Na Wspólnej część VI - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-18, 23:35   #2671
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Może mi ktoś przypomnieć w jakich okolicznościach umarła Magda od Igora?
Wypadek na motorze z Kazikiem miała.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 10:44   #2672
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Hoshi94 Pokaż wiadomość
Hahaa tak, przynajmniej nie byłoby nudno Nie lubię ciepłych kluchów
Ja właśnie zamieniłam furiata-krętacza na ciepłe kluchy

Matka Magdy też ciągnie te żale w nieskończoność "bo gdyby nie Igor to blabla". On jej nie wiózł na tym mopliku i to Kazik agresywnie jeździł, bo się wkurzył, że odrzuciła jego umizgi

Gra aktorska w tej scenie, kiedy mówił, że muszą żyć w zgodzie bo.to.on.jest.ojcem to miszczostwo Prawie się wzruszyłam
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 11:11   #2673
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Na wspólnej część VI

i tak wole ''gre aktorską'' Igora niż Maksa
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 11:17   #2674
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Na wspólnej część VI

Wolałabym, żeby Ilona zginęła jednak
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 16:10   #2675
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Na wspólnej część VI

Poruszyli ciekawy wątek ojca Ilony. Coś wiadomo o nim? Była o nim mowa wcześniej w serialu? Ciekawe co takiego Ilona zrobiła że ojciec jej tak nienawidzi ?
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-19, 18:44   #2676
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Mama Żanety grasuje po barze, a książeczkę zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych to nie sądzę że ma!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pomyślałam o tym samym. I czy ma umowę? Wypłatę? Składki opłacone?



Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Chyba przestanę oglądać NW. Im dłużej patrze na Smolnego tym mam większe ciary a tak głupio jak TZ obok siedzi
Ja mam ciary ale ze strachu. Zawsze mam wrażenie, że zaraz kogoś pobije



Cytat:
Napisane przez zeeberka Pokaż wiadomość
Niee, to nie Ilona w tej wodzie. Ilona będzie żyć
Za☠☠☠iście. A białego koloru to nie było na liście?


Polibiłam nową córkę Igora. Samego Igora wciąż proszę o zniknięcię na amen. I ta scena z teściami. Gra aktorska i teksty takie prawdziwe, naturalne <3

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2015-03-19 o 18:47
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 18:50   #2677
girls1394
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ze Śląska ;-)
Wiadomości: 213
Dot.: Na wspólnej część VI

Uwaga spoiler
Streszczenia na wspólnej
ODCINEK 2038

Martę dopada jedna z uczestniczek zajęć crossfit. Twierdzi ona, że Konarska omotała Olafa (Maciej Brzoska) – to powód, dla którego wytypował ją do zawodów. Marta jest wkurzona. Wieczorem trener przychodzi do Konarskiej i tłumaczy, dlaczego wybrał właśnie ją. Niespodziewanie Olaf całuje Martę!
Kopciowa doprowadza wszystkich do szału. Włodek, którego Helena rozstawia po kątach jest wściekły – oznajmia kobiecie, że teraz rozumie dlaczego mąż miał jej dosyć! Dostaje jej się również od Wojtka. Helena nie wytrzymuje – zaczyna się pakować…
Smolny bez przerwy wojuje z synami - chłopcy okazują ojcu jawny brak szacunku. Basia radzi mężowi, żeby spróbował zaprzyjaźnić się ze swoimi dziećmi. Krzysztof robi chłopcom niespodziankę – zabiera ich na wspólne puszczanie latawca… Niestety, ze Smolnym to nie może być dobra zabawa…
ODCINEK 2039

Marta znowu ma spięcie z dziewczyną z crossfitu. Dostaje od niej potężny cios w twarz i pada zalana krwią! Olaf natychmiast wyrzuca dziewczynę z klubu. Jest bardzo przejęty stanem Konarskiej. Jego troska zmienia się pożądanie a Marta poddaje się fali uczucia i tak dają się ponieść namiętności!
Burzyński dogaduje się z mieszkańcami Rogali – wspólnie rozkręcą biznes. Mietek (Jan Jankowski) chce sprzedawać ich ekologiczną żywność w Warszawie. Oczywiście nieźle na tym zarobi… i to nie podoba się sołtysowi. Pietrucha bierze Burzę na suto zakrapiane negocjacje. W efekcie kompletnie pijany Miecio ląduje w łóżku z… Izabelą!
Hofferowie mają dzisiaj rodzinne zebranie w szkole Uli (Ania Niedźwiecka). Tymczasem doktor Lis oczekuje, że Kamil zostanie z nią na nocnym dyżurze... Hoffer dzwoni do żony - Zuza jest wściekła a Ula zawiedziona. Za to dr Dorota jest bardzo zadowolona…
ODCINEK 2040

