Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-27, 17:44   #1261
lekkaatletka
Zadomowienie
 
Avatar lekkaatletka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

u nas jedno bioderko dysplatyczne, mamy zalecone ćwiczenia i kontrolę za miesiąc

Edytowane przez lekkaatletka
Czas edycji: 2015-04-27 o 17:45
lekkaatletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 17:47   #1262
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
Mój to jest na polu praktycznie cały dzien, wiadomo z przerwami na karmienie i przewijanie ale wystawiam go na tarasie i śpi jak suseł
Zazdraszczam tarasu,super opcja,my dzis wracalismy ze spaceru na syrenie,taka młoda glodna była.

Sonia, pamietaj zeby tuz po CC przez te kilka dni przynajmniej jak najmniej dzwigac,najlepiej jakby Mikołaja ktos Ci do karmienia,przewijania podawal. Ja 2go dnia w szpitalu sama bylam i sama corke podnosilam,przewijalam itp. I chyba dlatego gorzej mi sie rana goi...
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 17:59   #1263
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Właśnie. Nawet o tym nie pomyślałam. Ale już sobie wyobrażam ten ukrop. No cóż. Wtedy Maluszek będzie spal chyba w samej pieluszce no bo jak inaczej? Przecież nie da się wyziebic mieszkania tak o... :-/
Moze nie w pieluszce ale w bodziakach na pewno bedzie co chwile placz w upaly.

Michas obudzil się o 18 wiec zaraz do kapieli, nakarmiony zarloczek i juz spi...
Zastanawiam sie czy takie dziecko można nauczyc regularnosci czy trzeba dostosować sie do niego?

I kurcze maly ma ciagle ropke w oczkach, nie wiem czy nie będziemy musieli isc do lekarza. Dzis rano az widzialam ze oczka nie moze otworzyc bo jakby sklejone az
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:15   #1264
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;51196502]Zazdraszczam tarasu,super opcja,my dzis wracalismy ze spaceru na syrenie,taka młoda glodna była.

Sonia, pamietaj zeby tuz po CC przez te kilka dni przynajmniej jak najmniej dzwigac,najlepiej jakby Mikołaja ktos Ci do karmienia,przewijania podawal. Ja 2go dnia w szpitalu sama bylam i sama corke podnosilam,przewijalam itp. I chyba dlatego gorzej mi sie rana goi...[/QUOTE]

Ja tez sama nosilam i to dużo bo plakal i mi sie dobrze goi.





Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Moze nie w pieluszce ale w bodziakach na pewno bedzie co chwile placz w upaly.

Michas obudzil się o 18 wiec zaraz do kapieli, nakarmiony zarloczek i juz spi...
Zastanawiam sie czy takie dziecko można nauczyc regularnosci czy trzeba dostosować sie do niego?

I kurcze maly ma ciagle ropke w oczkach, nie wiem czy nie będziemy musieli isc do lekarza. Dzis rano az widzialam ze oczka nie moze otworzyc bo jakby sklejone az
Moze zatkany kanalik lzowy ma :-(
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:20   #1265
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Moze nie w pieluszce ale w bodziakach na pewno bedzie co chwile placz w upaly.

Michas obudzil się o 18 wiec zaraz do kapieli, nakarmiony zarloczek i juz spi...
Zastanawiam sie czy takie dziecko można nauczyc regularnosci czy trzeba dostosować sie do niego?

I kurcze maly ma ciagle ropke w oczkach, nie wiem czy nie będziemy musieli isc do lekarza. Dzis rano az widzialam ze oczka nie moze otworzyc bo jakby sklejone az
U mnie też tak. Prawe oczko ma caky czas takie z ropka jakby i tez nie to niepokoi. Póki co przemywam gazikiem z solą fiz. Ale jak chwile tylko poplacze albo tak pomarudzi to zaraz się ropka pojawia :-( a z ta regularnościa to wydaje mi się ze można nauczyć jakiegoś schematu się chyba to trochę czasu musi minąć. Trzeba konsekwentnie robić rutynowo pewne rzeczy i napewno się dziec przyzwyczai tyle ze trzeba cierpliwości -przynajmniej tak sobie to tłumacze
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:22   #1266
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Dokladnie tak samo jest u mnie. Jak tylko jest słońce to zaraz w pokoju mam 25-26 st i pomimo zaciągniętych rolet taka jest temp i nic nie jestem w stanie zrobić...

