Wszystko o Avonie - cz.37 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-19, 17:32   #3841
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
odnioslam sie do toniku a nie do ciebie bezposrednio wiec nie wmawiaj mi czegos co nie jest prawda , nie napisalam o twojej cerze tylko uzywaniu toniku do cery mieszanej czy tlustej..... a ciebie to najwyrazniej zabolalo skoro zareagowalas tak ostro chyba zly dzien mialas


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
To samo pomyślałam o Tobie.
Moim zdaniem ten tekst to jest robienie z ludzi idiotów: " dziewczyny jestescie konsultantkami powinnyscie sie znac na kosmetykach co szkodzi a co nie , to ze avon sprzedaje taki kosmetyk to nie znaczy ze jest dobry."

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ja używałam z alkoholem i nie świecę się po nich bardziej niż wtedy gdy nie używam. Skóra była dokładnie taka sama A faktycznie na pryszcze fajnie działały jak tu dziewczyny pisały.
Dokładnie. Doraźnie na wypryski lub wągry jest w porządku.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 17:43   #3842
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
To samo pomyślałam o Tobie.

Moim zdaniem ten tekst to jest robienie z ludzi idiotów: " dziewczyny jestescie konsultantkami powinnyscie sie znac na kosmetykach co szkodzi a co nie , to ze avon sprzedaje taki kosmetyk to nie znaczy ze jest dobry."

napisalas ze ja robie z ludzi idiotow? mowiac zepowinniscie wiedziec ze alkohol w kosmetykach do twarzy szkodzi to absolutna prawda


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

sklad toniku matujacego Aqua, Alcohol Denat, Butylene Glycol, Methylparaben, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Ppg-26-Buteth-26, Disodium Edta, Parfum, Pyridoxine HCI, Glycolic Acid, Citric Acid, Zinc PCA, Amonium Hydroxide, Camellia Sinensis
a tu link co robia alkohole ze skora twarzy szczegolnie alkohol denat ktory w toniku jest na samym poczatku milego uzywania toniku
http://biustys.blogspot.it/2013/07/a...y-czy-nie.html



Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 17:43   #3843
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
napisalas ze ja robie z ludzi idiotow? mowiac zepowinniscie wiedziec ze alkohol w kosmetykach do twarzy szkodzi to absolutna prawda
Z cytatu wynika, że my konsultantki nie znamy się na kosmetykach, nie wiemy co szkodzi i wciskamy ludziom Avon, bo lubimy Avon, a nie bo jest dobry.
Nikt nie twierdzi, że Avon=tylko dobre, a Ty tak napisałaś, że my tak myślimy.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2015-03-19 o 17:52
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 17:45   #3844
carla252
Rozeznanie
 
Avatar carla252
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 786
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

sklad toniku solutions matujacego Skład: Aqua, Alcohol Denat, Butylene Glycol, Methylparaben, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Ppg-26-Buteth-26, Disodium Edta, Parfum, Pyridoxine HCI, Glycolic Acid, Citric Acid, Zinc PCA, Amonium Hydroxide, Camellia Sinensis Extract, Cl 42090, Cl 47005 <1014676-006>.

a tu link co robia alkohole ze skora twarzy szczegolnie alkohol denat ktory w toniku jest na samym poczatku
http://biustys.blogspot.it/2013/07/a...y-czy-nie.html


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
carla252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 17:56   #3845
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Ale mnie kompletnie nie interesuje ten alkohol, bo ja dobrze o tym wiem - ile razy mam jeszcze powtórzyć, że akurat na tym się znam?
Po co wkleiłaś skład? Przecież ja piszę o Twoim tekście do nas konsultantek, a nie o alkoholu w kosmetykach.

I to Ty czytaj ze zrozumieniem. Powtórzę, że napisałam, że gdybym używała codziennie toniku z alkoholem to miałabym wióry zamiast twarzy i że używam go tylko doraźnie, co jakiś czas. Nigdzie i nigdy nie napisałam i nie napiszę, że alkohol jest dobry dla skóry, także nie wiem po co ciągle mnie pouczasz?