Rogale żyją nadzieją. Burza dogaduje z miejscowymi szczegóły biznesu. Wszyscy są dobrej myśli! Z ukrycia obserwują to jakieś osiłki. Meldują swojemu szefowi, że w końcu namierzyli jego dłużnika…
Ewa szczęśliwa – Radek (Piotr Michalski) wrócił do Polski! W czułym powitaniu zakochanych przeszkadza… Igor. Nowak nie jest przekonany, czy Wichrowski jest odpowiednim partnerem dla jego matki…
Kuba kłóci się z synami Smolnego. Kiedy Przemek stwierdza, że Basia wyszła za jego ojca dla kasy – młody Brzozowski rzuca się na niego! Między chłopcami dochodzi do ostrej bójki. Kiedy wraca Smolny, widzi jej skutki – podbite oko Kuby. Jego gniew jest straszny…

ODCINEK 2041
Maks szczęśliwy – stan jego synka poprawia się. Brzozowski dostaje telefon z policji – kamery miejskie zarejestrowały Zdybicką! Na komendzie zszokowany Maks ogląda przerażające nagranie…
Kamil wciąż przeżywa, że doktor Lis chciała go pocałować. Postanawia rozmówić się z Dorotą. Kobieta udaje, że nie wie, o co chodzi… Ale już po południu Hoffer dowiaduje się, że został przez nią odsunięty od operacji!
Eliza (Katarzyna Chorzępa) pomyślnie zdaje kolejny egzamin maturalny. Przed szkołą czeka na nią Jarek (Wojciech Rotowski) i… jej rodzice! Cieleccy niby chcą przeprosić, ale kończy się jak zwykle: totalną awanturą! W domu Bergów Eliza płacze – boi się, że nigdy nie będzie miała takiej rodziny jak Jarek… A o tym marzy.

ODCINEK 2042

Na imprezie u Hofferów dochodzi do kolejnej scysji Marty z Filipem. Zdenerwowana Konarska sięga po kieliszek. Olaf (Maciej Brzoska) protestuje. Marta reaguje agresywnie i wychodzi z imprezy! W nocnym sklepie kupuje dwa wina…
Burzyński (Jan Jankowski) z towarami mieszkańców Rogali rusza do Warszawy. Jedzie z nim sklepowa. Nagle drogę zajeżdżają im osiłki wysłane przez wierzyciela Burzy. Mietek zostaje porwany wraz autem pełnym towaru! Sklepowa alarmuje wieś. Wzburzeni rolnicy, z widłami i siekierami, ruszają w pościg!
Na Wspólną przyjeżdża Kopeć (Jan Pęczek) – chce prosić Helenę (Małgorzata Peczyńska), by wróciła do domu. Jednak ich rozmowa przeradza się w totalną awanturę! Przysłuchuje się jej dystyngowany jegomość, wyraźnie będący pod wrażeniem urody Heleny…

ODCINEK 2043
Marta budzi się na potwornym kacu. Dzwoni do Olafa i przeprasza go za swoje zachowanie na imprezie u Hofferów. Olaf się nie gniewa - zaprasza ją na zajęcia. Marta zjawia się w klubie jeszcze pijana. Olaf jest w szoku – wyprasza ją z zajęć!
Kasia (Julia Chatys), w tajemnicy przed ojcem, chce wziąć udział w konkursie modowym. O zrobienie sesji zdjęciowej prosi Janka, przystojnego pasjonata fotografii. Ten się jednak nie zgadza… Swoją pomoc proponuje Franek (Natan Czyżewski). Czy Kasia zdąży? Termin nadsyłania zdjęć upływa o północy…
Igor zaprasza Radka (Piotr Michalski) na obiad. Wichrowski jednak nie przychodzi. Dzwoni do Ewy i mówi, że czeka na nią w wyjątkowym miejscu. Hofferowa przyjeżdża do luksusowego hotelu. To, co spotyka ją w hotelowym apartamencie zapiera dech w jej piersiach!

