Moja walka z tłuszczem! - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-24, 18:34   #1291
hanusia222
Raczkowanie
 
Avatar hanusia222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 316
GG do hanusia222
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Dzieki dziewczyny, ale chodzi o to, ze ja przez ostatnie 2,5 miecha juz praktycznie nie schudlam ja niby trzymam diete i chudne przez 5 dni a potem pojawiaja sie takie 2 zle i kicha ;/ waga jest taka jaka byla...
Puenta fajnie ze jestes smutno tu bez ciebie bylo... w ogole dziewczynki piszmy wiecej
Ja dzisiaj bylam biegac i na basenie i chyba zaczne znow 6 Weidera...
__________________
Uda się. W końcu musi!!
hanusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 18:48   #1292
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

dziś obyło sie bez żadnych napadów ...ale nie chwal dnia przed zachodem słońca ;-) jutro "cięzki" dzień bo mam rodzinne pożegnanie wakacjii u babci ..czyli multum rodzinki i multum jedzonka ... ale nie będzie żle ... gorzej niż o to że za dużo zjem boję się ... jak moja rodzinka zareaguje na mojego nowego towarzysza no i jak TZ zareaguje na moją rodzine ... kuzynka jak się dowiedziała że chcę go zaprosić na tą imprezkę to do mnie z tekstem :" tylko nie mów, że my o takich pierdołach gadamy " aż się boję ...a TZ szuka wciaż róznych wymówek ...ale nie dam się tak łatwo <LOL>
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 18:51   #1293
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

ja dzis mialam spokojny dzien :P znaczy z jedzeniem. zadnego obzerania. milo znow nie miec wyrzutow sumienia.
Itrusta tak trzymac! grunt to sie dobrze czuc we wlasnej skorze!
milo dziewczyny ze tesknilyscie ja za wami tez
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 22:59   #1294
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

a ja dzisiaj się obżerałam.
znaczy nie, to za małe słowo, żeby opisa to co dziś zrobiłam...
chipsy, chrupki, lody, pizza, galaretka... mało mi było

nie mam ochoty nawet o tym pisac, wymiotowac mi sie chce...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 01:29   #1295
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

nikki999 głowa do góry ..jutro będzie lepiej , ale staraj się z tym walczyć..choć wiem, że łatwo się mówi, a to nieraz jest silniejsze od nas

ja ma teraz silną motywację...bo na weselicho idę i dziś sukienkę przymierzałam, myślalam, że bedzie mi w niej okrponie bo taka przed kolanko i w miarę obcisła...ale powiem Wam, że mile zaskoczona jestem ,ale i tak chcę wyglądać jeszcze lepiej i te 3 kg napewno by coś zmieniły...mam nadzieje, że mi się uda;]
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 07:49   #1296
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Kupiłam wreszcie rowerek treningowy Wczoraj ćwiczyłam na nim pierwszy raz HIITa i pot po prostu się ze mnie lał! Ale jeśli będzie to skuteczny sposób na zgubienie tłuszczyku to niech się leje litrami bo jakoś trzeba te 3 kawałki wczorajszej pizzy było spalić
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 09:05   #1297
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Ja zaraz idę ćwiczyć to co zwykle
Przez ostatnie dni ćwiczyło mi się strasznie mozolnie. Przez te upały szybko się męczyłam i robiło mi się niedobrze przy skakaniu, więc ćwiczyłam Billy Blanks BootCamp, czyli ćwiczenia bardziej statyczne i wolniejsze, jednak i tak wypompowujące
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 09:21   #1298
hanusia222
Raczkowanie
 
Avatar hanusia222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 316
GG do hanusia222
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

