ja zapominam smarować się tym olejkiem po 2 dniach Ma dla mnie nieprzyjemną konsystencję. Chyba też kupię sobie hennę.
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 15:58   #2739
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Izzie, myślę, że basen nie obciąża stawów Zresztą przy okazji zrobisz dobrze swojemu kręgosłupowi

@na, miesiąc to i tak szał, ja zapominam smarować się tym olejkiem po 2 dniach Ma dla mnie nieprzyjemną konsystencję. Chyba też kupię sobie hennę.
Ja olejek rycynowy przelałam do buteleczki po odżywce do rzęs i szczoteczką i bardzo fajnie się nakłada, tylko ta regularność zostawia wiele do życzenia
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 20:52   #2740
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość

przypomniałaś mi , że mam kupić ! Zauważyłam, że jak tak ciągle robię hennę to mam jaśniejsze brwi Olejkiem rycynowym muszę znowu zacząć smarować, bo ostatnio po regularnym używaniu przez miesiąc przestałam
bo na wodzie utlenionej i ona rozjaśnia
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 07:12   #2741
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
bo na wodzie utlenionej i ona rozjaśnia

Faktycznie, zapomniałam o wodzie utlenionej mam gdzieś jakąś w kremie , ale ona już w ogóle mi nie łapie. Najchętniej to bym zrobiła permanentny metodą piórkową i spokój

Byłam wczoraj w Tesco, przechodziłam obok ciuchów i zauważyłam, że mają spotrową odzież ! Legginsy i koszulki bardzo fajne, kolorowe staniki niestety nadawały się co najwyżej do jogi skusiłabym się na jedne legginsy, ale same duże rozmiary zostały. Kliknęłam wczoraj na Allegro jedne z h&m i stanik tez z tej firmy, zobaczę co przyjdzie bo w sklepie tego nie widziałam ostatnio, a mam już od nich pare rzeczy i sobie chwale
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-27, 11:11   #2742
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

ja mam buty z tesco na siłkę ale spoko są. oczywiście mnie z tyłu obtarły na początku jak mi skarpetka zjechała przy bieganiu, ale teraz już jst git, wygodne, nic się nie dzieje
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 11:33   #2743
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
ja mam buty z tesco na siłkę ale spoko są. oczywiście mnie z tyłu obtarły na początku jak mi skarpetka zjechała przy bieganiu, ale teraz już jst git, wygodne, nic się nie dzieje

Oglądałam je, spoko wyglądają ja mam z lidla jakoś z wakacji i są rewelacyjne
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 16:57   #2744
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam drugie podejście do henny na brwi i rzęsy i powiem wam, że wyszło super Jak tak dalej będzie szło to nie będę już musiała odwiedzać kosmetyczkę w tej kwestii
Ja chyba nigdy nie odważę się żeby sama zrobić hennę, wyszłoby mi pewnie jakieś dziadostwo i wstydziłabym się wyjść na ulicę
Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
ostatnio gdzieś czytałam też, że kolana rozgrzewa się poprzez wszelkiego rodzaju wypady nóg, trucht itp, a nie kręcenie kolanami bo to jest nienaturalny ruch dla stawów. Wydaje mi się, że bbl ładnie wzmacnia mięśnie nóg i na prawdę mnie kolano nie boli już. Ćwiczę 6 razy w tygodniu, 2 dni praktycznie mam siłowo na nogi, 3 dni aeroby gdzie wiadomo też najbardziej używa się nóg, no i nic Ostatnio jak byłam ponad 10 h na nogach praktycznie ciągle chodząc to coś tam odczułam kolano, ale to i tak nie przeszkadzało
Dzięki, nienawidzę wypadów, nie umiem zrobić tak jak dziewczyny na filmikach, że krok do przodu i wypad http://www.womenshealthmag.com/files...ting-lunge.jpg zawsze mi to kolano ucieka za bardzo do przodu, zdecydowanie wolą drugą nogę dać do tyłu (chyba na jedno wychodzi)
Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
Ja olejek rycynowy przelałam do buteleczki po odżywce do rzęs i szczoteczką i bardzo fajnie się nakłada, tylko ta regularność zostawia wiele do życzenia
Boże, mój się chyba już zdążył przeterminować, a nie użyłam nawet 10 razy
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 13:38   #2745
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Hej dziewczyny, jak sesja i zaliczenia ? U mnie zaliczenia już z głowy, teraz same egzaminy

Zauważyłam, że mnóstwo osób na fejsie używa co rusz angielskiego w swoich postach i to z podstawowymi błędami. Nie wiem po co pisać w obcym języku jak się go nie zna

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

@na, mam jeszcze pytanie co do Twojej sztangi - kupiłaś sobie coś, o co zawieszasz gryf czy leży na ziemi?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 19:56   #2746
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Dzięki, nienawidzę wypadów, nie umiem zrobić tak jak dziewczyny na filmikach, że krok do przodu i wypad http://www.womenshealthmag.com/files...ting-lunge.jpg zawsze mi to kolano ucieka za bardzo do przodu, zdecydowanie wolą drugą nogę dać do tyłu (chyba na jedno wychodzi)
Jeszcze do niedawna na samą myśl o tym ćwiczeniu bolało mnie kolano !! Wszelkie wypady to była moja zmora. Zawsze to ćwiczenie innymi zastępowałam Teraz już nie mam z tym problemu. Robię wykroki w przód, w tył, skacząc i kolana nie odczuwam
Jeżeli kolano Ci ucieka to staraj się może robić trochę większy krok, i jakby Ci to wytłumaczyć hmm... nie przesuwaj całego ciała do przodu i w dół, tylko do dołu tak jakby po linii prostej - nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć nie gibaj się , o
Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jak sesja i zaliczenia ? U mnie zaliczenia już z głowy, teraz same egzaminy