U mnie to samo - gorąco strasznie, akurat u małej i w kuchni.

Cytat:
Napisane przez Koperco Pokaż wiadomość
oho zaczyna padać..

A co z tą karuzleką? jaką mam kupić?!

Ja mam Tiny love rosnij z muzyka rozową, też sponsorowana jeszcze niewiem jak działa, przed sekundą baterie kupiłam.
Byłam w Pepco, Tesco i Rossmanie. Trochę zeszło i jak wróciłam to malutka pakała. Mąż od 10 min dzwonił, a ja sobie hasałam z wyciszonym telefonem hehe Podłączyłam do cyca i wszystkie problemy znikły Mąż 2 razy ją przebierał i kupę przymusowo musiał przebrać, bardzo dobrze
Kupiłam ten krem Bb z Maybelline co polecałyście chciałam jeszcze korektor, ale z mojego koloru był ostatni i to rozdziubany jakiś
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:27   #1267
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
U mnie to samo - gorąco strasznie, akurat u małej i w kuchni.




Ja mam Tiny love rosnij z muzyka rozową, też sponsorowana jeszcze niewiem jak działa, przed sekundą baterie kupiłam.
Byłam w Pepco, Tesco i Rossmanie. Trochę zeszło i jak wróciłam to malutka pakała. Mąż od 10 min dzwonił, a ja sobie hasałam z wyciszonym telefonem hehe Podłączyłam do cyca i wszystkie problemy znikły Mąż 2 razy ją przebierał i kupę przymusowo musiał przebrać, bardzo dobrze
Kupiłam ten krem Bb z Maybelline co polecałyście chciałam jeszcze korektor, ale z mojego koloru był ostatni i to rozdziubany jakiś
Sama bym poszła sobie na zakupy.. :-( a tu nie mam jak za bardzo😢 ale czuje ze juz tego potrzebuje :-/ 😤 ale za to sobie odbije bo w środę ide rzeski naprawić wiec troszkę mi ulzy 😄
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 18:32   #1268
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;51196502]Zazdraszczam tarasu,super opcja,my dzis wracalismy ze spaceru na syrenie,taka młoda glodna była.

Sonia, pamietaj zeby tuz po CC przez te kilka dni przynajmniej jak najmniej dzwigac,najlepiej jakby Mikołaja ktos Ci do karmienia,przewijania podawal. Ja 2go dnia w szpitalu sama bylam i sama corke podnosilam,przewijalam itp. I chyba dlatego gorzej mi sie rana goi...[/QUOTE]

Ja podnosiłam synka i się nie oszczędzałam bo 3 dni po cc zostałam z nim sama wiec to jak sie goi na pewno od tego nie zależy




Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
u nas jedno bioderko dysplatyczne, mamy zalecone ćwiczenia i kontrolę za miesiąc

Będzie dobrze. Ćwiczenia na pewno pomogą. Nam ortopeda mówił żeby często kłaść na brzuszek




Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Moze nie w pieluszce ale w bodziakach na pewno bedzie co chwile placz w upaly.

Michas obudzil się o 18 wiec zaraz do kapieli, nakarmiony zarloczek i juz spi...
Zastanawiam sie czy takie dziecko można nauczyc regularnosci czy trzeba dostosować sie do niego?

