Marcowe Mamy 2015 cz. I - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-21, 11:02   #601
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za rady odnośnie leku!



My właśnie na spacerku, jest pięknie i w końcu wiatr głowy nie urywa idę do sowy kupic pączka, a co nie będę sobie żałować
I bardzo dobrze tez bym zjadła, ale obiecałam sobie, że zero słodyczy póki nie wrócę do wagi sprzed ciąży. A kuszą mnie te lody truskawo-bezowe, ktore złośliwie wciąż reklamują
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 11:09   #602
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze tez bym zjadła, ale obiecałam sobie, że zero słodyczy póki nie wrócę do wagi sprzed ciąży. A kuszą mnie te lody truskawo-bezowe, ktore złośliwie wciąż reklamują


Ja już wróciłam wiec mogę :P a reklamę lodów też widziałam aaaa wyglądają pysznie
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 11:45   #603
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

My wlasnie czekamy za polozna, a potem idziemy na spacerek. Ciekawe ile moja cora wazy, jak wazylam sie z nia na normalnej wadze to niby 4,5kg, tz tez tyle wyszlo :p
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 11:57   #604
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze tez bym zjadła, ale obiecałam sobie, że zero słodyczy póki nie wrócę do wagi sprzed ciąży. A kuszą mnie te lody truskawo-bezowe, ktore złośliwie wciąż reklamują
Hahaha za moim mężem też chodzą te lody, a nigdzie ich nie widzieliśmy
Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
My wlasnie czekamy za polozna, a potem idziemy na spacerek. Ciekawe ile moja cora wazy, jak wazylam sie z nia na normalnej wadze to niby 4,5kg, tz tez tyle wyszlo
Ja jak naszą małą tak ważyłam było tylko 100 g różnicy.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 12:18   #605
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
My wlasnie czekamy za polozna, a potem idziemy na spacerek. Ciekawe ile moja cora wazy, jak wazylam sie z nia na normalnej wadze to niby 4,5kg, tz tez tyle wyszlo :p
Haha jak zwazylam tak ssynka i wyszlo ponad 5 kg to nikt mi w domu nie wierzyl ze tyle klusek juz ma, a pozniej na szczepieniu wyszlo 5300 gram :p takze wszytko jest możliwe

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
Ja już wróciłam wiec mogę :P a reklamę lodów też widziałam aaaa wyglądają pysznie
Juz po szczepieniu? Jak igusia je zniosła?
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 12:32   #606
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
ten jest ekstra http://allegro.pl/termometr-lekarski...073300750.html dobrze że dostaliśmy go w prezencie od cioteczki, która sama określiła że i taki jej też życie uratował bo my wcześniej jakieś gówno za 70 zł kupiliśmy co mierzy za każdym razem inaczej

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------


super mama z 2? ja się zamartwiam już jak to będzie, jak mąż wróci do pracy, a tak fajnie mieć go cały miesiąc w domku

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------


może warto zacząć wprowadzać jej regularny tryb, te same czynności o tych samych porach, bo najwyraźniej twoja córa nie rozpoznaje dnia od nocy?? to chyba wychodzą te wieczorne spacerki i poranne kąpiele ^^ to jest jedyne racjonalne wytłumaczenie

a ona nie śpi bo chce się bawić, czy nie śpi i pojękuje? może jednak coś z brzuszkiem ją męczy ?
Nie śpi, pojekuje j się wkurza. Ale w ogóle się nie prezy i tak nie kwili z bolu, tylko jakby z wkurzenia... dla niej te wieczorne spacery i ranne kąpiele to już jest normalny tryb właśnie przecież nie ma odgornych reguł, że myć trzeba się wieczorem

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
No serio, w razie czego miałybyśmy pokarm dla niej, a od biedy także dla mnie hehehe
Bałam się tylko, że wyskoczy mi jakiś dzik czy inne zwierzę i co chwilę sprawdzałam na które drzewo można wskoczyć, ale wszystkie u dołu poobrzynane.

Masakra, dzień wcześniej w tym samym lesie byłam z TŻ i znajomymi, chciałam przejść tą samą trasę, ale zagapiłam się w jednym momencie i poszłam w inną stronę. I już samo poszło

Masakra jak w pewnym momencie zobaczyłam wycięty las i wielkie słupy z drutami energetycznymi. Myślałam, że to mi się będzie dziś śniło. Poszłam za bardzo na północ i doszłabym do sąsiedniej dzielnicy




Jak dobrze pamiętam miałaś zagwozdki z ZUSem i jak się domyślam to w tej sprawie ten sąd. Trzymam kciuki!!
Dobrze, że jest mama. Gdybyście mieszkali sami, byłabyś biedna..



