Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-29, 17:50   #1681
FiftyShadesOfBeauty
Raczkowanie
 
Avatar FiftyShadesOfBeauty
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 50
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cześć Fighterki! Takie mam pytanie do Was. Czy zna ktoś firme kosmetyczną FM - Federico Mahora??
Bo ja jej generalnie nie ogarniam
Co do wątku o aparacie stałym , to wspominam to jak najbardziej przyjemnie. Ja swój nosiłam dwa lata, a na sam koniec nie chcialam go ściagać I polecam każdemu!
FiftyShadesOfBeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 19:08   #1682
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Hej. Ktoś wspominał, że ma buty Melisski. Dobrze się noszą? Nie obcierają? Polecacie jakieś strony, gdzie można je kupić?
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 19:21   #1683
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
Hej. Ktoś wspominał, że ma buty Melisski. Dobrze się noszą? Nie obcierają? Polecacie jakieś strony, gdzie można je kupić?
Ja mam baleriny Mel, zamawiałam z Sarenzy. Mnie nie obtarły, ale trochę odparzają mi skórę na stawach. Między bajki można włożyć twierdzenie, jakoby stopy się w nich nie pociły. Pocą się bardziej, ślizgają się (polecam zaprzyjaźnienie się z wkładkami). Ponadto but nie trzyma się zbyt dobrze stopy (nie polecam biegania w nich na autobus ). Jedyne, czego im nie mogę odmówić, to wytrzymałość - mam je od roku, przelatałam całą zeszłą wiosnę, lato i część jesieni, a się nie rozwaliły (w tym czasie pewnie zajechałabym trzy pary balerin z CCC albo Deichmanna).
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 19:41   #1684
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Ja się skusiłam na Mel, bo miały się dopasować ładnie do stopy, nie zjeżdżać. Niestety. Swoje zamawiałam na answear.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 20:38   #1685
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

katrina1991 nie działa mi cytowanie, wiec napisze tak ja swoje kupiła stacjonarnie w answear. akurat pozbywali się wszystkich melisek, więc robili wyprzedaż, więc kupiłam od razu 2 pary po 120zł mam
]TE
i
TE


ja normalnie noszę rozmiar 38 i pasował 38. 39 były o dużo za duże. ogólnie są wygodne, ale po całodziennym chodzeniu boli mnie duży palec, jakby mnie jednak uciskały. tak jest w obu przypadkach... bordowe są sztysniejsze a kremowe można "złamać"
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram

Edytowane przez moniak85
Czas edycji: 2015-03-29 o 20:45
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 23:11   #1686
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
Hej. Ktoś wspominał, że ma buty Melisski. Dobrze się noszą? Nie obcierają? Polecacie jakieś strony, gdzie można je kupić?
Do tego wszystkiego co napisały dziewczyny to odpowiem że jak złapie Cię w nich deszcz to przeżyjesz prawdziwy koszmar - sprawdzone na własnej skórze. Ale bardzo mi się podoba jak wyglądają na nodze... Czego się nie robi dla urody :-D
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 10:10   #1687
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Dzięki dziewczyny
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 10:59   #1688
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Ja dodam jeszcze od siebie, że miałam z Mel 2 pary balerinek i jedne sandałko-japonki. Balerinki (takie z kwiatkiem, jak ma Kulka) mi zjeżdżały ze stopy jak chodziłam w nich dłużej niż godzinę, w drugich (a la siateczkowych) bolały mnie stopy, jakbym boso chodziła, a sandałki ładnie wyglądały, ale do noszenia się nie nadawały. Zostawiam sobie te siateczkowe tylko na działkę do śmigania, a tamtych dwóch par się pozbywam i nigdy więcej melisek
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 11:29   #1689
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Mi te buty totalnie się nie podobają. W lecie stopa w nich nie poci się, nie odpaża i nie śmierdzi?

