Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-05, 11:30   #1051
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Aaaa, ucieraniec!! Dawno go nie robiłam a jest strasznie prosty i pyszny! Dzięki za przypomnienie-właśnie siedzi w piekarniku
Dodałam jeszcze bakalie
Z mojego został0 1/4 już tylko Ja robiłam na dwa sposoby raz jabłka wysypałam na wierzch, a drugim razem wymieszałam z ciastem i jednak mi bardziej ten pierwszy podpasował, bo ciasto jest takie za bardzo wilgotne przez wilgoć z jabłek jak się je wymiesza.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 10:45   #1052
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez balatka26 Pokaż wiadomość
3mam kciuki żeby wszystko było ok. Nie zazdroszczę Ci tego leżenia. Nie zachęca mnie to do podjęcia decyzji o ddzidziusiu
Dobrze że przynajmniej na necie możesz siedzieć. Podejrzewam że jak już urodzisz to nie będziesz miała dla nas czasu:-P
Ja wrocilam z pracy i trzeba się jakoś zrelaksować... Mąż ma focha :-( wiec lepiej niech pracuje jak najdłużej...
Uuuu, a co szanownego pana ugryzło? dla Was zawsze znajdę choć odrobinę czasu, a przynajmniej mam taką nadzieję

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
trzymam kciuki i dziś pomodlę się za Ciebie

Niby chciałabym mieć to już za sobą, a jak mnie łapią skurcze i boli wszystko, to jestem przerażona, że to już. Babie nie dogodzisz Boję się jak diabli. Niby się cieszę, że mały cały czas jest w środku, bo wiem, że to jeszcze nie pora. Ale jak myślę, że on tam rośnie z dnia na dzień i , że później będę musiała urodzić takiego klopsa.. jakiś kryzys mnie dopadł. Ale pocieszam się, że choćby nie wiem jak strasznie było to kiedyś będzie po wszystkim.

Kupiłam w końcu te buty :

http://allegro.pl/7ep3-ocieplane-bot...991145061.html

Wahałam się, bo ciągle leżę, z domu wychodzę raz w tygodniu na wizytę do lekarza i po tym na króciutkie zakupy z mamą (chemia,spożywka.. żadne ciuszki i chodzenie bez celu). Ale co tam - będzie kolejna para do kolekcji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hh160 black (1).jpg (60,7 KB, 6 załadowań)

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2015-02-07 o 10:47
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 13:08   #1053
balatka26
Raczkowanie
 
Avatar balatka26
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 80
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Uuuu, a co szanownego pana ugryzło? dla Was zawsze znajdę choć odrobinę czasu, a przynajmniej mam taką nadzieję



Niby chciałabym mieć to już za sobą, a jak mnie łapią skurcze i boli wszystko, to jestem przerażona, że to już. Babie nie dogodzisz Boję się jak diabli. Niby się cieszę, że mały cały czas jest w środku, bo wiem, że to jeszcze nie pora. Ale jak myślę, że on tam rośnie z dnia na dzień i , że później będę musiała urodzić takiego klopsa.. jakiś kryzys mnie dopadł. Ale pocieszam się, że choćby nie wiem jak strasznie było to kiedyś będzie po wszystkim.

Kupiłam w końcu te buty :

http://allegro.pl/7ep3-ocieplane-bot...991145061.html

Wahałam się, bo ciągle leżę, z domu wychodzę raz w tygodniu na wizytę do lekarza i po tym na króciutkie zakupy z mamą (chemia,spożywka.. żadne ciuszki i chodzenie bez celu). Ale co tam - będzie kolejna para do kolekcji

Szanowny pan jest wielce obrażony i nie rozmawia ze mną od dwóch tygodni:-( to długa historia. Dzisiaj mamy jechać ze znajomymi na kręgle i z jednej strony mam ochotę a z drugiej nie chce mi się z nim nigdzie jechać...

Fajnie te butki mam taki fason tylko skórzane i bez lakierki tylko zamek z boku i bardzo je lubię. Na wiosnę na pewno założysz

3majcie się dzielnie i byle do wiosny;-)
balatka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 13:17   #1054
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez balatka26 Pokaż wiadomość
Szanowny pan jest wielce obrażony i nie rozmawia ze mną od dwóch tygodni:-( to długa historia. Dzisiaj mamy jechać ze znajomymi na kręgle i z jednej strony mam ochotę a z drugiej nie chce mi się z nim nigdzie jechać...

