Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-20, 09:04   #151
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

dzień dobry

biała lilia współczuje. Ja w takim razie nie chciałabym wesela jakbym nie miała zdania w niczym. To twój ślub czy jej? dziwne że nie może zrozumieć, że takie wtrącanie się jest nie fair. A tym bardziej jak tż nie ma gości zbyt to tak na prawdę wesele dla twojej rodziny a nie waszej
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:05   #152
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
Hej Podczytuję Was regularnie, ale nie nadążam za pisaniem. Kiedyś tu pisałam. Można się wygadać ? Coraz częściej myślę nad odwołaniem ślubu i to nie ze względu na TŻ tylko moją mamę. Czy któraś z Was miała problem pt. "ja płacę i ja decyduję" ?
Ciężka sytuacja

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Napisalam do babeczki od kursu tanca i bierze 60 zl od pary za kurs indywidualny, jak sie wykupi 5 lekcji to 250 zl. Chyba moze byc cena, nie? Tylko pytanie ile tych lekcji będziemy potrzebowac... cztery lewe nogi
Mysle, ze cena bardzo fajna my za 4 lekcje ale w dwie pary płacimy 470zł czyli na pare wychodzi po 235 a co do lewych nóg, u nas tak samo ale narazie bylismy na jednej lekcji i całkiem niezle nam poszlo wiadomo, ze poki co uczymy sie podstawowego kroku

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
Ogólnie to kiepsko jest, kiedyś Wam wspominałam, że na 9 miesięcy przed mama zmieniła sale, a nawet miasto, 100 km od mojego. Stara sala w dalszym ciągu jest niewyjaśniona, trzeba zadzwonić i zapytać czy facet odda 1500 zł zaliczki (niby jak kogoś znajdzie to odda). Ja jakoś tego nie widzę. Mam fryzjera o 8 rano, makijaż o 9.30. Potem koło 11.30 wyjazd, żeby na 12.30 być na miejscu, bo o 14 jest już błogosławieństwo. Tu będzie dopiero feta, mieli nas wyprowadzać górale, mówię ok, niech będzie. Ale teraz się okazało, że będą robić błogosławieństwo, takie tradycyjne, na środku holu w pensjonacie, żeby wszyscy sobie na nas patrzyli. A co ja jestem małpka w zoo? Zgodziłam się na błogosławieństwo w pokoju, a nie na widoku wszystkich .


Lista gości też jest świetna. Z mojej strony 75 osób, nie znam tych ludzi, widziałam ich z 10 lat temu a mama upiera się, że to rodzina. W ten weekend jedziemy z rodzinne strony mamy. Wyjazd w piątek po pracy. 150 km trasy. Trzeba objechać 9 domów. Rozpisałam plan i jest ok. Mama oczywiście się czepia, że tak nie wolno, że trzeba tam jechać dwa razy żeby u każdego posiedzieć. Powiedziałam nie i koniec. Każdy rozumie, że chcemy to załatwić szybko. Mam jeszcze całe pudło tych zaproszeń, a mama tego nie rozumie.

Generalnie mam ochotę odwołać wesele, o niczym nie decyduje, jak chce dekoracje to płace za nie sama bo przecież to taki mało istotny szczegół który nikogo nie obchodzi. Wystarczy jedzenie, wódka i muzyka.

Auto miało być jakieś nasze, żeby nie przepłacać. Ale nie, mama miała problem, że ktoś będzie musiał 10 kwiatków przykleić i kto to zrobi. Jedziemy więc do ślubu starą Warszawą. Wszystko fajnie, ale po co płacić 600 zł jaki można było pojechać samochodem taty, który jest ładny?

Nie będę Wam już tutaj nudzić, ale generalnie tak jest ze wszystkim. Aż dziw, że męża i suknie wybrałam...


