Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-03, 10:35   #31
201604130936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 16 501
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Cytat:
Napisane przez Quickly Poka¿ wiadomo¶æ
No w³asnie dlatego siê pytam, co mam o tym my¶leæ, bo my¶la³em, ¿e przerwa to taki czas w którym ona nie bêdzie siê do mnie odzywaæ i odwrotnie. Nie rozumiem tego, jak pytam siê jej o co chodzi, po co to w ogóle jest, skoro jeste¶ pewna swoich uczuæ, wiesz, ¿e chcesz, ze mn± byæ, to za ka¿dym razem mówi do mnie, ¿e nie potrafi mi tego wyt³umaczyæ.
To ty b±d¼ ten m±drzejszy i zdecydowane kroki, albo w te albo wewte.
201604130936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 10:45   #32
Quickly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Jeszcze te s³owa, potrzebujê czasu aby sobie wszystko pouk³adaæ, ale po tym czasie na pewno z Tob± bêdê, poza tym ta przerwa jest mi potrzebna, bo nie chcê Ciê straciæ. Pouk³adaæ co ? To, ¿e ona jest pewna tego, ¿e mnie kocha? ¯e chce ze mn± byæ ? Ja ju¿ naprawdê nie wiem co o tym s±dziæ

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez harleyka Poka¿ wiadomo¶æ
To ty b±d¼ ten m±drzejszy i zdecydowane kroki, albo w te albo wewte.
Ca³y czas to robiê, ale to nic nie daje.. Nic, ona ci±gle twierdzi, ¿e musi jeszcze chocia¿ troszkê czasu, choæ przed zwi±zkiem przez 4 miesi±ce, tak mówi³a, ¿e potrzebuje czasu, przez te 4 miesi±ce stara³em siê jak nie wiem kto (jako ¿e ona jest trochê chorowit± osob±) potrafi³em o 4 rano przejechaæ 40 km rowerem, aby tylko do niej przyjechaæ, je¶li napisa³a do mnie, ¿e jest z ni± co¶ nie tak i w³asnie jedzie do szpitala
Quickly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 10:46   #33
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 4 384
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

to powiedz, ¿e Ty nie umeisz funkcjonowaæ w takim uk³adzie. I sam przestañ siê odzywaæ. Najlepiej przez tydzieñ. Nie wiem, ile macie lat, ale panna na pewno siê nie spodziewa takiego rozwi±zania i nagle zacznie gwa³townie zabiegaæ o Twoj± uwagê. Bo w tej chwili da³e¶ sobie wej¶æ na g³owê.
Natomiast nie gwarantujê, ¿e jej w ogóle na tobie zale¿y. Mo¿e sama siê miota.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 10:47   #34
201604130936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 16 501
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Poka¿ wiadomo¶æ
to powiedz, ¿e Ty nie umeisz funkcjonowaæ w takim uk³adzie. I sam przestañ siê odzywaæ. Najlepiej przez tydzieñ. Nie wiem, ile macie lat, ale panna na pewno siê nie spodziewa takiego rozwi±zania i nagle zacznie gwa³townie zabiegaæ o Twoj± uwagê. Bo w tej chwili da³e¶ sobie wej¶æ na g³owê.
Natomiast nie gwarantujê, ¿e jej w ogóle na tobie zale¿y. Mo¿e sama siê miota.
Tak zrob. Sam mówisz, ¿e to robisz, a z ni± rozmawiasz. Utnij kontakt bo przerwa to przerwa.
201604130936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 10:53   #35
Quickly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Mamy po 18 lat. Tak te¿ zrobiê, dziêkujê za rady. Pozdrawiam
Quickly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 14:09   #36
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

ja nie uznaje zadnych przerw.
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 16:25   #37
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Cytat:
Napisane przez Quickly Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze te s³owa, potrzebujê czasu aby sobie wszystko pouk³adaæ, ale po tym czasie na pewno z Tob± bêdê, poza tym ta przerwa jest mi potrzebna, bo nie chcê Ciê straciæ. Pouk³adaæ co?


Mo¿e pouk³adaæ co¶ z tym drugim.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-04-05, 19:59   #38
daydreamer101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

U mnie to by³ koniec... minê³y prawie 3 miesi±ce, a ja nadal nie potrafiê siê z tym pogodziæ... jeszcze dobija fakt, ¿e zachowuje siê jakby te 2,5 roku nic dla niego nie znaczy³o

Pozdro
daydreamer101 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-05, 20:03   #39
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 799
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Szczerze mówi±c nie wyobra¿am sobie czego¶ takiego jak przerwa w zwi±zku.
Rozumiem gorsze dni itd, ale "przerwa"?
Nie do zrozumienia.
dryda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-05, 20:17   #40
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 1 312
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

mo¿e ma w±tpliwo¶ci? Najpierw têskni a potem nie czuje chemii? Tez tak mia³am, rozstali¶my siê, ale to z tego powodu, ¿e on zacz±³ mieæ tak samo. Teraz utrzymujemy kontakt a ja za nim cholernie têsknie.
Emilcia96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-11, 01:25   #41
Quickly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Zrobi³em tak jak proponowali¶cie. 0 kontaktu, dos³ownie 0, a to dlatego, ¿e wyjecha³em za granicê, jak wróci³em, zasta³em j± zap³akan± ze szczê¶cia, ¿e wróci³em, ca³y dzieñ spêdzili¶my razem, ca³y dzieñ, ona mi opowiada³a jak to ona siê martwi³a, ¿e nie mog³a spaæ i w ogóle, nie wychodzi³a prawie ca³y ten czas, a jak sprawdzi³em ju¿ polsk± kartê i facebooka, mia³em tyle wiadomo¶ci, ¿e masakra, ka¿dego dnia, pisa³a do mnie, co robi³a, ¿e za mn± têskni, nie wiedzia³a co siê ze mn± dzieje, teraz jeste¶my po naprawdê wspania³ych 4 dniach razem, w zwi±zku. Powiedzia³a, ¿e ju¿ wiecej nie pope³ni tego b³êdu bo nie chce mnie straciæ. Dziêkujê wam forumowicze, pozdrawiam !

