Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-12, 10:33   #4201
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
No właśnie one były w outlecie wyprzedawane Mierzyłam je w swoim i nie wzięłam.
no nie mów, ja to zawsze mam refleks W sumie u mnie jakieś zabytki się czasem pojawiają, które już były, ale w te buty wątpie

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
No proszę Cię ..
wystarczy dodać do swojej codziennej diety herbatę oczyszczającą (chociażby popularny ostatnio czystek) i pić więcej wody. Nigdy nie zrozumiem tych głodówek, myślę że nie warto.
głodówki nie, ale diety oczyszczające rozumiem Nie jestem dietetykiem wprawdzie, ale czytałam kiedyś o diecie płynnej chyba tygodniowej , pierwszy dzień chyba soki, a potem poprostu różnego rodzaju koktaile itp. Wiadomo, że jak ktoś takich rzeczy nie lubi to nie ma co się meczyć, ale ja np wszelkiego rodzaju smoothie uwielbiam, a takie wyzwania mobiluzują mnie do niejedzenia fastfoodów -a niestety z 4 razy w tygodniu jem chińczyka
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:41   #4202
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ja robię sobie takie dni oczyszczające, zazwyczaj w weekendy Piję wtedy cały dzień smoothie warzywno-owocowe, na obiad jem kaszę jaglaną z duszonymi warzywami, na kolację jakąś zupę krem. Fajnie i lekko się wtedy czuję, ostatnio odstawiłam też kawę, piję olej lniany, staram się poprawić mój sposób odżywiania
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:45   #4203
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
no nie mów, ja to zawsze mam refleks W sumie u mnie jakieś zabytki się czasem pojawiają, które już były, ale w te buty wątpie



głodówki nie, ale diety oczyszczające rozumiem Nie jestem dietetykiem wprawdzie, ale czytałam kiedyś o diecie płynnej chyba tygodniowej , pierwszy dzień chyba soki, a potem poprostu różnego rodzaju koktaile itp. Wiadomo, że jak ktoś takich rzeczy nie lubi to nie ma co się meczyć, ale ja np wszelkiego rodzaju smoothie uwielbiam, a takie wyzwania mobiluzują mnie do niejedzenia fastfoodów -a niestety z 4 razy w tygodniu jem chińczyka
Tygodnia nie wytrzymałabym, ja jestem strasznym żarłokiem.
Cóż, to jest na pewno męka, ale jak to skuteczna, to tak z dwa dni bym przetrzymała.
Ja fastfoody to nie, ale za słodyczami przepadam i obżeram się strasznie.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ja robię sobie takie dni oczyszczające, zazwyczaj w weekendy Piję wtedy cały dzień smoothie warzywno-owocowe, na obiad jem kaszę jaglaną z duszonymi warzywami, na kolację jakąś zupę krem. Fajnie i lekko się wtedy czuję, ostatnio odstawiłam też kawę, piję olej lniany, staram się poprawić mój sposób odżywiania
Wow, podziwiam. W ogóle kawy nie pijesz?
Ten olej lniany dobry jest?
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:56   #4204
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ja robię sobie takie dni oczyszczające, zazwyczaj w weekendy Piję wtedy cały dzień smoothie warzywno-owocowe, na obiad jem kaszę jaglaną z duszonymi warzywami, na kolację jakąś zupę krem. Fajnie i lekko się wtedy czuję, ostatnio odstawiłam też kawę, piję olej lniany, staram się poprawić mój sposób odżywiania

Ja kiedyś też się tak starałam, ba nawet sałatki ze sobą brałam do szkoły, ale jak po jakimś czasie zaczęły mi sie wylewać czasem w torebce, to szlak mnie trafiał i odpuściłam.

Taka fajna ta kasza jaglana? ostatnio jakiś szał na nią jest, ja w sumie nigdy w sklepie nawet jej nie widziałam.

Ja jestem fanką jarmużu z kolei, własnie się sałatka produkuje, tym bardziej że podjełam wyzwanie tygodnia bez chleba, makaronów, kasz itp.

