Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:) - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-18, 21:46   #3901
lucky blue rose
Raczkowanie
 
Avatar lucky blue rose
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 281
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka a ja myslałam ze Ty na ten ślub to w Polsce idziesz haha no i co kupiłas w koncu??

no chyba pojde do tego fryzjera - do pracy ide niech cos mi zrobia... ale boje sie jakos..
ja tez dzis jaka taka padnieta jestem, ze wszystkimi sie kloce. normalnie szok. chyba przez ta prace, juz sie stresuje - z tydzien juz konferencja, za 2 do pracy... eeeehhhh
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
lucky blue rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 21:55   #3902
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Helo babeczki ,dawno mnie nie bylo,totalny brak czasu,ostatnie kilka dni spedzone u mamy dzis wypad nad jeziorko,ostatnio strasznie sie duzo dzieje

Alusia i Emilka z okazji Waszego Święta spoznione ale szczere zyczenia zdrówka,radosci , pociechy z rodzicow i niech wszelkie zło was omija


Doridee super fotki i gratulacje z powodu ślubowaniabędziesz sliczna panna młodą

no to popisalam ,Nadula sie obudzila,ostatnie nocki to koszmar,chyba zebole ida,jutro cos popisze buziaki
__________________
Nadia-mój mały WIELKI skarb)))
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-18, 22:15   #3903
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Lucky chodzi ci co kupilam do ubrania czy prezent haha Jak do ubrania to zaj...sta spodnice i bluzke wszystko czarne haha i torebke to butow czerwona do ktorej tylko perfume zmiescilam haha a na prezent to komplet garniakow do gotowania w zestawie byly miski i komplet jakas chochla jakies do sosu do smazenia cos takiego .Przydatne na nowej drodze zycia haha. Ogladalam tez te film i mi sie podobal brutalny bo brutalny ale super zrobiony te film i te szczesliwe zakonczenie hehe .


Ja dzis wieczor filmowy a tz-towi gram na gulu ipytam sie czy idziemy na impreze haha a on dalej nietomny Rosl zjadl ale malym to sie dzisiaj nic a nic nie zajmowal .hehe

Kartal nauczyl sie robic PFFF PFFF i powietrze wypuszczac hehe powtarza zaraz jak ktos robi albo klaka haha czad I cos chce powiedziec pokazuje palcem i cos mowi dlamnie to jest poprostu jakis dzwiek A klijetka angielka wczoraj mowi ze on do niej nawijal what s that haha czad ja jej mowie ze on nie mowi to sie kluci zemna ze mowi hehe.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 11:24   #3904
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Boze Drogi !!! Juz jestem dziewczynki, nie mialam internetu, dopiero dzisiaj mi maz zrobil Ale sie ciesze, ledwo przezylam te dni Ale na szczescie juz mam Wejde wieczorem to klikne kilka zdan teraz ide na spacerek Milej niedzieli, papa
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 14:20   #3905
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Sniezynka haha wizaz wciaga .


Dopiero mi maly zasnol i to jeszcze z placzem.Juz sie gubie kiedy ma spac i cos mi sie wydaje ze przeskoczymy na jedna drzemke .Rano tez cos ciezko bylo ale zasnol i wstalismy o 12 haha Kartal juz wczesniej sie obudzil ale siedzial w lozeczku i swirowal .

Jutro juz mamy klucze do domu szybkie sprzatanie przeniesienie naszych rzeczy i mam nadzieje ze w tym tyg bede miec polska tv i neta .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 17:31   #3906
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Już jestem Było super bomba, mimo że miałam obowiązki to bawiłam sie super, tym bardziej że to świadek przejął pałeczkę (wprawiony, świadkował już siódmy czy ósmy raz). Wyszliśmy o 5 rano ale impreza trwała do 8.00 - nieźle Andrzej nie brał aparatu ale pewnie jakieś fotki dostanę to wrzucę Panna młoda wyglądała przepięknie, w ogóle z niej laska - modelka
Za tydzień znowu jedziemy na wesele tylko tym razem do Pruszcza Gd. Tam to dopiero są zawodnicy - strach sie bać

