Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-01, 09:10   #4831
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam kapturek z mikrofobry Taki z guziczkiem i jest super. Wychodzê spod prysznica spinam w³osy kapturkiem w tym czasie siê ogarniam. Chodzê z nim do 15 min w tym czasie wszyscy siê ¿e mnie ¶miej± ¶ci±gam i nak³adam stylizatory. Jak trzymam krócej to pó¼niej mi z koñcowek kapie.
Najlepsze jest to ¿e nie wiem jak funkcjonowa³am bez niego. planujê kupiæ drugi ¿eby by³ na trzymanie masek i olei

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Mikrofibra jest fajna bo du¿o wch³ania i nie pUszy. Zwykle rêczniki maj± tendencjê do puszenia w³osóW Dlatego zaleca siê kreconym mikrofibre
Gdzie go kupi³a¶?Mo¿esz podrzuæ jakiego¶ linka?

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Poka¿ wiadomo¶æ
W najnowszym amerykañskim Women's Health jest kilkustronicowy artyku³ o krêconych w³osach. Pisz± m.in. ¿eby na bardzo krêcone w³osy nak³adaæ stylizatory natychmiast po myciu, gdy s± jeszcze zupe³nie mokre i potem okrêciæ je rêcznikiem z mikrofibry. U¿ywa³a lub u¿ywa która¶ z Was rêcznika z mikrofibry? Opisuj± te¿ kilka ciekawych produktów do loków, ale na razie mam pe³ne szafki. ;D Np. ten grzebieñ (koszmarnie drogi!) mnie zainteresowa³. Oczywi¶cie pisz± o ¿elu, ale nic o jego odgniataniu. Bardzo mnie to zastanawia, jeszcze nigdy w ¿adnym komercyjnym artykule ani na ¿adnym opakowaniu ¿elu nie widzia³am informacji, aby odgnie¶æ ¿el, gdy zaschnie. Nigdy nie by³am fank± tego stylizatora, bo mi siê kojarzy³ ze zlepionymi w³osami, dopiero Mysia pokaza³a mi cudown± sztukê odgniatania. Naprawdê to taka tajemna wiedza dostêpna tylko nielicznym?
Ja te¿ nigdzie nie spotka³am siê z odgniataniem...dopiero tu na forum a przecie¿ to nieuniknione po ¿elach itp...

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja czêsto suszê w³osy g³ow± w dó³, znacznie d³u¿ej ni¿ 4 minuty. Nic strasznego. :P
Ja tak suszy³am 10lat i to nie 4 minuty a 40min. a¿ mnie kark bola³.Czego sie nie robi dla urody.Teraz suszê dyfuzorem i te¿ g³ow± w dó³ ale max.20min i potem same dosychaj±.

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Poka¿ wiadomo¶æ
U¿y³am dzi¶ tego ¿elu do loków Herbal Essences i sama nie wiem. Nie jest ¼le, ale jako¶ kiepsko siê odgniata. W³a¶ciwie zasycha na miêkko, nie ma typowych sucharków - ale na wygl±d bez odgniecenia efekt mokrej W³oszki okropny. Szkoda, ¿e nawet po odgnieceniu efekt jest ¶redni, po ¿elu Andalou znacznie lepiej, a niestety Andalou jest ze 2, nawet 3 razy dro¿szy ni¿ ten Herbal Essences. Jeszcze bêdê z tym nowym próbowaæ, daj±c go ró¿ne ilo¶ci.

Na prosto mam w³osy do pasa.
D³ugie masz,przy Twoim skrêcie to za wytrwa³o¶æ.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma puchu! Bo¿e kocham ten szampon i od¿ywkê YR. Idealna tafla. Niestety te¿ idealnie prosta...