Mam wrażenie, że ten ślub nie jest mój, a dla mojej mamy liczą się tylko goście. Tata woli się nie odzywać, powiedziałam mu ostatnio, że odwołam ślub to mnie pocieszał, ale też nie jej nie powie. Zresztą prosiłam go o to bo znów będą problemy.
Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
Dobra po kolei. TŻ średnio może się odezwać bo ma 6 gości więc mama przyjęła to naturalnie, że cała organizacja leży na jej barkach. Chciałam w ogóle płacić sama i robić po swojemu to powiedziała, że nie przyjdzie.

To nie chodzi o to, że ja jestem wariatką i płaczę, że nie mogę nic wybrać. Ale zrozumcie, ja nie decyduje o niczym. Nie wybrałam sali, menu, kościoła, całej oprawy, nawet nie może uszanować tego, że nie chce jechać do kościoła ze świadkami. Bo jak to? Nie wypada.


Po każdej rozmowie są awantury z jej strony. Ja też jestem nerwowa. Jak ktoś krzyczy na mnie to ja na niego. I tyle z naszych rozmów.

Tak na serio to wesele jest jej. Nie ma w nim nic mojego.

U TŻ jest tylko tata, ale jego nie interesuje organizacja.

Masakra jak to czytam to sie zaczynam cieszyc, ze sami robimy wesele mimo, ze wiadomo, pomoc finansowa by sie troche przydała choc wydaje mi sie, ze nawet moja okropna tesciowa by sie tak strasznie nie wtrącała jak Twoja mama powiem tak: nie wiem w ogole jak mogłaś pozwolic zeby mama za Was sale wybierała? dla mnie to jest jakies nieporozumienie ja bym powiedziała z góry: albo będzie sala którą my wybieramy, albo wsadź sobie te pieniądze w (ja mam dosc cięty język, wiec tak, odezwałabym sie do mojej Mamy choc wiem, ze moja by tak nigdy nie postąpiła!!) i my zrobimy sobie skromny mały ślub. Tyle!! Wtedy moze bym ją to ustawił do pionu. Pewnie na początku by się gniewała, ale na pewno na ślub by przyszła i na Twoim miejscu...mimo, ze jest juz troche pozno nadal wzięłabym sprawy w swoje ręce i tak zrobiła ! No k..... Nie moze byc tak, ze ona decyduje o kazdym detalu to jest Wasz slub i wesele, nie jej! Ona miala swoj pewnie 30lat temu co do atrakcji (dekoracja tez sie w to wlicza) to faktycznie bym zapłaciła sama, w końcu chyba pracujecie, wiec to mozecie chyba sobie zapłacic

Sorry za ostry ton wypowiedzi, no ale nie mogę jak takie coś czytam
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:05   #153
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
Zrozumcie, ja już mówiłam tysiąc razy, że ja tego nie chce. Do niej nie dociera. Co do pępowiny to właśnie nie jest tak. Nie wtrąca się. Jest ok. Ona po prostu uważa, że zawsze wie najlepiej i ona najlepiej zorganizuje. Chyba taki typ.

Tak jest z każdą imprezą rodzinna. Jej zdaniem nikt tego nie zrobi lepiej bo nikt się nie zna.
patowa sytuacja prawdę mówiąc
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:07   #154
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

ejj... sQ ale tak nie mozna nosz kur..! a takie coś jak urlop bezpłatny albo okolicznościowy ? nie da rady?
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:07   #155
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
Ogólnie to kiepsko jest, kiedyś Wam wspominałam, że na 9 miesięcy przed mama zmieniła sale, a nawet miasto, 100 km od mojego. Stara sala w dalszym ciągu jest niewyjaśniona, trzeba zadzwonić i zapytać czy facet odda 1500 zł zaliczki (niby jak kogoś znajdzie to odda). Ja jakoś tego nie widzę. Mam fryzjera o 8 rano, makijaż o 9.30. Potem koło 11.30 wyjazd, żeby na 12.30 być na miejscu, bo o 14 jest już błogosławieństwo. Tu będzie dopiero feta, mieli nas wyprowadzać górale, mówię ok, niech będzie. Ale teraz się okazało, że będą robić błogosławieństwo, takie tradycyjne, na środku holu w pensjonacie, żeby wszyscy sobie na nas patrzyli. A co ja jestem małpka w zoo? Zgodziłam się na błogosławieństwo w pokoju, a nie na widoku wszystkich .


