Czym pachnie zima 2014/2015? :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-09, 19:53   #181
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez AngelikaOkey Pokaż wiadomość
a ja jeśli mogę być szczera to powątpiewam we wpis Naanakov i w podobne wpisy gdzie czytam że ktoś dokładnie i z taka pewnością wie czym ktoś tam pachniał. lveb, coco m czy jadore maja juz tyle podobnych sobie perfum na rynku że niemożliwoscią jest stwierdzić że ktoś pachniał akurat tym albo taką i siaką wersją ,poza tym zapachy układają się na różnych osobach bardzo różnie. dlatego zawsze z powątpiewaniem odnoszę się jak coś takiego przeczytam i troszkę mnie śmieszy przekonanie osoby piszącej o tym choć wypowiadam się rzadko to podczytuję ten wątek często
A to czemu? A powątpiewasz jak ktoś rozróżnia kilkanaści odcieni danej barwy albo wychwytuje fałszywe nuty tam gdzie normalny człowiek ich nie słyszy?
To trzeba raczej podziwiać i zadrościć, że ktoś bez specjalnego przygotowania ma dużą wrażliwość np na zapachy, smaki, barwy czy dźwięki (chociaż np w środkach komunikacji publicznej to raczej współczuć wrażliwcom trzeba)
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 19:57   #182
AngelikaOkey
Przyczajenie
 
Avatar AngelikaOkey
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Angeliko, akurat znam zapachy, które wymieniłam więcej niż dobrze - używa/używało ich kilka osób w moim otoczeniu, niektóre z nich znam na tyle, że wiem jak ciekawie mogą rozwinąć się na różnych osobach. Oczywiście, masz rację, to wcale nie musiały być one, ale nie czuję potrzeby "gdybania" w luźnym wątku.
Jeśli chodzi o podróbkę Flowerbomb - widziałam flakon i zaręczam, że nie był to oryginał, nawet nie trzeba było się przypatrywać.
nie chodzi mi tylko o ten wpis, bo często przewijają mi się Twoje wypowiedzi gdzie seriami wymieniasz co wyczułaś i jest to mało wiarygodne

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
A to czemu? A powątpiewasz jak ktoś rozróżnia kilkanaści odcieni danej barwy albo wychwytuje fałszywe nuty tam gdzie normalny człowiek ich nie słyszy?
To trzeba raczej podziwiać i zadrościć, że ktoś bez specjalnego przygotowania ma dużą wrażliwość np na zapachy, smaki, barwy czy dźwięki (chociaż np w środkach komunikacji publicznej to raczej współczuć wrażliwcom trzeba)
to porównania troszkę z innej beczki, jasne można potrafić rozłożyć zapach na nuty, wyczuć jaki ma skład, ale twierdzenie że to był na pewno ten zapach a nie inny to już inna sprawa. tutaj mi bardziej zalatuje chęcią udowodnienia jakim to się jest "expertem" pzdr
AngelikaOkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 19:57   #183
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Nie mam powodu nie wierzyć, więc ok.


Ale ogólnie to chciałabym spotkać te wyszkolone nosy i oczy z forum w rzeczywistości i dać im coś do powąchania i popatrzenia Mogłaby być niezła zabawa i niejedna porażka "ekspertek"
Oj, na pewno. Pewnie nie raz się pomyliłam pisząc tu nazwę jakiegoś zapachu, myślę, że nie ja jedna.
Ale...to tylko luźny wątek, przecież nie trzeba każdego rozliczać i prowadzić dochodzenia.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 20:08   #184
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez AngelikaOkey Pokaż wiadomość

to porównania troszkę z innej beczki, jasne można potrafić rozłożyć zapach na nuty, wyczuć jaki ma skład, ale twierdzenie że to był na pewno ten zapach a nie inny to już inna sprawa. tutaj mi bardziej zalatuje chęcią udowodnienia jakim to się jest "expertem" pzdr
Pozwole sobie się z Tobą niezgodzić. Jeśli ktoś ma/miał dany zapach i używał go jakiś czas to jestem pewna że jest w stanie go rozpoznać na innej osobie, a dodatkowo jeśli perfumy to jego konik i dużo ich testuje/ nosi to tymbardziej. Owszem bywaja zapachy do siebie podobne np Flowerbomb i La vie est belle - kiedyś nawet myslałam że rozwijają się identycznie, wielokrotne testy ostatecznie to zweryfikowały. I wiadomo że najbardziej zapamiętujemy zapachy które uwielbiamy lub których wręcz nienawidzimy- co tu dziwnego? Jeśli wiele zapachów znamy to i wiele rozpoznajemy
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 20:14   #185
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez AngelikaOkey Pokaż wiadomość
nie chodzi mi tylko o ten wpis, bo często przewijają mi się Twoje wypowiedzi gdzie seriami wymieniasz co wyczułaś i jest to mało wiarygodne

