Offopowe Zapuszczanie, część 50! - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-06, 20:40   #3181
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Wlasnie rozstalam sie z Tztem... Tym razem definitywnie- mam nadzieje. Wiecie, to dziwne... Rycze jak glupia, nie moge oddychac, tak mi zle... Ale modle sie zebym miala doc sily i do niego nie wrocila... Rozmawialismy normalnie, wiem, ze w razie czego jest... Ale material na mojego faceta zaden, szkoda, ze doszlam do tego po 3 latach wspolne plany poszly....

Ale zleciało... ważne że po 3, a nie później. Dasz radę
Młodziutka jesteś, to i za jakiś czas poznasz kogoś na pewno, takiego, który będzie odpowiedni dla Ciebie
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 21:09   #3182
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość

Ale zleciało... ważne że po 3, a nie później. Dasz radę
Młodziutka jesteś, to i za jakiś czas poznasz kogoś na pewno, takiego, który będzie odpowiedni dla Ciebie
Mozliwe... Ale kurde teraz czuje sie naprawde, naprawde zle. Z tym, ze wiem, ze to jest dobre... Eh. Przykre jest to, ze poowiedzial, mi, ze jestem pod kazdym wzgledem kochana, wiec nie wie dlaczego nie umie sie odwzajemnic (na moj gust po prostu zabraklo milosvi).. Wiec to przykre, ze jestem"taka super" a i tak to nie starcza zeby mnie kochac wiem, ze bredze, ale czuje pustke
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 07:40   #3183
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Mozliwe... Ale kurde teraz czuje sie naprawde, naprawde zle. Z tym, ze wiem, ze to jest dobre... Eh. Przykre jest to, ze poowiedzial, mi, ze jestem pod kazdym wzgledem kochana, wiec nie wie dlaczego nie umie sie odwzajemnic (na moj gust po prostu zabraklo milosvi).. Wiec to przykre, ze jestem"taka super" a i tak to nie starcza zeby mnie kochac wiem, ze bredze, ale czuje pustke
Trzymaj się Krasko, duuuużo siły.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 08:09   #3184
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Krasko dobrze, że to stało się teraz, nie potem, gdy np. byłyby dzieci. Będzie Ci ciężko, ale wierzę, że dasz radę, jesteś silną śliczną dziewczyną, nie ma sensu marnować najlepszych lat na tak toksyczny związek Nie da się utrzymać związku "z jednej miłości", nie ma szans, a on niech żałuje! I bądź silna, musisz dać radę. 3 lata to długi czas, ale nie ma sensu skoro on nie odwzajemnia uczuć, nie krzywdź samej siebie. Przytulam mocno z Hanią
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 09:15   #3185
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Dzięki
Póki co czuję się względnie, czasem tylko sobie coś przypomnę i mam łzy w oczach..ale generalnie chyba już od grudnia się na to przygotowywałam i wtedy już wypłakałam wszytko co się dało
Więc mam nadzieję, że jakoś to będzie, i nie będę się czuła już gorzej.
To takie dziwnie, oboje wiedzieliśmy, że on uczuć nie odwzajemnia tak jak powinien, ale właściwie chciał ze mną być i gdybym decyzji nie podjęła to bylibyśmy nadal razem Ale ja bym się męczyła, on by się nie zmienił, więc dobrze się stało..
Śliczna dziś pogoda przynajmiej a i koleżanka mnie wieczorem odwiedzi i się winka napijemy

Jednak jest beznadziejnie, przyszedł kryzys...
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia

Edytowane przez Krasko1
Czas edycji: 2015-03-07 o 12:08
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 12:37   #3186
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Dzięki
Póki co czuję się względnie, czasem tylko sobie coś przypomnę i mam łzy w oczach..ale generalnie chyba już od grudnia się na to przygotowywałam i wtedy już wypłakałam wszytko co się dało
Więc mam nadzieję, że jakoś to będzie, i nie będę się czuła już gorzej.
To takie dziwnie, oboje wiedzieliśmy, że on uczuć nie odwzajemnia tak jak powinien, ale właściwie chciał ze mną być i gdybym decyzji nie podjęła to bylibyśmy nadal razem Ale ja bym się męczyła, on by się nie zmienił, więc dobrze się stało..
Śliczna dziś pogoda przynajmiej a i koleżanka mnie wieczorem odwiedzi i się winka napijemy

Jednak jest beznadziejnie, przyszedł kryzys...
Potrzebujesz czasu...
Dbaj o siebie, rozpieszczaj się, upij jeśli Ci pomoże (tylko do niego nie pisz!)


