Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-13, 10:59   #31
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
a, myslalam, ze na 4 pietrze bede miec spokoj z owadami nic bardziej mylnego, z dachu przylatuja
mieszkalam na 4 pietrze, ale w 10 pietrowym bloku, wiec nie bylo mowy o przylatywaniu z dachu. Tak. Nie wiedzialam wczesniej, ze komary potrafia tak wysoko latac.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:07   #32
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

a muszki owocowki? jakim cudem tak wysoko?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:07   #33
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Biały laptop - kupiłam, bo taki piękny, zawsze chciałam mieć białego, teraz żałuję, bo nawet najdrobniejszy kurz na nim widać.

Małe żelazko - chciałam bo mało miejsca zajmuje, poręczne jest, było tańsze od standardowych. Nie przewidziałam tylko tego, że ma małą moc i kiepsko prasuje, raczej już go nie używam.

Ubrania - często kupuję, bo mi coś się podoba, a potem okazuje się, że nie mam do czego tego nosić, albo, że jest problem z wyprasowaniem.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:10   #34
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Można jeszcze mieszkać na ostatnim piętrze w bloku z windą. Jak masz kaprys, możesz sobie wejść po schodach, a jak masz wnieść zakupy ważące blisko 20kg, to sobie wrzucasz je do windy. Ja tam nadal nie rozumiem, co fajnego jest w braku windy
nigdy bym nie pomyslala, zeby miec winde na 4 pietrze. To tylko 4 pietro a nie ósme. ponad 20 lat tak mieszkalam i nigdy nie pomyslalam jak mi zle moi rodzice też nie narzekaja.

Zalety :
nikt nie łazi mi na górze
nikt nie łazi mi pod oknem
nie kurzy sie z ulicy/parkingów
cisza na klatce, nie to co na parterze gdzie się słyszy trzaskanie drzwiami, wiecznie ktoś chodzi po sch0dach itp
4 piętro to jednak jakiś ruch. Minimalny ale jednak.
Nikt mnie nie zaleje

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2015-04-13 o 11:12
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:18   #35
201604140952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 236
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Niedawno kupowałam laptopa i do głowy mi nie przyszło, żeby sprawdzić, gdzie są głośniki. Okazało się, że pod spodem... Nawet nie pomyślałam, że można umieścić głośniki w laptopie pod spodem. W ogóle następnym razem przed kupnem laptopa czy innego sprzętu, przeczytam więcej opinii w internecie, bo same dobre parametry nic nie dadzą jak touchpad ledwo żywy, głośniki pod spodem, śrubki niedokręcone, a cena wcale nie taka niska.
201604140952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:19   #36
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Można jeszcze mieszkać na ostatnim piętrze w bloku z windą. Jak masz kaprys, możesz sobie wejść po schodach, a jak masz wnieść zakupy ważące blisko 20kg, to sobie wrzucasz je do windy. Ja tam nadal nie rozumiem, co fajnego jest w braku windy
O to, to, to, zgadzam się!
My wynajmowaliśmy mieszkanie na III piętrze bez windy,z tym że piętra wyższe niż w standardowych blokach, więc było to takie IV de facto.
I wspominamy to najgorzej, jak się da. Przeprowadzka -porażka, zarówno wprowadzanie się, a już wyprowadzka to dramat, bo w międzyczasie kupiliśmy sporo rzeczy, np. odkurzacz, deskę do prasowania, więcej zastawy stołowej itd itd.
Wesele - koszmar, pakowanie tego wszystkiego do auta, a potem wnoszenie z auta do domu - prezenty, alkohol i te tony jedzenia, no myślałam, że nigdy się to nie skończy.
Tak samo wszelkie pakowanie się, wyjazdy, gdzie trzeba po 2x skoczyć na górę, bo się nie zabierzesz na raz.

No nie, nie, zdecydowanie nie polecam.

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Nie zdecydowalabym sie po raz drugi na biale plytki podlogowe w lazience. Choc swietnie wygladaja, to pomimo dywanikow ciagle sa usyfione.
W w/w mieszkaniu były właśnie białe płytki w łazience i fakt, ładne, ale nie polecam Widać każdy pyłek, każdy kurz, każdego włosa (a ja miałam dłuuuugie), koszmar
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:21   #37
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Nigdy wiecej nie kupie czarnego fotela - kurz i non stop wszystko widac na tym.