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Tygodnia nie wytrzymałabym, ja jestem strasznym żarłokiem.
Cóż, to jest na pewno męka, ale jak to skuteczna, to tak z dwa dni bym przetrzymała.
Ja fastfoody to nie, ale za słodyczami przepadam i obżeram się strasznie.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------



Wow, podziwiam. W ogóle kawy nie pijesz?
Ten olej lniany dobry jest?

no właśnie ja i fastfood i czekolada, na szczęscie jestem bardzo wybedna co do czekolady i większości nie lubie, ale te moje ulubione mogłabym jeść i jeść (Milka jogurtowa ) , fast food z lenistwa niż z wielkiej miłości, nie chce mi się brać ze sobą jedzenia bo zawsze mi się babrze w torebce i za dużo miejsca zajmuje, a chińczyk to najtańsza opcja jedzenia na mieście .
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:01   #4205
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Ja kiedyś też się tak starałam, ba nawet sałatki ze sobą brałam do szkoły, ale jak po jakimś czasie zaczęły mi sie wylewać czasem w torebce, to szlak mnie trafiał i odpuściłam.

Taka fajna ta kasza jaglana? ostatnio jakiś szał na nią jest, ja w sumie nigdy w sklepie nawet jej nie widziałam.

Ja jestem fanką jarmużu z kolei, własnie się sałatka produkuje, tym bardziej że podjełam wyzwanie tygodnia bez chleba, makaronów, kasz itp.




no właśnie ja i fastfood i czekolada, na szczęscie jestem bardzo wybedna co do czekolady i większości nie lubie, ale te moje ulubione mogłabym jeść i jeść (Milka jogurtowa ) , fast food z lenistwa niż z wielkiej miłości, nie chce mi się brać ze sobą jedzenia bo zawsze mi się babrze w torebce i za dużo miejsca zajmuje, a chińczyk to najtańsza opcja jedzenia na mieście .
No własnie te fastfoody to złudne są, bo one uzależniają po jakimś czasie.
Ja z kolei: ciastka róznorakie: czekoladowe, babeczki z czekoladą, masiaste takie, czekolady z owocami, z rodzynkami...:b rzydal: Draże te orzechowe, np. Korsarz, Milka,
Cóż...nie jestem wybredna jeśli chodzi o słodycze. Przeważnie wszystkie mi smakują
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2015-04-12 o 11:02
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:03   #4206
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Ja jestem fanką jarmużu z kolei, własnie się sałatka produkuje, tym bardziej że podjełam wyzwanie tygodnia bez chleba, makaronów, kasz itp.
Czemu takie wyzwanie? Ja właśnie produkuje "smalec" fasolowy z kaszą gryczaną
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:16   #4207
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
A pamiętacie początki Steczkowskiej??? Ja pamiętam wyglądała OKROPNIE i bardzo się wyrobiła. Uważam, że teraz wygląda świetnie A gdyby wziąć pod uwagę, że ma 41 lat i 2 dzieci to wręcz genialnie. Na scenie wygląda jak DIWA i gdyby miała wystąpić obok np Celine Dion, albo Madonny wstydu by nie było. To jest bardzo inteligentna i wykształcona kobieta o czym większość publiki nie ma pojęcia.

Na pewno ma stylistę i super makijażystkę. Na pewno ma zrobione usta, nos, wypełnione bruzdy nosowo-wargowe, jest trochę zabotoksowana i ma powiększone piersi ALE wszystko ma zrobione tak, że jeśli ktoś się nie zna to tego nie widzi. Widziałam ją kiedyś na zakupach w Trójmieście - idealna jak z obrazka, na mega szpilach, dzianinowa sukienka + kapelusz + wielkie okulary. Nie wygląda sztucznie - wygląda ładnie. Nie wygląda też wulgarnie jak "żony hollywood", które promuje teraz TVN.

Tak chcę się starzeć czas zacząć zbierać na dobrego chirurga
Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
No własnie te fastfoody to złudne są, bo one uzależniają po jakimś czasie.
Ja z kolei: ciastka róznorakie: czekoladowe, babeczki z czekoladą, masiaste takie, czekolady z owocami, z rodzynkami...:b rzydal: Draże te orzechowe, np. Korsarz, Milka,
Cóż...nie jestem wybredna jeśli chodzi o słodycze. Przeważnie wszystkie mi smakują
draze kokosowe korsarz.....uwielbiam!!!! !!!!!!


Tezpije olej lniany....paskudny jest
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 11:23   #4208
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Czystek też jest przepaskudny .. kiedyś piłam pokrzywę i uważałam, że jest niesmaczna, ale pokrzywa przy czystku to delicje ..
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:26   #4209
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
draze kokosowe korsarz.....uwielbiam!!!! !!!!!!


