Pierwszy ostatnim? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-27, 10:43   #31
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Pierwszy ostatnim?

ja jestem pierwsza dla tz i on jest pierwszy dla mnie jestesmy razem 6 lat i ponad rok po slubie nie wyobrazam sobie nikogo innego na jego miejscu
Poza tym moj wujek chodzil z ciocia od 7 klasy podstawowki bez zadnych przerw a teraz sa ponad 20 lat po slubie i patrzac na nich marze by u mnie i tz bylo tez tak zawsze.
__________________
JAKO MĄŻ I ŻONA


Olinek

Paulinka
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 10:54   #32
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Pierwszy ostatnim?

Niby tak, ale przeszlosc to przeszlosc...liczy sie tu i teraz
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 11:04   #33
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Pierwszy ostatnim?

Może to i fajnie,mieć tego pierwszego i jak jest już tym osatnim,no ale takim czymś to mogą się tylko pochwalić te,które są już po ślubie z ladnym stażem małżeńskim.
Z jednej strony,szkoda że mój 5 letni związek się rozpadł,no ale wtedy to też tak jak niektóre z was myślałam(miałam nadzieje),że to ten jedyny.Ciesze się jednak,z tego,że mam już jakieś doświadczenie,w porównaniu z tymi,które mają tylko tego jedynego.Wiem,jak przynajmniej mam teraz postepować,czego nierobić. itd Nie mam i raczej nie będe mieć już klapek na oczach,troche mnie mój były związek nauczył.Wiem,że moge mieć teraz lepszego faceta,niż eks.Zresztą już takiego poznałam.A gdybym byla nadal eks,nadal bym była ślepo zakochana i bym się o tym nie przekonała.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 11:28   #34
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Pierwszy ostatnim?

ja i mój tż jesteśmy dla siebie pierwsi jesteśmy razem od 5lat i nie wyobrażam sobie kogoś innego to mój pierwszy i ostatni
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 11:50   #35
en_voque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 103
Dot.: Pierwszy ostatnim?

l

Edytowane przez en_voque
Czas edycji: 2009-11-14 o 18:08
en_voque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 12:28   #36
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze słońca :)
Wiadomości: 338
GG do Beatka212
Dot.: Pierwszy ostatnim?

znam taki przypadek.. Mój

myślę że kiedy spotykasz już tego jedynego to nie masz już zadnych watpliwości, jeśli nachodza Cie takie myśli to musisz się po prostu nad tym zastanowić...ale kazdy ma inne doswiaczenia więc..
__________________
Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

Jonathan Carroll
Beatka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 13:43   #37
TooFarGone
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 103
Dot.: Pierwszy ostatnim?

Cytat:
Napisane przez en_voque Pokaż wiadomość
Mój tż zanim mnie poznał był już w jednym związku, ale to było dla niego przykre doświadczenie, pomyłka a nie związek.

Więc traktuje siebie jakbym była pierwszą kobietą mojego tża Pierwszą, w której był zakochany. I ostatnia!
No i to jest właśnie bardzo fajne podejście Gratuluję.
Dobrze, że sobie nie zaprzątasz niepotrzebnie głowy, tak trzymać <ok>
TooFarGone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 13:51   #38
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: Pierwszy ostatnim?

Cytat:
Napisane przez TooFarGone Pokaż wiadomość
No i to jest właśnie bardzo fajne podejście Gratuluję.
Dobrze, że sobie nie zaprzątasz niepotrzebnie głowy, tak trzymać <ok>
Każde podejscie jest kwestią charakteru i okoliczności. również gratuluję i życze szczescia
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 14:27   #39
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Pierwszy ostatnim?

Mój maż nie jest moim pierwszym, jest moim entym. Ja nie jestem pierwsza kobieta mojego męża- ale to sa tylko suche fakty.
Tak naprawdę to jest moją pierwszą jedyna prawdziwa miłoscą, tą na która czekałam, ta w która całe zycie wierzyłam mimo niepowodzen.
To z nim przeżyłam tak naprawdę swój pierwszy raz- to było prawdziwe połaczenie dusz i ciał. Dopiero teraz odkryłam co to jest miłosc.
Nie kazdy ma to szczescie spotkac na początku swej sciezki zycia ta jedyna milosc. Ja w kazdym razie musiałam czekac 24 lata, zaliczajac po drodze same pomyłki.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 15:16   #40
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Pierwszy ostatnim?