Fajnie te butki mam taki fason tylko skórzane i bez lakierki tylko zamek z boku i bardzo je lubię. Na wiosnę na pewno założysz

3majcie się dzielnie i byle do wiosny;-)
O masz współczuję. Mój na szczęście ma taki charakter, że nie umie się długo gniewać i ja też. Po godzinie milczenia max zazwyczaj ktoś z nas zaczyna rozmowę i wszystko sobie wyjaśniamy. Może ty też tak spróbuj. Odłóż dumę na bok i powiedz jak się z tym czujesz, że on focha strzelił i może jeszcze raz sobie wszystko wyjaśnijcie. Będzie dobrze zobaczysz, a na pocieszenie kup sobie coś, a co
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 13:24   #1055
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Ja akurat należę do obrażalskich ale mój mąż nie i dzięki temu nie żyjemy ze sobą jak pies z kotem :P a miał chociaż powód żeby się obrazić? Dwa tygodnie to kupa czasu, szkoda się tak męczyć. Lepiej pogadać tak jak pisze Sherlook ( i kto to mówi - ta co potrafi się obrazić, że mąż się na nią śmie obrazić )
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 13:54   #1056
balatka26
Raczkowanie
 
Avatar balatka26
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 80
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
O masz współczuję. Mój na szczęście ma taki charakter, że nie umie się długo gniewać i ja też. Po godzinie milczenia max zazwyczaj ktoś z nas zaczyna rozmowę i wszystko sobie wyjaśniamy. Może ty też tak spróbuj. Odłóż dumę na bok i powiedz jak się z tym czujesz, że on focha strzelił i może jeszcze raz sobie wszystko wyjaśnijcie. Będzie dobrze zobaczysz, a na pocieszenie kup sobie coś, a co
Próbowałam już 3 razy ale on nie chce ze mną rozmawiać wiec nie będę prosić na siłę...

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Ja akurat należę do obrażalskich ale mój mąż nie i dzięki temu nie żyjemy ze sobą jak pies z kotem :P a miał chociaż powód żeby się obrazić? Dwa tygodnie to kupa czasu, szkoda się tak męczyć. Lepiej pogadać tak jak pisze Sherlook ( i kto to mówi - ta co potrafi się obrazić, że mąż się na nią śmie obrazić )

My mamy bardzo podobne charaktery i żyjemy czasem jak pies z kotem. Powód? Twierdzi że mi się uzbieralo... Może ma trochę racji... No wiecie męska duma....
Eh nie zawracam wam głowy glupotami

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Ja akurat należę do obrażalskich ale mój mąż nie i dzięki temu nie żyjemy ze sobą jak pies z kotem :P a miał chociaż powód żeby się obrazić? Dwa tygodnie to kupa czasu, szkoda się tak męczyć. Lepiej pogadać tak jak pisze Sherlook ( i kto to mówi - ta co potrafi się obrazić, że mąż się na nią śmie obrazić )

My mamy bardzo podobne charaktery i żyjemy czasem jak pies z kotem. Powód? Twierdzi że mi się uzbieralo... Może ma trochę racji... No wiecie męska duma....
Eh nie zawracam wam głowy glupotami
balatka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 17:10   #1057
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość


Niby chciałabym mieć to już za sobą, a jak mnie łapią skurcze i boli wszystko, to jestem przerażona, że to już. Babie nie dogodzisz Boję się jak diabli. Niby się cieszę, że mały cały czas jest w środku, bo wiem, że to jeszcze nie pora. Ale jak myślę, że on tam rośnie z dnia na dzień i , że później będę musiała urodzić takiego klopsa.. jakiś kryzys mnie dopadł. Ale pocieszam się, że choćby nie wiem jak strasznie było to kiedyś będzie po wszystkim.

no wiadomo, hormony Ci buzują itd. już niedługo i zobaczysz jak zleci i będzie po! nie martw się, na pewno urodzi się na czas
Cytat:
Napisane przez balatka26 Pokaż wiadomość
Szanowny pan jest wielce obrażony i nie rozmawia ze mną od dwóch tygodni:-( to długa historia. Dzisiaj mamy jechać ze znajomymi na kręgle i z jednej strony mam ochotę a z drugiej nie chce mi się z nim nigdzie jechać...

Fajnie te butki mam taki fason tylko skórzane i bez lakierki tylko zamek z boku i bardzo je lubię. Na wiosnę na pewno założysz

3majcie się dzielnie i byle do wiosny;-)
ojjj 2 tygodnie to długo ;/ mam nadzieję, że się jednak pogodzicie szybko!



kliknęłam 3 sukienki od cocoroco
http://allegro.pl/show_item.php?item=4996796958
http://allegro.pl/show_item.php?item=5042878790
http://allegro.pl/show_item.php?item=5000072899
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 301_2_22.jpg (22,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13537_2_34.jpg (19,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13444_3_3.jpg (15,9 KB, 4 załadowań)
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 11:25   #1058
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
no wiadomo, hormony Ci buzują itd. już niedługo i zobaczysz jak zleci i będzie po! nie martw się, na pewno urodzi się na czas

ojjj 2 tygodnie to długo ;/ mam nadzieję, że się jednak pogodzicie szybko!