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
te¿ kocham ich od¿ywki i szampony,jak mam kiepskie w³osy to mój pewniak -seria z baobabem zawsze mi je ratuje

Wroci³am z Dubaju.My¶la³am,¿e tam w³osy bêd± brzydkie ale myli³am siê.Wilgotnosc by³a 50procent,temp.30stopni a w³osy ³adne.Skrêt fajny.Nie mogê siê przestawiæ na te zimno jakie tu jest.My¶la³am,¿e wrocê i bêdzie wosna a jest nadal zimno:/.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2015-04-01 o 09:11
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 09:23   #4832
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedzcie mi jeszcze co s±dzicie o sk³adach joasiek bs? Warto inwestowaæ?
- 4z³ to ¿adna wielka inwestycja, wiêc spokojnie mo¿esz wypróbowaæ. Ja od kilku lat zawsze mam zapas Joasiek, a teraz do tego dosz³y jeszcze Ziaje.
Doe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 09:24   #4833
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Ja odgniatanie ¿elu wymy¶li³am sama jak mia³am z 13 lat - bo jak rozczesywa³am to mia³am takie fajne holywoodzkie fale i sobie podkre¶la³am brylantyn±, a za¶ jak chcia³am mieæ lokasy ³adne to na mokre ¿el, zostawia³am by wysch³y i potem je d³oñmi wygniata³am ¿eby nie by³y takie obklejone. I efekt by³ super, jak bêdê mieæ zdrowsze i d³u¿sze w³osy to zacznê u¿ywaæ ¿elu albo pianki do odgniatania

Doe - i jak te ziajki, fajne s±? w³a¶nie paczuszka z Polski do mnie idzie z ziajami, maskê kocha³am i siê nakrêci³am, ¿e bsy te¿ bêd± ¶wietne

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-04-01 o 09:25
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 09:52   #4834
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Doe Poka¿ wiadomo¶æ
- 4z³ to ¿adna wielka inwestycja, wiêc spokojnie mo¿esz wypróbowaæ. Ja od kilku lat zawsze mam zapas Joasiek, a teraz do tego dosz³y jeszcze Ziaje.
Nawet nie o kase chodzi, glownie o to, ze gdzies wyczytalam o alkoholu w nich i boje sie, ze mi wysusza, kiedy w koncu udalo mi sie je nawilzyc.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 09:59   #4835
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Nawet nie o kase chodzi, glownie o to, ze gdzies wyczytalam o alkoholu w nich i boje sie, ze mi wysusza, kiedy w koncu udalo mi sie je nawilzyc.
Maj± alkohol, ale to nie znaczy ¿e na ka¿dego bêdzie dzia³aæ wysuszaj±co. I nie maj± go wcale tak wysoko, tak samo wiele osób alterre chwali a ma alkohol wysoko.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 10:04   #4836
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Maj± alkohol, ale to nie znaczy ¿e na ka¿dego bêdzie dzia³aæ wysuszaj±co. I nie maj± go wcale tak wysoko, tak samo wiele osób alterre chwali a ma alkohol wysoko.
Dzieki za wyjasnienie
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 10:25   #4837
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Doczytujê w±tek...

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Ja Pilomaxa mialam jednego, nie pamietam juz rodzaju, ale byl straszny dla moich wlosow, wiec pozegnalismy sie w tempie ekspresowym
Ja mam pilomaxa do jasnych i suchych,nie lubiê go,nie mam po nim ³adnego skrêtu.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ


Dziewczyny, mia³y¶cie mo¿e? Szampon ma wyg³adzac a balsam jest do w³osów lokowanych i suchych. Jestem ich ciekawa. Kupi³am, bo fajna promocje maj±.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
mialam i jedno i drugie,dla mnie super

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Poka¿ wiadomo¶æ
W aptekach To s± s³ynne maski bardzo mocno regeneruj±ce. Ostatnio przerzuci³am siê na t± silniejsz± PILOMAX KAMILLEi jest milion razy bardziej "naprawcza" ni¿ te poprzednie wersje. Jest do ekstremalnie zniszczonych w³osów. Na DOZIE by³a ostatnio promocja to dosta³am du¿e opakowanie na 34 z³ z groszami. Wystarczy mi chyba na rok, bo oszczêdnie siê jej u¿ywa. Nie wiem jak dzia³a na skórê g³owy, bo ja nigdy nic nie k³adê na skalp. W³asnie siedzê z ni± na g³owie, za jakie¶ 2h dodam fotkê moich w³osów po tej masce.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------



Ale ja nie mówiê o wersji standard. U mnie spisywa³a siê ok, ale bez rewelacji. Za to ta bardziej od¿ywcza robi mi sza³ na g³owie. Na skórê nie k³adê niczego poza szamponem. Tak ju¿ mam

