Czy gusta wszystkich ludzi są takie same? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-19, 14:34   #31
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez tesknota25 Pokaż wiadomość
pokaz swoje zdjecie bo leszy Cie chwali
Tez tak uwazam , albo ma sie to coś co nas zaintryguje albo nie
mam instagrama w podpisie

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna ma twarz jak laleczka, takie pełne policzki, trochę w stylu Siwiec. Mnie też nie zachwyca.
czy ja wiem czy Siwiec
Siwiec jest dla mnie troche (ale troche) w stronę Angeliny
Angelina jest IMO piękna
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 14:35   #32
tesknota25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 432
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

kazdy sie zachwyca angelina , jest piekna ale widzialam ładniejsze od niej tez ;-)
__________________
....za rok,pięć, dziesięć bedziesz żalowal ze nie zacząłes dzisiaj.
tesknota25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 14:38   #33
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
mam instagrama w podpisie

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------



czy ja wiem czy Siwiec
Siwiec jest dla mnie troche (ale troche) w stronę Angeliny
Angelina jest IMO piękna
Mnie się trochę kojarzy z nią .

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez tesknota25 Pokaż wiadomość
kazdy sie zachwyca angelina , jest piekna ale widzialam ładniejsze od niej tez ;-)
Moim zdaniem Angie jest zbyt szczupła. Jej twarz nabrałaby blasku i byłaby piękniejsza, gdyby trochę przytyła.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 14:38   #34
avney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 228
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez tesknota25 Pokaż wiadomość
docen to co masz ona na pewno tez widziala piekniejsze od siebie kobiety...pomysl ile kobiet moze Tobie zazdroscic. Samo to ze sie z nia porownujesz ,swiadczy o tym ze tez musisz być ładna. W koncu nie porownuje sie czegos calkiem innego, czy skrajnego.

Nie ma co sie przejmowac czyms na co nie ma sie wplywu, a na rysy twarzy raczej sie nie ma, mozna zrobic sobie zeby, piersi, schudnać, umalowac sie, zmienic fryzure, zmien styl ubierania, ale nie zmienisz twarzy całkiem..
Kiedyś uważałam, że jestem całkiem ładną dziewczyną i pomagało mi to dość w życiu, byłam pewniejsza siebie itp. Po poznaniu tej dziewczyny pewność siebie spadła mi dość znacząco. Ostatnio miałam poznać kolegów mojego chłopaka. On opowiada im, że jestem taka piękna itp (co mnie strasznie irytuje) a ja boję się tego, że go wyśmieją, bo niestety tacy właśnie są. Patrzą na dziewczyny przez pryzmat wyglądu.
avney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 14:42   #35
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez avney Pokaż wiadomość
Kiedyś uważałam, że jestem całkiem ładną dziewczyną i pomagało mi to dość w życiu, byłam pewniejsza siebie itp. Po poznaniu tej dziewczyny pewność siebie spadła mi dość znacząco. Ostatnio miałam poznać kolegów mojego chłopaka. On opowiada im, że jestem taka piękna itp (co mnie strasznie irytuje) a ja boję się tego, że go wyśmieją, bo niestety tacy właśnie są. Patrzą na dziewczyny przez pryzmat wyglądu.
Wybacz, ale to jest faktycznie BARDZO niezdrowe.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 14:43   #36
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez avney Pokaż wiadomość
Kiedyś uważałam, że jestem całkiem ładną dziewczyną i pomagało mi to dość w życiu, byłam pewniejsza siebie itp. Po poznaniu tej dziewczyny pewność siebie spadła mi dość znacząco. Ostatnio miałam poznać kolegów mojego chłopaka. On opowiada im, że jestem taka piękna itp (co mnie strasznie irytuje) a ja boję się tego, że go wyśmieją, bo niestety tacy właśnie są. Patrzą na dziewczyny przez pryzmat wyglądu.
No to jesteś taka sama jak oni
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 14:46   #37
pedagogpisze
Raczkowanie
 
Avatar pedagogpisze
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 140
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Jedna osoba lubi zupę pomidorową z ryżem, druga z makaronem, trzecia ma obojętny do niej stosunek, czwarta jej nie nawidzi itd., więc oczywiście, że gusta są różne.