U mnie dzisiaj wiosenne porządki w chałupie. Cały dzień siedzę sama, to sprzątam, żeby czas szybciej minął. Ogarnęłam już kuchnie, łącznie z myciem lodówki. Łazienka i WC wyszorowane. Jeszcze salon, sypialnia i "garderoba" mnie czeka. Ale to za jakiś czas, teraz chwila relaksu.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 13:18   #3187
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Potrzebujesz czasu...
Dbaj o siebie, rozpieszczaj się, upij jeśli Ci pomoże (tylko do niego nie pisz!)


U mnie dzisiaj wiosenne porządki w chałupie. Cały dzień siedzę sama, to sprzątam, żeby czas szybciej minął. Ogarnęłam już kuchnie, łącznie z myciem lodówki. Łazienka i WC wyszorowane. Jeszcze salon, sypialnia i "garderoba" mnie czeka. Ale to za jakiś czas, teraz chwila relaksu.
Zgadzam się Zasługujesz teraz na wszystko, co najlepsze

Ja zrobiłam 4 pralki prania Tż wrócił, więc wiadomo, tona ciuchów, ciemne, jasne, ręczniki, w domu jeszcze, no padam. Jeszcze całą kupkę małej ubranek wyprasowałam. Wieje mocno, ale Tż powiesił za blokiem pranie tak więc fajnie wszystko przeschnie. Nasprzątałam się jak dziki osioł, kręgosłup mnie boli, obiad zrobiłam, ugotowałam kompot i nie mam siły już na nic. Tż właśnie wraca do domu z małą ze spaceru, tak więc szybka kawa jeszcze

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

A pod wieczór jadę do Rossa wykorzystać zniżkę na kosmetyki Wibo Na pewno bazę pod cienie kupię, fiołkowy lakier i ten rozświetlacz w pudrze
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 14:25   #3188
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Z tym pisaniem najgorzej... jak nie odzywać się do kogoś z kim rozmawiało się tyle czasu? Ale pamiętam o tym
Choć on sam mi dzisiaj wysłał smsa.. (często pisał różne dane techniczne, numery itp, takim notatnikiem byłam i mi to nie przeszkadzało..) ale jak dzisiaj napisał jakiś numer to tak dziwnie mi się zrobiło.. No nie jesteśmy razem więc nie powinien tego robić, zwłaszcza, że serce bije mocniej jak widzę, że to on.. Napisałam tylko, że ma zainstalować notatnik
Będzie okej... za jakiś czas Teraz eehhh

Też powiesiłam pranie na balkonie, cudnie jest
[B]Asia [B] obyś tylko znalazła ten rozświetlacz, u mnie był wtedy ostatni
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 14:33   #3189
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Krasko, trzymam kciuki, zebys sie nie zlamala!

Ja wrocilam na dzisiaj do rodzicow, mialam jutro wracac do Wroclawia, ale juz zdazyli mnie tak potraktowac, ze kupilam bilet i wracam dzisiaj. 4h podrozy w jedna strone po to, zeby wejsc, poklocic sie i wrocic do Wroclawia.
Chyba nigdy nie zrozumiem po chuj oni sie decydowali na dziecko
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 15:03   #3190
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chce zrobić badania na tarczycę. Jestem zarejestrowana w przychodni, ale nie mam swojego "lekarza rodzinnego". Nie chcę płacić, wolałabym zrobić to na NFZ, ale nie wiem, jak się za to zabrać, by zrobić to szybko i bezproblemowo. Słyszałam o rejestracji tydzień do przodu do lekarza rodzinnego, czy u Was tak jest?
Ja na Langiewicza chodze. Zawsze od ręki przyjmują.
Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Wlasnie rozstalam sie z Tztem... Tym razem definitywnie- mam nadzieje. Wiecie, to dziwne... Rycze jak glupia, nie moge oddychac, tak mi zle... Ale modle sie zebym miala doc sily i do niego nie wrocila... Rozmawialismy normalnie, wiem, ze w razie czego jest... Ale material na mojego faceta zaden, szkoda, ze doszlam do tego po 3 latach wspolne plany poszly....
Trzymaj się.
Ja ze swoim tz byłam ponad 4 lata. Rozstalismy się nagle,całkiem zrywając kontakt.
Z 3 tyg temu dowiedziałam się,że ma kogoś i miał już ostatnie pare tygodni będąc ze mna. Więc na nowo wszystko wróciło. W tym tyg dowiedziałam się, że się żeni. I juz mi nawet przykrom nie jest.

