Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-04, 07:45   #1591
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No niestety, taka jest prawda. Nie powiesz, że nie masz rozstępów, że nie wisiała Ci skóra bo byś skłamała.
Ja nie mam ani jednego rozstepu u po 2 ciazach.
Skóra się wchłania około 3-5 dni, no i na boga, nie wyglada tak jak na tych zdjeciach- nie wiem skad oni to wzieli
mam głądkie, jędrne , solidnie umiesnione ciało- kiedyś wklejałam na Wizaż swoją fotkę (jakas podobna dyskusja pt: jak to ciąze rujnują ciało - nie rujnują, zrujnowac ciało mozna tylko samemu i ciaze nie sa do tego potrezbne, wystarczy antykoncepcja hormonalna (sory) syfiasta dieta, brak sportu) i to w okresie kontuzji czyli w stanie odmiesnionym i jak na mnie, zapuszczonym.
Teraz wygladam duzo lepiej.
Na lato się nie szykuję, bo cały rok jestem w formie i bez cienia problemu wskoczyć mogę w bikini w każdej chwili i wygladam lepiej niz większosc galaretowatych młodych dziuń, którym się wydaje , ze wystarczy się wychudzić a przy każdym ruchu ciało się trzęsie jak meduza a cellulit nawet przez ubranie widać, plecki przygarbione, kolanka podgiete od przykurczy i łazenie ze stopmi na zewnatrz albo wewnątrz z brku siły funkcjonalnej ciała.

A, cellulitu tez nie mam. przykro mi.


Tak ze tego.
Jak tu któraś myśli, ze będzie piekna na wieki bo nie zajdzie w ciaże to ->


To jest ciezka praca na stałe + dobra dieta na stałe, a nie brak ciaży.
Moze czas odłożyć złudzenia na bok a chwycić za buty do biegania, albo sztangę. ))
Zeby za parę lat zdziwka nie było, ze w ciazy nie byłyście a zadek wisi jak 2 naleśniki z kalafiorem, plecy garbate, galareta na brzychu nawet jesli chudy, na udach cellulit a pod ramionami skrzydła wiszą jak u nietoperza.


Swoja drogą nie wiem skad te zdjecia sa pobrane. Moze z USA gdzie te kobiety od małego były chowane na smieciowym żarciu i przez to ich ciała są może i otłuszczon ale _niedożywione_ +, sportu nie widziały poza TV.
W zyciu czegoś takiego u żadnej znajomej nawet po porodzie niedługo, nie widziałam.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 07:59   #1592
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No niestety, taka jest prawda. Nie powiesz, że nie masz rozstępów, że nie wisiała Ci skóra bo byś skłamała.
A od kiedy ty taka znawczyni kobiecych ciał po porodzie jesteś?Za dużo zdjęć się na necie naoglądałaś i mierzysz wszystkich jedną miarką.

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ja nie mam ani jednego rozstepu u po 2 ciazach.
Skóra się wchłania około 3-5 dni, no i na boga, nie wyglada tak jak na tych zdjeciach- nie wiem skad oni to wzieli
Te zdjęcia są przerażające i nie znam żadnej osoby mi bliskiej, która miałaby taki brzuch po porodzie. Nie wiem ile to trzeba by było przytyć w ciąży, aby skóra tak wyglądała. Ja w II ciąży przytyłam około 17 kg. W pierwszym tygodniu po porodzie spadło mi samo 10 kg a później po mału reszta i wróciłam do wagi wyjściowej. Brzuch jak sprzed ciąży, piersi z natury duże i jędrne nie zamieniły się we flaki jak to inni "znawcy kolorowych jaj" twierdzą.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:30   #1593
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dla mnie hitem jest "tycie po tabletkach antykoncepcyjnych". Co najlepsze są jednostki, którym nie wytłumaczysz, że nie tyje się od tej małej tableteczki, tylko od żarcia które wpiernicza bez przerwy.

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
Ja nie tyję tylko pralka kurczy mi ubrania

Prawdę mówiąc zapuściłam się będąc w związku, przez codzienne piwo obiady z chińczyka i kolacje o północy
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:43   #1594
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Ja sobie w kuchni siłkę urządziłam. Muszę w końcu zacząć z niej systematyczniej korzystać, bo kremy nie chcą działać.

Też uważam, że fleje w ciąży musiały być flejami wcześniej.

