Mamusie Listopadowe :-) część I! - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-19, 18:39   #361
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez izz_85 Pokaż wiadomość
Amelie- Brojek ma 14m-cy prawie i właśnie doskonali sztukę samodzielnego chodzenia . Z tymi rączkami wycuagniętymi przed siebie wygląda jak małe zombie )))

Wczoraj byłam w pracy zanieść zaświadczenie o ciąży. Sensacja była , bo jeszcze z macierzyńskiego i urlopów nie zdążyłam wrócić, a tu pewnie znowu L4 będzie (w-ki szkodliwe i brak możliwości przeniesienia na inne stanowisko).
A Wy, dziewczyny, kiedy powiecie w pracy?
Hoho, to fajny już smyk wszędzie go chyba pełno, co?
W tym momencie jesteś w trakcie urlopu, tak? Czyli byłaś na rocznym? Mówili Ci jaką stawkę będziesz miała jak od razu pójdziesz na L4? Nie wyliczają chyba nowej, dostajesz stare 100% jak na L4 w poprzedniej ciąży?

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
My swoim rodzicom powiedzieliśmy od razu. Wtedy też powiedziałam swojej siostrze i przyjaciółce i okazało się, że przyjaciółka też w ciąży, tydzień dłużej
Ale się zgrałyście, razem na porodówkę będziecie jechały

Beautifuldream
gratulacje ! I termin wychodzi jak mój
India love również gratulacje!
Fasterka powodzenia na wizycie
Patus to czekamy razem z Tobą jutro na dobre wieści i gratulacje oczywście


Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Tak swoją drogą, nigdy by mi nie przeszło przez myśl, że będę miała małego skorpiona :P Nie wiem jak to ogarnę bo podobno są bardzo niegrzeczne Nie znam nikogo z pod tego znaku ;p
Ja bardzo lubię skorpiony, Męża mam skorpiona, większość moich przyjaciół to byli skorpiony, bardzo dobrze się dogadujemy

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie u gina, jakiś 5 tydzien ciazy, serduszko jeszcze nie puka wiec nawet karty ciazy nie zakladal. Moge brac lactovaginal od razu ulga dzisiaj nie mam mdlosci

Kazal mi zrobic badania ogolne, mocz, grupa krwi, glukoza, hiv itp
Super i oby infekcja szybko minęła już glukoza? Szybko czy narazie tylko cukier we krwi?

Słodka chodzi Ci o link w podpisie? Ja wpisuję ręcznie tak:
[url=adres linka] tu tekst, który ma się wyświetlać [ /url]
Tylko sobie skasuj spację między "[" a "/"

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Straszne dziewczyny, tak nas mało a tyle historii poronień..... Czy kiedyś też tak dużo kobiet miało problemy? Aż mam ciarki, oby na tym wątku żadna taka historia się nie pojawiła
Co do zapeszania to kompletnie nie wierzę, dla mnie to zabobon typu kupowanie wyprawki przed porodem przynosi pecha. Ale jak najbardziej rozumiem sytuację, kiedy się boi straty i sytuacji jak opisywała Słodka... Ja czuję, że mój Małżonek się sypnie przy jakiejś okazji pojutrze
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 18:43   #362
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Myślę, że kiedyś przepływ informacji był gorszy. Teraz jest internet,tv, odważniej powiedzieć o poronieniu i ma się wrażenie ze jest tego więcej.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 18:43   #363
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Nie biorę żadnych leków. Do gina idę 21 kwietnia
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 18:48   #364
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Myślę, że kiedyś przepływ informacji był gorszy. Teraz jest internet,tv, odważniej powiedzieć o poronieniu i ma się wrażenie ze jest tego więcej.
Chyba masz rację... Serce się łamie, że tyle matek nie doczekuje cudu narodzin....
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 18:52   #365
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Słodka to wizytę masz w naszą 3 rocznicę ślubu

