Problem z chłopakiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-04, 21:28   #1
Masza23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76

Problem z chłopakiem


Witam! To chyba jedyne miejsce, gdzie mogę szczerze powiedzieć co czuje. Z moim chłopakiem jestem ponad 4 lata. Na początku było cudownie, dużo rozmawialiśmy, czułam się bezpieczna, kochana, akceptowana. Dodam, że on jest moim pierwszym chłopakiem. Potem się zaczęło, nie pasował mu mój wygląd, waga, to jak się maluje, ubieram. Chciał mnie zmienić i trochę mu się to udało. Oklamywal mnie i nadal to robi. Wmowil mi, że jak z nim zerwe z nikim się nie zwiąże, bo nie jestem ladna. A następnego dnia mówi mi, że jestem piękna.często mówi takie rzeczy, po których wątpię w jego wierność. Chce, żebym się do niego wprowadziła, bo uważa, że po 4 latach wszystkie pary mieszkają razem. Dodam, że mieszka z mama i babcią. Ja źle się czuje w jego domu, w dodatku nie pracuje i byłabym na jego utrzymaniu. Pewnie zajmowałabym się domem. Niedawno ubzdural sobie, że pokłócił się z moimi rodzicami, co nie jest prawda, ale nie wchodzi do mojego domu. Ten związek staje się źródłem stresu dla mnie, nie potrafię z nim rozmawiać o problemach, o tym, co czuje, ponieważ albo mnie ignoruje, albo uważa to za bzdury. A ja nie jestem taka głupia, bardzo dużo czytam, sama nauczyłam się 3 języków, ale przez to, że zawsze koledzy w szkole wyzywali mnie od grubasow wierze mu, że nie znajdę miłości. Przy wzrośnie 170, waze 85kg. On wie, że waga spowodowana jest choroba tarczycy, mimo to nie rozumie tego. Nie raz nie dwa zdarzyło mu się zachować okropnie w stosunku do mnie, np. Wysmiewac przy osobach trzecich. Nie wiem co robić, z jednej strony naprawdę go kocham z drugiej mam tego serdecznie dość.
Masza23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 22:27   #2
cwany rogalik
Raczkowanie
 
Avatar cwany rogalik
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: za pazuchą
Wiadomości: 106
Dot.: Problem z chłopakiem

Myślę, że wewnętrznie czujesz, co należy zrobić. Twoje obserwacje są bardzo precyzyjne. Twój chłopak zachowuje się chamsko i zasługuje jedynie na kopa. Źle się czujesz w jego domu i nie chcesz być na jego utrzymaniu - świetnie, że sama doszłaś do tego wniosku, bo prawdopodobnie przy obecnym podejściu do Ciebie korzystałby z tej namiastki władzy. Co to w ogóle za teksty, że nikogo nie znajdziesz, czy że po czterech latach wszyscy mieszkają razem? Co on taki wszystkowiedzący? Śmiechem bym zabiła. Oczywiście, że znajdziesz jeszcze kogoś, a swój wygląd zmienisz, jeśli zechcesz i zdrowie pozwoli. Nie daj się wpędzić w rolę ofiary. Bądź dumna ze swoich osiągnięć (języki!), rozwijaj się i nie gódź się na to, co źle rokuje i Cię upokarza. Zastanów się czy nadal go kochasz, ale za to, jaki jest teraz; nie rozpamiętuj przeszłości, bo początki zawsze są piękne. Zdemaskował się i wg mnie na dłużej lepszy nie będzie, a w twoim opisie widzę niestety same negatywy. Powodzenia!
cwany rogalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 22:36   #3
Masza23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Problem z chłopakiem

