Sierpniowe mamusie 2015 - część III :) - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-11, 09:35   #3871
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Witam sie ale wy pędzicie ahh. . Ja się zaraz biorę za porządku umyć balkon i okna potem obiad zrobić i lecieć po młodego uff
Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
a widzisz i to jest perspektywiczne myślenie!
Ja w sumie mam jakieś już starsze,więc będe musiała sobie coś podobnego zafundować. Chciałabym właśnie coś w czym i po ciąży pochodze i nie będe w tym wyglądała jakbym nadal w niej była

Dokładnie i takie płaszczyk są uniwersalne




Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Hejo, troszkę mnie nie było, nadrabiam powoli

Pojechałam wczoraj na wycieczkę i przez przypadek kupiłam już wózek

Ojej co za wycieczka hihi od razu zakupy




Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Ja mam na kolacje pikantne skrzydełka, ale nastrój beznadziejny

co się dzieje.. ?




Cytat:
Napisane przez 12mu05 Pokaż wiadomość
PIEKNY klask i:

i jak okazyjnie

No piękny musze zobaczyć gdzie takie są. .




Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Tako to najlepiej sprzedająca się Polska firma wózków



tako mówisz musze poszukać


Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Zaoferował że jak się zdecyduję na wózek to kuriera do domu da mi gratis Ja rozumiem że nie muszą inwestować, ale jakaś taka nie wiem, higiena, porządek, jak się kogoś przyjmuje ... żeby obejście jakoś wyglądało, to nie trzeba milionów tylko ogarnięcia
Wow super ..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 09:44   #3872
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
ooo to cudnie! jest dla mnie nadzieja
Ja w poprzedniej ciąży pracowałam do skończonego 7 mc i w sumie Mały dał popalić Może coś w tym naprawde jest. Tym razem postawiłam na chillout!

Dziewczyny,
zapisałam się ponownie na kontrol u internisty. Od mc(!!) nie mogę się doleczyć, a od 2 dni mam takich kaszel jak jakiś gruzlik. grrr Do tego TZ też tak charczy. Nie wiem już czy to niedoleczona infekcja,czy jakaś nowa.
Kochana z tego co ja wiem co wirus! U Nas w domu każdy jak gruźlik chodzi i kaszle. Nawet mojego małego Misia dopadło. A w szkole jak Go zaprowadziłam po tej chorobie to było 6 dzieci na 21!!! Z każdą mama jaką rozmawiałam mówiła ze nie puści dziecka do szkoły do mało Go nie udusi!
My mieliśmy u Misia w dodatku goraczke 40 st przez 3 noce Boziu to był koszmar!!
Także Pani doktor powiedziała ze takie kaszle utrzymują się nawet do 3 msc super!
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 09:59   #3873
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

a co do wózka my mamy x landera. Juz ma 4 lata ale gondola praktycznie nie naruszona. Spacerówka wiadomo lekko przybrudzona i zmechacona. ALe z czystym sercem polecam Wam ten wózek. Bardzo lekko sie Go prowadzi i zawraca. Widziałam na stronie nowe modele city i move piękne! Ale 2 tysie trzeba dac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 540x405_wozek-xlander-xa-w-foresttorba-p-4552961.jpg (23,2 KB, 12 załadowań)
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:02   #3874
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cześć laseczki

Ja dziś poleniłam się w łóżku, nawet śniadanie w łóżku zjadłam Rano obudziłam się z bólem głowy, ale już mi przeszło. Teraz siedzę pod kocem, nadal w piżamie i nadrabiam co naskrobałyście

Cytat:
Napisane przez 12mu05 Pokaż wiadomość
Dziekuje w imieniu Synka a dokładnie urodziny będzie miał o 11:12 hihi
:brzyda l:
Wszystkiego najlepszego dla Synka!!! Niech będzie zawsze szczęśliwy



Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
u mnie na wyzycie rewelacji nie będzie... bo ostatnią miałam 2 tyg temu... wątpię że dzidziusia będę podglądała... ale mam teraz zanieść wyniki badań bo wczoraj robilam... jeszcze nie odebrałam... aż się boję co tam w nich wyjdzie... polecę o 12 odbiorę..
Trzymam kciuki i za wizytę i za wyniki! Będzie dobrze

mmsik, kciuki za wizytę masz!
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:05   #3875
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Kochana z tego co ja wiem co wirus! U Nas w domu każdy jak gruźlik chodzi i kaszle. Nawet mojego małego Misia dopadło. A w szkole jak Go zaprowadziłam po tej chorobie to było 6 dzieci na 21!!! Z każdą mama jaką rozmawiałam mówiła ze nie puści dziecka do szkoły do mało Go nie udusi!
My mieliśmy u Misia w dodatku goraczke 40 st przez 3 noce Boziu to był koszmar!!
Także Pani doktor powiedziała ze takie kaszle utrzymują się nawet do 3 msc super!
To mnie pocieszyłaś z tym kaszlem. U mnie już było prawie dobrze. Jednak od 2 dni pogorszenie,wiec wole to jednak sprawdzić. Już tak długo trwa to leczenie,że mam nadzieję,iż nie wpływa zle na Małego...
Jeśli mowisz,że to wirus to w sumie czym to cholerstwo leczyc?
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Witam sie ale wy pędzicie ahh. . Ja się zaraz biorę za porządku umyć balkon i okna potem obiad zrobić i lecieć po młodego uff



Dokładnie i takie płaszczyk są uniwersalne







Ojej co za wycieczka hihi od razu zakupy







co się dzieje.. ?







No piękny musze zobaczyć gdzie takie są. .









tako mówisz musze poszukać



Wow super ..
ale masz ambitny plan na dzisiaj!
Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
a co do wózka my mamy x landera. Juz ma 4 lata ale gondola praktycznie nie naruszona. Spacerówka wiadomo lekko przybrudzona i zmechacona. ALe z czystym sercem polecam Wam ten wózek. Bardzo lekko sie Go prowadzi i zawraca. Widziałam na stronie nowe modele city i move piękne! Ale 2 tysie trzeba dac.
ładny kolor wczoraj widziałam na osiedlu taką 'limonke",ale Jedo jechał. U mnie w sumie najczęściej spotykam Teutonie,albo Emmaljungi, a sąsiadka vis a vis ma piękny błękitny Stokke(choć raczej po naszych terenowych trasach tym nie pojezdzi).

Miałam jechać do CH pooglądać materiał na rolety,ale mija kolejna godzina,a ja się tylko upewniam w przeświadczeniu,że wcale nie mam na to ochoty.
kasperka robiłaś w końcu te krokiety i barszczyk?
ps.właśnie nastawiam barszcz(miała być z soczewicy...ale, nie zlokalizowałam w domu)
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:10   #3876
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Ja właśnie nad Jedo rozmyślam Ktoś jeszcze bierze ten wózek pod uwagę?

A w temacie obiadowym - U mnie dziś ziemniaczki, kiszona kapusta i ryba... tylko nie wiem jaka
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:27   #3877
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Hej
A ja tradycyjnie jak to w środę wróciłam z lumpka i znowu popłynęłam Muszę iść na odwyk, ale może jeszcze nie w tym tyg, bo w pt dostawa w moim ulubionym sh

Majka, mms oczywiście kciuki i czekamy na relacje

Cytat:
Napisane przez 12mu05 Pokaż wiadomość
az Ci zazdrosze że fure taka piekna, nowiusienka masz.... : jupi:

ja sobie upatrzylam wozek dla 2 dzieciakow mozna gondole i spacerowke, a potem zamiast jednej czesci dac koszyk na zakupy i zwezyc wozek
Ładniusi ten wózeczek, to teraz musisz urobić męża
Cytat:
Napisane przez 12mu05 Pokaż wiadomość
Dzien dobry


a ja rok o tej porze walczyłam ostatkiem sił na porodówce


a teraz stoi koło mnie ponad 80cm SYNEK

jak ten czas szybko leci....;.
Najlepszego dla kawalera

Nawet się nie obejrzysz, a drugie będziesz rodziła

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość

No u nas tez było kilka takich etapów, najlepiej wspominam czasy jak się budził o 7, butla i spaliśmy do 11
Mój synek ma 4 lata i nigdy nie spał nawet do 10 !
Z mojego to ranny ptaszek, tak jak teraz z Twojej pociechy. Co dzień wstaje po 6 . Przez jakieś pół roku wstawał nawet o 5
Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Cześć

nie jestem w stanie nadrobić wszystkich stron
wczoraj nie miałam już kiedy wejść, bo wróciliśmy o 21 do domu.
Spotkanie przebiegło w dobrej atmosferze, było krępująco, ale jakoś przeżyłam. Myślę, że się z nią dogadamy.