Dla mnie dziewczyna jest po prostu ładna i tyle.
__________________
Studia pedagogiczne, wolontariat, praca nauczyciela, przemyślenia, pomysły na atrakcyjne zajęcia dla dzieci, to właśnie o tym przeczytasz na moim blogu www.pedagogpisze.pl

Facebook
Instagram
pedagogpisze jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 14:46   #38
avney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 228
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;51096197]No to jesteś taka sama jak oni [/QUOTE]

Nie nie ;p Oni potrafią wyśmiewać się z brzydkich kobiet itp. A ja raczej odwrotnie. Potrafię podziwiać kobiece piękno, ale zauważyłam, że raczej nie jest to dla mnie dobre. Dlatego, rzeczywiście muszę bardziej skupić się na sobie i zrobić coś w kierunku nie porównywania się do innych, ale jest to bardzo trudne. ;/
avney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 14:58   #39
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez avney Pokaż wiadomość
Patrząc na zdjęcie tej dziewczyny, widzę w niej ideał, nie mogę odciągnąć od niej wzroku i gdyby ktoś powiedział, że ta dziewczyna nie jest idealna, ciężko byłoby mi w to uwierzyć. Dlatego zastanawia mnie, jaka jest opinia innych ludzi na jej temat. W skali 0-10 na ile ocenicie wygląd tej dziewczyny?


(Ta po środku)
Według mnie ta dziewczyna nie jest idealna z prostego powodu - chętniej podziwiam brunetki niż blondynki.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez avney Pokaż wiadomość
Nie nie ;p Oni potrafią wyśmiewać się z brzydkich kobiet itp. A ja raczej odwrotnie. Potrafię podziwiać kobiece piękno, ale zauważyłam, że raczej nie jest to dla mnie dobre. Dlatego, rzeczywiście muszę bardziej skupić się na sobie i zrobić coś w kierunku nie porównywania się do innych, ale jest to bardzo trudne. ;/
Nikt nie jest idealny i każdy ale to każdy znajdzie w swoim wyglądzie coś, co chciałby zmienić/poprawić.
Nie ma się co rozczulać nad wyglądem, bo i tak wszyscy się zestarzejemy i pomarszczymy ( ). Też kiedyś miałam okres, że wiecznie porównywałam się z innymi dziewczynami, zazdrościłam im małego nosa albo no nie wiem, gładkiej i zdrowej cery, bo sama zmagam się z dość ciężkim trądzikiem.

Mamy rozum i ręce, żeby wziąć to, co nas denerwuje we własne ręce i po prostu popracować nad sobą.
Nie podobasz się sobie? Idź do fryzjera.
Masz kilka kilogramów do zrzucenia? Ćwicz i wcinaj zdrowe jedzenie.
Masz trądzik? Wybierz się do dermatologa i zadbaj o odpowiednią pielęgnację (tak, tak, wiem - temat rzeka ale od czegoś trzeba zacząć).

