Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-03-23, 10:27   #4621
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martyyn Poka¿ wiadomo¶æ
Joanku nale¿± siê pok³ony, oklaski i tulipany - zrobi³am dzisiaj p³ukankê lnian± zamiast nak³adania ¿elu. W³osy równomiernie pofalowane, lepiej ni¿ po wgniataniu ¿elu, przetrwa³y ca³y dzieñ bez rozprostowywania siê, puch znikn±³ niemal ca³kowicie. Jestem do¿ywotnio zobowi±zana
Allleee zachwalacie ta plukanke... Trzeba wyprobowac !

Cytat:
Napisane przez AgusiA753 Poka¿ wiadomo¶æ

Nie nak³adaj od¿ywki u nasady, ¿eby nie by³y w³osy oklapniête. Jak s± obci±¿one to w³a¶nie takie bez ¿ycia, zale¿y od skrêtu, ale mo¿e byæ rozlu¼niony, str±czkuj± siê, wygl±daj± na nie¶wie¿e.
Omo to te¿ dla mnie mistrzostwo ¶wiata pewnie dziêki temu zyska³a¶. Mo¿e 30 min co mycie to za du¿o dla Ciebie, przetestuj jak siê bd zachowywaæ jak bd tak dzia³aæ co drugie mycie. Raz 5 min, raz 30, a¿ dostosujesz do siebie. Jak czêsto myjesz i czego u¿ywasz?
Mhmmm...tak mysle i faktycznie moze to byc wina odzywki u nasady bo dawalam ostatnimy czasy. Teraz trzymalam 5-10 min i jakbny bylo ich wiecej ale znowu skret zmarnial. Gdy trzymie 30 minut - skret wiekszy, powiem nawet ze fajny, ale wlosy oklapniete, przy glowie. OMO z ciekawosci zrobilam, zobaczyc czy sie sprawdzi u mnie, i bede dalej testowac Myje co dwa trzy dni, albo BD albo garnier AiK (czasami zobaczyc co to za cudo jest) w przypadku OMO najpierw Joa¶ka czerwona, a potem isana rozowa ew Joaska z keratyna (moje wlosy chyba lubia keratynke) troche isany bs i glutek. No nic, bede testowac dalej OMO i nie bede dawac odzywki u nasady, zobaczymy co z tego wyjdzie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Oklapniête, str±czkuj±ce, jakby niedomyte za bardzo- przynajmniej u mnie.
No wlasnie mniej wiecej cos takiego. Taki offik - piekne masz te wlosy na avku marza mi sie takie.

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam zagwozdke stylizacyjna. Znalazlam idealne polaczenie odzywki bs i zelu i wlosa sa ladne: blyszczace, miekkie pukle. Ino dalej nie wiem jak to nakladac. Jak nakladam na mokre wlosy stojac przed lustrem - super boki, totalnie klapniety tyl. Jak ogarnkam na mokrych z glowa w dol - super tyl, boki przyklap :▶ Ktos zna jakies inne propozycje :p ?
Oooo ! Mam tak samo! Tylko ze nawet gdy robie glowa w dol nad wanna to i tak boki lepsze.... Moze te wlosy spod spodu jakies "gorsze" ? Potrzebuja czegos wiecej

Cytat:
Napisane przez paulownia Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj wreszcie wycieniowalam wlosy.
Czy ja kiedykolwiek twierdzilam ze moim wlosom cieniowanie nie sluzy? Najwieksza pomylka! Wygladaja swietnie, skret sie poprawil, zwlaszcza z tylu, przeprosty znikly, fryzura nabrala lekkosci. Wystarczylo tylko dobrac odpowiednia technike ciecia i podciac naprawde bardzo niewiele, ale roznica jest ogromna.
Oprocz tego byla i henna, wiec kolorek odswiezony jak bede miala chwile czasu porobie zdjecia.
Kusisz wizyta u fryzjera ostatnio bylam, jakis tydzien temu ale fryzjerka nie sprostala, miala wycieniowac (mocno) a ...w sumie nie wiem co ona zrobila.