Monka super, będziecie w końcu na swoim, zazdroszczę Ciasne ale własne Uwielbiam whiskacza, pijesz czystą czy z colą? Ja zazwyczaj drinki chociaż jak jest z górnej półki to wypiję tylko z lodem

Lucky idź koniecznie na ten pokaz, na pewno super Ci dobiorą fryzurkę Ja tam sie nie boję zmian, wręcz muszę co jakiś czas coś zmienić bo sie nudzę, podziwiam jak ktoś nosi taka samą fryzurę latami Ja zapuszczam włosy tylko po to żeby mieć co ścinać
Też niedawno oglądałam Apocalipto - mi sie podobał, i najważniejsze że dobrze sie skończył. A brutalna to jest ostatnia "Piła" - jak dla mnie film zupełnie bez sensu...

Dziewczyny dzięki za gratulacje Mam nadzieję, że się nie rozmyślę
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 18:56   #3907
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee szuper ze sie imprezka udala i za tydzie powtorka no tym razem ja zazdroszcze haha.A Aluska z wami byla czy wogule jej nie braliscie?Oczywiscie wieczorem to pewnie jej nie bylo hehe jeszcze by sie jej spodobalo .Pila no jak dlamnie to juz naciagane nie ma to jak jedynka nowy watek cos innego a nastepne czesci juz wiesz czego sie spodziewac jakimi zasadami rzadzi sie film Choc piraci dwojeczka byla odlocik hehe zato trojka nie wciagnelam sie moze dlatego ze kiepska jakosc filmu.Whiskacze to ja wole z coca cola hehe kiedys nie lubialam wogule a teraz to mowie ze mam 3 facetow swojego zycia Kartala tz-ta i mr wiskacza haha.


Maly moj podlapl jak sie straszy ludzi haha moj brat zawsze do niego bu bu i go straszy a te teraz po swojemu i tak dziwnie nacpiera na kogos jak chce wystraszyc hehe trudne do wytlumaczenia ale plewke mielismy dzis haha.

Ide robic spagethii bolo mona leze hehe.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 20:29   #3908
Justyna06.07córciaKarola
Raczkowanie
 
Avatar Justyna06.07córciaKarola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Doridee fajnie się masz jedno weselicho teraz następne nic tylko balować nono a nie potrzebujesz przypadkiem towarzystwa ja chętnie pobaluje na weselu hihi

Monka a to przenosicie się na swoje super, nie ma to jak własny kąt w którym można pożądzić bez niczyjej ingerencji.

Śnieżynko witaj co u was jak tam siostra

Ja jak zawsze zaganiana z moimi skarbami na szczęście remont bliski końca bo mam dość jak widze ten bałagan. Dziewczyny wykończyły mnie dzisiaj normalnie padam kłade się zaraz.A chciałam się spytać śpicie czasem z maluchami moja starsza dzisiaj się obraziła na tata bo powiedział że ja jestem jego żona stwierdziła że jestem jej mamą anie żadną żoną i ona śpi z mamą a nie tata nie przegadasz uparciucha i wten sposób śpie z nią

dziewczyny nie pytałam jak z mówieniem u waszych pociech moja ostatnio mówi mleko jak chce jeść może to nie brzmi jeszcze tak jak powinno ale ja wiem o co chodzi

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-08-19 o 21:48 Powód: post pod postem
Justyna06.07córciaKarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 21:50   #3909
Daria&Grześ
Raczkowanie
 
Avatar Daria&Grześ
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 263
GG do Daria&Grześ
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Witajcie!