Byliśmy też 2 godziny w nowym mieszkaniu, żeby wszystko omówić i w piątek wstępnie do notariusza podpisać umowę, bo wczoraj mieliśmy, ale się nie przygotowali.
Chcemy jak najszybciej się wyprowadzić, bo właściciele tego mieszkania zażyczyli sobie wypłatę całości czynszu, ze względów podatkowych(bla bla bla ) jestem ciekawa czy ile nam wezmą za 5 dni mieszkania jestem zła i zrobię im przelew dopiero dzisiaj

Pikaso przemknęło mi, że na wizycie wszystko dobrze - super

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

mms_22, majka
Ciesze się, że poszło po Waszej myśli
Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ja właśnie nad Jedo rozmyślam Ktoś jeszcze bierze ten wózek pod uwagę?

A w temacie obiadowym - U mnie dziś ziemniaczki, kiszona kapusta i ryba... tylko nie wiem jaka
Ryba.... odkąd jestem w ciąży, to nie mogę na nią patrzeć. Podobnie z mięsem
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 10:31   #3878
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ja właśnie nad Jedo rozmyślam Ktoś jeszcze bierze ten wózek pod uwagę?

A w temacie obiadowym - U mnie dziś ziemniaczki, kiszona kapusta i ryba... tylko nie wiem jaka
U mnie identyczny juz surówka i ziemniaki gotowe, mały wstanie to tylko rybę usmażyć i ziemniaki wstawić po obiedzie upieke szarlotkę. Nie mam jeszcze pomysłu co jutro zrobić, może gołąbki bez zwijania bo tak mnie coś naszło. Synek śpi wiec chyba zrobię to samo
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:32   #3879
EwaMarta94
Przyczajenie
 
Avatar EwaMarta94
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Wiadomości: 6
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cześć mamuśki
Jestem tu nowa ale mam nadzieję, że jakoś szybko się zaaklimatyzuje
Może powiem coś o sobie... Mam 20 lat , niecierpliwie czekam na płeć dziecka nie mówiąc juz o porodzie (23.08) ale czasem mam wrażenie, że w ciąży jestem od zawsze bo strasznie mi sie dłuży
Pierwszy post chyba najtrudniejszy xD
EwaMarta94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:36   #3880
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ja właśnie nad Jedo rozmyślam Ktoś jeszcze bierze ten wózek pod uwagę?

A w temacie obiadowym - U mnie dziś ziemniaczki, kiszona kapusta i ryba... tylko nie wiem jaka
rybka rybka ale bym zjadła.Jutro chyba będę miała Jadłaś mirune norweską?Można kupić w biedronce.Bardzo dobra choc dosc droga bo za 1 płat 10zł.No cóz ryby teraz są strasznie drogie.Ale dla maleństwa wszystko

A tak w ogóle witam kochane w tak pochmurny dzień

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez EwaMarta94 Pokaż wiadomość
Cześć mamuśki
Jestem tu nowa ale mam nadzieję, że jakoś szybko się zaaklimatyzuje
Może powiem coś o sobie... Mam 20 lat , niecierpliwie czekam na płeć dziecka nie mówiąc juz o porodzie (23.08) ale czasem mam wrażenie, że w ciąży jestem od zawsze bo strasznie mi sie dłuży
Pierwszy post chyba najtrudniejszy xD
Witaj

Edytowane przez Acka
Czas edycji: 2015-03-11 o 10:35
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:37   #3881
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez EwaMarta94 Pokaż wiadomość
Cześć mamuśki
Jestem tu nowa ale mam nadzieję, że jakoś szybko się zaaklimatyzuje:
Może powiem coś o sobie... Mam 20 lat , niecierpliwie czekam na płeć dziecka nie mówiąc juz o porodzie (23.08) ale czasem mam wrażenie, że w ciąży jestem od zawsze bo strasznie mi sie dłuży
Pierwszy post chyba najtrudniejszy xD
Witamy
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 10:41   #3882
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
haha nie wiem co Majka pisała, nie dotarłam jeszcze do tego