Czuje, że zbliża się koniec. Zwłaszcza, że od tego roku idę wreszcie na studia, w tamtym roku nie utworzono kierunku a i sytuacja rodzinna nie pozwoliła, a on chce tu zostać. Ja zwariuje jak nie zacznę studiów, on na razie się nie zgadza, żebym szła sama na studia. Najgorsze zawsze było porównywanie mnie do innych i tekst że on się ogląda albo interesuje innymi bo ja tak nie wyglądam. Chciałby, żebym ubierala się jak dziwka. Dodam, że nie jestem zaniedbana, maluje się, chodzę zazwyczaj w spodniach, sukienkach, szpilkach. Nawet zainteresowań nie mamy wspólnych.
Masza23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 22:45   #4
EllisMeddle
Raczkowanie
 
Avatar EllisMeddle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Problem z chłopakiem

Nie warto tracic czasu na takich ludzi. Idz swoja droga i spelniaj sie
EllisMeddle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 22:47   #5
cwany rogalik
Raczkowanie
 
Avatar cwany rogalik
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: za pazuchą
Wiadomości: 106
Dot.: Problem z chłopakiem

Nie ma się zatem nad czym zastanawiać. No daj spokój, żeby ktoś Ci zabraniał studiować? Co on ma tu do gadania? To wszystko brzmi jak słaby żart. On nie ma Ci nic do zaoferowania. A idź na te studia, niech dziad skiśnie, ale nie zapomnij po drodze mu podziękować za współpracę :P odżyjesz.
cwany rogalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 22:54   #6
Masza23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Problem z chłopakiem

On nie zabrania iść w ogóle na studia, po prostu wolałby, żebym poszła na zaoczne. Oczywiście wiem, że macie rację, ale boję się. Za długo chyba słyszałam, że jestem brzydka i nikt nie bd chciał mnie takiej, nie dziewicy. Oczywiście wiem jak to brzmi, ale w pewnym momencie się w to wierzy zwłaszcza, że zawsze przez kolegów miałam problem z samoocena. Tylko jak go poznałam było inaczej, ważyłam 68 kg, czułam się piękna i wyjatkowa. Nie chciałam z nim być, ale był bardzo uparty i mu zależało. Kilka miesięcy temu powiedział mi, że zakochał się we mnie po roku. Na początku tylko kłamał i zależało mu na jednym.
Masza23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 22:57   #7
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Masza23 Pokaż wiadomość
On nie zabrania iść w ogóle na studia, po prostu wolałby, żebym poszła na zaoczne. Oczywiście wiem, że macie rację, ale boję się. Za długo chyba słyszałam, że jestem brzydka i nikt nie bd chciał mnie takiej, nie dziewicy. Oczywiście wiem jak to brzmi, ale w pewnym momencie się w to wierzy zwłaszcza, że zawsze przez kolegów miałam problem z samoocena. Tylko jak go poznałam było inaczej, ważyłam 68 kg, czułam się piękna i wyjatkowa. Nie chciałam z nim być, ale był bardzo uparty i mu zależało. Kilka miesięcy temu powiedział mi, że zakochał się we mnie po roku. Na początku tylko kłamał i zależało mu na jednym.
Ok, Ty z nim jesteś za karę, tak?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 23:02   #8
Masza23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Ok, Ty z nim jesteś za karę, tak?
Chyba tak, chociaż za co ta pokuta, nie wiem. Brakowało mi przyjaźni, bliskości, poczucia bezpieczeństwa, brakuje nadal. Przyjaciół też nie mam, po części przez niego, po części przez to, że nie raz się zawiodłam i teraz wolę książki od ludzi.
Masza23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:12   #9
cwany rogalik
Raczkowanie
 
Avatar cwany rogalik
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: za pazuchą
Wiadomości: 106
Dot.: Problem z chłopakiem