W koñcu znalazlam maski z BigoSpa ! Tyle sie ich naszukalam i ... A tu prosze wystarczy do Auchan zajechac
Uzywala ktoras z keratyna i spirulina? Fajniutka?
karllii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 10:30   #4622
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Ja splukalam wlosy z glowa w dol, a wresztce pomoczylam koncowki ;D Moje wlosie postanowilo miec dzis good hair day, wiec jestem nim zachwycona :▶
Super, jakie przedsiêbiorcze podej¶cie, szybka focia w windzie, po co traciæ czas

Idê jutro wreszcie na podciêcie/ cieniowanie

Pracujê sobie i bawiê siê w³osami oczywi¶cie, koñcówki tak trzeszcz± przy ¶ciskaniu, ¿e ma³¿ przy drugim biurku us³ysza³
__________________
¯ona jednego ma³¿a.

Pani t³umacz na swoim.

Kierowca in progress

Edytowane przez martyyn
Czas edycji: 2015-03-23 o 10:31
martyyn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 10:32   #4623
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez karllii Poka¿ wiadomo¶æ
W koñcu znalazlam maski z BigoSpa ! Tyle sie ich naszukalam i ... A tu prosze wystarczy do Auchan zajechac
Uzywala ktoras z keratyna i spirulina? Fajniutka?
W Tesco te¿ s±
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 10:37   #4624
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomo¶ci: 3 861
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez karllii Poka¿ wiadomo¶æ
Kusisz wizyta u fryzjera ostatnio bylam, jakis tydzien temu ale fryzjerka nie sprostala, miala wycieniowac (mocno) a ...w sumie nie wiem co ona zrobila.
Hehe, ja obcinalam wlosy sama.
Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
W Tesco te¿ s±
To chyba zalezy w ktorym miescie bo ja w naszych skierniewickich Tesco nigdy ich nie widzialam.
paulownia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 10:40   #4625
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
W Tesco te¿ s±
Cytat:
Napisane przez paulownia Poka¿ wiadomo¶æ
Hehe, ja obcinalam wlosy sama.

To chyba zalezy w ktorym miescie bo ja w naszych skierniewickich Tesco nigdy ich nie widzialam.

Ja wlasnie z tesco tez nie widzialam...chociaz moze zle szukalam Najgorsze bylo chodzenie po "osiedlowych drogeriach" pytam sie babuszek czy maja maski z Bingo, a one wytrzeszcz oczu na mnie i nie wiedza ock ...
Sama? Pierwszy czy juz ktorys raz? I czym, i jak?
Kurde... fajnie by bylo umiec samemu
karllii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 10:41   #4626
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Super, jakie przedsiêbiorcze podej¶cie, szybka focia w windzie, po co traciæ czas
Czêsto robiê w windzie, bo od ponad miesi±ca nie mogê siê wybraæ, aby kupiæ nowe du¿e lustro do domu Pomijaj±c jak ¶wietne o¶wietlenie ma winda
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 10:43   #4627
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez paulownia Poka¿ wiadomo¶æ
Hehe, ja obcinalam wlosy sama.

To chyba zalezy w ktorym miescie bo ja w naszych skierniewickich Tesco nigdy ich nie widzialam.
hmmm.. w stalowowolskim s± tylko w du¿ym, w ekspress nie ma. Mo¿e faktycznie zale¿y od miejsca.

