Schudnij z Jillian Michaels - część IV - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-22, 16:27   #2581
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
na YT BodyShreda jeszcze nie ma. Na chomikuj tu: http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/roxyrox/Jillian+Michaels/Bodyshred

albo kilka stron wcześniej dziewczyny podawały link na rosyjską stronę, gdzie są wszystkie treningi Jill. Mam stamtąd Killer Body (jak ściągałam, to jeszcze na chomikuj nie było)
Dzięki
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 16:34   #2582
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

dziewczyny które już ćwiczą Body Shred - jest jakaś rozpiska do tego?
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 16:37   #2583
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;5113807 3]dziewczyny które już ćwiczą Body Shred - jest jakaś rozpiska do tego?[/QUOTE]
Od tego jest post nr 1 na początku tego watku.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 16:39   #2584
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Od tego jest post nr 1 na początku tego watku.

i to nawet mój..
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 16:41   #2585
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;5113813 8]i to nawet mój.. [/QUOTE]

Słucham? Nie rozumiem?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 16:42   #2586
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Słucham? Nie rozumiem?
jestem autorką większej części tego posta dawno nie zaglądałam do wątku JM i nie wiedziałam że go kopiujecie i że nadal obowiązuje jako rozpiska
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 16:45   #2587
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;5113818 3]jestem autorką większej części tego posta dawno nie zaglądałam do wątku JM i nie wiedziałam że go kopiujecie i że nadal obowiązuje jako rozpiska[/QUOTE]

Aaa ale podopisywałam sporo Dużo Dziewczyn chciało, zeby na bieząco były uzupełniane info nt treningów Jill z krótką adnotacją co i jak Bo prawda, ze nie zawsze jest gdzieś instrukcja z tym co sie sciąga A taki post ułatwia sprawę Z tym ze mało kto wie, ze coś takiego jest
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-04-22 o 16:49
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 16:50   #2588
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aaa tak, połowy chyba Podopisywałam sporo Dużo Dziewczyn chciało, zeby na bieząco były uzupełniane info nt treningów Jill z krótką adnotacją co i jak Bo prawda, ze nie zawsze jest gdzieś instrukcja z tym co sie sciąga A taki post ułatwia sprawę Z tym ze mało kto wie, ze coś takiego jest

to jeszcze mozecie sobie dorzucić rozpiskę do Killer Body bo chyba już się pojawiła.
A ja się żegnam i wracam do JM
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 16:51   #2589
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;5113807 3]dziewczyny które już ćwiczą Body Shred - jest jakaś rozpiska do tego?[/QUOTE]

w sensie kalendarz? z rosyjskiej stronki masz tu, ostatni dzień rest http://vk.com/doc-35185575_378206009
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 18:44   #2590
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

dziewczyny a czy w wachlarzu Jillian jest cos typowo na brzuch i coś co nie trwałoby pół godziny i więcej?

chodzi mi o to, że wiosna przyszła, ja wylazłam na dwór i jeżdże rowerem, troche biegam... generalnie same aeroby, a brzuch du.pa.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 12:24   #2591
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy w wachlarzu Jillian jest cos typowo na brzuch i coś co nie trwałoby pół godziny i więcej?

chodzi mi o to, że wiosna przyszła, ja wylazłam na dwór i jeżdże rowerem, troche biegam... generalnie same aeroby, a brzuch du.pa.
u Jillian większość treningów trwa pół godziny, na początku tego wątku jest opis wszystkich programów. Na brzuch ma Killer abs i 6 six pack.