EDIT: W³osy umyte szamponem czerwonym Elseve, na g³owie na 2 h wspomniany Pilomax Kamille, Joanna Bs len, ¿el Joanna, dyfuzor. Jak mówi³am dla mnie to niebo a ziemia Jedno zdjêcie pokazuje bok, który mam mega zniszczony, suchy, przerzedzony i jak widaæ i on dobrze teraz wygl±da. JESTEM ZAKOCHANA W TEJ MASCE! A ja g³upia chcia³am i¶æ je ciachaæ. Zdjêcia z komórki tak¿e nie pokazuj± tego jak w³osy mi b³yszcz±.
wow,super
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 10:37   #4838
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Gdzie go kupi³a¶?Mo¿esz podrzuæ jakiego¶ linka?
Kupi³am w UK za 1£. Na allegro masz tylko wpisz sobie turban z mikrofibry. Cena naprawdê nie du¿a a wygoda mega

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

A i tam pisze ¿eby spinaæ jak siê ma pochylon± g³owê. Ja spinam jak stojê wyprostowana i te¿ jest ok - zale¿y wszystko od Ciebie
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 10:41   #4839
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez AgusiA753 Poka¿ wiadomo¶æ
Kusi mnie to,Ale boje siê o kondycje moich ciagle rozdwajajacych paznokci. Nie zauwazylyscie ¿adnego pogorszenia po hybrydach?
Ja zauwa¿y³am i ju¿ nigdy wiecej nie zrobiê.Pope³nia³am te¿ b³±d,¿e próbowa³am zrywaæ hybrydê z paznokcia i po takim eksperymancie mia³am kilka mcy wyjête z ¿ycia paznokci.Zrobi³ am to jak po raz pierwszy mia³am hybrydê i ¿le mi zrobi³a a by³am na wakacjach i chcia³am siê tego pozybyæ.

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am w UK za 1£. Na allegro masz tylko wpisz sobie turban z mikrofibry. Cena naprawdê nie du¿a a wygoda mega

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

A i tam pisze ¿eby spinaæ jak siê ma pochylon± g³owê. Ja spinam jak stojê wyprostowana i te¿ jest ok - zale¿y wszystko od Ciebie
Dziêki!Na pewno kupiê,mêczê siê z poszewkami bo rêczniki pusz± mi w³osy.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 10:49   #4840
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Te¿ mam taki turbanik w mikrofibry, u¿ywam do maseczek na foliê. Ogromna wygoda, jest lekki, nie spada, trzyma wszystko, a¿ chce siê masek u¿ywaæ jak taka leciutka czapka. Warto kupiæ.

Unlike - obserwuj w³oski, nawet yr maj± alkohol a ka¿dy zachwala, generalnie alkohol dalej w sk³adzie powoduje, ¿e sk³adniki mog± lepiej przenikaæ dlatego te¿ je¶li w³osy jako¶ wybitnie na ten alkohol nie reaguj± to mo¿na stosowaæ ¶mia³o.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 10:57   #4841
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mam taki turbanik w mikrofibry, u¿ywam do maseczek na foliê. Ogromna wygoda, jest lekki, nie spada, trzyma wszystko, a¿ chce siê masek u¿ywaæ jak taka leciutka czapka. Warto kupiæ.
W³a¶nie czego¶ takiego potrzebujê,mêczê siê z tymi rêcznikami po maskach,robiê turban na foliê i a¿ mnie g³owa boli od tego ciê¿aru.

Wrzucam Wam fotkê moich w³osów z wyjazdu.Tu w³osy dwudniowe po pla¿y,basenie.. itd...oklapniête ale chyba mi sporo uros³y.Widaæ ró¿nicê?Jeszcze mam du¿± ró¿nicê miêdzy przodem a ty³em.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy dubaj.jpg (118,4 KB, 51 za³adowañ)
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2015-04-01 o 10:59
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 11:09   #4842
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie czego¶ takiego potrzebujê,mêczê siê z tymi rêcznikami po maskach,robiê turban na foliê i a¿ mnie g³owa boli od tego ciê¿aru.

