Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-24, 22:09   #3001
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

hump duzo zdrówka dla Ignasia

clo super ze Flo juz na prostej
za starania mocno trzymam kciuki

co do wątku..motylku no co Ty..nie takie najwolniejsze jesteśmy...moj wątek wiktorkowy ciagnie się juz trzy lata..i konca nie widać...a tytul tez roczkowy..wszystkie urodziny w watku zaliczyliśmy..a wlasnie 21 kwietnia czwarte obchodzilismy....ech jak ten czas zasuwa...
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 15:00   #3002
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

ja rzadko zagladam tu z braku czasu, Przemek pozno chodzi spac a jak wracam po pracy to jakos nie ma czasu ... na fb mam czas w pracy tutaj wole nie zagladac w pracy bo szef ma poglad co robimy a nie bardzo chce zeby czytal sobie moje wypowiedzi, na fb mi nie wejdzie (chyba )

u nas zas chorobowo, Przemek zalapal zapalenie krtani, w nocy sie dusil, dobrze ze pulmicort mielismy i pomogl. dzis wybralismy sie na zakupy a P. pojechal do niani bo tesknili za soba oboje wiec nieodplatnie, dawno tak szczesliwego dziecka nie widzialam "cioooociaaaa? hau hau? Ksysiu? taaaaaaaam! agama!!! " (nadawal cala droge w aucie)

a poza dzieciowo to szykujemy sie powoli do przeprowadzki, lista zakupow do nowego mieszkania taka ze glowa boli, kasy za bardzo nie ma wiec stopniowo bedziemy uzupelniac, przenosimy stare meble a a biezaco sie potem bedziek upowac co trzeba wiec jakis czas na kartonach bedziemy
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 20:25   #3003
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Hej dziewczynki ja tez dawno nie zagladalam. Jakos brak czasu. U nas powoli szykowanie do 2 urodzin bo za 4 dni nastapi ten dzien a tak to dzien zadniem szkola, zlobek, lekcje , obiad , spacer i kapiel ehhe . Dzisij postaram sie nadrobic troche

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Ada doczytalam o bracie. Kciuki za reke brata , musi byc dobrze ..l
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 15:00   #3004
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
hump duzo zdrówka dla Ignasia
dzięki I. już z powrotem w żłobku ku swej radości, szaleje na podwórku i jest przeszczęśliwy z tego powodu

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
u nas zas chorobowo, Przemek zalapal zapalenie krtani, w nocy sie dusil, dobrze ze pulmicort mielismy i pomogl. dzis wybralismy sie na zakupy a P. pojechal do niani bo tesknili za soba oboje wiec nieodplatnie, dawno tak szczesliwego dziecka nie widzialam "cioooociaaaa? hau hau? Ksysiu? taaaaaaaam! agama!!! " (nadawal cala droge w aucie)

a poza dzieciowo to szykujemy sie powoli do przeprowadzki, lista zakupow do nowego mieszkania taka ze glowa boli, kasy za bardzo nie ma wiec stopniowo bedziemy uzupelniac, przenosimy stare meble a a biezaco sie potem bedziek upowac co trzeba wiec jakis czas na kartonach bedziemy
zdrówka dla Przemcia
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 20:33   #3005
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

hej
Wszystkim życzę zdrówka dla siebie i najbliższych
Lada dzień mamy 2 latka ale nie robię jako tako imprezy. Tylko tort, będą rodzice TŻta, ciotka z mężem i pradziadek. Moi rodzice nie przyjadą bo tata jest po operacji.

