disco-polo powraca:/ - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-28, 16:20   #121
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: disco-polo powraca:/

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
niektóre teksty rozwalają

"Jesteś tu mała
Taka sexy lala
Sexy lala, crazy lala
Wyginasz śmiało swoje piękne ciało
Bardzo śmiało, łoo-ooo..."

albo

"Plastikowa biedronko,
Ty moja kochana.
Zostań moją żonką,
Błagam Cię, błagam Cię
Na kolanach.."

no ale tekst tutaj nie musi być mądry, ważne aby muzyka była skoczna i było łoo-ooo lub lalalala i oczywiście o seksie itd także musi być.

ja na swoim weselu bym zrobił wszystko aby z disco polo nie było niczego, nawet nie dlatego że muzyki tej nie lubię, ale dlatego bo to takie zwyczajne, co wesele to taka sama muzyka.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 16:58   #122
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: disco-polo powraca:/

Cytat:
Napisane przez Kropka Migotka Pokaż wiadomość
Nie słucham, bo nie lubię, aczkolwiek minęło mi już przeczulenie na tym punkcie...
Kiedyś nie mogłam znieść nawet kilku sekund, teraz jestem bardziej tolerancyjna

To jest dopiero hicior:
https://www.youtube.com/watch?v=BQG52RYIyJs
faktycznie hicior, nigdy nie słyszałam

Coś okropnego, musieć bawić się przy disco-polo dłużej niż 3 max 5 piosenek
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 23:18   #123
Lilia909
Raczkowanie
 
Avatar Lilia909
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 110
Dot.: disco-polo powraca:/

Do tego gatunku muzycznego mam sentyment, bo w dzieciństwie chyba malo kto nie widział "Disco Relax" i każdy jarał się Shazzą. Może nie słucham na co dzień, ale mnie nie przeszkadza :3
Swoja drogą, widziałam jak nieźle się promuje "Disco Polo" z Kotem, Asią Kulig i Dawidem Ogrodnikiem. Myślicie, że filmowi uda się odtworzyc klimat tych lat 90.?
__________________
dmuchawce, latawce, wiatr!...

https://zakrolikiem.wordpress.com/

Edytowane przez Lilia909
Czas edycji: 2015-02-01 o 21:42
Lilia909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 15:11   #124
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: disco-polo powraca:/

Cytat:
Napisane przez Tici Pokaż wiadomość
Kropka Migotka - to mi chyba najbliżej właśnie do tego stanowiska.

Ale tak prawdę mówiąc, to cała muzyka w latach 90 była trochę lub bardziej niż trochę kiczowata, seriale też - a to wszystko chyba kwestia perspektywy. I nie tylko 90, bo potem zaczęła się era Ich Troje, Mandaryn itd.
Hmm zależy kto co wybiera z tych lat 90, ale najbardziej oczywisty przykład - michael jackson - rozrywkowy, a jednak nie kiczowaty Nie pisałam o polskiej muzyce, tym bardziej o ich troje.
Zresztą, co to za porównanie w ogóle kicz lat 90 i disco polo, gdzie w drugim przypadku większość jest na jedną (kiepską) nutę, z prostym (żeby nie powiedzieć prostackim, bo część to seksualne żenado-tekściki) tekstem. W tych pierwszych jest przynajmmiej jakiś polot.
To już to ich troje lepsze od disco relaxu

Z aplikacji. Przepraszam za literówki - czasem nie trafiam w klawisze.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2015-01-30 o 15:19
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 10:59   #125
LastChapter
Raczkowanie
 
Avatar LastChapter
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 32
Dot.: disco-polo powraca:/

Hm, jak tak patrze na to, co się działo w latach dziewięćdziesiątych i co dzieje się teraz, to nie ma jakieś dużej granicy oddzielającej te epoki. Zarówno kilkanaście lat temu jak i obecnie ludzie słuchali i słuchaj rożnej muzyki, w tym disco polo. Ja jakoś przez te lata nie odczułem, żeby ta muzyka ucichła i poszła w kąt, ciągle się gdzieś pojawiała , aż w końcu doczekała się epoki renesansu. Mi ten fakt nie przeszkadza, bo ani muzyka, ani zwolennicy disco nie robią krzywdy innym gatunkom, więc cieszę się ich szczęściem, bo maja do niego prawo
__________________
Knock-knock-knockin' on heaven's door
LastChapter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 11:38   #126
PannaBennet
Raczkowanie
 
Avatar PannaBennet
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 156
Dot.: disco-polo powraca:/

