Fitness Blender - kto ćwiczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-29, 10:58   #721
manos
Raczkowanie
 
Avatar manos
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 39
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Witaminę b12 mam więc zacznę ja zażywać. Dietę staram się trzymać i dużo pić wody. Jak jestem wyprostowane to tej skóry nie widać tylko przy pochylenia się robi mi się taka obwisla faldka. Zapomniałam o peelingu kawowym, mam też sól morska to i ja wypróbuję. Czyli trzeba robić brzuszki i moja ukochana deskę 😂

Systematyczność z tym jest najgorzej, jakoś z ćwiczeniami udało mi się wpaść w rytm, tak samo z wklepywaniem po kąpieli kremu nawilzajacego w cialo, ale reszta mnie przerasta. Ehhhh trzeba się brać do roboty bo wakacje coraz bliżej.
manos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 12:38   #722
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 377
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez manos Pokaż wiadomość
Witaminę b12 mam więc zacznę ja zażywać. Dietę staram się trzymać i dużo pić wody. Jak jestem wyprostowane to tej skóry nie widać tylko przy pochylenia się robi mi się taka obwisla faldka. Zapomniałam o peelingu kawowym, mam też sól morska to i ja wypróbuję. Czyli trzeba robić brzuszki i moja ukochana deskę 😂

Systematyczność z tym jest najgorzej, jakoś z ćwiczeniami udało mi się wpaść w rytm, tak samo z wklepywaniem po kąpieli kremu nawilzajacego w cialo, ale reszta mnie przerasta. Ehhhh trzeba się brać do roboty bo wakacje coraz bliżej.
Z tymi cwiczeniami na brzuch to ja bym po prostu siegnela po caly zestaw cwiczen albo nawet po caly program na te partie ciala ( w inetnercie na pewno sa jakies). Bo tak na wlasna reke robic "jakies tam brzuszki" (bez obrazy) tez moze nie przyniesc oczekiwanego efektu. A jak juz w cos wlozyc wysilek to na calego
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 23:33   #723
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Robilam ten trening z kickboxingiem Tez mi sie bardzo podobal , bo jest zlepkiem cwiczen, ktore lubie Ale niestety dla mnie ten trening byl za krotki i nawet go nie odczulam

Widze, ze mamy ciag dalszy watku o kreatywnych Wizazankach Nie ma to jak zastapic braki sprzetowe komentarzem ( w sumie tego jeszcze nie bylo) Dodam, ze w przypadku KPC byloby to co najmniej kilka tomow Wiec no ciezar dla naprawde zaawansowanych
To fakt, jest krotki, ale jesli dolozy sie do niego to cardio, ktore przykleilam, a krote proponuja D&K to te 30 min moim zdaniem daje radę wymeczylo mnie te 8 minut bardziej, niz cale boksowanie
Jak to madrze napisala minthema- zlej baletnicy nawet rabek u spodnicy- wiec idac tym tokiem rozumowania- na bezrybiu i komentarz do kpc- ryba a tak serio- to pamietam jak zaczynalam przygode z cwiczeniami, miedzy innymi z Mel B- i to wlasnie ona podczas cwiczen na ramiona mowila, ze jesli nie mamy ciezarkow, to cwiczymy z tym , co mamy pod reka- w jej wypadku butelka wody to mnie jak widac nieprzerwanie inspiruje

Cytat:
Napisane przez manos Pokaż wiadomość
Dziewczęta mam do was pytanie , w związku z tym ze dużo schudłam na brzuchu została mi taka flakowata skóra. Nawilżam, masuje ale boję się że tak zostanie. Mam za sobą ciążę no i na karku 34 lata wiec babcia nie jestem. Da się z tym coś zrobić?? Macie może jakieś pomysły?

Co do ćwiczeń to ćwiczę nadal. Dzisiaj dzień 29 było cudownie i meczaco. Niestety z przysiadami musiałam zastopowac bo obciazylam zabardzo kolano. Jak się zregeneruje to zaczynam od początku.
Ze skora z tego co wiem jest niestety najwiekszy problem... nie jestem pewna czy w tej sytuacji jakikolwiek krem pomoze.
Zgadzam sie jednak z tym, co napisala pseudofeministka. Postaraj sie znalezc jakis program celujacy w brzucho. Moze 6week6pack z Jillian M.?
Albo killer abs? Nie cwiczylam tego, ale wiem, ze wiele osob bylo zadowolonych. Jasne, ze to nie zlikwiduje nadmiaru skory, ale miesnie niejako "wypełnią"miesjce, gdzie kiedys mieszkal tluszcz.
Poza tym- młodaś jeszcze, to jak na moje oko conieco powinno po jakims czasie zmalec. Ale cwiczeniami spotegujesz efekt.
Oooooj!!!! Bardo uwazaj przy przysiadach- pilnuj, by kolana nie wychodzily poza linie palcow u stop!

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość

Chyba na tym zakoncze moje testy Bo z tego co widzialam to zostal mi jeden tysiak gdzie w ogole nacisk jest polozony na cwiczenia z ciezarkami I jeszcze sa dwa z Danielem w tym jeden insane , ale dla mnie to hardcory Wiec watpie,abym chciala sie az tak umeczyc Pewnie na sama majowke chodzilabym jak polamaniec
Czyzbys mowila o tym?
Oooo, madafakaaaa, jutro mam go w rozpisce to jest trudnosc "5", i nie ma w planie zamiennika
Ale za to jest napisane, ze mozna robic przerwy kiedy sie potrzebuje, a nawet przerwac trening, gdy czujemy ze juz nie damy rady i przejsc do rozciagania to bedzie mnie trzymac przy zyciu i dawac nadzieje, ze przezyje. Trzymajcie kciuki
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!

Edytowane przez coccinelle_88
Czas edycji: 2015-04-29 o 23:35
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 10:16   #724
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Hej! Melduję, że żyję

Nie odzywałam się bo miałam dość ciężki tydzień, wstawanie codziennie o 5 mi nie służy

Ale trenowałam

Więc tak- #4 standing abs workout w ogóle nie przypadł mi do gustu. Mimo że trzymałam proste plecy to właśnie one mnie najbardziej bolały, za to brzucha nie czułam prawie wcale Na drugi dzień nie mogłam się schylić i doszły do tego zakwasy mięśni dwugłowych ud. Za to krótkie cardio po tym było bardzo przyjemne

#5- tutaj cardio było mieszaniną lunges których nienawidzę, jak wiedziałam że 3 razy muszę to powtórzyć dosłownie płakać mi się chciało. Ledwo przez to przebrnęłam, głównie przez nastawienie. Później był pilates na nogi i tyłek- bardzo fajny

Wczoraj miało być optional cardio, ale nie umiałam chodzić, wszystko mnie bolało więc odpuściłam i przespałam całe popołudnie. Dziś według planu rest, ale zrobię jakieś cardio, chyba to najsłynniejsze 37minutowe. A od jutra week 2
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 12:43   #725
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Hej! Melduję, że żyję

Nie odzywałam się bo miałam dość ciężki tydzień, wstawanie codziennie o 5 mi nie służy

Ale trenowałam

Więc tak- #4 standing abs workout w ogóle nie przypadł mi do gustu. Mimo że trzymałam proste plecy to właśnie one mnie najbardziej bolały, za to brzucha nie czułam prawie wcale Na drugi dzień nie mogłam się schylić i doszły do tego zakwasy mięśni dwugłowych ud. Za to krótkie cardio po tym było bardzo przyjemne

#5- tutaj cardio było mieszaniną lunges których nienawidzę, jak wiedziałam że 3 razy muszę to powtórzyć dosłownie płakać mi się chciało. Ledwo przez to przebrnęłam, głównie przez nastawienie. Później był pilates na nogi i tyłek- bardzo fajny

Wczoraj miało być optional cardio, ale nie umiałam chodzić, wszystko mnie bolało więc odpuściłam i przespałam całe popołudnie. Dziś według planu rest, ale zrobię jakieś cardio, chyba to najsłynniejsze 37minutowe. A od jutra week 2
Wielkie brawa, ze mimo trudnosci dajesz radę!!!!
Poczatki zawsze sa trudne- stad te zakwasy. Ale nie przejmuj sie, to minie Ja cwicze od stycznia, i nie pamietam co to bol plecow ani zakwasy Cierpliwosci

