Mamusie maj - czerwiec 2014 część II - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-01, 12:23   #3601
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Dzien dobry.

Tz przyjechal maly w nocy spal nawet ladnie o 3 sie obudzil I chcial sie bawic wiec wzielam do siebie usnal a TZ byl po 4 rani wiec spalisny do 8 prawie w trojke. Z rana zalatwilismy skarbowke I juz mamy to z glowy

Menia wspolczuje przygod z mieszkaniem I trzymam kciuki by sie udalo znalesc.

Justiwi wlasnie jak z Tz?

MyskaO zrelaksuj się dzisiaj

U nas to samo wiatr snieg deszcz I czasami slonce masakra jakas.

Czekam az Tz wroci ho pojechal po czesc do auta bo nam sie jedno zepsulo I jak zjemy obiadek mykam na swiateczne zakupy

Beatusia moj mial guza na czole siniak jak nir wiem posmarowalam mu alcatelzel I ladnie zeszlo po paru dniach

A wlasnie dobrze ze napisalyscie o pieluchach w biedrze podjade sobie kupic ;-)

No a Adrianek zalicza wlasnke drzemke rano wstal o 8 a ze mieliśmy zalatwienia to w aucie w drodze ppwrotnej pospal z 15 min I przedtem usnal zobaczymy ile pospi ;-)a
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png









Edytowane przez Lucynka20xd
Czas edycji: 2015-04-01 o 12:37
Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 13:37   #3602
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Dzień dobry
Franek wczoraj zaliczył pierwszego fast fooda - frytki z batatów Ale jadł je po południu i nie wiem czy to cukier w nich tak zadziałał, że dostał jakiejś dzikiej energii i o 21 wyglądał jakby się zbudził rano gotowy do szaleństw, a zasnął o 22.30 myślałam, że pośpi przez to tak do 8, ale oczywiscie o 6.45 już w łóżeczku stał
U nas dziś też był śnieg i wieje mocno, a teraz znów słońce wyszło

Madziula
- boski ten tort

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Myska to masz dzień dla siebie, zrelaksuj się trochę u mnie w biedrze za 5 dyszek te pudła... Zaopatrzyłam się w 3 naraz
Ja się właśnie też wybieram do biedry, jak Tż wróci z pracy po zapas pieluch a są takie zwykłe czy jakieś świąteczne tak jak były z pingwinkami w grudniu?
Jeszcze w tesco jest promocja na mleko bebilon, jak się kupi 2x 1200 g to 100 zł kosztują (tylko nie wiem czy nie trzeba mieć tej ich karty...)

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Tak, tylko, ze Patryk ma cale pod okiem sine i co na Niego patrze, to chce mi sie plakac :-( a jeszcze maz sie mnie zapytal jak Go pilnuje i cale rano chodzil i mowil jak to strasznie wyglada...

No wierzę, że chce Ci się płakać, ale z drugiej strony bez upadków i siniaków nie nauczyłby się wielu rzeczy.. A Tż niech się nie wymądrza..
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 13:44   #3603
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Amelia- u nas na święta ma być około 4 stopni jak nie mniej i deszcz ze śniegiem ... wszystko już mnie dobija. Co chwile wchodze i szukam mieszkania ... czekamy
Lucynka-dzięki ! Super,że tż wrócił ! ile spędzicie razem czasu teraz? Mi mąż pampersy już w niedzielę dla Gabrysi kupił bo sie opłaca
Byłam u tej tłumaczki i się załamałam ... za 4 niepełne kartki ( jedna jest obustronna ) chce 470 zł ... bo trzy to są ze zdrowia mojego więc ona musi po słownikach medycznych latać itp ... no masakra,w piątek mam jej zawieźć chociaż połowę na zaliczkę. U nas w mieście i w okolicy nie ma zbytnio tłumaczow i się cenią . No ale cóż jak mus to mus ... jeszcze po swietach musimy ubezpieczenie zdrowotne wykupić na Is i zaniesc jej do tłumaczenia i 4 maja mam zaniesc swój jakis papierek od lekarza jakie leki musze miec koniecznie w samolocie bo doktór karty szczepien nie kazała tłumaczyć bo to są oznaczenia i oni zrozumieją .