Cytat:
Napisane przez Lilia909 Pokaż wiadomość
Do tego gatunku muzycznego mam sentyment, bo w dzieciństwie chyba malo kto nie widział "Disco Relax" i każdy jarał się Shazzą. Może nie słucham na co dzień, ale mnie nie przeszkadza :3
Swoja drogą, widziałam jak nieźle się promuje "Disco Polo" z Kotem, Asią Kulig i Dawidem Ogrodnikiem. Myślicie, że filmowi uda się odtworzyc klimat tych lat 90.?
Lila, to są własnie czasy mojego dziecinstwa! Disco polo leciało w niedziele chyba rano i absolutnie nie można było przełączać kanału (a jeden telewizor był) bo się z bratem obrażaliśmy potem jakoś mi przeszło szybko i zamieniłam disco relax na woodstock ale mam zrozumienie dla różnych gatunków muzycznych, przeciez nikt nikomu nie puszcza disco polo pod groźba kary
a porpos filmu, tak widziałam i myślę, że może być przednia zabawa włąśnie z senstymentu chociażby nie odpuszczę sobie obejrzenia
PannaBennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 14:44   #127
leobozenka
Raczkowanie
 
Avatar leobozenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 197
Dot.: disco-polo powraca:/

Cytat:
Napisane przez PannaBennet Pokaż wiadomość
Lila, to są własnie czasy mojego dziecinstwa! Disco polo leciało w niedziele chyba rano i absolutnie nie można było przełączać kanału (a jeden telewizor był) bo się z bratem obrażaliśmy potem jakoś mi przeszło szybko i zamieniłam disco relax na woodstock ale mam zrozumienie dla różnych gatunków muzycznych, przeciez nikt nikomu nie puszcza disco polo pod groźba kary
a porpos filmu, tak widziałam i myślę, że może być przednia zabawa włąśnie z senstymentu chociażby nie odpuszczę sobie obejrzenia
O właśnie, pamiętam to, jakieś "szczęśliwe siódemki" czy jakoś tak to się nazywało Jak miałam jakieś 10 lat to często jeździłam do babci na weekendy, a że kanałów w tv miała bardzo mało to często leciały właśnie te programy. Nigdy nie zapomnę jak przyjechała moja mama, zobaczyła co oglądam i powiedziała "Masz nie słuchać tej muzyki, bo to jest muzyka dla idiotów" (absolutnie nie chcę tutaj nikogo urazić, o prostu cytuję ) Moja podświadomość tak przyswoiła tę radę, że od tamtej pory mój mózg nie toleruje dp, głowa mnie od razu boli jak to słyszę. Całe szczęście gust muzyczny mam po rodzicach
__________________
01.06.2005
17.10.2015
leobozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 15:57   #128
Morka1
Raczkowanie
 
Avatar Morka1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 244
Dot.: disco-polo powraca:/

Cytat:
Napisane przez PannaBennet Pokaż wiadomość
Lila, to są własnie czasy mojego dziecinstwa! Disco polo leciało w niedziele chyba rano i absolutnie nie można było przełączać kanału (a jeden telewizor był) bo się z bratem obrażaliśmy potem jakoś mi przeszło szybko i zamieniłam disco relax na woodstock ale mam zrozumienie dla różnych gatunków muzycznych, przeciez nikt nikomu nie puszcza disco polo pod groźba kary
a porpos filmu, tak widziałam i myślę, że może być przednia zabawa włąśnie z senstymentu chociażby nie odpuszczę sobie obejrzenia
O ja tżz walę na Disco Polo - szkoła średnia moja to na Podlasiu i co tydzień na zabawę z koleżankami z tamtych stron, dla mnie to był i do tej pory jest fenomen swoisty. No i tu fajna obsada.
Morka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 15:35   #129
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: disco-polo powraca:/

To disco polo kiedyś zniknęło? Oj nie wydaje mi się dla mnie masakra bo nie lubię głupich rzeczy a disco polo jest głupie, no ale bez przesady. Jak ktoś lubi i się dobrze przy nim bawi to po co krzywo patrzeć?


Wysłane przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 13:58   #130
Glaamour
Raczkowanie
 
Avatar Glaamour
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 225
Dot.: disco-polo powraca:/

Ja odróżniam muzykę, która przyprawia o dreszcze jak np. klasyczny rock a muzykę skoczną, przy której można się dobrze pobawić bo jest prosta i rytmiczna. Nie widzę w tym nic złego.
Glaamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 07:19   #131
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: disco-polo powraca:/

Mi nie przeszkadza disco polo.
Niektóre piosenki dziwne są ale niektóre fajne. O dziwo w klubach studenckich najwięcej ludzi jest w dni kiedy disco pola grają
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 18:18   #132
Lilia909
Raczkowanie
 
Avatar Lilia909
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 110
Dot.: disco-polo powraca:/

Cytat:
Napisane przez Glaamour Pokaż wiadomość
Ja odróżniam muzykę, która przyprawia o dreszcze jak np. klasyczny rock a muzykę skoczną, przy której można się dobrze pobawić bo jest prosta i rytmiczna. Nie widzę w tym nic złego.
I takie podejście wydaje mi się być "zdrowe" (czyt. rozsądne)
Dlatego mam nadzieję, że wybawię się w kinie, bo ile można chodzić na romanse i horrory?
__________________
dmuchawce, latawce, wiatr!...

https://zakrolikiem.wordpress.com/
Lilia909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 18:20   #133
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: disco-polo powraca:/

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
http://muzyka.onet.pl/10172,1496048,newsy.html

Po przeczytaniu tego artykułu załamałam sie. Znowu powracają hity disco-polo. Pamiętam szał na ta muzyke kilkanaście lat temu. Gdzie była większa impreza tam piosenki o majteczkach w kropkach, o blondynkach, sąsiadkach, itd. Najwazniejszy był image gwiazd- kolorowe dresiki, bądz stylizacja na bogatego amerykanina z lat 80. Bleh....
Prawda jest w tym artykule, że nasz przemyłs muzyczny stanał w kropce.