Na pewno jesteś atrakcyjna, inna niż ta dziewczyna ale równie atrakcyjna. Uwierz w to.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 15:01   #40
tesknota25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 432
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez avney Pokaż wiadomość
Kiedyś uważałam, że jestem całkiem ładną dziewczyną i pomagało mi to dość w życiu, byłam pewniejsza siebie itp. Po poznaniu tej dziewczyny pewność siebie spadła mi dość znacząco. Ostatnio miałam poznać kolegów mojego chłopaka. On opowiada im, że jestem taka piękna itp (co mnie strasznie irytuje) a ja boję się tego, że go wyśmieją, bo niestety tacy właśnie są. Patrzą na dziewczyny przez pryzmat wyglądu.
Ze co?przesadzasz w tym skupianiu sie na swoim wizerunku, mocnoJestes ładna i tyle, zawsze znajdzie sie kogos ,kto wyda sie ładniejszy czy nawet nas zachwyci. Ale budowanie samooceny na podstawie czegos na co sie nie ma wplywu jest chore, moze podnies sobie samoocene intelignecja, ciekawym hobby? Naprawde takie cos jest strasznie próżne, problem nie jest w Twojej urodzie a mysleniu.Popraw urode na ile mozesz i skup sie na inych aspektach życia i doskonaleniu innych cech. Naprawde nie narzekaj na urode, bo moze być gorzej..w kazdym wieku moze pojawic sie tradzik, łysienie, przybieranie na wadze,,. A czasem tak jest ze ktos slicznie wychodzi na fotach,a w realu juz tak nie wyglada pieknie, badz odwrotnie.
__________________
....za rok,pięć, dziesięć bedziesz żalowal ze nie zacząłes dzisiaj.

Edytowane przez tesknota25
Czas edycji: 2015-04-19 o 15:02
tesknota25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 15:05   #41
avney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 228
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Według mnie ta dziewczyna nie jest idealna z prostego powodu - chętniej podziwiam brunetki niż blondynki.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------



Nikt nie jest idealny i każdy ale to każdy znajdzie w swoim wyglądzie coś, co chciałby zmienić/poprawić.
Nie ma się co rozczulać nad wyglądem, bo i tak wszyscy się zestarzejemy i pomarszczymy ( ). Też kiedyś miałam okres, że wiecznie porównywałam się z innymi dziewczynami, zazdrościłam im małego nosa albo no nie wiem, gładkiej i zdrowej cery, bo sama zmagam się z dość ciężkim trądzikiem.

Mamy rozum i ręce, żeby wziąć to, co nas denerwuje we własne ręce i po prostu popracować nad sobą.
Nie podobasz się sobie? Idź do fryzjera.
Masz kilka kilogramów do zrzucenia? Ćwicz i wcinaj zdrowe jedzenie.
Masz trądzik? Wybierz się do dermatologa i zadbaj o odpowiednią pielęgnację (tak, tak, wiem - temat rzeka ale od czegoś trzeba zacząć).

Na pewno jesteś atrakcyjna, inna niż ta dziewczyna ale równie atrakcyjna. Uwierz w to.

A dzięki czemu przestałaś porównywać się z innymi? Był to jakiś przełomowy moment w Twoim życiu, czy raczej z biegiem czasu udało Ci się to zwalczyć? Wydaje mi się, że raczej nie mam już nic, co mogłabym w sobie zmienić. Dbam o swoje włosy, staram się zdrowo odżywiać, uwielbiam aktywne życie, uprawianie sportu itp. A rysy twarzy zmienić może jedynie chirurg. Ale nie jest to aż tak wielki dla mnie problem, żebym musiała poddawać się operacjom plastycznym. Zdaję sobie także sprawdę z tego, że wygląd nie jest w życiu najważniejszy. Tylko chciałabym przestać porównywać się z innymi, bardzo ułatwiłoby mi to życie.
avney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 15:08   #42
tesknota25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 432
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez avney Pokaż wiadomość
A dzięki czemu przestałaś porównywać się z innymi? Był to jakiś przełomowy moment w Twoim życiu, czy raczej z biegiem czasu udało Ci się to zwalczyć? Wydaje mi się, że raczej nie mam już nic, co mogłabym w sobie zmienić. Dbam o swoje włosy, staram się zdrowo odżywiać, uwielbiam aktywne życie, uprawianie sportu itp. A rysy twarzy zmienić może jedynie chirurg. Ale nie jest to aż tak wielki dla mnie problem, żebym musiała poddawać się operacjom plastycznym. Zdaję sobie także sprawdę z tego, że wygląd nie jest w życiu najważniejszy. Tylko chciałabym przestać porównywać się z innymi, bardzo ułatwiłoby mi to życie.
po prostu polub siebie co z tego ze ktos jest piekny jak jest zakompleksiony? idealna kobieta to kobieta usmiechnieta i pewna siebienie z proporcjami 90/60/90...czy o twarzy laleczki:P