Napierw duże buziaki dla szanownych pierwszorazowych jubilatów Miłoszka Gosi wie, Emilki wenezji, Emilki mamuty, Aluni Doridee, Maximiliana Kathi, Zosi Edytci.
Wszystkim dziękujemy za życzenia dla Grzesia.
Wróciliśmy z wywczasów i jutro do pracki buuu!
Było fajowo, chociaż pogoda średnia. Dwa dni opalania i pływania, dwa dni wycieczek bez deszczu, ale burych, jeden dzień przelotnych opadów, trzy ulewne wieczory, taka przeplatanka. Ale ludzie super, więc pogoda zawsze dobra. Grill, ognisko, wędzenie pstrągów, koniki, łódka, kajak i piiiiiiiwkooo, whiskaczyk wieczorkiem, no i nocne Polaków rozmowy... Oj nieszczęśliwa byłam, że wracam...
Fotki jak zwykle na www.rzeka.net/mama ("Pierwsze urodziny" i "Suleczyno") i jeszcze na http://picasaweb.google.com/stachududa/SulCzyno
Dzieci wizażowe na fotkach śliczne, takie już duże.
Przepisy na sałatki chętnie wypróbuję.
Trochę się tu działo!
Doridee, gratuluję decyzji
Monka, świetnie, że Twój wymarzony domek już bliżej niż dalej. Na pewno odetchniesz. Oby tylko biznesik się kręcił i była kaska na pralkę, suszarkę itp. otd, co tam sobie wymarzysz...
Śnieżynka, jak siostra?
Lucky, ja pierwszy ślub brałam lat temu... 18, w sierpniu. Przetrwaliśmy niecałe 12 lat. Jest taki przesąd, żeby nie zmieniać obrączek, bo to żle wróży, a my na 10 rocznicę zrobiliśmy takie cudne z trzech rodzajów złota, śliczne. I co? Nie pomogło "R" Z Marcinem jesteśmy razem 6 lat i nie mamy na razie ciśnienia na legalizację Życzę wszak wszystkim Wam co najmniej takiego szczęścia w miłości, jakim los nas obdarzył

Z roczkiem nie zaszalałam: tort, sałatka owocowa, napoje, słodycze. Goście pojawili się po obiedzie, bo wszystko odbyło się w powszedni dzień - piątek przed samym naszym wyjazdem, zaserwowałam więc tylko słodkie.
Pytałyście, co dzieci piją i jak. Grześ dostaje soki Gerber rozcieńczone z wodą Gerber, lub herbatkę Hipp czy BoboVita, w nocy samą wodę. Mleko je modyfikowane i co najmniej do drugich urodzin takie będzie pił. Robię je na wodzie Gerber. Pije z niekapka, albo kubka z rurką. Picie przez rurkę załapał po pierwszej próbie, w swoje urodziny dostał danonka do picia. Z butelki pije kaszkę rano i wieczorem i w nocy mleko niestety...
Butelki i resztę wrzucam do wrzątku co dwa trzy dni.
Ufff... O czymś zapomniałam?...
__________________
Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie.
A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem .
"Piasku mniej, nosić lżej" - cieszy się głuptasek .
Wraca do dom, worek zrzuca, no a gdzie ten piasek?

Nasze fotki: www.rzeka.net/mama
Daria&Grześ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-19, 22:42   #3910
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Justyna moj maly spi sam w lozeczku chyba kilka razy zemna spal No nie pamietam juz .Wole zeby sam spal i on sie wyspi i ja Choc czasem mam taka ochote wziasc go do siebie i z nim spac No miodzo bylo by ale boje sie ze sie przyzwycaji wiec wole nie ryzykowac Niechce miec problemu tak jak moja kuzynka 5 lat maly ma dalej z nimi spi a ona w ciazy z astepnym i na pazdzierik rozwiazanie I bedzie sie dzialo nie wiem co ona zrobi .
Daria zaliczylam fotki Super atrakcje dla dzieciakow widac ze im sie podobalo i wam hehe Fajny rowerek ten zielony A ta pani w czerwoej bluzeczce to na bank twoja mamuska podobne jestescie.AAAAAAA ten dom do gory nogami to mnie rozbawil haha w jakiej to miejscowosci Wszystko w srodku jest tam do gory nogami? hehe czadowy .I zdjecie Pudziana tez wylukalam z jakiej to okazji , na strong menach byliscie?Zawsze ogladalam super .I Grzesia oczko juz lepiej jeszcze troszke widac ale z czasem to chyba zejdzie , masci jakies na blizny uzywacie bo nie wiem czy w takim wieku mozna Czytalam o masci silikonowej na blizny podobno dobra ale to podobnoAle tak sobie mysle no o maly wlos a mogl stracic oko.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 05:29   #3911
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Hej kochane, dziś za godzinę wreszcie my wyjeżdżamy na urlopik Martwię się o pogodę, bo ja bym chciała leżeć plackiem na plaży No i ciekawe jak Tymek zniesie podróż, na szczęście tylko 2 godziny, ale on jest taki niecierpliwy w aucie