Ja ćwiczę dalej Killer Body, ale mi jest mało. Nie wiem czy nie zacząć ćwiczyć znów jakieś jej stare programu.
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 15:49   #2592
dorota_en
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Dziewczyny, widzę że jesteście niezmordowane! Dziś 16 dzień 30 Day Shred i mam nadzieję dotrwać do końca spokojnie - póki co na to się zapowiada. Trzymajcie kciuki za leniucha ćwiczeniowego!
dorota_en jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 10:20   #2593
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez dorota_en Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzę że jesteście niezmordowane! Dziś 16 dzień 30 Day Shred i mam nadzieję dotrwać do końca spokojnie - póki co na to się zapowiada. Trzymajcie kciuki za leniucha ćwiczeniowego!
Hahaha! Jak czytam ile ćwiczy Corii, to ona na pewno jest niezmordowana Jestem po Killer Core i dalej uważam, że jest bardzo ciężki. Chociaż może jak byłabym już po Body Revolution, to byłoby mi łatwiej
a tak to wysisk na maxa
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 14:23   #2594
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
Hahaha! Jak czytam ile ćwiczy Corii, to ona na pewno jest niezmordowana Jestem po Killer Core i dalej uważam, że jest bardzo ciężki. Chociaż może jak byłabym już po Body Revolution, to byłoby mi łatwiej
a tak to wysisk na maxa
a bo ja już troszkę kondycję wyrobiłam, to mnie nie tak łatwo zmęczyć
Killer Core jest dla mnie mało morderczy, dzisiaj robiłam i dołozyłam po nim six packa level 1 poziom zaawansowany, a może jeszcze pójde pobiegać wieczorem, nie wiem, bo wczoraj zrobiłam 12 km w godzinę, we wtorek półmaraton - nei chce się przeszarżować, bo organizm sie przyzwyczai a potem będzie chciał wiecje i wiecej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 17:24   #2595
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
a bo ja już troszkę kondycję wyrobiłam, to mnie nie tak łatwo zmęczyć
Killer Core jest dla mnie mało morderczy, dzisiaj robiłam i dołozyłam po nim six packa level 1 poziom zaawansowany, a może jeszcze pójde pobiegać wieczorem, nie wiem, bo wczoraj zrobiłam 12 km w godzinę, we wtorek półmaraton - nei chce się przeszarżować, bo organizm sie przyzwyczai a potem będzie chciał wiecje i wiecej
heh, ja to pewnie i 1 km nie przebiegnę
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 17:42   #2596
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
heh, ja to pewnie i 1 km nie przebiegnę
A czemu tak myślisz? Ja zaczynałam od 6 km bodajże, po 3 miesiacach ćwiczeń wiec w sumie rzut na głeboka wodę był
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 19:23   #2597
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A czemu tak myślisz? Ja zaczynałam od 6 km bodajże, po 3 miesiacach ćwiczeń wiec w sumie rzut na głeboka wodę był
bo widzę w jakiej kondycji jestem. kiedyś biegałam i to dużo, ale od tamtej pory minęło prawie 5 lat. w maju mam zamiar zacząć biegać, ale nie wiem co z tego wyjdzie
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 19:31   #2598
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
bo widzę w jakiej kondycji jestem. kiedyś biegałam i to dużo, ale od tamtej pory minęło prawie 5 lat. w maju mam zamiar zacząć biegać, ale nie wiem co z tego wyjdzie
Ale kondycję się budje stopniowo. Ja wcześniej nigdy nie biegałam, wiec zaczynałam od zera i to ostro, ale gdyby nie ćwiczenia wczesniej, to wątpię abym przebiegła choć 1 km. Z drugiej strony ćwiczenia, a bieganie to zupełnie co innego, niemniej można sobie workoutami wyrobić jaką taka kondycję pod podstawy bieganiowe
Lepiej się nie nastawiac negatywnie, byc moze wrocisz do biegania regularnego i będziesz znowu dużo biegac, jak keidyś A powiedz mi, ile biegałas kiedyś? W sensie jakie dystanse i jak czesto?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 20:18   #2599