znam mase przecietnych kobiet , ktore bardziej maja to ' cos' a czasem te laleczki sa niepewne siebie i nikt ich przez to nie dostrzega. Moze zmien znajomych, jak oni tak zwracaja na wyglad kobiet, moze to Cie tak dołuje? tez mam taka znajoma , co starsznie krytycznie podchodzi do spraw wygladu, obgaduje wpadki modowe, ocenia 'swoimi kryteriami' atrakcujnosc innych i usiluje wmowic ze jej zdanie to 'powszechna prawda' . Do bani z takimi ludzmi, pogarszaja tylko nam samopoczucie i wlasnie ucza takiego porownywania.
Samoocene nalezy budować na wlasnych osiagnieciach i wlasnym mysleniu o sobie a nie uzalezniac od inncych opinii, bo ludzie sa rozni.
__________________
....za rok,pięć, dziesięć bedziesz żalowal ze nie zacząłes dzisiaj.

Edytowane przez tesknota25
Czas edycji: 2015-04-19 o 15:12
tesknota25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 15:10   #43
avney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 228
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez tesknota25 Pokaż wiadomość
Ze co?przesadzasz w tym skupianiu sie na swoim wizerunku, mocnoJestes ładna i tyle, zawsze znajdzie sie kogos ,kto wyda sie ładniejszy czy nawet nas zachwyci. Ale budowanie samooceny na podstawie czegos na co sie nie ma wplywu jest chore, moze podnies sobie samoocene intelignecja, ciekawym hobby? Naprawde takie cos jest strasznie próżne, problem nie jest w Twojej urodzie a mysleniu.Popraw urode na ile mozesz i skup sie na inych aspektach życia i doskonaleniu innych cech. Naprawde nie narzekaj na urode, bo moze być gorzej..w kazdym wieku moze pojawic sie tradzik, łysienie, przybieranie na wadze,,. A czasem tak jest ze ktos slicznie wychodzi na fotach,a w realu juz tak nie wyglada pieknie, badz odwrotnie.
Wiem wiem, to nie jest tak, że siedzę godzinami przed lusterkiem i rozmyślam nad swoim wyglądem. Nie myślę o tym nieustannie i w zasadzie nie miałabym z tym ogromnego problemu, gdyby nie koledzy mojego chłopaka. Czuję dziwny lęk przed poznaniem ich. Że mnie wyśmieją.
avney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 15:14   #44
tesknota25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 432
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez avney Pokaż wiadomość
Wiem wiem, to nie jest tak, że siedzę godzinami przed lusterkiem i rozmyślam nad swoim wyglądem. Nie myślę o tym nieustannie i w zasadzie nie miałabym z tym ogromnego problemu, gdyby nie koledzy mojego chłopaka. Czuję dziwny lęk przed poznaniem ich. Że mnie wyśmieją.
nawet ich nie znasz, a juz masz takie zdanie? a moze Twoj chlopak to taki 'pustak' , ktory chce kobiete dla lansu a Ty boisz sie ze nie sprostasz jego oczekiwaniom?
__________________
....za rok,pięć, dziesięć bedziesz żalowal ze nie zacząłes dzisiaj.
tesknota25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 15:16   #45
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez avney Pokaż wiadomość
Wiem wiem, to nie jest tak, że siedzę godzinami przed lusterkiem i rozmyślam nad swoim wyglądem. Nie myślę o tym nieustannie i w zasadzie nie miałabym z tym ogromnego problemu, gdyby nie koledzy mojego chłopaka. Czuję dziwny lęk przed poznaniem ich. Że mnie wyśmieją.
Nawet gdyby cie wyśmiali to co z tego? Uważasz, że żyjesz po to, aby się im podobać?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 15:20   #46
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez avney Pokaż wiadomość
A dzięki czemu przestałaś porównywać się z innymi? Był to jakiś przełomowy moment w Twoim życiu, czy raczej z biegiem czasu udało Ci się to zwalczyć? Wydaje mi się, że raczej nie mam już nic, co mogłabym w sobie zmienić. Dbam o swoje włosy, staram się zdrowo odżywiać, uwielbiam aktywne życie, uprawianie sportu itp. A rysy twarzy zmienić może jedynie chirurg. Ale nie jest to aż tak wielki dla mnie problem, żebym musiała poddawać się operacjom plastycznym. Zdaję sobie także sprawdę z tego, że wygląd nie jest w życiu najważniejszy. Tylko chciałabym przestać porównywać się z innymi, bardzo ułatwiłoby mi to życie.
Przyszlo z wiekiem. no i TZ kocha mnie taka jaka jestem i na tym sie skupiam.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 15:45   #47
avney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 228
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;51096570]Nawet gdyby cie wyśmiali to co z tego? Uważasz, że żyjesz po to, aby się im podobać?[/QUOTE]