I laptopa, ktory ma glosniki pod spodem (serio ktos takie produkuje!?).
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 11:22   #38
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

mam kilka takich rzeczy.
Piękny kremowy dywan shaggy. Teraz szlak mnie trafia, do tej pory czasem znajduję w nim igły z choinki ( chowają się w nim, żeby zaatakowac bosą stopę w najmniej oczekiwanym momencie a wyschły i są naprawdę twarde ), pomimo tego, że odkurzam go przynajmniej dwa razy w tygodniu. W ogóle w tym dywanie "chowa" się wszystko. No ale w sklepie taki ładny był.
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:52   #39
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Jeszcze jedno odnośnie mebli, gdy szukałam mebli chciałam żeby były oryginalne, mało spotykane. Nie przypuszczałam tylko że za jakiś czas będę chciała dokupić z tej samej serii komodę. Oczywiście nigdzie teraz nie mogę znaleźć komody z tego systemu, nie mogę też znaleźć nic co by pasowało.
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:59   #40
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Tu się nie zgodzę, czwarte piętro ma swoje zalety, a jego wysokość przeszkadza jedynie przy małych dzieciach lub ewentualnych złamaniach/skręceniach kostki. Po za tym wchodzenie na czwarte piętro nie jest takie złe.
Dla mnie czwarte piętro bez windy kategorycznie odpada. Za każdym razem wnoszenie zakupów, chodzenie do piwnicy, a najważniejsze: mam ledwo chodzącego psa, który nie wszedłby na 4 piętro i wychodzącego kota.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
nigdy bym nie pomyslala, zeby miec winde na 4 pietrze. To tylko 4 pietro a nie ósme. ponad 20 lat tak mieszkalam i nigdy nie pomyslalam jak mi zle moi rodzice też nie narzekaja.

Zalety :
nikt nie łazi mi na górze
nikt nie łazi mi pod oknem
nie kurzy sie z ulicy/parkingów
cisza na klatce, nie to co na parterze gdzie się słyszy trzaskanie drzwiami, wiecznie ktoś chodzi po sch0dach itp
4 piętro to jednak jakiś ruch. Minimalny ale jednak.
Nikt mnie nie zaleje
Cisza na klatce - mieszkam na dole, mam dźwiękochłonne drzwi, nie słyszę nic.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
mam kilka takich rzeczy.
Piękny kremowy dywan shaggy. Teraz szlak mnie trafia, do tej pory czasem znajduję w nim igły z choinki ( chowają się w nim, żeby zaatakowac bosą stopę w najmniej oczekiwanym momencie a wyschły i są naprawdę twarde ), pomimo tego, że odkurzam go przynajmniej dwa razy w tygodniu. W ogóle w tym dywanie "chowa" się wszystko. No ale w sklepie taki ładny był.
Mam taki sam, polecam częste trzepanie, wylatuje z niego wszystko.
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 12:31   #41
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

na 4 pietrze ciezko sprzedac mieszkanie

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

a, wlasnie sieję, wiec moje wnioski sa takie - nie siejcie szpinaku, mozna nim obsiac cale pole, a bedzie go tyle, ze na lasagne nie starczy, marnowanie przestrzeni
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 13:54   #42
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Nam kiedyś zachciało się kominka, bo tak romantycznie przysiąść wieczorem i patrzeć jak ogień ładnie tańczy, pić wino..

Tylko dlaczego do jasnej ciasnej, ta cudna szyba w kominku się tak szybko syfi?!
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 18:15   #43
201604190934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 600
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Koleżanka zafarbowała sobie piękny biały fotel jeansami Niektóre rzeczy są ładne chyba tylko w katalogach

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



Właśnie uświadomiłaś mi, że też mam błyszczącą i true story - musiałam zacząć używać zasłon w dzień.