Mi się tylko i wyłącznie nie spodobało to, w jaki sposób napisałaś o konsultantkach.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 20:00   #3846
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Niektórym szkodzi alkohol denat,niektórych zapycha parafina,niektórym nic się nie dzieje i git trzeba tylko wiedzieć co do jakiej cery stosować teraz to w większości kosmetyków jest alkohol i jakoś ludzie żyją,twarze i ciała się nie rozleciały
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 20:03   #3847
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Na cerę najbardziej szkodzi palenie papierosów, a tego jakoś nikt nie zauważa
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 06:46   #3848
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Myślicie, że dwie sznurkowate bransoletki (K4) czerwona i żółta będzie dobra na kostkę u nogi?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 06:48   #3849
markac28
Raczkowanie
 
Avatar markac28
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Znam wiele palaczek i, ::wiele z nich ma piękną skore której ja nigdy nie będę mieć- żeby nie było ją nie palę i nie popieram palenia
markac28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 06:58   #3850
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Niektórym szkodzi alkohol denat,niektórych zapycha parafina,niektórym nic się nie dzieje i git trzeba tylko wiedzieć co do jakiej cery stosować teraz to w większości kosmetyków jest alkohol i jakoś ludzie żyją,twarze i ciała się nie rozleciały
Kuracja do włosów z olejkiem araganowym ta z pompką ma w składzie wysoko denat ale mam na to sporo zamówień i sama też kiedyś miałam i nie zauważyłam jakiegoś pogorszenia stanu włosów, to jak ja mam klientce powiedzieć nie kupuj bo skład kiepski jak to jej ulubiony kosmetyk
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 08:20   #3851
jagoda352
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 308
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez markac28 Pokaż wiadomość
Znam wiele palaczek i, ::wiele z nich ma piękną skore której ja nigdy nie będę mieć- żeby nie było ją nie palę i nie popieram palenia
A ja znam wiele palaczek, ktore maja brzydka ziemista cerę.
Palenie na 100% szkodzi nie tylko na skórę - no i demakijaż, to podstawa Ja nie wyobrażam sobie isc spac w makijażu
jagoda352 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 08:30   #3852
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Genetyka od tego sie wszystko zaczyna... Ktoś moze palić i wyglądać dobrze bo używa np kremów z witaminą c i betakarotenem. Robi maseczki ze spiruliny itd. Na to jak wygląda twarz składa się z wielu czynników - nawet to gdzie mieszkasz. Ile pijesz, ile śpisz, kiedy śpisz, jak śpisz...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 09:05   #3853
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

FW ZMIEKCZAJACY KREM DO PIET 9,99 zł
Przewidywana data dostępności: 23/03/2015
ANEW CLINICAL KOREKTOR ZMARSZ/OCZY A-F33 15,99 zł
Przewidywana data dostępności: 27/03/2015
E-DEFENCE KREM OCHR.-NAPRAW.NA DZIEN 25,00 zł
Przewidywana data dostępności: 24/03/2015

Edytowane przez patusia22
Czas edycji: 2015-03-20 o 09:07
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 12:02   #3854
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Znowu dostałam podkłady z nalepką Made in china, tym razem jest to podkład w kompakcie. Tracę tylko stałe klientki przez to
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 12:17   #3855
iw32
Rozeznanie
 
Avatar iw32
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 666
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
FW ZMIEKCZAJACY KREM DO PIET 9,99 zł
Przewidywana data dostępności: 23/03/2015
ANEW CLINICAL KOREKTOR ZMARSZ/OCZY A-F33 15,99 zł
Przewidywana data dostępności: 27/03/2015
E-DEFENCE KREM OCHR.-NAPRAW.NA DZIEN 25,00 zł
Przewidywana data dostępności: 24/03/2015
Jak to jest z kremem Anew ? Jak ktoś zamówił wczesniej a był niedostępny to nadal będzie zniżka na niego 45 % nawet jak dostanie go już w następnym katalogu ?
iw32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 13:14   #3856
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez iw32 Pokaż wiadomość
Jak to jest z kremem Anew ? Jak ktoś zamówił wczesniej a był niedostępny to nadal będzie zniżka na niego 45 % nawet jak dostanie go już w następnym katalogu ?
dostanie w takiej cenie w jakiej zamówił, z takim opustem jaki mu przysługiwał nawet gdy dostanie go już w kolejnym katalogu

Edytowane przez patusia22
Czas edycji: 2015-03-20 o 13:16
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 13:56   #3857
iw32
Rozeznanie
 