A ja dzisiaj przegielam troche juz od sniadania najpierw ogorek i owsianka na sniadanie - spoko... ale potem ;( szkoda gadac ;/ herbatniki, 3 kostki czekolady i ciasteczka jeszcze z nadzieniem (( mam jakis zly czas ;/
__________________
Uda się. W końcu musi!!
hanusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:49   #1299
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez hanusia222 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj przegielam troche juz od sniadania najpierw ogorek i owsianka na sniadanie - spoko... ale potem ;( szkoda gadac ;/ herbatniki, 3 kostki czekolady i ciasteczka jeszcze z nadzieniem (( mam jakis zly czas ;/
może zamiast słodyczy jedz owoce. Na pewno będzie to zdrowsze!
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:59   #1300
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

ja mam tak, ze jak mam na cos ochote, to nic mi tego nie zastąpi
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 12:08   #1301
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
ja mam tak, ze jak mam na cos ochote, to nic mi tego nie zastąpi

Dokładnie, u mnie jest to samo Uwielbiam owoce, ale jak mam akurat ochotę na np. princessę kokosową, to nawet jak zjem kilogramy tych owoców, to nie zaspokoję głodu na princeskę


Hanusia, pomyśl, że to zjadłaś rano, a rano, jak wiadomo żarcie szybciej się spala. Poćwicz jeszcze dziś i ten nadmiar ci się spali
Poza tym nie przejmuj się, że teraz mało chudniesz - pamiętaj, że przy wadze początkowej, jaką miałaś kilogramowo chudło się szybko, a im bliżej celu, tym wolniej. Niestety, takie są prawa natury
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 12:22   #1302
MaijaLena
Raczkowanie
 
Avatar MaijaLena
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Daaleko ;-)
Wiadomości: 44
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Na celilut proponuję peeling z fusów z kawy Bardzo dobrze działa Przyjemne z pożytecznym: wypijasz kawę, wyciągasz fusy, robisz peeling Mi pomaga.
__________________
Magisterka się pisze...

razem od --> 2005
zaręczyny --> 2013
ślub --> 23.08.2014


MaijaLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 12:38   #1303
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Sate Pokaż wiadomość
Dokładnie, u mnie jest to samo Uwielbiam owoce, ale jak mam akurat ochotę na np. princessę kokosową, to nawet jak zjem kilogramy tych owoców, to nie zaspokoję głodu na princeskę


Hanusia, pomyśl, że to zjadłaś rano, a rano, jak wiadomo żarcie szybciej się spala. Poćwicz jeszcze dziś i ten nadmiar ci się spali
Poza tym nie przejmuj się, że teraz mało chudniesz - pamiętaj, że przy wadze początkowej, jaką miałaś kilogramowo chudło się szybko, a im bliżej celu, tym wolniej. Niestety, takie są prawa natury
bo to nie głód fizyczny tylko psychiczny

Haniu dokładnie, im mniej sie waży tym wolniej się chudnie
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 12:46   #1304
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

ja dzis zrobilam omlet na slodko z malinkami no i moze troche za duzo cukru dalam ale to nic. pyszne bylo. z reszta dzis na dzialce bylam i troche pracowalam i z psem na spacerze, takze sie na pewno mi to oplacilo :P nie wiem co zjem w reszcie dnia, ale mam nadzieje ze dzis sie obejdzie bez grzeszkow!
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 12:55   #1305
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
ja dzis zrobilam omlet na slodko z malinkami no i moze troche za duzo cukru dalam ale to nic. pyszne bylo. z reszta dzis na dzialce bylam i troche pracowalam i z psem na spacerze, takze sie na pewno mi to oplacilo :P nie wiem co zjem w reszcie dnia, ale mam nadzieje ze dzis sie obejdzie bez grzeszkow!

Bo najważniejsze, że było pyszne
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 12:59   #1306
hanusia222
Raczkowanie
 
Avatar hanusia222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 316
GG do hanusia222
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Hm ja raczej nie umiem juz tak sie pilnowac jak na poczatku odnosnie diety... i tu jest pies pogrzebany ;/
__________________
Uda się. W końcu musi!!
hanusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:30   #1307
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Hania doskonale cie rozumiem... u mnie jest tak samo. ale to dlatego ze wczesniej bylysmy w desperacji i jakos latwiej bylo dlatego. ale teraz tez nie bedzie zle. uda nam sie! zobaczysz!
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 13:35   #1308
hanusia222
Raczkowanie
 
Avatar hanusia222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 316
GG do hanusia222
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Musi! Nie ma innej opcji :P
A ja bede sie co tydzien wazyc! i nie ma bata ze waga do gory poszla to nie... bedzie wazenie i zapisywanie... moze troche mnie to zmotywuje.. bo nie bardzo umiem przegrywac, wiec sie zastanowie wtedy...
__________________
Uda się. W końcu musi!!