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Beatusia-nie wnikaj w męża ! Powiedz jak on jest taki mądry to niech małego popilnuje ... u mnie też sie zdarza ze Gabi z siniakami chodzi bo sie przewraca a to w biurko sie uderzyła i ma czerwona kreche nad brwia no ale nie upilnujesz tak dziecka ... mój tż to by z chęcią pokój obłożył poduszkami żeby małej nic sie nie stało raz tak zrobił to jak sie zdenerwowałam to predzej je sprzatał niż położył ... powiedziałam,że jak chce chronic tak dziecko to niczego sie nie nauczy małaa tak sie uderzy raz drugi i bedzie wiedziała,że nie może w niektóre miejsca iść
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 13:56   #3604
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

A te pieluchy to te zwykle dady czy te cieknie?
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 14:20   #3605
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
A te pieluchy to te zwykle dady czy te cieknie?
Ja mam te cienkie, Mąż kupował to nie wiem czy są inne.. Oj tak, cena 50 zł.. Pomyliło mi się

Tylko na chwilkę wpadłam, zaraz z siostrą wybywam na zakupy i do fryzjera, a na koniec do mamy na malowanie Ale fajnie i się cieszę
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 15:15   #3606
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Dzieki dziewczyny, ale takie siniaki na czole, to u Nas sa na porzadku dziennym- jeden zniknie, to Pysiatko robi kolejnego i z nimi juz jakos umiem zyc.. ale ten teraz to wyglada, jakby Go ktos uderzyl :'( albo kon kopnal :-[ smaruje alantanem i jest troszke lepiej. Na wieczor moze faktycznie z altacetem sprobuje..

Co do pieluszek Dada to u Nas nadal uczulenie :-( kupilismy te comfort, ale po kilku dniach wysypalo Go strasznie..

Dzis to sie smialam, bo zrobilam na sniadanie placki z manny,amarantusa,kokosa, jablka i soku jablkowego, no i tak mi za bardzo zajezdzaly tym amarantusem, wiec polalam syropem klonowym i pokroilam truskawke. Na co moje dziecko powybieralo truskawki a placki wyrzucilo na podloge z takim obrzydzeniem, ze do teraz sie smieje jak sobie przypomne :-D

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Lucynka- super, ze masz w koncu tzta

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Menia- wspolczuje z tym tlumaczeniem :-(
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 16:24   #3607
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Ja mam te cienkie, Mąż kupował to nie wiem czy są inne.. Oj tak, cena 50 zł.. Pomyliło mi się

Tylko na chwilkę wpadłam, zaraz z siostrą wybywam na zakupy i do fryzjera, a na koniec do mamy na malowanie Ale fajnie i się cieszę


Oo to fajnie, ze są cienkie, ja myślałam, ze to te klasyczne 😊

Ale ci dobrze, rozerwiesz się 😊 ja tez się wybierałam do fryzjera, ale przed świętami juz chyba nie dam rady..



W czasie jak piszę tego posta Franek opanował szufladę pod tv i wyjął moją ładowarkę do czytnika, łobuziak 😍

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Ale się z Franka ostatnio głodomór zrobił, właśnie wsunął w 5 minut zupkę i dopycha teraz bułeczką 😃 wasze dzieci tez mają większe apetyty? Czasem po 2 godzinach od posiłku widzę, że juz jest głodny 😊

Kurczę cos nam się z prądem stalo i nie działa w kuchni i łazience (na szczęście lodówka działa), mam nadzieję, że to tylko bezpiecznik...
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 18:34   #3608
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

To te cienkie w promocji? Super
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 18:46   #3609
karrrena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

hej Laseczki,

ja podczytuje wszystko, ale w sumie nie mam nic nowego do napisania
walczymy na fitnesach ze Staszkiem, dzis bylismy pierwszy raz na yodze i tez mu sie podobalo w 4 osobowej grupie dzieci byla jedna Olga i trzech Staszkow

Poza tym organizuje ten wyjazd w Bieszczady, dla dwoch rodzin, ludzie jada z roznych stron, wiec troche kombinacji z logistyka. Nocleg juz ogarniety, jeszcze tylko dogram zamowienie jedzenia i git, na szczescie organizacja wycieczek zajmie sie juz kto inny

Pozdrowienia!!!
karrrena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 19:05   #3610
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość

Ja się właśnie też wybieram do biedry, jak Tż wróci z pracy po zapas pieluch a są takie zwykłe czy jakieś świąteczne tak jak były z pingwinkami w grudniu?
Jeszcze w tesco jest promocja na mleko bebilon, jak się kupi 2x 1200 g to 100 zł kosztują (tylko nie wiem czy nie trzeba mieć tej ich karty...)
Zwykłe takie, 5 z krokodylami i napisem Dzień Dobry, w standardzie chyba też tak wyglądają? Tyle, że cieńsze, ale wygodniejsze i tak samo chłonne Obkupiłaś się?