I kurcze maly ma ciagle ropke w oczkach, nie wiem czy nie będziemy musieli isc do lekarza. Dzis rano az widzialam ze oczka nie moze otworzyc bo jakby sklejone az
Moj starszy synek byl regularny. Nie jadł częściej niż co 3 godz. Wiedzialam że jak płacze wcześniej to prawie na 100% nie z powodu głodu. Wtedy bylam świeżo po przeczytaniu języka niemowląt Tracy Hogg i może łatwiej mi bylo go uregulować

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Sama bym poszła sobie na zakupy.. :-( a tu nie mam jak za bardzo😢 ale czuje ze juz tego potrzebuje :-/ 😤 ale za to sobie odbije bo w środę ide rzeski naprawić wiec troszkę mi ulzy 😄
A dlaczego nie możesz pójść ns zakupy?

Co do ropiejacego oczka to lepiej pokazać lekarzowi. Starszy synek dostał na to kropelki
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:32   #1269
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ja podnosiłam synka i się nie oszczędzałam bo 3 dni po cc zostałam z nim sama wiec to hak sie goi na pewno od tego nie zależy







Będzie dobrze. Ćwiczenia na pewno pomogą. Nam ortopeda mówił żeby często kłaść na brzuszek






Moj starszy synek byl regularny. Nie jadł częściej niż co 3 godz. Wiedzialam że jak płacze wcześniej to prawie na 100% nie z powodu głodu. Wtedy bylam świeżo po przeczytaniu języka niemowląt Tracy Hogg i może łatwiej mi bylo go uregulować
Mam właśnie ta książkę ale jeszcze się za nią nie wzięłam i nie wiem czy będę mieć na to czas. Mialam czytać w ciąży to tak mi zeszło ...ze nie przeczytałam :-( 😟
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:34   #1270
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Mam właśnie ta książkę ale jeszcze się za nią nie wzięłam i nie wiem czy będę mieć na to czas. Mialam czytać w ciąży to tak mi zeszło ...ze nie przeczytałam :-( 😟
Ja miałam drugi raz przeczytać i też się za to nie wzięłam :/
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:35   #1271
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Moze zatkany kanalik lzowy ma :-(
Dzwonilam do poloznej i mowila ze nie bo wtedy w rogu byloby wrecz tak jakby spuchniecie z ropka. W srode do nas przyjedzie to popatrzy co tam.

Domima tez przemywam sola.
Kiedys zawsze mi sie wydawalo ze inni wyolbrzymiaja ledwo cos u dziecka a teraz mnie tez serducho boli nawet jak rope w oczku widze :p


Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
U mnie to samo - gorąco strasznie, akurat u małej i w kuchni.




Ja mam Tiny love rosnij z muzyka rozową, też sponsorowana jeszcze niewiem jak działa, przed sekundą baterie kupiłam.
Byłam w Pepco, Tesco i Rossmanie. Trochę zeszło i jak wróciłam to malutka pakała. Mąż od 10 min dzwonił, a ja sobie hasałam z wyciszonym telefonem hehe Podłączyłam do cyca i wszystkie problemy znikły Mąż 2 razy ją przebierał i kupę przymusowo musiał przebrać, bardzo dobrze
Kupiłam ten krem Bb z Maybelline co polecałyście chciałam jeszcze korektor, ale z mojego koloru był ostatni i to rozdziubany jakiś
Tez zajrzałam dzis do ross i sie zdziwilam ze jeszcze tyle rzeczy jest. Bylam pewna ze koniec promocji to moze beda czystki. Kupilam sobie rozświetlacz z wibo za zawrotne 4,80 :p
Najważniejsze ze maz dal rade
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 18:36   #1272
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Dostawy mają więc uzupełniających braki
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:37   #1273
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ja podnosiłam synka i się nie oszczędzałam bo 3 dni po cc zostałam z nim sama wiec to jak sie goi na pewno od tego nie zależy







Będzie dobrze. Ćwiczenia na pewno pomogą. Nam ortopeda mówił żeby często kłaść na brzuszek






Moj starszy synek byl regularny. Nie jadł częściej niż co 3 godz. Wiedzialam że jak płacze wcześniej to prawie na 100% nie z powodu głodu. Wtedy bylam świeżo po przeczytaniu języka niemowląt Tracy Hogg i może łatwiej mi bylo go uregulować

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------



A dlaczego nie możesz pójść ns zakupy?

