Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-02-13, 20:11   #871
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 767
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Taki kolor mam teraz:
http://www.iv.pl/images/21476883823587699302.jpg
http://www.iv.pl/images/96580945986244641660.jpg

A mniej wiêcej co¶ takiego bym chcia³a:
http://www.iv.pl/images/48856362273403179632.jpg

Edytowane przez ForbiddenFruit
Czas edycji: 2015-02-13 o 20:19
ForbiddenFruit jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-13, 21:33   #872
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Musia³aby¶ u¿yc farby rozja¶niajacej - poziom 12 Welli Koleston lub 11 Alfaparf. Obstawiam 2 lub 13 po kropce.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-13, 21:50   #873
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 767
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Wielkie dziêki I jeszcze jedno pytanie. Je¶li zdecydujê siê na tê farbê Alfaparf to ilu procentowy utleniacz powinnam do niej dobraæ? No i czy fakt, ¿e moje w³osy s± ju¿ farbowane i rozja¶nianie nie wp³ynie jako¶ na koñcowy efekt?
A i czy kolor nie wyjdzie na jasny? Nie chcê ¿eby to by³a platyna, a raczej naturalnie wygl±daj±cy jasny blond.

Edytowane przez ForbiddenFruit
Czas edycji: 2015-02-13 o 21:57
ForbiddenFruit jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-13, 22:15   #874
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 177
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
A jaki kolor masz teraz?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
jasny braz mam,a chcialabym odcien KAKAO ,ale bez czerwonych,badz miedzianych refleksow
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (ró¿ano-be¿owa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snie¿ka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty be¿(jasny)+ ró¿. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.
ORIENT Music jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-14, 11:14   #875
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Poka¿ wiadomo¶æ
Wielkie dziêki I jeszcze jedno pytanie. Je¶li zdecydujê siê na tê farbê Alfaparf to ilu procentowy utleniacz powinnam do niej dobraæ? No i czy fakt, ¿e moje w³osy s± ju¿ farbowane i rozja¶nianie nie wp³ynie jako¶ na koñcowy efekt?
A i czy kolor nie wyjdzie na jasny? Nie chcê ¿eby to by³a platyna, a raczej naturalnie wygl±daj±cy jasny blond.
Nie wyjdzie. Teraz masz co¶ typu poziom 8, dlatego ¿eby uzyskaæ b±d¼ co b±d¼ ja¶niejszy kolor, farba rozja¶niajaca wskazana. Ten poziom siê k³adzie czêsto na 12, ale uwa¿am, ¿e to za du¿o. Zrobi³abym 9%.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ORIENT Music Poka¿ wiadomo¶æ
jasny braz mam,a chcialabym odcien KAKAO : ,ale bez czerwonych,badz miedzianych refleksow
Je¶li nie chcesz ¿adnych refleksów i nie masz ich te¿ teraz, po³ó¿ 4.1. Popielaty ciemny br±z powinien siê idealnie nadaæ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-14, 14:03   #876
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 177
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wyjdzie. Teraz masz co¶ typu poziom 8, dlatego ¿eby uzyskaæ b±d¼ co b±d¼ ja¶niejszy kolor, farba rozja¶niajaca wskazana. Ten poziom siê k³adzie czêsto na 12, ale uwa¿am, ¿e to za du¿o. Zrobi³abym 9%.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------


Je¶li nie chcesz ¿adnych refleksów i nie masz ich te¿ teraz, po³ó¿ 4.1. Popielaty ciemny br±z powinien siê idealnie nadaæ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
kiedys uzylam Wella Koleston 6.1 -ciemny popielaty blond i wyszly mi zielono szaro bure wlosy.. Boje sie tych odcieniow popielatych od WELLA
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (ró¿ano-be¿owa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snie¿ka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty be¿(jasny)+ ró¿. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.
ORIENT Music jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-14, 14:39   #877
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

To natura (zero po kropce) albo per³a (2).
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-02-14, 19:05   #878
zerooo
Raczkowanie
 
Avatar zerooo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 139
kolorowo na w³osach