Jak wy odnosiecie się do tego artykułu?
Nie mam w planach tego jakoś specjalnie przeżywać
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 20:45   #134
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: disco-polo powraca:/

https://www.youtube.com/watch?v=p_PJM7F9_jc
uwielbiam te piosenke i inne disco polo tego zespolu
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 20:59   #135
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: disco-polo powraca:/

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=p_PJM7F9_jc
uwielbiam te piosenke i inne disco polo tego zespolu
Fajna barwa głosu
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 11:08   #136
PannaBennet
Raczkowanie
 
Avatar PannaBennet
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 156
Dot.: disco-polo powraca:/

Cytat:
Napisane przez Lilia909 Pokaż wiadomość
I takie podejście wydaje mi się być "zdrowe" (czyt. rozsądne)
Dlatego mam nadzieję, że wybawię się w kinie, bo ile można chodzić na romanse i horrory?
Lilia909 masz konkretny romans na myśli? też się nie wybieram, hihi. Ale narobiłam sobie smaku na film "disco polo"za to, jak sobie tak przypomniałam te wszystkie "szczesliwe siódemki"
PannaBennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 15:30   #137
Morka1
Raczkowanie
 
Avatar Morka1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 244
Dot.: disco-polo powraca:/

Cytat:
Napisane przez PannaBennet Pokaż wiadomość
Lilia909 masz konkretny romans na myśli? też się nie wybieram, hihi. Ale narobiłam sobie smaku na film "disco polo"za to, jak sobie tak przypomniałam te wszystkie "szczesliwe siódemki"
Wybawicie się wybawicie, no ja zamierzam idę na film jak tylko wejdzie do kina a teraz w weekend na wesele i może zagrają "Weekend"
Morka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 18:37   #138
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: disco-polo powraca:/

Cytat:
Napisane przez LastChapter Pokaż wiadomość
Hm, jak tak patrze na to, co się działo w latach dziewięćdziesiątych i co dzieje się teraz, to nie ma jakieś dużej granicy oddzielającej te epoki. Zarówno kilkanaście lat temu jak i obecnie ludzie słuchali i słuchaj rożnej muzyki, w tym disco polo. Ja jakoś przez te lata nie odczułem, żeby ta muzyka ucichła i poszła w kąt, ciągle się gdzieś pojawiała , aż w końcu doczekała się epoki renesansu. Mi ten fakt nie przeszkadza, bo ani muzyka, ani zwolennicy disco nie robią krzywdy innym gatunkom, więc cieszę się ich szczęściem, bo maja do niego prawo
mam podobne zdanie Disco polo było ,jest i pewnie jeszcze wiele lat będzie istniało.Zresztą podobnie jak inne gatunki,beda grać póki będzie odbiorca,a takich jest wielu.

JA tam lubie disco polo i sie tego nie wypieram, nie słucham metalu czy innych takich , ale nie osądzam innych po tym czego słuchają-ich wybór. JEden słucha Zenka,inny One direction, a ktoś inny Nergala...

"Nie lubię cie,bo ty słuchasz disco polo/metalu/rocka/techno".zdarzyło mi sie usłyszeć podobne teksty powiedziane do osób które sie "przyznają"do słuchania dp ,jakby to było jakieś wielkie przestępstwo.
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 10:06   #139
PannaBennet
Raczkowanie
 
Avatar PannaBennet
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 156
Dot.: disco-polo powraca:/

Cytat:
Napisane przez Morka1 Pokaż wiadomość
Wybawicie się wybawicie, no ja zamierzam idę na film jak tylko wejdzie do kina a teraz w weekend na wesele i może zagrają "Weekend"
Morka1 byłaś?My byliśmy za znajomymi i powiem Ci, że bardzo dobrze sie bawiliśmy teraz nawet skusiłam się na płytę z sountrackiem, bo są tam te wszystkie najwieksze hity, które znam no i śpiewane przez Ogrodnika, Kulig i Maćka z Atomica przyda się na jakąs imprezę
PannaBennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 15:52   #140
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: disco-polo powraca:/

Cytat:
Napisane przez PannaBennet Pokaż wiadomość
My byliśmy za znajomymi i powiem Ci, że bardzo dobrze sie bawiliśmy teraz nawet skusiłam się na płytę z sountrackiem, bo są tam te wszystkie najwieksze hity, które znam no i śpiewane przez Ogrodnika, Kulig i Maćka z Atomica przyda się na jakąs imprezę
Ja byłam, jako film super! Płyty sobie nie kupię, ale myślę, że moja teściowa byłaby w niebowzięta i może to pomysł na urodziny, kore ma za chwilę Te wykonanai filmowe serio lepsze.
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-02 16:52:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.