Od razu kojarzą mi się z plastikami z lat 80/90 http://retro.pewex.pl/480412

Miałam kilka kolorów i świetnie się w nich skakało w gumę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 17:32   #1690
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja mam baleriny Mel, zamawiałam z Sarenzy. Mnie nie obtarły, ale trochę odparzają mi skórę na stawach. Między bajki można włożyć twierdzenie, jakoby stopy się w nich nie pociły. Pocą się bardziej, ślizgają się (polecam zaprzyjaźnienie się z wkładkami). Ponadto but nie trzyma się zbyt dobrze stopy (nie polecam biegania w nich na autobus ). Jedyne, czego im nie mogę odmówić, to wytrzymałość - mam je od roku, przelatałam całą zeszłą wiosnę, lato i część jesieni, a się nie rozwaliły (w tym czasie pewnie zajechałabym trzy pary balerin z CCC albo Deichmanna).
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja dodam jeszcze od siebie, że miałam z Mel 2 pary balerinek i jedne sandałko-japonki. Balerinki (takie z kwiatkiem, jak ma Kulka) mi zjeżdżały ze stopy jak chodziłam w nich dłużej niż godzinę, w drugich (a la siateczkowych) bolały mnie stopy, jakbym boso chodziła, a sandałki ładnie wyglądały, ale do noszenia się nie nadawały. Zostawiam sobie te siateczkowe tylko na działkę do śmigania, a tamtych dwóch par się pozbywam i nigdy więcej melisek
Cytat:
Napisane przez Bella2212 Pokaż wiadomość
Do tego wszystkiego co napisały dziewczyny to odpowiem że jak złapie Cię w nich deszcz to przeżyjesz prawdziwy koszmar - sprawdzone na własnej skórze. Ale bardzo mi się podoba jak wyglądają na nodze... Czego się nie robi dla urody :-D
szokłam po tych Waszych opiniach

Noszę melisski już chyba trzeci sezon (ten będzie czwarty), nie odparzają mi stóp, nie pocą się w nich i nie śmierdzą

Zoila nigdy nie musiałam używać do nich wkładek i serio się nie pocą nie wiem o co kaman. I dodam, że na przykład z powodu pocenia się stóp z ulgą przerzuciłam się na zimę na emu bo w kozakach nie było za ciekawie więc to nie jest tak, że stopy mi się normalnie nie pocą
Bella - deszcz też w nich przeżyłam, niejeden i koszmarów nie odnotowałam

Wrażenia estetyczne - cóż - o gustach i smakach się nie dyskutuje podobno. Ale to są jedne z najczęściej komplementowanych butów kiedy je na sobie mam. Poza tym mi ogromnie się podobają (w odróżnieniu od emu w których śmigam bo niestety każda inna opcja mnie nie satysfakcjonuje), są kolorowe a ja lubię wszystko co kolorowe.

Mam takie pary:
KLIK
świetne, wygodne, pełne baleriny, nic nie zjeżdża, przejeździłam w nich całe zeszłoroczne lato co tydzień do Wroca i zero bolących czy obtartych stóp.

KLIK
za dużo w nich nie pochodziłam co prawda bo do sukienki nie moge nosić butów z paskiem ale do spodni kilka razy miałam i ok to wyglądało. Mam w modrakowym niebieskim.
KLIK
Te z kolei były pierwszymi jakie kupiłam i przechodziłam w nich w sumie trzy sezony a jeszcze gdzieś je chyba mam Jedynym minusem dla mnie był fakt, że motylek jest z plastiku takiego sztywnego i przy pewnym ułożeniu stopy skrzydło mocno dźgało w palucha. Ale z tego co widzę modele z kolejnych lat już nie mają sztywnych ozdób bo mam te KLIK i już kokardka jest mięciutka.
W tym roku zamówiłam kolejne dwie pary i tak mi się kolekcja melek rozrasta, nie wiem, może mam jakieś dziwne stopy ale dla mnie to jedne z fajniejszych butów jakie miałam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 17:48   #1691
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Zoila nigdy nie musiałam używać do nich wkładek i serio się nie pocą nie wiem o co kaman. I dodam, że na przykład z powodu pocenia się stóp z ulgą przerzuciłam się na zimę na emu bo w kozakach nie było za ciekawie więc to nie jest tak, że stopy mi się normalnie nie pocą
A mnie się pocą. Szczególnie, gdy zakładam antygwałtki. Przetestowałam też z bawełnianymi skarpetkami i gołą stopą - po kilku godzinach pływam. Te buty po prostu są nieprzewiewne (w końcu guma ) i wszystko się w nich kisi.
Każdy ma swoje zdanie, każde stopy mają inne potrzeby .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA



Edytowane przez zoila
Czas edycji: 2015-03-30 o 17:49
zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 17:52   #1692
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A mnie się pocą. Szczególnie, gdy zakładam antygwałtki. Przetestowałam też z bawełnianymi skarpetkami i gołą stopą - po kilku godzinach pływam. Te buty po prostu są nieprzewiewne (w końcu guma ) i wszystko się w nich kisi.
Każdy ma swoje zdanie, każde stopy mają inne potrzeby .
hmmm no ja w nich w sumie nigdy w antygwałtach nie latałam, zawsze na bosą stopę bo z antygwałtów to logiczne, że stopa wyskakuje przy gumie jednak...

oczywiście - każdemu według potrzeb tylko mówię, że moje doświadczenie z nimi jest zgoła odmienne
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 17:55   #1693
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Kochane weszłam dziś na swojego bloga i po prostu tylu wejść nigdy nie miałam ponad 20000 w jeden dzień i z minuty na minutę licznik rośnie. Poszperałam wyszło na to, że mój wpis wylądował na głównej onetu, a jaka dyskusja ile spamu - dziwnym trafem wszystkie komentarze chwalące suplementy z jednego ID oj
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 17:56   #1694
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hmmm no ja w nich w sumie nigdy w antygwałtach nie latałam, zawsze na bosą stopę bo z antygwałtów to logiczne, że stopa wyskakuje przy gumie jednak...

oczywiście - każdemu według potrzeb tylko mówię, że moje doświadczenie z nimi jest zgoła odmienne
Przed zakupem czytałam sporo właśnie takich pozytywnych opinii, dlatego się na te buty zdecydowałam .