Edytowane przez hanusia222
Czas edycji: 2007-08-25 o 14:04
hanusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 17:22   #1309
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

no i tak trzymac Hania musze zakupic serek wiejski bo trzeba jakies bialko na kolacje wcinac przeciez:P
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 10:06   #1310
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Dziewczyny, mam do was prośbę - czy mogłybyście mi podać swoje przykładowe dzienne menu? Ja mam ciągle wrażenie, że robię coś źle. Chciałabym porównać to z waszymi dietami, aby dokonać zmian, poprawek. I tu zwracam się przede wszystkim do Puenty i Hani - w końcu to, jak się odżywiacie musi być skuteczne. a dowodem tego jest te utracone -naście kilogramów
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 10:49   #1311
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Sate wydaje mi sie, że każdy powinien układac menu wg siebie, dziewczyny po prostu przestały jesc tyle ile wczesniej i to jest przyczyna utraty wagi, ujemny bilans kaloryczny [przeciez wiesz o tym :P]
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 11:01   #1312
hanusia222
Raczkowanie
 
Avatar hanusia222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 316
GG do hanusia222
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Hmm wiesz Sate, ja glownie ograniczylam posilki... np. na sniadanie jem drożdzówke albo owsianke czasami jajko jakies... obiady to po 1. nie jadam ziemniakow w ogole raz chyba czy dwa przez te 4 miechy zjadlam placki ziemniaczane, czasem jem nalesniki ale gora 2-3 i to malutko oleju ale zazwyczaj to salatki albo sorowki (warzywne, szparagi, brokuly, salatki owocowe - ale bez smietan! sosow! majonezu ect.) albo tez mieso duszone bez tluszczu i soli ale w ziolach, ryby... ale bez panierki, zadnych sosow, czasem zupy ale to samo bez smietan maki ect. kolacje jem nie zawsze... niestety nie umiem sobie odmowic jedzenia ok. 21-22 ale zazwyczaj jem wtedy owoce np. maliny, arbuza.... poza tym jem czasem czekolade, lody, ciasto... bo wszystko jest dla ludzi
Ale w sumie najwiecej osiagnelam dzieki cwiczeniu itd.
Dzisiaj ukladam nowy plan i od jutra biore sie za cwiczenia bo diete juz dzis na pozytywnie zlapalam
W ogole rozpisalam sobie daty wazenia w podpisie i trzeba sie brac bo przez ostatnie 2 miechy zadnego sukcesu wiekszego ;/
__________________
Uda się. W końcu musi!!
hanusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 11:06   #1313
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Sate wydaje mi sie, że każdy powinien układac menu wg siebie, dziewczyny po prostu przestały jesc tyle ile wczesniej i to jest przyczyna utraty wagi, ujemny bilans kaloryczny [przeciez wiesz o tym :P]