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2015-03-04 o 08:45
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:50   #1595
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Co do tyciu lekach to sprawa nie jest tak prosta.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:51   #1596
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Ano. Po sterydach np. się tyje i to niezależnie od diety....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:24   #1597
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cześć, mogę dołączyć? "Około trzydziestki" się łapie?
Żadnych dzieci, bo sama siebie opanować nieraz nie potrafię, a jeszcze kogoś mieć na głowie, to nie do wyobrażenia. Moi biedni rodzice też nie powinni mnie powoływać na świat, gdyby mieli choć odrobinę rozsądku. Cóż, stało się, ale w sumie ani im, ani sobie nie zazdroszczę
A zwierzaki - tak, całe mnóstwo!

/Zakonna, słowo daję, że Cię nie śledzę! Tak jakoś wychodzi, że gdziekolwiek zajrzę na tym forum, tam Ty juz dawno jesteś /

Edytowane przez 201705080934
Czas edycji: 2015-03-04 o 09:25
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 10:30   #1598
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Witamy

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 10:38   #1599
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

A po jakich lekach się chudnie?
Niezależnie od diety
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 10:41   #1600
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Po tygodniowym pobycie w szpitalu

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 10:47   #1601
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Ach ta dieta szpitalna

Tylko odwiedzający dokarmiają.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 11:06   #1602
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Tez mnie bawiło tycie po lekach. Dopóki nie nabilam sobie 25 ekstra kg na lekach psychiatrycznych. Owszem, tyje się od żarcia. Tyle, ze nie masz czasami kontroli nad ilością pożywienia jakie jesz w trakcie leczenia. A metabolizm szaleje w trakcie leczenia
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:07   #1603
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ach ta dieta szpitalna

Tylko odwiedzający dokarmiają.

Nie zawsze wolno.
Mnie nie było wolno i od razu schudłam 3kg przez dwa tygodnie....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:10   #1604
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
A od kiedy ty taka znawczyni kobiecych ciał po porodzie jesteś?Za dużo zdjęć się na necie naoglądałaś i mierzysz wszystkich jedną miarką.
Te zdjęcia są przerażające i nie znam żadnej osoby mi bliskiej, która miałaby taki brzuch po porodzie. Nie wiem ile to trzeba by było przytyć w ciąży, aby skóra tak wyglądała. Ja w II ciąży przytyłam około 17 kg. W pierwszym tygodniu po porodzie spadło mi samo 10 kg a później po mału reszta i wróciłam do wagi wyjściowej. Brzuch jak sprzed ciąży, piersi z natury duże i jędrne nie zamieniły się we flaki jak to inni "znawcy kolorowych jaj" twierdzą.
Zgadzam się,z cavą też. Ja np: przed ciąża byłam szczuplutka,nawet za przytyłam 12 kg w ciąży i mam teraz wage w normie.A każdy mnie chwalił i chwali jak teraz super wyglądam. :P No cóż,zero obwisłego ciała vel brzucha,zero cyca do pasa,tylko jędrne piersi itd Poprostu mam boskie ciało.

Aczkolwiek,np: moja bratowa po pierwszej bardzo dużo przytyła i jest teraz z niej kawałek baby. :P A przed była bardzo szczupła.Może miała przekonanie,że trzeba jeść za 2-óch.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:15   #1605
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Witamy

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!

Miło mi
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:28   #1606
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Wiadomo że każda ma inaczej. Ja wiem jak zmieniło się ciało mojej mamy i mogę się spodziewać że z moim będzie podobnie co mnie mocno zniechęca :P

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:40   #1607
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ano. Po sterydach np. się tyje i to niezależnie od diety....
Nieprawda. Piszesz głupoty. Wszystko zależy od organizmu, diety, sposobu życia. biorę sterydy od 14 lat bo muszę, jestem chora i trzymam wagę 50-55 kg przy wzroście 164cm. W pewnym momencie nawet sporo schudłam, ważyłam 47 kg.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Wiadomo że każda ma inaczej. Ja wiem jak zmieniło się ciało mojej mamy i mogę się spodziewać że z moim będzie podobnie co mnie mocno zniechęca :P

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
No dokładnie. Ja nie napisałam, że każdej kobiecie się robi paskudny brzuchy tylko, że ciąża zmienia ciało i nikt mi nie wmówi, że nie. A też widzę jak mamie się ciało zmieniło, jej siostrze. I wiem, że i mi by się tak zmieniło.

