Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-19, 21:43   #451
gazela123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Witam dziewczyny! Ja zaczynam trening Kayli od jutra Juz nie mogę się doczekać
gazela123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 08:13   #452
Maylo
Raczkowanie
 
Avatar Maylo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez okej01 Pokaż wiadomość
Faktycznie, mój błąd, nie tak miało brzmieć pytanie Więc inaczej- czy jeśli uznam, że idzie mi nie tak jak bym to sobie wyobrażałam, warto przechodzić do ćwiczeń z tygodnia 5, czy jeszcze raz powtórzyć dwa tygodnie ćwiczeń z poprzednich tygodni?
Wszystko zależy od tego jak się czujesz. Jeżeli uważasz, że ćwiczenia od 5 tygodnia mogą być za ciężki, powtórz 1-4. Zdrowie jednak najważniejsze, niż wzięcie na siebie czegoś zbyt ciężkiego. Ja po 1 BBG, powtarzam go jeszcze raz, bo uważam, że do 2BBG nie jestem jeszcze dobrze przygotowana.
__________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Maylo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 09:04   #453
Lena_sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 25
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Maylo dziś zaczynam 18 tydzień z BBG2 i na prawdę porównując oba bardziej męczyłam się przy BBG1... także spokojnie dasz sobie rade bo ja nie jestem jakimś hardcorem a trening jest znośny
Lena_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 11:52   #454
CrayOn
Wife!
 
Avatar CrayOn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 875
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cześć i czołem
Dawno tu nie zaglądałam, bo miałam przerwę z Kaylą nie wiem czy pamiętacie jeszcze dla przypomnienia zrobiłam z nią 8 tygodni - efekty były wodoczne ale później coś mi odwaliło i przerwałam, ćwiczyłam chwilę z Mel B, nawet chciałam z nią 30dni zrobić, ale w ogóle się nie męczyłam i też olałam...

Wróciłam do Kayli i... TAK! TO JEST TO!!! Czuje wszystkie mięśnie, zmęczenie jest , pot się leje miałam mega zakwasy ale dzięki temu jestem szczęśliwsza
Teraz zaczęłam drugą turę - dziś tydzień 2 dzień 1 i już nie mogę się doczekać aż wrócę pracy, przebiorę się i będę ćwiczyć kto wie, może uda mi się 12 tygodni zrobić a Wam jak idzie?
__________________
Like the moon we borrow our light... I am nothing but the shadow in the night... So if you let me I will catch fire to let Your glory and mercy shine!



CrayOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 12:21   #455
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Ja zaczynam dziś 3 tydzień staram sie jakoś łączyć kayle z siłownia i interwałami bo jestem na redukcji tak zeby sie nie przeforsować 🏻 bardzo lubię treningi kayle krótkie ale dają w kość cos jak treningi z Zuzką light która polecam swoją droga
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 14:29   #456
okej01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 246
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Pytanie do początkujących, które przebrnęły przez pierwsze tygodnie z Kaylą: jak oceniacie swoje początkowe ćwiczenia? Ja jestem po pierwszych próbach, żeby nauczyć się tych ćwiczeń, zrobiłam zestaw poniedziałkowy dwa razy (w swoim tempie, bez stopera jeszcze). Widzę, że nie umiem tak nisko zejść tyłkiem w przysiadach jak na filmikach instruktażowych. Przy "Burpees" w połowie ledwo już podskakuję Nie poddaję sie broń boże- ten tydzień traktuję jeszcze ulgowo, jako taka próba generalna przed następnym poniedziałkiem i następnymi ćwiczeniami już na poważnie. Nie chcę sobie wykreślać dni w kalendarzu z Kaylą jeśli wiem, że nie przyłożyłam się na 100%, nie o to tu chodzi.
Jakie macie rady dla początkujących? Z jakich ćwiczeń korzystać, żeby się rozkręcać?
Plus- ktoś ma doświadczenie jeśli chodzi o osoby które mają 0% tkanki tłuszczowej? Wiem, że przy ćwiczeniach intensywnych trzeba mieć dodatni bilans kaloryczny.
Ten tydzień traktuję jako ćwiczenia ćwiczeń. Czekam na top sportowy, bo w staniku zwykłym ćwiczenia wykonuje się niewygodnie (szczególnie te na podłodze, zapięcie się wbija w plecy) i na skakankę, na dniach powinno się u mnie pojawić.
Jestem trochę przerażona, szczególnie słabością swoich kolan, ale nakręcam się pozytywnie i wierzę, ze dam radę
okej01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 14:52   #457
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