No to nie do końca Cię pocieszę, bo zawodzić się będziesz jeszcze nie raz. Z wiekiem coraz więcej się widzi. Ale nie raz miło się zaskoczysz, tylko otwórz się trochę na świat, nawet trochę wbrew sobie. Ja to widzę tak; on się lubi nad Tobą pastwić trochę i czuć się lepszym (sam z pewnością jest piękny i intelektualnie wybitny), bo czuje, że się łamiesz. Jak pójdziesz na studia, to jeszcze kogoś poznasz i co wtedy biedak zrobi ze swoimi teoriami? Nie użalaj sie nad sobą, ogarnij się, wkurz na niego, bo masz za co, bez ceregieli odetnij precyzyjnym chirurgicznym cięciem tę znajomość. Ubrałabym to w bardziej dobitne słowa, ale nie mogę Za rok, jak tu zajrzysz, będziesz już miała głowę pełna zupełnie innych spraw. No bo co tracisz? Odpowiedz sobie szczerze.
cwany rogalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:16   #10
Masza23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Problem z chłopakiem

Mam poczucie, że coś tracę. Jak na razie czuje,się że świat się zawali, ale czuje też, że w tej tragedii nikt nie zginie, a coś nowego powstanie. Wiem, że to głupie i niemądre, ale chciałabym go zranić tak, jak on ranił mnie do tej pory.
Masza23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:22   #11
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Masza23 Pokaż wiadomość
Mam poczucie, że coś tracę. Jak na razie czuje,się że świat się zawali, ale czuje też, że w tej tragedii nikt nie zginie, a coś nowego powstanie. Wiem, że to głupie i niemądre, ale chciałabym go zranić tak, jak on ranił mnie do tej pory.
Jesteś młoda,piękna i inteligentna.
Zerwij z nim przy jego znajomych i powiedz wtedy co Ci leży na sercu.
A później odwróć się na pięcie i rozpocznij nowy rozdział w życiu.
Bądź silna
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 23:25   #12
Masza23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Problem z chłopakiem

I uda się uwolnić i wrócic do tego, co było kiedyś? W sensie odzyskam siebie.

Edytowane przez Masza23
Czas edycji: 2015-05-04 o 23:26
Masza23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:27   #13
cwany rogalik
Raczkowanie
 
Avatar cwany rogalik
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: za pazuchą
Wiadomości: 106
Dot.: Problem z chłopakiem

Tracisz coś, co znałaś, na rzecz czegoś, co nowe. Możesz się bać i czuć nieswojo- to normalne. Ale a propos żądzy zemsty powtórzę coś, co wiele razy tu przeczytałam i sama wyznaję tę zasadę. Nic tak ludzi nie wkurza, jak ignorowanie ich. Żadna zemsta, ranienie, dramaty rodem z telenoweli, wyrzucanie walizek za próg nie będą miały tego efektu. Dodatkowo będziesz miała poczucie, że nie straciłaś twarzy bawiąc się w jakieś emaile pełne pretensji, awantury, obserwowanie fejsbuka i takie tam. Nie daj się tylko sprowokować, skup na pracy, która daje Ci frajdę i zaprzyjaźnij z sobą. Na tym forum jest dobry wątek porozstaniowy; jeśli potrzebujesz pomocy - dziewczyny chętnie Cię przyjmą i wesprą. No i sport, bo endorfiny ratują człowieka z opresji
cwany rogalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:29   #14
Masza23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Problem z chłopakiem

I oczywiście nie łudzić się, że go zmienię, że będzie jeszcze dobrze? Dlaczego ta pierwsza miłość tak rani...
Masza23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:31   #15
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Masza23 Pokaż wiadomość
I uda się uwolnić i wrócic do tego,tej co było kiedyś? W sensie odzyskam siebie.
Najważniejsza jest konsekwencja. Jeżeli postanowisz odejść od tego buraka to musisz się tego trzymać rękami i nogami.
Żadnych powrotów,dawania kolejnej szansy.
Na początku napewno nie będzie łatwo. Znajdź sobie jakieś zajęcie by nie mieć zbytnio czasu na myślenie o nim.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:34   #16
Masza23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Problem z chłopakiem