PS. to wcale nie prawda, ¿e przerwa oznacza koniec zwi±zku!
Quickly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 02:00   #42
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 12 916
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Cytat:
Napisane przez Quickly Poka¿ wiadomo¶æ
No w³asnie dlatego siê pytam, co mam o tym my¶leæ, bo my¶la³em, ¿e przerwa to taki czas w którym ona nie bêdzie siê do mnie odzywaæ i odwrotnie. Nie rozumiem tego, jak pytam siê jej o co chodzi, po co to w ogóle jest, skoro jeste¶ pewna swoich uczuæ, wiesz, ¿e chcesz, ze mn± byæ, to za ka¿dym razem mówi do mnie, ¿e nie potrafi mi tego wyt³umaczyæ.
Albo w zwi±zek wkrad³a siê rutyna, albo ona ma w±tpliwo¶ci/boi siê zaanga¿owania albo np. czu³a siê osaczona, za bardzo kontrolowana. Nie znam Ciê, wiêc trudno powiedzieæ. Sam to musisz zanalizowaæ wiedz±c jak Wasz zwi±zek dotychczas wygl±da³. Jest te¿ mo¿liwo¶æ, ¿e ona chce eksperymentów z innymi facetami- choæby z ciekawo¶ci, bo nie mia³a kiedy siê wyszaleæ. A mo¿e zakocha³a siê w kim¶ innym?
Mo¿liwo¶ci jest tu kilka. Ale jak kocha to podejrzewam, ¿e problemem jest rutyna, mo¿e to, ¿e nie starasz o ni± tak jak kiedy¶, skoñczy³y siê randki itp. Albo za bardzo j± kontrolowa³e¶ i potrzebowa³a odpocz±æ od Twojej ci±g³ej obecno¶ci, spotykaæ siê z innymi lud¼mi jak ze znajomymi, wróciæ do swoich zainteresowañ sprzed zwi±zku- mo¿e jakie¶ hobby zaniedba³a by mieæ czas dla Ciebie?
__________________
Proszê zajrzyj do tego w±tku i wype³nij ankietê:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-13, 21:40   #43
Quickly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

No w³asnie nie, staraæ siê, stara³em tak jak wcze¶niej, ¿adnego hobby nie zaniedba³a, bo jej na to nie pozwoli³em, nawet nie chcia³a czas z ni± spêdza³em tylko wtedy jak ona chcia³a abym do niej przyjecha³, tak tez czyni³em, nie chcia³a eksperymentowaæ z innymi. Ju¿ jest wszystko okej
Quickly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-13, 21:46   #44
tesknota25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 432
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Cytat:
Napisane przez kociaczek77 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was drogi Wiza¿anki
Jak my¶licie czy jak w zwi±zku dochodzi do takich sytuacji ¿e jedna b±d¼ druga strona lub obie dochodz± do wniosku ¿e potrzebuj± przerwy na jaki¶ czas, to zwykle co¶ wychodzi z tego zwi±zku, tak na d³u¿sz± mete, czy zwi±zek siê raczej ju¿ chyli ku upadkowi, a przerwy s± raczej nie udan± form± ratunku?
Jakie macie do¶wiadczenia w tym wzglêdzie? Wy lub Wasi przyjaciele, znajomi?
sformulowanie przerwa jest smieszne, przeciez rozstajac sie nie wiemy czy druga strona nie potraktuje tego w 100% serio i juz jej nigdy nie zobaczymy. Przerwa -co to ma znaczyc? ze czekamy na siebie i nie kombinujemy na boku? rozstanie to rozstanie, zawsze jest jakas szansa powrotu i prawdopodobienstwo(zwykle wieksze) ze to definitywny koniec.Nazwanie tego przerwa nic nie zmienia, a jest swietna forma bycia 'kolem zapasowym czy tez poczekalnia' jak nic sie nie trafi. Czest ktos boi sie zostac na lodzie wiec woli zostawic komus nadzieje na powrot, lub sam nie wie czego chce, nie umie z glowa rozwiazywac problemów w zwiazku, Rozumiem ciche dni, klotnie, szczere trudne rozmowy ale od razu zrywaæ? sformulowanie przerwa jest niedojrza³e i stawia w dziwnej sytuacji druga stronê.Uczciwie jest dac wybor albo jestes ze mna, albo masz prawo do swojego zycia -a nie 'czekaj na mnie az sie zdecyduje'.
__________________
....za rok,piêæ, dziesiêæ bedziesz ¿alowal ze nie zacz±³es dzisiaj.

Edytowane przez tesknota25
Czas edycji: 2015-04-13 o 21:57
tesknota25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-15, 21:06   #45
mrcarson1592
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Zazwyczaj bywa tak, ¿e przerwa oznacza koniec. Choæ bywaj± wyj±tki, jak w moim przypadku. Postanowili¶my oby dwoje zrobiæ sobie przerwê, bo ju¿ nie potrafili¶my ze sob± normalnie rozmawiaæ. Ci±gle tylko k³ótnie i pretensje. Byli¶my zrezygnowani, a dziêki przerwie zrozumieli¶my, ¿e nie potrafimy ¿yæ bez siebie i zaczêli¶my wszystko od nowa.
mrcarson1592 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-15 22:06:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.