ODCINEK 2044


Synek Maksa musi przejść kolejną poważną operację. Potrzebna jest zgoda rodzica. Kiedy Brzozowski chce ją podpisać, dowiaduje się, że… nie może! W dokumentach szpitalnych nie figuruje jako ojciec dziecka Zdybickiej!
Kamil dowiaduje się od doktor Lis (Agnieszka Warchulska), że lekarze z USA zarzucają mu, iż nie ukończył specjalizacji. Dorota twierdzi, że będzie walczyć o jego amerykański staż, bo… go lubi! Kamil już nie wie, co o tym wszystkim myśleć…
Krzysztof (Łukasz Konopka) jest ostro wkurzony na swoich synów – w ich szkolnych plecakach znajduje tablet i elektroniczne gierki zamiast podręczników! Tylko dzięki Basi nie dochodzi do rękoczynów... Tymczasem synowie Smolnego namawiają Kubę na wagary i… nieźle rozrabiają!
ODCINEK 2045

Kuba zamartwia się, że mama odkryje jego wagary. Przemek bez żenady wypisuje mu usprawiedliwienie i podrabia podpis Basi! To nie koniec ich wybryków - wieczorem całą trójkę do domu przyprowadza… policja!
Szulcowie są przerażeni nowym pomysłem Heleny – po rozwodzie planuje przeprowadzić się do większego mieszkania wraz z… Żanetą i Wojtkiem! Tymczasem wielbiciel Kopciowej znowu zaczepia ją w barze. Pan Czesław (Stanisław Banasiuk) wyznaje, że dawno żadna kobieta nie zrobiła na nim takiego wrażenia…
Kasia jest przeszczęśliwa - znalazła się w finale modowego konkursu!
Jej konkurentka Ala chwali się, że będzie miała profesjonalną sesję fotograficzną. Dziewczyna drwi z Kasi i jej stylizacji w ciuchach z lumpeksu! Załamana Bergówna jeszcze raz prosi o pomoc Janka…
ODCINEK 2046

Weronika uświadamia Maksowi, że jego synek może trafić do ośrodka opiekuńczego! Roztrzęsiony Brzozowski błaga o pomoc… ojca Zdybickiej (Robert Mazurkiewicz)! Tylko on – jako dziadek – może odebrać maluszka ze szpitala…
Wściekli mieszkańcy Rogali mają pretensje do Izy, że Burza (Jan Jankowski) ich oszukał. Wkurzona Brzozowska umawia ich na spotkanie z Mietkiem. Burzyński musi stanąć przed żądnym jego krwi tłumem…
Smolny (Łukasz Konopka) i Basia na komisariacie wyjaśniają chuligańskie wybryki swoich dzieci. Dowiadują się, że sprawy nie będzie, jeśli poszkodowana wycofa oskarżenia. Smolny bierze to na siebie… Po powrocie do domu okłamuje swoich synów i Kubę, że grozi im poprawczak!

ODCINEK 2047

Marta nie chce iść na imprezę w pracy – boi się, że zacznie pić. Olaf (Maciej Brzoska) widzi, że problem ukochanej jest większy, niż myślał. Niespodziewanie przyprowadza Konarską na… miting AA! Marta jest wściekła!
Eliza (Katarzyna Chorzępa) ma rozmowę w sprawie pracy. Właściciel eleganckiego sklepu z odzieżą jest pod wrażeniem jej urody. Z miejsca zaczyna ją podrywać… Tymczasem Jarek (Wojciech Rotowski) dostaje od kolegi z uczelni propozycję wspólnego zamieszkania…
Ojciec Zdybickiej nie chce pomóc Maksowi w przejęciu opieki nad synkiem. Twierdzi, że skoro Ilona nie uznała ojcostwa Brzozowskiego, musiała mieć jakiś powód… Maks szaleje z bezsilności! Wieczorem dostaje dziwny telefon…

ODCINEK 2048

Łucja (Magdalena Łoś) namawia Daniela na imprezę w klubie. Spotykają tam podpitego Szymka (Wacław Warchoł). Chłopak orientuje się, że Pruska to dziewczyna, którą kiedyś potrącił! Prosi ją, żeby złamała mu nogę… Łucja jest w szoku! Daniel wie, że nadeszła chwila prawdy…
Helena (Małgorzata Peczyńska) dostaje ogromny bukiet róż. Żaneta się cieszy – wreszcie ojciec przeprasza mamę! Okazuje się jednak, że róże to... wyraz uwielbienia od przystojnego Czesława (Stanisław Banasiuk)! Kopciowa jest wniebowzięta a Żaneta z trwogą obserwuje, jak jej rodzina się rozpada…
Doktor Lis (Agnieszka Warchulska) oszukuje Kamila, że walczy jeszcze o jego staż w USA. Hoffer jest wdzięczny. Piękna Dorota bezwzględnie to wykorzystuje. Wieczorem dzwoni do Kamila i zwabia go do swojego gabinetu. Tam okazuje się, czego tak naprawdę chce od Hoffera…