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale kondycję się budje stopniowo. Ja wcześniej nigdy nie biegałam, wiec zaczynałam od zera i to ostro, ale gdyby nie ćwiczenia wczesniej, to wątpię abym przebiegła choć 1 km. Z drugiej strony ćwiczenia, a bieganie to zupełnie co innego, niemniej można sobie workoutami wyrobić jaką taka kondycję pod podstawy bieganiowe
Lepiej się nie nastawiac negatywnie, byc moze wrocisz do biegania regularnego i będziesz znowu dużo biegac, jak keidyś A powiedz mi, ile biegałas kiedyś? W sensie jakie dystanse i jak czesto?
zazwyczaj 8 (dokładnie 7,8 km) lub 10,4. 2 tygodnie temu chodziłam już w okolicach domu i patrzyłam gdzie można biegać. niestety trochę się wstydzę swego wyglądu przy bieganiu i lubię biegać albo z samego ranka albo wieczorem kiedy mnie nikt nie widzi. ale teraz mam problem, bo mieszkam w samym centrum i wieczorem w okolicach dużo turystów, więc zostaje mi 6-7 nad ranem do biegania dlatego napisałam, że nie wiem czy z tego biegania coś wyjdzie.
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-25, 20:23   #2600
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
zazwyczaj 8 (dokładnie 7,8 km) lub 10,4. 2 tygodnie temu chodziłam już w okolicach domu i patrzyłam gdzie można biegać. niestety trochę się wstydzę swego wyglądu przy bieganiu i lubię biegać albo z samego ranka albo wieczorem kiedy mnie nikt nie widzi. ale teraz mam problem, bo mieszkam w samym centrum i wieczorem w okolicach dużo turystów, więc zostaje mi 6-7 nad ranem do biegania dlatego napisałam, że nie wiem czy z tego biegania coś wyjdzie.
No to całkiem dobrze Ci szło. Weź, prosze Cię. Nie ma co się wstydzić. Wychodzisz, biegasz dla siebie i masz gdzieś, to co ewentualnie inni se myślą. Ja nigdy nie oceniam zadnych ludzi biegajacych. Jedyne co czasem sobie pomyslę, to jaki dystans i czas mają i tyle.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 09:45   #2601
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to całkiem dobrze Ci szło. Weź, prosze Cię. Nie ma co się wstydzić. Wychodzisz, biegasz dla siebie i masz gdzieś, to co ewentualnie inni se myślą. Ja nigdy nie oceniam zadnych ludzi biegajacych. Jedyne co czasem sobie pomyslę, to jaki dystans i czas mają i tyle.
no, niestety, tego nie zmienię. z drugiej strony ja będę biegała z samego ranka, to będę miała więcej czasu dla siebie potem. bo teraz wstaję zazwyczaj po 7, robię sobie i TŻ śniadanie, a potem siedzę przed komputerem do 10 i nic nie robię
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 10:35   #2602
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to całkiem dobrze Ci szło. Weź, prosze Cię. Nie ma co się wstydzić. Wychodzisz, biegasz dla siebie i masz gdzieś, to co ewentualnie inni se myślą. Ja nigdy nie oceniam zadnych ludzi biegajacych. Jedyne co czasem sobie pomyslę, to jaki dystans i czas mają i tyle.
ja tam jak ktos biegnie to mam ochotę mu jeszcze przyklasnąć, że mu się chce i w ogóle wydaje mi się, że każdy (oprócz mnie rzecz jasna ) wyglada super profesjonalnie jak biegnie, tylko ja wygladam jak zasapany pies ze spuszczonym jęzorem
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 10:40   #2603
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
ja tam jak ktos biegnie to mam ochotę mu jeszcze przyklasnąć, że mu się chce i w ogóle wydaje mi się, że każdy (oprócz mnie rzecz jasna ) wyglada super profesjonalnie jak biegnie, tylko ja wygladam jak zasapany pies ze spuszczonym jęzorem
Ha ha, ja tak samo mysle o sobie jak biegam To teraz łatwo się domyslic, ze wiekszosc co biega tak samo mysli o sobie, idąc tym tropem, nie am czym sie przejmowąc, tylko trzeba robic swoje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 11:37   #2604
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