Dziewczyny co tam więcej u Was słychać? Nie mam jakoś czasu wpadać, na fb zaglądam zazwyczaj z telefonu. Karolcia pochłania mnie całkowiecie. TŻ ostatnio całe dnie w pracy, a w przyszłym tyg jedzie na delegecję.
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 20:59   #3006
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

cześć dziewczyny u nas zmiany się szykują, bo moja mama nie chce się nadal codziennie zajmować wnukiem i muszę szybko szukać niani lub żłobka prywatnego. Chociaż na parę godzin bo sama nie wyjdę z maluchami na spacer. I nir wiem co będzie lepsze....
a na niedzielę pozapraszałam najbliżsxych i przyjaciół na urodziny. Zrobię 4 ciasta i już
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 16:40   #3007
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Hej, hej!
Sharp dawno cię nie było! Co slychac u Karoli, poza urodzinami? Ja tutaj tez tylko ba telefonie zaglądam. W zasadzie już w ogóle nie korzystam z kompa, chyba, ze musze cos napisać dłuższego lub PIT wyslac

Gold ja bym jednak w nianie szła. Obawiałabym sie, zd starsze dziecko moze zle znieść żłobek zaraz po pojawieniu sie drugiego w domu. Ale Ty znasz Daniela najlepiej, wiadomo, każde dziecko jest inne.

My planujemy piknik w parku w ramach urodzin, bedzie trochę znajomych, za to mało dzieci... Ale chcemy zrobić te wielkie banki mydlane, zaraz wlasnie zabieramy sie za próbę i bedą jeszcze balony z helem wiec mysle, ze Sofia bedzie przeszczęśliwa. Tylko na tort pomysłu nie mam. Będę sama piekła i chciałabym, zeby był zdrowy na tyle na ile to możliwe ale chyba nie będę sie bawić w bezglutenowe biszkopty bo wzzystkie przepisy jakie widze maja mega dziwne składniki typu mąka z Arrowroot :yyy:
Co jeszcze u nas? Dostałam sie na studia nauczycielskie wiec jesli uda mi sie sprowadzić mojego tatę do opieki nad Sofia to od sierpnia idę na rok na dzienne studia na żłobek czy nianie nas nie stać bo to koszt ponad 60% mojego męża pensji... Trochę sie obawiam mieszkania z tata pod jednym dachem przez rok bo mimo, ze dobre mamy kontakty to bedzie nam ciasno i czasem pewnie bedą jakieś spięcia... Ale czuje, ze nie wytrzymam dłużej bez zajęcia poza domem, a jesli to zajęcie zbliża mnie do takiej pracy, ktora chce wykonywać, a nie tylko musze to nie mogę z tej szansy zrezygnować.
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 21:54   #3008
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Ash, oby sie udalo! musi sie udac! jakos sie zorganizujecie... moja przyjaciolka na miesiac musiala skorzystac ze swojego taty jako niani do mlodego, tak wyszlo... niby tylko miesiac, ale jednak juz bylo ryzyko, ze bedzie kiepsko, szczegolnie, ze ona z tata swoim jak kot z psem. a on akurat bezrobotny byl i tez taki "nie w sosie". ale przy wnuku usmiech od ucha do ucha, ba, nawet ogarnal chate, ugotowal, wszyscy byli zadowoleni. takiego przebiegu i wam zycze, a wierze, ze sie uda. szczegolnie, ze ty odzyjesz

u nas ... jakos leci aktualnie testuje bezglutenowy makaron dla Flo. niech ma jakas odmiane od ryzu i ziemniakow jak bedzie ok, to znaczy, ze kukurydza tez jest bezpieczna. w ogole to mam nadzieje, ze z koncem zabkowaia wszelkie egzemy tez troche same z siebie zlagonieja... tak bym chciala mu zaoferowac cos ciekawszego na talerzu... on uwielbia tyle rzeczy, a biedak musi wcinac wiecznie to samo... sama dla siebie tworze rozne zielone smoothies, pasty kanapkowe... pysznosci. i tak bym chciala, zeby mlody mogl ze mna tego wszystkiego probowac... ech... no, ale najwazniejsze, ze jego krazenie funkcjonuje. musze nas zaraz umawiac na kolejna kontrole. sadzac po tym, jak Flo sie zachowuje, i ile ma energii, to powinno byc wszystko w jak najlepszym porzadku
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 19:04   #3009
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny u nas zmiany się szykują, bo moja mama nie chce się nadal codziennie zajmować wnukiem i muszę szybko szukać niani lub żłobka prywatnego. Chociaż na parę godzin bo sama nie wyjdę z maluchami na spacer. I nir wiem co będzie lepsze....
a na niedzielę pozapraszałam najbliżsxych i przyjaciół na urodziny. Zrobię 4 ciasta i już
lada moment wakacje, więc żłobek pewnie będzie miał jakąś wakacyjną przerwę (u nas cały sierpień) i musisz się przygotować na to że D. może częściej chorować. to są dla mnie jedyne mankamenty bo tak poza tym jestem fanką żłobka, i I. również uwielbia tam chodzić. nie wiem jak D. sobie radzi w grupie dzieci, jak często spotyka się z innymi dorosłymi, jak trudny może być dla niego proces adaptacji-to już musisz jako mama ocenić i wybrać co będzie najlepsze