Doridee super super, ode mnie także gratulacje z okazji podjęcia tak ważnej decyzji

Tyle pisałyście o ślubach i weselach...a nam się też jedno przytrafi w połowie września, nasz przyjaciel, chrzestny Tymcia, będzie ślubował swojej drugiej połówce. To będzie tylko cywilny i obiad, wesele i kościelny za rok. A to z powodu wizy i wyjazdu, nie zdążyliby zorganizować dużego weselicha, a koniecznie chcą być już małżeństwem na obczyźnie.

Dario świetnie, że wczasy się tak udały
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-20, 08:24   #3912
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Kochanym dzieciaczkom :
Emilce( wenezji), Oliwce, Aluni, MAxowi oraz Emilce( mamuty)
serdeczności , miłości ,ciepełka i szczęścia
życzą gosiula i Ninka.


Oczywiście kiedy mamy wolne to komputer idzie w odstawkę ,a potem nie można nadgonić z czytaniem.

Jak to dobrze ,że przerabiacie imprezy urodzinowe przede mną ,zawsze można coś podpatrzeć i zastosować.
Chociaż ,na samą myśl o gosciach z rodziny mojego męża dostaję gęsiej skórki. Ma 7-ro rodzeństwa( Czworo + on mają już swoje rodziny ) .nie dosc ,ze jest ich tak dużo to jeszcze co bym nie zrobiła to i tak obgadają .
Dlatego idę po najmniejszej linii oporu i nie szaleję z kulinariami.

Kupiłam już NInce wózeczek dla lalek ( to jest częśc prezentu od mojej mamy ,która jest bardzo daleko i nie moze byc z nami) ,jescze musze kupić jej lalę .Bo narazie wozi królika.

Zazdroszczę wam strasznie tych wesel ,ja też chce na jakieś balety.
Tymczasem nie możemy nigdzie iśc ,bo teściowa nie zostanie z Ninką na noc. Zresztą ja męża to widze praktycznie tylko wieczorem (późnym) i na nic nie mamy juz siły.
koszmar ,za dużo obowiązków ,jak sie skończy lato to dopiero będziemy odpoczywać .
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 11:27   #3913
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cześć kobiety!

No! My już po urodzinach Wszystko się udało, ale z jedzeniem to chyba przegięłam Była dosłownie fura. Emka ładnie się zachowywała, ale za to dzisiaj od rana strasznie truje. Potem opiszę dokładniej co i jak i wrzucę jakieś foty
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 12:21   #3914
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wszystkiego najlepszego dla naszych małych solenizantów
100 lat!!!!

Od kilku dni brakuje mi czasu,doba to dla mnie za mało.
Chłopaki wykanczają ,skad biora takie pokłady energi to ja nie wiem.
Kilka dni temu dopadło mnie przeziebienie,kiedy mi juz przechodzi to dzieci maja katar,
Zgroza a za niecałe 2 tyg Kacper idzie do przedszkola.Mam nadzieje ze im szybko przejdzie.Byłam juz w aptece kupiłam kropelki i witamine C.Teraz to juz bede podawał im wit. non stop
,jesien a co za tym idzie wiadomo.

kilka fotek wklejam
Igorek sam je kanapeczke
i kilka z kąpieli,Igor juz jest po kapieli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24c6cc01f7f2cf83.jpg (42,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dafac7612613c16d.jpg (44,5 KB, 10 załadowań)
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 12:25   #3915
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Co sie dzieje dziś z wizażem
nie moge załączyc fotek