Minęło 1,5roku a ja z nikim związać się nie umiem.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 15:41   #3191
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Ja sie rozstalam z TZtem po ponad roku zwiazku, od tego czasu minely juz prawie 3 lata, ale tak mnie znechecil do bliskich relacji z facetami, ze jak widze, ze jakis kumpel przestaje mnie trakowac tylko jak dobra kolezanke, to sie wycofuje. Ale jestem szczesliwa sama, a to chyba najwazniejsze
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 17:13   #3192
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Pyszne jedzonko

Aha, to przepraszam. U mnie normalna wizyta około 110zł już ze znieczuleniem. Podziwiam Cię, bo ja na wstępie krzyczę, że chcę dawkę dla konia

Ale paskudna pogoda

Moje marmurki też przyszły, ale obok dżinsu to one nie leżały Materiał jest cienki, dla mnie to takie denimowe legginsy bardziej, ale za to jakie wygodne I cudownie opinają sylwetkę, na długość idealne, nareszcie spodnie, z których jestem zadowolona tak, że nie mogę się doczekać, kiedy je ubiorę.

Dobra wiadomość - u mnie w poniedziałek 12 stopni Także można porządki kontunuuować We Wrocławiu w tygodniu zapowiadają już 17, nieźle!
Poszukam kogoś tańszego, bo ten mnie wykończy finansowo, a mam jeszcze kilka zębów do leczenia. Po ciąży mi poleciały, wcześniej miałam bardzo zdrowe zęby

Później trochę żałowałam tej decyzji, no ale byłam dzielna i wytrzymałam

Pokaż jakąś stylówkę z nimi

Super! Chcę już wiosnę W końcu wyciągnę lżejsze płaszcze i ramoneski

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Wlasnie rozstalam sie z Tztem... Tym razem definitywnie- mam nadzieje. Wiecie, to dziwne... Rycze jak glupia, nie moge oddychac, tak mi zle... Ale modle sie zebym miala doc sily i do niego nie wrocila... Rozmawialismy normalnie, wiem, ze w razie czego jest... Ale material na mojego faceta zaden, szkoda, ze doszlam do tego po 3 latach wspolne plany poszly....
Przykro, ale z czasem sama dojdziesz do wniosku, że to była najlepsza decyzja Jesteś silna, młoda, na pewno znajdziesz kogoś lepszego A jak Ci będzie źle to wpadaj i pisz z nami
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 17:18   #3193
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Oj dziewczyny, życzę Wam znalezienia naprawdę fajnych facetów, którzy będą na Was zasługiwać

Krasko wyobraź sobie, że mój kod rabatowy nie zadziałał, ale byłam zła
Rozświetlacz był, ale w końcu nie wzięłam, bazy nie było, lakier jedynie baby blue, więc go kupiłam i tusz do rzęs, ten w różowym opakowaniu. Jestem nie pocieszona Wszystko dzisiaj idzie nie po mojej myśli, no, nawet zakupy

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Zrobiliśmy z Tż sałatkę właśnie, tak się najadłam Z kurczakiem i sosem czosnkowym, pycha.
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:32   #3194
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, życzę Wam znalezienia naprawdę fajnych facetów, którzy będą na Was zasługiwać