Tezpije olej lniany....paskudny jest
Są przepyszne

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Czystek też jest przepaskudny .. kiedyś piłam pokrzywę i uważałam, że jest niesmaczna, ale pokrzywa przy czystku to delicje ..
Aha....
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:33   #4210
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

usunął mi się post a takiego długiego napisałam

imonimyszek odstawiłam kawę parę dni temu; nie lubię poczucia, ze jestem od czegoś uzależniona, poza tym miałam okropny nawyk picia kawy na czczo - teraz zamiast niej jem normalne śniadanie. W pewnym momencie kawa mi w ogóle nie smakowała, piłam ją z przyzwyczajenia i musu. Piłam 3-4 duże kubki dziennie (z mlekiem), miałam problemy z zasypianiem wieczorami i wstawaniem rano (a muszę wstawać koło 6, czasami przed 6).

Ogólnie to odwyk nie jest taki tragiczny jak sądziłam Wcale nie brakowało mi energii, funkcjonowałam normalnie, tylko pobolewała mnie głowa i na uczelni ratowałam się ibupromem. Po południu w domu piłam zieloną herbatę zaparzaną z liści i ból głowy mijał. Na razie zauważyłam wyregulowanie snu i trawienia, paradoksalnie mam więcej energii, nie mam problemów ze wstawaniem Oczywiście nie namawiam do odstawienia kawy Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem Kawa jest naprawdę zdrowa, tylko trzeba wiedzieć jak ją pić.

Olej lniany jest obrzydliwy, ale mam strasznie suchą skórę; oleje od zewnątrz nie działają więc może od środka zadziałają lepiej
Pokrzywę uwielbiam i piję już od paru lat z przerwami Nie ma nic lepszego niż pokrzywa i siemię lniane na włosy.

A tak naprawdę to od 12-13 roku życia mam cellulit i dlatego jestem zmuszona jeść te wszystkie kasze jaglane i jarmuże oraz pić ziółka co nie znaczy, że mi nie smakują

Edytowane przez 201604251028
Czas edycji: 2015-04-12 o 11:40
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:43   #4211
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
usunął mi się post a takiego długiego napisałam

imonimyszek odstawiłam kawę parę dni temu; nie lubię poczucia, ze jestem od czegoś uzależniona, poza tym miałam okropny nawyk picia kawy na czczo - teraz zamiast niej jem normalne śniadanie. W pewnym momencie kawa mi w ogóle nie smakowała, piłam ją z przyzwyczajenia i musu. Piłam 3-4 duże kubki dziennie (z mlekiem), miałam problemy z zasypianiem wieczorami i wstawaniem rano (a muszę wstawać koło 6, czasami przed 6).

Ogólnie to odwyk nie jest taki tragiczny jak sądziłam Wcale nie brakowało mi energii, funkcjonowałam normalnie, tylko pobolewała mnie głowa i na uczelni ratowałam się ibupromem. Po południu w domu piłam zieloną herbatę zaparzaną z liści i ból głowy mijał. Na razie zauważyłam wyregulowanie snu i trawienia, paradoksalnie mam więcej energii, nie mam problemów ze wstawaniem Oczywiście nie namawiam do odstawienia kawy Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem Kawa jest naprawdę zdrowa, tylko trzeba wiedzieć jak ją pić.

Olej lniany jest obrzydliwy, ale mam strasznie suchą skórę; oleje od zewnątrz nie działają więc może od środka zadziałają lepiej
Pokrzywę uwielbiam i piję już od paru lat z przerwami Nie ma nic lepszego niż pokrzywa i siemię lniane na włosy.

A tak naprawdę to od 12-13 roku życia mam cellulit i dlatego jestem zmuszona jeść te wszystkie kasze jaglane i jarmuże oraz pić ziółka co nie znaczy, że mi nie smakują
Dziękuję za garść cennych rad Jestem kawoszem, piję 3-4 kubki dziennie, rano zawsze na czczo. Nie zauważyłam efektów ubocznych u siebie.
A jaką zieloną herbatę polecasz?
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 11:52   #4212
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny stosujecie może któraś detoks organizmu, takie głodówki tylko na sokach/wodzie etc. itp. jednodniowe?
Podobno to super działa, stosuje ktoś?
Ja nie, ale moja mama systematycznie tak Z głową i z umiarem (2-3 razy do roku, nie częściej). Nie wiem co dokładnie stosuje (na pewno post Daniela i coś tam jeszcze), ale wiem, że jest zaczytana w tych sprawach w bloga akademiawitalnosci.pl . Ja tam zbyt często nie zaglądam, bo męczy mnie grafika i bardzo długie posty (ale z drugiej strony przynajmniej szczegółowo babka wszystko opisuje).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Taka fajna ta kasza jaglana? ostatnio jakiś szał na nią jest, ja w sumie nigdy w sklepie nawet jej nie widziałam.
jest w Biedronce i w większych marketach
Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
draze kokosowe korsarz.....uwielbiam!!!! !!!!!!