Wrzucam Wam fotkê moich w³osów z wyjazdu.Tu w³osy dwudniowe po pla¿y,basenie.. itd...oklapniête ale chyba mi sporo uros³y.Widaæ ró¿nicê?Jeszcze mam du¿± ró¿nicê miêdzy przodem a ty³em.
no to polecam siê Mam czepek jeszcze taki k±pielowy, ale wkurza³o mnie ¿e mi maski sp³ywa³y po karku. U¿ywam tylko jak chce zabezpieczyæ w³osy podczas k±pieli - nie pusz± siê wtedy tak

Moim zdaniem dlatego ¿e oklap³y wydaj± Ci siê d³u¿sze ale to tylko moje zdanie
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 11:13   #4843
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
no to polecam siê Mam czepek jeszcze taki k±pielowy, ale wkurza³o mnie ¿e mi maski sp³ywa³y po karku. U¿ywam tylko jak chce zabezpieczyæ w³osy podczas k±pieli - nie pusz± siê wtedy tak

Moim zdaniem dlatego ¿e oklap³y wydaj± Ci siê d³u¿sze ale to tylko moje zdanie
Pewnie tak,by³y zwi±zywane w kucyka na pla¿y ,potem znowu rozpuszczane,rozci±gnê³y siê.W³osy po dyfuzorze,¶wie¿o umytê s± odbite od nasady i maj± mocniejszy skrêt i sa krótsze.Za to paznokcie mi rosn± jak szalone.Nie mogê siê zadziwiæ bo mia³am takie s³abe przez wyjazdem a teraz twarde i w koñcu d³u¿sze.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2015-04-01 o 11:17
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 11:32   #4844
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Do od¿ywek mo¿na dodawaæ oleju, nie? Ale...jak to siê robi? Do ca³ego opakowania? Czy tylko do tej porcji któr± u¿yjemy?
Chcia³am w³a¶nie umyæ w³osy i wypróbowaæ tak± kombinacjê, ale nie wiem jak siê za to zabraæ. A i lepszy bêdzie olej lniany, czy oliwa z oliwek? Tylko takie mam akutalnie na stanie
karllii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 12:32   #4845
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie tak,by³y zwi±zywane w kucyka na pla¿y ,potem znowu rozpuszczane,rozci±gnê³y siê.W³osy po dyfuzorze,¶wie¿o umytê s± odbite od nasady i maj± mocniejszy skrêt i sa krótsze.Za to paznokcie mi rosn± jak szalone.Nie mogê siê zadziwiæ bo mia³am takie s³abe przez wyjazdem a teraz twarde i w koñcu d³u¿sze.
Mo¿e wi±zaæ siê ze zmian± klimatu na który Ci s³u¿y³, innym jedzeniem itd. A mo¿e w koñcu mia³a¶ czas odpocz±æ i organizm te¿ to odczu³?

Cytat:
Napisane przez karllii Poka¿ wiadomo¶æ
Do od¿ywek mo¿na dodawaæ oleju, nie? Ale...jak to siê robi? Do ca³ego opakowania? Czy tylko do tej porcji któr± u¿yjemy?
Chcia³am w³a¶nie umyæ w³osy i wypróbowaæ tak± kombinacjê, ale nie wiem jak siê za to zabraæ. A i lepszy bêdzie olej lniany, czy oliwa z oliwek? Tylko takie mam akutalnie na stanie
Ja dolewam trochu do porcji któr± mam zamiar na³o¿yæ. Mo¿esz dolaæ do ca³ej butli jak wolisz.
Oliwa jest t³usta i mo¿esz mieæ pó¼niej problemy ze zmyciem jak przesadzisz. Tak¿e albo do ca³o¶ci od¿ywki trochê i dobrze wymieszaæ, albo od razu do porcji tylko niewielk± ilo¶æ bo pó¼niej w³osy bêdziesz mia³a ulizane
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 12:47   #4846
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zauwa¿y³am i ju¿ nigdy wiecej nie zrobiê.Pope³nia³am te¿ b³±d,¿e próbowa³am zrywaæ hybrydê z paznokcia i po takim eksperymancie mia³am kilka mcy wyjête z ¿ycia paznokci.Zrobi³ am to jak po raz pierwszy mia³am hybrydê i ¿le mi zrobi³a a by³am na wakacjach i chcia³am siê tego pozybyæ.
.
A ja co do hybryd mam zdanie wrêcz odwrotne. Lakiery w wiêkszo¶ci mi odpryskuj±. Paznokcie pomalowane bezbarwnym lakierem i tak wydaj± siê brudne ile razy bym w ci±gu dnia nie czyscila. Hybryde robie sama.
Trzyma mi nawet 2 tyg. Tak jakby 'utwardza' paznokieæ wiêc sobie ro¶nie. ¦ci±gam zak³adam nastêpn±.
Paznokcie Zawsze wygl±daj± na zadbane, nie marnuje czasu na ich malowanie co dwa/trzy dni.
Ja jestem bardzo na tak.
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 12:48   #4847
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