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
My planujemy piknik w parku w ramach urodzin, bedzie trochę znajomych, za to mało dzieci... Ale chcemy zrobić te wielkie banki mydlane, zaraz wlasnie zabieramy sie za próbę i bedą jeszcze balony z helem wiec mysle, ze Sofia bedzie przeszczęśliwa. Tylko na tort pomysłu nie mam. Będę sama piekła i chciałabym, zeby był zdrowy na tyle na ile to możliwe ale chyba nie będę sie bawić w bezglutenowe biszkopty bo wzzystkie przepisy jakie widze maja mega dziwne składniki typu mąka z Arrowroot :yyy:
Co jeszcze u nas? Dostałam sie na studia nauczycielskie wiec jesli uda mi sie sprowadzić mojego tatę do opieki nad Sofia to od sierpnia idę na rok na dzienne studia na żłobek czy nianie nas nie stać bo to koszt ponad 60% mojego męża pensji... Trochę sie obawiam mieszkania z tata pod jednym dachem przez rok bo mimo, ze dobre mamy kontakty to bedzie nam ciasno i czasem pewnie bedą jakieś spięcia... Ale czuje, ze nie wytrzymam dłużej bez zajęcia poza domem, a jesli to zajęcie zbliża mnie do takiej pracy, ktora chce wykonywać, a nie tylko musze to nie mogę z tej szansy zrezygnować.
gratuluję Ash spełniaj marzenia, i niech się wam z tatą pod jednym dachem układa jak najlepiej
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 12:36   #3010
prodiament
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa/Suwałki
Wiadomości: 198
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
U nas z kataru wyszła ospa już dzis trzeci dzien wychodzenia bąbli wiec mam nadzieje, ze jutro jeszcze maxymalnie a potem już tylko osuszanie. Najgorsze, ze mam tu dostępu ani do gencjany ani do nadmanganianu potasu ichniejsze środki sa o kant potłuc wiec ratujemy sie naparem z nagietka i olejem kokosowym który jest antybakteryjny. Któreś nasze wątkowe dziecko przechodziło już ospę czy my przecieramy szlaki?
My czekamy na razie, czy ospa przyjdzie, czy nie, bo Julka codziennie bawiła się na spacerach razem z siostrzyczką chłopca, którego wysypało bąblami w minioną środę. Jego mama wysłała mi SMS-a, żebym obserwowała Julkę i od środy dziewczynki już się nie widziały - zobaczymy, czy wirus przelazł, czy nie


Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
Dziewczyny pragnę napisać abyście robiły prawidłowo cytologie na raka szyjki macicy, moja kuzynka robi co roku właśnie w wielki Piątek dowiedziała się ze ma raka szyjki macicy 2go stopnia :-(
Wstyd się przyznać, ale od porodu nie zawędrowałam do ginekologa - dajcie mi porządnego kopa w tyłek, żebym w końcu wylądowała w gabinecie.


Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Jesteśmy już w domu, oswajamy się z xytuacją. Dżunior daje radę, na razie odpukać jest grzeczny izapatrzony w siostrę , choc dzisiaj już ciągle tylko mama i mama i ciągał za rèkę

Dziewvzyny jestem w szoku ja za 3, 4 na razie i raczej wogóle podziękuję. Mam parkę, córeczka juź zdobyła moje serce i więcej mi nie trzeb chyba ciąży bym nie zniosła jestem najszczęśliwsza że już PO
Ogromne gratulacje i szybkiego powrotu do znakomitej formy - jak również bardzo grzecznej córeczki, która pozwoli Mamie przesypiać dużą część nadchodzących nocek, coby Mamusia nie wyglądała jak Zombi (bo mam wrażenie, że ja tak wyglądałam przez pierwsze 6 miesięcy, hihihi).


Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Gold-fish gratulacje!!!
Za nami polowa ciazy, bedziemy mieli coreczke Julke, ja juz szaleje z zakupami, z dnia na dzien jest coraz ciezej, kregoslup odmawia posluszenstwa.
Kolejna Jula nadchodzi Tylko uważajcie - wszystkie Julie które znam, włączając w to moją, to szalenie kręcone dziewczynki, więc już wyrabiaj sobie formę, żeby za nią nadążyć


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Na szybko piszę, jesteśmy w domu. Wszystko poszło ekspresowo
Suuuuuper!!!!!!!!


Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
raz..raz..raz..dwa..
raz..dwa..trzy..
nie no dobrze wszystko..
sprawdzam tylko czy wątek działa
....to co jest..moje panny..
gdzie jesteście
no ja rozumiem..wiosna..ciepło itd...no ale bez przesady ... Ja tu jestem;d

i czekam.....

co slychac ...
My od miesiąca znowu siedzimy sobie w Warszawie (ściśle - w Międzylesiu) i okolica jest tu tak stworzona na spacery, że spędzamy na zewnątrz po kilka godzin dziennie. Stąd ostatnio rzadko zaglądam do Was, bo jak mam wolną chwilę, to albo rzucam się poczytać książkę, albo przeglądam FB Teraz Julka śpi, a ja skończyłam wszystkie książki - pewnie jak wstanie, wybierzemy się na spacer do biblioteki.

Ada - a co u Ciebie?
prodiament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 10:42   #3011
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez prodiament Pokaż wiadomość

Wstyd się przyznać, ale od porodu nie zawędrowałam do ginekologa - dajcie mi porządnego kopa w tyłek, żebym w końcu wylądowała w gabinecie.





My od miesiąca znowu siedzimy sobie w Warszawie (ściśle - w Międzylesiu) i okolica jest tu tak stworzona na spacery, że spędzamy na zewnątrz po kilka godzin dziennie. Stąd ostatnio rzadko zaglądam do Was, bo jak mam wolną chwilę, to albo rzucam się poczytać książkę, albo przeglądam FB Teraz Julka śpi, a ja skończyłam wszystkie książki - pewnie jak wstanie, wybierzemy się na spacer do biblioteki.
no to przesyłam wirtualnego kopa w kierunku gina :P

i jak coś fajnego przeczytałaś to dawaj mi tu inspiracje, chętnie poczytam coś poleconego
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 12:48   #3012
prodiament
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa/Suwałki
Wiadomości: 198
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
no to przesyłam wirtualnego kopa w kierunku gina :P

i jak coś fajnego przeczytałaś to dawaj mi tu inspiracje, chętnie poczytam coś poleconego
To zależy, w jakim typie literatury gustujesz ja zbyt ambitnej ostatnio nie wybieram, bo jeśli przy dziecku muszę się liczyć z przerywaniem tejże lektury, to wolę coś nieskomplikowanego ;-) obecnie czytam już czwarty z serii kryminałów Sary Blaedel i polecam, ale warto czytać po kolei, bo są odniesienia do wcześniejszych części.

Pytanko: czym karmicie i poicie dzieci przy rotawirusie /biegunce /wymiotach?
prodiament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 11:16   #3013
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez prodiament Pokaż wiadomość
To zależy, w jakim typie literatury gustujesz ja zbyt ambitnej ostatnio nie wybieram, bo jeśli przy dziecku muszę się liczyć z przerywaniem tejże lektury, to wolę coś nieskomplikowanego ;-) obecnie czytam już czwarty z serii kryminałów Sary Blaedel i polecam, ale warto czytać po kolei, bo są odniesienia do wcześniejszych części.