Witam,
najpierw zacznê od swojej historii bo chyba bêdzie najlepiej,
jestem naturaln± blondynk±. Jako dziecko mia³am baaardzo jasne w³osy, pó¼niej zaczê³y ciemnieæ. Najczê¶ciej pod wp³ywem chyba s³oñca. Zrobi³ siê s³oneczny blond, ¿ó³tawy. W gimnazjum chcia³am wypróbowaæ szamponetki. Br±zy, blondy, rude, miedziane. Chyba z 5 razy. Zmywa³o siê, ale w³osy ju¿ nie by³y takie jak kiedy¶. Przyszed³ czas liceum, zapragnê³am zafarbowaæ je farb±. Pamiêtam, ¿e by³ to jaki¶ ciemny kolor, 24 mycia. Pó¼niej trwa³a farba, ale kolor mi siê nie spodoba³. Czeka³am a¿ siê trochê wyp³ucze, rozja¶ni³am. Te¿ nie by³o to co chcia³am. Ju¿ na studiach, jaki¶ chyba rok temu, znowu zafarbowa³am na ciemno. Ale zapragnê³am piêknego blondu. Wyszed³ ¿ó³ty, straszny kolor. Ni to blond ni to rudy. Pó¼niej znowu zafarbowa³am. Na lekko ciemniejszy. Dzisiaj jest tak, ¿e pó³ g³owy mam br±zowe ( u nasady po uszy) a reszta ¿ó³ty, ciemny blond. Zale¿y od s³oñca.
Wiem, ¿e moja historia farbowania jest d³uga, zagmatwana i straszna, ale by³am g³upia i nie patrzy³am na stan swoich w³osów. Dopiero od jakiego¶ czasu staram siê dbaæ o nie, ale wygl±dam strasznie. Trochê jak nieudane, od linijki ombre. próbujê powróciæ jako¶ do jednolitego koloru, ale to chyba bêdzie droga przez mêkê. St±d te¿ moje pytanie, czy z tej nasady by³abym wstanie uzyskaæ jeszcze mój stary, gimnazjalny odcieñ blondu, wiadomo ¿e ciemniejszego bo swojego m³odzieñczego ju¿ nie odzyskam. Czy ju¿ niestety zrobi³am sobie kuku do koñca ¿ycia?
__________________
[SIZE="2"][I]# dbam o w³osy * akcja zagêszczanie *
# trening z chodakowsk±
# picie pokrzywy!
zerooo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-14, 21:19   #879
Roxy12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 1
Czy farba br±zowa czerñ przykryje czerwieñ?

Hej kochane! Jestem tu nowa i mam do was pytanko. A mianowicie - czy farba o kolorze br±zowa czerñ przykryje wyblak³e ju¿ czerwone w³osy? Bo chcia³abym otrzymaæ br±z i nawet farbowa³am na ciemny braz, ale czerwien przebija³ i po bodaj¿e piêciu myciach zmy³ siê. Wiem, ¿e czerwien jest trudno przykryæ, ale mo¿e ten kolor da³by rade? Jak my¶licie? W za³±cznikach bêd± fotki, jak mniej wiêcej ten odcien wygl±da.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg CM_300_Brazowa_czern_298539_print_1772H_1772W.jpg (64,9 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg pobrany plik (1).jpg (11,2 KB, 8 za³adowañ)
Roxy12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-15, 13:05   #880
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: kolorowo na w³osach