Krasko wyobraź sobie, że mój kod rabatowy nie zadziałał, ale byłam zła
Rozświetlacz był, ale w końcu nie wzięłam, bazy nie było, lakier jedynie baby blue, więc go kupiłam i tusz do rzęs, ten w różowym opakowaniu. Jestem nie pocieszona Wszystko dzisiaj idzie nie po mojej myśli, no, nawet zakupy

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Zrobiliśmy z Tż sałatkę właśnie, tak się najadłam Z kurczakiem i sosem czosnkowym, pycha.
Czemu Ci nie zadziałał kod? Dziwne
Jaki tusz? Nie kojarzę a mój się kończy więc będę musiała coś kupić za jakiś czas
ale ładnie się dziś robi Wczoraj byłam na rolkach, dzisiaj też pójdę. Póki co jeżdżę jak kaleka, ale mam zamiar osiągnąć mistrzostwo

40 minut jeździłam i umarłam ze zmęczenia
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia

Edytowane przez Krasko1
Czas edycji: 2015-03-09 o 09:57
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 14:46   #3195
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Piękna pogoda za oknem Niestety siedziałyśmy dzisiaj w domu, bo jakoś niezbyt dobrze się czuję. Rano bolała mnie głowa i było mi niedobrze.


Dostałam 20 dolarów do wykorzystania na dresslink Fajne rzeczy mają Dużo większy wybór niż na Sheinside i Romwe.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 20:39   #3196
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
ale ładnie się dziś robi Wczoraj byłam na rolkach, dzisiaj też pójdę. Póki co jeżdżę jak kaleka, ale mam zamiar osiągnąć mistrzostwo

40 minut jeździłam i umarłam ze zmęczenia
Ale chyba dobrze Ci to robi, co?


Wczoraj byłam na zakupach kilka godzin i jestem załamana. Nic mi się nie podoba. Jak już coś w końcu wezmę do mierzenia, to po założeniu na siebie opadają mi ręce. Albo te ciuchy są teraz tak kiepsko skrojone, albo to ja jestem jakaś niewymiarowa. Nie mówiąc już o jakości materiałów.
Zima się kończy, a ja kupiłam jedynie kurtkę puchową na wyprzedaży w Zarze. No i pierścionek w YES sobie wybrałam z okazji wczorajszego święta.
Na dodatek w przymierzalni spadł mi na nos wieszak i mam guza.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 21:09   #3197
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ale chyba dobrze Ci to robi, co?


Wczoraj byłam na zakupach kilka godzin i jestem załamana. Nic mi się nie podoba. Jak już coś w końcu wezmę do mierzenia, to po założeniu na siebie opadają mi ręce. Albo te ciuchy są teraz tak kiepsko skrojone, albo to ja jestem jakaś niewymiarowa. Nie mówiąc już o jakości materiałów.
Zima się kończy, a ja kupiłam jedynie kurtkę puchową na wyprzedaży w Zarze. No i pierścionek w YES sobie wybrałam z okazji wczorajszego święta.
Na dodatek w przymierzalni spadł mi na nos wieszak i mam guza.
Generalnke kestem wrakiem czlowieka, ale staram sie jakos zabic czas sa chwile lepsze i tragiczne.. Ale rolki to fajna zabawa


Guza? Musisz zabawnie wygladac przepraszam po prostu ciezko to sobie wyorazic
Choc ja raz golilam nogi i maszynka mi wypadla z rak i przecielam usta

Ubrania chyba sa zle skrojone... Ja tez mam z tym problem ostatnio. Dzis doszla koszula z orsay, generalnie mi sie podoba..ale kroj faktycznie tez jest dziwnawy, a miala byc po prostu prosta i luzna
Kombinuja nad wyrost

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Jaki, jaki wybralas?
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 21:57   #3198
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Ale mam ochotę na rolki mój ulubiony sport
Niestety, tutaj nie mam z kim jeździć i pozostaje mi tylko bieganie dzisiaj 8km
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 22:23   #3199
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Witam wieczorową porą Widzę, że aktywnie się zrobiło. Też biegam od tygodnia ale dzisiaj dokuczało mi lewe kolano Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Nie lubię tak całego dnia marnować na siedzenie przed kompem
Odnalazłam w końcu metr krawiecki i zmierzyłam włosy. 44 cm. Gdzie tam do 65 Na szczęście piję drożdże od 2 marca więc może coś mi to pomoże