Tezpije olej lniany....paskudny jest
olej lniany najlepiej zmiksować z twarożkiem wg. słynnego przepisu dr Budwig - ja stosuję zamiast masła, trzymam normalnie w lodówce kilka dni

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Czystek też jest przepaskudny .. kiedyś piłam pokrzywę i uważałam, że jest niesmaczna, ale pokrzywa przy czystku to delicje ..
Mi czystek smakuje normalnie coś między ziołową, a zieloną herbatą, bardzo neutralny smak. Często dodaję do niego odrobinę mięty albo suszonej lawendy, czasami miód.

Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 11:58   #4213
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Ja nie, ale moja mama systematycznie tak Z głową i z umiarem (2-3 razy do roku, nie częściej). Nie wiem co dokładnie stosuje (na pewno post Daniela i coś tam jeszcze), ale wiem, że jest zaczytana w tych sprawach w bloga akademiawitalnosci.pl . Ja tam zbyt często nie zaglądam, bo męczy mnie grafika i bardzo długie posty (ale z drugiej strony przynajmniej szczegółowo babka wszystko opisuje).


jest w Biedronce i w większych marketach

olej lniany najlepiej zmiksować z twarożkiem wg. słynnego przepisu dr Budwig - ja stosuję zamiast masła, trzymam normalnie w lodówce kilka dni


Mi czystek smakuje normalnie coś między ziołową, a zieloną herbatą, bardzo neutralny smak. Często dodaję do niego odrobinę mięty albo suszonej lawendy, czasami miód.
Ja olej dodaje do platkow owsianych i jogurtu
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 12:04   #4214
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dziękuję za garść cennych rad Jestem kawoszem, piję 3-4 kubki dziennie, rano zawsze na czczo. Nie zauważyłam efektów ubocznych u siebie.
A jaką zieloną herbatę polecasz?
To może pij przed kawą wodę z miodem i cytryną, na pewno będzie zdrowiej Albo zamiast którejś kawy w ciągu dnia zieloną herbatę. Ja mam taką zwykłą z firmy Bastek i jest smaczna, zwłaszcza posłodzona miodem. Już mi się kończy więc może następną kupię w prawdziwej herbaciarni

Dziewczyny, szukam jakichś zwykłych basicowych topów - nie muszą być super jakości bo i tak często je wymieniam. Co sądzicie o takich w serek http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0257667005.html ? Nie znam się za bardzo na materiałach i nie wiem, czy wiskoza się sprawdzi.

Ciemna163 o co chodzi z dietą Budwig? Nigdy o niej nie słyszałam

Edytowane przez 201604251028
Czas edycji: 2015-04-12 o 12:06
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 12:07   #4215
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Ja nie, ale moja mama systematycznie tak Z głową i z umiarem (2-3 razy do roku, nie częściej). Nie wiem co dokładnie stosuje (na pewno post Daniela i coś tam jeszcze), ale wiem, że jest zaczytana w tych sprawach w bloga akademiawitalnosci.pl . Ja tam zbyt często nie zaglądam, bo męczy mnie grafika i bardzo długie posty (ale z drugiej strony przynajmniej szczegółowo babka wszystko opisuje).


jest w Biedronce i w większych marketach

olej lniany najlepiej zmiksować z twarożkiem wg. słynnego przepisu dr Budwig - ja stosuję zamiast masła, trzymam normalnie w lodówce kilka dni


Mi czystek smakuje normalnie coś między ziołową, a zieloną herbatą, bardzo neutralny smak. Często dodaję do niego odrobinę mięty albo suszonej lawendy, czasami miód.
Musze przeglądnąc ten blog! Dzięki za info
Ten czystek to musze popróbować!