Przypomniałam sobie jeszcze poprzednie ustawienie mebli w pokoju w wakacje. Namęczyłam się, bo mam na niewielkiej powierzchni dwa łóżka i dwa biurka. Ogarnęłam do końca, włączam kompa, siadam i... nic nie widzę, bo ustawiłam biurko pod kompa w najgorszej możliwej kombinacji do siedzenia, na wprost okna i z oślepiającym słońcem centralnie w twarz A górne światło od pleców, odbijające się w ekranie więc kolejnego dnia była zabawa z meblami od nowa

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------



<3
Podobnie ludzie nacinają się na śliczne daszki ze szkła nad wejściem. Śliczne do pierwszego deszczu, później jest syf

To parter? Posadź jakieś krzaki
nie mogę, domek wynajmuję i w umowie same zakazy

mam taki daszek nad całym tarasem-katastrofa


i świetlik opisany niżej też miałąm w salonie-taki cudowny pomysł, okno w płaskim dachu...do pierwszego deszczu lub śniegu

Edytowane przez 201604190934
Czas edycji: 2015-04-13 o 18:19
201604190934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 19:02   #44
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

czarne panele na podłodze. każdą drobinę kurzu widać, psią sierść od razu po sprzątaniu. dobrze, że to wynajmowane mieszkanie, bo by mnie szlag trafił.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 19:19   #45
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość

Nigdy więcej ciemnych mebli, kurz widać po godzinie od ścierania
Nie podobają mi się matowe płytki w łazience na podłodze, teściowa ma i widać każdą kropelkę i smugi po mopie
A ja mam matowe w łazience i są idealne nie widać absolutnie nic, na dodatek ciemne, wiec moich ciemnych włosów też nie widać
nie polecam też absolutnie żadnej prowizorki... w stylu, że teraz kupujemy tańsze, bo kasy mniej, a potem jak będzie nas stać, wymienimy na lepsze. Prowizorki są niestety najtrwalsze

Myślę o zmianie mebli. Właśnie o ciemnych myślałam, mimo ze naczytałam się o tym kurzu. Naprawdę tak bardzo widać? To jakie wybrać?
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 20:23   #46
rihno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 129
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek1987 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno odnośnie mebli, gdy szukałam mebli chciałam żeby były oryginalne, mało spotykane. Nie przypuszczałam tylko że za jakiś czas będę chciała dokupić z tej samej serii komodę. Oczywiście nigdzie teraz nie mogę znaleźć komody z tego systemu, nie mogę też znaleźć nic co by pasowało.
na fb grupa: "jak urzadzic wlasne mieszkanie" dobiora Ci idealna komode

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Nam kiedyś zachciało się kominka, bo tak romantycznie przysiąść wieczorem i patrzeć jak ogień ładnie tańczy, pić wino..

Tylko dlaczego do jasnej ciasnej, ta cudna szyba w kominku się tak szybko syfi?!
Kominek jest super-na szcczęście nie wiem co to zasyfiona szyba. podstawa to super wklad kominkowy. w chalupie mam taki z szamotu i nigdy szyba nie byla czyszczona z saddzy
rihno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 20:31   #47
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
nigdy bym nie pomyslala, zeby miec winde na 4 pietrze. To tylko 4 pietro a nie ósme. ponad 20 lat tak mieszkalam i nigdy nie pomyslalam jak mi zle moi rodzice też nie narzekaja.

Zalety :
nikt nie łazi mi na górze
nikt nie łazi mi pod oknem
nie kurzy sie z ulicy/parkingów
cisza na klatce, nie to co na parterze gdzie się słyszy trzaskanie drzwiami, wiecznie ktoś chodzi po sch0dach itp
4 piętro to jednak jakiś ruch. Minimalny ale jednak.
Nikt mnie nie zaleje
Te same zalety (+jeszcze jedna) ma mieszkanie na 4 piętrze z windą (o ile jest to budynek czteropiętrowy).
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 20:36   #48
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Nigdy wiecej nie kupie czarnego fotela - kurz i non stop wszystko widac na tym.

I laptopa, ktory ma glosniki pod spodem (serio ktos takie produkuje!?).
Mój ma Sony Vaio.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 20:45   #49
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
nigdy bym nie pomyslala, zeby miec winde na 4 pietrze. To tylko 4 pietro a nie ósme. ponad 20 lat tak mieszkalam i nigdy nie pomyslalam jak mi zle moi rodzice też nie narzekaja.