Masz rację !

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez tesknota25 Pokaż wiadomość
nawet ich nie znasz, a juz masz takie zdanie? a moze Twoj chlopak to taki 'pustak' , ktory chce kobiete dla lansu a Ty boisz sie ze nie sprostasz jego oczekiwaniom?
Bardzo dużo o nich słyszałam. I bardzo dużo dziewcząt ocenili właśnie w ten sposób. Nie wydaje mi się, aby takim był. Podkreśla, że wygląd kobiety ma dla niego znaczenie, że nie potrafiłby być z taką, która nie podobałaby mu się fizycznie, ale myślę, że raczej nie jest taki. Zależy mu na mnie i wielokrotnie udowodnił to. Poza tym nie jestem żadną pięknością, żeby chciał być ze mną dla lansu. Wybrałby sobie inną, ładniejszą dziewczynę.
avney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 16:21   #48
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

No i co, jeśli cię wyśmieją? To znaczyć będzie, że są burakami. Zależy ci na opinii buraków - prostaków?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 16:38   #49
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
No i co, jeśli cię wyśmieją? To znaczyć będzie, że są burakami. Zależy ci na opinii buraków - prostaków?
Zgadzam sie w zupełności. Zresztą skoro Twój chłopak cie wybrał to znaczy ze mu sie podobasz,pozatym co sie przejmujesz zdaniem jakichs prostaków w koncu chyba nie musisz sie podobac kazdemu tylko swojemu facetowi.
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 16:52   #50
ulfrinn
Rozeznanie
 
Avatar ulfrinn
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 824
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

a mi sie tam nie podobaja takie brody z dziurka po srodku jak ona ma dla mnie to wada. chociaz wiem, ze Michael Jackson sie specjalnie operowal zeby miec taka ale jak dla mnie to on byl nie za bardzo normalny
poza tym strasznie nudny typ urody ale ladna jest. ladna tak jak ladny jest Justin Biebier a w zyciu bym na niego nie poleciala fuj fuj

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

sorry za glupia odpowiedz ale glupi tytul watku to i odpowiedz musi byc glupia
ulfrinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 16:57   #51
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

co do dziewczyny ze zdjecia jak dla mnie jest ładna, ale bez przesady, do prawdziwej piękności jej daleko.
to ze kazdy ma inne gusta to oczywista oczywistosć, nie wiem po co az zakładać o tym temat.
Apropo Angeliny-dla mnie jest piekna, zwlaszcza jak byla mloda, z czasów Lary, ale np. mojemu TŻ sie nie podoba, mówi że nie jego typ, co dziwne bo sama mam podobne usta do Angeliny (naturalne oczywiscie)
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 16:58   #52
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez avney Pokaż wiadomość
Patrząc na zdjęcie tej dziewczyny, widzę w niej ideał, nie mogę odciągnąć od niej wzroku i gdyby ktoś powiedział, że ta dziewczyna nie jest idealna, ciężko byłoby mi w to uwierzyć. Dlatego zastanawia mnie, jaka jest opinia innych ludzi na jej temat. W skali 0-10 na ile ocenicie wygląd tej dziewczyny?