Co do ropiejacego oczka to lepiej pokazać lekarzowi. Starszy synek dostał na to kropelki
Tak też zrobię z tym oczkiem ze zapytam lekarza a wcześniej będzie u mnie położna to ja też pomecze.. zobaczymy co powie. No nie mogę sobie jechać gdzieś do jakiejś galerii na dłużej bo boje się ze jak się Młody rozwyje to mąż go nie uspokoi - jedynym lekarstwem na ten ryk jest cyc ale od razu dwa- jeden po drugim he he wiec mąż tez się tym denerwuje -dlatego nie mogę tak go zostawić na dłużej... ale godzinkę czy półtorej to myślę ze da rade 😍
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:37   #1274
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Tak też zrobię z tym oczkiem ze zapytam lekarza a wcześniej będzie u mnie położna to ja też pomecze.. zobaczymy co powie. No nie mogę sobie jechać gdzieś do jakiejś galerii na dłużej bo boje się ze jak się Młody rozwyje to mąż go nie uspokoi - jedynym lekarstwem na ten ryk jest cyc ale od razu dwa- jeden po drugim he he wiec mąż tez się tym denerwuje -dlatego nie mogę tak go zostawić na dłużej... ale godzinkę czy półtorej to myślę ze da rade 😍
To weź Malego ze sobą
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:40   #1275
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
U nas ok. Nic nie trzeba robić. Konttol za 2 m-ce. Macie jakies zalecenia? Gdzie byliście? My na Sienkiewicza

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Ja poczekam jeszcze 2 tyg.i biorę się za brzuszki

Jak nosimy to rozkladac jego nozki szeroko. Tez kontrola za 2 m-ce.
Bylismy na Fabrycznej, to ta placowke masz na mysli? Mi sie tam podobalo.


Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
u nas jedno bioderko dysplatyczne, mamy zalecone ćwiczenia i kontrolę za miesiąc
A jakie macie cwiczenia zalecone?
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:43   #1276
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
To weź Malego ze sobą
Jeszcze za mały. Ma skończone 10 dni to chyba za mało na gonienie po galeriach... chcąc nie chcąc trzeba trochę jeszcze poczekać...
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:44   #1277
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Jak nosimy to rozkladac jego nozki szeroko. Tez kontrola za 2 m-ce.
Bylismy na Fabrycznej, to ta placowke masz na mysli? Mi sie tam podobalo.




A jakie macie cwiczenia zalecone?
Fabryczna znam. Bylismy tam u 2 lekarzy ze starszym.
Bioderka kontrolujemy w Primamed na Sienkiewicza
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:46   #1278
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Mam właśnie ta książkę ale jeszcze się za nią nie wzięłam i nie wiem czy będę mieć na to czas. Mialam czytać w ciąży to tak mi zeszło ...ze nie przeczytałam :-( 😟
Czytalam ta książkę i powiedzmy ze w pewnym momencie mialam wrazenie ze cala jej tresc moglaby sie zawrzec na duzo mniejszej ilosci stron. Poza tym jednak praktyka a teoria to 2rozne rzeczy
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:47   #1279
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Jeszcze za mały. Ma skończone 10 dni to chyba za mało na gonienie po galeriach... chcąc nie chcąc trzeba trochę jeszcze poczekać...
Z pierwszym nie chodziłam po sklepach min.2 m-ce a teraz szybko się z domu wyrwalam, chyba po niecałych 2 tyg.
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 18:53   #1280
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