Lista gości też jest świetna. Z mojej strony 75 osób, nie znam tych ludzi, widziałam ich z 10 lat temu a mama upiera się, że to rodzina. W ten weekend jedziemy z rodzinne strony mamy. Wyjazd w piątek po pracy. 150 km trasy. Trzeba objechać 9 domów. Rozpisałam plan i jest ok. Mama oczywiście się czepia, że tak nie wolno, że trzeba tam jechać dwa razy żeby u każdego posiedzieć. Powiedziałam nie i koniec. Każdy rozumie, że chcemy to załatwić szybko. Mam jeszcze całe pudło tych zaproszeń, a mama tego nie rozumie.

Generalnie mam ochotę odwołać wesele, o niczym nie decyduje, jak chce dekoracje to płace za nie sama bo przecież to taki mało istotny szczegół który nikogo nie obchodzi. Wystarczy jedzenie, wódka i muzyka.

Auto miało być jakieś nasze, żeby nie przepłacać. Ale nie, mama miała problem, że ktoś będzie musiał 10 kwiatków przykleić i kto to zrobi. Jedziemy więc do ślubu starą Warszawą. Wszystko fajnie, ale po co płacić 600 zł jaki można było pojechać samochodem taty, który jest ładny?

Nie będę Wam już tutaj nudzić, ale generalnie tak jest ze wszystkim. Aż dziw, że męża i suknie wybrałam...


Mam wrażenie, że ten ślub nie jest mój, a dla mojej mamy liczą się tylko goście. Tata woli się nie odzywać, powiedziałam mu ostatnio, że odwołam ślub to mnie pocieszał, ale też nie jej nie powie. Zresztą prosiłam go o to bo znów będą problemy.
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:07   #156
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

SQ właśnie tak to wygląda. Ja mówię NIE i w sumie na tym stanęło tylko prócz tego mama rozpowiada wszystkim, jaka jestem uparta i wymyślałam bo łamie tradycje. Obczajcie ten dialog:

Ja: mamo 3 osoby nie wejdą z tyłu do Warszawy, mam sporą kieckę
MAMA: wejdą, to duże auto
Ja: no nie wejdą, niech jadą z przodu z kierowcą, Warszawa ma dwie TAKIE SAME kanapy
MAMA: z przodu nie wejdą !
Ja: Są takie takie same ! Jak z przodu nie wejdą to niby jakim cudem z tyły się zmieścimy !

Takie mamy rozmowy
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:10   #157
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 842
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Jeśli się nie wtrącała dotychczas, a jest po prostu duchem organizacyjnym, to masz dwie opcje - albo się na to godzić bez marudzenia tak naprawdę, albo się od tego odciąć i powiedzieć, ze Ty w jej cyrku nie będziesz brać udziału. Nie widzę trzeciej opcji, skoro nie możecie się dogadać
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 09:11   #158
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Aneta ładny makijaż aczkolwiek ja na fiolet bym się nie zdecydowała .ale moze dlatego że nie lubie takich kolorów? w każdym razie to tak, też na codzien nosze okulary i mam problem cieni pod oczami ale to chyba pomoze jedynie korektor. bo myślę że żeby je wyleczyc to trzeba więcej czasu.
a pomadka jaki kolor?
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:11   #159
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

biala lila, niestety zgadzam się z dziewczynami. I jeszcze masz czas - albo pokażesz, że masz "jaja" i będzie Wasz ślub po Waszemu (co z tego, że TŻ ma małą rodzinę? To tak samo jego wesele jak i Twoje) albo musisz pogodzić się z tą sytuacją. Nie możecie przesunąć wesela na termin, kiedy będzie Was stać samemu za nie zapłacić?
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:11   #160
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Pysia akurat o kase to nie chodzi, tylko o jej gadanie. Ostatnio wyleciała z tekstem, że dekoracja sali to jakieś MOJE FANABERIE. Przecież to nie ważne, najważniejsze żeby stół się połamał chyba pod ciężarem jedzenia, wtedy to super wesele jest