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
To może pij przed kawą wodę z miodem i cytryną, na pewno będzie zdrowiej Albo zamiast którejś kawy w ciągu dnia zieloną herbatę. Ja mam taką zwykłą z firmy Bastek i jest smaczna, zwłaszcza posłodzona miodem. Już mi się kończy więc może następną kupię w prawdziwej herbaciarni

Dziewczyny, szukam jakichś zwykłych basicowych topów - nie muszą być super jakości bo i tak często je wymieniam. Co sądzicie o takich w serek http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0257667005.html ? Nie znam się za bardzo na materiałach i nie wiem, czy wiskoza się sprawdzi.

Ciemna163 o co chodzi z dietą Budwig? Nigdy o niej nie słyszałam
wiem, kiedy ja tak te kawę lubię
Topy super są! Wizualnie bardzo ładne.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 12:28   #4216
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Ja olej dodaje do platkow owsianych i jogurtu
o, muszę spróbować do owsianki. Ja dodaję jeszcze do sałatek.

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
To może pij przed kawą wodę z miodem i cytryną, na pewno będzie zdrowiej Albo zamiast którejś kawy w ciągu dnia zieloną herbatę. Ja mam taką zwykłą z firmy Bastek i jest smaczna, zwłaszcza posłodzona miodem. Już mi się kończy więc może następną kupię w prawdziwej herbaciarni

Dziewczyny, szukam jakichś zwykłych basicowych topów - nie muszą być super jakości bo i tak często je wymieniam. Co sądzicie o takich w serek http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0257667005.html ? Nie znam się za bardzo na materiałach i nie wiem, czy wiskoza się sprawdzi.

Ciemna163 o co chodzi z dietą Budwig? Nigdy o niej nie słyszałam
Szczerze? Nie wiem, nie stosuję żadnej konkretnej diety. Serek posmakowałam u mojej mamy, dostałam butlę oleju, a potem sama zaczęłam go robić

Co do wiskozy - to naturalny, oddychają materiał, pozyskuje się go z celulozy. Są dwa rodzaje włókien celulozowych cięte i jakieś tam. Te pierwsze przypominają sztuczny jedwab, te drugie są bardziej w dotyku jak wełna/bawełna (zależy od splotu i gramatury). Ale czy i na ile posłużą to zależy od jakości samego materiału

Monimyszek - z zielonych herbat polecam odmianę sencha - jest łagodniejsza w smaku, nie ma tej charakterystycznej goryczki przy pierwszy parzeniu. Ja kupuję najczęściej taką z dodatkami (suszone owoce, płatki kwiatów itp.) w herbaciarniach typu Five o'clock, tylko uwaga, bo wiele z nich jest aromatyzowanych.
A tak w ogóle, to najlepiej odstawić i kawę i herbatę (jeśli ktoś pije po kilka kubków dziennie). Kawa wiadomo jak działa, a herbata mimo swoich cudownych właściwości jest mocno moczopędna, co efekcie nie pomaga w nawadnianiu organizmu. Najlepsza jest po prostu woda Piłam dużo herbaty, ale ostatnio przerzuciłam się na wodę i już widzę efekty A herbatę zastępuję częściej ziołami jeśli mam ochotę na coś ciepłego, ograniczam się do 1-2 kubków herbaty dziennie, jeszcze niedawno piłam po 5-6

Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 13:52   #4217
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Hej hej
Wiem, że temat prostownic przerabiany był już milion razy. Zastanawiam się nad kupnem nowej i nie mam pojęcia jaką wybrać Napiszcie proszę jakie używacie i czy są dobre, a ja sobie na spokojnie przejrzę, poczytam i coś wybiorę
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 14:13   #4218
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

A próbowałyście kawy zielonej?


Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
No własnie te fastfoody to złudne są, bo one uzależniają po jakimś czasie.
Ja z kolei: ciastka róznorakie: czekoladowe, babeczki z czekoladą, masiaste takie, czekolady z owocami, z rodzynkami...:b rzydal: Draże te orzechowe, np. Korsarz, Milka,
Cóż...nie jestem wybredna jeśli chodzi o słodycze. Przeważnie wszystkie mi smakują
ja nie lubię owoców w czekoladach , dzemów, rodzynek itp więc trochę mi odpada na szczęście, tak samo delicji nie znoszę, a najgorsze zło to dla mnie wszelkie praliny typu wiśnie w likierze.