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------



to porównania troszkę z innej beczki, jasne można potrafić rozłożyć zapach na nuty, wyczuć jaki ma skład, ale twierdzenie że to był na pewno ten zapach a nie inny to już inna sprawa. tutaj mi bardziej zalatuje chęcią udowodnienia jakim to się jest "expertem" pzdr
Tzn. kiedy hurtowo wymieniam? Na ten wątek akurat rzadko zaglądam. No i patrz moja wcześniejsza wypowiedź, jasne, że nigdy nie ma tej 100% pewności, jeśli tylko sam zapach wyczuwamy...ale co z tego? To tylko wątek, więc zupełnie nie rozumiem Twojego wzburzenia.
No i zastanawia mnie komu Twoim zdaniem miałabym coś udowadniać, pokazywać? Innym perfumoholikom? Chyba trochę przesadzasz... Każdy z nas zna się trochę lepiej, trochę gorzej i nikt tu z tego nikogo nie rozlicza.
__________________

Edytowane przez naanakov
Czas edycji: 2015-02-09 o 20:16
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 20:38   #186
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Pozwole sobie się z Tobą niezgodzić. Jeśli ktoś ma/miał dany zapach i używał go jakiś czas to jestem pewna że jest w stanie go rozpoznać na innej osobie, a dodatkowo jeśli perfumy to jego konik i dużo ich testuje/ nosi to tymbardziej. Owszem bywaja zapachy do siebie podobne np Flowerbomb i La vie est belle - kiedyś nawet myslałam że rozwijają się identycznie, wielokrotne testy ostatecznie to zweryfikowały. I wiadomo że najbardziej zapamiętujemy zapachy które uwielbiamy lub których wręcz nienawidzimy- co tu dziwnego? Jeśli wiele zapachów znamy to i wiele rozpoznajemy
nie mówiąc o tym, że wiele zapachów jest bardzo charakterystycznych -szczególnie tzw. klasyki

A w temacie - dzisiaj na całodziennym szkoleniu też mi się udało rozpoznać dwa zapachy: Poison (na bardzo młodej dziewczynie) i Si.
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 20:50   #187
AngelikaOkey
Przyczajenie
 
Avatar AngelikaOkey
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
nie mówiąc o tym, że wiele zapachów jest bardzo charakterystycznych -szczególnie tzw. klasyki

A w temacie - dzisiaj na całodziennym szkoleniu też mi się udało rozpoznać dwa zapachy: Poison (na bardzo młodej dziewczynie) i Si.
klasyki z kolei sa podrabiane w kazdej rozlewni takze wiecie nic nie jest oczywiste ze tak powiem
AngelikaOkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 21:07   #188
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Angelika nie przekonamy Cię i tak no cóż , trudno

Dziś w pracy Allure i pięknie ułożylo się na klientce i Perceive- nie lubię tego zapachu, ale w małych ilościach jest nawet znośny nawet bardziej niż znośny
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 22:50   #189
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Oj, na pewno. Pewnie nie raz się pomyliłam pisząc tu nazwę jakiegoś zapachu, myślę, że nie ja jedna.
Ale...to tylko luźny wątek, przecież nie trzeba każdego rozliczać i prowadzić dochodzenia.

Ano właśnie. Wątek jest zabawowo-poglądowy, i nawet jeśli 95% naszych zgadywanek okazuje się nietrafionymi... no to co? Dla mnie ten wątek to jest obraz jakie zapachy są mniej więcej popularne, a nie statystyki sprzedawalności konkretnych marek.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 06:57   #190
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Nie mam powodu nie wierzyć, więc ok.


Ale ogólnie to chciałabym spotkać te wyszkolone nosy i oczy z forum w rzeczywistości i dać im coś do powąchania i popatrzenia Mogłaby być niezła zabawa i niejedna porażka "ekspertek"
A to był taki miły wątek
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 07:01   #191
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Nie mam powodu nie wierzyć, więc ok.