Zalety :
nikt nie łazi mi na górze
nikt nie łazi mi pod oknem
nie kurzy sie z ulicy/parkingów
cisza na klatce, nie to co na parterze gdzie się słyszy trzaskanie drzwiami, wiecznie ktoś chodzi po sch0dach itp
4 piętro to jednak jakiś ruch. Minimalny ale jednak.
Nikt mnie nie zaleje
Wymieniasz głównie zalety mieszkania na ostatnim piętrze, a nie mieszkania bez windy. Tylko ten "ruch" jest jakąś tam zaletą, choć też wątpliwą, bo co innego dla sportu polatać na stepperze, a co innego taszczyć na 4 piętro 2 zgrzewki wody.
Do braku windy przywykłaś od dziecka, więc nic dziwnego, że Ci nie przeszkadza.

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
mam kilka takich rzeczy.
Piękny kremowy dywan shaggy. Teraz szlak mnie trafia, do tej pory czasem znajduję w nim igły z choinki ( chowają się w nim, żeby zaatakowac bosą stopę w najmniej oczekiwanym momencie a wyschły i są naprawdę twarde ), pomimo tego, że odkurzam go przynajmniej dwa razy w tygodniu. W ogóle w tym dywanie "chowa" się wszystko. No ale w sklepie taki ładny był.
U mnie na taki dywan, też kremowy, pomagał tylko odkurzacz za 8 tys zl, na który dała się naciągnąć moja babcia, pożyczałam od niej czasem Niestety bez niego dywan nie dość, że był brudny, to jeszcze nic nie zostawało z jego puszystości, zbijał się na płasko. I zrobił się szary. Nie polecam

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Myślę o zmianie mebli. Właśnie o ciemnych myślałam, mimo ze naczytałam się o tym kurzu. Naprawdę tak bardzo widać? To jakie wybrać?
Widać widać. Też nie polecam. Na ciemnym widać każdy pyłek. Znacznie mniej widać kurz na białych albo w kolorze drewna, od jasnego do "średniego".
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 20:47   #50
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
czarne panele na podłodze. każdą drobinę kurzu widać, psią sierść od razu po sprzątaniu. dobrze, że to wynajmowane mieszkanie, bo by mnie szlag trafił.
Na jasnych tez, mam jasno popielate i ta sama historia
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 21:08   #51
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

W kawalerce miałam jasne panele beżowe z ciemniejszymi sękami i w ogóle nic na nich nei było widać, ani piachu ani kurzu ani smug po myciu, panele idealne ja ogólnie nastawiam się na wszystko białe lub jasne w mieszkaniu, kupiłam ciemne korpusy szafy i szlag mnie trafia z wycieraniem kurzu wewnątrz martwią mnie tylko opinie o lakierowanych białych meblach, wybrałam sobie takie do kuchni a tu od kilku dni ciągle na wizażu spotykam opinie o ich niepraktyczności

mabi27 teściowa ma te płytki w kolorze rudobrązowym? nie za ciemne i naprawdę efekt po pochlapaniu wodą i myciu mopem jest niezbyt ładny, tym bardziej że są jednolite Co do prowizorek, właśnie zastanawiamy się z tż nad zrobieniem paru rzeczy tymczasowo i też ciągle przekonuję się, że to bez sensu a z drugiej strony nie mamy teraz 50 tys. na remont
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 21:14   #52
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Mój ma Sony Vaio.
Ja mam srebrnego Vaio i nie widać jakos super kurzu.
A wolałabym, gdyby było widać - musiałabym wtedy codziennie wycierać
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 21:59   #53
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Kurcze, ja mnostwo rzeczy robie tak jakos od dziwnej strony i nie wpadam na to, ze mozna np. sposobem a nie sila albo inaczej...Swego czasu namietnie otwieralam wszystkie puszki metoda na wbijanie noza, do momentu jak sie okazalo, ze czesc tych puszek ma zawleczki do otwierania a ja, nie wiedziec czemu, ZAWSZE stawialam je odwrotnie

Czerwone przescieradla tez sa nie teges
I zamiana pokoju na taki od strony poludniowej, w dodatku z wieeeeelkim oknem na cala sciane (4 skrzydla) - w lecie umieram, mam lepiej niz w saunie, no ale chcialam wiecej slonca To mam.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 22:35   #54
201604190934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 600
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Mój ma Sony Vaio.
to samo Asus K72F
nie wpadłam na to, żeby to sprawdzić, bo kupiłam go, bo:
.
.
.
miał jakąś super technologię dźwiękową i dźwięk miał mnie otaczać