Teraz chyba juz sie udaąło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 289da3b54fa56bb2med.jpg (44,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ff53a657cf37930bmed.jpg (49,2 KB, 7 załadowań)
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 14:08   #3916
Daria&Grześ
Raczkowanie
 
Avatar Daria&Grześ
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 263
GG do Daria&Grześ
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka, na Picasa są zdjęcia zrobione przez naszych przyjaciół. Z Sulęczyna my pojechaliśmy do domu, a oni do Bytowa i część fotek, m.in. Pudzian, są stamtąd.
Ten domek do góry nogami jest w Szymbarku, na Kaszubach oczywiście. Producent domów z drewna stworzył tam skansen do zwiedzania, promując jednocześnie swoje produkty. Jest tam też najdłuższa deska świata (wpisana do księgi Guinessa), place zabaw dla dzieci, można złowić i grillować ryby, kupić chleb prosto z pieca. Część skansenu poświęcona jest Sybirakom.
Oczko smarujemy specjanym żelem na blizny. Rzeczywiście mu się wygładziła ta blizna, ale ślad zostanie. Jeszcze zblednie, to myślę, że nie będzie źle wyglądać, skoro taki jest stan po 3 miesiącach.
A pani w czerwonym, to rzeczywiście moja mama
Alabama, życzymy słonecznej pogody i miłego, spokojnego i bezpiecznego wypoczynku.
Kasiu, fajowo, że Igorek już taki samodzielny. U nas próby samodzielnego jedzenia kończą się tak, że wszystko ląduje praktycznie od razu na podłodze. Jesteśmy jeszcze na etapie zrzucania wszystkiego, co w zasięgu ręki na podłogę...
Grześ chyba wie, że urlop się skończył. Na wakacjach spał o różnych porach, raz nawet do 8.45 - chyba pierwszy raz w życiu tak długo, raz dwie drzemki, raz jedna w ciągu dnia. A dziś - jakby urlopu nie było - wszystko od rana po staremu
Ale muszę Wam powiedzieć, że trochę straciłam wrażliwość na sprawy higieny u Grzesia. Wcześniej fisiowałam, jak chciał pogrzebać w napotkanej kupce piasku. Nad jeziorem chodził umorusany, jak dziecko wojny. Pozwalaliśmy mu na wiele. Swobodnie poznawał świat, zbierał i próbował patyczki, szyszki, trawki, piasku też zjadł sporo Był nie do okiełznania i w końcu się poddałam - i Grześ chyba był szczęśliwszy, że co chwilę nie myję mu rączek. I przeżył! Więc teraz w ogródku wolno mu więcej...

Dziś już w pracy siedzę 8 godzin... Buuuu! Ciężko było znowu zostawić mojego bączka w domu...
__________________
Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie.
A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem .
"Piasku mniej, nosić lżej" - cieszy się głuptasek .
Wraca do dom, worek zrzuca, no a gdzie ten piasek?

Nasze fotki: www.rzeka.net/mama
Daria&Grześ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 16:47   #3917
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

No... Więc jestem wreszcie. Emka z tatusiem i babcią poszli do prababci z tortem, bo nie mogła być na urodzinach

Jak pisałam, z żarciem żeśmy przesadzili i to ostro. Małe wesele Zrobiliśmy: dwa rodzaje sałatek, jajka faszerowane, koreczki, śledzie, ser feta w takiej zalewie z oleju z ziołami, mozarella przekładana z pomidorami i bazylią, udka pieczona, żeberka, szaszłyki drobiowe i wieprzowe, galaretki, pieczeń, krokiety z kapuchą i grzybami- do tego barszczyk, lody,owoce no i tort Goście byli przerażeni natłokiem jedzenia, ale nam wydawało się, że będzie akurat. No cóż... wszystko było dobre, więc nie ma co narzekać.