Co do obcinania w³osów dzi¶ my¶la³am ¿eby pój¶æ do fryzjera - ale w sumie koñcówki zdrowe wiêc po co? Nie mam dobrego fryzjera i to tym bardziej mnie zniechêci³o haha
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 10:47   #4628
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomo¶ci: 3 861
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez karllii Poka¿ wiadomo¶æ
Sama? Pierwszy czy juz ktorys raz? I czym, i jak?
Kurde... fajnie by bylo umiec samemu
Oj, nie pierwszy od pieciu lat z gora sama podcinam wlosy. Nozyczkami fryzjerskimi jakis czas temu kupilam slicznego Jaguara (matko kochana jak sie tym swietnie wlosy tnie!)
Obcinalam roznie, zazwyczaj na sucho pasmo po pasnie, ale ostatnio to cieniowanie za mna chodzilo a na sucho wycieniowac nie umiem po przeanalizowaniu pol tuzina filmikow na youtube o obcinaniu i cieniowaniu zaimprowizowalam ciecie - na mokro, technika pieciu kucykow opisywana tez przez Anwen, tyle ze wiazalam je nie na czubku glowy a bardziej z tylu.
paulownia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 10:51   #4629
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

TheUnlike przez Ciebie wlacze laptopa ¿eby zobaczyc w³osy i winde
Ja zawsze plukam g³ow± w dol i szczerze nie wyobra¿am sobie inaczej.
W³osy jak mam.nawet fajne po prawej to po lewej gorsze. Albo inaczej wycieniowane albo spie na jednym boku

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Paulownia ale zazdroszcze samodzielnego obcinania
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 11:04   #4630
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
TheUnlike przez Ciebie wlacze laptopa ¿eby zobaczyc w³osy i winde
Polecam, piêkna winda, nowiutka - ledwie dwa lata, cud, miód i orzeszki A¿ dziwne, ¿e ¿adne blogerki jeszcze siê w takiej piêknej windzie nie pstrykaj±
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 11:04   #4631
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomo¶ci: 3 861
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
TheUnlike przez Ciebie wlacze laptopa ¿eby zobaczyc w³osy i winde
Ja zawsze plukam g³ow± w dol i szczerze nie wyobra¿am sobie inaczej.
W³osy jak mam.nawet fajne po prawej to po lewej gorsze. Albo inaczej wycieniowane albo spie na jednym boku

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Paulownia ale zazdroszcze samodzielnego obcinania
A ja wlasnie przy myciu na stojaco mam swietne efekty - choc nie przepadam za tym bo nie cierpie miec szamponu, odzywki i wlosow na calym ciele ale pare razy mylam z glowa w dol i tylko ostatnie plukanie na stojaco i przy okazji moge wziac prysznic - falki bardzo ladnie wygladaja.
Nie zazdraszczaj tylko lap za nozyczki to nie sztuka. Zwlaszcza fale latwiej obciac niz loki o silnym skrecie.
paulownia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 11:12   #4632
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez paulownia Poka¿ wiadomo¶æ
Oj, nie pierwszy od pieciu lat z gora sama podcinam wlosy. Nozyczkami fryzjerskimi jakis czas temu kupilam slicznego Jaguara (matko kochana jak sie tym swietnie wlosy tnie!)
Obcinalam roznie, zazwyczaj na sucho pasmo po pasnie, ale ostatnio to cieniowanie za mna chodzilo a na sucho wycieniowac nie umiem po przeanalizowaniu pol tuzina filmikow na youtube o obcinaniu i cieniowaniu zaimprowizowalam ciecie - na mokro, technika pieciu kucykow opisywana tez przez Anwen, tyle ze wiazalam je nie na czubku glowy a bardziej z tylu.
- Jaki kupi³a¶ rozmiar? Chcê zamówiæ, ale zastanawiam siê nad rozmiarem.
Doe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 11:31   #4633
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy tylko ja nie umiem suszyæ na szczotce?[COLOR="Silver"]
Nie tylko Ty. Tez jestem sierota xD

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro zrobiê t± p³ukankê na bank.
Trzeba j± rozcienczyc z wod±,polaæ w³osy i voila?
Ja wolê nie rozcienczac tylko gotowaæ id razu rzadszy. Lepsze efekty wg mnie.







Cytat:
Napisane przez paulownia Poka¿ wiadomo¶æ

To chyba zalezy w ktorym miescie bo ja w naszych skierniewickich Tesco nigdy ich nie widzialam.
PAULOWNIA... TY TE¯ JESTE¦ ZE SKIERNIEWIC?!
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.