ODCINEK 2049

Bolek dowiaduje się, że Daniel powiedział Łucji kto był sprawcą jej wypadku. Chłopak jest wściekły – przecież teraz grozi im więzienie! Brzozowski stwierdza, że zasłużyli na to… Przed Danielem jeszcze jedna – dużo trudniejsza – rozmowa. Kiedy wraca na Wspólną, na dziedzińcu widzi czekającą Łucję…
Bogdan (Wojciech Brzeziński) pomaga Jarkowi i Elizie w przeprowadzce. Jest mile zaskoczony widząc, że w mieszkaniu Bruna panuje spokój i porządek. Norbert i Bruno zapewniają Berga, że to miejsce na naukę i odpoczynek… Kiedy Bogdan wychodzi, z pokoju wyskakują ukryci goście i zaczyna się ostra balanga!
Kamil wyznaje żonie, że Dorota chciała go uwieść. Zuza jest wściekła, że dopiero teraz się o tym dowiaduje! W szpitalu doktor Lis oświadcza, że Hoffer nie jedzie na staż a ona szuka innego kandydata. Reakcja Ostrowskiego mocno ją szokuje…
ODCINEK 2050

Michał debiutuje dzisiaj w „Mam Talent!”. Jest potwornie stremowany… Niestety, odbija się to na jego występie – zostaje wygwizdany! Brzozowski chce uciec… Czy Prokop i Hołownia zdołają go zatrzymać?!
Kasia (Julia Chatys) ma dzisiaj sesję zdjęciową z Jaśkiem (Sebastian Sępka). Ala, jej konkursowa rywalka, nie chce do tego dopuścić. Dziewczyna włamuje się na internetowe konto Kasi i umieszcza wpis, w którym Bergówna chwali się, że uwiodła Janka! Chłopak jest naprawdę wściekły…
Daniel mówi Smolnemu, że powiedział Łucji (Magdalena Łoś) całą prawdę o jej wypadku. Ten robi mu totalną awanturę! Krzysztof usiłuje ukryć aferę przed Basią, ale Daniel nie zamierza już nikogo oszukiwać...

ODCINEK 2051
Marta jest śmiertelnie obrażona na Olafa (Maciej Brzoska), po tym jak zaciągnął ją na miting AA. Mężczyzna próbuje przewalczyć, by Konarska wróciła przynajmniej na treningi… Marta musi stoczyć jeszcze bój ze swoim zastępcą Maćkiem (Marcin Piętowski), który szuka sposobu aby wygryźć ją z posady. Czy Konarska znowu rozładuje stres alkoholem?
Kasia jest załamana - przez podstęp Ali odpadła z konkursu modowego. Co gorsze – Jasiek wyzywa Bergównę od wariatek! Kasia próbuje mu się wytłumaczyć, ale chłopak nie chce słuchać. Dziewczyna jest zrozpaczona…
Do Basi dociera, że to za namową Smolnego Daniel ukrywał prawdę o wypadku Łucji. Brzozowska ma dość manipulacji Krzysztofa - stwierdza, że to właśnie mąż jest przyczyną wszystkich problemów! Smolny w odpowiedzi… potrafi jedynie się upić!

ODCINEK 2052

Szymek (Wacław Warchoł) jest w szoku – Łucja wie, że to on ją potrącił! Chłopak koniecznie chce z nią porozmawiać. Na spotkanie przychodzi też Daniel. Łucja orientuje się, że Szymek przede wszystkim chce się dowiedzieć, czy poszła na policję. Dziewczyna nazywa go tchórzem! A Daniela kłamcą…
Eliza (Katarzyna Chorzępa) zaczyna poznawać uroki mieszkania z jurnymi młodzieńcami. Czuje się jak w męskiej szatni. Marzy o współlokatorce… Młoda Cielecka podejmuje pracę w pubie. Czy temperament Elizy pozwoli jej zatrzymać się tę robotę na dłużej?
Po sukcesie w „Mam Talent!” Michał czuje się jak prawdziwa gwiazda! Gratulacje i wspólne zdjęcia przyprawiają go o przyjemny zawrót głowy. Natomiast Kinga jest w szoku widząc Michała obściskującego nastoletnie fanki…