A już pierdzielenie, że się nie ma cellulitu...co to ma do ciąży
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:45   #1608
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Nieprawda. Piszesz głupoty. Wszystko zależy od organizmu, diety, sposobu życia. biorę sterydy od 14 lat bo muszę, jestem chora i trzymam wagę 50-55 kg przy wzroście 164cm. W pewnym momencie nawet sporo schudłam, ważyłam 47 kg.
Naucz się zwracać do ludzi w sposób kulturalny bo Cię zgłoszę do moderatora za chamstwo.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:47   #1609
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Wyglądam na mniej, nie jestem stara
mnie tez daja mniej, tak o 10 lat odmladzaja. Niby fajnie, ale jak traktuja jak glupia smarkuje, to juz mi sie przykro robi.

Dziewczyny jak wy dajecie rade przeczytac te biale litery. ja sie domyslam, ale jak dluzszy tekst to wogole nic nie przeczytalam
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 12:10   #1610
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość

Dziewczyny jak wy dajecie rade przeczytac te biale litery. ja sie domyslam, ale jak dluzszy tekst to wogole nic nie przeczytalam
Na kompie podświetlam myszką cały tekst napisany na biało .

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Wiadomo że każda ma inaczej. Ja wiem jak zmieniło się ciało mojej mamy i mogę się spodziewać że z moim będzie podobnie co mnie mocno zniechęca :P

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
Skoro każda ma inaczej to czemu porównujesz siebie do mamy? Ja nie wyglądam po ciąży jak moja mama czy siostra. Każda z nas ma "swój indywidualny" brzuch.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość

No dokładnie. Ja nie napisałam, że każdej kobiecie się robi paskudny brzuchy tylko, że ciąża zmienia ciało i nikt mi nie wmówi, że nie. A też widzę jak mamie się ciało zmieniło, jej siostrze. I wiem, że i mi by się tak zmieniło.
Zatem jakim prawem oceniasz użytkowniczkę skoro jej nie widziałaś po porodzie? https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1575
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 12:26   #1611
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Ja nie mam motywacji do trzymania diety a tym bardziej ćwiczeń. Wiem, że w ciąży jeszcze bardziej bym się upasła. Ale to ja.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 12:55   #1612
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Na kompie podświetlam myszką cały tekst napisany na biało .

No kurcze, jaka ja durna tak tez mozna , dzieki ci kochana kobieto

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ja nie mam motywacji do trzymania diety a tym bardziej ćwiczeń. Wiem, że w ciąży jeszcze bardziej bym się upasła. Ale to ja.
ja tez nie, dlatego ja nigdy nie bylam taka jedrna jak cava, nawet wtedy jak przy wzroscie 175 wazylam 60kg. Teraz na zime sobie nafutrowalam prawie 3kg, a ze jeden dzien cieplo, a zaraz drugi zima wraca to mam ciagotki na podjadanie. Licze ze niedlugo sie z tym uporam i mi to zleci

m.a.r.t.a ja tez wygladalam inaczej jak moja mama. Mam dominujace geny po ojcu, jestem wysoka jak on i bynajmniej nie taka drobna jak moja mama, tylko kawal baby. Kazdy mowi, zem do mojego wzrostu szczupla, ale rozmiar garderoby to 42/44. Moja niska mama w obecnej chwili tez nosi 42 i oczywiscie wyglada inaczej. W mlodosci gdy byla szczuplejsza to tez to inaczej wygladalo. Wogole mamy inny tym figury. ja mam figure H, male wciecie w pasie, a moja mama byla typowym X, typowa klepsydra, figura Monroe z talia osy i kobiecymi biodrami i nawet teraz mimo ze jest okraglejsza i brzuszek dostala, to nadal wciecie w pasie ma.
Pamietam jak mi mowial, ze po porodzie to skora wlasnie wisi, jest pomarszczona jak u zwiedlego jablka. Po paru tygodniach wraca wszystko do normy, ale zaraz jak wstala z lozka po urodzeniu mnie, tak miala. U mnie bylo zupelnie inaczej, ja pod skora mialam jeszcze poklady tluszczyku, wiec nic mi nie wsialo i nie bylo pomarszczone. Mialam brzuch jak w 4 m-cu ciazy , co moja rodzieciela bardzo zdziwilo. I bez sportu, bez diety w ciagu 6 m-cy kilogramy spadly, choc oczywiscie figura sie troche zmienila, te 2 cm wiecej tu, tam znow 2 cm mniej, ale przede wszystkim zauwazylam ze przemiana materia sie zmienila. Z drugiej strony jak moje dziecie mialo 1,5 roku to mnie stuknela 30-tka, wiec tez to pewnie mialo znaczenie. teraz dobiegam 40-tki i tez widze, ze jest jeszcze inaczej, kazde podjadanie wlazi w brzuch/biodra, a kiedys moglam sobie na wiecej pozwolic
Kazda z nas jest inna. jednym latwiej wrocic do poprzedniej wagi ciala, inni potrzebuja wiecej czasu i wysilku. Jeden rzre za pieciu i suchy jak patyk, a inny gloduje, zeby jakos wygladac. Nie da sie wlozyc wszystkich do jednego worka
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:56   #1613
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Wiadomo że każda ma inaczej. Ja wiem jak zmieniło się ciało mojej mamy i mogę się spodziewać że z moim będzie podobnie co mnie mocno zniechęca :P