Fotki. Mąż nie chce być ujawniany, więc tylko tyle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (95,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (90,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (105,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (89,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (93,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.JPG (96,3 KB, 11 załadowań)
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 16:47   #3918
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

jeszcze jedno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.JPG (101,1 KB, 20 załadowań)
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 19:26   #3919
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Daria to dobrze ze juz taka sterylna nie jestes hehe lepiej dla Grzesia niech sobie poznaje po swojemu swiat

Kasia wspolczuje choroby twojej i oby chlopakom przeszlo i skoczyli sie na katarze .Fajne fotki , chlopaki szaleja haha

Wenezja to rzeczywiscie male przyjecie bylo jak na zareczyny haha Emka cudna zmienila sie jak dlamnie slicznie wyglada Torcik smacznie tez wyglada


Uwaga MAMY DOM haha jeste tak podekscytowana ze ahhhhh hehe szkoda ze akurat ciotka przyjechala haha haha
Kupilismy dzis tv pralke i duperelki kuchenne itd zeby przezyc te 2 tyg do mojego wyjazdu do Polski haha Facio w czwartek wpada robi mi cyfre jeszcze necik muszimy zalatwic .I swiety spokoj sami w koncu Malemu sie podoba wiecej miejsca do zabawy. Zwaluje mnie troche wystroj ale coz musze poczekac .Sasiadow znamy sa kljetemi naszego sklepu takze bezproblemowo haha.W sypialni mamy zlew haha no smiechy mysle co z nim zrobic czy go zostawic i zajefajna toaletke sobie zrobic czy sie go pozbyc.EEE spadam bo robota czeka haha .Ale szuper .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-20, 21:51   #3920
Justyna06.07córciaKarola
Raczkowanie
 
Avatar Justyna06.07córciaKarola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja nono ale przyjęcie a ile jedzenia rany zaszalałaś. Emka oczywiście wygląda ekstra.

Daria dobrze że dajesz małemu swobode dzieciaki powinny wszystkiego spróbować inaczej się nie nauczą co dobre oczywiście są granice, moje to robią co im się podobaurwanie głowy. A Grzesiu to może ganiać z moim grubaskiem pasowali by do siebie

Monka widzisz ja też sypiam z moją starszą czasami a jak nie ma mnie obok to pierona wnocy mnie szuka, daj spokój nie mamy małżeńskiego łóżka tylko od święta
Mała ostatnio pokazuje pazurki jak jej czegoś nie dasz to larmo na całego musi to mieć i koniec od małego chce rządzić super starsza spokojniejsza niż ten maluch. Gratuluje domu teraz to bedziesz zagoniona
Justyna06.07córciaKarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 22:01   #3921
Justyna06.07córciaKarola
Raczkowanie
 
Avatar Justyna06.07córciaKarola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

ja też nie moge zdjęć dołączyć jutro sprubóje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0a14d69af34a63b3med.jpg (35,2 KB, 16 załadowań)
Justyna06.07córciaKarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-20, 22:31   #3922
lucky blue rose
Raczkowanie
 
Avatar lucky blue rose
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 281
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

śliczne zdjęcia dziewczyny - Justyna ale ładniutkie masz córeczki, Wenezja fajne przyjęcie, moje dopiero przede mną no i Daria - jeszcze nie przebrnęłam przez wszystkie haha
ale sie nam dzieci starzeją

Monka - gratuluje domu super no i zazdroszcze hehe

a nam sie aparat zepsuł na amen chyba musimu kupic nowy bo umyka tyle chwil, zreszta juz umknęło... teraz był 3 tygodnie z moja mała szwagierka na Sardynii i juz sa zaległosci. trzeba wiec kupic.
poszlam dzis po sukienke i kupiłam spodnie. i koszule. basta - nie kupuje sukienki zle sie to skonczy. i zamowilam sobie spodnice ...taka super ...eheheee no wiecie - do pracy. juz mam takiego stresa ze koniec...

a moj aniolek jak zawsze kochany, nic dziwnego sie nie dzieje, dalej ma 4 zeby, nie chodzi samodzielnie ale za raczki to chetnie... czekamy na urodzinki juz sie ciesze
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
lucky blue rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 06:15   #3923
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka gratuluje domku,teraz juz nie bedziesz mieszkac wśród samych turasków hi hi.My mamy działke budowlaną,przepisała nam babcia.tylko funduszy brak na rozpoczęcie budowy.Prawdopodobnie w przyszłym roku zaczniemy coś tam robic.szczerze mówiąc to wolałabym juz kupić dom niz go stawiac.