Ja dzisiaj bede konczyc tydzien 6 rundy 5. Planuje zrobic to tysiakiem, ktory mial byc wczoraj, ale znow zamienilam sobie workouty, bo czasowo nie podolalam- i zamiast dzis robic joge zrobilam ja wczoraj.
Po zakonczeniu rundy 5 planuje robic plan dla zajetych- niestety na wiecej niz pol h dziennie czasu chwilowo brak
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 08:58   #726
manos
Raczkowanie
 
Avatar manos
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 39
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Ja wczoraj zakończyłam tydzień 5 wyzwania, przede mną jeszcze 2 tygodnie ćwiczeń. Następnym programem będzie najnowszy na abs z fb, potem poleci program na pośladki i dodatkowo abs, no i na koniec ich program na budowanie mięśni. To mój plan na kolejne 14 tygodni
manos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 09:39   #727
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 377
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
a tak serio- to pamietam jak zaczynalam przygode z cwiczeniami, miedzy innymi z Mel B- i to wlasnie ona podczas cwiczen na ramiona mowila, ze jesli nie mamy ciezarkow, to cwiczymy z tym , co mamy pod reka- w jej wypadku butelka wody to mnie jak widac nieprzerwanie inspiruje

Ze skora z tego co wiem jest niestety najwiekszy problem... nie jestem pewna czy w tej sytuacji jakikolwiek krem pomoze.
Zgadzam sie jednak z tym, co napisala pseudofeministka. Postaraj sie znalezc jakis program celujacy w brzucho. Moze 6week6pack z Jillian M.?
Albo killer abs? Nie cwiczylam tego, ale wiem, ze wiele osob bylo zadowolonych. Jasne, ze to nie zlikwiduje nadmiaru skory, ale miesnie niejako "wypełnią"miesjce, gdzie kiedys mieszkal tluszcz.
Poza tym- młodaś jeszcze, to jak na moje oko conieco powinno po jakims czasie zmalec. Ale cwiczeniami spotegujesz efekt.
Oooooj!!!! Bardo uwazaj przy przysiadach- pilnuj, by kolana nie wychodzily poza linie palcow u stop!

Czyzbys mowila o tym?
Oooo, madafakaaaa, jutro mam go w rozpisce to jest trudnosc "5", i nie ma w planie zamiennika
Ale za to jest napisane, ze mozna robic przerwy kiedy sie potrzebuje, a nawet przerwac trening, gdy czujemy ze juz nie damy rady i przejsc do rozciagania to bedzie mnie trzymac przy zyciu i dawac nadzieje, ze przezyje. Trzymajcie kciuki

To od kiedy Ty juz cwiczysz? Bo widze, ze masz wiekszosc znanych programow obcykane A jakaz z Ciebie cenna skarbnica wiedzy przy doradzaniu

Mlodas nie mlodas, ale ze skora po ciazy trzeba dosc szybko dzialac, bo gdy sie ja zostawi to pozniej moze byc ciezej Jezeli manos przylozy sie do cwiczen to na pewno bedzie miala fajne rezultaty, skora na brzuchu sie ujedrni , skurcyz, dopasuje do sylwetki i bedzie pieknie Oczywiscie kremy to jedynie dodatek, same nie zalatwia sprayw, ale zawsze waro je aplikowac by uelastycznic i wygladzic skore - to zawsze lepiej wyglada A przeciez o wzgledy estetyczne walczymy

Tak chodzilo mi o tego tysiaka Ale niestety w zeszlym tygodniu moja przygoda z cwiczeniami , a tym samym i tysiakami skonczyla sie na srodzie. Wczoraj tez nie po drodze mi bylo z cwiczeniami Dzisiaj wracam, ale raczej od tego nie zaczne, bo po takiej przerwie pewnie chodzilabym jak polamaniec przez nastepne dni

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez manos Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zakończyłam tydzień 5 wyzwania, przede mną jeszcze 2 tygodnie ćwiczeń. Następnym programem będzie najnowszy na abs z fb, potem poleci program na pośladki i dodatkowo abs, no i na koniec ich program na budowanie mięśni. To mój plan na kolejne 14 tygodni
oOooo coz za plan Brzmi groznie Fajnie, ze zdecydowalas sie na tego absa z FB - czekamy na relacje , bo chyba zadna z nas jeszcze nie miala okazji przetestowac tego programu, wiec bedziesz pierwsza ktora przetrze te szlaki PAMIETAJ!:P

A jak sprawa sie ma z Twoimi efektami? W koncu juz troche cisniesz z tymi cwiczeniami WIec czekamy na relacje

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Hej! Melduję, że żyję

Nie odzywałam się bo miałam dość ciężki tydzień, wstawanie codziennie o 5 mi nie służy

Ale trenowałam

Więc tak- #4 standing abs workout w ogóle nie przypadł mi do gustu. Mimo że trzymałam proste plecy to właśnie one mnie najbardziej bolały, za to brzucha nie czułam prawie wcale Na drugi dzień nie mogłam się schylić i doszły do tego zakwasy mięśni dwugłowych ud. Za to krótkie cardio po tym było bardzo przyjemne

#5- tutaj cardio było mieszaniną lunges których nienawidzę, jak wiedziałam że 3 razy muszę to powtórzyć dosłownie płakać mi się chciało. Ledwo przez to przebrnęłam, głównie przez nastawienie. Później był pilates na nogi i tyłek- bardzo fajny

Wczoraj miało być optional cardio, ale nie umiałam chodzić, wszystko mnie bolało więc odpuściłam i przespałam całe popołudnie. Dziś według planu rest, ale zrobię jakieś cardio, chyba to najsłynniejsze 37minutowe. A od jutra week 2
To gratulujemy

Jezeli bedziesz regularnie cwiczyc to z z pewnoscia po jakims czasie zakasy i wszelkie opuchniecia nog mina. Wiem to po sobie Tez na poczatku mnie denerwowaly zakwasy, napuchniecie nog i ich zesztywnienie, a teraz to niemile wspomnienie
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-05, 14:09   #728
manos
Raczkowanie
 
Avatar manos
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 39
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oooo coz za plan Brzmi groznie Fajnie, ze zdecydowalas sie na tego absa z FB - czekamy na relacje , bo chyba zadna z nas jeszcze nie miala okazji przetestowac tego programu, wiec bedziesz pierwsza ktora przetrze te szlaki PAMIETAJ!:P

A jak sprawa sie ma z Twoimi efektami? W koncu juz troche cisniesz z tymi cwiczeniami WIec czekamy na relacje

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------



To gratulujemy

Jezeli bedziesz regularnie cwiczyc to z z pewnoscia po jakims czasie zakasy i wszelkie opuchniecia nog mina. Wiem to po sobie Tez na poczatku mnie denerwowaly zakwasy, napuchniecie nog i ich zesztywnienie, a teraz to niemile wspomnienie


Ano plan jest.Strasznie mi się spodobały te programy treningowe. Ten na abs jest najnowszy, wypuścili go chyba tydzień temu.

Co do efektów to na pewno 8kg mniej. 5 cm mniej w biodrach i 10 cm mniej w brzuchu. Biust też zmalał, nie wiem o ile cm ale na pewno jeden rozmiar w dół. Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy. Zmniejszyła mi się pupa, nawet mąż to zauważył. Jeszcze daleka od ideału ale jestem na dobrej drodze. Generalnie całe ciało nabrało jędrności, widać zarysy mięśni. Bardzo cieszą mnie powyższe efekty ale tak jak mówię nadal będę ćwiczyć więc z każdym tygodniem będzie lepiej.

Co do skóry na brzuchy to nie jest jakoś tragicznie, Jak siądę to robi mi się fałdka skóry ale nie rozpaczam z tego powodu i nie rwę włosów z głowy. Po prostu jestem z nią pogodzona. Jeśli wchłonie się w miarę ćwiczeń to super jeśli nie no to trudno, na pewno nie zrezygnuję z bikini
manos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 20:38   #729
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez manos Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zakończyłam tydzień 5 wyzwania, przede mną jeszcze 2 tygodnie ćwiczeń. Następnym programem będzie najnowszy na abs z fb, potem poleci program na pośladki i dodatkowo abs, no i na koniec ich program na budowanie mięśni. To mój plan na kolejne 14 tygodni
A czy przypadkiem nie 3 tygodnie??
Brawo!!! taki plan mi sie podoba
Ja jestem na podobnym wtapie co Ty, tzn koncze teraz rundę 5, od poczatku roku cwiczylam rundę 1, a teraz planuje zaatakowac program dla zajetych. A potem zobaczymy jak sie czasowo poukladaja sprawy.
Wlasnie teraz zdalam sobie sprawe z faktu, ze z fb cwicze juz.... 17 tygodni czyli ponad 4 miechy!!! Powiem Wam, ze wczoraj robilam to , czyli hiit o intensywnosci 5. I dalam radę jestem z siebie dumna!!!
Kondycja idzie w gorę!!!