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Czemu takie wyzwanie? Ja właśnie produkuje "smalec" fasolowy z kaszą gryczaną
bo łatwiej mi podjąć takie wyzwanie niż odstawić czekoladę czy napoje gazowane

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Czystek też jest przepaskudny .. kiedyś piłam pokrzywę i uważałam, że jest niesmaczna, ale pokrzywa przy czystku to delicje ..
oj mi akurat pokrzywa bardzo smakowała, ale ograniczam wszelkie napoje herbaciano ziołowe bo ciężko mi je pić bez cukru, niby kupiłam cukier trzcionowy, ale jakoś wątpie, że jest dużo lepszy niż normalny



Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Ja nie, ale moja mama systematycznie tak Z głową i z umiarem (2-3 razy do roku, nie częściej). Nie wiem co dokładnie stosuje (na pewno post Daniela i coś tam jeszcze), ale wiem, że jest zaczytana w tych sprawach w bloga akademiawitalnosci.pl . Ja tam zbyt często nie zaglądam, bo męczy mnie grafika i bardzo długie posty (ale z drugiej strony przynajmniej szczegółowo babka wszystko opisuje).


jest w Biedronce i w większych marketach

olej lniany najlepiej zmiksować z twarożkiem wg. słynnego przepisu dr Budwig - ja stosuję zamiast masła, trzymam normalnie w lodówce kilka dni


Mi czystek smakuje normalnie coś między ziołową, a zieloną herbatą, bardzo neutralny smak. Często dodaję do niego odrobinę mięty albo suszonej lawendy, czasami miód.
oooo muszę spróbować tego "masła"

a jeśli chodzi o kaszę, to ja właśnie szukałam w Auchan , Kauflandzie i Biedronce i nie widziałam...

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
To może pij przed kawą wodę z miodem i cytryną, na pewno będzie zdrowiej Albo zamiast którejś kawy w ciągu dnia zieloną herbatę. Ja mam taką zwykłą z firmy Bastek i jest smaczna, zwłaszcza posłodzona miodem. Już mi się kończy więc może następną kupię w prawdziwej herbaciarni

Dziewczyny, szukam jakichś zwykłych basicowych topów - nie muszą być super jakości bo i tak często je wymieniam. Co sądzicie o takich w serek http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0257667005.html ? Nie znam się za bardzo na materiałach i nie wiem, czy wiskoza się sprawdzi.

Ciemna163 o co chodzi z dietą Budwig? Nigdy o niej nie słyszałam
ooo dobrze ze mi przypomniałaś o tej wodzie z cytryna, piłam kiedyś przez miesiac pojechałam do domu i zapomniałam o tym

co do topów to wiskoza się gniecie strasznie. Ja już pisałam wcześniej, najlepsze dla mnie są z Mango (choć to też gnieciuchy) Lefties i Vero Mody.

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
o, muszę spróbować do owsianki. Ja dodaję jeszcze do sałatek.


Szczerze? Nie wiem, nie stosuję żadnej konkretnej diety. Serek posmakowałam u mojej mamy, dostałam butlę oleju, a potem sama zaczęłam go robić

Co do wiskozy - to naturalny, oddychają materiał, pozyskuje się go z celulozy. Są dwa rodzaje włókien celulozowych cięte i jakieś tam. Te pierwsze przypominają sztuczny jedwab, te drugie są bardziej w dotyku jak wełna/bawełna (zależy od splotu i gramatury). Ale czy i na ile posłużą to zależy od jakości samego materiału

Monimyszek - z zielonych herbat polecam odmianę sencha - jest łagodniejsza w smaku, nie ma tej charakterystycznej goryczki przy pierwszy parzeniu. Ja kupuję najczęściej taką z dodatkami (suszone owoce, płatki kwiatów itp.) w herbaciarniach typu Five o'clock, tylko uwaga, bo wiele z nich jest aromatyzowanych.
A tak w ogóle, to najlepiej odstawić i kawę i herbatę (jeśli ktoś pije po kilka kubków dziennie). Kawa wiadomo jak działa, a herbata mimo swoich cudownych właściwości jest mocno moczopędna, co efekcie nie pomaga w nawadnianiu organizmu. Najlepsza jest po prostu woda Piłam dużo herbaty, ale ostatnio przerzuciłam się na wodę i już widzę efekty A herbatę zastępuję częściej ziołami jeśli mam ochotę na coś ciepłego, ograniczam się do 1-2 kubków herbaty dziennie, jeszcze niedawno piłam po 5-6
Wiadomo, ze woda najlepsza ale mi się nawet litra nie udaje wypić niestety czytam o waszych nawykach żywieniowych i mobilizacji i jest mi wstyd przed samą sobą a już kilka razy byłam na dobrej drodze, chodziłam na jogę itp a od początku tego roku zero samodyscypliny