Cytat:
Napisane przez zerooo Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
najpierw zacznê od swojej historii bo chyba bêdzie najlepiej,
jestem naturaln± blondynk±. Jako dziecko mia³am baaardzo jasne w³osy, pó¼niej zaczê³y ciemnieæ. Najczê¶ciej pod wp³ywem chyba s³oñca. Zrobi³ siê s³oneczny blond, ¿ó³tawy. W gimnazjum chcia³am wypróbowaæ szamponetki. Br±zy, blondy, rude, miedziane. Chyba z 5 razy. Zmywa³o siê, ale w³osy ju¿ nie by³y takie jak kiedy¶. Przyszed³ czas liceum, zapragnê³am zafarbowaæ je farb±. Pamiêtam, ¿e by³ to jaki¶ ciemny kolor, 24 mycia. Pó¼niej trwa³a farba, ale kolor mi siê nie spodoba³. Czeka³am a¿ siê trochê wyp³ucze, rozja¶ni³am. Te¿ nie by³o to co chcia³am. Ju¿ na studiach, jaki¶ chyba rok temu, znowu zafarbowa³am na ciemno. Ale zapragnê³am piêknego blondu. Wyszed³ ¿ó³ty, straszny kolor. Ni to blond ni to rudy. Pó¼niej znowu zafarbowa³am. Na lekko ciemniejszy. Dzisiaj jest tak, ¿e pó³ g³owy mam br±zowe ( u nasady po uszy) a reszta ¿ó³ty, ciemny blond. Zale¿y od s³oñca.
Wiem, ¿e moja historia farbowania jest d³uga, zagmatwana i straszna, ale by³am g³upia i nie patrzy³am na stan swoich w³osów. Dopiero od jakiego¶ czasu staram siê dbaæ o nie, ale wygl±dam strasznie. Trochê jak nieudane, od linijki ombre. próbujê powróciæ jako¶ do jednolitego koloru, ale to chyba bêdzie droga przez mêkê. St±d te¿ moje pytanie, czy z tej nasady by³abym wstanie uzyskaæ jeszcze mój stary, gimnazjalny odcieñ blondu, wiadomo ¿e ciemniejszego bo swojego m³odzieñczego ju¿ nie odzyskam. Czy ju¿ niestety zrobi³am sobie kuku do koñca ¿ycia?
Ale jak, bo nie rozumiem? w³osy ciemniej± z wiekiem, nie od farbowania wiêc teraz musisz poczekaæ na odrosty, to siê dowiesz, jaki masz naturalny, wtedy mo¿esz próbowaæ uzyskac podobny farb±
je¶li chcesz ja¶niejszy ni¿ ten br±z u nasady, albo k±piel rozja¶niaj±ca, albo rozja¶niacz. My¶lê, ¿e mog³aby¶ uzyska¶ wtedy ¶redni blond, oczywi¶cie du¿o tonowania, pielêgnowania koloru itp

Cytat:
Napisane przez Roxy12 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej kochane! Jestem tu nowa i mam do was pytanko. A mianowicie - czy farba o kolorze br±zowa czerñ przykryje wyblak³e ju¿ czerwone w³osy? Bo chcia³abym otrzymaæ br±z i nawet farbowa³am na ciemny braz, ale czerwien przebija³ i po bodaj¿e piêciu myciach zmy³ siê. Wiem, ¿e czerwien jest trudno przykryæ, ale mo¿e ten kolor da³by rade? Jak my¶licie? W za³±cznikach bêd± fotki, jak mniej wiêcej ten odcien wygl±da.
Bo czerwieñ bêdzie przebijaæ, jesli farbowa³a¶ natur± (ciemnym br±zem)
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-17, 13:36   #881
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 767
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Musia³aby¶ u¿yc farby rozja¶niajacej - poziom 12 Welli Koleston lub 11 Alfaparf. Obstawiam 2 lub 13 po kropce.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Hej zamówi³am tê farbê Alfaparf 11.20 ale dosta³am 11.21 Wymieniaæ czy ta te¿ siê nada?
ForbiddenFruit jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 23:41   #882
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Mo¿e byæ

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-18, 13:03   #883
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Dobra jest
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-18, 15:01   #884
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 767
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Dziêki za pomoc
ForbiddenFruit jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-18, 15:03   #885
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Nie ma sprawy

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-18, 20:59   #886
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Hey,

Czy kto¶ móglby mi pomóc i powiedzieæ jaki to kolor, a raczej dwa kolory mamy na zdjêciu numer 1???
Wyglada mi na jakis 9.23 lub 9.21 ale nie jestem pewna..