Oficjalnie ogłaszam, że IGA jest największym śpiochem, czego ogromnie zazdroszczę
Jak Ty to robisz??
Tak, to właśnie o ten zus chodzi. i tak odroczyli rozprawę i kolejna 28 lipca, nie ma co... szybciutko
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 12:43   #607
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Dzień dobry

Chwilo trwaj
Siedzę wlasnie na ogrodzie, na sloneczku. Starszy synek w piaskownicy, młodszy spi w wózku
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 12:48   #608
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Pobrali malej krew i będą robić te badania na nietolerancję, za tydzień wyniki
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 12:48   #609
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Haha jak zwazylam tak ssynka i wyszlo ponad 5 kg to nikt mi w domu nie wierzyl ze tyle klusek juz ma, a pozniej na szczepieniu wyszlo 5300 gram :p takze wszytko jest możliwe

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------







Juz po szczepieniu? Jak igusia je zniosła?


Jeszcze przed na 15.50 mamy



Właśnie wróciłam ze spacerku, młoda jeszcze dosypia w wózku, oby pogoda już się nie zmieniała
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 12:55   #610
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Nie śpi, pojekuje j się wkurza. Ale w ogóle się nie prezy i tak nie kwili z bolu, tylko jakby z wkurzenia... dla niej te wieczorne spacery i ranne kąpiele to już jest normalny tryb właśnie przecież nie ma odgornych reguł, że myć trzeba się wieczorem
taki nerwusek mały ?? nie ma reguł, reguły ustalają nasze dzieciaczki, ja to kąpiel wieczorem i to wtedy kiedy już chce sobie odpocząć, bo wtedy mała pięknie śpi, jakieś 5-6 h ciurkiem a bez to pobudki co 2-3 h

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Chwilo trwaj
Siedzę wlasnie na ogrodzie, na sloneczku. Starszy synek w piaskownicy, młodszy spi w wózku
oo na słoneczku? gdzie te słońce? ja dziś na spacer w czapce
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 13:09   #611
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Basia wazy 4350 g. Polozna mowila ze jest bardzo dluga, jak z 3 miesiace pojezdzi w gondoli to bedzie dobrze
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 13:18   #612
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

U mnie jest słońce, ale mała po nim wysypki dostaje.
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 13:32   #613
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Hej,
pochwaliłam wczoraj synka to mam dzisiaj za swoje. W nocy budził się co 2 godziny, ale usypianie zajmowało ponad godzinę. O 4 rano się zbuntował i ryczał, aż go wzięłam na ręce. Do 10 nie dał się odłożyć, tylko kazał nosić na rękach i to oczywiście w pozycji pionowej. O 10 już psychicznie nie wytrzymałam i zapakowałam go na dwór, oczywiście był ryk i po pół godzinie dałam sobie spokój ze spacerem. W południe już prawie mi odpływał i przyszła położna. W trakcie jej pobytu dał koncert, więc chciał mi kobieta pokazać sposób na uspokojenie dziecka. Ja mi zademonstrowała to mały w jeszcze większy ryk
Teraz go lulam a on płacze... kurde, nic tylko iść się powiesić
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 13:37   #614
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
Basia wazy 4350 g. Polozna mowila ze jest bardzo dluga, jak z 3 miesiace pojezdzi w gondoli to bedzie dobrze
O prosze, to za długo nie nacieszysz sie gondolą
Moj starszy synek miał 5 miesięcy jak przelozylam go do spacerowki, ale wtedy zima była i duzo miejsca ubranie zajmowało.


Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
oo na słoneczku? gdzie te słońce? ja dziś na spacer w czapce
Daleko niestety. Muszę korzystać z pogody, bo podobno od piątku wracs beznadziejna szkocka pogoda
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 13:40   #615
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Hej,
pochwaliłam wczoraj synka to mam dzisiaj za swoje. W nocy budził się co 2 godziny, ale usypianie zajmowało ponad godzinę. O 4 rano się zbuntował i ryczał, aż go wzięłam na ręce. Do 10 nie dał się odłożyć, tylko kazał nosić na rękach i to oczywiście w pozycji pionowej. O 10 już psychicznie nie wytrzymałam i zapakowałam go na dwór, oczywiście był ryk i po pół godzinie dałam sobie spokój ze spacerem. W południe już prawie mi odpływał i przyszła położna. W trakcie jej pobytu dał koncert, więc chciał mi kobieta pokazać sposób na uspokojenie dziecka. Ja mi zademonstrowała to mały w jeszcze większy ryk
Teraz go lulam a on płacze... kurde, nic tylko iść się powiesić
oj widzę, ze mamy podobny problem, mój synek od jakiegoś czasu też się tak zachowuje,nie chce spać, nawet już na spacerach się wierci i stęka, jestem już strzępkiem nerwów, noc też była tragiczna a o wczorajszym wieczorze już nie wspomnę, czasami mam ochotę go zostawić i sobie wyjść tylko że nie mam z kim bo ciągle jestem sama w domu, kurdę znowu go słyszę a usypiałam go godzinę pospała teraz jakieś 20 minut
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 14:01   #616
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Hej,
pochwaliłam wczoraj synka to mam dzisiaj za swoje. W nocy budził się co 2 godziny, ale usypianie zajmowało ponad godzinę. O 4 rano się zbuntował i ryczał, aż go wzięłam na ręce. Do 10 nie dał się odłożyć, tylko kazał nosić na rękach i to oczywiście w pozycji pionowej. O 10 już psychicznie nie wytrzymałam i zapakowałam go na dwór, oczywiście był ryk i po pół godzinie dałam sobie spokój ze spacerem. W południe już prawie mi odpływał i przyszła położna. W trakcie jej pobytu dał koncert, więc chciał mi kobieta pokazać sposób na uspokojenie dziecka. Ja mi zademonstrowała to mały w jeszcze większy ryk
Teraz go lulam a on płacze... kurde, nic tylko iść się powiesić
Ojej, współczuję. Ale może przejdzie mu niedługo

Moja ma drugi dzień z rzędu spania... Dzięki temu poprasowałam, robię trzecie pranie, posprzątałam. Zjadłam CIEPŁY obiadek. Miałam iść na spacer, ale jeszcze troszkę jej ropieją oczka to sobie darowałam. No i przez to od trzech dni prawie w ogóle jej nie kładę na brzuszku bo się boję, że poprzeciera sobie je jeszcze bardziej ;/
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 14:19   #617
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Dzięki



Współczuję. Szczególnie, że nie możesz odespać w dzień. Fajnie, że masz mamę, która Ci pomoże. U nas ostatnio młoda też szaleje, ale na szczęście w dzień, bo całą noc przesypia. Dziś spała bite 7 godzin, więc się wyspalam. Mam nadzieję, że dzień będzie dziś lepszy.


Grzeczna dziewczynka




Dzięki



To tak jak ja
7 godzin snu to jest dla mnie jakaś abstrakcja obecnie
Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
Hej,
pochwaliłam wczoraj synka to mam dzisiaj za swoje. W nocy budził się co 2 godziny, ale usypianie zajmowało ponad godzinę. O 4 rano się zbuntował i ryczał, aż go wzięłam na ręce. Do 10 nie dał się odłożyć, tylko kazał nosić na rękach i to oczywiście w pozycji pionowej. O 10 już psychicznie nie wytrzymałam i zapakowałam go na dwór, oczywiście był ryk i po pół godzinie dałam sobie spokój ze spacerem. W południe już prawie mi odpływał i przyszła położna. W trakcie jej pobytu dał koncert, więc chciał mi kobieta pokazać sposób na uspokojenie dziecka. Ja mi zademonstrowała to mały w jeszcze większy ryk
Teraz go lulam a on płacze... kurde, nic tylko iść się powiesić
Ty już chyba wszystkiego probowalas, wiec nawet nie wiem jak pomóc... ale jeszcze jedna rzecz przychodzi mo do głowy. Syn moich znajomych miał kolki i uspokajal się i zasypial tylko podczas jazdy samochodem. I oni codziennie wieczorem pakowali go w fotelik i 40 minut jeździli po okolicy
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 16:15   #618
papalinka83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 061
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Nouvelle tak mi przyszło do głowy, że może Zosi jednak szkodzi to, co jesz, mimo wyraźnych problemów brzuszkowych i stąd te atrakcje?
__________________
Ola 20.09.2013

Pawełek 20.03.2015
papalinka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 17:45   #619
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

My juz po szczepieniu, mała zniosła je dość dzielnie, mama też

Wróciliśmy do domu, nakarmiłam dziecko i oddałam je tatusiowi a ja leżę w wannie i nie zamierzam szybko wychodzić
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 18:10   #620
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Karilina, zazdroszcze wanny. Ja sie chyba nigdy nie doczekam, ze maz posiedzi godzine z mala :/

Przyjechal z pracy i od razu mnie wku...ł. rozwalil samochod, porzadnie. Cala maska a zderzaka brak... Malo wydatkow teraz jest ala: milion wesel, prywatnie do onkologa, zaraz kontrola bioderek tez prywatnie i chrzciny malej ala:
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 18:28   #621
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Karilina, zazdroszcze wanny. Ja sie chyba nigdy nie doczekam, ze maz posiedzi godzine z mala :/

Przyjechal z pracy i od razu mnie wku...ł. rozwalil samochod, porzadnie. Cala maska a zderzaka brak... Malo wydatkow teraz jest ala: milion wesel, prywatnie do onkologa, zaraz kontrola bioderek tez prywatnie i chrzciny malej ala:
O kurcze rzeczywiście duzo wydatków przed Wami.