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
To od kiedy Ty juz cwiczysz? Bo widze, ze masz wiekszosc znanych programow obcykane A jakaz z Ciebie cenna skarbnica wiedzy przy doradzaniu

Tak chodzilo mi o tego tysiaka Ale niestety w zeszlym tygodniu moja przygoda z cwiczeniami , a tym samym i tysiakami skonczyla sie na srodzie. Wczoraj tez nie po drodze mi bylo z cwiczeniami Dzisiaj wracam, ale raczej od tego nie zaczne, bo po takiej przerwie pewnie chodzilabym jak polamaniec przez nastepne dni [COLOR="Silver"]


oOooo coz za plan Brzmi groznie Fajnie, ze zdecydowalas sie na tego absa z FB - czekamy na relacje , bo chyba zadna z nas jeszcze nie miala okazji przetestowac tego programu, wiec bedziesz pierwsza ktora przetrze te szlaki PAMIETAJ!:P
Z samym fb jw., czyli 17 tygodni, a z duuuuzyyyymi przerwami od jakichs 3 lat. Najpierw byla oczywiscie Ewa, potem Mel B, Jillian, troche FB pojedynczych treningow, no i Tiffany Roth. Wiecej grzechow nie pamietam mozna pytac
Ja mialam juz w planie 2 tysiaki, po raz pierwszy skorzystalam z alternatywy proponowanej na ten dzien, po raz drugi nie bylo alternatywy, ale ja ja sobie zorganizowalam; w postaci dwoch low impact cardio no niestety tak jakos wyszlo ze pozno znalazlam sie w domu i chyba zdechlabym serwujac sobie 1.5h cwiczen

O tak tak tak!!! Czekamy na relacje z programu na brzucho!!! A najlepiej na foty o ile nie bedziesz sie wstydzic

Cytat:
Napisane przez manos Pokaż wiadomość
Ano plan jest.Strasznie mi się spodobały te programy treningowe. Ten na abs jest najnowszy, wypuścili go chyba tydzień temu.

Co do efektów to na pewno 8kg mniej. 5 cm mniej w biodrach i 10 cm mniej w brzuchu. Biust też zmalał, nie wiem o ile cm ale na pewno jeden rozmiar w dół. Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy. Zmniejszyła mi się pupa, nawet mąż to zauważył. Jeszcze daleka od ideału ale jestem na dobrej drodze. Generalnie całe ciało nabrało jędrności, widać zarysy mięśni. Bardzo cieszą mnie powyższe efekty ale tak jak mówię nadal będę ćwiczyć więc z każdym tygodniem będzie lepiej.

Co do skóry na brzuchy to nie jest jakoś tragicznie, Jak siądę to robi mi się fałdka skóry ale nie rozpaczam z tego powodu i nie rwę włosów z głowy. Po prostu jestem z nią pogodzona. Jeśli wchłonie się w miarę ćwiczeń to super jeśli nie no to trudno, na pewno nie zrezygnuję z bikini
BRAWO!!! Coz za efekty
Potwierdzam, nalepiej fb dziala na tylek
E tam- gdyby istnialy tylko takie problemy, jak kawalek zbednej skory na brzuchu... zdrowe podejscie do tematu ponad wszystko!!! gratuluję

Dzis czeka mnie wybor miedzy 57 min, a 27 minutowym workoutem...
Z uwagi na to, ze mialam dzis kiepski dzien kusi mnie opcja 2
Zobaczymy
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 22:49   #730
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Mi sie marza podwojne okna powkladalabym tam do skrodka kwiatki, i zakupila zazdrostki uuuuu, rozmarzylam sie
Ja gdy bede wymieniac meble kupie obicia z materialu, koniec ze skora- zimne to, i takie.... niepraktyczne z kociego punktu widzenia
Wyjechalam na weekend, i po prostu nie mialam jak cwiczyc. Ale teraz juz wracam
Odwidzą Ci się jak przyjcie do ich mycia Dwa okna + jedno balkonowe i już mam dość, co dopiero jak miałabym w całej chacie wszystkie myć... A takie kwiatki do środka to może i ładnie wyglądają ale problem pojawia się jak chce się owe okno otworzyć

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dlatego wczoraj w ramach checi dobicia sie zrobilam tego tysiaka - tym razem w wersji bardziej wymagajacej:

https://www.youtube.com/watch?v=rtHEcT38JHc


Ten trening konstrukcyjnie jest bardzo podobny do poprzedniego, ale jest po prostu bardziej wymagajacy. Po jego zrobieniu czulam super , pozytywne zmeczenie

Tez znajdziemy w nim cwiczenia na brzuch wykonywane po jednym razie, tylko tutaj cwiczenia sa bardziej skomplikowane Rowniez mamy cwiczenia z ciezarkami na ramiona, rowniez sa cwiczenia gdzie pracuja cale tyly.

W cardio glowny nacisk kladziony jest na uda i posladki - jest duzo podskokow, wykrokow, przysiadow i polprzysiadow

Uznalam, ze w zwiazku z moja akcja 1000 kalorii do majowki ostaram sie przetestowac azdego tysiaka na sobie i napisac cos nie cos na jego temat
Chyba po tym jak wrzuciłaś linka też zrobiłam ten trening - przyjemny Wolę właśnie te ich nowsze treningi bo częściej pojawia się AABB AABB format w HIITach a w siłowych i abs zamiast rund - AB AB.

Potem jeszcze zrobiłam ten https://www.fitnessblender.com/video...and-stretching i na początku mi się mega spodobał bo ta formuła że najpierw ABS a potem HIIT ciekawa (więcej rozgrzewki, po HIITcie się mniej dłuży itp) ale siłowy... no za długi Strasznie byłam nim już znudzona i sfrustrowana, że nie chce się skończyć, 8 ćwiczeń w 2 seriach jest ok ale 12 ćwiczeń po 2 serie to już za dużo dla mnie, jeżeli wcześniej ćwiczę HIIT Nawet nie to, że trudne ale... nudne
Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Z samym fb jw., czyli 17 tygodni, a z duuuuzyyyymi przerwami od jakichs 3 lat. Najpierw byla oczywiscie Ewa, potem Mel B, Jillian, troche FB pojedynczych treningow, no i Tiffany Roth. Wiecej grzechow nie pamietam mozna pytac
To ja podobnie. Pierwsze starcie z jakimikolwiek ćwiczeniami było 4 lata temu i był to po prostu rowerek. Potem Jillian, Tiffany Rothe, Tamilee Webb, krótki epizod z Ewką, Mel B, znowu Jillian... aż trafiłam na Fitness Blender jakieś... 7 miesięcy temu. Ale zleciało Właśnie im jestem najdłużej wierna, wcześniej odpuszczałam po krótszym czasie.



Dzisiaj po 3 dniach przerwy od ćwiczenia (niedziela - komunia kuzyna, poniedziałek - nauka do kolosa, wtorek - leń i zmęczenie max ) wypróbowałam świeżutkiego, jednodniowego tysiaczka I bardzo mi się spodobał https://www.fitnessblender.com/video...-1000-calories
Nie wiem czy to kwestia tej przerwy, czy to jego intensywność ale przy water break w połowie HIIT totalnie ze mnie kapało Ale był super super, na pewno będę często powtarzać
Bo ten mój ulubiony to już mi się troszkę znudził...
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 21:13   #731
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Czwarty dzień 3 levelu shreda z Jillian. Kryzys. Nie podoba mi się ten level (już drugi był fajniejszy), nie podoba mi się Jillian i już nie chcę Pocieszam się że jeszcze tylko jutro i potem jeszcze tylko tydzień i koniec, będzie można robić coś innego.

A poza tym podpisałam dziś umowę z urzędem pracy, za parę dni dostanę dotację na założenie firmy. Matko, ależ mam stresa, ciekawe czy będę 'zażerać' nerwy.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-08, 09:37   #732
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 377
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez manos Pokaż wiadomość
Ano plan jest.Strasznie mi się spodobały te programy treningowe. Ten na abs jest najnowszy, wypuścili go chyba tydzień temu.