A stosowala która¶ z Was olej rycynowy na wypadanie?
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 13:02   #4848
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
A ja co do hybryd mam zdanie wrêcz odwrotne. Lakiery w wiêkszo¶ci mi odpryskuj±. Paznokcie pomalowane bezbarwnym lakierem i tak wydaj± siê brudne ile razy bym w ci±gu dnia nie czyscila. Hybryde robie sama.
Trzyma mi nawet 2 tyg. Tak jakby 'utwardza' paznokieæ wiêc sobie ro¶nie. ¦ci±gam zak³adam nastêpn±.
Paznokcie Zawsze wygl±daj± na zadbane, nie marnuje czasu na ich malowanie co dwa/trzy dni.
Ja jestem bardzo na tak.
Je¿eli mia³a bym robiæ non stop to tak..Robiê na okazjê i ¶ci±gam i potem paznokcie s± ju¿ gorsze...Pewnie gdybym mia³a robiæ ca³y czas to by³abym zadowolona.

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
A stosowala która¶ z Was olej rycynowy na wypadanie?
Ja u¿ywa³am oleju rycynowego na w³osy ale nie w celu ograniczenia wypada a lepszego skrêtu ale faktycznie wtedy wypada³y mniej.Muszê wróciæ do niego.Nie chcia³o mi siê go ostatnio nak³adaæ bo ciêzko to idzie.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 13:06   #4849
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 159
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¿eli mia³a bym robiæ non stop to tak..Robiê na okazjê i ¶ci±gam i potem paznokcie s± ju¿ gorsze...Pewnie gdybym mia³a robiæ ca³y czas to by³abym zadowolona.


Ja u¿ywa³am oleju rycynowego na w³osy ale nie w celu ograniczenia wypada a lepszego skrêtu ale faktycznie wtedy wypada³y mniej.Muszê wróciæ do niego.Nie chcia³o mi siê go ostatnio nak³adaæ bo ciêzko to idzie.
No tak. Zdecydowanie siê zgodzê.
__________________
07.2012 W³osowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwi± grzywê.
20.12.2013 ¦wiadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 13:28   #4850
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Je¿eli mia³a bym robiæ non stop to tak..Robiê na okazjê i ¶ci±gam i potem paznokcie s± ju¿ gorsze...Pewnie gdybym mia³a robiæ ca³y czas to by³abym zadowolona.


Ja u¿ywa³am oleju rycynowego na w³osy ale nie w celu ograniczenia wypada a lepszego skrêtu ale faktycznie wtedy wypada³y mniej.Muszê wróciæ do niego.Nie chcia³o mi siê go ostatnio nak³adaæ bo ciêzko to idzie.
A podzielisz sie info kiedy ile na jak d³ugo nak³adalas? Bo czyta³am wczoraj ze ogólnie wysusza i ciê¿ko go zmyc a mam w domu buteleczke to bym wykorzystala.
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 13:45   #4851
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

elunka ³apaj
https://www.youtube.com/watch?v=5qVfF6AiiQA
fajnie opowiedziane zastosowania tego oleju
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 13:52   #4852
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Super, obejrze w domku
__________________
Miko³ajek
26.02.2014



Obudzi³ mnie trzepot skrzyde³
Wyjrza³am przez okno
Na parapecie zosta³o
Bia³e piórko -
Pami±tka po Tobie
Mój Anio³ku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 13:56   #4853
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez elunka88 Poka¿ wiadomo¶æ
A podzielisz sie info kiedy ile na jak d³ugo nak³adalas? Bo czyta³am wczoraj ze ogólnie wysusza i ciê¿ko go zmyc a mam w domu buteleczke to bym wykorzystala.
Ja nak³ada³am na noc.Rano my³am dwa razy szamponem z sls i schlodzi³o a ja sporo tego nak³ada³am.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 14:03   #4854
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 889
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie czego¶ takiego potrzebujê,mêczê siê z tymi rêcznikami po maskach,robiê turban na foliê i a¿ mnie g³owa boli od tego ciê¿aru.