kliknęłam 3 sukienki od cocoroco
http://allegro.pl/show_item.php?item=4996796958
http://allegro.pl/show_item.php?item=5042878790
http://allegro.pl/show_item.php?item=5000072899
Tą pierwszą też chciałam kupić, ale stwierdziłam, że będzie za bardzo na mnie wisiała, a tej drugiej nie widziałam Gdybym ją zauważyła, to na pewno też bym zamówiła, bardzo mi się podoba
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 11:45   #1059
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Też zastanawiałam się nad tą pierwszą ale odpuściłam. Nie kupuję dla siebie już praktycznie nic. Za to przez ciążę chyba wpadłam w butoholizm bo to jedyne co mogę kupić i nie zmienia kształtu w raz z moją objętością haha.
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 16:19   #1060
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

doszły mi sukienki, za tą cenę świetne

ta granatowa, luźniejsza, najbardziej mi się podoba, fajny fason
ta czarna ze złotymi skrzydełkami, ekstra!
ta beżowo-czarna też fajna, ale chyba mam za wielki tyłek do niej i trochę się majtki odznaczają, może dlatego, że jest jasna. w tyłku taka na styk, a w talii luźniejsza. ale za 20zł jakby miałam raz założyć to spoko
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 17:32   #1061
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Jak będziesz miała czas i ochotę to wrzuć zdjęcie granatowej może też się jednak skuszę
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 19:53   #1062
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Jak będziesz miała czas i ochotę to wrzuć zdjęcie granatowej może też się jednak skuszę
Jutro po pracy postaram się zrobić przy dziennym świetle może mi się uda
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 16:57   #1063
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

wrzucam tą granatową



sherlook ale mam wielkie biodra w porównaniu do Ciebie! Ty lepiej w tej ze skrzydłami wyglądasz mam wielką dupę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10966832_604415656326554_1865040923_n.jpg (49,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10968069_604415666326553_306336571_n.jpg (48,7 KB, 25 załadowań)
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 18:23   #1064
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
wrzucam tą granatową



sherlook ale mam wielkie biodra w porównaniu do Ciebie! Ty lepiej w tej ze skrzydłami wyglądasz mam wielką dupę
Widziałam fotki tej czarnej na wątku allegrowym i weź nawet tak nie mów. Mi się ty bardziej w niej podobasz. Ja bym bardzo chciała mieć większe biodra, a nie być takim płaskodupcem U ciebie przynajmniej ma się na czym ona oprzeć, uwydatnia ładne kształty, nie tak jak na mnie wisi Masz bardzo fajną kobiecą figurę i chciałabym, mieć takie biodra jak ty. Ja mam niestety bardzo wąskie, a tłuszcz mi się zbiera w pasie i w boczkach, koszmar
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 22:06   #1065
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Widziałam fotki tej czarnej na wątku allegrowym i weź nawet tak nie mów. Mi się ty bardziej w niej podobasz. Ja bym bardzo chciała mieć większe biodra, a nie być takim płaskodupcem U ciebie przynajmniej ma się na czym ona oprzeć, uwydatnia ładne kształty, nie tak jak na mnie wisi Masz bardzo fajną kobiecą figurę i chciałabym, mieć takie biodra jak ty. Ja mam niestety bardzo wąskie, a tłuszcz mi się zbiera w pasie i w boczkach, koszmar
kochana dziękuję za miłe słowa!
ja nie powiem, że jestem gruba, bo nie jestem, na biodrach też nie mam tłuszczu, one po prostu takie są wielkie i takie dziwne bo chociaż by mogły być takie zaokrąglone, a mam to głupie wcięcie czy co ;p
gdzie Ty tłuszcz masz chudzielcu!
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 07:21   #1066
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
kochana dziękuję za miłe słowa!
ja nie powiem, że jestem gruba, bo nie jestem, na biodrach też nie mam tłuszczu, one po prostu takie są wielkie i takie dziwne bo chociaż by mogły być takie zaokrąglone, a mam to głupie wcięcie czy co ;p
gdzie Ty tłuszcz masz chudzielcu!
Teraz nie mam tłuszczyku, ale rok temu miałam na brzuchu i w boczkach dużo. Ja właśnie nie mam wcięcia w pasie przez wąskie biodra i bardzo ci go zazdroszczę. To strasznie seksownie wygląda. U mnie różnica między talią, a biodrami to tylko 24cm, moja szwagierka ma ponad 30cm i wygląda jak kobieta, a nie chlopczyk. Hehe ale już się do tej mojej figury przyzwyczaiłam
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 09:54   #1067
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Ja tam lubię swoje wcięcie w talii. A biodra też mam szerokie ok. 96-98 cm, nie pamiętam dokładnie ;-)
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 14:14   #1068
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