http://sklep-baby.pl/index.php/actio...b,17,id,3.html
bardzo fajny wozek, podobaja mi sie biale/srebrne ramy. Oby sie dobrze wozil!
Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Hmm ja od 2 miesięcy prawie codziennie jem mizerie. Hehe, ale smakuje mi jak nigdy
MIZERIA <3
Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
aaaaa wiecie jaki jutro dzień???? Dzień mojej wizyty i USG
trzymam kciuki zeby malec pokazal w końcu co ma między nozkami :p
Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a jadła któraś może te owocowe serki almette? bo u nas w spożywczaku ich nie ma, a jak jestem w jakimś supermarkecie to zapominam kupić
Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
ja nie jadłam,ale już od kilku osób słyszałam,że średnie . Nie warto. Jednak musisz chyba przetestować sama
a ja je bardzo lubie! Sa pyszne szczególnie na nalesnikach, ale na chlebie tez, a nawet same wyjadane lyzeczka smakuja jak serki homogenizowane
Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
ponoć jeśli kobieta w ciąży nie pracuje, lub szybko idzie na L4 i dużo odpoczywa w domu, to dziecko jest później spokojniejsze Pewnie to nie jest reguła, ale wśród moich znajomych sprawdziło się to wielokrotnie koleżanki, które musiały leżeć w ciąży lub dużo odpoczywać rodziły spokojniejsze dzieci od tych, które pracowały niemalże do samego końca
mam nadzieje ze u mnie się sprawdzi :p


Ale mialam sen! Snilo mi sie ze rodziłam w domu urodzilam dziewczynkę, i mylam jej okakusianą dupkę a ona spala i byla taka spokojna i cichutka. Jesli sny tlumaczy sie na opak, to biada mi
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:42   #3883
pikaso
Zadomowienie
 
Avatar pikaso
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 088
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
To mnie pocieszyłaś z tym kaszlem. U mnie już było prawie dobrze. Jednak od 2 dni pogorszenie,wiec wole to jednak sprawdzić. Już tak długo trwa to leczenie,że mam nadzieję,iż nie wpływa zle na Małego...
Jeśli mowisz,że to wirus to w sumie czym to cholerstwo leczyc?
Ja też chrycham jak gruźlik. Byłam u lekarza,oskrzela i płuca czyste. Więc to taki poinfekcyjny kaszel. Zalecenie syrop z czosnku, cytryny i miodu, lub jak komuś smak tego pierwszego nie podchodzi to syrop z cebuli i miodu i to wszystko.

U minie na obiad znów krupnik. Tyle nagotowałam ,że jeszcze dla mnie na dzisiaj starczy. Mąż w pracy, córka w przedszkolu, więc nie chce mi się nic nowego gotować. Będę myśleć jutro.

Edytowane przez pikaso
Czas edycji: 2015-03-11 o 10:44
pikaso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:42   #3884
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez EwaMarta94 Pokaż wiadomość
Cześć mamuśki
Jestem tu nowa ale mam nadzieję, że jakoś szybko się zaaklimatyzuje
Może powiem coś o sobie... Mam 20 lat , niecierpliwie czekam na płeć dziecka nie mówiąc juz o porodzie (23.08) ale czasem mam wrażenie, że w ciąży jestem od zawsze bo strasznie mi sie dłuży
Pierwszy post chyba najtrudniejszy xD
Hej

Ja zawsze kupowałam filety z dorsza, a najbardziej lubię sandacza Tzn lubiłam przed ciążą
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:42   #3885
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Dziewczyny co myślicie o tym?Koleżanka ma do sprzedania taki komplet i się nad nim zastanawiam.Jeszcze nie wiem co to za firma ale wygląda porządnie i fajna cena
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10444770_10202682736950003_3929481233373496339_n.jpg (84,8 KB, 32 załadowań)
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:43   #3886
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość

Ale mialam sen! Snilo mi sie ze rodziłam w domu urodzilam dziewczynkę, i mylam jej okakusianą dupkę a ona spala i byla taka spokojna i cichutka. Jesli sny tlumaczy sie na opak, to biada mi
A mi praktycznie co dzień śni sie dziecko

Czemu biada ?
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:44   #3887
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
No piękny musze zobaczyć gdzie takie są. .