Wrzucam Wam fotkê moich w³osów z wyjazdu.Tu w³osy dwudniowe po pla¿y,basenie.. itd...oklapniête ale chyba mi sporo uros³y.Widaæ ró¿nicê?Jeszcze mam du¿± ró¿nicê miêdzy przodem a ty³em.
ja polecam turban z mikrofibry z Natury (drogeria) za 6 z³ go kupi³am te¿ jest z guziczkiem. Mam jeszcze z chiñskiego marketu chyba za 3 z³ jak masz dostêp warto poszukaæ

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ostatnio mam faze na maski glis kura. Bo¿e jak one pachn± I w³osy po nich ³adnie b³yszcz±, tylko jedyny problem, ¿e s± klapniête jak je wyci±gnê na szczotce. Ale mam teraz dobry czas z nimi, wiêc sobie tak ¿yjemy w zgodzie

Powiedzcie mi jeszcze co s±dzicie o sk³adach joasiek bs? Warto inwestowaæ?

A i dziêki wielkie za polecenie zielonego ¿elu z rossmana - jest GENIALNY!
Ja osobi¶cie nie polecam mia³am ¿ó³t± i zrobi³a mi przesusz z tego co pamiêtam radzi³am siê w jej sprawie tutaj i chyba Myszka? nie jestem pewna te¿ nie by³a zadowolona, ale co kto lubi jednym mo¿e pasowaæ innym nie. Póki nie spróbujesz to siê nie przekonasz w rossie na stoisku z tymi malutkimi kosmetykami s± takie malutkie przynajmniej u mnie i nie wiem za ile ale jak ma³o to mo¿e warto kupiæ tak± ma³±?
sandra1515 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 14:17   #4855
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 805
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Poka¿ wiadomo¶æ
ja polecam turban z mikrofibry z Natury (drogeria) za 6 z³ go kupi³am te¿ jest z guziczkiem. Mam jeszcze z chiñskiego marketu chyba za 3 z³ jak masz dostêp warto poszukaæ

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

dziêki,poszukam,cena fajna
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczê¶cie
Curly81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 14:46   #4856
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Znacie jak±¶ farbê trwa³±? Jaki¶ czas temu malowa³am Wella pomarañczow± i kolor szybko siê wyplukal :/
Chocia¿ dobrze wspominam Joannê
Garnier zielony, Palette. A z fryzjerskich, Wella Koleston, Alfaparf.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zauwa¿y³am i ju¿ nigdy wiecej nie zrobiê.Pope³nia³am te¿ b³±d,¿e próbowa³am zrywaæ hybrydê z paznokcia i po takim eksperymancie mia³am kilka mcy wyjête z ¿ycia paznokci.Zrobi³ am to jak po raz pierwszy mia³am hybrydê i ¿le mi zrobi³a a by³am na wakacjach i chcia³am siê tego pozybyæ.


Dziêki!Na pewno kupiê,mêczê siê z poszewkami bo rêczniki pusz± mi w³osy.
Ojej, ja mam hybrydy robione co miesi±c jak nie czê¶ciej od grudnia i bardzo sobie chwale. Stan paznokci ok, ostatnio ju¿ mia³am bardzo d³ugie, wiêc teraz scie³am na krótko, niech sobie odpoczna. Do tego mega wygoda, nie trzeba co dwa dni co¶ poprawiaæ :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie czego¶ takiego potrzebujê,mêczê siê z tymi rêcznikami po maskach,robiê turban na foliê i a¿ mnie g³owa boli od tego ciê¿aru.

Wrzucam Wam fotkê moich w³osów z wyjazdu.Tu w³osy dwudniowe po pla¿y,basenie.. itd...oklapniête ale chyba mi sporo uros³y.Widaæ ró¿nicê?Jeszcze mam du¿± ró¿nicê miêdzy przodem a ty³em.
Ja te¿! Jak sobie siedzê w folii i rêczniku z 5h to nie do¶æ, ¿e mnie g³owa boli to jeszcze po³owê s³yszê.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Joanku Poka¿ wiadomo¶æ
A ja co do hybryd mam zdanie wrêcz odwrotne. Lakiery w wiêkszo¶ci mi odpryskuj±. Paznokcie pomalowane bezbarwnym lakierem i tak wydaj± siê brudne ile razy bym w ci±gu dnia nie czyscila. Hybryde robie sama.
Trzyma mi nawet 2 tyg. Tak jakby 'utwardza' paznokieæ wiêc sobie ro¶nie. ¦ci±gam zak³adam nastêpn±.
Paznokcie Zawsze wygl±daj± na zadbane, nie marnuje czasu na ich malowanie co dwa/trzy dni.
Ja jestem bardzo na tak.
Popieram!