Jeszcze z moich zarzutów - okropnie się ślizgają po kafelkach, trzeba spinać pośladki, żeby nie wywinąć orła w jakiejś Biedronce (np. niosąc do kasy słoik buraczków ).
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 18:00   #1695
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
Kochane weszłam dziś na swojego bloga i po prostu tylu wejść nigdy nie miałam ponad 20000 w jeden dzień i z minuty na minutę licznik rośnie. Poszperałam wyszło na to, że mój wpis wylądował na głównej onetu, a jaka dyskusja ile spamu - dziwnym trafem wszystkie komentarze chwalące suplementy z jednego ID oj
a jakim sposobem na główną onetu trafiają wpisy z blogów?
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 18:15   #1696
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
a jakim sposobem na główną onetu trafiają wpisy z blogów?
Generalnie promują oni tylko te z serwisu blog.pl bo ta platforma niejako pod onet podlega, ale kiedyś (jak ich było mniej) to podobno nie było problemu, żeby coś zamieścili. Teraz robią to baardzo rzadko i co najdziwniejsze wpis nie jest w zakładce blogi - taka mała na końcu strony, tylko wyżej w stylu życia obok normalnych artykułów
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 19:17   #1697
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A mnie się pocą. Szczególnie, gdy zakładam antygwałtki. Przetestowałam też z bawełnianymi skarpetkami i gołą stopą - po kilku godzinach pływam. Te buty po prostu są nieprzewiewne (w końcu guma ) i wszystko się w nich kisi.
Każdy ma swoje zdanie, każde stopy mają inne potrzeby .
o dokładnie mnie też się z Mel stopa poci, bardziej niż w skórzanych balerinach, a noszę zawsze na gołą stopę. ja ogólnie mam wielki problem z butami, bo 80% damskich letnich butów mi robi na stopach rzeźnię albo obciera przy nasadzie dużego palca albo achillesa. Żadnych czółenek i platform, które nie mają paska przy kostce nie mogę nosić, bo mi z każdych obcasów pięta wypada przy chodzeniu i wyglądam jak skończona oferma co pierwszy raz obcasy założyła (i nie, zapiętki też nie pomagają). Skończyło się na tym, że wiosna-jesień noszę trampki, vansy, płaskie sandały albo paskudne czeszki, żeby tylko moje stopy nie były zmasakrowane
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 19:21   #1698
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
o dokładnie mnie też się z Mel stopa poci, bardziej niż w skórzanych balerinach, a noszę zawsze na gołą stopę. ja ogólnie mam wielki problem z butami, bo 80% damskich letnich butów mi robi na stopach rzeźnię albo obciera przy nasadzie dużego palca albo achillesa. Żadnych czółenek i platform, które nie mają paska przy kostce nie mogę nosić, bo mi z każdych obcasów pięta wypada przy chodzeniu i wyglądam jak skończona oferma co pierwszy raz obcasy założyła (i nie, zapiętki też nie pomagają). Skończyło się na tym, że wiosna-jesień noszę trampki, vansy, płaskie sandały albo paskudne czeszki, żeby tylko moje stopy nie były zmasakrowane
I tak zazdroszczę. Ja cierpię z każdymi butami - od japonek, przez adidasy, na czółenkach kończąc.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 21:00   #1699
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Czy wam też na bloggerze co chwila wyskakuje błąd 503 Service Unavailable?
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 21:26   #1700
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Czy wam też na bloggerze co chwila wyskakuje błąd 503 Service Unavailable?
U mnie co jakiś czas jest:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 00:06   #1701
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Bella - deszcz też w nich przeżyłam, niejeden i koszmarów nie odnotowałam
Naprawdę? Ale byłaś w takich odkrytych czy w pełnych balerinach? Ja mam takie jak te Twoje z motylem i z kokardą więc dość mocno wycięte. Jak mi się tam woda wlała... Mokra guma i goła skóra... No masakra! I to był też jedyny moment kiedy mi te buty spadały z nóg :-/ natomiast tak "normalnie" to mi się nigdy nie zsunęły a co do pocenia to wydaje mi się że jest u mnie na tym samym poziomie co w innych butach. Może tylko odrobinę mocniej.
Ale wizualnie też mi się mega mega podobają <3 póki co mam jedną parę właśnie z kokardą i marzą mi się kolejne, też na obcasie
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 00:09   #1702
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
U mnie co jakiś czas jest:/
U mnie też się pojawia. I czasem jest tak jakby nie aktualizował się blog przez kilka godzin, np. wchodzę na bloga i mam nowe komentarze, nowe posty w obserwowanych... wchodzę znowu a tu stara liczba komentarzy, brak nowych postów obserwowanych
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 06:20   #1703
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

u mnie na blogu bubel, który dostałam do testów. Ciekawa jestem kiedy firma się do mnie zgłosi z pretensjami. Już jedna Pani od tuszu mnie na prywatnym fb pouczyła, że rzęs nie potrafię tuszować
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 09:26   #1704
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Pokaż wiadomość
Naprawdę? Ale byłaś w takich odkrytych czy w pełnych balerinach? Ja mam takie jak te Twoje z motylem i z kokardą więc dość mocno wycięte. Jak mi się tam woda wlała... Mokra guma i goła skóra... No masakra! I to był też jedyny moment kiedy mi te buty spadały z nóg :-/ natomiast tak "normalnie" to mi się nigdy nie zsunęły a co do pocenia to wydaje mi się że jest u mnie na tym samym poziomie co w innych butach. Może tylko odrobinę mocniej.
Ale wizualnie też mi się mega mega podobają <3 póki co mam jedną parę właśnie z kokardą i marzą mi się kolejne, też na obcasie
mi się marzą melisski z kotkiem, te ze współpracy z karlem ale niestety rozmiarówka bardzo dziwna, 39 za małe, 40 trochę za duże:/ musiałabym kupić sobie wkładki żelowe na pięty żeby to nosić. Moja sis teraz napaliła się na takie czarne z beżową dużą kokardką, ale rozmiarówka tez nie dla niej. 38 za małe, bo jednak ja dłużej miała na nodze, to czuła, że cisną (a co to by było w lecie jak stopa spuchnie!), a 39 niestety może jeszcze z tą wkładką by stykły, ale są za szerokie w śródstopiu:/