Co do efektów to na pewno 8kg mniej. 5 cm mniej w biodrach i 10 cm mniej w brzuchu. Biust też zmalał, nie wiem o ile cm ale na pewno jeden rozmiar w dół. Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy. Zmniejszyła mi się pupa, nawet mąż to zauważył. Jeszcze daleka od ideału ale jestem na dobrej drodze. Generalnie całe ciało nabrało jędrności, widać zarysy mięśni. Bardzo cieszą mnie powyższe efekty ale tak jak mówię nadal będę ćwiczyć więc z każdym tygodniem będzie lepiej.

Co do skóry na brzuchy to nie jest jakoś tragicznie, Jak siądę to robi mi się fałdka skóry ale nie rozpaczam z tego powodu i nie rwę włosów z głowy. Po prostu jestem z nią pogodzona. Jeśli wchłonie się w miarę ćwiczeń to super jeśli nie no to trudno, na pewno nie zrezygnuję z bikini

Manos zaszalas z tymi efektami. I to tylko od cwiczen z FB? A od kiedy cwiczysz, ze te efekty takie no nie powiem, ale dosc spektakularne

Poza tym podoba mi sie Twoje podejscie Jak bedziesz cwiczyc to jest duza szansa, ze faldka zniknie Ja widze po sobie odkad wprowadzilam program ujedrniajacy Zreszta cialo nawet jak ma tluszcz, a jest ujedrnione i uksztaltowane to tez lepiej wyglada Wiec bilans i tak czy siak wychodzi na plus
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 10:00   #733
manos
Raczkowanie
 
Avatar manos
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 39
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Zanim zaczęłam ćwiczyć z fb robiłam 5 tygodni t25 fazę alpha. Ale nie odnotowałam jakichś spektakularnych efektów, dopiero z fb widzę zauważalna różnicę. Ostatnio udało mi się wcisnąć tylek w spodnie sprzed ciąży, jeszcze się niedopinam ale to jest już dla mnie sukces.

Oczywiście w poprzedniej wypowiedzi się pomyliłam bo wtedy skończyłam 6 tydzień a teraz powinnam kończyć 7. Niestety musiałam zawiesić treningi. Dopadło mnie w środę potworne zapalenie krtani. Skończyło się na antybiotyku i mimo że mam ochotę ćwiczyć to poprostu brakuje sił. Wysiadam na rozgrzewce a potworny bol gardła i napady kaszlu nie pomagają. Mam nadzieje, ze do poniedziałku mi przejdzie i zrobię ostatni tydzień z tego programu. Zakupiłam juz ten na brzuch i boczki wiec będziemy jechać z koksem 😊

Powiem, ci ze takie podejście do siebie i życia osiągnęłam jak skończyłam 30 lat. Nie mam pojęcia, czy to jakaś magiczna granicą ale dopiero wtedy przestałam się przejmować opiniami innych. Dopiero wtedy nauczyłam sie kochać siebie i stawiać siebie na pierwszym miejscu (wiadomo dziecko jest 1 ale uważam, że odrobina egoizmu jest potrzebna). Teraz wszystko co robię, robię aby zadowolić siebie a nie innych.
manos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 10:03   #734
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 377
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
A czy przypadkiem nie 3 tygodnie??
Brawo!!! taki plan mi sie podoba
Ja jestem na podobnym wtapie co Ty, tzn koncze teraz rundę 5, od poczatku roku cwiczylam rundę 1, a teraz planuje zaatakowac program dla zajetych. A potem zobaczymy jak sie czasowo poukladaja sprawy.
Wlasnie teraz zdalam sobie sprawe z faktu, ze z fb cwicze juz.... 17 tygodni czyli ponad 4 miechy!!! Powiem Wam, ze wczoraj robilam to , czyli hiit o intensywnosci 5. I dalam radę jestem z siebie dumna!!!
Kondycja idzie w gorę!!!

Z samym fb jw., czyli 17 tygodni, a z duuuuzyyyymi przerwami od jakichs 3 lat. Najpierw byla oczywiscie Ewa, potem Mel B, Jillian, troche FB pojedynczych treningow, no i Tiffany Roth. Wiecej grzechow nie pamietam mozna pytac
Ja mialam juz w planie 2 tysiaki, po raz pierwszy skorzystalam z alternatywy proponowanej na ten dzien, po raz drugi nie bylo alternatywy, ale ja ja sobie zorganizowalam; w postaci dwoch low impact cardio no niestety tak jakos wyszlo ze pozno znalazlam sie w domu i chyba zdechlabym serwujac sobie 1.5h cwiczen

BRAWO!!! Coz za efekty
Potwierdzam, nalepiej fb dziala na tylek
E tam- gdyby istnialy tylko takie problemy, jak kawalek zbednej skory na brzuchu... zdrowe podejscie do tematu ponad wszystko!!! gratuluję
Zrobilas tego tysiaka insane ? Nie zartuj Ja go obejrzalam ostatnio,ale uznalam ze na takie tysiaki przyjdzie jeszcze czas Zbyt mocny jednak, jakies piruetowe modyfikacje Az takiej morderczej potrzeby cwiczen jeszcze nie mam

Ja w sumie cwicze od kilku lat, ale wczesniej sama sobie ukladalam treningi Do tego moja glowna aktywnoscia fizyczna byly dlugie spacery - nie powiem , mialam ladne efekty, ale czulam, ze moj organizm wola o cos wiecej W pazdzierniku zapisalam sie na aerobic, ktory poczatkowo dal mi niezly wycisk i przygotowal kondycyjnie do Killera Chodakowskiej, pozniej byl Banisch Ale wciaz odczuwalam niedosyt No i trafilam na FB Zaufalam im i caly czas leci.

Tylko w przypadku FB mam jakies takie mysli, ze jak jeszcze bardziej sie rozwina to pokasuja wszystkie darmowe filmiki z You Tube i trzeba bedzie wykupowac jakies abonamenty dostepu na ich stronie DO tego zaczna robic okrojone filmiki ( tak jak np. CHodakowska, niby Killler 40 minut a wychodzi 34) I caly czar prysnie Bo mysle, ze w ich przypadku ogromna zaleta jest wlasnie to, ze wiekszoosc treningow jest darmowa, fajnie zrobiona no i roznorodna.

A to, ze FB dziala na tylek to sama jestem tego przykladem ;D Jak tak dalej pojdzie to moj tylek na szyi mi sie zatrzyma
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 10:13   #735
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 377
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość

Chyba po tym jak wrzuciłaś linka też zrobiłam ten trening - przyjemny Wolę właśnie te ich nowsze treningi bo częściej pojawia się AABB AABB format w HIITach a w siłowych i abs zamiast rund - AB AB.

Potem jeszcze zrobiłam ten https://www.fitnessblender.com/video...and-stretching i na początku mi się mega spodobał bo ta formuła że najpierw ABS a potem HIIT ciekawa (więcej rozgrzewki, po HIITcie się mniej dłuży itp) ale siłowy... no za długi Strasznie byłam nim już znudzona i sfrustrowana, że nie chce się skończyć, 8 ćwiczeń w 2 seriach jest ok ale 12 ćwiczeń po 2 serie to już za dużo dla mnie, jeżeli wcześniej ćwiczę HIIT Nawet nie to, że trudne ale... nudne

Dzisiaj po 3 dniach przerwy od ćwiczenia (niedziela - komunia kuzyna, poniedziałek - nauka do kolosa, wtorek - leń i zmęczenie max ) wypróbowałam świeżutkiego, jednodniowego tysiaczka I bardzo mi się spodobał https://www.fitnessblender.com/video...-1000-calories
Nie wiem czy to kwestia tej przerwy, czy to jego intensywność ale przy water break w połowie HIIT totalnie ze mnie kapało Ale był super super, na pewno będę często powtarzać
Bo ten mój ulubiony to już mi się troszkę znudził...

