WALKA Z CELLULITEM cz. II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-16, 21:55   #2131
Pani Lennon
Rozeznanie
 
Avatar Pani Lennon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NY, NY
Wiadomości: 781
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Ja się zastanawiam i mam nadzieję, że ktos bedzie w stanie mi pomóc. Ćwiczę od jakis 2 miesięcy. Po miesiącu była poprawa a teraz mam nagle wrazenie, ze cellulit zaczął sie przesuwać i pojawia się tam, gdzie wczesniej był w małej ilości. To możliwe czy ja już szaleję?
Jestem dosc chuda i tłuszcz mam w zasadzie wyłącznie na udach. Przestałam już wierzyć, że się go kiedyś pozbędę.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pani Lennon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 23:07   #2132
Anusia90
Raczkowanie
 
Avatar Anusia90
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Sprawdzam teraz jak skuteczny jest ocet jabłkowy. Jak nie pomoże, to może ALIDYA. Mój lekarz, dr Bohdan Potocki, u którego byłam na osoczu bogatopłytkowym wcześniej polecał. Może obędzie się bez.
Anusia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 13:05   #2133
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Może ktoś mi pomoże? Załączam zdjęcia – zdjęcia masakra. Można by pomyśleć – dziewczyna nie ćwiczy i ma nadwagę.
Ale to nieprawda.
Lubię ruch a od 9 miesięcy jestem na siłowni 5 x w tygodniu – znacznie poprawiłam kondycję - biegi, interwały, brzuszki itd. Odżywiam się regularnie, piję dużo wody, nie jem mięsa (nie lubię). Wyniki analiz mam super, wszystko w normie lub lepiej, wiek metaboliczny dwadzieściatrzy lata a mam 35.. A jednak… sami spójrzcie, moja zmora..
Sylwetkę mam proporcjonalną, choć no na pewno nie fitness i jak widać dużo jest tu pracy. Zastanawiam się nad odchudzaniem, ale czy to cos da? To jest straszny problem dla mnie. Ogólnie jestem ładna, wszyscy uważaja że raczej szczupła ( mam drobne kości i nie widza mnie rozebranej!), jak mam chodzić na basen?
Sprawa pogorszyła w ciągu ostatnich 5 lat kiedy raz mam + 5 kg, raz - 5 kg. Mam tendencje do szybkiego spadku wagi i szybkiego przybierania
niech ktoś napisze słowo otuchy albo cos na zmotywowanie od pracy, pliss
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (34,8 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po1.jpg (33,0 KB, 100 załadowań)
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 10:06   #2134
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Faktycznie widać ze ćwiczysz... A cellulit jest taki jakbyś wogole nie ćwiczyła dziwne to problem hormonów? Zalegającej wody w organizmie? Buc kozę powinnaś cos z tym zrobic pic zielona herbatę lub pokrzywe albo kupić jakieś tabletki które usuwają wodę z organizmu. Ja z własnego doświadczenia wiem ze najlepszy jest rower na cellulit i zmasowany atak innymi środkami (peeling kawowy, body wrapping, masaże, balsamy, herbaty wszystko co znane na cellulit). Ni sie udało raz go pozbyć a miałam tez dość widoczny... Teraz wrócił po zimie ale myśle ze zabije go szybko jeżdżąc właśnie rowerem plus ćwiczę siłowo głowa do góry ja na twoim miejscu dodałabym do aktuwnosci fizycznej pielęgnacje skory jak już pisan na pewno bedzie lepiej i kup cos na pozbycie sie wody z organizmu
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 16:42   #2135
Braunie1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Dzięki za odp.Naprawde uważasz ze widać że ćwiczę?