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
U mnie też się pojawia. I czasem jest tak jakby nie aktualizował się blog przez kilka godzin, np. wchodzę na bloga i mam nowe komentarze, nowe posty w obserwowanych... wchodzę znowu a tu stara liczba komentarzy, brak nowych postów obserwowanych
coś świruje blogger:/ u mnie ogólnie późno się notki aktualizują, opublikuję coś i dopiero po 2 godzinach wyskakuje nowy post u innych na blogach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 13:14   #1705
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Pokaż wiadomość
Naprawdę? Ale byłaś w takich odkrytych czy w pełnych balerinach? Ja mam takie jak te Twoje z motylem i z kokardą więc dość mocno wycięte. Jak mi się tam woda wlała... Mokra guma i goła skóra... No masakra! I to był też jedyny moment kiedy mi te buty spadały z nóg :-/ natomiast tak "normalnie" to mi się nigdy nie zsunęły a co do pocenia to wydaje mi się że jest u mnie na tym samym poziomie co w innych butach. Może tylko odrobinę mocniej.
Ale wizualnie też mi się mega mega podobają <3 póki co mam jedną parę właśnie z kokardą i marzą mi się kolejne, też na obcasie
nie no, umówmy się - jak masz odkryte buty i to już nieważne czy melki czy cokolwiek innego to jak deszcz złapie to będzie masakra - guma, skóra, plastik, materiał -wszystko tak samo niekomfortowe po zalaniu, tu cudów nie ma. Mi to meliski się wydają lepsze nawet bo jak stopa już przemoknie to zachodzę na miejsce, ściągam buta, biorę ręcznik albo kawalek papieru - wysuszam stopę, wycieram buta i jest sucho. A jak Ci się noga w adkach przemoczy albo materiałowych butach to takich nie wysuszysz już tak szybko :/ mi się wydaje, że i w jednych i w drugich złapał mnie deszcz.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 13:25   #1706
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie no, umówmy się - jak masz odkryte buty i to już nieważne czy melki czy cokolwiek innego to jak deszcz złapie to będzie masakra - guma, skóra, plastik, materiał -wszystko tak samo niekomfortowe po zalaniu, tu cudów nie ma. Mi to meliski się wydają lepsze nawet bo jak stopa już przemoknie to zachodzę na miejsce, ściągam buta, biorę ręcznik albo kawalek papieru - wysuszam stopę, wycieram buta i jest sucho. A jak Ci się noga w adkach przemoczy albo materiałowych butach to takich nie wysuszysz już tak szybko :/ mi się wydaje, że i w jednych i w drugich złapał mnie deszcz.
Na deszczu to najwygodniej jest w sandałach Wleje się to i wyleje, po kłopocie
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 14:26   #1707
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Wlasnie zauwazylam ze mój blog ma dziś wyswietlenia ze strony sex-hd.tv
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 14:46   #1708
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Moja mama na melisski mówi "krótkie gumowce" Coś w tym jest, mam takie niby-meliski z jakiegoś zwykłego obuwniczego i jak mówi kasiaj są wygodniejsze na deszcz, bo wystarczy wytrzeć i już suche
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 17:24   #1709
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Moja mama na melisski mówi "krótkie gumowce" Coś w tym jest, mam takie niby-meliski z jakiegoś zwykłego obuwniczego i jak mówi kasiaj są wygodniejsze na deszcz, bo wystarczy wytrzeć i już suche
Ja je nazywam balerinko-kaloszami .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 17:41   #1710
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XXII

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
u mnie na blogu bubel, który dostałam do testów. Ciekawa jestem kiedy firma się do mnie zgłosi z pretensjami. Już jedna Pani od tuszu mnie na prywatnym fb pouczyła, że rzęs nie potrafię tuszować
Ja do dziś pamiętam jak dowiedziałam się od firmy od cudownych ściereczek, ze nie umiem twarzy myć ale za to jakiś troll wczoraj mi napisał, że ja nie rozumiem, że suplementy LECZĄ, a leki jedynie udają że leczą zastanawiam się które leczą i co..np. suplement na urośnięcie biustu skuteczny w walce z alzhaimerem..taaa to nawet sensownie brzmi
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-08 06:24:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.