Spadlas mi z nieba z tym nowym tysiakiem A jak wpisywalam "1000" w wyszukiware na YT to nic mi nie wyskakiwalo nowego:/ Chyba szukajac beda musiala posilkowac sie ich strona , bo na YT chyba nie ma wszystkiego jednak

Dzisiaj ten tysiak tez pojdzie na ogien, wiec zdam relacje

Tamten tysiak z Danielem bardzo lubie Podoba mi sie w nim, ze jest czesc trudniejsza i latwiejsza. I w zaleznosci od tego czy mialam sile na niektore cwiczenia czy nie to sobie tak skalalm raz na latwiejsze, raz na trudniejsze Nie majac wyrzutow , ze sama sobie tak modyfikowalam we wlasnym zakresie
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 10:27   #736
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Spadlas mi z nieba z tym nowym tysiakiem A jak wpisywalam "1000" w wyszukiware na YT to nic mi nie wyskakiwalo nowego:/ Chyba szukajac beda musiala posilkowac sie ich strona , bo na YT chyba nie ma wszystkiego jednak



Dzisiaj ten tysiak tez pojdzie na ogien, wiec zdam relacje



Tamten tysiak z Danielem bardzo lubie Podoba mi sie w nim, ze jest czesc trudniejsza i latwiejsza. I w zaleznosci od tego czy mialam sile na niektore cwiczenia czy nie to sobie tak skalalm raz na latwiejsze, raz na trudniejsze Nie majac wyrzutow , ze sama sobie tak modyfikowalam we wlasnym zakresie

Ale on jest na youtube zalezy kiedy wpisywalas bo on mial premiere chyba we wtorek. Wiesz co, ja subskrybuje ich kanal, zalajkowalam na fb i obserwuje na instagramie wiec jak dodaja cos nowego to nic mi nie umknie zawsze informuja o nowosciach.

Ja tez wlasnie go robie teraz mam water break, pozdrawiam

W tym tez kazde cwiczenie ma modyfikacje i raz latwiejsze robi daniel a raz kelli. Lubie ich wspolne treningi, weselej jest jak tak sobie gadaja
Ale ja nie korzystam z modyfikacji, jak nie daje rady to ewentualnie zwalniam
W tym nowym tylko nie podoba mi sie ze pomiedzy grupami nie ma przerwy 20sek tylko 10sek ale jak nie daje rady to pauzuje na kilka sekund zeby zlapac oddech.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 12:48   #737
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 377
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez manos Pokaż wiadomość
Zanim zaczęłam ćwiczyć z fb robiłam 5 tygodni t25 fazę alpha. Ale nie odnotowałam jakichś spektakularnych efektów, dopiero z fb widzę zauważalna różnicę. Ostatnio udało mi się wcisnąć tylek w spodnie sprzed ciąży, jeszcze się niedopinam ale to jest już dla mnie sukces.

Oczywiście w poprzedniej wypowiedzi się pomyliłam bo wtedy skończyłam 6 tydzień a teraz powinnam kończyć 7. Niestety musiałam zawiesić treningi. Dopadło mnie w środę potworne zapalenie krtani. Skończyło się na antybiotyku i mimo że mam ochotę ćwiczyć to poprostu brakuje sił. Wysiadam na rozgrzewce a potworny bol gardła i napady kaszlu nie pomagają. Mam nadzieje, ze do poniedziałku mi przejdzie i zrobię ostatni tydzień z tego programu. Zakupiłam juz ten na brzuch i boczki wiec będziemy jechać z koksem 😊

Powiem, ci ze takie podejście do siebie i życia osiągnęłam jak skończyłam 30 lat. Nie mam pojęcia, czy to jakaś magiczna granicą ale dopiero wtedy przestałam się przejmować opiniami innych. Dopiero wtedy nauczyłam sie kochać siebie i stawiać siebie na pierwszym miejscu (wiadomo dziecko jest 1 ale uważam, że odrobina egoizmu jest potrzebna). Teraz wszystko co robię, robię aby zadowolić siebie a nie innych.
To i tak niezly wynik jak na te kilka tygodni cwiczen. Przeciez to wychodzi niecale dwa miesiace Nawet jak sa z przerwami. Fajnie

Podobno zycie kazdej kobiety zaczyna sie po 30 Ale powiem Ci, ze duzo kobiet czegos takiego doswiadcza wlasnie po 30 Ze przestaja przejmowac sie glupotami zwiazane z wlasna osoba i sobie jakos tak odpuszczaja

Znaczy, ze najlepsze mam jeszcze przed soba hehe

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Ale on jest na youtube zalezy kiedy wpisywalas bo on mial premiere chyba we wtorek. Wiesz co, ja subskrybuje ich kanal, zalajkowalam na fb i obserwuje na instagramie wiec jak dodaja cos nowego to nic mi nie umknie zawsze informuja o nowosciach.

Ja tez wlasnie go robie teraz mam water break, pozdrawiam

W tym tez kazde cwiczenie ma modyfikacje i raz latwiejsze robi daniel a raz kelli. Lubie ich wspolne treningi, weselej jest jak tak sobie gadaja
Ale ja nie korzystam z modyfikacji, jak nie daje rady to ewentualnie zwalniam
W tym nowym tylko nie podoba mi sie ze pomiedzy grupami nie ma przerwy 20sek tylko 10sek ale jak nie daje rady to pauzuje na kilka sekund zeby zlapac oddech.

A ja jestem taka anty Ani facebooka, ani instagramu,ani konta na YT NIC W przypadku tego ostatniego glownie dlatego, ze nie moglam go zalozyc z przyczynode mnie niezaleznych Ale podejme probe, skoro mam juz jeden kanal do subskrypcji

Tego nowego tysiaka nie robilam Zrobilam ten swoj ulubiony w najlzejszej wersji

Swoja droga zastanawiam sie jak to jest z tymi tysiakami. Bo generalnie one czasowo i ukladowo wychodza podobnie. I w sumie nie wiem czy rzeczywiscie za kazdym razem mam spalone te 1000 kalorii , skoro jeden meczy mnie bardziej (Jak ten z Danielem i Kelli) a drugi znacznie mniej

Chodzilo mi bardziej o modyfikacje we wlansym zakresie Czyli ze nie mam alternatywy danego cwiczenia i sama musze kombinowac A tak mam Kelli, ktora robi lzejsza wersje i wiem, ze pobudzane sa te partie ciala, ktore maja byc pobudzane A jak nie wykonuje cwiczenia przewidzianego w danej rundzie to wydaje mi sie, ze nie zrobilam pelnego treningu
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 11:23   #738
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 377
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

hej Dziewczyny, co tu taka cisza? Czyzbyscie zaprzestaly cwiczen?

Ja mialam przerwe z uwagi na sezoon komunijny, ale od dzis ponownie wracam
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 11:31   #739
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny, co tu taka cisza? Czyzbyscie zaprzestaly cwiczen?
ależ skąd
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 17:58   #740
cukrowa_wieszczka
Raczkowanie
 
Avatar cukrowa_wieszczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Hej, mogę się przyłączyć?
Z fitness blender ćwiczę od jesieni zeszłego roku, po 3-5 razy w tygodniu (najczęściej 4) po min 40 minut. Nie robiłam nigdy żadnego programu tylko sama dobieram sobie ćwiczenia

Schudłam w ten sposób ok 13 kg, osiągając tym samym wymarzoną wagę, teraz staram się ją utrzymać i wyrobić trochę mięśni

Powoli jednak zaczyna brakować mi zestawów, więc znacie może jakieś inne, podobne filmiki z ćwiczeniami w internecie? Głównie chodzi mi o to żeby było połączenie HIITów z siłowymi i żeby trwały ok godziny

Zaś jeśli miałabym podzielić się moimi ulubionymi zestawami to byłyby to:
- na ramiona
- na nogi/pośladki
- na brzuch
- tysiak
- siłowy całego ciała

te robię najczęściej, choć oczywiście staram się je zmieniać jak mogę
cukrowa_wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 19:47   #741
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 377
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez cukrowa_wieszczka Pokaż wiadomość
Hej, mogę się przyłączyć?
Z fitness blender ćwiczę od jesieni zeszłego roku, po 3-5 razy w tygodniu (najczęściej 4) po min 40 minut. Nie robiłam nigdy żadnego programu tylko sama dobieram sobie ćwiczenia

Schudłam w ten sposób ok 13 kg, osiągając tym samym wymarzoną wagę, teraz staram się ją utrzymać i wyrobić trochę mięśni

Powoli jednak zaczyna brakować mi zestawów, więc znacie może jakieś inne, podobne filmiki z ćwiczeniami w internecie? Głównie chodzi mi o to żeby było połączenie HIITów z siłowymi i żeby trwały ok godziny

Zaś jeśli miałabym podzielić się moimi ulubionymi zestawami to byłyby to:
- na ramiona
- na nogi/pośladki
- na brzuch
- tysiak
- siłowy całego ciała

te robię najczęściej, choć oczywiście staram się je zmieniać jak mogę
No jasne Witaj

Gratuluje sukcesu
Co do innych filmikow podobnych do FB to niestety nie znam, dlatego ze aktualnie skupilam sie tylko i wylacznie na FB(az do zmeczenia materialu) . Ale moze przejrzyj dzial fitnessowy pod tym katem, tematycznie sa tam rozne programy, wiec moze uda Ci sie cos ustrzelic

Choc trudno mi uwierzyc bys z FB sobie czegos nie wybrala. Ja tez za kazdym razem mysle, ze juz nie znajde odpowidniego zestawu, ale zawsze wynajde sobie takie treningi gdzie jest modyfikacja albo brzuchow lub cardio ze zalatwia mi to sprawe na jakis czas

Poza tym mozesz tez zrobic tak, ze silowe bierzesz z innych programow (np. Jillian), a cardio z FB Ja tak robilam jakis czas temu, trening silowy mialam z Shapea, a cardio robilam z FB. I tez mialam fajne efekty.