Walczyłabym z zalegająca wodą ale po analizach okazało się że jest OK, i "niby" mi ona nie zalega. Ja piję bardzo duzo zielonych herbat i czystej wody do 2,5 litra dziennie. Zdjęcia obnażają rzerczywistość.
Po prostu nie wiem, może powinnam drastycznie schudnąć i wtedy to coś zniknie???
Braunie1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 22:58   #2136
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Widac mięsień z tylu i z boku uda. Cellulit to cholerstwo tez sie w gownem mecze teraz po wszczepieniu implantu antykoncepcyjnego całe hormony wywalili w postaci cellulitu od jutra zaczynam redukcje chce schudnąć 4 kg zobaczymy czy wtedy będę miała mniejszy cellulit
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 08:44   #2137
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Ja wczoraj zrobiłam peeling: imbir + cukier + cynamon + kawa lepsze niz te kupne
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 09:07   #2138
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Ahhh kiedyś tez robiłam ale nie peeling tylko maskę pod folie na uda ale cynamon mnie wkurzał bo za bardzo sie rolowal haha... Mi motywacja wzrosła bo dziś obejrzałam sie w lustrze i cellulit mniejszy jupi!!!
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 09:08   #2139
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Cytat:
Napisane przez kalou88 Pokaż wiadomość
Ahhh kiedyś tez robiłam ale nie peeling tylko maskę pod folie na uda ale cynamon mnie wkurzał bo za bardzo sie rolowal haha... Mi motywacja wzrosła bo dziś obejrzałam sie w lustrze i cellulit mniejszy jupi!!!
I powiedz mi jak z tą folią dokładnie robiłąś? Bo dziś z rana o tym myslałam no i czy efekty po tym były
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 09:53   #2140
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Teraz mam specjalne mazidlo z bingo spa do owijania sie folia takie z papryka chili i cynamonem... Nadkładam na pupę i uda zawijam folia spożywcza zakładam leginsy i pod kołdrę na 30-60 minut a wcześniej zabim to kupiłam robiłam sama mieszanki, wystarczy popatrzeć co jest w tych gotowych o samemu wymieszać czyli np.: kawa sypana, cynamon, imbir, niektórzy dają tez jakiś alkohol salicylowy czy jakoś tak... Ja ogólnie robiłam tak brałam kawę sypana zalewałam wrzątkiem zeby zrobiła sie taka ciągają czekałam aż ostygnie dawałam powiedzmy łyżeczkę cynamonu i imbiru, dodawałam oliwkę do dzieci albo oliwę z oliwek, proporcje tak zeby konsystencja była łatwa do nałożenia na ciało no k zapijałam folia... Aha czasem dawałam tez paprykę chilli właśnie ona rozgrzewa. Ogólnie teraz robię zawijanie tak 2 razy w tygodniu jak mam czas, czasem smaruje sie kremem antycellulitowym i zawijam polecam ten sposób walki z celu
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 09:58   #2141
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Kalou a efekty po tym konkretnie były czy tez stosujesz inne 'środki' i nie ejsteś w stanie odpowiedzieć?
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 10:22   #2142
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Ni trudno powodzić bo stosuje to plus peeling kawowy, staram sie dużo poć wody i herbaty zielonej, jem w miarę czysto ni i ćwiczę... Ale sadze ze warto chociażby dla samej skory
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 22:04   #2143
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Witam dziewczyny. Przyłączam się i ja.
Przeleciałam w tym wątku dobrych kilka lat hi hi (czytałam wątek od początku, ale tylko drugą część - zajęło mi to tydzień )ale dowiedziałam się paru ciekawych i istotnych rzeczy. Ty kalou jesteś na tym wątku też ładnych kilka lat i ciągle walczysz- podziwiam
Ja w tym roku postanowiłam wziąć się za moje nogi. Dwa lata temu udało i się pokonać moją wagę, a teraz czas na nogi. Nie jest z nimi chyba najgorzej (jeśli mówić o samym cellu) i prawdopodobnie mam cellulit wodny, więc teoretycznie do walczenia mam lżej. Puki co ćwiczę 5 dni w tygodniu bbl , stosuję serum eveline czerwony (ja je akurat uwielbiam), oprócz tego, jako że mój cell ponoć jest wodny, piję ziółka Figura detox i zieloną herbatę, oraz stosuję detocell aqua. Zamierzam dołączyć do tego masażer i polecany body wrapping z Bingospa (ale to dopiero na drugi tydzień - bo na razie brak kasy) Co ciekawe walczę dopiero półtora tygodnia, a mój małż stwierdził, że schudły mi nogi Dziewczyny piszcie, będziemy się wspierać. Do lata jeszcze mamy chwilę. W grupie zawsze raźniej.
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 22:43   #2144
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
WALKA Z CELLULITEM cz. II

Tez stosuje mazidlo z bingo spa dotrwałam je na aukcji taka wielka pakę... Tez mam wodny i mogę powiedzieć z ręka na sercu ze da sie dziada pokonać wystarczy systematyczność
Malbar podziwiam za wytrwałość w czytaniu!!!