Moj synek pospal sobie na brzuszku w wózku a ja w tym momencie mogłam na spokojnie zjeść i podlac wszystkie kwiaty w ogrodzie
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-60657.png



Synek


"Wędrówką jedną życie jest człowieka..."
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 18:32   #622
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez papalinka83 Pokaż wiadomość
Nouvelle tak mi przyszło do głowy, że może Zosi jednak szkodzi to, co jesz, mimo wyraźnych problemów brzuszkowych i stąd te atrakcje?
No właśnie też mi to przyszło do głowy, także póki co stopuje z ciężkimi potrawami. Z tym, że jeżeli faktycznie to by jej szkodzilo, to raczej bolał by ją brzuszek chyba.... Wykapalam ja, wymasowalam, jest spokojna. Brzuszek nie jest ani twardy ani wzdety chyba trochę panikuje na wyrost
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 18:38   #623
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

A moja cos obsypalo... kurde glupia matka skusila sie na popcorn wczoraj

W ramavh kary dla TŻ, mialam ochote na i nie bedzie!! ala:
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 18:43   #624
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
My juz po szczepieniu, mała zniosła je dość dzielnie, mama też

Wróciliśmy do domu, nakarmiłam dziecko i oddałam je tatusiowi a ja leżę w wannie i nie zamierzam szybko wychodzić
No i masz wieczór idealny no i brawo za szczepienie!
Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Karilina, zazdroszcze wanny. Ja sie chyba nigdy nie doczekam, ze maz posiedzi godzine z mala :/

Przyjechal z pracy i od razu mnie wku...ł. rozwalil samochod, porzadnie. Cala maska a zderzaka brak... Malo wydatkow teraz jest ala: milion wesel, prywatnie do onkologa, zaraz kontrola bioderek tez prywatnie i chrzciny malej ala:
Ale przydzwonil w coś?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Moje dziecko mnie zaskoczyło. Otóż ŚPI!

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

A w ogóle to Zochan poszalal dziś na zakupach
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 18:44   #625
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
No i masz wieczór idealny no i brawo za szczepienie!

Ale przydzwonil w coś?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Moje dziecko mnie zaskoczyło. Otóż ŚPI!
Tak, wjechal w du.e komus. Bo mu podobno przychamowal i sie bie wyrobil. A tyle razy mu mowilam zeby tak nie pedzil!!

No to moze teraz przespi swoj szal wieczorny i da mamie sie zdrzemnac.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 19:26   #626
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

No dobra.... juz nie śpi, drze się. Dzień jak co dzień

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Zglupialam juz, znów ledwo ją odlożyłam, włączyłam szumisia, momentalnie zasnęła. Pewnie i tak się za 10 min obudzi, ale zawsze to 10 minut spokoju
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 19:34   #627
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Biedna, umeczy sie strasznie i nerwow mamie popsuje.
Sliczne sweterki

Moja wlasnie usnela... ale tez jakiejs wscieklizny przy cycku dostawala :/
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016

Edytowane przez asiulek8
Czas edycji: 2015-04-21 o 19:35
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 19:58   #628
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Nouvelle u nas teraz nssze kolki wygladaja jak u was. Zuzia sue drze kilka godzin przed zasnieciem. Nie podkurcza nozek, nie sa to objawy bolu brzucha bo to tez przechodziysmy. Pojawiaja sie na tle nerwiwym cos ja przestraszy, pojdziemy w nowe miejsce, albo za glosne i ona pozniej nie moze sie wyciszyc i zasnac. Pediatra mowil, ze tak moze byc.
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:33   #629
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Ale moja corcia ma niespokojny sen. Co chwila piszczy albo steka... :/ mam nadzieje ze pospi troche :/
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:44   #630
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Dziewczyny łącze się z Wami w bólu ;/ moja mała przez cały dzień spala łącznie może ze 3godz :/ nóg nie czuje :/ tz probuje ja uśpić ale ona wcale nie wyglada na spiaca :/ padam na twarz :/
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-07 09:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.