No ja nie rozumiem po co robić te ćwiczenia skoro jest się początkującym. Po to by nabawic się kontuzji? Dlaczego nie chcesz zacząć np. od jakiś filmików Chodakowskiej by nabrać kondycji i przygotować mięśni na cwicenia? To trochę tak jakby bez umiejętności jazdy samochodem osobowym od razu wsiąść za kółko wyścigowego :P
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 15:23   #458
AsiaRzaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 41
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Ja dzisiaj zaczęłam 9 tydzień, jestem już po treningu ale powiem Wam, że ostatnie ćwiczenie w 8 tygodniu - takie podskoki do góry dały mi popalić i czuję że dla stawów to było męczące ale idę dalej!
AsiaRzaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 15:59   #459
okej01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 246
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
No ja nie rozumiem po co robić te ćwiczenia skoro jest się początkującym. Po to by nabawic się kontuzji? Dlaczego nie chcesz zacząć np. od jakiś filmików Chodakowskiej by nabrać kondycji i przygotować mięśni na cwicenia? To trochę tak jakby bez umiejętności jazdy samochodem osobowym od razu wsiąść za kółko wyścigowego :P

Nie wszystkie ćwiczenia są tak obciążające, ale masz rację. Kondycja nawet mnie tak nie martwi, bo z częścią ćwiczeń dawałam sobie radę świetnie i nie jest też tak, że nigdy nic nie ćwiczyłam. Muszę opracować sobie odpowiednią dietę z dodatnim bilansem kalorycznym, bo u mnie po prostu nie ma co przerobić na mięśnie. Tym mogę sobie zrobić krzywdę Konsultowałam się, i jeśli zacznę od czegoś lżejszego- powrotu do rolek, mel B, skakanki i odpowiedniej diety, to po jakimś czasie na pewno wrócę do Kayli. Wtedy istnieje szansa, że będę miała tę przyjemność przerabiania kilogramów dodatnich od razu na mięśnie, nie na tłuszczyk Napaliłam się jak durna na Kaylę jak pooglądałam efekty ćwiczeń, muszę zwolnić :P ale część z tych ćwiczeń na pewno i tak wrzucę do codziennego dnia, żeby się przyzwyczajać.
okej01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 18:33   #460
norkax33
Przyczajenie
 
Avatar norkax33
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 20
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Lena_sz Pokaż wiadomość
Maylo dziś zaczynam 18 tydzień z BBG2 i na prawdę porównując oba bardziej męczyłam się przy BBG1... także spokojnie dasz sobie rade bo ja nie jestem jakimś hardcorem a trening jest znośny
Lena mogłabym prosić o podesłanie BBG2 na email nataliajulia1410@gmail.co m? BYŁABYM MEGA WDZIĘCZNA
norkax33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 20:17   #461
gazela123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Po pierwszym treningu dziś Pot się lał
gazela123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 12:07   #462
AsiaRzaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 41
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez gazela123 Pokaż wiadomość
Po pierwszym treningu dziś Pot się lał

I oby tak dalej
AsiaRzaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 18:11   #463
gosielax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 363
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Ja tez po pierwszym ! Mega myslalam ze bedzie lzej, wczesniej skonczylam insanity max 30 i myslalam ze kayla nie da mi az tak popalic
gosielax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 18:19   #464
norkax33
Przyczajenie
 
Avatar norkax33
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 20
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez gosielax Pokaż wiadomość
Ja tez po pierwszym ! Mega myslalam ze bedzie lzej, wczesniej skonczylam insanity max 30 i myslalam ze kayla nie da mi az tak popalic
te ćwiczenia po prostu wyglądają bardzo niepozornie!

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Co robicie w dniach LISS albo HIIT? Jakieś konkretne ćwiczonka, np z youtube? Może coś podeślecie? Ja wam polecam to: https://www.youtube.com/watch?v=QdC7...WROGbA&index=1 ,daje niezły wycisk!
norkax33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 18:24   #465
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Ahhhh ćwiczyłam z nią kiedyś ale jakoś działa mi na nerwy haha... Ja wole Turbo Fire, rower, Insanity albo bieganie
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 15:39   #466
AsiaRzaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 41
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Dziewczyny tak jak pisałam w poniedziałek zrobiłam pierwszy trening z 9 tygodnia i zaczęłam od brzucha mimo że był w rozpisce chyba trening rąk (?) ale że byłam po bieganiu (przygotowuję się do półmaratonu) to chciałam dać odpocząć nogą i...jeżu dziś środa a ja mam takie zakwasy na brzuchu że masakra wstawanie z łóżka, śmianie się albo kichanie to ból najprawdziwszy ból
AsiaRzaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 12:33   #467
Amebr
Raczkowanie
 