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
Moj Tż jest moim pierwszym facetem (tak na poważnie)... I jakoś nie wyobrażam sobie żebym miała żałować,że nie spróbowałam wcześniej z innymi... On mi w zupełności wystarczy na całe życie Jest tym pierwszym i mam nadzieję - już tym ostatnim
tak samo
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 17:17   #41
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: Pierwszy ostatnim?

Ostatnio czytałam artykuł w którym było napisane ze kobiety bardzo często myślą co by było gdybym była z tamtym, czy z innym,a nie obecnym.Nie potrafimy doceniac tego co mamy,a wiadomo ze lepiej nie musi byc.I zawsze w myslach się idealizuje i upiększa wszystko.Wszystko lepsze niz to co teraz mamy.Trzeba docenic to co się ma i nie myslec o tym co by bylo,gdybym byla z innym,bo w koncu z jakiegos powodu z innym nie jestemy,a z obecnym.Nie wiem czy nie zamieszalam
__________________
Bądź taki,jakim chciałbyś być,a nie takim jakim chcieliby Cię widzieć inni ludzie...
Najpiękniejsze są chwile, w których żyjesz tylko chwilą...
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 20:11   #42
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Pierwszy ostatnim?

bardzo fajny wątek...chciałam też taki założyć, ale przeszukałam forum i znalazłam

mój TŻ też jest moim pierwszym poważnym chłopakiem, jesteśmy ze sobą od 15 miesięcy...ja mam 18, on 20 i chciałabym żeby to był ten jedyny... ale wszystko przede mną, zobaczymy co życie dla mnie przygotowało. Czasami zastanawiam się, czy nie zrobiłam błędu, by wiązać się w tak młodym wieku, zamiast bawić, korzystać z życia...
Czy mi później na starość nie odbije i nie będę nadrabiać czasu?!
Póki co tego nie żałuje...ja też jestem jego "poważną" dziewczyną, bo przede mną jego najdłuższy związek trwał 3 miesiące.
Dla przykładu pierwszego związku, a później małżeństwa, mamy też TŻ rodziców...z tego co wiem, mieli jakiś skok w bok, ale ich życie się tak potoczyło, że są ze sobą do tej pory.
Boje się z jednej strony tego, że zostanę skrzywdzona kiedyś, ze względu na to, że byliśmy dla siebie "pierwsi"...
a z drugiej to takie budujące, być z pierwszą osobą do końca życia...
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 23:25   #43
anulka x.
Przyczajenie
 
Avatar anulka x.
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Pierwszy ostatnim?

Tak. Znam taki przypadek. Moi rodzice
Są ze sobą od 15 -tego roku życia aż do teraz.

Ja niestety nie mogę powiedzieć tego o sobie, no ale najważniejsze ze z tym z którym jestem czuję się szczęśliwa
anulka x. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 23:40   #44
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Pierwszy ostatnim?

już z samego rozwoju wątku widać że nie da się tu generalizować. Niektóre dziewczyny piszą że same to przeżywają, inne mają odmienne doświadczenia. Dużo zależy od charakteru i od tego na kogo sie trafi.... Osobiście w liceum byłam w stałym związku i nie wyobrażałam sobie życia z kimś innym, planowaliśmy zaręczyny... a po pierwszym roku studiów mi odbiło trochę, z partnerem też coraz gorzej sie dogadywaliśmy i bardzo często nachodziły mnie właśnie tego typu myśli... Czy zaczynając w wieku 16-17 lat naprawdę wybrałam kogoś na całe życie.... Ostatecznie rozstałam się z tamtym facetem (być może też częściowo przez to, ale głównie z powodu tego że przestaliśmy sie dogadywać). Mój obecny TŻ miał już wiele doświadczeń, ja taż kilka... i mogłoby już tak zostać
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 06:58   #45
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Pierwszy ostatnim?