Edytowane przez kalou88
Czas edycji: 2015-04-22 o 23:03
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 11:56   #2145
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

He he he jakoś zleciało, fajnie się czytało i codziennie była motywacja. Dlatego zachęcam do pisania, bo jak się tak poczyta, to samemu ma się później więcej chęci do działania.
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 18:49   #2146
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
WALKA Z CELLULITEM cz. II

No ma wlasnie szykuje sobie peeling kawowy uwielbiam skore po nim miałam sie zawinąć folia dziś ale za leniwa byłam po treningu... Z dzisiejszej walki z cellulitem to jeszcze litr herbaty zielonej
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 19:10   #2147
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Cytat:
Napisane przez kalou88 Pokaż wiadomość
Teraz mam specjalne mazidlo z bingo spa do owijania sie folia takie z papryka chili i cynamonem... Nadkładam na pupę i uda zawijam folia spożywcza zakładam leginsy i pod kołdrę na 30-60 minut a wcześniej zabim to kupiłam robiłam sama mieszanki, wystarczy popatrzeć co jest w tych gotowych o samemu wymieszać czyli np.: kawa sypana, cynamon, imbir, niektórzy dają tez jakiś alkohol salicylowy czy jakoś tak... Ja ogólnie robiłam tak brałam kawę sypana zalewałam wrzątkiem zeby zrobiła sie taka ciągają czekałam aż ostygnie dawałam powiedzmy łyżeczkę cynamonu i imbiru, dodawałam oliwkę do dzieci albo oliwę z oliwek, proporcje tak zeby konsystencja była łatwa do nałożenia na ciało no k zapijałam folia... Aha czasem dawałam tez paprykę chilli właśnie ona rozgrzewa. Ogólnie teraz robię zawijanie tak 2 razy w tygodniu jak mam czas, czasem smaruje sie kremem antycellulitowym i zawijam polecam ten sposób walki z celu
właśnie ja się zastanawialam nad tymi kuracjami z BingoSpa, lecz nie widze żadnego chlodzacego.
Wszelkie mają efekt rozgrzewający, a ja po pierwsze nienawidzę tego efektu, a po drugie mam kruche naczynka na nogach i np.po rozgrzewającym serum z Eveline strasznie popękaly mi naczynka
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 19:29   #2148
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Ja tez mam pękające naczynka ale a zasadzie nie zauważyłam pogorszenia a masuje sie jeszcze bańka
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 19:58   #2149
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
właśnie ja się zastanawialam nad tymi kuracjami z BingoSpa, lecz nie widze żadnego chlodzacego.
Wszelkie mają efekt rozgrzewający, a ja po pierwsze nienawidzę tego efektu, a po drugie mam kruche naczynka na nogach i np.po rozgrzewającym serum z Eveline strasznie popękaly mi naczynka
Jest chłodzący, dlatego ja go odrzuciłam nazywa się to: Spalacz tłuszczu L-karnityna i zielona herbata BingoSpa 500ml, co ciekawe o tym efekcie chłodzącym znalazłam w sklepie naturica, bo ja będę zamawiała w chyba ich firmowym sklepie, chciałam ci znaleźć opis, że jest chłodzący i tam nie pisze, a wiem, że gdzieś czytałam, a pierwsza strona na której szukałam była właśnie naturica, bo tu właśnie dawno dawno temu dziewczyny podawały linka na ich stronę. (podam ci linka, najwyżej mnie zbanują: http://naturica.pl/spalacz-tluszczu )
P.S. Jak któraś chciałaby kod promocyjny, obniżający zakup o 50 zl, przy zakupach za 100 zł w sklepie firmowym, to piszcie. Ja kupiłam taki kod na Allegro, przysłali mi dwa. Jeden ma jakiś numer, więc zachowam go dla siebie, drugi jest przy wyborze przesyłki pocztą i jest bardzo ogólny (i co ważne - działa - sprawdziłam (zawsze można wrzucić produkty do koszyka i sprawdzić czy działa)) Chętnie się podzielę
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.

Edytowane przez malbar
Czas edycji: 2015-04-23 o 20:00
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 20:52   #2150
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Ja jestem szczuplutka i wysoka, a cellulit na nogach i tyłku mam jak 100 kilowa stara baba po 5 ciążach. Jestem skinny fat. 3 lata temu schudłam dość sporo, byłam wychudzona, a potem wróciłam do swojej normalnej wagi i niestety stało się jak się stało. Mam zamiar iść na siłownię i ćwiczyć siłowo, czy to coś pomoże?