Stanęło na tym, że na swoje rzeczy płace ja nawet mimo jej gadania. Może masz rację, że mogłam postawić sprawę jasno już przy zmianie sali. Ale ja serio chciałam wesele i dałam się przekonać. Bo ogólnie z opisu to ja mam genialne wesele, kupa kasy poszła itd. Tylko nie moje. Tu chyba problem leży.
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:12   #161
duchaa123
Wtajemniczenie
 
Avatar duchaa123
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 359
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
SQ właśnie tak to wygląda. Ja mówię NIE i w sumie na tym stanęło tylko prócz tego mama rozpowiada wszystkim, jaka jestem uparta i wymyślałam bo łamie tradycje. Obczajcie ten dialog:

Ja: mamo 3 osoby nie wejdą z tyłu do Warszawy, mam sporą kieckę
MAMA: wejdą, to duże auto
Ja: no nie wejdą, niech jadą z przodu z kierowcą, Warszawa ma dwie TAKIE SAME kanapy
MAMA: z przodu nie wejdą !
Ja: Są takie takie same ! Jak z przodu nie wejdą to niby jakim cudem z tyły się zmieścimy !

Takie mamy rozmowy
nie wejda i juz ! No szkoda slow chyba sobie zarty ztroi i nie podchodzi do sytuacji powaznie
__________________
"Wolę jedno życie z Tobą, niż samotność przez wszystkie ery tego świata"

Adrian 13.05.2013 r Gabriela 13.04.2016 r
duchaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 09:12   #162
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
ejj... sQ ale tak nie mozna nosz kur..! a takie coś jak urlop bezpłatny albo okolicznościowy ? nie da rady?
obowiązkowe szkolenie - termin dość prosty - zero urlopów, zero wolnego
zreszta zagramaniczne jest w chorwacji wiec chce jechać

jak nie pojade do wawki na te 3 dni to pozniej mnie beda scigac bogwieile... a ja nie mam pozniej ochoty jezdzic do wawy i te kursy zaliczac troche w tym tygodniu troche w kolejnym

zreszta. pojade no. tylko chcialam sie podzielic z Wami jak bedzie ekstra!
jeszcze panienski w to musze wsadzic
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:14   #163
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
obowiązkowe szkolenie - termin dość prosty - zero urlopów, zero wolnego
zreszta zagramaniczne jest w chorwacji wiec chce jechać

jak nie pojade do wawki na te 3 dni to pozniej mnie beda scigac bogwieile... a ja nie mam pozniej ochoty jezdzic do wawy i te kursy zaliczac troche w tym tygodniu troche w kolejnym

zreszta. pojade no. tylko chcialam sie podzielic z Wami jak bedzie ekstra!
jeszcze panienski w to musze wsadzic
no to będzie extra! nie bedziesz miała czasnu na stres ślubny
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:14   #164
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
obowiązkowe szkolenie - termin dość prosty - zero urlopów, zero wolnego
zreszta zagramaniczne jest w chorwacji wiec chce jechać

jak nie pojade do wawki na te 3 dni to pozniej mnie beda scigac bogwieile... a ja nie mam pozniej ochoty jezdzic do wawy i te kursy zaliczac troche w tym tygodniu troche w kolejnym

zreszta. pojade no. tylko chcialam sie podzielic z Wami jak bedzie ekstra!
jeszcze panienski w to musze wsadzic
opalisz się przed ślubem
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:16   #165
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
Aga ja się nie obrażam. Znam ją przecież nie od dziś. Mogłam się tego spodziewać, ale ona mnie zmyliła, serio. Zachowywała się normalnie, rok temu. Jakby nie dopuszczała do siebie, że coś trzeba załatwiać wcześniej. Nagle na 9 miesięcy przed obudziła się w niej weeding planerka. I bum, poszła lawina zmian. Wszystko moje jest złe, bo ja się nie znam na organizacji.