Avatar Amebr
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 62
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez AsiaRzaska Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaczęłam 9 tydzień, jestem już po treningu ale powiem Wam, że ostatnie ćwiczenie w 8 tygodniu - takie podskoki do góry dały mi popalić i czuję że dla stawów to było męczące ale idę dalej!
Dziewczyny tak jak pisałam w poniedziałek zrobiłam pierwszy trening z 9 tygodnia i zaczęłam od brzucha mimo że był w rozpisce chyba trening rąk (?) ale że byłam po bieganiu (przygotowuję się do półmaratonu) to chciałam dać odpocząć nogą i...jeżu dziś środa a ja mam takie zakwasy na brzuchu że masakra wstawanie z łóżka, śmianie się albo kichanie to ból najprawdziwszy ból
Asia ja tez jestem w 9 tygodniu Chyba mialas przerwe jakas, bo ja bylam troche za Toba, jesli dobrze pamietam?
Pierwszy trening w 9 tygodniu to nogi i zrobilam go w poniedzialek i mam tylko jedno do powiedzenia: to byla masakra!!! Jeszcze nie mialam tak ciezkiego treningu podczas cwiczen z Kayla, dalo mi popalic, do dzisiaj mam zakwasy
Wiec sie przygotuj

Cytat:
Napisane przez okej01 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedna kwestia- wiem, że są dwie możliwości jeśli chodzi o początki z Kaylą. Ja jestem raczej w kiepskiej kondycji, nie chcę sobie zawracać głowy innymi formami ćwiczeń w celu nabrania kondycji bo czuję, ze mogę najnormalniej w świecie zacząć odpuszczać i nawet nie zacznę pierwszego tygodnia z Kaylą. Część osób robi tak, że dubluje pierwszy i drugi tydzień ćwiczeń. Myślicie, że to jakieś rozwiązanie, żeby po pierwszym i drugim tygodniu ćwiczeń nie przechodzić od razu do 3 i 4 tygodnia, tylko wrócić jeszcze raz do pierwszego i drugiego? Sama Kayla mówi, żeby dostosować treningi do swoich możliwości i w takim układzie nawet początkujący może sobie poradzić.
Jakieś rady? Ktoś też startuje od jutra?
Moim zdaniem powinnas zaczac od pre-treningu

Cytat:
Napisane przez kalou88 Pokaż wiadomość
Ja zaczynam dziś 3 tydzień staram sie jakoś łączyć kayle z siłownia i interwałami bo jestem na redukcji tak zeby sie nie przeforsować 🏻 bardzo lubię treningi kayle krótkie ale dają w kość cos jak treningi z Zuzką light która polecam swoją droga
Tez lubie Zuzke i troche mi jej brakuje jak teraz cwicze program Kayli, ale jak skoncze BBG1 to wroce do Zuzki
__________________
So reach for the sky and hold your head up high
For tonight and every night you're a superstar
Amebr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 06:48   #468
AsiaRzaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 41
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

[QUOTE=Amebr;51148499]Asia ja tez jestem w 9 tygodniu Chyba mialas przerwe jakas, bo ja bylam troche za Toba, jesli dobrze pamietam?
Pierwszy trening w 9 tygodniu to nogi i zrobilam go w poniedzialek i mam tylko jedno do powiedzenia: to byla masakra!!! Jeszcze nie mialam tak ciezkiego treningu podczas cwiczen z Kayla, dalo mi popalic, do dzisiaj mam zakwasy
Wiec sie przygotuj

Tak miałam przerwę spowodowaną przez święta i teraz znowu idę za ciosem ale co mnie dzisiaj czeka to aż się boję
AsiaRzaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 07:55   #469
Amebr
Raczkowanie
 
Avatar Amebr
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 62
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Ale cisza tutaj jakos ostatnio
Ja juz jestem w 10 tygodniu i nie powiem, jest ciezko... Ale warto!
__________________
So reach for the sky and hold your head up high
For tonight and every night you're a superstar
Amebr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-01, 08:03   #470
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

U mnie dzisiaj ostatni trening 12 tygodnia, nie wiem czy zaczynać BBG2. Tak jak lubir treningi na Brzuch i nogi, tak z tych na ręce nadal nie robię poprawnie różnych wariacji pompek, nie mogę zejść tak nisko na dół 😞
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 10:01   #471
norkax33
Przyczajenie
 
Avatar norkax33
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 20
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Jak wam idzie dziewczyny? ja teraz będę zaczynać ósmy tydzień . Ale ten czas leci, masakra
norkax33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 19:04   #472
Amebr
Raczkowanie
 
Avatar Amebr
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 62
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj ostatni trening 12 tygodnia, nie wiem czy zaczynać BBG2. Tak jak lubir treningi na Brzuch i nogi, tak z tych na ręce nadal nie robię poprawnie różnych wariacji pompek, nie mogę zejść tak nisko na dół

Dla mnie treningi na rece tez sa bardzo ciezkie...
Ja po skonczeniu BBG wroce do Zuzki Light
__________________
So reach for the sky and hold your head up high
For tonight and every night you're a superstar
Amebr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 13:34   #473
pamaaa
Rozeznanie
 