Ale ogólnie to chciałabym spotkać te wyszkolone nosy i oczy z forum w rzeczywistości i dać im coś do powąchania i popatrzenia Mogłaby być niezła zabawa i niejedna porażka "ekspertek"
Wiesz...Jeśli u Ciebie królują podróbki a Tobie to odpowiada to my też nie mamy nic do tego Miłego używania
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 08:31   #192
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

mój kolega z pracy wypsikał się dzisiaj obficie Stercusem
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 10:40   #193
Ania_november
Zakorzenienie
 
Avatar Ania_november
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 607
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

AngelikoOkey, a widziałas wątek gdzie dziewczyny w ciemno wysyłają sobie próbki nie podpisane i zgadują co to? Zgadują po nutach, na tyle mają sprawne nosy. I to nie popularne perfumy ale często unikaty lub niszę.
Odkąd jestem tu na wizażu i znam i mam więcej flaszek niż 2 coraz częściej właśnie udaje mi się na kumpelach w pracy rozpoznać co noszą danego dnia a one potwierdzają ze się nie mylę.
oczywiscie, każda z nas moze sie mylić ale jednak trening czyni mistrza
__________________
Moja Fragrantica


szukam chętnych do rozbiórki Rose America



Ania_november jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 11:12   #194
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Na weekendowym wypadzie w góry wyczułam na damskiej częsci znajomych Sunflowers i Euphorię. Na męskiej części Givenchy Play, jakiś Axe i niezidentyfikowany, ale b. przyjemny i ciągnący się ogonem świeżak.
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 14:23   #195
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Mloda dziewczyna siedzaca obok mnie w pociagu pachniala Chloe albo Attimo, bo to takie ostre bylo, a pani kolo 50 Euphoria...
Co do tego pudrowego zapachu to dziekuje za typy, sprawdze jak bede miala okazje
Jeszcze poczulam cos fajnego slodkiego, ale nie mam pojecia co to moglo byc
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 15:02   #196
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Burberry Body na koleżance z pracy. To już chyba 4 zapach jaki na niej wyczuwam. Chyba muszę pogłębić naszą znajomość o temat perfumowy
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 18:04   #197
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Przed chwilą na znajomej Versense
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 20:34   #198
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
mój kolega z pracy wypsikał się dzisiaj obficie Stercusem
ojoj, tym od Orto Parisi?? Jak pachnie??
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 20:41   #199
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
ojoj, tym od Orto Parisi?? Jak pachnie??

Tym samym
Miał go na sobie dwa razy i za każdym razem pachniał inaczej, cieżko coś jednoznacznie określić.
Za pierwszym razem był to fajny, ciepły, cielesny zapach taki lekko podpocony, bardzo bliskoskórny. Natomiast dzisiaj projekcja na dwa metry i mocny podmuch czegoś skisłego i cierpkiego.
Kolega zapach kocha i na bank jeszcze nieraz pojawi się w pracy pachnąć eeee.... kupką
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 01:00   #200
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Wiesz...Jeśli u Ciebie królują podróbki a Tobie to odpowiada to my też nie mamy nic do tego Miłego używania
Ale skąd w ogóle Ci przyszły do głowy te podróbki i czemu piszesz o nich do mnie? Sama używasz i polecasz czy jak, bo nie rozumiem?

---------- Dopisano o 02:00 ---------- Poprzedni post napisano o 01:58 ----------

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
A to był taki miły wątek
No i co Cię tak zabolało?
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 08:49   #201
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Ale skąd w ogóle Ci przyszły do głowy te podróbki i czemu piszesz o nich do mnie? Sama używasz i polecasz czy jak, bo nie rozumiem?

---------- Dopisano o 02:00 ---------- Poprzedni post napisano o 01:58 ----------



No i co Cię tak zabolało?
Raczej Ciebie coś boli, a nie mnie
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:29   #202
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Luz - w tym wątku okresowo pojawiają się osoby twierdzące, że absolutnie nie da się rozpoznać podróbek od oryginałów i oburzające się, kiedy ktoś napisze, że wyczuł ewidentną podróbkę. Takie osoby przy okazji usilnie próbują przekonać wszystkich, że oryginały są bez sensu, a ich kupowanie to snobizm, bo przecież podróbki pachną tak samo i w ogóle są super. Prawdopodobnie szukają potwierdzenia, że popsikawszy się zamiennikiem za 20 zł, pachną jak milion dolarów - tylko trochę bez sensu, że robią to na forum dla miłośników perfum.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:30   #203
gorzka idiotka
Soyelle
 