tako mówisz musze poszukać

Wow super ..
http://tako.net.pl/

Naprawdę ja od siebie wózeczki polecam, na sklepie praktycznie nie było z nimi reklamacji. Co prawda ja pracowałam w wózkach 3 lata temu, i pamiętam starsze modele dlatego też jeden z nich wybrałam, bo nowsze mają inne konstrukcje stelażu, co za tym idzie - bardziej awaryjne. Na 10 sprzedanych wózków, 7 to było Tako Cenowo też fajnie, na necie można kupić 3w1 do 1500 zł
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:45   #3888
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Cześć

nie jestem w stanie nadrobić wszystkich stron
wczoraj nie miałam już kiedy wejść, bo wróciliśmy o 21 do domu.
Spotkanie przebiegło w dobrej atmosferze, było krępująco, ale jakoś przeżyłam. Myślę, że się z nią dogadamy.

Byliśmy też 2 godziny w nowym mieszkaniu, żeby wszystko omówić i w piątek wstępnie do notariusza podpisać umowę, bo wczoraj mieliśmy, ale się nie przygotowali.
Chcemy jak najszybciej się wyprowadzić, bo właściciele tego mieszkania zażyczyli sobie wypłatę całości czynszu, ze względów podatkowych(bla bla bla ) jestem ciekawa czy ile nam wezmą za 5 dni mieszkania jestem zła i zrobię im przelew dopiero dzisiaj

Pikaso przemknęło mi, że na wizycie wszystko dobrze - super

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

mms_22, majka
Dziękuję I cieszę się, że w miarę łatwo poszło

Cytat:
Napisane przez EwaMarta94 Pokaż wiadomość
Cześć mamuśki
Jestem tu nowa ale mam nadzieję, że jakoś szybko się zaaklimatyzuje
Może powiem coś o sobie... Mam 20 lat , niecierpliwie czekam na płeć dziecka nie mówiąc juz o porodzie (23.08) ale czasem mam wrażenie, że w ciąży jestem od zawsze bo strasznie mi sie dłuży
Pierwszy post chyba najtrudniejszy xD
Hej Rozumiem, że to Twoje pierwsze dziecko?
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:45   #3889
pikaso
Zadomowienie
 
Avatar pikaso
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 088
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o tym?Koleżanka ma do sprzedania taki komplet i się nad nim zastanawiam.Jeszcze nie wiem co to za firma ale wygląda porządnie i fajna cena
Bardzo fajny komplecik i wygląda bardzo dobrze.
pikaso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-11, 10:47   #3890
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
U mnie identyczny juz surówka i ziemniaki gotowe, mały wstanie to tylko rybę usmażyć i ziemniaki wstawić po obiedzie upieke szarlotkę. Nie mam jeszcze pomysłu co jutro zrobić, może gołąbki bez zwijania bo tak mnie coś naszło. Synek śpi wiec chyba zrobię to samo
Ja też ostatnio rozmyślam nad gołąbkami! Ale takimi zawijanymi, tradycyjnymi... chyba się porwę na nie jak będę miała dość zapału, bo to jednak trochę roboty jest.

I też dziś będę piec ciasto, ale jakieś z wiśniami, bo mam ochotę

Cytat:
Napisane przez EwaMarta94 Pokaż wiadomość
Cześć mamuśki
Jestem tu nowa ale mam nadzieję, że jakoś szybko się zaaklimatyzuje
Może powiem coś o sobie... Mam 20 lat , niecierpliwie czekam na płeć dziecka nie mówiąc juz o porodzie (23.08) ale czasem mam wrażenie, że w ciąży jestem od zawsze bo strasznie mi sie dłuży
Pierwszy post chyba najtrudniejszy xD
Cześć!