Wszysto zalezy od tego co chcesz osiagnac.


Aproporo modyfikacji, wczoraj znalazlam fajne treningi:

https://www.youtube.com/watch?v=7ea1BfxnlNo

W tym czesc cardio i absy sa bardziej skomplikowane niz zwykle

Oraz tabate, ktora pozytywnie mnie zmeczyla, byla taka akurat:

https://www.youtube.com/watch?v=FSRu6D_0rVE

Polecam ten pierwszy, cardio w moim stylu, bardzo polubilam

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
ależ skąd
A robilas jakis fajny zestaw ostatnio ? Moze moglabys cos polecic?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 22:24   #742
cukrowa_wieszczka
Raczkowanie
 
Avatar cukrowa_wieszczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No jasne Witaj

Gratuluje sukcesu
Co do innych filmikow podobnych do FB to niestety nie znam, dlatego ze aktualnie skupilam sie tylko i wylacznie na FB(az do zmeczenia materialu) . Ale moze przejrzyj dzial fitnessowy pod tym katem, tematycznie sa tam rozne programy, wiec moze uda Ci sie cos ustrzelic

Choc trudno mi uwierzyc bys z FB sobie czegos nie wybrala. Ja tez za kazdym razem mysle, ze juz nie znajde odpowidniego zestawu, ale zawsze wynajde sobie takie treningi gdzie jest modyfikacja albo brzuchow lub cardio ze zalatwia mi to sprawe na jakis czas

Poza tym mozesz tez zrobic tak, ze silowe bierzesz z innych programow (np. Jillian), a cardio z FB Ja tak robilam jakis czas temu, trening silowy mialam z Shapea, a cardio robilam z FB. I tez mialam fajne efekty.

Wszysto zalezy od tego co chcesz osiagnac.


Aproporo modyfikacji, wczoraj znalazlam fajne treningi:

https://www.youtube.com/watch?v=7ea1BfxnlNo

W tym czesc cardio i absy sa bardziej skomplikowane niz zwykle

Oraz tabate, ktora pozytywnie mnie zmeczyla, byla taka akurat:

https://www.youtube.com/watch?v=FSRu6D_0rVE

Polecam ten pierwszy, cardio w moim stylu, bardzo polubilam
Miałaś rację, jak przegrzebałam 5 razy ich stronę to znalazłam jakiś 45 min zestaw na brzuch którego nigdy wcześniej nie widziałam chociaż i wcześniej mi się tak zdarzało, w końcu juz dosć dlugo z nimi ćwiczę

Dobry pomysł z tym braniem siłowych od kogoś innego, chyba następnym razem spróbuję np 20 min siłowego jillian a potem dołożę 20 min HIIT.

I mam ochotę wypróbować ten pierwszy workout który podesłałaś ale on trwa tylko 36 min a ja nie robię poniżej 40 (taka psychiczna blokada że na pewno nie będzie efektów ). Postaram się jakoś go wydłużyć, coś dołożyć i wtedy wypróbuję. Np może zrobić przed cool down jeszcze jakiś 15 minutowy zestaw na brzuch?

Fajnie, że znalazłam ten wątek, mam wrażenie że mimo wszystko w dalszym ciągu Fitness Blender jest za mało znany jak na liczebność filmików i efektywność btw korzystacie z ich aplikacji?
cukrowa_wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 09:39   #743
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 377
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez cukrowa_wieszczka Pokaż wiadomość
Miałaś rację, jak przegrzebałam 5 razy ich stronę to znalazłam jakiś 45 min zestaw na brzuch którego nigdy wcześniej nie widziałam chociaż i wcześniej mi się tak zdarzało, w końcu juz dosć dlugo z nimi ćwiczę

Dobry pomysł z tym braniem siłowych od kogoś innego, chyba następnym razem spróbuję np 20 min siłowego jillian a potem dołożę 20 min HIIT.

I mam ochotę wypróbować ten pierwszy workout który podesłałaś ale on trwa tylko 36 min a ja nie robię poniżej 40 (taka psychiczna blokada że na pewno nie będzie efektów ). Postaram się jakoś go wydłużyć, coś dołożyć i wtedy wypróbuję. Np może zrobić przed cool down jeszcze jakiś 15 minutowy zestaw na brzuch?

Fajnie, że znalazłam ten wątek, mam wrażenie że mimo wszystko w dalszym ciągu Fitness Blender jest za mało znany jak na liczebność filmików i efektywność btw korzystacie z ich aplikacji?
Z ta blokada to ja mialam to samo, ale co Ci stoi na przeszkodzie polaczyc dwa filmiki? Do tej 36 dorzucic jeszcze jakis jeden czy nawet dwa ? Ja tak robie, zeby lacznie wyszlo mi ponad godzine cwiczen (maksymalnie 1,5 h). Bo wiadomo, ze liczba treningow 40 minutowych czy 60 muntowych jest ograniczona A jak sie chce zostac z FB to trzeba kombinowac

Ponadto im bardziej intensywny trening tym nie musi byc taki dlugi. Wiec tez nie ma co tak do konca zwracac uwage na sam czas, tylko na to jak trening konstrukcyjnie jest zlozony

Poza tym jak to sie mowi kto szuka ten znajdzie Trzeba tez miec na uwadze to, ze podczas regularnych cwiczen z FB nasza kondycja sie zmienia, wiec mozna siegac po bardziej wymagajace filmiki

Tak jak napisalas mozesz sobie przed cardio dorzucic jakis zestaw na ramiona czy brzuch czy posladki, do tego crdio bedzie jeszcze bardziej efektywniejsze bo silowymi zredukujesz zapas glikogenu i wtedy przy odpowiedniej intensywnosci treningu odrazu tkanka bedzie spalana

FB jest malo znane w Polsce Bo ogolnie biorac pod uwage liczbe odslon niektorych filmikow i liczbe sybskrybentow to nie napisalabym

A co to za aplikacja?:d Nie korzystam
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-05-26 o 09:45
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 11:40   #744
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A robilas jakis fajny zestaw ostatnio ? Moze moglabys cos polecic?
same starocie czyli na zmianę 40 min HIIT, najnowszy tysiak i rowerek. Teraz w ogóle, w piątek po treningu coś mi się stało z nogą, bolało mnie w biodrze czy stawie, nie mogłam stawać na lewej nodze Więc zawiesiłam treningi ale w od niedzieli jeżdżę na rowerze bo to nie obciąża za bardzo nogi a zawsze to jakiś ruch. Dzisiaj już jest lepiej, chodzić mogę ale nadal czasem boli więc dopóki nie będę totalnie czuła bólu to będę jeździć tylko, żeby się nie pogorszyło. Poza tym - teraz mam mnóstwo egzaminów więc i tak nie mam czasu..
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 22:23   #745
cukrowa_wieszczka
Raczkowanie
 
Avatar cukrowa_wieszczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Z ta blokada to ja mialam to samo, ale co Ci stoi na przeszkodzie polaczyc dwa filmiki? Do tej 36 dorzucic jeszcze jakis jeden czy nawet dwa ? Ja tak robie, zeby lacznie wyszlo mi ponad godzine cwiczen (maksymalnie 1,5 h). Bo wiadomo, ze liczba treningow 40 minutowych czy 60 muntowych jest ograniczona A jak sie chce zostac z FB to trzeba kombinowac

Ponadto im bardziej intensywny trening tym nie musi byc taki dlugi. Wiec tez nie ma co tak do konca zwracac uwage na sam czas, tylko na to jak trening konstrukcyjnie jest zlozony