Dario nie zawsze Igor tak ładnie sam zjada,bardzo często zdaża sie właśnie tak,że wszystko ląduje na podłodze.

Wenezja Emilka jak zawsze śliczna,a torcik smacznie wyglada.

Gosiula dawaj tu szybciutko nowe fotki Ninki,zaniedbujesz nas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ziel igor.jpg (21,9 KB, 5 załadowań)
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 08:08   #3924
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

kasia- nie ma sprawy ,zaraz zawalę jakieś foty mojej gadziny małej.
Nie wiem co mam z nią robić w nocy ,ostatnie dwie nocy nie spała prawie wcale.
Wykańcza mnie to ,zwłaszcza ,ze rano trzeba isc do roboty i być przytomnym.

wenezja- ależ Emka ma długie włoski , super laska. my wczoraj omawialiśmy z mężem przyjęcie urodzinowe i właściwie sama muszę podjąć decyzje co zrobić ,tatuś tylko dostarcza kasę i ewentualnie przyniesie zakupy z auta. Tato jest z chłopami.
Oczywiście gro gości to jego rodzina ,ale trudno .

Daria- super fotki i zazdroszczę wyjazdu, na szczęście my mieszkamy na Mazurach więc chociaż wody u nas dostatek.

Monka- gratulacje ,wiem jak sie dobrze mieszka samemu .Ja chętnie bym zamieniła mieszkanie na dom na si,ale tam gdzie mamy działki to niestety jeździ jeden autobus dziennie ,więc moje dzieciaki ,a zwłaszcza Oskar byłyby bardzo ograniczone.On ma dużo zajec po południu ,więc ja musiałabym czekać na niego ,albo jeździć kilka razy dziennie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 267.jpg (66,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 269.jpg (60,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 276.jpg (101,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 277.jpg (45,5 KB, 15 załadowań)
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 11:05   #3925
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka gratuluję chatki Jak sie ogarniecie to wrzuć jakieś fotki

Daria fajne foteczki, widać ze wypoczynek sie idał - super. Powiedz czy Grześ jest zainteresowany tym rowerkiem czy tak srednio? Zamierzam kupić Ali podobny a w zasadzie to moja siostra. Myślimy nad modelem i czy w ogóle sie Ali spodoba
Alicja też sama pieknie zajada Nic nie ląduje na podłodze no chyba że z rączki ucieknie
Dobrze, ze już wyluzowałaś ze sterylnością Ala też chodzi swoimi ścieżkami, poznaje świat po swojemu, daje jej duuuużo luzu

Wenezja
ale zaszalałaś na urodziny Emka już taka duża, bardzo sie zmieniła, chyba najbardziej z naszych dzieci Ślicznie wygląda w tym kucyczku

Alabama udanego wypoczynku i pięknej pogody

Gosiula Ninka słodka, najbardziej podoba mi sie zdjecie jak śpi w tych różowościach

Byłam dzis z Ala na szczepieniu (odra, świnka, różyczka). Ala bardziej napłakała sie przy badaniu i ważeniu niż zastrzyku Jaka ona jest niedotykalska to po prostu szok Nie mogłyśmy jej zważyć tak sie wierciła, w przyblizeniu wyszło ok. 8,900, lekarka smiała sie ze modelka mi rośnie, długa i chuda
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 13:29   #3926
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Oj, zmienia się Emka, zmienia!

Torcik mięliśmy taki sam jak na chrzcinach. Zamawialiśmy w tej samej restauracji, gdzie je robiliśmy To biszkopt przekładany bitą śmietaną i w bitej śmietanie z owocami. Pycha! Cały nam poszedł, mimo, że był sporo większy. Nie jest słodki, taki w sam raz. Pyyyyyyyyyyyycha, ale ile kalorii
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 13:55   #3927
Justyna06.07córciaKarola
Raczkowanie
 
Avatar Justyna06.07córciaKarola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja ale narobiłaś smaka na ten torcik ja to jestem okropny łasuch na słodycze i ta bita śmietana mniammm

Gosiula ale masz fajnego malucha a to zdjęcie jak śpi przesłodkie.Ci faceci to widze że są tacy sami mój też tylko dostarcza kase a reszta spada na mnie tacy są no cóż.