. Zostało 4,5 miesiąca. Już nawet nie mówię o kasie. Ja po prostu zawsze chciałam wesele TŻ pociesza mnie, że damy radę, ale czasem też coś powie, że mogłam się tego spodziewać. On wolał jakąś skromną uroczystość.
Niby czemu? czyli użalasz się nad sobą, robisz z siebie ofiarę, a i tak nic z tym nie zrobisz. Super podejscie

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
SQ właśnie tak to wygląda. Ja mówię NIE i w sumie na tym stanęło tylko prócz tego mama rozpowiada wszystkim, jaka jestem uparta i wymyślałam bo łamie tradycje. Obczajcie ten dialog:

Ja: mamo 3 osoby nie wejdą z tyłu do Warszawy, mam sporą kieckę
MAMA: wejdą, to duże auto
Ja: no nie wejdą, niech jadą z przodu z kierowcą, Warszawa ma dwie TAKIE SAME kanapy
MAMA: z przodu nie wejdą !
Ja: Są takie takie same ! Jak z przodu nie wejdą to niby jakim cudem z tyły się zmieścimy !

Takie mamy rozmowy
Wiec Ty kończysz rozmowe: bedzie po mojemu bo to moj slub i ja tak chce! A jak Tobie sie to nie podoba to sama jedz sobie Warszawą, a my pojedziemy taxowka/ innym autem/czymkolwiek i tyle! Nie widze w tym zadnej filozofii!
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:16   #166
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Hej, hej!!! Witam się w nowym wątku...tydzień mnie nie było a tu taki pęd postowy :P

Przepraszam, że nie zaglądałam ale weekend z pozoru wolny staram się na maxa wykorzystywać załatwiając co się da a w niedzielne wieczory tańcujemy..jeszcze 2 lekcje i myślimy czy nie wykupić czegoś więcej

Dla Dziewczyn, które w weekend ślubowały - wszystkiego najpiękniejszego na nowej drodze życia ! <3

misia Rano czytałam Twoją relację...aż mi łezka poleciała...

Ze spraw ślubnych zamówiłam buty stety/niestety baleriny, bo pomimo tego że po operacji jestem już 9 mscy to niestety ale obcasy odpadają, mam zakaz :P Z resztą...z ciekawości przymierzyłam nieduży obcas.. jak robiłam kółko po salonie to na zabiegowej nodze chwiałam się okrutnie, gość z salonu mający podobne problemy kazał mi natychmiast zdejmować i zapomnieć o szpilkach. Z własnego wesela by mnie z ziemi zdrapywali :P Tak więc po majówce buty do odbioru to się będę chwalić :P

Dodatkowo zarezerwowaliśmy hotele dla Gości niedaleko sali weselnej i hotel niedaleko mnie dla mojej Świadkowej i jej TŻ Już nam się słabo zrobiło wszystkim jak dzwoniliśmy do 5 miejsca i dostawaliśmy odpowiedź że wrzesień już zajęty... :P Ale UDAŁO SIĘ i na szczęście bez problemu rozdzieliliśmy gości,, których zapraszamy na poprawiny lokując ich w jednym hotelu, oraz pozostałych gości w drugim.
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:16   #167
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
SQ właśnie tak to wygląda. Ja mówię NIE i w sumie na tym stanęło tylko prócz tego mama rozpowiada wszystkim, jaka jestem uparta i wymyślałam bo łamie tradycje. Obczajcie ten dialog:

Ja: mamo 3 osoby nie wejdą z tyłu do Warszawy, mam sporą kieckę
MAMA: wejdą, to duże auto
Ja: no nie wejdą, niech jadą z przodu z kierowcą, Warszawa ma dwie TAKIE SAME kanapy
MAMA: z przodu nie wejdą !
Ja: Są takie takie same ! Jak z przodu nie wejdą to niby jakim cudem z tyły się zmieścimy !