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
Ja zawsze miałam wagę w normie. Kocham jeść. I nie wyobrażam sobie, że musiałabym schudnąć Nawet nie wiem jak to się robi?

Znajoma działa w jakimś stowarzyszeniu matek. Nie bardzo wiem o co chodzi, ale rzucił mi się w oczy taki opis na fb:
"Chęć powrotu do sylwetki z przed ciąży nie jest niemożliwa, udaje się to wielu kobietom. Większym problemem są zmiany spowodowane trudnym porodem, zespół zwiotczenia pochwy, problem nietrzymania moczu, bóle po cesarskim cięciu, napięcia mięśniowe, problemy z kręgosłupem, rozstępy, zdecydowanie mniej jędrne piersi, ale też problemy psychiczne i trauma."
Babki organizują szereg lekarzy żeby opracować program rehabilitacji po ciąży.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 13:59   #1614
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Naucz się zwracać do ludzi w sposób kulturalny bo Cię zgłoszę do moderatora za chamstwo.
To norma u tej osoby, nie umie inaczej
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 14:48   #1615
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
To norma u tej osoby, nie umie inaczej
Jak ktoś pisze bzdury to mu to mówię wprost. Jak się nie podoba to zawsze można to zgłosić.
Jak ja nie trawię takie lizania się po tyłkach bo się paniusia obrazi!
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 14:52   #1616
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Jak ktoś pisze bzdury to mu to mówię wprost. Jak się nie podoba to zawsze można to zgłosić.
Jak ja nie trawię takie lizania się po tyłkach bo się paniusia obrazi!
Lepsze lizanie po tylku niz Twoje prostactwo i chamstwo. Co niejednokrotnie udowodnilas. Eot z mojej strony.
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 14:54   #1617
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Lepsze lizanie po tylku niz Twoje prostactwo i chamstwo. Co niejednokrotnie udowodnilas. Eot z mojej strony.
Lizanie po tyłku NIGDY nie jest lepsze. To zwykłe wazeliniarstwo. Po co? po to żeby Cię wszyscy lubili? to tak nie działa.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 14:56   #1618
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Jest jeszcze coś pomiędzy podlizywaniem się a byciem niegrzecznym. Zwykła rozmowa na poziomie, bez ukrywania własnego zdania i bez obrażania rozmówcy.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 15:00   #1619
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Lizanie po tyłku NIGDY nie jest lepsze. To zwykłe wazeliniarstwo. Po co? po to żeby Cię wszyscy lubili? to tak nie działa.
Mowisz na podstawie wlasnych doswiadczen?
Zakoncz ten bzdurny off top i wroc do tematu watku.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Jest jeszcze coś pomiędzy podlizywaniem się a byciem niegrzecznym. Zwykła rozmowa na poziomie, bez ukrywania własnego zdania i bez obrażania rozmówcy.
Klamiesz!
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 15:12   #1620
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Bezdzietne z wyboru / nie chcę mieć dzieci cz. III

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No dokładnie. Ja nie napisałam, że każdej kobiecie się robi paskudny brzuchy tylko, że ciąża zmienia ciało i nikt mi nie wmówi, że nie. A też widzę jak mamie się ciało zmieniło, jej siostrze. I wiem, że i mi by się tak zmieniło.
Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No niestety, taka jest prawda. Nie powiesz, że nie masz rozstępów, że nie wisiała Ci skóra bo byś skłamała.
Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Zatem jakim prawem oceniasz użytkowniczkę skoro jej nie widziałaś po porodzie? https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1575
Widziała swoją mamę i siostrę. Stąd wie, że inne kobiety to takie same flaki i fleje.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-03 19:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.