Edytowane przez Joanku
Czas edycji: 2015-03-23 o 11:32
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 11:57   #4634
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
Nie tylko Ty. Tez jestem sierota xD


Ja wolê nie rozcienczac tylko gotowaæ id razu rzadszy. Lepsze efekty wg mnie.









PAULOWNIA... TY TE¯ JESTE¦ ZE SKIERNIEWIC?!
O to okej nie rozciencze :P
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 12:08   #4635
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez paulownia Poka¿ wiadomo¶æ
Oj, nie pierwszy od pieciu lat z gora sama podcinam wlosy. Nozyczkami fryzjerskimi jakis czas temu kupilam slicznego Jaguara (matko kochana jak sie tym swietnie wlosy tnie!)
Obcinalam roznie, zazwyczaj na sucho pasmo po pasnie, ale ostatnio to cieniowanie za mna chodzilo a na sucho wycieniowac nie umiem po przeanalizowaniu pol tuzina filmikow na youtube o obcinaniu i cieniowaniu zaimprowizowalam ciecie - na mokro, technika pieciu kucykow opisywana tez przez Anwen, tyle ze wiazalam je nie na czubku glowy a bardziej z tylu.
Chyba skuszê sie poeksperymentowaæ :P Kto wie moze bede bardziej zadowolona niz po wizycie u fryzjera
karllii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 12:12   #4636
AgusiA753
Raczkowanie
 
Avatar AgusiA753
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 151
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam zagwozdke stylizacyjna. Znalazlam idealne polaczenie odzywki bs i zelu i wlosa sa ladne: blyszczace, miekkie pukle. Ino dalej nie wiem jak to nakladac. Jak nakladam na mokre wlosy stojac przed lustrem - super boki, totalnie klapniety tyl. Jak ogarnkam na mokrych z glowa w dol - super tyl, boki przyklap :▶ Ktos zna jakies inne propozycje :p ?
Ja zawsze nak³adam z g³ow± w dó³, potem siê prostujê i zginam mocno w bok, najlepiej ¿eby g³owa by³a pod k±tem 90 st. a na koñcu wygibas g³ow± w ty³ Brzmi i pewnie wygl±da hardcorowo
Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ krêconow³ose
POdczytujê Was ca³y czas i ogl±dam piêkne w³osy, oststanio która¶ wrzuci³a mega rude krêcone

Wczoraj przyszed³ mi do g³owy pomys³ aby nakremowaæ w³osy moim nowym nabykiem, TYM. Wpierw umy³am, potem na wilgotne na³o¿y³am i trzyma³am 3 h. Znów umy³am, potem balea z per³ami, alterra z granatem, odcisnê³am, farmona lniana, plunking 0,5 h i ¿el za 2,10 w³osy same sch³y przerzucone przez poduszkê. Rano zobaczy³am to lekki puch, minimalny, ale jaki skrêt
To chyba zas³uga Shea, co??
Albo raczej parafiny i silikonów Chyba, ¿e na co dzieñ u¿ywasz, a zmianê zauwa¿y³a¶ dopiero po tym balsamie.
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Pottersy owszem stosowa³am do mycia tylko z melisa potem z kolagenem i teraz mêczê z keratyn±, która puszy mi w³osy...
A Romantic zielona? Bo akurat taka mam :P i szczerze? Wgl jej nie u¿ywam nie wiem dlaczego.
Szamponu z zio³ami wolê nie stosowaæ :P zio³a chyba nie dla mnie s±.
Ta zielona ma decydowanie d³u¿y sk³ad m.in. wiêcej protein- z jedwabiu, soi, pszenicy. Sporo ekstraktów i oprócz bardzo ³agodnego silikonu, polimer i gumê ksantanow±. Musisz sprawdziæ.
Co do szamponu to jak uwa¿asz, mi siê wydaje, ¿e chyba w³a¶nie dziêki zió³kom w nim zawartym, w³osy maj± blask