Takie mamy rozmowy
a po co o tym dyskutować, mam wrazenie ze dobra sale, dobra zespół niech i tka bedzie ale na kij mojej mamie decydowac gdzie usiadzie moja siadkowa
wyjdz zkosciola, niech oni usiada z przodu i zrobione, przeciez nie podleci i nie bedzie przesadzała!! a nawet jesli to wez chociaz swiadkow z jajem zeby jej odpowiedzieli "dalaby sobie pani spokoj chociaz dzis"

po co sie klocic o takie rzeczy?
jeszcze moze niech Ci mowi ze masz isc z nią a nie swiadkową do toalety i ze nie bedizesz miala zdjecia jak zakładasz podiwązkę bo to wyuzdane.

załatw z nią co trzeba, staraj sie wypracowac kompromis, a na boku planuj swoją wersje tego dnia. chocby ci swiadkowa na kolanach miala siedziec w drodze na sale!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:16   #168
duchaa123
Wtajemniczenie
 
Avatar duchaa123
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 359
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Aneta ja tez prosze zdj makijazu
__________________
"Wolę jedno życie z Tobą, niż samotność przez wszystkie ery tego świata"

Adrian 13.05.2013 r Gabriela 13.04.2016 r
duchaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:17   #169
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez duchaa123 Pokaż wiadomość
nie wejda i juz ! No szkoda slow chyba sobie zarty ztroi i nie podchodzi do sytuacji powaznie
Ona chyba nie uwierzy póki nie zobaczy, a maju chcemy jej pokazać to auto przy okazji wyjazdu na sale i do księdza. Chyba jej to łopatologicznie pokaże. Usiądziemy tam w trójkę z TŻ i może wtedy do niej dotrze, ale jeszcze tiul musi mieć osobne miejsce
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 09:17   #170
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

biała lila ciężka sytuacja
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:19   #171
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

czyjś wianek otworzyłam! ale piękny
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:19   #172
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
a po co o tym dyskutować, mam wrazenie ze dobra sale, dobra zespół niech i tka bedzie ale na kij mojej mamie decydowac gdzie usiadzie moja siadkowa
wyjdz zkosciola, niech oni usiada z przodu i zrobione, przeciez nie podleci i nie bedzie przesadzała!! a nawet jesli to wez chociaz swiadkow z jajem zeby jej odpowiedzieli "dalaby sobie pani spokoj chociaz dzis"

po co sie klocic o takie rzeczy?
jeszcze moze niech Ci mowi ze masz isc z nią a nie swiadkową do toalety i ze nie bedizesz miala zdjecia jak zakładasz podiwązkę bo to wyuzdane.

załatw z nią co trzeba, staraj sie wypracowac kompromis, a na boku planuj swoją wersje tego dnia. chocby ci swiadkowa na kolanach miala siedziec w drodze na sale!
Tak chyba zrobię, tylko sama z TŻ to zaplanuje. Tak jak mówisz, siłą mi ich tam nie wsadzi.

Ze świadkową nie ma co gadać bo to moja siostra i jest po innej stronie barykady. Pewnie się spodziewacie po czyjej
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:19   #173
duchaa123
Wtajemniczenie
 
Avatar duchaa123
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 359
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Pysia zgadzam sie z toba , nie mozna z siebie robic takiej ofiary ! Ja to bym sie pozagryzala z matka jak by takie cos odwalala
__________________
"Wolę jedno życie z Tobą, niż samotność przez wszystkie ery tego świata"

Adrian 13.05.2013 r Gabriela 13.04.2016 r
duchaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:20   #174
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
czyjś wianek otworzyłam! ale piękny
Mój na sesje narzeczeńską
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:40   #175
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Hej, hej!!! Witam się w nowym wątku...tydzień mnie nie było a tu taki pęd postowy :P

Przepraszam, że nie zaglądałam ale weekend z pozoru wolny staram się na maxa wykorzystywać załatwiając co się da a w niedzielne wieczory tańcujemy..jeszcze 2 lekcje i myślimy czy nie wykupić czegoś więcej

Dla Dziewczyn, które w weekend ślubowały - wszystkiego najpiękniejszego na nowej drodze życia ! <3

misia Rano czytałam Twoją relację...aż mi łezka poleciała...