Zauważyłam, że mnóstwo osób na fejsie używa co rusz angielskiego w swoich postach i to z podstawowymi błędami. Nie wiem po co pisać w obcym języku jak się go nie zna

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

@na, mam jeszcze pytanie co do Twojej sztangi - kupiłaś sobie coś, o co zawieszasz gryf czy leży na ziemi?
Ja już nie pamiętam co to sesja podobno mam absolutorium 14 lutego... romantycznie
Nic nie kupowałam do powieszenia, wolę trzymać schowany gryf za łóżkiem

Zmęczona jestem, bo od ok 7 na nogach , ale jeszcze dzisiaj zrobię aeroby/interwały i jutro będę błogo odpoczywać, potrzebuję tej niedzieli żeby się zrelaksować
A i fajny stanik mam z h&m do ćwiczeń , polecam jak najbardziej !! Dorwałam na allegro za połowę ceny
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2015-01-31 o 19:57
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 13:35   #2747
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

A ja już mam ferie Ale wiadomo, że egzaminy w szkole policealnej nie równają się z tymi na studiach Także trzymam kciuki za was

Musiałabym poćwiczyć ale lenia mam Nie umiem się zmobilizować do regularności w ćwiczeniach..
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 16:00   #2748
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

@na, spróbuję się nie gibać

Honey, gratuluję i zazdroszczę Przede mną jeszcze 3 egzaminy i jedno zaliczenie, mam już serdecznie dość, mam wrażenie jakby ta sesja trwałą już miesiąc, jestem zwyczajnie zmęczona i chciałabym już poczuć ten przysłowiowy kamień z serca

Nie wiem o co chodzi ale dzisiaj kilka osób skomplementowało moje włosy W sumie nic z nimi teraz nie robię, więc zaskoczona byłam

Edit: wiecie, że w następny czwartek będzie tłusty czwartek?

Edytowane przez IzzieSt
Czas edycji: 2015-02-02 o 19:37
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 19:28   #2749
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

A ja wam powiem, że nawet mnie już nie kręci ten tłusty czwartek jak kiedyś w dzieciństwie liczenie ile pączkó się zjadło
Powiem nawet że mnie do słodkiego nie ciągnie
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 19:54   #2750
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Mnie nie ciągnie do tłustego w ogóle, tym bardziej, że wiem, że nie mogę ale pączusia to bym zjadła
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 19:57   #2751
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

A ja uwielbiam tłusty czwartek i babcine pączki
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 17:09   #2752
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ale tu cisza ostatnio
Co u Was słychać?
Używa któraś z Was wosków yankee candle? Ja wczoraj odebrałam moją przesyłkę z kominkiem i woskami i jestem zakochana w tych zapachach
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 17:14   #2753
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ojj, mam nadzieję, ze nie robiłaś jakiegoś większego zapasu bo do sklepu goodies w walentynki jest promocja -15% właśnie na yankee candle

Mi został jeszcze jeden egzamin, do tego jakieś przeziębienie mnie bierze, mam nadzieję, ze mnie nie rozłoży do piątku bo wolałabym nic nie mieć na sesję poprawkową
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 18:20   #2754
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ja mam i używam Najgorzej, jak się trafi na paskudny zapach mi tak kilka nie podeszło
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 18:49   #2755
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ojj, mam nadzieję, ze nie robiłaś jakiegoś większego zapasu bo do sklepu goodies w walentynki jest promocja -15% właśnie na yankee candle

Mi został jeszcze jeden egzamin, do tego jakieś przeziębienie mnie bierze, mam nadzieję, ze mnie nie rozłoży do piątku bo wolałabym nic nie mieć na sesję poprawkową
Kupiłam 6 wosków na wypróbowanie
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 12:20   #2756
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Na ile taki wosk Wam starcza?

Wczoraj zaszalałam w Intimissimi - kupiłam biustonosz, stringi i pas do pończoch, wydałam majątek , ale układały się na ciele tak fantastycznie, że ekspedientka nie musiała mnie długo namawiać Jestem spłukana
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 15:21   #2757
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ja wczoraj kupiłam 2 perfumy i chyba 10 próbek wiec wiem co czujesz Vinga
Mi długo woski służą, niby pachną kilka godzin, ja 2 razy palę to samo, i pachnie no i nie wrzucam całego tylko połówkę
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2015-02-11 o 15:22
@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 17:52   #2758
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI


ta sesja mnie wykańcza
Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupiłam 2 perfumy i chyba 10 próbek wiec wiem co czujesz Vinga
Mi długo woski służą, niby pachną kilka godzin, ja 2 razy palę to samo, i pachnie no i nie wrzucam całego tylko połówkę
ja na 4 dziele i pale kilka razy aż kolor/ zapach straci zwykle to jest ćwiartka na 3-6 paleń, w zależności od intensywności.
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 22:48   #2759
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;5021873 8]

ta sesja mnie wykańcza





ja na 4 dziele i pale kilka razy aż kolor/ zapach straci zwykle to jest ćwiartka na 3-6 paleń, w zależności od intensywności.[/QUOTE]


O, to muszę tak spróbować
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 10:06   #2760
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupiłam 2 perfumy i chyba 10 próbek wiec wiem co czujesz Vinga
Mi długo woski służą, niby pachną kilka godzin, ja 2 razy palę to samo, i pachnie no i nie wrzucam całego tylko połówkę
O widzisz, to też posazlałaś nieźle

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;5021873 8]
ta sesja mnie wykańcza


ja na 4 dziele i pale kilka razy aż kolor/ zapach straci zwykle to jest ćwiartka na 3-6 paleń, w zależności od intensywności.[/QUOTE]
W takim razie też tak zrobię jak już kupię wosk
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 21:38:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.