Ja mam męża skorpiona. No kiedyś to on do najgrzeczniejszych nie należał.
Co do poronień to ja w czwartek zobaczyłam dwie kreski a w niedzielę zaczęłam krwawiĆ. W szpitalu powiedzieli mi ze to "spóźniony okres". Tylko ze w piątek zrobiłam betę i była ciążowa. Wtedy zaryzykowaliśmy bo byłam 4 miesiące po operacji miesniaka i udało się za pierwszym razem.
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 18:57   #366
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Matulu... Dziewczyny, tchnijmy trochę nadziei w ten wątek, teraz każdej z nas uda się donosić zdrowego dzidziusia do listopada, no ewentualnie października !!!!!!! !!
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 19:13   #367
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Nie biorę żadnych leków. Do gina idę 21 kwietnia
Mi mój ginekolog po poronieniu powiedział, że przy następnej ciąży koniecznie będę musiała brać duphaston na podtrzymanie do 12tygodnia ciąży. No i jak zobaczyłam 2 kreski na teście, zadzwoniłam do niego, kazał od razu przyjechać po receptę na duphaston i łyknąć 4 tabletki, a od dzisiaj 2 x dziennie po 2 tabletki. Koleżanka po poronieniu była u innej lekarki i ta powiedziała jej to samo, że duphaston jest konieczny dla bezpieczeństwa
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 19:16   #368
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Mi mój ginekolog po poronieniu powiedział, że przy następnej ciąży koniecznie będę musiała brać duphaston na podtrzymanie do 12tygodnia ciąży. No i jak zobaczyłam 2 kreski na teście, zadzwoniłam do niego, kazał od razu przyjechać po receptę na duphaston i łyknąć 4 tabletki, a od dzisiaj 2 x dziennie po 2 tabletki. Koleżanka po poronieniu była u innej lekarki i ta powiedziała jej to samo, że duphaston jest konieczny dla bezpieczeństwa
Ja nie potrzebuje progesteronu. Nie mam plamien.
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 19:19   #369
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja łykam też duphaston i acard.
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 19:22   #370
Elisabeth26
Przyczajenie
 
Avatar Elisabeth26
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Dziewczyny, straszycie tymi poronieniami Szczególnie, że u mnie pojawiły się dwa razy brązowe plamienia, w 8 i teraz 9 tygodniu. Nie obfite i nie trwały nawet całego dnia, ale wystarczyło, żebym spanikowała o los moich bliźniaków. A, niestety, mieszkam w UK, gdzie tak wczesną ciążą nikt się nie przejmuje i nikt mi tu nic nie da na podtrzymanie w razie co. W ogóle martwię się, ze będę bardzo do tyłu z badaniami w porównaniu do kalendarza badań w Polsce.
Jutro idę na USG (i tak cud, że tak wcześnie je sobie wywalczyłam, ale to tylko dlatego, ze miałam podejrzenie ciąży ektopowej), przynajmniej zobaczę, czy wszystko jest w porządku.
Elisabeth26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 19:34   #371
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Spokojnie. Żywa krew dopiero stanowi zagrożenie. Ja nikogo nie strasze tylko wymieniam przeżycia :/
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 19:52   #372
Elisabeth26
Przyczajenie
 
Avatar Elisabeth26
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Spokojnie. Żywa krew dopiero stanowi zagrożenie. Ja nikogo nie strasze tylko wymieniam przeżycia :/
Naprawdę? To kamień z serca Nie zrozum mnie źle, po prostu wszystko co dzieje się z moim ciałem jest teraz dla mnie nowe i pół ekscytujące, pół przerażające. To moja pierwsza a w dodatku bliźniacza ciąża, jestem z dala od rodziny, własnej matki nie mogę o nic zapytać, nie mam żadnej bliskiej kobiecej duszy, dlatego panikuję. I serce mi się kroi jak czytam o Aniołkach, kiedy już sama wiem, jak to jest troszczyć się o małą, nienarodzoną jeszcze istotkę.
Elisabeth26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 20:09   #373
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Tak Swego czasu przeczytałam cały net i zmęczylam moja gin wieloma pytaniami. Ponoć tylko spokój nas uratuje ale rozumiem Twojego obawy.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 20:28   #374
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Jestem po wizycie początek 7tygodnia,termin na 12.11 serduszko bije,maleństwo ma 4,5mm, dostałam zdjęcia. Wszystko jest bardzo dobrze, tylko mam jakieś tabulki dopochwowe brać (leżę juz w łóżku,mam gdzieś w torebce kartkę z nazwą, coś na L...) nigdy czegoś takiego nie stosowałam ;p no i musze zwalczyć zaparcia
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 20:34   #375
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Fasterka, brawa za serduszko!