Tak, tak, wiem o tym. O tym, że każdy powinien dobrać sobie odpowiednią dietę też wiem. Ale aktualnie jestem w kropce, nie widzę żadnych zmian w swoim ciele i nie wiem co robię źle. W sumie schudłam - 4 cm poszło mi w biodrach, 3 w talii, ze 2 w udach, ale to było na samym początku, a aktualnie nic. Wymiary stoją i stoją... Pomyślałam, że jak spojrzę na pewne sprawdzone kanony, to coś mnie olśni. Może... cholera, ja sama już nic nie wiem
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 11:15   #1314
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez hanusia222 Pokaż wiadomość
Hmm wiesz Sate, ja glownie ograniczylam posilki... np. na sniadanie jem drożdzówke albo owsianke czasami jajko jakies... obiady to po 1. nie jadam ziemniakow w ogole raz chyba czy dwa przez te 4 miechy zjadlam placki ziemniaczane, czasem jem nalesniki ale gora 2-3 i to malutko oleju ale zazwyczaj to salatki albo sorowki (warzywne, szparagi, brokuly, salatki owocowe - ale bez smietan! sosow! majonezu ect.) albo tez mieso duszone bez tluszczu i soli ale w ziolach, ryby... ale bez panierki, zadnych sosow, czasem zupy ale to samo bez smietan maki ect. kolacje jem nie zawsze... niestety nie umiem sobie odmowic jedzenia ok. 21-22 ale zazwyczaj jem wtedy owoce np. maliny, arbuza.... poza tym jem czasem czekolade, lody, ciasto... bo wszystko jest dla ludzi
Ale w sumie najwiecej osiagnelam dzieki cwiczeniu itd.
Dzisiaj ukladam nowy plan i od jutra biore sie za cwiczenia bo diete juz dzis na pozytywnie zlapalam
W ogole rozpisalam sobie daty wazenia w podpisie i trzeba sie brac bo przez ostatnie 2 miechy zadnego sukcesu wiekszego ;/

Już widzę swoje błędy...
1. Czasem jem coś smażonego i to w panierce
2. Majonez się pojawia
3. Śmietana do mizerii czy pomidorów dla mnie jest obowiązkiem

Cholera, tak na prawdę, to już wiedziałam wcześniej co robiłam źle, ale nie chciałam sama przed sobą tego przyznać. Wstyd, wstyd, wstyd...

Wiecie co, chyba na jakiś czas odpocznę od wizażu... muszę sobie trochę rzeczy poukładać (nie tylko w sprawie diety). Wrócę, na pewno, tylko nie wiem kiedy. Wierzcie mi - NIE UCIEKAM! Schudnąć muszę, ćwiczę ciągle, ale w diecie zmiany muszą być. Wydaje mi się, że zawitam tutaj, jak będę miała coś konkretnego do zaprezentowania, bo ostatni miesiąc byłam tylko bierną obserwatorką - teraz wiem to.
Tymczasem, dziewoje! Do zobaczenia, mam nadzieję, niedługo! : cmok:
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 11:22   #1315
hanusia222
Raczkowanie
 
Avatar hanusia222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 316
GG do hanusia222
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Sate Pokaż wiadomość
Tak, tak, wiem o tym. O tym, że każdy powinien dobrać sobie odpowiednią dietę też wiem. Ale aktualnie jestem w kropce, nie widzę żadnych zmian w swoim ciele i nie wiem co robię źle. W sumie schudłam - 4 cm poszło mi w biodrach, 3 w talii, ze 2 w udach, ale to było na samym początku, a aktualnie nic. Wymiary stoją i stoją... Pomyślałam, że jak spojrzę na pewne sprawdzone kanony, to coś mnie olśni. Może... cholera, ja sama już nic nie wiem

Sate mam to samo dokladnie i dlatego postanowilam znow sie wziac za siebie! Dzisiaj ukladam plan szczegolowy a od jutra go wprowadzam w zuycie.. bo na poczatku spontan byl dobry ale od jakiegos czasu nie przynosi efektow zamierzonych i dlatego musze all zaplanowac... tzn. posilki, cwiczenia.. co kiedy ect.
__________________
Uda się. W końcu musi!!
hanusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 11:33   #1316
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Witam Was