Dla porównania i kontrastu wklejam obok zdjêcie nr 2, ktore zdaje sie byc 9.13 Proszê o pomoc:lov e:
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2015-02-18 o 21:50
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-18, 21:20   #887
Adorkowa
Adorkowa
 
Avatar Adorkowa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Boles³awiec
Wiadomo¶ci: 1
Zmiana koloru

Cze¶æ
Od oko³o miesi±ca nasz³a mnie chêæ na zmianê koloru w³osów. Po pó³tora rocznej przerwie od jakiegokolwiek farbowania, dosz³am do wniosku, ¿e strasznie znudzi³ mi siê mój tera¼niejszy kolor. Zwykle w³osy mia³am do¶æ ciemne, ciemne br±zy, czy czarne. Tym razem chcia³am trochê ,,poszaleæ''. Znalaz³am w³oski, które mega mi siê podobaj± i zapragnê³am ich. Chcia³abym us³yszeæ jakie¶ opinie, co my¶licie na temat tego typu farbowania, czy macie jakie¶ do¶wiadczenie, a mo¿e jakie¶ inne propozycje?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1072484686424183med.jpg (41,4 KB, 31 za³adowañ)
Adorkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-19, 10:05   #888
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Mog³abym prosiæ linki do zdjêæ? Telefon mi nie pokazuje.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-20, 23:12   #889
Eibhlin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Hej! Piszê do Was, w ma³ym akcie desperacji i rozpaczy... Od jakiego¶ czasu zamarzy³ mi siê kolor taki jaki ma Taylor Swift w klipie Begin Again
link: https://www.youtube.com/watch?v=cMPEd8m79Hw...
Po wakacjach mia³am z¿ó³kniêty alafapafr 9.1 po³o¿y³am na to sklepowy loreal 10.21 i w³osy by³y cudne do pierwszego mycia, pó¼niej siê STRASZNIE zez³oci³y i nie dzia³a³y ¿adne szampony filetowe, p³ukanki itd. 2 miesi±ce temu zafarbobowa³am mieszank± 10.21 i 10.1 z 12% oxy alfaparfu. W³osy by³y piêkne do 3 myæ, pó¼niej intensywnie z³ote. Tak siê zapatrywa³am w ten szary odcieñ blondu z teledysku, ¿e postanowi³am po³o¿yæ 11.11 z alfaparfu z 12% oxy.... Mam teraz w³osy o kolorze szampana... Wci±¿ lekko z³ote, ja¶niejsze, zdecydowanie nie szaro-popielate. Mam do¶æ tego z³ota na moich w³osach. Macie jakie¶ pomys³y co z tym zrobiæ?
Ja chce to spróbowaæ stonowaæ piank± szwarckopf professional igora musse 9 5-1, ale nie wiem czy to co¶ da? Co musia³abym zrobiæ aby uzyskaæ taki kolor jak w tym klipie? Na serio, rêce mi ju¿ opadaj± szczególnie, ¿e ten alaparf 11.11 ¶rednio da³ radê. Moje naturalne w³osy to taki ciemny mysi blond. Pomocy?
Eibhlin_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 01:10   #890
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Z³oto powinna¶ stonowac per³a czyli farba z 2 po kropce. Polecam Welle Koleston 12.22.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-21, 08:06   #891
Eibhlin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Dziêki za odpowied¼. Podobnej siê spodziewa³am, ale to w moim przypadku nic nie da, bo im mniej nak³adam na w³osy czego¶ z 2 po przecinku, tym mniej s± z³ote. Teraz po tym podwójnym popielu s± najmniej z³ote od dawna, a najbardziej by³y po samej 10.21. Poza tym je¶li opalizuj±ca farba z fioletowymi barwnikami mia³aby podzia³aæ to powinna to zrobiæ te¿ fioletowa p³ukanka/szampon, a nie ¿e ja mia³am po tym fioletowe pasma + nieruszone z³oto Wygl±da³o to niezmiernie interesuj±co I w³a¶nie ten sposób mnie utwierdzi³, ¿e tego z³ota fiolet nie rusza, ani w farbie ani w niczym innym. Jak ¿ali³am siê na ten temat fryzjerce to stwierdzi³a, ¿e ja mam za du¿o mojego ¿ó³tego barwnika we w³osach i ¿eby uzyskaæ ten kolor co chcê musia³abym rozja¶niæ w³osy rozja¶niaczem do bia³o¶ci, a pó¼niej u¿ywaæ srebrno-szarych tonerów, ale ten sposób bardzo mi siê nie spodoba³, chocia¿ niestety brzmi logicznie.
No có¿, na razie spróbujê t± piank±, ona te¿ ma w sobie chyba fioletowe barwniki, a jak to mi nie wyjdzie to ju¿ nie wiem... My¶la³am bardziej, ¿eby mo¿e wymieszaæ koleston 12/11 z 12/89 ale nie wiem... Albo jakas koñcówka /16 z kolestonu, eh.... A mo¿e jaka¶ ch³odna natura z alfaparfu pomieszana z tym 11.11? To wydaje mi siê najbardziej racjonalne. Jestem w kropce. Nastêpne farbowanie to ostatnia szansa dla moich w³osów na uzyskanie takiego odcienia, a jak nie uda siê to wracam do ciemnych mysich w³osów, mam serdecznie do¶æ tego z³ota od kliku miesiêcy, którego nic nie chce ruszyæ :/
Eibhlin_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-21, 10:07   #892
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Rozumiem, Kochana. Zawsze z³oto likwiduje 2, dlatego tak te¿ pomy¶la³am. Mo¿e zatem .16? Zazwyczaj wychodzi bardzo ch³odno. Pomys³ z rozja¶nianiem te¿ wydaje siê logiczny - je¶li Twoje w³osy s± w stanie rozja¶nic siê do bieli, bo niestety nie wszystkie idzie.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-22, 10:43   #893
kropcia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