Cytat:
Napisane przez paulownia Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj wreszcie wycieniowalam wlosy.
Czy ja kiedykolwiek twierdzilam ze moim wlosom cieniowanie nie sluzy? Najwieksza pomylka! Wygladaja swietnie, skret sie poprawil, zwlaszcza z tylu, przeprosty znikly, fryzura nabrala lekkosci. Wystarczylo tylko dobrac odpowiednia technike ciecia i podciac naprawde bardzo niewiele, ale roznica jest ogromna.
Oprocz tego byla i henna, wiec kolorek odswiezony jak bede miala chwile czasu porobie zdjecia.
Czekamy
Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale d³ugo¶æ! i to jeszcze w kolorze blond!!! Piêkne w³osy z potencja³em
Ja z kolei wracam do silikonów. Od 2 miesiêcy u¿ywam na zmianê od¿ywek AiK, Oleo Repair i Goodbye Damage i na moich w³osach nic nie robi±. To po co mam siê mêczyæ? Postanowi³am tylko dokupiæ jeszcze maskê sprawdzon± z Pilomaxa, bo tylko po niej widaæ ró¿nicê. W pi±tek kupi³am Loreala z olejami i wydaje siê milutki Moje w³osy tam gdzie by³ rozja¶niacz s± strasznie suche, ³amliwe wiêc muszê je zabezpieczaæ. Zastanawiam siê te¿ nad drobnym ciêciem, ale trochê szkoda mi d³ugo¶ci (chyba nigdy nie zapuszczê tych 7 wymarzonych jeszcze cm). W sumie to by³am na strzy¿eniu 2 miesi±ce temu i nie wiem czy to ju¿ czas czy jeszcze poczekaæ.
Je¶li nie masz rozdwojonych koñcówek to bym poczeka³a. Skoro silikony Ci s± potrzebne to siê nie zastanawiaj Mo¿e po prostu zachowaj jaki¶ umiar w tym wszystkim? ¯eby np to nie by³y silikony w ka¿dym produkcie, albo co drugie mycie, i oszczêdniej w³osy slsem traktowaæ np. omo?

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Ja splukalam wlosy z glowa w dol, a wresztce pomoczylam koncowki ;D Moje wlosie postanowilo miec dzis good hair day, wiec jestem nim zachwycona :▶
Nie dziwota Przyja¼ñ z nowym dyfuzorem?
Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
W Tesco te¿ s±
W moim nie ma, a szkoda Wiele razy szuka³am, licz±c, ¿e mo¿e w koñcu postawi± Bingo na pó³kach, ale nie. Tylko szampon. Mia³am tylko jedn± maskê zielon± glink±- bo tylko taka by³a w zielarskim. I... u¿ywam do golenia nóg
Cytat:
Napisane przez paulownia Poka¿ wiadomo¶æ
Oj, nie pierwszy od pieciu lat z gora sama podcinam wlosy. Nozyczkami fryzjerskimi jakis czas temu kupilam slicznego Jaguara (matko kochana jak sie tym swietnie wlosy tnie!)
Obcinalam roznie, zazwyczaj na sucho pasmo po pasnie, ale ostatnio to cieniowanie za mna chodzilo a na sucho wycieniowac nie umiem po przeanalizowaniu pol tuzina filmikow na youtube o obcinaniu i cieniowaniu zaimprowizowalam ciecie - na mokro, technika pieciu kucykow opisywana tez przez Anwen, tyle ze wiazalam je nie na czubku glowy a bardziej z tylu.
Zazdroszczê jaguara Te¿ podcina³am metod± kucykow±, ale ja mam takie no¿yczki za 50z³ i one maj± malutkie r±bki, wtf...? Dega¿ówki to nie s±, ale mam wra¿enie, ¿e przyczyni³y siê do rozdwojeñ. Chyba je bd musia³a daæ do naostrzenia.