Avatar gorzka idiotka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 457
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Madly Kenzo. Cały ranek zastanawiałam się co to za nowy zapach. No i okazało się, że to ja Zostało na swetrze z wczorajszych drogeryjnych testów. No i przyznam, że się zaczęłam zastanawiać, czy nie włączyć Madlay do mojej pachnidełkowej kolekcji.
__________________
I Love fashion
gorzka idiotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 09:31   #204
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Młody chłopak pachniał mocno Fahrenheitem na przystanku
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 10:34   #205
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
GG do naanakov
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Burberry London na młodej dziewczynie obok metra.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 11:10   #206
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Stanęłam wczoraj blisko mojej siostry i już myślalam, że popsikała się Eternity albo czymś bardzo podobnym, ale okazało się, że tylko umyła ręce mydełkiem naturalnym, które kupiłam w Miśni w Niemczech - swoją drogą mydełko ma świetny, długotrwały zapach i wspaniale nawilża ręce ale na mnie pachnie jak Eternity...
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 21:18   #207
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Ale ogólnie to chciałabym spotkać te wyszkolone nosy i oczy z forum w rzeczywistości i dać im coś do powąchania i popatrzenia Mogłaby być niezła zabawa i niejedna porażka "ekspertek"

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Ale skąd w ogóle Ci przyszły do głowy te podróbki i czemu piszesz o nich do mnie? Sama używasz i polecasz czy jak, bo nie rozumiem?[COLOR="Silver"]
Może z pierwszego cytatu przyszły mi na myśl? wkońcu grozisz, że kogoś zagniesz

Kontroluj to co piszesz to później nie będzie takich pytań

A wracając do tematu dziś na bratowej Dolce Vita cudnie się za nią ciągnęła
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 22:14   #208
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Może z pierwszego cytatu przyszły mi na myśl? wkońcu grozisz, że kogoś zagniesz

Kontroluj to co piszesz to później nie będzie takich pytań

A wracając do tematu dziś na bratowej Dolce Vita cudnie się za nią ciągnęła
Ale w jaki sposób z "zaginania" wyciągnęłaś wnioski, że pochwalam podróbki? Bo naprawdę nie mam pojęcia w jaki sposób powiązałaś moje powątpiewanie w pewność osądu co do tego czym kto pachnie pośród mnogości podobnych sobie zapachów (zerknij chociażby na wątek "zapachowe bliźnięta" i tym podobne) ze swoim oskarżeniem wobec mnie, że używam podróbek, lubię podróbki, pochwalam itd.
Poza tym nikomu nie grożę.
Napisałam tylko, że CHCIAŁABYM poznać te sprawne nosy, bo mogłaby być NIEZŁA ZABAWA i pewnie niejedna pomyłka i jakoś niektórzy umieją napisać, że nie są 100% pewni, że to TEN zapach tylko opisują swoje odczucia, a Ty się od razu czujesz zaatakowana, jakieś groźby widzisz... Kontroluj swoje nadinterpretacje i swoją rozbuchaną młodzieńczą wrażliwość.
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 15:04   #209
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Ale w jaki sposób z "zaginania" wyciągnęłaś wnioski, że pochwalam podróbki? Bo naprawdę nie mam pojęcia w jaki sposób powiązałaś moje powątpiewanie w pewność osądu co do tego czym kto pachnie pośród mnogości podobnych sobie zapachów (zerknij chociażby na wątek "zapachowe bliźnięta" i tym podobne) ze swoim oskarżeniem wobec mnie, że używam podróbek, lubię podróbki, pochwalam itd.
Poza tym nikomu nie grożę.
Napisałam tylko, że CHCIAŁABYM poznać te sprawne nosy, bo mogłaby być NIEZŁA ZABAWA i pewnie niejedna pomyłka i jakoś niektórzy umieją napisać, że nie są 100% pewni, że to TEN zapach tylko opisują swoje odczucia, a Ty się od razu czujesz zaatakowana, jakieś groźby widzisz... Kontroluj swoje nadinterpretacje i swoją rozbuchaną młodzieńczą wrażliwość.
Dziewczyno chyba nie wiesz co piszesz ja jestem nadwyraz spokojna i nikomu nic nie zarzucam, gdybałam tylko "jeśli..." , widzę że jesteś strasznie bojowo nastawiona na tym forum bo już nie pierwszy raz się tu rzucasz. Spokojnie , to forum to ma być przyjemność i każda z nas tak go traktuje -jako dobrą zabawę i nikt mnie tu nie atakuje
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715

Edytowane przez madziullka
Czas edycji: 2015-02-13 o 15:05
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 17:30   #210
vilka80
Wtajemniczenie
 
Avatar vilka80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 842
Dot.: Czym pachnie zima 2014/2015? :)

no, dzisiaj w końcu i ja coś poczułam, na dziewczynie w sklepie ale za Chiny nie mogę skojarzyć co to było choć jestem pewna na bank, że znam ten zapach, strasznie wkurzające to uczucie ale jak se myślę to mogło to być coś na kształt Galliano No. 1 albo Pantera Cartiera, hmm...
__________________



Edytowane przez vilka80
Czas edycji: 2015-02-13 o 17:32
vilka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-17 10:08:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.