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
Co o tym myslicie kiedy pierwszy partner staje sie tym ostatnim?

Zawsze tak chciałam i kiedy sie zakochałam pierwszy raz myślałam że juz tak zostanie, ale zycie bywa okrutne i nie dane bedzie mi już sprawdzic jak to jest być całe zycie z jednym...
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 08:21   #46
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Pierwszy ostatnim?

ja znam aż dziewięć takich par, które są ze sobą od zawsze i nigdy nie mieli innych partnerów. w większości są to dobre małżeństwa.
z tego co wiem nie mają poczucia, że się nie wyszumieli czy coś w ten deseń ani nie zastanawiają się jakby to było z kimś innym. ale może tylko tak mówią
ja osobiście cieszę się, że miałam mozliwość być z innymi facetami (nie mam na myśli seksu tylko bycie razem, poznawanie się itp.) zanim poznałam swojego męża. mam porównanie i umiem docenić to jaki mam w domu skarb .
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma

Edytowane przez pkawecka
Czas edycji: 2007-08-28 o 08:54
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 10:09   #47
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Pierwszy ostatnim?

come fly with me POWIERM CI ZE CIEZKO BY MI BYLO MYSLEC, GDYBY ON MIAL JAKIES kobiety wczesniej..pewnie bym sie do niech porownwala i w ogole inaczej by troszke bylo niz jest..ale widac tak mialo byc, bo on tez nie poszedl z pierwsza lepsza dolozka, zeby sie rozdziewiczyc tylko czekal na mnie i ja podobnie (nie powiem kilka okazji bylo,m zeby dziewictwo stracic w mlodych latach ale zawsze jest ten glosik ktory czasami podopowiada dobrze)
on jest moja taka prawdziwa miloscia, bpo przeciez nie bede mojwgo zwiazku porownywac z "chodzeniem" w podstawowce hehe
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 11:34   #48
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Pierwszy ostatnim?

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
come fly with me POWIERM CI ZE CIEZKO BY MI BYLO MYSLEC, GDYBY ON MIAL JAKIES kobiety wczesniej..pewnie bym sie do niech porownwala i w ogole inaczej by troszke bylo niz jest..ale widac tak mialo byc, bo on tez nie poszedl z pierwsza lepsza dolozka, zeby sie rozdziewiczyc tylko czekal na mnie i ja podobnie (nie powiem kilka okazji bylo,m zeby dziewictwo stracic w mlodych latach ale zawsze jest ten glosik ktory czasami podopowiada dobrze)
on jest moja taka prawdziwa miloscia, bpo przeciez nie bede mojwgo zwiazku porownywac z "chodzeniem" w podstawowce hehe
No wlasnie moj mial inne partnerki. Byly calkiem inne niz ja z wygladu co bardzo mnie zaskoczylo. Jak wpadam w dolek czesto mysle o tym ze tamta miala lepsze to i to

No wlasnie a jak to jest z mezatkami ktore nie mialy wczesniej zadnych innych partnerow seksualnych przed swoim mezem?? Sa tu takie ?
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 11:47   #49
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Pierwszy ostatnim?

Ja zawsze chciałam poznać wspaniałego chłopaka, z którym przeżyję całe życie Dlatego nie chciałam za wczesnie poznac fajnego, żeby z tym jednym, z którym sie pokochamy po paru latach wziać slub a Wiadomo, że jakbym była młodsza to z pewnoscia dluzej by to musialo trwac a i chlopak nie bylby na tyle dojrzaly bym mu wystarczyla Zobaczymy czy mi się uda bo takiego chlopaka juz poznalam i mamy bardzo powazne plany na przyszlosc Troche zawile ale mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzilo
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 12:42   #50
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: Pierwszy ostatnim?