Kiedy mia³am jeszcze rozja¶niane w³osy na blond, ubóstwia³am maskê Biovax do w³osów suchych. Robi³a czary zmieszana z oliw±. Dawno ju¿ mi siê skoñczy³a, oliwy te¿ nie u¿ywa³am... Ostatnio postanowi³am sprawdziæ czy oliwa dalej mi s³u¿y. Otó¿ nie. Co prawda tylko raz uzy³am, ale w³osy by³y jakie¶ takie fruwaj±ce, tempe...? Dzi¶ na³o¿y³am Biovax do suchych z olejem sezamowym, który mi s³u¿y ¶wietnie. Przy sp³ukiwaniu by³o ma³o ¶lisko, jako¶ tak têpo... Zobaczymy jak wysuszê. Czy¿by zmiana porowato¶ci...?
__________________
CG- od 01.07.2012r
AgusiA753 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 12:20   #4637
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez AgusiA753 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zawsze nak³adam z g³ow± w dó³, potem siê prostujê i zginam mocno w bok, najlepiej ¿eby g³owa by³a pod k±tem 90 st. a na koñcu wygibas g³ow± w ty³ : Brzmi i pewnie wygl±da hardcorowo
Robiê identycznie!
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:32   #4638
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

AgusiA: Toz to milosc, nie przyjazn

Ja zapuszczam naturalki i widze, ze one sa przeciezone od nadmiarow wiec chyba zaczne stosowanie plukanek etc tak od polowy, jak sie farbowance zaczynaja.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 15:28   #4639
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomo¶ci: 3 861
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Doe Poka¿ wiadomo¶æ
- Jaki kupi³a¶ rozmiar? Chcê zamówiæ, ale zastanawiam siê nad rozmiarem.
Zerknelam na pudelko - 5,5". To chyba cale?
Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
PAULOWNIA... TY TE¯ JESTE¦ ZE SKIERNIEWIC?!
Tyz. A kto jeszcze jest? Ty takoz?
Niewiele nam z tego przyjdzie jak obie siedzimy za granica, inaczej bysmy sie pewnie umowily na kawe i wlosowe pogaduchy.
paulownia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 17:54   #4640
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martyyn Poka¿ wiadomo¶æ
A w ogóle naj³adniejsze w³osy (i rzêsy) to maj± faceci. Mój ma³¿ myje zwyk³ym szamponem, chyba nivea for men, bezlito¶nie szarpie czesz±c na mokro (ma w³osy nieco za ramiona), ¶pi w mokrych bez ¿enady, przedzia³ek robi palcem, a i tak zawsze s± idealnie proste i b³yszcz±ce
Kurka mój to ma takie wysokoporowate, cienkie, rzadkie w³osiê, jeszcze w jednym miejscu na czubku g³owy wypad³y i dziura... i tak pociesznie stercz± we wszystkie strony. Ale rzêsy i brwi jak u laleczki, zawsze mu zazdroszczê! U mnie w³osiê ciemne i gêste, a brwi popielate i rzadkie - muszê domalowywaæ

Jaram siê proteinami, dzisiaj walnê sobie p³ukankê mleczn± i zobaczymy co siê stanie - oczekujê cudów jak kiedy¶ ale nie wiem, w³osy inne to mo¿e co¶ nie podpasi.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 19:38   #4641
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez karllii Poka¿ wiadomo¶æ
Allleee zachwalacie ta plukanke... Trzeba wyprobowac ! :



Mhmmm...tak mysle i faktycznie moze to byc wina odzywki u nasady bo dawalam ostatnimy czasy. Teraz trzymalam 5-10 min i jakbny bylo ich wiecej ale znowu skret zmarnial. Gdy trzymie 30 minut - skret wiekszy, powiem nawet ze fajny, ale wlosy oklapniete, przy glowie. OMO z ciekawosci zrobilam, zobaczyc czy sie sprawdzi u mnie, i bede dalej testowac Myje co dwa trzy dni, albo BD albo garnier AiK (czasami zobaczyc co to za cudo jest) w przypadku OMO najpierw Joa¶ka czerwona, a potem isana rozowa ew Joaska z keratyna (moje wlosy chyba lubia keratynke) troche isany bs i glutek. No nic, bede testowac dalej OMO i nie bede dawac odzywki u nasady, zobaczymy co z tego wyjdzie



No wlasnie mniej wiecej cos takiego. Taki offik - piekne masz te wlosy na avku marza mi sie takie.