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Hej hej
Wiem, że temat prostownic przerabiany był już milion razy. Zastanawiam się nad kupnem nowej i nie mam pojęcia jaką wybrać Napiszcie proszę jakie używacie i czy są dobre, a ja sobie na spokojnie przejrzę, poczytam i coś wybiorę
Ja powiem czego nie polecam
http://prostownice.pl/p/2013/09/3w1-...3539282634.jpg

Mam tą i była by spoko, regulacja temperatury blokada otwierania itp, ale włosy mi sie wplatują w to co się wysuwa
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 14:14   #4219
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość


bo łatwiej mi podjąć takie wyzwanie niż odstawić czekoladę czy napoje gazowane
Moim zdaniem to bez sensu, bo kasze np. są bardzo zdrowe. Zresztą dobry makaron w rozsądnej ilości również.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 14:20   #4220
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to bez sensu, bo kasze np. są bardzo zdrowe. Zresztą dobry makaron w rozsądnej ilości również.

ja nie mówię, ze nie. Po prostu chce ograniczyć węglowodany, a wiem że jak będę miała w głowie "nie jedz czekolady" to skończy się tak że będę jej jadła więcej niż normalnie a tak wczoraj jadłam 3 kostki a wcześniej to jeszcze przed świętami.

Druga sprawa jest taka że Tż nie je obecnie takich rzeczy, więc nie chce mi się dla samej siebie robić czegoś z kaszą czy makaronem.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 14:27   #4221
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Mnie smakuje niestety wszystko co niezdrowe, a to co zdrowe, mi akurat nie podchodzi Nie najadam się tymi wszystkimi zdrowymi rzeczami zwyczajnie czuję głód, boli mnie głowa.
Ale taki detoks raz na miesiac - jednodniowy, wypadałoby zrobić. Tylko czy to coś da??
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 14:29   #4222
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Hej hej
Wiem, że temat prostownic przerabiany był już milion razy. Zastanawiam się nad kupnem nowej i nie mam pojęcia jaką wybrać Napiszcie proszę jakie używacie i czy są dobre, a ja sobie na spokojnie przejrzę, poczytam i coś wybiorę
Moze ta Cię zainteresuje: https://www.youtube.com/watch?v=qW_AU5UtDkU

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość


Wiadomo, ze woda najlepsza ale mi się nawet litra nie udaje wypić niestety czytam o waszych nawykach żywieniowych i mobilizacji i jest mi wstyd przed samą sobą a już kilka razy byłam na dobrej drodze, chodziłam na jogę itp a od początku tego roku zero samodyscypliny
Mi też nie wychodziło, az w końcu po prostu samo zaskoczyło, piję i już Wiem, że lepiej się czuję po wodzie

A co do zielonej kawy - nie pijcie tego nigdyyyyyy!
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 14:33   #4223
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Mnie smakuje niestety wszystko co niezdrowe, a to co zdrowe, mi akurat nie podchodzi Nie najadam się tymi wszystkimi zdrowymi rzeczami zwyczajnie czuję głód, boli mnie głowa.
Ale taki detoks raz na miesiac - jednodniowy, wypadałoby zrobić. Tylko czy to coś da??
Moim zdaniem jeśli na co dzień je się niezdrowo, to to nic nie daje.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 14:35   #4224
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Mnie smakuje niestety wszystko co niezdrowe, a to co zdrowe, mi akurat nie podchodzi Nie najadam się tymi wszystkimi zdrowymi rzeczami zwyczajnie czuję głód, boli mnie głowa.
Ale taki detoks raz na miesiac - jednodniowy, wypadałoby zrobić. Tylko czy to coś da??