Avatar iw32
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 666
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
dostanie w takiej cenie w jakiej zamówił, z takim opustem jaki mu przysługiwał nawet gdy dostanie go już w kolejnym katalogu
OK, dzięki. Zastanawiałam się czy mi go zalicza do programu
iw32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 14:08   #3858
myszka8914
Raczkowanie
 
Avatar myszka8914
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 142
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
napisalas ze ja robie z ludzi idiotow? mowiac zepowinniscie wiedziec ze alkohol w kosmetykach do twarzy szkodzi to absolutna prawda


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

sklad toniku matujacego Aqua, Alcohol Denat, Butylene Glycol, Methylparaben, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Ppg-26-Buteth-26, Disodium Edta, Parfum, Pyridoxine HCI, Glycolic Acid, Citric Acid, Zinc PCA, Amonium Hydroxide, Camellia Sinensis
a tu link co robia alkohole ze skora twarzy szczegolnie alkohol denat ktory w toniku jest na samym poczatku milego uzywania toniku
http://biustys.blogspot.it/2013/07/a...y-czy-nie.html



Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
Ja też skończyłam szkołę kosmetyczną i to całkiem niedawno i wiem co nieco na ten temat... Alkohol może i szkodzi, ale to też zależy w jaki sposób się go używa. Jak ktoś ma cerę tłustą czy mieszaną to często ma też mocno widoczne wągry i jakieś niespodzianki i używanie toniku z alkoholem po oczyszczaniu cery albo właśnie na te niespodzianki nic nie szkodzi a wręcz pomaga, bo je wysusza i szybciej znikają ja właśnie często w taki sposób doraźnie używam takich toników i mimo, że mam bardzo wrażliwą cerę i do tego naczynkową to jest ok

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
ja nie napisalam ze masz cere tlusta czy mieszana czytaj ze zrozumieniem tylko na tym toniku jest napisane ze jest do cery tlustej mieszanej a dla mnie to mozesz kupowac kosmetyki z alkoholem twoja sprawa i dobre rady powinnas przyjmowac a nie uwazasz ze ja cie atakuje czy krytykuje to co napisalam to prawda a nie jakies klamstwo wyssane z palca
jeszcze tylko dodam cze cera naczynkowa robi sie od niewlasciwej pielegnacji naczynka pekaja od agresywnych kosmetykow , badz niewlasciwej pielegnacji a takze jak sie na przyklad z cieplego domu wychodz na mroz jesli buzia nie jest chroniona kosmetykiem, badz po solarium tez pekaja sama mam naczynka i wiem jak sie zalatwilam do tego stanu

Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

dodam jako ciekawostke ze na zime nalezy uzywac kremu do twarzy ktory w skladzie nie ma wody..... uzywanie kremu z woda powoduja wlasnie pekanie naczynek


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
To nie jest prawda, że cera naczynkowa robi się od niewłaściwej pielęgnacji. Są osoby, które mogą cudów używać a i tak ich twarz będzie cała w naczynkach a są osoby, które używają tylko wcześniej wspomnianego toniku z alkoholem i nic więc to wszystko zależy od człowieka