Avatar pamaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 523
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cześć dziewczyny jestem po pierwszym tygodniu. Nie mam pojęcia której części, bo znalazłam ją w internecie. Jest tylko napisane body bikini guide. Możecie podesłać bbg 1 i bbg 2 (pamelakolesnik@gmail.com )? Pierwszy dzień był maaskaryczny ale już piątkowy trening to jakiś niedsyt poczułam. Będę na bieżąco dZielić się z Wami swoimi efektami. Wysyłam dużo motywacji bo bikini sezon już niebawem
pamaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 13:40   #474
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Dziś ostatni trening z 4 tygodnia jutro zdjęcia cieszę sie bo micha czysta liczę makro i widzę 5 razu szybciej efekty niż gdy jadłam jak chciałam
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 15:05   #475
gazela123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Ja jestem po drugim tygodniu. Dziewczyny jak dajecie sobie rade z pompkami? Dla mnie treningi środowe nie należą do najprzyjemniejszych. Nie potrafię robic pompek Robię pompki damskie na razie. Może uda się niedługo robic normalne
gazela123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 15:14   #476
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Rób tyle ile możesz męskich chociażby jedna a reszta damskie w końcu nabierzesz sil na więcej męskich
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 16:25   #477
pamaaa
Rozeznanie
 
Avatar pamaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 523
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez gazela123 Pokaż wiadomość
Ja jestem po drugim tygodniu. Dziewczyny jak dajecie sobie rade z pompkami? Dla mnie treningi środowe nie należą do najprzyjemniejszych. Nie potrafię robic pompek Robię pompki damskie na razie. Może uda się niedługo robic normalne
Z doświadczenia wiem, że najlepiej jeśli wykonasz 15 ale np. Zacznij od ściany, później komoda i w koncu podłoga i damskie pompki. Męskie po paru treningach będą już dużo prostsze do wykonania
pamaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 17:56   #478
norkax33
Przyczajenie
 
Avatar norkax33
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 20
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez gazela123 Pokaż wiadomość
Ja jestem po drugim tygodniu. Dziewczyny jak dajecie sobie rade z pompkami? Dla mnie treningi środowe nie należą do najprzyjemniejszych. Nie potrafię robic pompek Robię pompki damskie na razie. Może uda się niedługo robic normalne
ja też robie damskie! i wcale mi się nie wydaje żeby były gorsze, dla osoby która ma problemy z normalnymi. jak damskie nie będą już wyzwaniem, to wtedy prawdziwe zacznę robić haha
norkax33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 18:42   #479
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez norkax33 Pokaż wiadomość
ja też robie damskie! i wcale mi się nie wydaje żeby były gorsze, dla osoby która ma problemy z normalnymi. jak damskie nie będą już wyzwaniem, to wtedy prawdziwe zacznę robić haha
No ale jak są wariacje pompki, to nie da się ich zrobić na kolanach. Bo jak zrobić je na krześle czy z przyciaganiem kolan do łokci? Starałam się robić tak jak w treningach ale tak nisko jak dawalam radę, ale nadal nie robię pełnej pompki, a juz skończyłam bbg1 o.O dlatego chyba daruje sobie bbg2, bo środowe treningi to są oszukane jak nie potrafię zrobić tych ćwiczeń

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez norkax33 Pokaż wiadomość
ja też robie damskie! i wcale mi się nie wydaje żeby były gorsze, dla osoby która ma problemy z normalnymi. jak damskie nie będą już wyzwaniem, to wtedy prawdziwe zacznę robić haha
Cytat:
Napisane przez norkax33 Pokaż wiadomość
ja też robie damskie! i wcale mi się nie wydaje żeby były gorsze, dla osoby która ma problemy z normalnymi. jak damskie nie będą już wyzwaniem, to wtedy prawdziwe zacznę robić haha
No ale jak są wariacje pompki, to nie da się ich zrobić na kolanach. Bo jak zrobić je na krześle czy z przyciaganiem kolan do łokci? Starałam się robić tak jak w treningach ale tak nisko jak dawalam radę, ale nadal nie robię pełnej pompki, a juz skończyłam bbg1 o.O dlatego chyba daruje sobie bbg2, bo środowe treningi to są oszukane jak nie potrafię zrobić tych ćwiczeń
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 18:46   #480
gazela123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Właśnie ja też czuję że trening srodowy troche oszukany w moim wykonaniu jest daje z siebie wszystko ale troche mnie frustruje że nie potrafię wykonać ćwiczenia. Ale głowa do góry dziewczyny, niedługo będziemy śmigać pompki jak Demi Moore w G.I. Joe
gazela123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-15 11:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.