Mam identycznie, ale dietetyczka mi powiedziała, że to normalne i żołądek się będzie kurczył przy zdrowych potrawach w rozsądnych ilościach i po X czasie będzie się już odczuwało najedzenie. Detoks warto spróbować, czy to woda, czy zupy czy koktajle, są też firmy, które przygotowują koktajle na 1, 3 czy 5 dniowy detoks. Tylko trzeba się do niego przygotować, lekkostrawna dieta przed detoxem i po też.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 14:37   #4225
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Moze ta Cię zainteresuje: https://www.youtube.com/watch?v=qW_AU5UtDkU


Mi też nie wychodziło, az w końcu po prostu samo zaskoczyło, piję i już Wiem, że lepiej się czuję po wodzie

A co do zielonej kawy - nie pijcie tego nigdyyyyyy!
Kupiłam wczoraj kubek ze słomką z zamysłem ze zmobilizuje mnie do popijania wody, ale jeszcze mnie nie zmobilizował

dobrze ze piszesz, wczoraj oglądałam na zakupach ale tylko ziarnista była, a mam tajki kompatkowy mały ekspress który nie mieli kawy.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 14:47   #4226
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Mi czystek smakuje normalnie coś między ziołową, a zieloną herbatą, bardzo neutralny smak. Często dodaję do niego odrobinę mięty albo suszonej lawendy, czasami miód.
Mi niestety nie .. Nie próbowałam niczego do niego dodawać, może rzeczywiście powinnam spróbować, ale na "czysto" jest dla mnie nie do przejścia obecnie, może dlatego że ostatnio ogólnie mam problemy z jakimiś mdłościami pochodzenia niewiadomego.

Ja lubię słodycze, ale zdrowe jedzenie również (ostatnio jestem fanką słodkich ziemniaków), ale jedyne z czym mam problem to ryby .. Owoce morza spoko, ale obojętnie czy to łosoś czy to mintaj czy to świąteczny karpik, po prostu nie znoszę smaku, śmierdzi mi ta ryba, potem śmierdzi też cały dom.

Któraś z Was kiedyś rozważała przejście na dietę wegańską? Nie mówię, że ja rozważam, ale jestem ciekawa czy macie jakieś konkretne zdanie na ten temat.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 15:00   #4227
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Mi niestety nie .. Nie próbowałam niczego do niego dodawać, może rzeczywiście powinnam spróbować, ale na "czysto" jest dla mnie nie do przejścia obecnie, może dlatego że ostatnio ogólnie mam problemy z jakimiś mdłościami pochodzenia niewiadomego.

Ja lubię słodycze, ale zdrowe jedzenie również (ostatnio jestem fanką słodkich ziemniaków), ale jedyne z czym mam problem to ryby .. Owoce morza spoko, ale obojętnie czy to łosoś czy to mintaj czy to świąteczny karpik, po prostu nie znoszę smaku, śmierdzi mi ta ryba, potem śmierdzi też cały dom.

Któraś z Was kiedyś rozważała przejście na dietę wegańską? Nie mówię, że ja rozważam, ale jestem ciekawa czy macie jakieś konkretne zdanie na ten temat.
Ja nie byłabym w stanie zrezygnować z nabiału, karton mleka spokojnie na dzień wypijam, plus sos czosnkowy z jogurtu to też nie jest coś z czego byłabym w stanie zrezygnować na zawsze. Rozważałam rezygnacje z mięsa, bo genralnie wolę warzywne kotlety zapiekane itd, ale z kolei Tż bardzo dużo miesa je i takie oddzielne gotowanie byłoby bez sensu, a ideologicznie nie jest mi taka dieta potrzebna.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 15:02   #4228
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość

Któraś z Was kiedyś rozważała przejście na dietę wegańską? Nie mówię, że ja rozważam, ale jestem ciekawa czy macie jakieś konkretne zdanie na ten temat.
Wegańskiej nie rozważałam, ale bardzo często korzystam z wegańskich przepisów i wszystkie dania mi smakują. Rozważałam wegetariańską, ale tych wspomnianych przez ciebie ryb bardzo by mi brakowało, bo z odstawieniem innego rodzaju mięsa nie miałabym problemu.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 15:14   #4229
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Czy któraś z Was będzie tak uprzejma i poda mi kod rabatowy do 4f do sklepu online?
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 15:14   #4230
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Fast foody przede wszystkim zwiększają łaknienie
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Czystek też jest przepaskudny .. kiedyś piłam pokrzywę i uważałam, że jest niesmaczna, ale pokrzywa przy czystku to delicje ..
A mi smakuje, a jestem osobą której ziołowe herbaty nie leżą.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.