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
Amelia- u nas na święta ma być około 4 stopni jak nie mniej i deszcz ze śniegiem ... wszystko już mnie dobija. Co chwile wchodze i szukam mieszkania ... czekamy
Taka pogoda to sobie mogła być na Boże Narodzenie, ech strasznie się zmienił klimat, pamiętam, że w roku jak rodziłam Filipa to w majówkę padał śnieg
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 21:18   #3611
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Menia, Lucynka z tz już dobrze, dzięki za troskę


Inezz świetne te zamknięcia są ale nie uważasz, że to strzał w kolano jak dziecko rozpracuje wszelkie zamknięcia?


Karolkya u nas są dwie drzemki ale bywają trzy. Ja owszem, staram się zachować względnie stały rytm dnia (pory drzemek i posiłków) choć różnie to bywa ale też obserwuję malucha i zdarza się, że pośpi ledwie 30 min i koniec. Najwyraźniej więcej do regeneracji sił w danej chwili nie potrzebuje.


Beatusia dla tz za taki komentarz, nawet mój nadwrażliwec rozumie, że to nieuniknione.
Faceci nie pojmują, skąd się bierze obiad i czyste gacie. Tz kiedyś spytał co robiłam cały dzień to mu mówię, że leżałam na kanapie do góry i machałam magiczną rożczką tak, by pranie samo się poskładało, włożyło do szafy, śmieci wyniosły a naczynia pozmywały i suche wróciły do szafek na swoje miejsce

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Madziuula tort piękny ale mnie bardziej urzekł śmietnik z drażami


Amelia pamiętam tą śnieżną majówkę, byliśmy wtedy z tz w górach i zeszliśmy wieczorem a rano bylo bialo
Brzozy do dziś są powyginane w łuki
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 07:08   #3612
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

U nas dzis sniezyca ❄⛄⛄ lepiej niz na swieta w grudniu bo wtedy nic nie bylo

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Aaaaa zapomnialam ... Gabi kocha ogladac pogode na tv ... jak leci wtedy jest jefen wielki okrzyk radosci i wlepiona ze szok
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 07:11   #3613
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Menia hahaha może zostanie kiedyś pogodynką? Jakie dzieci mają upodobania, rozbrajające pamiętam, że mojego Filipa jak strasznie płakał to uspokajał tylko dżingiel z ojca mateusza
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 08:27   #3614
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Amelia- haha no to niezle kazde dziecko kryje cos innego doslownie
Myslicie ze moge dac Gabi troszke herbaty mietowo jablkowej?
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 08:33   #3615
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Menia Ola codziennie ja pije.
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 08:38   #3616
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Hej

Wróciła wczoraj o 22.30.. Mąż średnio zadowolony, bo miał iść biegać, a ja miałam wrócić wcześniej.. No ale wyszło jak wyszło i średnio co kupiłam tak naprawdę Nie kupiłam sobie nic na święta.. Chciałam spodnie lub sukienkę.. Ale od razu mi lepiej jak wyszłam z domu... Podczas malowania włosów mama zamówiła urodzinową pizzę Ani kupiłam butki w rossku takie skarpetkowe z podeszwą z antypoślizgami i dziś próbuje je ściągać

Dziś z Anią spałam do 8.20!!!! Z półgodzinną przerwą od 6.30. Poszłam ją przekręcić i przykryć kocykiem, a ta się obudziła i już myślałam, że po spaniu. Wzięłam ją do łóżka i zasnęłyśmy jeszcze... A to Ci niespodzianka
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 08:40   #3617
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Dzień dobry
Prądu w połowie mieszkania nadal nie mamy w tym światła w większości pokoi.. Jutro coś będziemy kombinować, bo Tż ma urlop, mam nadzieję, że to nie wiąże się z jakimś kuciem ścian
Jeszcze na sobotę mamy zaproszonych znajomych, ale Tż uważa że zrobimy imprezę przy świecach, masakra...

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Zwykłe takie, 5 z krokodylami i napisem Dzień Dobry, w standardzie chyba też tak wyglądają? Tyle, że cieńsze, ale wygodniejsze i tak samo chłonne Obkupiłaś się?
Tek, kupiłam 3 kartony Bo policzyłam, że wychodzi taniej o 14 zł na kartonie
U nas są hipopotamy, bo my na 4 jesteśmy

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Inezz świetne te zamknięcia są ale nie uważasz, że to strzał w kolano jak dziecko rozpracuje wszelkie zamknięcia?