Ja niedawno czytałam, że jedna dziewczyna mimo ćwiczeń i super diety nie mogła się tego pozbyć. W końcu do diety dodała ziołowe herbatki typu skrzyp itd, owoce i cellulit zniknął. Ja muszę zacząć pić te ziołowe na trawienie i skrzyp z pokrzywą na włosy, może przy okazji cellulit się zmniejszy. Ja nie wiem co to będzie latem. ugotuję się na śmierć w tych długich porach. A kiedyś miałam takie fajne nogi, biegałam w szortach cały czas. teraz nawet po domu się wstydzę krótkich spodenek sama przed sobą.

Edytowane przez Aredhel125
Czas edycji: 2015-04-23 o 20:57
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 21:08   #2151
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Ja cwicze siłowo także polecam to na cellulit jednak nie zaszkodzi pic herbatę zielona lub pokrzywe... Ja jak mam wolne to zaparzam sobie cały dzbanek zielonej i pije cały dzień haha... No i kiedy tylko mogę masaże szczotka lub bańka. Wydaje mi sie ze jak poćwiczysz to bedzie lepiej bynajmniej ja i siebie tak zauważyłam... Nadal jest trochę na tyłku i z przodu ud ale lepiej kroje
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 21:21   #2152
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Dokładnie. Z wiedzy jaką zebrałam czytając różne fora i artykuły, to przede wszystkim ćwiczenia masaże i zdrowa dieta. Takie ziółka, czy zielona i czerwona herbata dodatkowo pomogą oczyścić ciało z toksyn. Jak dodatkowo dorzucisz jakiś fajny balsam ujędrniający, to na pewno uda ci się uzyskać fajny efekt
Czytając to forum, dowiedziałam się, że takimi sposobami dziewczyny naprawdę uzyskiwały super efekty. Także głowa do góry a d.pa do ćwiczeń
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 12:30   #2153
Sylviette91
Przyczajenie
 
Avatar Sylviette91
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 16
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Dziewczyny, przyłączam się do walki! Jestem w miarę szczupłą dziewczyną, przy wzroście 170 cm ważę 58 kg, ale mam duży problem z cellulitem, jest widoczny kiedy chodzę, nie znoszę go, przez to i przez żyłki wstydzę się chodzić w szortach latem...

Od pewnego czasu prowadzę z przymusu siedzący tryb życia - praca przy komputerze. Ale walkę rozpoczęłam na jakieś 3 tygodnie temu, odstawiłam gazowane napoje, słodycze i wszelkie instanty, kawy nie piję. Za to piję więcej zielonej herbaty i wody, próbuję jeść więcej warzyw.
Co drugi dzień robię 80 przysiadów, 100 brzuszków i kilka ćwiczeń, które zmieniam plus do tego trening z mel b. Ćwiczenia trwają razem 40 minut dziennie. Co drugi dzień kiedy nie ćwiczę idę na 1,5godzinny szybki spacer z psem, połączony z zabawami z nim. Dzięki temu schudłam od początku kwietnia 2 kg i zamierzam jeszcze 3, do tego załapać znów formę i walczyć z cellulitem.
Do takiego mojego programu dodaję masaże z oliwką. Minimalne efekty powoli zaczynam widzieć, choć wiem, że do końca długa droga, ale do lipca mamy czas. Ahhh rozpisałam się.. Pozdrawiam!
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie!