nie no wcięcie w talii i ja swoje kocham
mówiłam, że biodra nie mam takie idealne zaokrąglone
w talii mam 64cm, a w biodrach 94cm więc 30cm różnicy i przez to sukienki S są na mnie dobre w talii, ale w tyłku się nie mieszczę, a z M w talii wisi a w tyłku dobre
więc mogłaby mieć mniejsze te biodra

ale wiosna u mnie mam ochotę na jakieś ciuchy, ale nie wiem na jakie
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 15:46   #1069
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
nie no wcięcie w talii i ja swoje kocham
mówiłam, że biodra nie mam takie idealne zaokrąglone
w talii mam 64cm, a w biodrach 94cm więc 30cm różnicy i przez to sukienki S są na mnie dobre w talii, ale w tyłku się nie mieszczę, a z M w talii wisi a w tyłku dobre
więc mogłaby mieć mniejsze te biodra

ale wiosna u mnie mam ochotę na jakieś ciuchy, ale nie wiem na jakie
Ja w talii mam 59cm, a w biodrach 83 Ale teraz mnie pocieszyłaś, bo przynajmniej nie mam problemu z zakupem ubrań. Gorzej było jak więcej ważyłam, bo w biodrach wszystko super, a w pasie mi się strasznie wbijało. Ja nawet jak schudłam to z bioder prawie wcale, bo nie miałam z czego
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 14:16   #1070
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

A ja nie mam talii i też jest dobrze

aneczka87874 gdzie Ty się cholero podziewasz?! Tak długo się nie odzywasz.
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 15:15   #1071
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
A ja nie mam talii i też jest dobrze

aneczka87874 gdzie Ty się cholero podziewasz?! Tak długo się nie odzywasz.
Też ostatnio się zastanawiałam gdzie Aneczka się podziewa. Mój mąż się rozchorował i położył się do łóżka, a ja obmyślam już wiosenne zakupy.
Muszę kupić ramoneskę, jakieś fajne balerinki, marynarkę dresową i jasne jeansy. I mało czasu mam, bo to podobno już zaraz wiosna będzie.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 15:49   #1072
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Ja się nie mogę doczekać kiedy już będę po..... ale się wtedy obkupię ło matko.. nadrobię całe te 9 miesięcy jeszcze z nawiązką! Też muszę kupić jakąś fajną ramoneskę, spodnie - chyba się rzucę na Lee albo Levisa a co tam, tunika też by się jakaś wiosenna przydała

Mój ostatni zakup to wózek ile ja bym za to ubrań miała

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2015-02-18 o 15:51
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 18:32   #1073
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Fajną ramoneskę kupiłam w Mohito na przecenie z 220 zł na 69.90 ;-) Spory wybór był, polecam zajrzeć
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 06:38   #1074
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Fajną ramoneskę kupiłam w Mohito na przecenie z 220 zł na 69.90 ;-) Spory wybór był, polecam zajrzeć
Oo a kiedy kupowałaś? Patrzyłam na ich stronie i nie ma żadnych promocji
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 11:20   #1075
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Ja już też dawno nie pisałam, ale ogólnie byłam zabiegana.
Weridiana pochwal się wózkiem, ja zawsze lubiłam je oglądać
Jestem w trakcie poszukiwania na allegro jakiś fajnych jeansów z dziurami/ przetarciami - może rzuciły Wam się ciekawe w oczy i podzieli się linkiem
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 20:12   #1076
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Oo a kiedy kupowałaś? Patrzyłam na ich stronie i nie ma żadnych promocji
Na stronie jej nie ma. Kupowałam w piątek w zeszłym tygodniu i w poniedziałek w tym tygodniu (dla siostry)
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 08:10   #1077
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Na stronie jej nie ma. Kupowałam w piątek w zeszłym tygodniu i w poniedziałek w tym tygodniu (dla siostry)
To już prawie tydzień minął. Pewnie te najmniejsze rozmiary powykupowane Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam o tej promocji.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 09:35   #1078
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Hej, witam się i ja

Tak na szybko to zamówiłam: http://allegro.pl/blinge-asymetryczn...072095473.html szarą i białą.
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 13:44   #1079
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Hej, witam się i ja

Tak na szybko to zamówiłam: http://allegro.pl/blinge-asymetryczn...072095473.html szarą i białą.
Ciekawe czy w rzeczywistości będą się tak super prezentować
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 14:50   #1080
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Allegrowe zakupoholiczki - wątek o wszystkim i niczym ;)

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Ciekawe czy w rzeczywistości będą się tak super prezentować
No właśnie też jestem tego ciekawa
Ogólnie od nich z towaru dziewczyny były zadowolone więc może ta też będzie ok
Chociaż wiecie..u mnie to może różnie wyglądać z brzuchem w obwodzie 105 także się nie sugerujcie
Ale postaram się dać zdjęcia jc.
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-06 08:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.