Trafiłam na ten wątek przypadkowo... ale od razu mi się tu spodobało jak zobaczyłam efekty waszego odchudzania

hanusia222 - jestem pełna podziwu I oby tak dalej

Ja za odchudzanie miałam się wziąć 1 września (tak sobie postanowiłam) Ale kilka dni temu stwierdziłam, że po co mam czekać jak mogę zacząć od zaraz... No i zaczęło się.. Zaczęłam przed wczoraj... i udawało mi się jeść mało i nie tuczące rzeczy.. dużo owoców... A od dziś zaczynam dietę oczyszczającą... tak z 5 dni sama woda + tabletki wspomagające odchudzanie S- Line (Rok temu dzięki tym tabletkom udało mi się schudnąć bardzo dużo) i jakieś owoce... tak żeby żołądek mi się trochę skurczył.. już po 12 i mi się udaje nic nie jeść.. ale poczekamy do wieczora... czy wytrwam...
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 12:24   #1317
hanusia222
Raczkowanie
 
Avatar hanusia222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 316
GG do hanusia222
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

A ja wlasnie sobie ukladam jadlospis
__________________
Uda się. W końcu musi!!
hanusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 13:19   #1318
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Mortyshja Pokaż wiadomość

Ja za odchudzanie miałam się wziąć 1 września (tak sobie postanowiłam) Ale kilka dni temu stwierdziłam, że po co mam czekać jak mogę zacząć od zaraz... No i zaczęło się.. Zaczęłam przed wczoraj... i udawało mi się jeść mało i nie tuczące rzeczy.. dużo owoców... A od dziś zaczynam dietę oczyszczającą... tak z 5 dni sama woda + tabletki wspomagające odchudzanie S- Line (Rok temu dzięki tym tabletkom udało mi się schudnąć bardzo dużo) i jakieś owoce... tak żeby żołądek mi się trochę skurczył.. już po 12 i mi się udaje nic nie jeść.. ale poczekamy do wieczora... czy wytrwam...
bez sensu, dobrze ze zaczelas od razu tylko szkoda ze od razu "bez głowy"
sama woda+owoce+tabletki=utrat a wodu, dużo cukru, jojo w przyszłości, problemy ze zdrowiem

po 1. żadne tabletki nie sa skuteczne jak rozsadna dieta i cwiczenia, zamiast pieniedzy na wspomagacze na poczatku proponuje przeznaczyc fundusze np. na stroj sportowy albo karnet na silownie

przede wszystkim warzywa, nie owoce, regularne posilki i duzo płynów
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 14:24   #1319
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Nikki dobrze mowi. posluchaj jej a nie zniszczysz zdrowia i schudniesz z glowa.

ale mi sie slodkiego dzis chce co poradzic?!
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-26, 16:31   #1320
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
bez sensu, dobrze ze zaczelas od razu tylko szkoda ze od razu "bez głowy"
sama woda+owoce+tabletki=utrat a wodu, dużo cukru, jojo w przyszłości, problemy ze zdrowiem

po 1. żadne tabletki nie sa skuteczne jak rozsadna dieta i cwiczenia, zamiast pieniedzy na wspomagacze na poczatku proponuje przeznaczyc fundusze np. na stroj sportowy albo karnet na silownie

przede wszystkim warzywa, nie owoce, regularne posilki i duzo płynów
Może i masz racje... kiedyś udało mi się schudnąć 20 kilo... ale wróciło... sama sobie diety raczej nie ułożę... nie mam cierpliwości do tego... mam zamiar wybrać się do dietetyka... Nabiorę wtedy pewności że mam się do kogo zwrócić i że mi się uda... odkąd pamiętam nie ćwiczyłam na wf... (jestem chora na serce) ale chyba w tym roku będę ćwiczyła.. trochę ruchu nie powinno zaszkodzić... a na basen chodzę uwielbiam pływać... siłownia ? w mojej okolicy nie ma zbyt interesującej zostało mi bieganie... rower.. rowerek "domowy".. pływanie... ćwiczenie... spacery... trochę tego jest...


Chyba będę częściej tu pisała.. bo potrzebuje bardzo dużego wsparcia...


Aa... mam jeszcze pytanie..
Jak sądzicie lepiej pić normalną wodę ? Czy może być też ta smakowa ?

*Od tej smakowej wydaje mi się, że bardziej mi się chce jeść :/
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.