Oooo ! Mam tak samo! Tylko ze nawet gdy robie glowa w dol nad wanna to i tak boki lepsze.... Moze te wlosy spod spodu jakies "gorsze" ? Potrzebuja czegos wiecej



Kusisz wizyta u fryzjera ostatnio bylam, jakis tydzien temu ale fryzjerka nie sprostala, miala wycieniowac (mocno) a ...w sumie nie wiem co ona zrobila.


W koñcu znalazlam maski z BigoSpa ! Tyle sie ich naszukalam i ... A tu prosze wystarczy do Auchan zajechac
Uzywala ktoras z keratyna i spirulina? Fajniutka?
Dziêki Kochana <3 wreszcie takie mam, hihi.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 07:12   #4642
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez AgusiA753 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zawsze nak³adam z g³ow± w dó³, potem siê prostujê i zginam mocno w bok, najlepiej ¿eby g³owa by³a pod k±tem 90 st. a na koñcu wygibas g³ow± w ty³ Brzmi i pewnie wygl±da hardcorowo

Albo raczej parafiny i silikonów Chyba, ¿e na co dzieñ u¿ywasz, a zmianê zauwa¿y³a¶ dopiero po tym balsamie.

Ta zielona ma decydowanie d³u¿y sk³ad m.in. wiêcej protein- z jedwabiu, soi, pszenicy. Sporo ekstraktów i oprócz bardzo ³agodnego silikonu, polimer i gumê ksantanow±. Musisz sprawdziæ.
Co do szamponu to jak uwa¿asz, mi siê wydaje, ¿e chyba w³a¶nie dziêki zió³kom w nim zawartym, w³osy maj± blask


Czekamy

Je¶li nie masz rozdwojonych koñcówek to bym poczeka³a. Skoro silikony Ci s± potrzebne to siê nie zastanawiaj Mo¿e po prostu zachowaj jaki¶ umiar w tym wszystkim? ¯eby np to nie by³y silikony w ka¿dym produkcie, albo co drugie mycie, i oszczêdniej w³osy slsem traktowaæ np. omo?


Nie dziwota Przyja¼ñ z nowym dyfuzorem?

W moim nie ma, a szkoda Wiele razy szuka³am, licz±c, ¿e mo¿e w koñcu postawi± Bingo na pó³kach, ale nie. Tylko szampon. Mia³am tylko jedn± maskê zielon± glink±- bo tylko taka by³a w zielarskim. I... u¿ywam do golenia nóg

Zazdroszczê jaguara Te¿ podcina³am metod± kucykow±, ale ja mam takie no¿yczki za 50z³ i one maj± malutkie r±bki, wtf...? Dega¿ówki to nie s±, ale mam wra¿enie, ¿e przyczyni³y siê do rozdwojeñ. Chyba je bd musia³a daæ do naostrzenia.

Kiedy mia³am jeszcze rozja¶niane w³osy na blond, ubóstwia³am maskê Biovax do w³osów suchych. Robi³a czary zmieszana z oliw±. Dawno ju¿ mi siê skoñczy³a, oliwy te¿ nie u¿ywa³am... Ostatnio postanowi³am sprawdziæ czy oliwa dalej mi s³u¿y. Otó¿ nie. Co prawda tylko raz uzy³am, ale w³osy by³y jakie¶ takie fruwaj±ce, tempe...? Dzi¶ na³o¿y³am Biovax do suchych z olejem sezamowym, który mi s³u¿y ¶wietnie. Przy sp³ukiwaniu by³o ma³o ¶lisko, jako¶ tak têpo... Zobaczymy jak wysuszê. Czy¿by zmiana porowato¶ci...?
To skoñczê zielon± kupie ró¿owa
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 09:12   #4643
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1 221
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Dziewczyny, czy serum zio³owo- witaminowe z Radical mo¿e wysuszaæ w³osy?