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Mamy ten sam termin (tylko ja mam póki co wyliczony przez kalkulator internetowy)
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 20:36   #376
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja właśnie zdzwonilam się z moją gin. Wizytę mam za tydzień w czwartek.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 20:42   #377
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja nie straszę Obiecuję, postaram się nie wspominać o poronieniu!! Ja też dzięki Bogu nie mam plamień, a duphaston biorę profilaktycznie. Tak u nas lekarze dają Coś się zaczynam źle czuć, zimno mi i głowa mnie boli. Mam nadzieję, że to nie jakaś grypa
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 20:57   #378
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Fasterka jupi
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 21:52   #379
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie początek 7tygodnia,termin na 12.11 serduszko bije,maleństwo ma 4,5mm, dostałam zdjęcia. Wszystko jest bardzo dobrze, tylko mam jakieś tabulki dopochwowe brać (leżę juz w łóżku,mam gdzieś w torebce kartkę z nazwą, coś na L...) nigdy czegoś takiego nie stosowałam ;p no i musze zwalczyć zaparcia
Ja jutro sie dowiem jaki termin ale cos kolo twojego bedzie. Moze luteina? Poprzednio brałam.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 05:33   #380
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Witam Czy można dołączyć? 4 pozytywne testy, z kalkulatora TP 25.11. Jeden czteroletni smyk w domu, jedna ciąża biochemiczna w poprzednim cyklu na koncie... Ale teraz musi się udać!
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 05:59   #381
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie początek 7tygodnia,termin na 12.11 serduszko bije,maleństwo ma 4,5mm, dostałam zdjęcia. Wszystko jest bardzo dobrze, tylko mam jakieś tabulki dopochwowe brać (leżę juz w łóżku,mam gdzieś w torebce kartkę z nazwą, coś na L...) nigdy czegoś takiego nie stosowałam ;p no i musze zwalczyć zaparcia
No widzisz, super! niech okruszek dalej rośnie zdrowo

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
Witam Czy można dołączyć? 4 pozytywne testy, z kalkulatora TP 25.11. Jeden czteroletni smyk w domu, jedna ciąża biochemiczna w poprzednim cyklu na koncie... Ale teraz musi się udać!
Witaj ale się zgrałyśmy, termin ten sam i też mam w domu 4letniego Filipka Teraz wszystko będzie dobrze

Dzień Dobry
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 06:04   #382
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Uff ledwo zdążyłam przed zaśnięciem Męża. Taki biedny, wymeczony...

Rozpakowuje, wyciąga te maleńkie body i pyta jak ma się w nie wcisnąć :p
Zaszklily mu się oczy.... Mój Mąż jest bardzo ostrożny i mało wylewny... Boi się drugiej straty... -
Ale musi być dobrze...

Odwrócił się na bok, i mówi ale jak będzie chłopak to nie będziesz ubierać niego syna e gender ciuchy body są łososiowe
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 06:11   #383
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Słodka właśnie miałam się pytać jak reakcja Małżonka ech, nic dziwnego, że sporo w nim obaw... Mam nadzieję, że jak najprędzej one miną i będziecie się w pełni mogli cieszyć z cudu jaki Was spotkał pewnie dziś Cię będzie na rękach nosił
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 06:53   #384
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cześć Jasiulek

Amelia nie wiem czy będzie mnie nosił bo dosyć ciężka jestem :-P

Ale widać ze bardzo się cieszył. Przed wyjściem do pracy wysciskal mnie cała :-D
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:45   #385
izz_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 20
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Hoho, to fajny już smyk wszędzie go chyba pełno, co?
W tym momencie jesteś w trakcie urlopu, tak? Czyli byłaś na rocznym? Mówili Ci jaką stawkę będziesz miała jak od razu pójdziesz na L4? Nie wyliczają chyba nowej, dostajesz stare 100% jak na L4 w poprzedniej ciąży?