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
rybka rybka ale bym zjadła.Jutro chyba będę miała Jadłaś mirune norweską?Można kupić w biedronce.Bardzo dobra choc dosc droga bo za 1 płat 10zł.No cóz ryby teraz są strasznie drogie.Ale dla maleństwa wszystko
Nie jadłam, aż szkoda, że nie mam po drodze do Biedronki... u mnie bliżej Lidl

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Ja zawsze kupowałam filety z dorsza, a najbardziej lubię sandacza Tzn lubiłam przed ciążą
Rozmyślam nad dorszem albo pstrągiem

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o tym?Koleżanka ma do sprzedania taki komplet i się nad nim zastanawiam.Jeszcze nie wiem co to za firma ale wygląda porządnie i fajna cena
Wygląda okej, ale dla mnie odpada, bo wózek nie ma skrętnych kół.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:47   #3891
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Nicole ja takie zawijane to tylko jak tż ma wolne bo przy Bartku to ciężko
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:49   #3892
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

No tak... U mnie to kot jedynie między nogami się kręci

A te niezawijane to wkrajasz kapustę do farszu i smażysz? Czy jak?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:52   #3893
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o tym?Koleżanka ma do sprzedania taki komplet i się nad nim zastanawiam.Jeszcze nie wiem co to za firma ale wygląda porządnie i fajna cena
wygląda na mało zniszczony zapytaj o firmę i porównaj jej cenę z ceną w sklepie bo ja szukałam wózków używanych, ale ludzie za takie ceny je wystawiają, że szok... czasem nie opłaca się brać używanych, bo niewiele dołożysz i masz nowy chociaż nie powiem, czasem trafią się "perełki" za dobrą cenę Ja do takich szczęścia nie mam...
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:53   #3894
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Hej
A ja tradycyjnie jak to w środę wróciłam z lumpka i znowu popłynęłam Muszę iść na odwyk, ale może jeszcze nie w tym tyg, bo w pt dostawa w moim ulubionym sh

Majka, mms oczywiście kciuki i czekamy na relacje


Ładniusi ten wózeczek, to teraz musisz urobić męża


Najlepszego dla kawalera

Nawet się nie obejrzysz, a drugie będziesz rodziła



Mój synek ma 4 lata i nigdy nie spał nawet do 10 !
Z mojego to ranny ptaszek, tak jak teraz z Twojej pociechy. Co dzień wstaje po 6 . Przez jakieś pół roku wstawał nawet o 5


Ciesze się, że poszło po Waszej myśli


Ryba.... odkąd jestem w ciąży, to nie mogę na nią patrzeć. Podobnie z mięsem
oo pochwal sie co tam znowu przyniosłaś

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
U mnie identyczny juz surówka i ziemniaki gotowe, mały wstanie to tylko rybę usmażyć i ziemniaki wstawić po obiedzie upieke szarlotkę. Nie mam jeszcze pomysłu co jutro zrobić, może gołąbki bez zwijania bo tak mnie coś naszło. Synek śpi wiec chyba zrobię to samo
hehe wczoraj też taką obiado-kolacje mieliśmy. Do tego dla Malego zrobiłam marchewke z groszkiem i do picia kefir. Zjadł warzywa i wypił mój i swój kefir . A specjalnie szłam po młode ziemniaki
Cytat:
Napisane przez EwaMarta94 Pokaż wiadomość
Cześć mamuśki
Jestem tu nowa ale mam nadzieję, że jakoś szybko się zaaklimatyzuje
Może powiem coś o sobie... Mam 20 lat , niecierpliwie czekam na płeć dziecka nie mówiąc juz o porodzie (23.08) ale czasem mam wrażenie, że w ciąży jestem od zawsze bo strasznie mi sie dłuży
Pierwszy post chyba najtrudniejszy xD
oo Witaj!
Cytat:
Napisane przez pikaso Pokaż wiadomość
Ja też chrycham jak gruźlik. Byłam u lekarza,oskrzela i płuca czyste. Więc to taki poinfekcyjny kaszel. Zalecenie syrop z czosnku, cytryny i miodu, lub jak komuś smak tego pierwszego nie podchodzi to syrop z cebuli i miodu i to wszystko.

U minie na obiad znów krupnik. Tyle nagotowałam ,że jeszcze dla mnie na dzisiaj starczy. Mąż w pracy, córka w przedszkolu, więc nie chce mi się nic nowego gotować. Będę myśleć jutro.
tyle dobrze,że to nic wiecej. Musze sobie w takim razie zrobić taki syrop choc smakowo nie wiem czy dam rade.

Krupnik jest pyszny. Ja tam bym mogła żyć tylko o zupach
Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o tym?Koleżanka ma do sprzedania taki komplet i się nad nim zastanawiam.Jeszcze nie wiem co to za firma ale wygląda porządnie i fajna cena
wiesz co wizualnie jest fajny. Jednak kwestia co to za cudo,żeby sobie na spokojnie poczytać. Daj znać jak koleżanka zdradzi co to za firma.