60 -> 59 -> 58 -> 57 -> 56 -> 55

Edytowane przez Sylviette91
Czas edycji: 2015-04-26 o 12:31
Sylviette91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 22:59   #2154
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Hej witam na wątku. Razem zawsze raźniej.
Co tu tak cicho ? Żadna oprócz nas nie ma cellulitu, czy darowałyście sobie walkę z tym ustrojstwem
Ja zamówiłam sobie te kosmetyki do body wrappingu z bingospa. Czekam na dostawę. Już jestem ciekawa co to będzie
A puki co, to ćwiczę sumiennie, peelingi kawowe, smarowanko serum i dodatkowo masaż antycell. Mam wrażenie, że nogi się troszkę ujędrniły, ale nadal widzę fale...
Cóż walczymy dalej.
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 23:31   #2155
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja jestem szczuplutka i wysoka, a cellulit na nogach i tyłku mam jak 100 kilowa stara baba po 5 ciążach. Jestem skinny fat. 3 lata temu schudłam dość sporo, byłam wychudzona, a potem wróciłam do swojej normalnej wagi i niestety stało się jak się stało. Mam zamiar iść na siłownię i ćwiczyć siłowo, czy to coś pomoże?
Pomoże. Najlepsze: przysiady z obciążeniem na maszynach oporowych, przysiady ze sztangą, joga- ćwiczenia rozciągające
W domu można robić swing z kettlebell ( ja tak teraz robię)
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 00:25   #2156
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Tiaaaaaa
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 08:14   #2157
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Od dzisiaj walczę z Wami Macie jakieś sprawdzone sposoby?
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 10:12   #2158
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Od dzisiaj walczę z Wami Macie jakieś sprawdzone sposoby?
Fajnie, że się przyłączasz. Sprawdzone sposoby - no cóż - to wcale nie jest takie proste. Wszystko zależy z jakim cellulitem się zmagasz, tłuszczowy, wodny, mieszany, co jest jego przyczyną, jak duży jest "ten problem" znaczy w jakim stadium i ogólnie jaki jest twój organizm. Jednym przychodzi walka łatwiej inni mają bardzo trudno. Musisz sama popróbować, co na ciebie podziała. W moim wcześniejszym poście napisałam podstawy: ćwiczenia (no i tu różnie, jedni polecają bieganie, rower inni ćwiczenia siłowe, inni basen - ale grunt, żeby się w ogóle zacząć ruszać ) dieta (przede wszystkim ograniczyć cukier i tłuszcze, a zjadać więcej warzyw i owoców), masaże, balsamy antycellulitowe i przede wszystkim pić dużo wody (herbaty zielona i czerwona też pomagają). Jeśli o czymś zapomniałam, lub napisałam coś nie tak, to proszę mnie poprawić
Ja czekam na paczuszkę z BingoSpa ma przyjść dzisiaj. W weekend będę się "wypalać" a właściwie mój cellulit pod folią
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 10:16   #2159
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Cytat:
Napisane przez malbar Pokaż wiadomość
Fajnie, że się przyłączasz. Sprawdzone sposoby - no cóż - to wcale nie jest takie proste. Wszystko zależy z jakim cellulitem się zmagasz, tłuszczowy, wodny, mieszany, co jest jego przyczyną, jak duży jest "ten problem" znaczy w jakim stadium i ogólnie jaki jest twój organizm. Jednym przychodzi walka łatwiej inni mają bardzo trudno. Musisz sama popróbować, co na ciebie podziała. W moim wcześniejszym poście napisałam podstawy: ćwiczenia (no i tu różnie, jedni polecają bieganie, rower inni ćwiczenia siłowe, inni basen - ale grunt, żeby się w ogóle zacząć ruszać ) dieta (przede wszystkim ograniczyć cukier i tłuszcze, a zjadać więcej warzyw i owoców), masaże, balsamy antycellulitowe i przede wszystkim pić dużo wody (herbaty zielona i czerwona też pomagają). Jeśli o czymś zapomniałam, lub napisałam coś nie tak, to proszę mnie poprawić
Ja czekam na paczuszkę z BingoSpa ma przyjść dzisiaj. W weekend będę się "wypalać" a właściwie mój cellulit pod folią
Dziękuję za odpowiedź Mam bańki chińskie i oliwkę do masażu, więc chyba zacznę je stosować. Oprócz tego używam zwykłych balsamów, bo mam bardzo suchą skórę (zmagam się z niedoczynnością tarczycy). Używam Emolium i Palmers. Kilka razy w tygodniu robię też peeling Lirene z użyciem szczotki z Rossmanna. Zacznę więcej pić
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 10:47   #2160
kalou88
Rozeznanie
 
Avatar kalou88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 582
Dot.: WALKA Z CELLULITEM cz. II

Malbar a co dokładnie zamówiłas z bingo? Mi sie powoli kończy moj spalacz haha i czaję sie na nowy ale na pewno nie ten sam ten jest zbyt agresywny ile razy po spłukaniu go, po kąpieli itd wieczorem gdy ściągałam soczewki oczy paliły ogniem od tego właśnie kosmetyku jest bardzo silny dziś właśnie mam chwile wiec pozaeijam sie susse witam w walce , spróbuj tez peeling kawowy
kalou88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 08:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.