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
Dzięki prze szukał am trochę Neta i masz rację. A ja do tej pory waliłam na twarz wszystko co tylko z napisem matuje . co do info NT. Kosmetyków przez konsultantki to tez zauważył am ZR sporo się zmieniło. Pewnie dlatego że konkurencja na rynku duża więc każdy walczy o klienta. Ja będą c kons musiałam zrobić dea kursy jeden z kosmetyków drugi makeup. Teraz tez macie takie szkolenia?
Zdarza się u mnie w COKu w Łodzi, że są czasem jakieś szkolenia, ale są one dla chętnych. Tylko, że ja jestem taką zwykłą szarą konsultantką, a dla liderów może są obowiązkowe, nie wiem tego
Kiedyś byłam na jednym, bo mnie moja liderka namówiła. Ogólnie były oprócz mnie 3 kobiety w różnym wieku. Przyszła Pani koło trzydziestki i opowiadała po kolei o każdym kremie z anew, do jakiej cery, jak działa itd. Ale według mnie to tak wyglądało jakby po prostu wyuczyła się tego na pamięć co miała w prezentacji i ewentualnie głębsze odczucia mogła przedstawić co do tych kosmetyków, które osobiście używała. Ale żeby była to osoba jakoś bardzo kosmetycznie przeszkolona, tak żeby ingerować w składy kosmetyków co dobre co nie i dlaczego to raczej nie Więc nic poza takimi zwykłymi informacjami, które często są zawarte w katalogach a kiedyś była taka jakby broszurka z kremami anew to się nie dowiedziałam na dodatek obiecywali, że za udział w tym szkoleniu można zamówić takie trzy zestawy kosmetyków taniej, ale u mnie to nie wchodziło, bo nie pojawiała im się informacja, że brałam w nim udziała i w końcu nic z tego nie zamówiłam, był chyba limit, że do czterech katalogów po szkoleniu można zamawiać...
myszka8914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 15:20   #3859
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Znowu dostałam podkłady z nalepką Made in china, tym razem jest to podkład w kompakcie. Tracę tylko stałe klientki przez to
szkoda że niektóre to jeszcze odstrasza...u mnie też jak niektóre przeczytały że produkowane w Chinach to zapytałam czy jakby polka i chinka piekły ciasto wg identycznego przepisu i z tych samych składników to czy to robione chińskimi łapkami jest gorsze? chyba pomogło
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 15:50   #3860
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Też nie bardzo rozumiem co ma miejsce produkcji do rzeczy. Koreańskimi bb się zachwycają, a made in China gorsze? Ja na to nie zwracam uwagi, to szukanie problemów na siłę.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 16:20   #3861
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Też nie bardzo rozumiem co ma miejsce produkcji do rzeczy. Koreańskimi bb się zachwycają, a made in China gorsze? Ja na to nie zwracam uwagi, to szukanie problemów na siłę.
Koreańskie BB są bardzo dobre
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 16:30   #3862
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
dziewczyny jestescie konsultantkami powinnyscie sie znac na kosmetykach co szkodzi a co nie , to ze avon sprzedaje taki kosmetyk to nie znaczy ze jest dobry.
Cytat:
Napisane przez carla252 Pokaż wiadomość
ja nie napisalam ze masz cere tlusta czy mieszana czytaj ze zrozumieniem tylko na tym toniku jest napisane ze jest do cery tlustej mieszanej a dla mnie to mozesz kupowac kosmetyki z alkoholem twoja sprawa i dobre rady powinnas przyjmowac a nie uwazasz ze ja cie atakuje czy krytykuje to co napisalam to prawda a nie jakies klamstwo wyssane z palca
jeszcze tylko dodam cze cera naczynkowa robi sie od niewlasciwej pielegnacji naczynka pekaja od agresywnych kosmetykow , badz niewlasciwej pielegnacji a takze jak sie na przyklad z cieplego domu wychodz na mroz jesli buzia nie jest chroniona kosmetykiem, badz po solarium tez pekaja sama mam naczynka i wiem jak sie zalatwilam do tego stanu

Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

dodam jako ciekawostke ze na zime nalezy uzywac kremu do twarzy ktory w skladzie nie ma wody..... uzywanie kremu z woda powoduja wlasnie pekanie naczynek


Wysłane z mojego iPad 4 Apple Retina przez Tapatalk
Jeny dziewczyno, skąd ty te mądrości bierzesz? Większość osób z cerą naczynkową, które znam, ma je od zawsze. ZAWSZE. Owszem, zmiany mogą się powiększyć w wyniku niewłaściwej pielęgnacji, no ale litości...

Co do alkoholu w toniku, to wzięłam go z ciekawości, nie szukając po necie składu. A teraz brrrrr, jesteśmy te zle i niedouczone, bo zaskoczyłyśmy się aromatek alkoholu
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 16:41   #3863
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Koreańskie BB są bardzo dobre
Rzeczywiście, niektóre są, szczególnie na lato
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 17:14   #3864
myszka8914
Raczkowanie
 