Poza tym jak to sie mowi kto szuka ten znajdzie Trzeba tez miec na uwadze to, ze podczas regularnych cwiczen z FB nasza kondycja sie zmienia, wiec mozna siegac po bardziej wymagajace filmiki
Też często łączę filmiki, ale na ogół robię wtedy tak że łączę jeden tylko siłowy z jednym tylko cardio. No i każdego dnia ćwiczę jedną część ciałą (lower body/upperbody/core) i tylko czwartego robie jakiś trening total body. Ale w sumie mogłabym np zrobić standing abs a potem te ćwiczenia na brzuch przeplatane z cardio
Wiem, że sama długość nie jest ważna ale już nie mogę inaczej, min 40 minut musi być

Poprawy w kondycji też jestem świadoma, gdy zaczynałam ćwiczyć z FB byłam człowiekiem s tylu kompletnego akrtofla kanapowego - przebiegnięcie się na autobus czy wejście na 3 piętro (moje jedyne "aktywności fizyczne" wtedy) powodowały zadyszkę, teraz natomiast nie ma treningu FB którego nie byłabym w stanie wykonać przez kondycję Dzięki HIITom ta poprawa następuje niesamowicie szybko, dlatego tym bardziej lubię ich treningi.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Tak jak napisalas mozesz sobie przed cardio dorzucic jakis zestaw na ramiona czy brzuch czy posladki, do tego crdio bedzie jeszcze bardziej efektywniejsze bo silowymi zredukujesz zapas glikogenu i wtedy przy odpowiedniej intensywnosci treningu odrazu tkanka bedzie spalana

FB jest malo znane w Polsce Bo ogolnie biorac pod uwage liczbe odslon niektorych filmikow i liczbe sybskrybentow to nie napisalabym

A co to za aplikacja?:d Nie korzystam
Właśnie, ostatnio czytałam o tych siłowych ćwiczeniach, że lepiej robić je w pierwszej kolejności, w związku z tym mam pytanie - zmieniacie kolejność w treningach 1000 kcal? Bo widziałam w komentarzu, że Daniel i Kelli specjalnie układają siłowy na końcu bo to jest bardziej na wyrzeźbienie, a nie na masę samą w sobie i że po treningu siłowym na początku za mało siły zostałoby na poprawne wykonywanie cardio. Mnie raz zdarzyło się zmienić kolejność i przyznam, że HIITy potem to była udręka ale myślę, że skoro miałoby to znacznie poprawić wydajność treningu to byłabym w stanie to robić, tylko właśnie nie słyszałam, żeby ktoś tak robił, może mi to w jakiś sposób zaszkodzi?

Taak, wiem, chodziło mi o Polskę właśnie, bo tutaj mają o wiele większy rozgłos niż np Chodakowska która wypuściła ułamek ilości materiału od FB Btw próbowałąm z nią raz ćwiczyć, z moim przyzwyczajeniem do systemu 20 sek ćwiczenie 10 sek odpoczynek i water breaks, nie było to łatwe, nie poczułam się przekonana też do jej makijażu i ułożonych włosów, Kelli i Daniel są przy niej tacy naturalni

Wypuścili ostatnio aplikację na telefony z androidem i iPhony jest z niej dostęp do ich treningów ale jednocześnie pełni rolę jakby portalu społecznościowego, można wrzucać zdjęcia, robić ankiety itp
cukrowa_wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 11:27   #746
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 377
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
same starocie czyli na zmianę 40 min HIIT, najnowszy tysiak i rowerek. Teraz w ogóle, w piątek po treningu coś mi się stało z nogą, bolało mnie w biodrze czy stawie, nie mogłam stawać na lewej nodze Więc zawiesiłam treningi ale w od niedzieli jeżdżę na rowerze bo to nie obciąża za bardzo nogi a zawsze to jakiś ruch. Dzisiaj już jest lepiej, chodzić mogę ale nadal czasem boli więc dopóki nie będę totalnie czuła bólu to będę jeździć tylko, żeby się nie pogorszyło. Poza tym - teraz mam mnóstwo egzaminów więc i tak nie mam czasu..
Cos mi sie z subskrycjami podzialo, bo FB zniknal mi z listy

A jak juz z noga? Lepiej ?

Co do nowych treningow znalazlam kilka przeplatane absami, Ze tez one sie uchowaly. mam nadzieje, ze w koncu bardziej ruszy mi miesnie brzucha, bo teraz pryz regularnych treningach widze jak ta partia ciala opornie mi sie ksztaltuje Podczas gdy inne calkiem niezle daja sobie rade.

A ile razy w tygodniu robisz tysiaka? Bo kurde jak ja robilam 3X do tego dorzucilam inne treningi z FB to mi dosc mocno miesnie rak sie wyrobily i to cwiczac bez jakichs specjalnych obciazen.

No tak czas sesji dla studentow Dobrze, ze ja mam to za soba W kazdym razie powodzenia na egzaminach

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez cukrowa_wieszczka Pokaż wiadomość
Też często łączę filmiki, ale na ogół robię wtedy tak że łączę jeden tylko siłowy z jednym tylko cardio. No i każdego dnia ćwiczę jedną część ciałą (lower body/upperbody/core) i tylko czwartego robie jakiś trening total body. Ale w sumie mogłabym np zrobić standing abs a potem te ćwiczenia na brzuch przeplatane z cardio
Wiem, że sama długość nie jest ważna ale już nie mogę inaczej, min 40 minut musi być

Poprawy w kondycji też jestem świadoma, gdy zaczynałam ćwiczyć z FB byłam człowiekiem s tylu kompletnego akrtofla kanapowego - przebiegnięcie się na autobus czy wejście na 3 piętro (moje jedyne "aktywności fizyczne" wtedy) powodowały zadyszkę, teraz natomiast nie ma treningu FB którego nie byłabym w stanie wykonać przez kondycję Dzięki HIITom ta poprawa następuje niesamowicie szybko, dlatego tym bardziej lubię ich treningi.

Właśnie, ostatnio czytałam o tych siłowych ćwiczeniach, że lepiej robić je w pierwszej kolejności, w związku z tym mam pytanie - zmieniacie kolejność w treningach 1000 kcal? Bo widziałam w komentarzu, że Daniel i Kelli specjalnie układają siłowy na końcu bo to jest bardziej na wyrzeźbienie, a nie na masę samą w sobie i że po treningu siłowym na początku za mało siły zostałoby na poprawne wykonywanie cardio. Mnie raz zdarzyło się zmienić kolejność i przyznam, że HIITy potem to była udręka ale myślę, że skoro miałoby to znacznie poprawić wydajność treningu to byłabym w stanie to robić, tylko właśnie nie słyszałam, żeby ktoś tak robił, może mi to w jakiś sposób zaszkodzi?

Taak, wiem, chodziło mi o Polskę właśnie, bo tutaj mają o wiele większy rozgłos niż np Chodakowska która wypuściła ułamek ilości materiału od FB Btw próbowałąm z nią raz ćwiczyć, z moim przyzwyczajeniem do systemu 20 sek ćwiczenie 10 sek odpoczynek i water breaks, nie było to łatwe, nie poczułam się przekonana też do jej makijażu i ułożonych włosów, Kelli i Daniel są przy niej tacy naturalni

Wypuścili ostatnio aplikację na telefony z androidem i iPhony jest z niej dostęp do ich treningów ale jednocześnie pełni rolę jakby portalu społecznościowego, można wrzucać zdjęcia, robić ankiety itp
Jezeli chodzi o rozne aplikacje i unowoczesnienia to ja nnigdy nie mialam potrzeby by siegac po takie rozszerzenia Wystarczy mi ich kanal na YT

Natomias ja nie robie silowych na poszczegolne partie ciala. Zreszta oni tak maja ulozone treningi cardio, ze cale cialo pracuje. Widze jak mi sie wszystko uksztaltowalo, no tylko narzekam troche na brzuch, ale mysle, ze mam tam po prstu slabsze miesnie

Co do kolejnosci cwiczen to wszystko zalezy od tego jaki cel chciallabys osiagnac. Bo jezeli chcesz spalic tkanke tluszczowa no to wtedy lepiej zrobic trening silowy, a pozniej cardio. Ja w ich treningach nie zmieniam kolejnosci, cwicze jak leci. Jakbym zaczela sie zastanawiac jaka kolenosc nadac treningowi zeby osiagnac konkretny cel to w ogole bym kombinowala I zamiast cwiczyc to tracilabym czas na zastanawianie sie co i jak A strasznie tego nie lubie.