(Ta po środku)
Dupy nie urywa. Wolałbym tą blondi co stoi dalej.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 17:05   #53
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Może wyjdę na hejterkę, ale mogę wymienić, co mi się w tej pani NIE podoba:
- broda, ma takie dziwne wcięcie po środku czy tam dołeczek - nie chciałabym takiego mieć;
- brwi mają niefajny dla mnie kształt, może to tylko kwestia złej regulacji
- włosy dość liche się wydają, nie ma ich dużo;
- oczy małe albo po prostu zwyczajne, na pewno nie takie, o jakich powiedziałabym, że piękne;
- wysokie czoło (ale to moje osobiste "zboczenie", że lubię niskie czoło.

Moim zdaniem dziewczyna nie brzydka, ale mocno przeciętna. Typ urody, który szybko przeminie. Teraz dużo daje jej młodość, ale ktoś na prawdę ładny wygląda dobrze też po 30.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 17:11   #54
tesknota25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 432
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Może wyjdę na hejterkę, ale mogę wymienić, co mi się w tej pani NIE podoba:
- broda, ma takie dziwne wcięcie po środku czy tam dołeczek - nie chciałabym takiego mieć;
- brwi mają niefajny dla mnie kształt, może to tylko kwestia złej regulacji
- włosy dość liche się wydają, nie ma ich dużo;
- oczy małe albo po prostu zwyczajne, na pewno nie takie, o jakich powiedziałabym, że piękne;
- wysokie czoło (ale to moje osobiste "zboczenie", że lubię niskie czoło.

Moim zdaniem dziewczyna nie brzydka, ale mocno przeciętna. Typ urody, który szybko przeminie. Teraz dużo daje jej młodość, ale ktoś na prawdę ładny wygląda dobrze też po 30.
oj tam wlosy to mozna łatwo zrobić, a mnie sie podoba wysokie czolo i dolki w policzkach i brodzie wygladaja ok o ile nie sa przesadne Co do podkreslonego to sie zgadzam

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
co do dziewczyny ze zdjecia jak dla mnie jest ładna, ale bez przesady, do prawdziwej piękności jej daleko.
to ze kazdy ma inne gusta to oczywista oczywistosć, nie wiem po co az zakładać o tym temat.
Apropo Angeliny-dla mnie jest piekna, zwlaszcza jak byla mloda, z czasów Lary, ale np. mojemu TŻ sie nie podoba, mówi że nie jego typ, co dziwne bo sama mam podobne usta do Angeliny (naturalne oczywiscie)
zawsze chce mi sie śmiac jak ktoś podkresla tak ,ze ma cos fajne i naturalnejakby uwazal ze to lepsze duze usta to tylko jedna cecha co lączy Ciebie i angeline Liczy sie calokształt:P Mi sie bardziej podoba taki delikatny typ urody u kobiet, u mezczyzn wprost przeciwnie, lubie zdecydowane rysy. Nigdy kobiety o kanciastej twarzy czy mocnych rysach nie bede uwazac za piekna, najwyzej za atrakcujna jak bedzie dobrze zrobiona.
__________________
....za rok,pięć, dziesięć bedziesz żalowal ze nie zacząłes dzisiaj.