Masz rację, ja się boję tego braku konsekwencji.my już wiele razy zrywalismy, częściej on że mną, ale zawsze jakoś go jak to nazwać, udobruchalam? Jednym słowem prosiłam, żeby wrócił. Wiem, głupia byłam i pewnie też przez to on się teraz tak zachowuje.
Masza23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:36   #17
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Masza23 Pokaż wiadomość
I oczywiście nie łudzić się, że go zmienię, że będzie jeszcze dobrze? Dlaczego ta pierwsza miłość tak rani...
Dlatego że jest tą pierwszą
To minie, a najlepiej starą miłość zastąpić nową. Klin klinem.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:38   #18
cwany rogalik
Raczkowanie
 
Avatar cwany rogalik
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: za pazuchą
Wiadomości: 106
Dot.: Problem z chłopakiem

Moim zdaniem nie łudzić się, jak przyjdą prawdziwe życiowe problemy, ten chłopak nie będzie dla Ciebie wsparciem - on już teraz dołuje i skrzydeł nie dodaje w pokonywaniu przeszkód. Pierwsza miłość... Ja w ogóle mam czasem wrażenie, że młode związki są po to, by prowadzić, do tych lepszych, dojrzalszych. Rani, ale być może miłość dopiero poznasz ? I zobaczysz, że TO w ogóle obok miłości nie stało. Tak to widzę. To mi wygląda na uczucie zbudowane trochę na Twoim strachu, krzywdzie i braku wiary w siebie. Ale wszystko jest po coś. Ty już się nauczyłaś i należy wyciągnąć wnioski
cwany rogalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:38   #19
Masza23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Problem z chłopakiem

Oby,oby, chociaż z mojej strony to była prawdziwa miłość. Nie dziecinada.
Masza23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 23:39   #20
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Problem z chłopakiem

To może spraw znowu żeby to on zerwał i urwij z nim kontakt. Zmien nr tel. To się wtedy zdziwi.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:43   #21
cwany rogalik
Raczkowanie
 
Avatar cwany rogalik
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: za pazuchą
Wiadomości: 106
Dot.: Problem z chłopakiem

Zgadzam się z koleżanką - żelazna konsekwencja z zerwaniem, żadnych kolejnych szans, bo będziecie się bujać i szarpać w nieskończoność. Ostatecznie nie bez powodu jesteś na tym forum, a twój opis jest tak jednoznaczny, że nikt nawet raz nie poddał go w wątpliwość.
cwany rogalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:46   #22
Masza23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez cwany rogalik Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie łudzić się, jak przyjdą prawdziwe życiowe problemy, ten chłopak nie będzie dla Ciebie wsparciem - on już teraz dołuje i skrzydeł nie dodaje w pokonywaniu przeszkód. Pierwsza miłość... Ja w ogóle mam czasem wrażenie, że młode związki są po to, by prowadzić, do tych lepszych, dojrzalszych. Rani, ale być może miłość dopiero poznasz ? I zobaczysz, że TO w ogóle obok miłości nie stało. Tak to widzę. To mi wygląda na uczucie zbudowane trochę na Twoim strachu, krzywdzie i braku wiary w siebie. Ale wszystko jest po coś. Ty już się nauczyłaś i należy wyciągnąć wnioski
Jest w tym sporo racji. O to, że nosiłam żałobę po babci, miał pretensje, o to, że nie chodzę na imprezy też. Moja druga babcia jest ciężko chora, umiera, ja to bardzo przeżywam, a on tego nie rozumie. Boję się,tego że żadnemu chłopakowi nie zaufam , bo będę się bardzo bała tzw powtórki z rozrywki. Obecny chłopak ma taki plus, że po 4 latach wiem do czego jest zdolny. Znam to zło.