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 14:47   #4857
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Garnier zielony, Palette. A z fryzjerskich, Wella Koleston, Alfaparf.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------


Ojej, ja mam hybrydy robione co miesi±c jak nie czê¶ciej od grudnia i bardzo sobie chwale. Stan paznokci ok, ostatnio ju¿ mia³am bardzo d³ugie, wiêc teraz scie³am na krótko, niech sobie odpoczna. Do tego mega wygoda, nie trzeba co dwa dni co¶ poprawiaæ :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------


Ja te¿! Jak sobie siedzê w folii i rêczniku z 5h to nie do¶æ, ¿e mnie g³owa boli to jeszcze po³owê s³yszê.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Palette mi nie odpowiada rozejrze siê za zielonym Garniera dziêki

Ja robilam hybrydy 25(fotki na w±tku o efektach olejowania) póki co jestem zadowolona ALE mam ju¿ odrost i nudzi mnie ten sam kolor :P
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 14:52   #4858
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 353
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dolewam trochu do porcji któr± mam zamiar na³o¿yæ. Mo¿esz dolaæ do ca³ej butli jak wolisz.
Oliwa jest t³usta i mo¿esz mieæ pó¼niej problemy ze zmyciem jak przesadzisz. Tak¿e albo do ca³o¶ci od¿ywki trochê i dobrze wymieszaæ, albo od razu do porcji tylko niewielk± ilo¶æ bo pó¼niej w³osy bêdziesz mia³a ulizane
O niieee ! Error...
Dola³am troche wlasnie oliwi z oliwek do porcji ktora nalozylam... wlosy nie sa ulizane, ale pelno wloskow mi odstaje, takie jakby "pomechacone" s±. To znaczy ze za duzo oleju? Czy ze raczej nie pasuje moim w³osom?

(dopisane)
Okej podeschly...i ja sie pytam co to ma byc? Poplatane, sztywne, rozprostowane, balagan an glowie jak nie wiem co.

Edytowane przez karllii
Czas edycji: 2015-04-01 o 15:20
karllii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 15:03   #4859
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Palette mi nie odpowiada rozejrze siê za zielonym Garniera dziêki

Ja robilam hybrydy 25(fotki na w±tku o efektach olejowania) póki co jestem zadowolona ALE mam ju¿ odrost i nudzi mnie ten sam kolor
Bardzo dobrze im wspominam. Jeszcze Syoss, ale nie je¶li chodzi o czern. Zawsze mnie zastanawia, czemu tyle osób nie lubi Palette. Mia³am bardzo du¿o kolorów od nich, uwielbiam :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-01, 15:23   #4860
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 4 099
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez senkasandry Poka¿ wiadomo¶æ
mam z natury krecace sie wlosy, ale sa tez straaaaaasznie suche. byly mocno porozdawajane wiec obcielam ok 7-8 cm. od dluzszego czasu widzialam ze rosna (po odrostach) ale na dlugosci nic nie bylo widac, bo widocznie sie kruszyly. teraz kiedy mocno je scialam chcialabym zapobiec kolejnemu kruszeniu sie koncowek i chcialabym aby porzadnie mi urosly.

co powinnam zrobic zeby je odzywic? mysle, ze:
- podcinac wlosy co miesiac na ok centymetr
- uzywam odzywki loreal magiczna moc olejkow
- przed myciem, smaruje sobie wlosy oliwa z oliwek i zostawiam na dwie trzy godziny po czym dokladnie myje

co jeszcze moge zrobic? co stosowac po umyciu wlosow? mam jedwab green farmacy czasami go uzywam, ale wlasy sa po nim raczej sklejone i matowe. chcia³abym zeby moje w³osy nie by³y takie suche a zacze³y lsnic.....

wlosy myje co 3-4 dni.
Przegl±dnij podwieszone w±tki dla zakrêconych, tam jest wszystko