Avatar myszka8914
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 142
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
szkoda że niektóre to jeszcze odstrasza...u mnie też jak niektóre przeczytały że produkowane w Chinach to zapytałam czy jakby polka i chinka piekły ciasto wg identycznego przepisu i z tych samych składników to czy to robione chińskimi łapkami jest gorsze? chyba pomogło
U mnie na szczęście nie zwraca nikt na to uwagi zresztą co za różnica gdzie jest produkowany skoro mi odpowiada ten mus zwykły (nie luxe) też ma made in china a ja go uwielbiam a swoją drogą nie wicie czy jeszcze się pojawi czy całkowicie zastąpił go luxe? Bo koleżanka ciągle mnie o niego wypytuje i mówienie, że ten z luxe jest jak dla mnie praktycznie identyczny nie pomaga
myszka8914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 18:12   #3865
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez myszka8914 Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście nie zwraca nikt na to uwagi zresztą co za różnica gdzie jest produkowany skoro mi odpowiada ten mus zwykły (nie luxe) też ma made in china a ja go uwielbiam a swoją drogą nie wicie czy jeszcze się pojawi czy całkowicie zastąpił go luxe? Bo koleżanka ciągle mnie o niego wypytuje i mówienie, że ten z luxe jest jak dla mnie praktycznie identyczny nie pomaga
Jaki mus
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 18:23   #3866
myszka8914
Raczkowanie
 
Avatar myszka8914
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 142
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jaki mus
Chodzi mi o ten mus Ideal Flawless
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...te-mousse.html
myszka8914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 07:13   #3867
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Niektórym szkodzi alkohol denat,niektórych zapycha parafina,niektórym nic się nie dzieje i git trzeba tylko wiedzieć co do jakiej cery stosować teraz to w większości kosmetyków jest alkohol i jakoś ludzie żyją,twarze i ciała się nie rozleciały
mozna też stosować od środka
Cytat:
Napisane przez myszka8914 Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście nie zwraca nikt na to uwagi zresztą co za różnica gdzie jest produkowany skoro mi odpowiada ten mus zwykły (nie luxe) też ma made in china a ja go uwielbiam a swoją drogą nie wicie czy jeszcze się pojawi czy całkowicie zastąpił go luxe? Bo koleżanka ciągle mnie o niego wypytuje i mówienie, że ten z luxe jest jak dla mnie praktycznie identyczny nie pomaga
ja kupuję póki co luxe, mamę tez mi się udało przekonać do luxe, bo ten IF jej się skończył a innego nie chciała
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 10:21   #3868
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
mozna też stosować od środka
o tak,tyle że bez denat

jakie zapachy używacie na wiosnę? zmieniacie z tych które używałyście zimą? ja na razie Luck używam ale niedługo przejdę na 'wiosenne' Incandessence,Outspoken i Instinct (najpierw zamówię w kat.5)
Potem będzie pora na letnie Spotlight,Little Pink Dress i resztka Pur Blanki

Edytowane przez Sarunieczka
Czas edycji: 2015-03-21 o 10:23
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 10:25   #3869
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
o tak,tyle że bez denat

jakie zapachy używacie na wiosnę? zmieniacie z tych które używałyście zimą? ja na razie Luck używam ale niedługo przejdę na 'wiosenne' Incandessence,Outspoken i Instinct (najpierw zamówię w kat.5)
Potem będzie pora na letnie Spotlight,Little Pink Dress i resztka Pur Blanki
ja używam Summer White ,co roku niezmiennie od kwietnia do czerwca
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 10:51   #3870
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.37

Ja używam ostatnio cały czas Pur Blanca Blush, kupiłam sobie dwie na zapas A tak to używam tych zapachów, które mam i na które mam ochotę, na lato po prostu nie używam killerów, bo sama bym się zadusiła

Co zamawiacie z k05?
Ja cienie Luxe Glamorous Roses, może zestaw stokrotka cytryna (wąchał ktoś?), próbki podkładu Bright Start i nowych perfum, żelową odżywkę do paznokci.

Użyłam już trzeci raz nawilżającego kremu na dzień SPF 15 Nutra Effects. Polecam używać na noc - jest bardzo treściwy, gęsty, raczej tłusty. Pozostawia na twarzy tłustą warstwę. Kolor ma bardzo biały, jak farba Bardzo dobrze nawilża. Jak za długo się go nosi to pieką po nim oczy, także polecam używać tylko i wyłącznie przed położeniem się do łóżka. Polubiłam bardziej matująco-nawilżający krem (miałam próbkę), więc jak się pojawi w katalogu to kupię.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-19 13:48:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.