Doridee no to ładnie będą dwie modelki w domu mała i ty, twój to pewno zadowolony

U nas ok ostatni podaje normalne mleko z kartonika i jak narazie nic się nie dzieje pije i chce więcej a i próbowała kotlecika mielonego bardzo jej smakował oczywiście dostała do rączki wszystko chce sama
Justyna06.07córciaKarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 19:06   #3928
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Gosiula hehe czadowa ta fotka z tym autkiem i noga haha Sliczna ta twoja cora.

Kasia no budowa trwa i trwa no chyba ze sie ma milioy na kocie to trwa krocej hehe takie zycie Smiesznie Igorek wyglada na tej fotce.

Lucky hehe jak to kobita jedno chce a co innego kupuje hehe tez tak mam.

Justyna fajne dziewczyny i jak to bywa zawsze znajzie sie czarna owca w rodzinie hehe czyli Karola haha Musi sie wszystko rownowazyc.Ja tez czarna owca i dostarczam rodzinie adrenaline hehe.

Doridee fotki wole dac za rok haha jak zrobimy remoncik tak jak chce teraz nic specjalnego A po remonciku wkleje fotki przed i po hehe takze cierpliwosci.

Mielismy juz dzis spac ale lozko jeszcze nie zlozone W szafach juz poukladane heh i zalamka moj tz ma wiecej ciuchow niz ja w piatek jade na zakupy haha musze nadrobic .Mialam okna myc ale jak otworzylam jedno to w szparach byly PAJAKIIIIIIIIIIII brrrrrrrrrrrr tragedia wiec nie myje musze kogos wynajac hehe nie ma opcji zebym je umtyla .W srodku tylko przetarla hehe.Tylko musze kolesia uprzedzic i sie sytac czy pajakow sie nie boji bo one sa ogromne albo spaly albo nie zywe hehe a feeeeeeee. Malego mi fryzjerki pobawily ja porobilam .Kanapa w pokoju haha i jest wielka od sciay do sciany nie ma miejsca haha smiechy .Bujam zaraz z kolezanka poukladac reszte i zagramy napijane szachy fajna gra hehe Tablica do szach warcabow i 40 kieliszkoe Trzeba zapelnic dwoma kolorami jak ktos cie bije to pijesz haha .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-21, 19:27   #3929
MaGdUlKa81
Raczkowanie
 
Avatar MaGdUlKa81
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: stargard szcz.
Wiadomości: 87
GG do MaGdUlKa81
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

hej kobietki daaawnooo mnie tu nie było ale cały czas brakuje mi czasu zwłaszcza ze jak przyjde z pracy to ciągle łaże za Kubą, pochłania mnie całkowicie a jak juz spi to marze tylko o lozku i nie w glowie mi komp teraz troche luźniej bo tz wyjechał


aa u nas Kubuś chodzi juz sam!!!!a ja biegam za nim, mały szkrab wszystko musi dotknąc zobaczyc i jak sie da to zjesc, bo mały odkurzacz sie z niego zrobił

pozadrawiam wszystkich
MaGdUlKa81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 09:43   #3930
Justyna06.07córciaKarola
Raczkowanie
 
Avatar Justyna06.07córciaKarola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka hej ja też nie znosze pająków jak jakiegoś widze to zmykam z krzykiem, mieszkam na 4piętrze i takie byki włażą przez okna bryy ani mi nie przypominaj. Fajna gra ja to bym chyba cały czas przegrywała haha

Magdulka witaj fajnie że kuba chodzi a wklej zdjęcia

U nas kiepska pogoda pada dziewczyny muszą siedzieć w domciu a nie lubią tego wreszcie końcówka remontu. Napisze później moja obstawa mi nie daje pisać pa
Justyna06.07córciaKarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.