otaczanie polega na tym, że jak oglądam film to muszę ołówek pod komputer włożyć żeby lepiej słyszeć(nie mam głośników zewnętrznych)
201604190934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 22:54   #55
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Ja napiszę odnośnie pralki.
Mam pralkę LG - pralka jak pralka, ale ma dwie podstawowe wady:
- brak timera - sprzęt stoi w piwnicy i przy poprzedniej pralce (stara, dobra amica ) dokładnie wiedziałam, kiedy zejść po pranie, LG nie ma tej funkcji i zdarza się, że chodzę dwa razy sprawdzać czy to już
- program samego wirowania (mam tylko wirowanie+płukanie) - kiedy np. bluza jest moim zdaniem zbyt wilgotna muszę walczyć za pomocą siły rąk własnych
Niby pierdoły, ale dla mnie bardzo ważne.
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 23:06   #56
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Ja napiszę odnośnie pralki.
Mam pralkę LG - pralka jak pralka, ale ma dwie podstawowe wady:
- brak timera - sprzęt stoi w piwnicy i przy poprzedniej pralce (stara, dobra amica ) dokładnie wiedziałam, kiedy zejść po pranie, LG nie ma tej funkcji i zdarza się, że chodzę dwa razy sprawdzać czy to już
- program samego wirowania (mam tylko wirowanie+płukanie) - kiedy np. bluza jest moim zdaniem zbyt wilgotna muszę walczyć za pomocą siły rąk własnych
Niby pierdoły, ale dla mnie bardzo ważne.
Moja ma samo wirowanie, za to nie ma opcji samego ponownego plukania, co momentami doprowadza mnie do szalu.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 23:49   #57
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

- prysznic cały w kafelkach https://www.google.pl/search?q=prysz...ek%3B362%3B600
tragedia z myciem. brud włazi w zakamarki, w fugi, w "żłobienia" w kaflach a żłobienia muszą być, żeby się nie wyrżnąć pod prysznicem. marzy mi się normalna kabina z brodzikiem

- salon z aneksem kuchennym - nigdy więcej
- jasno szare kafelki w łazience

Edytowane przez peach_passion
Czas edycji: 2015-04-13 o 23:51
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 06:56   #58
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Czerwone przescieradla tez sa nie teges
I zamiana pokoju na taki od strony poludniowej, w dodatku z wieeeeelkim oknem na cala sciane (4 skrzydla) - w lecie umieram, mam lepiej niz w saunie, no ale chcialam wiecej slonca To mam.
Czemu? Ja mam czerwone i jest spoko.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 08:21   #59
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Białe kafle na balkonie (podłoga + ścianki).
W zasmrodzonym Krakowie, w pobliżu autostrady.
Myłam co 2 dzień, a i tak ciągle leżała warstwa czegoś ciemnego na płytkach.
To samo mieszkanie i białe kafle na podłodze w kuchni i białe szafki. Można pucować a i tak widać każdy okruszek i plamkę.
W pokojach czarne meble. Kurz można było ścierać codziennie.
Wszędzie paprotki. Sypało się z tego. Nie nadążałam zamiatać suchych liści.
Na szczęście to było wynajmowane za półdarmo mieszkanie.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 08:40   #60
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nie zwracałam na to uwagi, bo bym na to nie wpadła (do czasu)

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Na jasnych tez, mam jasno popielate i ta sama historia
moi rodzice mają jasne płytki na podłodze i jest kolosalna różnica.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Kurcze, ja mnostwo rzeczy robie tak jakos od dziwnej strony i nie wpadam na to, ze mozna np. sposobem a nie sila albo inaczej...Swego czasu namietnie otwieralam wszystkie puszki metoda na wbijanie noza, do momentu jak sie okazalo, ze czesc tych puszek ma zawleczki do otwierania a ja, nie wiedziec czemu, ZAWSZE stawialam je odwrotnie

Czerwone przescieradla tez sa nie teges
I zamiana pokoju na taki od strony poludniowej, w dodatku z wieeeeelkim oknem na cala sciane (4 skrzydla) - w lecie umieram, mam lepiej niz w saunie, no ale chcialam wiecej slonca To mam.
możesz zamontować sobie takie dwuczęściowe rolety. jedna część jest cały czas zasłonięta, ale daje normalne światło, a druga to ciemniejsza zasuwana. mam takie w domu i sobie chwalę.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-09 21:00:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.