Ale się zgrałyście, razem na porodówkę będziecie jechały

Beautifuldream
gratulacje ! I termin wychodzi jak mój
India love również gratulacje!
Fasterka powodzenia na wizycie
Patus to czekamy razem z Tobą jutro na dobre wieści i gratulacje oczywście



Ja bardzo lubię skorpiony, Męża mam skorpiona, większość moich przyjaciół to byli skorpiony, bardzo dobrze się dogadujemy


Super i oby infekcja szybko minęła już glukoza? Szybko czy narazie tylko cukier we krwi?

Słodka chodzi Ci o link w podpisie? Ja wpisuję ręcznie tak:
[url=adres linka] tu tekst, który ma się wyświetlać [ /url]
Tylko sobie skasuj spację między "[" a "/"

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Straszne dziewczyny, tak nas mało a tyle historii poronień..... Czy kiedyś też tak dużo kobiet miało problemy? Aż mam ciarki, oby na tym wątku żadna taka historia się nie pojawiłarosi:
Co do zapeszania to kompletnie nie wierzę, dla mnie to zabobon typu kupowanie wyprawki przed porodem przynosi pecha. Ale jak najbardziej rozumiem sytuację, kiedy się boi straty i sytuacji jak opisywała Słodka... Ja czuję, że mój Małżonek się sypnie przy jakiejś okazji pojutrze
Tak, L4 będzie takie, jak poprzednim razem - teraz jestem drugi m-c na wypoczynkowym, 1 miałam wrócić do pracy, ale to chyba naprawdę prima aprilis będzie . Dla mnie lepiej, że podstawa będzie poprzednia , bo wtedy różne premie i inne miałam, a teraz by tego nie było.

Witamy na pokładzie nowe mamusie

Słodka- Tż pewnie jeszcze w szoku trochę, ale fajnie mu powiedziałaś


A tak w ogóle, to w tytule wątku brakuje mi roku 2015...

Miłego dnia wszystkim!
izz_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 07:51   #386
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Izz_85 masz rację brakuje 2015
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 09:39   #387
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

A ja dziewczyny dalej chora Wczoraj piłam mleko z czosnkiem i z miodem na noc , mąż ode mnie uciekał haha
Czuję się rozbita, mam trochę zatkany nos, dzisiaj będę leżeć pod kołdrą cały dzień.
Nie mam ochoty na jedzenie. Tym bardziej z rana ale wmuszam w siebie chociaż jedna bułkę z dżemem( jakoś słodkie u mnie dominuje od dłuższego czasu) bo muszę wziąć folik.

Chciałabym już być po lekarzu ale muszę jakoś wytrzymać do środy. Po Waszych historiach troche się boje, żeby wszystko było ok
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 09:49   #388
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ol ka, ja tez się troszke stresuje, mam wizytę w przyszły wtorek. W ogole widze duża roznice w moim podejsciu do obu ciąż, z synem jakos w ogole się nie martwilam, nawet mi przez mysl nie pszeszlo ze cos by moglo nie pójść, teraz jestem duzo ostrozniejsza, bardziej świadoma?

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Czuje ze moje macierzyństwo po raz drugi będzie inne, duzo dojrzalsze, teraz o wiele więcej wiem, mam silne parcie na kp bo czuje niedosyt, synka karmiłam tylko 1,5 msc niestety, bo borykalismy się z problemami alergicznymi i poprostu odpuscilam.
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 10:18   #389
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Hej! Dzis pierwsza wizyta!

Ja tez mam inne nastawienie do drugiej ciąży i wychowania. Mialam mega problem z usypianiem leosia dlatego na to zwrócę szczególną uwagę
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 10:25   #390
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Fajne jest to ze teraz będziemy wiedziały mniej więcej jakich błędów nie popełniać, i przy wyprawce to się szczególnie przyda, nie bedziemu kupowac niepotrzebnych rzeczy

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Trzymam kciuki za wizytę!
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-24 10:19:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.