Cytat:
Napisane przez Doe Poka¿ wiadomo¶æ

A tak poza tym, to ostatnio testowa³am glinkê, ale w³osy po niej by³y tak têpe, ¿e strasznie siê pl±ta³y i ich u³o¿enie do ugniatania, by³o prawdziwym koszmarem. Niemniej jednak, nie mam zamiaru z niej rezygnowaæ, po prostu przetestujê j± w po³±czeniu z np. sam± wod± ró¿an±, i ró¿nymi od¿ywkami/maskami. Mo¿e znajdê jakie¶ fajne po³±czenie, bo w³osy, mimo pocz±tkowych problemów, bardzo fajnie trzyma³y nawil¿enie.
Glinka jest fajna jako dodatek do maseczki na skórê g³owy, mo¿e unie¶æ w³osy u nasady i na d³u¿sz± metê ograniczyæ przet³uszczanie

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ostatnio mam faze na maski glis kura. Bo¿e jak one pachn± I w³osy po nich ³adnie b³yszcz±, tylko jedyny problem, ¿e s± klapniête jak je wyci±gnê na szczotce. Ale mam teraz dobry czas z nimi, wiêc sobie tak ¿yjemy w zgodzie

Powiedzcie mi jeszcze co s±dzicie o sk³adach joasiek bs? Warto inwestowaæ?
Joa¶ki mnóstwo fal i loczków kocha Sama je chwali³am, jednak jaki¶ czas temu zauwa¿y³am, ¿e przesuszaj± i str±czkuj± mi w³osy. Ale to po spadku porowato¶ci, wcze¶niej jako¶ je uwielbia³am. Warto spróbowaæ choæ jedn± kupiæ i sprawdziæ

Cytat:
Napisane przez martyyn Poka¿ wiadomo¶æ

A w³a¶nie, s³ysza³y¶cie o tej inversion method na porost w³osów o 2,5 cm miesiêcznie? ¯e przez tydzieñ wmasowuje siê we w³osy podgrzany olej, spuszcza g³owê miêdzy kolana, czeka 4 minuty i powoli podnosi. I podobno cebulki wpadaj± w szok od nadmiaru natlenowanej krwi i produkuj± w³osy jak szalone Nie próbowa³am, trochê mi siê to trzymanie g³owy w dó³ nie podoba.
S³ysza³am o tej metodzie, ale mi by by³o s³abo tak wisieæ z g³ow± w dó³ chyba, ba³abym siê

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Idê robiæ laminowanie dzisiaj b0 kiedy¶ mia³am po tym super efekt, wiêc spróbujê dzi¶ a jak bêdzie siano to bêdê ratowaæ siê nawil¿aj±c± mask± ze skrobi liczê jednak, ¿e siê uda.
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Curly81 Poka¿ wiadomo¶æ
Wroci³am z Dubaju.My¶la³am,¿e tam w³osy bêd± brzydkie ale myli³am siê.Wilgotnosc by³a 50procent,temp.30stopni a w³osy ³adne.Skrêt fajny.Nie mogê siê przestawiæ na te zimno jakie tu jest.My¶la³am,¿e wrocê i bêdzie wosna a jest nadal zimno:/.
U mnie dzi¶ deszcz ze ¶niegiem pada³

Cytat:
Napisane przez karllii Poka¿ wiadomo¶æ
Do od¿ywek mo¿na dodawaæ oleju, nie? Ale...jak to siê robi? Do ca³ego opakowania? Czy tylko do tej porcji któr± u¿yjemy?
Chcia³am w³a¶nie umyæ w³osy i wypróbowaæ tak± kombinacjê, ale nie wiem jak siê za to zabraæ. A i lepszy bêdzie olej lniany, czy oliwa z oliwek? Tylko takie mam akutalnie na stanie
Ja dodajê zawsze do porcji, któr± akurat chcê na³o¿yæ Oliwa z oliwek lubi obci±¿aæ, puszyæ albo matowiæ, spróbowa³abym z lnianym

Cytat:
Napisane przez karllii Poka¿ wiadomo¶æ
O niieee ! Error...
Dola³am troche wlasnie oliwi z oliwek do porcji ktora nalozylam... wlosy nie sa ulizane, ale pelno wloskow mi odstaje, takie jakby "pomechacone" s±. To znaczy ze za duzo oleju? Czy ze raczej nie pasuje moim w³osom?
A to mo¿e oliwa im nie pasuje, spróbuj z lnianym i dos³ownie parê kropel
myszka2020 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 18:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.