Krasko trzymaj się

Edytowane przez 60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Czas edycji: 2015-03-09 o 22:25
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 23:56   #3200
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Obciełam włosy. Całe 10cm)
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 04:25   #3201
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Nie umiem... Po prostu boli mnie mysle, ze mnie ot tak zrezygnowal... Ze 2dni temu ma zalezalo, tak mlwil, a dzis sie nie odzywamy do siebie.. To ma byc milosc? A jatesknie tak samo jak tesknilam

Pokaz zdjecie wlosow!! Mi sie dzis snilo, ze mi kuzyn jak spalam grzywke obcial i wygladalam tragicznie, pol snu fryzjera szukalam
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 09:12   #3202
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Otako pochwal się zakupami

Miki super, co wybrałaś?

Krasko Bądź silna!
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 15:00   #3203
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Otako pochwal się zakupami

Miki super, co wybrałaś?

Krasko Bądź silna!
Jeszcze nic, za dużo rzeczy do wyboru Mają też rzeczy dla dzieci.

To mi się podoba:
http://www.dresslink.com/fashion-wom...g-p-20230.html
http://www.dresslink.com/fashion-wom...r-p-19922.html
http://www.dresslink.com/female-smoo...er-p-9785.html
http://www.dresslink.com/new-fashion...l-p-15102.html
http://www.dresslink.com/new-fashion...wl-p-2904.html
http://www.dresslink.com/newest-wome...r-p-13067.html
http://www.dresslink.com/womens-autu...r-p-18459.html



---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Od paru dni piecze, swędzi i łzawi mi lewe oko Zapuszczam sztuczne łzy, ale niewiele pomagają.

Zjemy obiad i idziemy na spacer Trzeba korzystać z pięknej pogody
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 15:59   #3204
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Otako pochwal się zakupami

Miki super, co wybrałaś?

Krasko Bądź silna!
Kurtka wygląda tak jak tu: http://allegro.pl/zara-2015-nowa-puc...142899770.html - ten sam model, tylko moja jest jasnobeżowa, taka piaskowa, z brązowym futerkiem (nie mogę znaleźć zdjęcia w necie).
A pierścionek: http://www.yes.pl/55746-scarlett-sre...00-CYR-APGU012
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 16:08   #3205
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Krasko1 jesli to nie mialo sensu, prędzej czy później by sie posypało na amen. Ja ze swoim ex byłam 4 lata, z czego ostatnie półtora roku to były tylko kłótnie, płacze i chyba z milion rozstań. ostatecznie dowiedziałam się, że podczas naszych cichych dni wypłakiwał się koleżance, o której sam mówił, że jest głupia jak but ale ma fajne balony.
Teraz ja jestem szczęśliwa od ponad 2 lat z idealnym facetem, a on związał się z babką 15 lat starszą od niego

Otako czy ten pierścionek jest wygodny? Nie powiem, piękny, ale ma bardzo oryginalny kształt. Czy ten zawijas nie wgniata Ci się w palec?

męczy mnie kaszel już 3 dzień, rano skończył mi się syrop, nowy przyjedzie dopiero za godzinę Zapalenie krtani, mam tak co roku od jakichś 10 lat
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 18:14   #3206
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Otako pierścionek śliczny, bardzo elegancki

Miki torebki są przepiękne Kupiłabym na Twoim miejscu dwa kolory Sukienka rozkloszowana również śliczna.
Jak zamawiać z tej strony?

Pogoda dzisiaj była świetna, ale od piątku znowu śnieg z deszczem


http://www.house.pl/pl/pl/ona/kolekc...djustable-belt
Ja się czaję na tę Ale poczekam na jakąś zniżkę, miałam 30%, ale niestety nie mogłam.

Zjadłam 3 kabanosy i boli mnie żołądek
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2015-03-10 o 18:18
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 19:00   #3207
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
[/COLOR]http://www.house.pl/pl/pl/ona/kolekc...djustable-belt
Ja się czaję na tę Ale poczekam na jakąś zniżkę, miałam 30%, ale niestety nie mogłam.