No dziewczyny co ja się dziś dowiedziałam byłam odebrać wypis ze szpitala a tam "naciecie i szycie krocza, obustronne pękniecie szyjki macicy, lewostronne pękniecie pochwy i ja się dziwię, że tak cierpie, myślałam ze zostałam tylko nacięta a tu widać, ze podobno nieźle popękałam eh...
USC załatwione, nazwisko nadane, pesel jest, meldunek też potem była położna, bardzo fajna babka wszytsko mi pokazała co i jak robić, zbadała piersi, mam ładne i dużo treściwego pokarmu, obejrzała krocze i powiedzała że jak szwy się nie rozpuszczą to mi je zdejmie co będzie mniej mnie boleć i ciągnąc i przez te pęknięcia podobno jeszcze pocierpie... więc gossip jestem z Tobą ;/
namawiała mnie do karmienia piersią i pomogła przystawić młodego do cyca... eh... może jednak się skuszę, jak poszła to małego przystawiłam i ładnie ciągnął nawet nie bolało tylko z prawego tam gdzie mam brodawkę wklęsłą to też mam próbować przystawiać a jak się nie da to ściągać. I radziła mi ściągać pokarm i w nocy dawać z butli a nie z cyca bo po co w nocy mały ma mi siedzieć na cycku jak można sobie pospać hihihi następna wizyta w czwartek, no i w przyszłym tygodniu do przychodni na kontrolne badanie i skierowanie na bioderka

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
No jeśli chodzi o to odbijanie przy kp. Specjalnie się nawet pytalam bo dziwne mi się to wydawało ... zarówno mojej położnej jak i wcześniej położnej w szpitalu. Wszyscy mówili to samo - ze jak się karmi piersią to nie trzeba odbijać - ze nie ma takiej potrzeby. Tłumaczyły to tym ze jak dzieci ssie piers to nie nalyka się powietrza i w żołądku nie robią się te bąbelki które trzeba później odbić. Inaczej jest jeśli chodzi o butle... hmm. . No ja się nie znam ale będę robiła tak jak Wy-bo nie chce p
no naprawdę dziwne, mi położna mówiła że trzeba zawsze odbijać bo dziecko nawet przy piersi się nałyka..
Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Hejo po pierwszej nocny...
Z gorszych info przechodzę na mm, poród był za hardkorowy, nawet z mydelniczki małej nie mogę sama wyjąć więc karmić na żądanie nie dam rady, dziś mi Cewnik mają zdjąć, małą spokojna ale to chyba przez ten porod wymeczona,,,, peklam w 2 miejscach i mnie nacieli dwa razy, z pipki rzeź,
Matko biedna.... ale łączę się z Tobą w bólu po dzisiejszych moich informacjach ;/ odpoczywaj jak najdłużej
Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Kochane jutro mam cc kolo 8:45-9:00
oooo super !!! będziemy czekac na info
Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Alicja 3800 g i 57 cm g 10:40.
SN bez znieczulenia
jeeeej super nooo malutka ładną ma wagę gratulacje
Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Byłam w wc, ale zemdlalam przy sikaniu, i leżę teraz plackiem na lozku.....
Biedna.... mi też kazali leżeć do wieczora i musiałam do toalety chodzić z asekuracją ;/ tż siedział przy mnie jak sikałam
Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Bylismy dzis z synkiem na kontroli bioderek. dysplazji nie stwierdzili, biodra zdrowe ale ma w nich za mały zakres ruchu Za dwa miesiące idziemy na kontrole.
ojejku ruszaj więcej nóżkami synka :P
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:53   #1281
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Karmię mm odbija ulewa cudawianki
Leży po jedzeniu rekawki obzygane no ale pielucha pusta to niech śpi, za to ja mam wzdęcia okropne i szwy tak nie bolą jak te gazy co się po brzuchu przemieszczają....
Powodują ból jak na początku porodu, takie skurcze do 50....
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:54   #1282
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Z pierwszym nie chodziłam po sklepach min.2 m-ce a teraz szybko się z domu wyrwalam, chyba po niecałych 2 tyg.
Poczekam jeszcze chwile. . Chociaż kilka dni bo troche się boje.. jakos wytrzymam choć wiem już ze musze się wyrwać z domu, coś kupić sobie, zadbać o siebie bo czuję że takie siedzenie w domu może doprowadzić do dziwnego stanu... I stad tez te moje nastroje załamania itd...
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 18:59   #1283
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Tż mi kupił sorbet malinowy będę wcinać
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 19:04   #1284
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Poczekam jeszcze chwile. . Chociaż kilka dni bo troche się boje.. jakos wytrzymam choć wiem już ze musze się wyrwać z domu, coś kupić sobie, zadbać o siebie bo czuję że takie siedzenie w domu może doprowadzić do dziwnego stanu... I stad tez te moje nastroje załamania itd...
Oj tak, trzeba czasem wyjsc i zrobic cos dla siebie!