Faceci nie pojmują, skąd się bierze obiad i czyste gacie. Tz kiedyś spytał co robiłam cały dzień to mu mówię, że leżałam na kanapie do góry i machałam magiczną rożczką tak, by pranie samo się poskładało, włożyło do szafy, śmieci wyniosły a naczynia pozmywały i suche wróciły do szafek na swoje miejsce
Ja myślę, że on i tak to rozpracuje, a tak to przynajmniej będzie miał swoje zamki

Haha ubawił mnie Twój opis, na pewno go kiedyś wykorzystam ehh faceci..

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość

Aaaaa zapomnialam ... Gabi kocha ogladac pogode na tv ... jak leci wtedy jest jefen wielki okrzyk radosci i wlepiona ze szok
Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Menia hahaha może zostanie kiedyś pogodynką? Jakie dzieci mają upodobania, rozbrajające pamiętam, że mojego Filipa jak strasznie płakał to uspokajał tylko dżingiel z ojca mateusza
hehe dobre
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 08:46   #3618
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Kasiab- dzieki bo patrze sie w szafce jakas byla i zaparzylam
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 11:26   #3619
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Jaka tu cisza dziś
mała śpi jakoś od godziny albo ponad ... a ja włączyłam zumbę i się upociłam jak "świnia" aż musiałam wziąć prysznic ... cały duży kubek herbaty z pokrzywy wypiłam przy tym ... muszę poprawić kondycję
Teraz gotuję na obiadek makaron pełnoziarnisty obsmaze kurczaka na oliwie i dodam albo warzywa albo pesto to i Gabi chyba zje
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 12:14   #3620
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cisza, bo jakaś przerwa na wizażu była 😊 Franek pochłonął 4placuszki bananowe i teraz się bawimy 😃

Dajecie juz dzieciakom jakieś wędliny? Jak tak to jakie?
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 15:03   #3621
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

A u nas bardzo dziwne zachowanie Ani dziś.. Nie dość, że spała do 8.20 to jeszcze teraz dopiero padła na pierwszą drzemkę.. No spała może z 5 min w foteliku w aucie.. No co za laska.. Ciekawe jak długo mi pośpi.. Mam nadzieję, że nie przestawia mi się dziecko na jedną drzemkę

My mało jemy wędlin ogólnie, wędzone tylko od święta, które rodzice zrobią.. Także Ania nie miała okazji jeść

Kupiłam sobie sukienkę na święta Nic specjalnego, czerwona wełniana.. Akurat na taką pogodę
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 17:03   #3622
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Dzien dobry u mnie porzadki ida para.

Nocka srednia bo cos plakwl musieliśmy wziac do siebie I spal ladnie do 7.

Pozniej bylam u dentysty niestety osemka wyrwana szostka do leczenia wiec dobrze zr poszlam. Po wizycie mialwm chwile słabości bo troche mnie zaczęło bolec.

Przedtem ogarnelam pokoik zostala mi lazienka I korytarz I zrobienie jakis smakolykow.

Adus jeszcze nie jadl wedliny zadnej. Ale jak cos to jakas drobiowa z indyka myslalam mu dac.

MyskaO u nas taki dzirn byl wczoraj dzis juz lepiej mial swoje dwie drzemki.
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 17:11   #3623
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Moje dziecko to mięsożerca... Chyba jako jedyna je przemycana kasze z plasterkiem mięsa w rączce... A jakie wędliny - swoje lub jakieś dobrej jakości specjalnie dla niej kupuję jak najmniej syfu żeby mialy....
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 17:40   #3624
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Menia współczuje przepraw z mieszkaniem, oby sie coś znalazło

Myska zapomniałam o babce :p
Kostka margaryny, roztopiona,
4 jaja,
12 łyżek mąki,
1 łyżeczka proszku,
2 łyżki mleka
Wymieszać, do formy i piec 40 min w 180st. Ja robie opcje pół na pół z kakao
Bez cukru??
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 18:04   #3625
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Hej

Wróciła wczoraj o 22.30.. Mąż średnio zadowolony, bo miał iść biegać, a ja miałam wrócić wcześniej.. No ale wyszło jak wyszło i średnio co kupiłam tak naprawdę Nie kupiłam sobie nic na święta.. Chciałam spodnie lub sukienkę.. Ale od razu mi lepiej jak wyszłam z domu... Podczas malowania włosów mama zamówiła urodzinową pizzę Ani kupiłam butki w rossku takie skarpetkowe z podeszwą z antypoślizgami i dziś próbuje je ściągać