Ze spraw ślubnych zamówiłam buty stety/niestety baleriny, bo pomimo tego że po operacji jestem już 9 mscy to niestety ale obcasy odpadają, mam zakaz :P Z resztą...z ciekawości przymierzyłam nieduży obcas.. jak robiłam kółko po salonie to na zabiegowej nodze chwiałam się okrutnie, gość z salonu mający podobne problemy kazał mi natychmiast zdejmować i zapomnieć o szpilkach. Z własnego wesela by mnie z ziemi zdrapywali :P Tak więc po majówce buty do odbioru to się będę chwalić :P

Dodatkowo zarezerwowaliśmy hotele dla Gości niedaleko sali weselnej i hotel niedaleko mnie dla mojej Świadkowej i jej TŻ Już nam się słabo zrobiło wszystkim jak dzwoniliśmy do 5 miejsca i dostawaliśmy odpowiedź że wrzesień już zajęty... :P Ale UDAŁO SIĘ i na szczęście bez problemu rozdzieliliśmy gości,, których zapraszamy na poprawiny lokując ich w jednym hotelu, oraz pozostałych gości w drugim.
gratuluję załatwionych spraw
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 09:47   #176
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
Aneta ładny makijaż aczkolwiek ja na fiolet bym się nie zdecydowała .ale moze dlatego że nie lubie takich kolorów? w każdym razie to tak, też na codzien nosze okulary i mam problem cieni pod oczami ale to chyba pomoze jedynie korektor. bo myślę że żeby je wyleczyc to trzeba więcej czasu.
a pomadka jaki kolor?
Dzięki ale sama widziałaś, że ten fiolet to taka śliwka, a nie lilia, więc ładnie wydobywa zieleń moich oczu Korektor był mega, na początku pięknie były zamaskowane te cienie, a po całym dniu zaczęłam się wyginać przed lustrem i nie wiem czy to moje fanaberie czy co, ale pod różnym kątem ułożenia głowy były coś tam widoczne, ale to może mój wymysł, bo nikt inny tego nie widział.

Pomadka będzie coś w takim kolorze jak ten błyszczyk.
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 10:14   #177
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

a ja też mamy pytanie z serii tych głupich
Byliśmy u księdza w zeszłym roku załatwić termin ślubu, musimy iść po coś jeszcze oprócz spisania protokołu?
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 10:20   #178
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez asica_ Pokaż wiadomość
a ja też mamy pytanie z serii tych głupich
Byliśmy u księdza w zeszłym roku załatwić termin ślubu, musimy iść po coś jeszcze oprócz spisania protokołu?
jeśli wtedy powiedział Wam co macie mieć ze sobą na spisanie protokołu to tylko zadzwoń się umówić bo w wielu parafiach na spisywanie trzeba się umawiać, żeby proboszcz nie zajął się czym innym i w ogóle był na dyżurze w kancelari
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 10:22   #179
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez dotuniek Pokaż wiadomość
jeśli wtedy powiedział Wam co macie mieć ze sobą na spisanie protokołu to tylko zadzwoń się umówić bo w wielu parafiach na spisywanie trzeba się umawiać, żeby proboszcz nie zajął się czym innym i w ogóle był na dyżurze w kancelari
dał nam kartkę z tym co potrzebujemy mieć, dziękuję

EDIT:
a udało się Wam znaleźć inne miejsce na plener?

Edytowane przez 201711281030
Czas edycji: 2015-04-20 o 10:25
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 10:28   #180
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Panny Młode 2015 część 43- nasz sezon!

Cytat:
Napisane przez zmotywowanaja Pokaż wiadomość
gratuluję załatwionych spraw
Dzięki! Coraz ich więcej ;p
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-03 10:30:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.