Edytowane przez tesknota25
Czas edycji: 2015-04-19 o 17:13
tesknota25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 17:13   #55
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

zaraz tu wstawię swoje foto i będę pytać, czy mam brzydki ryj lol .
Ładna dziewczyna, śliczna. Ale z pewnością nie każdemu się spodoba.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 17:16   #56
tesknota25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 432
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
zaraz tu wstawię swoje foto i będę pytać, czy mam brzydki ryj lol .
Ładna dziewczyna, śliczna. Ale z pewnością nie każdemu się spodoba.
mnie sie podoba taki typ.
Nie mialabym odwagi ja wstawic foto
__________________
....za rok,pięć, dziesięć bedziesz żalowal ze nie zacząłes dzisiaj.
tesknota25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 17:19   #57
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;51095873]Nic mnie w tej lasce nie zachwyca. Nie jest brzydka, ale dla mnie to totalny niczym się niewyróżniający random.[/QUOTE]

Dla mnie również. W skali, o którą pyta się Autorka wątku 3/10 - naciągane do tego .

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
No naprawdę nie rozumiem. Miałabym się irytować, bo jakaś obca laska jest ładniejsza ode mnie? Abstrakcja.
Otóż to .

Poza tym nie warto się porównywać - albo wpadnie się w rozpacz albo samozachwyt. Chyba, że jest to porównywanie konstruktywne - ktoś ma świetne hm... stopy, włosy etc. i jest dla mnie motywacją, by bardziej o siebie dbać. Inaczej sensu w porównywaniu się do kogokolwiek nie widzę.


Bananalama, ale Ty już jesteś na wizażach i wszystkie wiemy, żeś słodziutka .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 17:23   #58
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

Cytat:
Napisane przez tesknota25 Pokaż wiadomość
oj tam wlosy to mozna łatwo zrobić, a mnie sie podoba wysokie czolo i dolki w policzkach i brodzie wygladaja ok o ile nie sa przesadne Co do podkreslonego to sie zgadzam

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------



zawsze chce mi sie śmiac jak ktoś podkresla tak ,ze ma cos fajne i naturalnejakby uwazal ze to lepsze duze usta to tylko jedna cecha co lączy Ciebie i angeline Liczy sie calokształt:P Mi sie bardziej podoba taki delikatny typ urody u kobiet, u mezczyzn wprost przeciwnie, lubie zdecydowane rysy. Nigdy kobiety o kanciastej twarzy czy mocnych rysach nie bede uwazac za piekna, najwyzej za atrakcujna jak bedzie dobrze zrobiona.
generalnie apropo naturalnosci to nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym, sama bym sobie nawet zrobila piersi jakby mnie bylo stac , ale tak sie sklada ze zrobione u chirurga usta, zwlaszcza tak duze, zadko kiedy niestety ladnie wygladaja
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 17:23   #59
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

usunęłam foto na wszelki wypadek dawno temu

nie no serio, ja znam laskę, która mnie się wydaje ósmym cudem świata, a mój facet mówi, że brzydka. Ilu ludzi tyle gustów.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 17:24   #60
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Czy gusta wszystkich ludzi są takie same?

nie, gusta są bardzo różne, jak pewnie zdążyłaś się przekonać, autorko postu

Co do rzeczonej dziewczyny - moim zdaniem jest śliczna, nie chcę oceniać punktowo, bo to jakieś takie płytkie, ale mnie się podoba. Ładne, zadbane włosy, regularne, delikatne rysy twarzy, szczupła, no nie ma się czego przyczepić. Pytanie też, jak kto ocenia urodę, bo ja raczej patrzę w tym kierunku: "nie ma się czego przyczepić, więc... atrakcyjny-a"), wielu ludzi natomiast widzi to w stylu "nie ma nic szczególnego, więc nie podoba mi się". Brunetka obok też jest bardzo ładna.

Swoją drogą, przeraziły mnie te wszystkie nieentuzjastyczne opinie, bo jednoznacznie wskazują na to, że jestem koszmarnie brzydka, bo do tej Miss nie umywam się zupełnie.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 21:19:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.