Cytat:
Napisane przez pkawecka Pokaż wiadomość
ja osobiście cieszę się, że miałam mozliwość być z innymi facetami (nie mam na myśli seksu tylko bycie razem, poznawanie się itp.) zanim poznałam swojego męża. mam porównanie i umiem docenić to jaki mam w domu skarb .
Bardzo fajnie napisane otóż to.. mówiąc o jakichś innym związkach przed Tym Jedynym, niekoniecznie chodzi tylko o zabawę, wyszumienie się, czy podboje łóżkowe, ważne jest poznanie innych ludzi, tego jak związki mogą wyglądać, by potem móc lepiej docenić własny
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:33   #51
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Pierwszy ostatnim?

To ja się pochwalę
Poznałam TŻa, gdy miałam 17 lat. Teraz to już ponad 17 lat, w tym 7 lat po ślubie. Mamy 4 -ro letniego synka i następnego potmoka w drodze - efekt naszych żądzy.
Nie zamieniłabym TŻ na innego. Nawet w czasie studiów, gdy byliśmy w niewielkim oddaleniu i ja aktywnie brałam udział w życiu studenckim nie przyszedł mi na myśl jakiś skok w bok. Nie potrzebowałam tego.
W ogóle takie dylematy uważam za śmieszne - dla mnie to z lekka niedorzeczne zastanawiać się - gdy jesteśmy w dobrym związku - czy aby za zakrętem nie czeka nas coś jeszcze lepszego.
Szukając czegoś "lepszego" można nie zuważyć, nie docenić tego, co się ma.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 15:39   #52
lady goddess
Rozeznanie
 
Avatar lady goddess
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z lapka ;)
Wiadomości: 508
Dot.: Pierwszy ostatnim?

nie jestes sama bo ja mam podobnie TZ jest moim pierwszym powaznym facetem o ktorym mysle ze to jednak tenm jedyny mam jednak male obawy czy za bartdzo si8e nie zapedzam w tym bo jestem mloda w sumie jeszcze ale szczerze mowiac to gdyby mnie poprosił dzis o reke to bym powiedziala tak, !! ale teraz tego nie zrobi bo wyjechał na 3tyg do francji i usycham z tesknoty do niego ((
__________________
. . . A w oczach odbija się strach . . .
Bo od miłości nie ma odwrotu jest tylko zapomnienie . . .
lady goddess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 15:41   #53
lady goddess
Rozeznanie
 
Avatar lady goddess
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z lapka ;)
Wiadomości: 508
Dot.: Pierwszy ostatnim?

Szukając czegoś "lepszego" można nie zuważyć, nie docenić tego, co się ma.[/quote]


te slowa sa swiete ja mojego TZ bardziej teraz doceniam gdy go nie mam bo wyjechał wiem jakim jest swietnym facetem i jak bardzooo mi go brakuje i jak bardzoo tesknie
__________________
. . . A w oczach odbija się strach . . .
Bo od miłości nie ma odwrotu jest tylko zapomnienie . . .
lady goddess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 10:30   #54
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Pierwszy ostatnim?

Cytat:
Napisane przez lady goddess Pokaż wiadomość
nie jestes sama bo ja mam podobnie TZ jest moim pierwszym powaznym facetem o ktorym mysle ze to jednak tenm jedyny mam jednak male obawy czy za bartdzo si8e nie zapedzam w tym bo jestem mloda w sumie jeszcze ale szczerze mowiac to gdyby mnie poprosił dzis o reke to bym powiedziala tak, !! ale teraz tego nie zrobi bo wyjechał na 3tyg do francji i usycham z tesknoty do niego ((
dasz rade wytrzymac ja wytrzymalam 9 tygodni i jutro juz bede sie widziec z TŻ
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 14:13   #55
lady goddess
Rozeznanie
 
Avatar lady goddess
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z lapka ;)
Wiadomości: 508
Dot.: Pierwszy ostatnim?

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
dasz rade wytrzymac ja wytrzymalam 9 tygodni i jutro juz bede sie widziec z TŻ

Tiaaa jakos to wytrzymam tylko jakim kosztem przecież ja osiwiejee !! hihihi ale Ci zazdroszczę ze Twoj TZ wrocil
__________________
. . . A w oczach odbija się strach . . .
Bo od miłości nie ma odwrotu jest tylko zapomnienie . . .
lady goddess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.