ODCINEK 2053
Marta ma dzisiaj mistrzostwa w crossficie. Okazuje się, że jej główną rywalką będzie Patrycja (Anna Mielczarek) – dziewczyna, która ją kiedyś pobiła! Kiedy Konarska ostro walczy na zawodach, Maciek – jej zastępca – donosi na nią do Dyrektora!
Kasia szczęśliwa – Ala przegrała finał konkursu modowego. Bergówna ostro wygarnia rywalce, że oszustwa nie zrekompensują braku talentu! Tymczasem Jasiek, który zrozumiał jak bardzo zranił Kasię, przeprasza ją i proponuje nową sesję zdjęciową…
Zdenerwowani Marek i Stefan (Maciej Kujawski) szykują się na spotkanie z nowym dyrektorem sprzedaży w ich firmie. Są pełni obaw o swoją przyszłość… Ich przeczucia się sprawdzają - nowy szef zwalnia wszystkich!!! A potem jest jeszcze ciekawiej…
__________________
"Przyjaciele są jak anioły gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać"
girls1394 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 21:50   #2678
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: Na wspólnej część VI

No niezle
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 22:36   #2679
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Na wspólnej część VI

Wreszcie coś się będzie działo
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 08:55   #2680
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Na wspólnej część VI

Będzie ciekawie ) Najlepsza jest kopciowa )
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 09:01   #2681
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Na wspólnej część VI

A mnie wkurza Kopciowa. Ustawia wszystkich po kątach, nawet Marię. Za bardzo jest irytująca, nie dziwię się, że mąż ma jej dość. I powoli wszyscy wokoło niej też.
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 09:07   #2682
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Na wspólnej część VI

Mnie dziwi Wojtek, że jej pozwalał na takie "nie łazić mi po podłodze bo umyłam" Każdy normalny facet by powiedział, że to jego podłoga, więc sobie będzie łaził, a tam ją wszyscy traktują jak jajko, Maria cichaczem kieliszki przestawia
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 09:56   #2683
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Na wspólnej część VI

O to chodzi wszyscy odetchną jak Kopeć ją zabierze na wieś, a zabierze, wierzcie mi
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 10:28   #2684
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Na wspólnej część VI

Dawni nie bylo Renaty, policjanta i Dominika
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 19:48   #2685
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: Na wspólnej część VI

Ale mieszkanie Marty jest okropne,nora!
joanah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 22:34   #2686
Krewetkor
Raczkowanie
 
Avatar Krewetkor
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 175
Dot.: Na wspólnej część VI

Wątek Burzy beznadziejny, niech już to skończą. Ciekawa za to jestem rozwoju sytuacji Kamila, wiedziałam że to stare babsko coś takiego odwali.
Krewetkor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 18:44   #2687
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez joanah Pokaż wiadomość
Ale mieszkanie Marty jest okropne,nora!
to nie mieszkanie Marty, tylko Igora, ale też mnie denerwują te dziwne półki

Cytat:
Napisane przez Krewetkor Pokaż wiadomość
Wątek Burzy beznadziejny, niech już to skończą. Ciekawa za to jestem rozwoju sytuacji Kamila, wiedziałam że to stare babsko coś takiego odwali.
nie takie stare to babsko, stara to jest pani Maria chyba, że chodzi ci o babę od łapówki, ale to było już kilka odcinków temu
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 20:52   #2688
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Na wspólnej część VI

Ale Marta wyłapała od dziewczyny na siłowni.
I ten 'gorący' sex pod prysznicem w biustonoszu i majtkach, ale dla chcącego nic trudnego

Dr Lis chyba się trochę zagalopowała. Porządny Kamil na nią nie poleciał, pewnie zemści się na nim, i Kamil nie poleci do USA.