Dziś z Anią spałam do 8.20!!!! Z półgodzinną przerwą od 6.30. Poszłam ją przekręcić i przykryć kocykiem, a ta się obudziła i już myślałam, że po spaniu. Wzięłam ją do łóżka i zasnęłyśmy jeszcze... A to Ci niespodzianka
Pizza !!!! I gratuluję spania, aleee Wam fajnie ... A mężem się nie przejmuj, to był dzień dla Ciebie i jak jeden raz nie pobiegł to nic się nie stanie

Cytat:
Napisane przez inezz6 Pokaż wiadomość

Tek, kupiłam 3 kartony Bo policzyłam, że wychodzi taniej o 14 zł na kartonie
U nas są hipopotamy, bo my na 4 jesteśmy
Niech żyją dady! No i mam nadzieję, że jednak nie zostanie Wam opcji romantycznej imprezy przy świecach...

Ta pogoda mnie dobija...
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 18:48   #3626
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Dzień dobry

Od rana od 9 dopiero teraz weszłam na wizaż. Pochłonęły mnie porządki przedświąteczne, przede wszystkim umyka okna w salonie, wyprasowalam i powiesilam czyste firany, wyplukalam kurz z liści kwiatów z parapetu, odkurzylam i zmylam podłogi, poskładałam jedno pranie, kolejne wisi i jeszcze jedno ostatnie przed niedzielą czeka w pralce. Udało mi się trochę dziś porobić bo małego dziadki zabawiali. Jak zwykle wszystko porobię, tylko dla mnie samej nie starczy czasu na "świąteczne porządki"
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 18:56   #3627
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

My znow na wsi bylysmy troszke zakupow cioci zawiezlismy to dostalismy caly kosz jajek swojskich bylismu tez w tesco po zakupy a tam full ludzi ze ledwo z mala z wozkiem przejechalam ... masakra.
Myska- u mnie mala sie tez przestawia na jedna drzemke co jest dla mnie bardzo bolesno bo wtedy moge mniej porobic i mniej czasu dla siebie mam ... no ale coz jak brzusio? Duzy juz? maluszek kopie?
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 19:01   #3628
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Moje dziecko to mięsożerca... Chyba jako jedyna je przemycana kasze z plasterkiem mięsa w rączce... A jakie wędliny - swoje lub jakieś dobrej jakości specjalnie dla niej kupuję jak najmniej syfu żeby mialy....
O własnie a Papryk to chyba urodzony wegetarianin, jeszcze żadnego mięsa ani ryby nie zjadł :/ no dobra nie dawałam parówek ale ani gotowane, pieczone, smażone, pasztety domowe no nic a on typ rączkowy z łyżeczki słabo je więc nie przemyce w zupce bo slabo je je


My sie wczuwamy w święta spody mazurków piekliśmy: zajaczka, kure, baranka i bałwanka


Justiwi a wiesz, że ten śmietnik prawie pełny stoi jeszcze :p ja na wiecznej diecie bezsłodyczowej a Olaf zapomniał zresztą najwyżej kilka by zjadł :p
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 07:49   #3629
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
O własnie a Papryk to chyba urodzony wegetarianin, jeszcze żadnego mięsa ani ryby nie zjadł :/ no dobra nie dawałam parówek ale ani gotowane, pieczone, smażone, pasztety domowe no nic a on typ rączkowy z łyżeczki słabo je więc nie przemyce w zupce bo slabo je je
Wege z wyboru, no co

Ja w ogóle nie czuję świąt... Chyba hormony szaleją, śnieg za oknem skutecznie psuje mi atmosferę
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:08   #3630
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 część II

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Wege z wyboru, no co

Ja w ogóle nie czuję świąt... Chyba hormony szaleją, śnieg za oknem skutecznie psuje mi atmosferę
Ja szukam natchnienia w tych chwilkach słonca
Staram sie Olafowi tworzyć troszke atmosfery, bo już kumaty aczkolwiek musze wygonic tżta po ozdoby do piwnicy bo w domu mamy niewiele


A nasze baby przedświąteczne
P.S. straż to podlewaczka rzeżuchy :p
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu

Edytowane przez madziuuula
Czas edycji: 2015-04-03 o 08:12
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 10:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.