Sk³ad:
Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Stearate, Stearalkonium Chloride, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Glycerin, Propylene Glycol, Camelia Sinensis (Green Tea) Extract, Alcohol Denat., Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Inulin, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Disodium EDTA, BHA, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal.

Tylko trochê znam siê na sk³adach. Ma du¿o emolientów, ale trochê dalej jest gorzej. Serum do tej pory ¶wietnie dzia³a na moje w³osy jako od¿ywka b/s, piêknie siê b³yszcz±. Obawiam siê jednak, ¿e na d³u¿sz± metê mo¿e wysuszaæ. Co o tym my¶licie ?
Juli_Juli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 09:35   #4644
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ma alkohol w sk³adzie wiêc potencjalnie mo¿e wysuszaæ. Jednak nie jest na pierwszym czy drugim miejscu wiêc jego ilo¶æ te¿ jest mniejsza i mo¿e mieæ funkcjê tego który przetacza dobre rzeczy do w³osa.
Jednak ja bym uwa¿a³a z d³ugotrwa³ym nak³adaniem albo po prostu nawil¿a³a czê¶ciej je¶li idzie to serum
Nie ma co dramatyzowaæ - Alterra z Granatem te¿ ma alko a jest super
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 10:55   #4645
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Wpad³am na taki pomys³... czy zamiast p³ukanki z mleka mo¿na mleko w proszku zmieszaæ z mask± i niewielk± ilo¶ci± wody i w takiej postaci na³o¿yæ, zamiast mleka p³ynnego? Nie wiem jak siê taki proszek zachowuje bo nie u¿ywa³am nigdy ale mo¿e by tak da³o radê ^^

Lecê po ma³e zakupy - po zapas od¿ywki mojej kochanej któr± wycofuj± i szampon, chyba zwyk³y johnsons baby. Jak co¶ mi przypasuje to zaraz wycofuj±, niesprawiedliwo¶æ -.-'
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 12:30   #4646
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

P³ukanka z mleka? Wow, pierwsze s³yszê. Jak dzia³a na w³osy? :-o

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 12:41   #4647
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
P³ukanka z mleka? Wow, pierwsze s³yszê. Jak dzia³a na w³osy? :-o

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Mnie kiedy¶ robi³a wszystko co trzeba - podbija³a skrêt, doci±¿a³a i nawil¿a³a. Dzisiaj efekt nie za bardzo, krzywdy nie ma ale trochê za sucho i to raczej nie tak ma byæ, wizualnie ³adnie. Chocia¿ nie wiem bo mi ci±gle ¼le w³osy wygl±daj±, mo¿e to têdy droga, bardzo podatne na uk³adanie s±.

Generalnie zale¿y od w³osów, efekty mog± byæ dobre i niezadowalaj±ce. Jakby¶ chcia³a spróbowaæ to po myciu szamponem ods±cz w³osy z wody i starannie mleko wmasuj, tak na 20 minut i sp³ucz wod±. Mo¿na te¿ przed myciem
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 12:45   #4648
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Hm, bardzo ciekawie to brzmi, chyba z ciekawo¶ci dzisiaj spróbujê. Niemo¿liwe ¿ebym o czym¶ nie s³ysza³a :-D. Mam raczej wizjê, ¿e bêdê mieæ po nim straszne siano, jak znam swoje w³osy, ale spróbowaæ zawsze mo¿na.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 15:35   #4649
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja jeszcze o masie rzeczy nie slyszalam ;D Z nowa suszarka reanimacja to banal, dwie minutki i wlosie wyglada jak nowe *-*
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 17:59   #4650
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jeszcze o masie rzeczy nie slyszalam ;D Z nowa suszarka reanimacja to banal, dwie minutki i wlosie wyglada jak nowe *-*
Zaaazdroszcze !

W³a¶nie! Jakie macie sposoby na reanimacje?
karllii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 18:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.