ROSI to ladnych rzeczy sie dowiedzialas.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Ja jutro ide na kontrole do gina. Zastanawiam sie czy bedzie robil usg czy badal dowcipnie? Jak Wy mialyscie?
No i ide na zakupy do Rossa
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 19:05   #1285
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Sama bym poszła sobie na zakupy.. :-( a tu nie mam jak za bardzo😢 ale czuje ze juz tego potrzebuje :-/ 😤 ale za to sobie odbije bo w środę ide rzeski naprawić wiec troszkę mi ulzy 😄

No ja pierwszy raz się wymckłam jak tylko córeczka bedzie mogła i bedzie ładna pogoda bedziemy śmigać we dwie
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 19:13   #1286
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Oj tak, trzeba czasem wyjsc i zrobic cos dla siebie!

ROSI to ladnych rzeczy sie dowiedzialas.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Ja jutro ide na kontrole do gina. Zastanawiam sie czy bedzie robil usg czy badal dowcipnie? Jak Wy mialyscie?
No i ide na zakupy do Rossa
Ja mialam usg przez brzuch
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 19:16   #1287
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Madzix, Gossip gratuluję super że macie swoje maleństwa obok

Soniuska trzymam kciuki za cc, będzie dobrze

Ja też od razu po cc nosiłam dzieci i rany się ładnie goiły. A teraz to po 2 dniah wróciłam do domu i non stop mam ,,gimnastykę'' z dwójką

Wyobraźcie sobie źe mój mały właśnie jest w łóżeczku, płaxze i woła mnie, poszłam więc do niego a ten od razu się śmieje i skacze po łóżeczku, więc mówię dobranoc, wychodzę a ten od razu ryk i mamamama, więc chciałam go uściskać dać buzi, a ten znowu śmiech i skacze... teraz sorry ale on płacze, jęczy, mamuje a ja siedzę w fotelu.... no way

Laski jak Wy dajecie radę cały dzień z 2 dzieci??? Ja dzisiaj byłam 4 h sama i w dodatku przez 3 h Hania nie spała! Non stop przytulanki, noszenie i cyc... dałam radę ale za godzinę idę spać.
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 19:22   #1288
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Tż mi kupił sorbet malinowy będę wcinać
Smacznego
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 19:24   #1289
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
Smacznego
Dziękuję

ale u nas deszcz zaczął lać
U mnie pewnie wizyta to tylko badanie będzie bo na NFZ nie ma usg ;/ może że sobie prywatnie pójdę
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 19:32   #1290
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Karmię mm odbija ulewa cudawianki
Leży po jedzeniu rekawki obzygane no ale pielucha pusta to niech śpi, za to ja mam wzdęcia okropne i szwy tak nie bolą jak te gazy co się po brzuchu przemieszczają....
Powodują ból jak na początku porodu, takie skurcze do 50....
Tez mialam niezle gazy po porodzie. Tyle że ja po cc. W ogóle czulam jak mi wszystkie wnętrzności wracają na miejsce.





Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Poczekam jeszcze chwile. . Chociaż kilka dni bo troche się boje.. jakos wytrzymam choć wiem już ze musze się wyrwać z domu, coś kupić sobie, zadbać o siebie bo czuję że takie siedzenie w domu może doprowadzić do dziwnego stanu... I stad tez te moje nastroje załamania itd...
Doskonale cie rozumiem :-* mialam tak samo i dużo mi pomogło ze wyskoczylam z małym do rosska. Polecam! My juz staramy sie smigac jak najwięcej z synkiem. Dzis Bylismy na cmentarzu bo tz chciał do taty z synkiem iść. A ze pogoda piękna byla to pojechaliśmy
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-09 13:11:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.