Pytanko: czym karmicie i poicie dzieci przy rotawirusie /biegunce /wymiotach?
ja gustuję w poleconej czasem lubię coś ambitniejszego, a czasem coś lekkiego. generalnie jestem otwarta na wszelkie propozycje

I. ostatnią biegunkę/rota czy coś w tym stylu miał w wieku 8 miesięcy. i wtedy byliśmy w szpitalu i jadł tylko mleko, marchwiankę z ryżem, popijał wodą (albo szprycowany był kroplówką). starszym dzieciom zalecali jeszcze kompot z jabłek, jakieś kleiki/grysiki ale nie na mleku tylko w formie zupy marchwiowej albo rosołu. teraz czasem zdarzy się luźniejsza kupa, ale jakiś specjalnych metod nie stosuje. A Julce coś dolega? najważniejsze żeby piła, więc jak ma ochotę na coś konkretnego to ja bym dawała to właśnie
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 14:16   #3014
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Nadal nie mam niani. Czekam na odp od sąsiadki i koleżanki. Dzisiaj jeszcze przyjdzie jakaś babeczka i mam na oku studentkę. Trzymajcie kciuki.

Hania daje się mamie wyspać w nocy,bo przesypia nawet 6 h. Po tym jak przez pół roku budzilam juniora wg zaleceń co 3 h a potem musiałam ,,uczyć''przesypiać noce to powiedziałam sobie nigdy więcej. Efekt to 1 kg w miesiąc! Młoda nadrabia jedzenie w ciągu dnia i ładnie rośnie.

2 latka skończone,był tort cytynowy i 5 ciast. Oboje z mężem padnięci,a jeszcze w planach 15 kolejnych gości na najbliższe weekrndy....bo przyjdą zobaczyć Hanię
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 19:30   #3015
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

My mamy zamiar połączyć urodziny młodego z odwiedzinami u małej. Dlatego urodzinki będą dopiero jak urodzę i się ogarnę
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 06:29   #3016
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

No wlasnie my tak planowaliśmy ale część gości wyjechała na majówkę. Z drugiej strony może nawet łatwiej upiec 1 ciasto w weekemd i rozłożyć odwiedziny na kilka takich weekendów
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 13:30   #3017
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
No wlasnie my tak planowaliśmy ale część gości wyjechała na majówkę. Z drugiej strony może nawet łatwiej upiec 1 ciasto w weekemd i rozłożyć odwiedziny na kilka takich weekendów
I tak i tak jest okej myślę Ja tam wolę wszystkich dziadków za jednym razem załatwić

no ale najpierw trzeba urodzić
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 15:22   #3018
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
I tak i tak jest okej myślę Ja tam wolę wszystkich dziadków za jednym razem załatwić

no ale najpierw trzeba urodzić
nie przejmuj sie, i na ciebie przyjdzie czas
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 23:27   #3019
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Hej
Ada mnie zatęskniło się,c o tam u Was?
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 11:03   #3020
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

16.05.2015r. w 32t1d przez CC przyszły na świat nasze córeczki Emilia (1860g, 45cm o godz. 1:52) i Lilianna (1810g, 42cm o godz. 1:53).

W piątek zgłosiłam się do szpitala - miałam mieć podane 2 dawki sterydów na rozwój płucek. Dostałam 1 dawkę o 18 i do 23 było wszystko ok. Po 24 odeszły mi wody i akcja potoczyła się błyskawicznie... Lekarz pytał czy chcę spróbować SN (obie dziewczyny obróciły się główkowo), ale nie zgodziłam się; za duże ryzyko. Dziewczyny to silne babki, oddychają już same i walczymy dalej o jak najszybszy powrót do domu.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 18:58   #3021
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
16.05.2015r. w 32t1d przez CC przyszły na świat nasze córeczki Emilia (1860g, 45cm o godz. 1:52) i Lilianna (1810g, 42cm o godz. 1:53).