Zjadłam 3 kabanosy i boli mnie żołądek

Czaiłam się na taką, tylko limonkową! Super jest wzięłabym gdyby nie to, że czaje się na kolejne łupy w primarku, tam za to sobie dwie kupie i jeszcze zostanie Jest szansa, że odbędą się pod koniec tego miesiąca, więc muszę oszczędzać

Krasko jeśli on nie odwzajemniał uczuć to dobrze, że to zrobilaś. Będzie źle tydzień, dwa, miesiąc, trzy miesiące, ale się skończy. Przejdzie. Dasz radę. Idź na zakupy, spędzaj dużo czasu z koleżankami, zaserwuj sobie wieczór spa, a w razie potrzeby dużo ginu z tonikiem. Też kiedyś rzuciłam faceta po 3 latach bo czułam, że ten związek nie ma przyszłości. Chyba każdy przez to przechodził. Trzymam za Ciebie kciuki!

Czytacie bloga Pokolenie Ikea? Zakochałam się w tym gościu

Z zakupów to zamówiłam tylko dużą klatkę dla świnek nie mogę się już doczekać aż będzie, bo ta mała to męczarnia
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2015-03-10 o 19:03
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 12:40   #3208
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Otako pierścionek śliczny, bardzo elegancki

Miki torebki są przepiękne Kupiłabym na Twoim miejscu dwa kolory Sukienka rozkloszowana również śliczna.
Jak zamawiać z tej strony?

Pogoda dzisiaj była świetna, ale od piątku znowu śnieg z deszczem


http://www.house.pl/pl/pl/ona/kolekc...djustable-belt
Ja się czaję na tę Ale poczekam na jakąś zniżkę, miałam 30%, ale niestety nie mogłam.

Zjadłam 3 kabanosy i boli mnie żołądek
Nie chcę brać dwóch takich samych, bo nie wiem jak z jakością tych torebek. Póki co wezmę jedną dla sprawdzenia. Tylko jaki kolor

Jeszcze nie wiem Muszę złożyć normalne zamówienie, później podać im numer zamówienia i wyślą mi w ramach współpracy. Z Sheinside i Romwe inaczej to wygląda, bo tylko podaję linki.

Noo wczoraj długo spacerowałyśmy. Wyszłyśmy jeszcze koło 16.30 i po 18 wróciłyśmy.

Ta z House też piękna Uwielbiam torebki w tym stylu


Mała zrobiła dzisiaj trzy pierwsze samodzielne kroczki
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 14:31   #3209
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Brawo dla Amelki Świetnie Spryciula.

Co do torebki - wzięłabym lawendową chyba

Maryha zabierzesz mnie ze sobą? Zazdroszczę tego wypada do Primarka.
Ogólnie w najbliższym czasie w Housie ma się nic nie pojawić, bo pisałam do nich na FB czy mają zamiar podarować jakiś kupon, ale póki co nie A strasznie chciałabym tę torebkę, trochę droga jest, tzn. dałabym za nią tyle, ale wstrzymam się. Pewnie jak będę miała hajs to ich nie będzie

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Poza tym dziewczyny bananowy Kallos jest obłędny Używam pierwszy raz wczoraj i włosy są cudowne w dotyku, a pachnie tak, że nie mogę przestać wąchać Czysty bananek, nie zajeżdża chemią, mniam!
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 15:51   #3210
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Poza tym dziewczyny bananowy Kallos jest obłędny Używam pierwszy raz wczoraj i włosy są cudowne w dotyku, a pachnie tak, że nie mogę przestać wąchać Czysty bananek, nie zajeżdża chemią, mniam!
Kurcze, wszędzie go chwalą, a ja mam w domu 5 Kallosów i muszę je najpierw zużyć, żeby kupić coś nowego. Chyba zacznę ładować na głowę po pół słoika.

A ja dziś wrzuciłam na blog pierwsze zdjęcia moich włosów więc z czystym sercem oficjalnie Was zapraszam, postaram się pisać codziennie bo trochę tego do zrecenzowania mam, a i włosy pokazywać będę regularnie. link w moim podpisie
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 23:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.