Dobra muszę podjechać do sklepu...wygonić tego lenia w końcu
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:55   #3895
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
No tak... U mnie to kot jedynie między nogami się kręci

A te niezawijane to wkrajasz kapustę do farszu i smażysz? Czy jak?
Tak. Kroje do farszu i duszę jako kotleciki w sosie pomidorowym, jesteś tez na to "pomysł na"
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:57   #3896
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
A mi praktycznie co dzień śni sie dziecko

Czemu biada ?
Nobo pewnie bede miala ciężki porod skoro w snie poszło szybko i latwo, a dziecko bedzie sie darlo w nieboglosy


Witamy nowa mamemłodziutka jestes
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:57   #3897
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
wygląda na mało zniszczony zapytaj o firmę i porównaj jej cenę z ceną w sklepie bo ja szukałam wózków używanych, ale ludzie za takie ceny je wystawiają, że szok... czasem nie opłaca się brać używanych, bo niewiele dołożysz i masz nowy chociaż nie powiem, czasem trafią się "perełki" za dobrą cenę Ja do takich szczęścia nie mam...
Ona chce za to 500zł więc taniej nie znajdę Miałam mieć wózek po siostrze ale chyba sie zdecyduję na ten.Poza tym siostra ma tylko gondolę :/a fotelik z innej bajki i bez spacerówki.Pojadę jeszcze oczywiście go pooglądąć i wypytać.
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 11:05   #3898
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Nobo pewnie bede miala ciężki porod skoro w snie poszło szybko i latwo, a dziecko bedzie sie darlo w nieboglosy

Witamy nowa mamemłodziutka jestes
Mi już 2x śnił się mega lekki i szybki poród, więc już się nie łudzę, że taki będzie w rzeczywistości

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Ona chce za to 500zł więc taniej nie znajdę Miałam mieć wózek po siostrze ale chyba sie zdecyduję na ten.Poza tym siostra ma tylko gondolę :/a fotelik z innej bajki i bez spacerówki.Pojadę jeszcze oczywiście go pooglądąć i wypytać.
To niewiele Na prawdę wygląda na mało zniszczony Jesli koleżanka była z niego zadowolona (zakładam, że będzie szczera) to trafiła Ci się okazja
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 11:12   #3899
Figure09
Rozeznanie
 
Avatar Figure09
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Puste ściany
Wiadomości: 536
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Dziewczyny, czy wy też macie takie problemy ze snem? Ja się budzę co chwila i już mnie to wykańcza, a nie wiem, jak temu zaradzić.
__________________
Tylko ten, kto ma odwagę mówić to, co myśli,
zasługuje na pełne zaufanie.
Być może człowiek taki wyrazi się czasem niezręcznie,
a nawet niegrzecznie, ale nie będzie mnie oszukiwał.



Figure09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 11:13   #3900
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część III :)

Hello dziewczyny
Wlasnie wrociliśmy z malcem ze szczepienia.. ale był dzielny..tylko zabawki się liczyły na poczekalni

12mu0 wszystkiego dobrego dla synka

jess to super z tym mieszkaniem , mam nadzieję, że super będzie sie mieszkało cieszę się,że spotkanie przebiegło pomyślnie co do ciuszków ostatnio wystawionych to już duzo masz ładnych i uni bo ja to wszystko raczej męskie

Fiona
Ty tez ładnie szalejesz z ciuszkami fajowe na księżniczkę. Ja wczoraj poprosiłam męża żeby mi zdjął kartony bo mały już wyrósl z ciuchow obecnych. Tak mi się gęba ciszyła.. zapomniałam ,że mam takie zapasy!! sweterków na teraz to mam cała masę!


Mravka torcik Tobie wyszedł super może mi zrobisz na 21 kwietnia


goosienka gratuluję zakupu.. fajnie,że już masz z głowy . Ja często przeglądam oxl ale wiara to się jednak ceni.. a jak jakaś perełka to szybko idzie..

EwaMarta hej


U nas pogoda.. ssame wiecie jaka i wieco co? od razu boli mnie głowa:-/
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-17 07:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.