Podobal mi sie Chodakowksiej Killer Ale wkurza mnie, ze te treningi gwiazd fitnessowych sa jakos tak czasowo okrojone Zawsze czuam niedosyt po ktoryms z nich dlatego swietna alternatywa okazalo sie dla mnie FB. U nich czuc, ze sie angazuja w to co robia i naprawde to lubia A juz szczegolnie uwielbiam treningi gdzie Kelli i Daniel cwicza razem, taaaka energia od nich bije, ze szok
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-06-02 o 11:30
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 23:03   #747
cukrowa_wieszczka
Raczkowanie
 
Avatar cukrowa_wieszczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Co taka cisza w wątku? Nikt nie robi beach body z Fitness Blender?

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość

Jezeli chodzi o rozne aplikacje i unowoczesnienia to ja nnigdy nie mialam potrzeby by siegac po takie rozszerzenia Wystarczy mi ich kanal na YT

Natomias ja nie robie silowych na poszczegolne partie ciala. Zreszta oni tak maja ulozone treningi cardio, ze cale cialo pracuje. Widze jak mi sie wszystko uksztaltowalo, no tylko narzekam troche na brzuch, ale mysle, ze mam tam po prstu slabsze miesnie

Co do kolejnosci cwiczen to wszystko zalezy od tego jaki cel chciallabys osiagnac. Bo jezeli chcesz spalic tkanke tluszczowa no to wtedy lepiej zrobic trening silowy, a pozniej cardio. Ja w ich treningach nie zmieniam kolejnosci, cwicze jak leci. Jakbym zaczela sie zastanawiac jaka kolenosc nadac treningowi zeby osiagnac konkretny cel to w ogole bym kombinowala I zamiast cwiczyc to tracilabym czas na zastanawianie sie co i jak A strasznie tego nie lubie.

Podobal mi sie Chodakowksiej Killer Ale wkurza mnie, ze te treningi gwiazd fitnessowych sa jakos tak czasowo okrojone Zawsze czuam niedosyt po ktoryms z nich dlatego swietna alternatywa okazalo sie dla mnie FB. U nich czuc, ze sie angazuja w to co robia i naprawde to lubia A juz szczegolnie uwielbiam treningi gdzie Kelli i Daniel cwicza razem, taaaka energia od nich bije, ze szok

Rozumiem Ja ciągle coś kombinuję, lubię planować treningi i wymyślać coś nowego Cel już sama nie wiem jaki mam, chętnie spaliłabym jeszcze trochę tłuszczyku z brzucha, bo i dla mnie jest to najmniej wyrzeźbiona część ciała (jeśli można w ogóle powiedzieć, że pozostałe mam wyrzeźbione ) ale bmi 19.33 i otoczenie mówią mi, że nie powinnam już chudnąć, więc chyba po prostu pocisnę ćwiczenia na wzmocnienie mięśni.

Mogę się jeszcze spytać, ile razy w tygodniu ćwiczysz? Bo niby im więcej tym lepiej (jeśli zachowamy rest days), ale ja teraz zaczęłam cwiczyć 5 razy w tygodniu i boję się, że gdybym chciała potem np. zmniejszyć ilość treningów to zacznę tyć, więc chyba wrócę do 4 tygodniowo, zwłaszcza że nadchodzi utrzymanie zamiast redukcji...

Oj tak, Kelli razem z Danielem to idealny duet ja kocham ich komentarze skierowane do siebie nawzajem jak ćwiczą, są tacy na luzie i wydaje się, ze naprawdę takie ćwiczenie razem sprawia im przyjemność
cukrowa_wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 11:21   #748
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 377
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cytat:
Napisane przez cukrowa_wieszczka Pokaż wiadomość
Co taka cisza w wątku? Nikt nie robi beach body z Fitness Blender?

Rozumiem Ja ciągle coś kombinuję, lubię planować treningi i wymyślać coś nowego Cel już sama nie wiem jaki mam, chętnie spaliłabym jeszcze trochę tłuszczyku z brzucha, bo i dla mnie jest to najmniej wyrzeźbiona część ciała (jeśli można w ogóle powiedzieć, że pozostałe mam wyrzeźbione ) ale bmi 19.33 i otoczenie mówią mi, że nie powinnam już chudnąć, więc chyba po prostu pocisnę ćwiczenia na wzmocnienie mięśni.

Mogę się jeszcze spytać, ile razy w tygodniu ćwiczysz? Bo niby im więcej tym lepiej (jeśli zachowamy rest days), ale ja teraz zaczęłam cwiczyć 5 razy w tygodniu i boję się, że gdybym chciała potem np. zmniejszyć ilość treningów to zacznę tyć, więc chyba wrócę do 4 tygodniowo, zwłaszcza że nadchodzi utrzymanie zamiast redukcji...

Oj tak, Kelli razem z Danielem to idealny duet ja kocham ich komentarze skierowane do siebie nawzajem jak ćwiczą, są tacy na luzie i wydaje się, ze naprawdę takie ćwiczenie razem sprawia im przyjemność
Jest cisza, bo wszystkie dziewczyny walcza o piekna figure i nie traca czasu na gadanie tutaj hehe

Ja tez lubie roznorodnosc Ale nie lubie sie zastanawiac. Pracuje dosc dlugo, a po pracy mam malo czasu tylko dla siebie. Wiec staram sie tak skondensowac obowiazki zeby wszystko pomiescic w tej drugiej czesci dnia Dlatego jakbym miala sie zastanawiac nad wyborem i kompletowaniem treningu to z pewnoscia uciekloby mi z 40 minut Jak nie wiecej:P Wiec mam swoje ulubione podlinkowane i opisane. Zawsze to ejst cardio z absem I w zaleznosci od mozliwosci fizycznych wybieram sobie co tam chce :d

Odnosnie celu to odkad regularnie cwicze to doszlam do wniosku, ze w tym wszystkim nie chodzi tylko o spalenie tkanki tluszczowej tj zeby cialo bylo szczuple i zgrabne i koniec. Liczy sie tez jakosc ciala Wiec zawsze warto popracowac nad wzmocnieniem poszczegolnych partii czy ich wyrzezbieniem, choc mi na rzezbie akurat nie zalezy. Raczej na maksymalnym ujedrnieniu bez zbednego budowania masy miesniowej.

Ja cwicze 3-4 razy w tygodniu, czasami 5 ale to rzadko. Dla mnie takim idealem to 4.

Wiesz wiadomo, ze kazdy chce utrzymac osiagnieyt efekt. Ale nie spinaj sie tym az tak i nie zastanawiaj jak dobrac trening by teraz utrzymac efekt. Cwicz tyle ile chcesz. W koncu chodzi o to by czerpac radosc z treningow i fajnie sie czuc. A nie dzialac pod rygorem utrzymania efektu ;,bo to moim zdaniem odbiera radosc z aktywnosci fizycznej.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 19:49   #749
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Cześć
Również zaczęłam ćwiczyć z Finess Blender. Już od tygodnia.
Teraz wybieram głównie filmiki po 30/40 min, ale spodobały mi się
Fajnie, że jest białe tło, ilość spalonych kalorii i pasek ile czasu do końca
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 12:23   #750
Carolien
Raczkowanie
 
Avatar Carolien
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 53
Dot.: Fitness Blender - kto ćwiczy

Ćwiczę i ja. Nie wiem, czy ktoś wcześniej wspominał o tych treningach, ale ja szczególnie upodobałam sobie te 1000kcal. Jest ich niewiele na kanale, są długie i jeśli dorzuci się dobrze na sztangielki obciążenie to można się zmęczyć, dorobić zakwasów i uczciwie zasłużyć na dzień przerwy.


Nie wiem, czy któraś z Was przerobiła trening z pulsometrem na ręku i sprawdziła ile faktycznie się kcal spaliło. W ramach ciekawostki podam, że robiąc wspomniane treningi "tysiączki" spalam 670kcal. W standardowym fitnessie - mam tu na myśli ćwiczenia z płyt Ewy Chodakowskiej - spalam ok. połowy tej wartości.


Zaś porównując Trenerkę Polek i Fitness Blender - ta pierwsza na początek, na powrót do formy po dłuższej przerwie, zaś Fitness Blender to już prawdziwa, solidna orka. I to tygrysy lubią najbardziej!

Edytowane przez Carolien
Czas edycji: 2015-07-13 o 12:27
Carolien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 15:12:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.