eksperymentów z w³osami ci±g dalszy aktualnie mam na w³osach farbê loreal prodigy 8.0 piasek pustyni - ju¿ trochê wyp³ukany, jednak marzy mi siê uzyskanie koloru co¶ pomiêdzy ciemny blond a jasny br±z - jaki¶ ciep³y odcieñ. Czy mo¿ecie poleciæ jaki¶ kolor/dobr± farbê? z góry dziêkujê za pomoc
kropcia87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-22, 11:07   #894
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Mo¿e jaka¶ miodowa z poziomu 6?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-23, 00:03   #895
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 177
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Dziewczyny a probowalyscie farbe IGORA (schwartkopf) z seri odcieniow Czekoladowych ?-CZEKOLADOWE BRAZY.
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (ró¿ano-be¿owa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snie¿ka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty be¿(jasny)+ ró¿. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.
ORIENT Music jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-23, 08:38   #896
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Ale Ty kombinujesz z tymi farbami... Kup Welle Koleston i farbuj, jest najlepsza.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-23, 21:03   #897
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 177
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Dziewczyny a jak wyplukac zlikwidowac miedziany odcien refleks we wlosach ,jakie sposoby macie?
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (ró¿ano-be¿owa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snie¿ka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty be¿(jasny)+ ró¿. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.
ORIENT Music jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-23, 21:53   #898
Alicyja69
Raczkowanie
 
Avatar Alicyja69
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Witam, jak uzyskaæ taki naturalny rudy kolor w³osów (zdjêcie 1) ? kolor wyj¶ciowy zdjêcie 2. Pigmentacja? je¶li tak to jak± farb±? Z góry dziêkujê za odp
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg naturalny-rudy.jpg (30,0 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (118,9 KB, 31 za³adowañ)
Alicyja69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-24, 14:43   #899
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

ORIENT, farba z popielem- 1 po kropce.
Alicyja, zajrzyj na w±tek rudow³osych, tam jest masa propozycji farb, nawet na ostatniej stronie
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-02-24, 19:27   #900
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 177
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
ORIENT, farba z popielem- 1 po kropce.
Alicyja, zajrzyj na w±tek rudow³osych, tam jest masa propozycji farb, nawet na ostatniej stronie
Wlasnie wyczytalam ze


"nie radze nakladac popielatego blondu na wlosy o miedzianym odcieniu,uzyskasz
zielinkawa poswiatefarby z poziomu 12 nie przebija sie przez miedziane
odcienie"


i mam pytanie odnosnie WELLA KOLESTON czy odcien 5.0 -nie ma w sobie refleksow miedzianych ?
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (ró¿ano-be¿owa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snie¿ka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty be¿(jasny)+ ró¿. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.

Edytowane przez ORIENT Music
Czas edycji: 2015-02-24 o 19:41
ORIENT Music jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-04-15 15:41:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.