Wyłączam się, kiedy pokazują Burzę, ani to śmieszne, ani ciekawe..
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2


Edytowane przez Miqesi
Czas edycji: 2015-03-24 o 20:55
Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 22:08   #2689
Krewetkor
Raczkowanie
 
Avatar Krewetkor
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 175
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
to nie mieszkanie Marty, tylko Igora, ale też mnie denerwują te dziwne półki


nie takie stare to babsko, stara to jest pani Maria chyba, że chodzi ci o babę od łapówki, ale to było już kilka odcinków temu
No faktycznie, trochę się zapędziłam
Co do dzisiejszego odcinka, mam coraz bardziej dosyć 'gry aktorskiej' G. Wolszczak jako Basi, dysponuje jednym tonem głosu, miną i gestykulacją, niezależnie od sytuacji
Krewetkor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 02:15   #2690
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez joanah Pokaż wiadomość
Ale mieszkanie Marty jest okropne,nora!
nie lubię jej, najchętniej wywaliłbym ją całkiem tego serialu,

Cytat:
Napisane przez Krewetkor Pokaż wiadomość
Wątek Burzy beznadziejny, niech już to skończą. Ciekawa za to jestem rozwoju sytuacji Kamila, wiedziałam że to stare babsko coś takiego odwali.
dobry ten wątek, przynajmniej coś się dzieje, zawsze z nim jest ciekawie ,

Cytat:
Napisane przez paint_it_black Pokaż wiadomość
Mnie dziwi Wojtek, że jej pozwalał na takie "nie łazić mi po podłodze bo umyłam" Każdy normalny facet by powiedział, że to jego podłoga, więc sobie będzie łaził, a tam ją wszyscy traktują jak jajko, Maria cichaczem kieliszki przestawia
Wojtek to warszawski chłopak z wyboru choć ze śląska przyjechał do stolicy , no i poza tym musi być bezstresowo bo tak chce to ludziom tv wcisnąć
userrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 12:12   #2691
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Na wspólnej część VI

Boże, jak mnie wkurza ten stereotyp wsi w tym serialu. Bieda, ludzie z widłami chodzą, ciemnogród, aż przyjeżdża warszawiak i oświeca ciemne masy
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 16:28   #2692
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Na wspólnej część VI

no dokładnie,

jak chodzi o Burze to on jest biznesmen, jak ma firmę i może wcisnąć to co mają na wsi warszawiakom to może wciśnie
userrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 12:21   #2693
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Na wspólnej część VI

Nieładnie się Smolny wczoraj zachował, chciał uderzyć Przemka.
Dobrze, że Baśka zareagowała. Klucha z niej, ale przynajmniej dzieci obroniła.
Dobrze, że jej się nie dostało . Pewnie Smoluch 'wytłumaczy' jej, że tylko chciał dziecko 'postraszyć', ale kto go tam wie.
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 12:24   #2694
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Nieładnie się Smolny wczoraj zachował, chciał uderzyć Przemka.
Dobrze, że Baśka zareagowała. Klucha z niej, ale przynajmniej dzieci obroniła.
Dobrze, że jej się nie dostało . Pewnie Smoluch 'wytłumaczy' jej, że tylko chciał dziecko 'postraszyć', ale kto go tam wie.
przeciez tak powiedział
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 13:03   #2695
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Nieładnie się Smolny wczoraj zachował, chciał uderzyć Przemka.
Dobrze, że Baśka zareagowała. Klucha z niej, ale przynajmniej dzieci obroniła.
Dobrze, że jej się nie dostało . Pewnie Smoluch 'wytłumaczy' jej, że tylko chciał dziecko 'postraszyć', ale kto go tam wie.
Nie oglądam od dłuższego czasu: kim jest Przemek? To jeden z synów Smolnego?
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 13:25   #2696
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Nie oglądam od dłuższego czasu: kim jest Przemek? To jeden z synów Smolnego?
Tak, starszy to Przemek.
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 14:32   #2697
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Na wspólnej część VI

nic ciekawego w tym serialu nie ma...
userrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 14:33   #2698
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Tak, starszy to Przemek.
A co oni robią w NW? Do tej pory byli tylko raz na jakimś obiadku zapoznawczym i na ślubie. Rozwiają ich wątek?
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 14:48   #2699
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme
A co oni robią w NW? Do tej pory byli tylko raz na jakimś obiadku zapoznawczym i na ślubie. Rozwiają ich wątek?
Ex żona Smolnego musiała wyjechać na jakiś kontrakt i nie mogła się nimi zajmować, więc dzieci zamieszkały na Wspólnej.
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 21:25   #2700
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: Na wspólnej część VI

zauwazylyscie ze na czolowce Jarek stoi na moscie razem z Eliza?
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-15 22:38:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.