W piątek zgłosiłam się do szpitala - miałam mieć podane 2 dawki sterydów na rozwój płucek. Dostałam 1 dawkę o 18 i do 23 było wszystko ok. Po 24 odeszły mi wody i akcja potoczyła się błyskawicznie... Lekarz pytał czy chcę spróbować SN (obie dziewczyny obróciły się główkowo), ale nie zgodziłam się; za duże ryzyko. Dziewczyny to silne babki, oddychają już same i walczymy dalej o jak najszybszy powrót do domu.
Jeszcze raz gratulacje niech dziewczynki zbierają siły i oby jak najszybciej do domu i do Wikcia
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 08:26   #3022
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
16.05.2015r. w 32t1d przez CC przyszły na świat nasze córeczki Emilia (1860g, 45cm o godz. 1:52) i Lilianna (1810g, 42cm o godz. 1:53).

W piątek zgłosiłam się do szpitala - miałam mieć podane 2 dawki sterydów na rozwój płucek. Dostałam 1 dawkę o 18 i do 23 było wszystko ok. Po 24 odeszły mi wody i akcja potoczyła się błyskawicznie... Lekarz pytał czy chcę spróbować SN (obie dziewczyny obróciły się główkowo), ale nie zgodziłam się; za duże ryzyko. Dziewczyny to silne babki, oddychają już same i walczymy dalej o jak najszybszy powrót do domu.
gratuluję raz jeszcze, niech maleństwa rosną zdrowo i wracajcie jak najszybciej do domu
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 13:31   #3023
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Roczki pod dozorem, dwa latka też?
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 19:50   #3024
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

ech, wstyd normalnie, nie? trzeba sie brac za pisanie!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 20:28   #3025
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Hahaha pechowy bo ja go zakładałam
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 10:56   #3026
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Hej hej
Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale Karolka będzie miała rodzeństwo czuje się o wiele gorzej niż przy pierwszej ciąży. I nawet nie mam kiedy odpocząć. A przepraszam, Tz właśnie zabrał mała na spacer. Chyba pierwszy raz poszli sami. Ciekawe kiedy wrócą.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Hahaha pechowy bo ja go zakładałam
Oooo widzisz, dobrze że jesteś
Zrobiłaś to prawko? Jeśli tak to z jakich stronek uczyłaś się do testów? Ile wykupywałaś godz?
Chyba pora żebym się za to zabrała
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce

Edytowane przez sharpnowaja
Czas edycji: 2015-05-30 o 10:58
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 11:03   #3027
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Hej hej
Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale Karolka będzie miała rodzeństwo czuje się o wiele gorzej niż przy pierwszej ciąży. I nawet nie mam kiedy odpocząć. A przepraszam, Tz właśnie zabrał mała na spacer. Chyba pierwszy raz poszli sami. Ciekawe kiedy wrócą.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------


Oooo widzisz, dobrze że jesteś
Zrobiłaś to prawko? Jeśli tak to z jakich stronek uczyłaś się do testów? Ile wykupywałaś godz?
Chyba pora żebym się za to zabrała
Gratulacje

Nie jeszcze ...zbieram się i zbieram ale strasznie nie chce mi się uczyć testów. ...wieczorami padam a w dzień nir ma kiedy...ale obiecałam sobie w tym roku już zdać
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 11:34   #3028
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

To i my się pochwalimy <3

Aurelka przyszła na świat 28 maja o godz. 20.15 waga 3050g 54cm poród sn jest przekochana, pięknie ssie. Ja nie mam żadnych szwów, bo położna ochroniła mnie przed pęknieciami i nacięciem całkowicie inne doświadczenie niż poród Lili.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...


Edytowane przez Kinga_20
Czas edycji: 2015-05-30 o 11:36
Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 15:11   #3029
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Kinga ogromne gratulacje! Cieszę sie, ze porod miałaś dobry i ssaczek pięknie ssie wszystkiego dobrego dla Was! A co Lili na to wszystko?
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 18:07   #3030
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

I ja, i ja! Ja też urodziłam
30.05, 23:10 - też bez większych uszkodzeń, poród bardziej świadomy, fajniejszy
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-14 22:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.