ja tam jak ktos biegnie to mam ochotę mu jeszcze przyklasnąć, że mu się chce i w ogóle wydaje mi się, że każdy (oprócz mnie rzecz jasna ) wyglada super profesjonalnie jak biegnie, tylko ja wygladam jak zasapany pies ze spuszczonym jęzorem
ja, niestety, nie przesadzam z tym jak brzydko wyglądam kiedy biegam, bo widziałam siebie w lustrze po powrocie z biegania do tego zawsze robię sobie na głowie nie wiadomo co, bo nawet zwykły kucyk przeszkadza mi w bieganiu i taka fryzura nawet tż zawsze śmieszy
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 11:53   #2605
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
ja, niestety, nie przesadzam z tym jak brzydko wyglądam kiedy biegam, bo widziałam siebie w lustrze po powrocie z biegania do tego zawsze robię sobie na głowie nie wiadomo co, bo nawet zwykły kucyk przeszkadza mi w bieganiu i taka fryzura nawet tż zawsze śmieszy
Bieganie to nie wybieg mody i nie bedziemy na nim powalac. Nie łudźmy się, biega sie dla kondycji i dla zdrowia, a nie żeby wyglądać w trasie, jak w jakiejs reklamie. I watpię aby potencjalni przechodnie zastanawiali się i przygladali jakos szczególnie biegaczom
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 15:46   #2606
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bieganie to nie wybieg mody i nie bedziemy na nim powalac. Nie łudźmy się, biega sie dla kondycji i dla zdrowia, a nie żeby wyglądać w trasie, jak w jakiejs reklamie. I watpię aby potencjalni przechodnie zastanawiali się i przygladali jakos szczególnie biegaczom
zgadzam się z tobą w całości. sama kiedy widzę biegaczy, nawet nie zwracam uwagi jak wyglądają, a dla swego komfortu psychicznego wolę biegać kiedy mnie nikt nie widzi. nawet ćwicząc w domu wolę, żeby mnie nikt nie widział i robię to kiedy narzeczony jest w pracy albo śpi
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 19:08   #2607
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez zaksy Pokaż wiadomość
zgadzam się z tobą w całości. sama kiedy widzę biegaczy, nawet nie zwracam uwagi jak wyglądają, a dla swego komfortu psychicznego wolę biegać kiedy mnie nikt nie widzi. nawet ćwicząc w domu wolę, żeby mnie nikt nie widział i robię to kiedy narzeczony jest w pracy albo śpi
No jak tak masz i w ten sposób lepiej Ci sie biega, to takie Twoje prawo
Mnie deczko wstyd było na poczatku, jak po kilkudziesieciu kilometrach mam mokre od potu spodnie w okolicach majtek bo wygląda to jakbym sie zsikałą No ale machnełam nad tym reką Teraz będize sie biegac w krótkich gaciach,a te mam podwójne i nie widac upocenia sie w tych miejscach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 20:48   #2608
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No jak tak masz i w ten sposób lepiej Ci sie biega, to takie Twoje prawo
Mnie deczko wstyd było na poczatku, jak po kilkudziesieciu kilometrach mam mokre od potu spodnie w okolicach majtek bo wygląda to jakbym sie zsikałą No ale machnełam nad tym reką Teraz będize sie biegac w krótkich gaciach,a te mam podwójne i nie widac upocenia sie w tych miejscach
Cos czuje ze z twoja zelazna kondycja biegniesz tak szybko, ze nawet nikt nie zauwazy
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 20:54   #2609
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Cos czuje ze z twoja zelazna kondycja biegniesz tak szybko, ze nawet nikt nie zauwazy
Oj, nie wiem, bo złapałam już spojrzenia kilku osób na tym miejscu
Ale mam to gdzies, człek biega, to sie poci, jak kogoś pot razi w tym miejscu, to nie musi sie gapić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 09:44   #2610
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Dziś zrobiłam pierwszy dzień Bodyshred i ledwo żyję, Body revolution był dla mnie dużo łatwiejszy
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 11:51:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.