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
To może spraw znowu żeby to on zerwał i urwij z nim kontakt. Zmien nr tel. To się wtedy zdziwi.
To ja muszę zerwać z nim, to go zaboli. Jak on to zrobi to po nim splynie, a tak, męska duma zostanie urazona.
Masza23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:49   #23
cwany rogalik
Raczkowanie
 
Avatar cwany rogalik
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: za pazuchą
Wiadomości: 106
Dot.: Problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Masza23 Pokaż wiadomość
Oby,oby, chociaż z mojej strony to była prawdziwa miłość. Nie dziecinada.
Pewnie Ty się zaangażowałaś, a on, jak widać. Teraz czas na miłość odwzajemnioną, a przede wszystkim miłość własną Napisz sobie plusy i minusy tego związku. Czasami taka graficzna reprezentacja potrafi naprawdę wprawić w zdumienie i uporządkować w skołatanej głowie. I niech nie ogarną Cie wątpliwości. Tym razem zaufaj intelektowi i rozsądkowi. Serce jakoś przeboleje.
cwany rogalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:50   #24
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Problem z chłopakiem

Je§li masz jakieś prezenty od niego to zapakuj w pudełko. Pójdź do niego i mu to oddaj. Powiedz że namęczyłaś się z nim wystarczająco długo i już nie chcesz.
I spędzaj jak najwięcej czasu z babcią.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 23:52   #25
livin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 347
Dot.: Problem z chłopakiem

Hej dziewczyno!
Nauczyłaś się sama 3 języków, masz ambicje, chcesz iść na studia, oprócz tego jesteś bardzo mądra bo widzisz, że w związku się dzieje źle i sama to zauważasz. Nie daj się zastopować, idź na przód, walcz o siebie i bądź pewna tego co robisz, a wtedy prędzej czy później poznasz kogoś kto to doceni i będzię Cię motywował, zamiast dołować Zostaw człowieka, który nie chcę byś czuła się pełnowartościowa i czuła się sobą, to nie ma sensu.

edycja
i tak generalnie to trzymam kciuki, i wierze w to, że za jakiś czas wejdziesz na ten temat i opiszesz nam jak dobrze się wszystko potoczyło, a póki co realizuje siebie, bądź z tymi których kochasz naprawdę i o nich się martwisz (babcia), a dupka kopnij w tyłek.

Edytowane przez livin
Czas edycji: 2015-05-05 o 00:01
livin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 00:04   #26
Masza23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez cwany rogalik Pokaż wiadomość
Pewnie Ty się zaangażowałaś, a on, jak widać. Teraz czas na miłość odwzajemnioną, a przede wszystkim miłość własną Napisz sobie plusy i minusy tego związku. Czasami taka graficzna reprezentacja potrafi naprawdę wprawić w zdumienie i uporządkować w skołatanej głowie. I niech nie ogarną Cie wątpliwości. Tym razem zaufaj intelektowi i rozsądkowi. Serce jakoś przeboleje.
Dobrze,zrobię sobie taka tabelke dzięki

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Je§li masz jakieś prezenty od niego to zapakuj w pudełko. Pójdź do niego i mu to oddaj. Powiedz że namęczyłaś się z nim wystarczająco długo i już nie chcesz.
I spędzaj jak najwięcej czasu z babcią.
Staram się, ale babcia płacze jak mnie widzi. Nie może się pogodzić że swoim stanem. To bardzo inteligentna i dobra osoba, ale potworny rak robi swoje. A on nie potrafił mnie wspierać. Nie rozumiem tego, jego ukochany dziadek zmarł na raka, ojciec spowodował wypadek po pijanemu i się zabił. Swoją droga jego poprzednie dziewczyny były z nim do miesiąca,czego ja wytrzymalam 4 lata. Wreczaja gdzieś za to medale?

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

Cytat:
Napisane przez livin Pokaż wiadomość
Hej dziewczyno!
Nauczyłaś się sama 3 języków, masz ambicje, chcesz iść na studia, oprócz tego jesteś bardzo mądra bo widzisz, że w związku się dzieje źle i sama to zauważasz. Nie daj się zastopować, idź na przód, walcz o siebie i bądź pewna tego co robisz, a wtedy prędzej czy później poznasz kogoś kto to doceni i będzię Cię motywował, zamiast dołować Zostaw człowieka, który nie chcę byś czuła się pełnowartościowa i czuła się sobą, to nie ma sensu.
Jak ja się czuje gorzej, to on się czuje lepszy. Nie oszukujmy się, nie jest typem intelektualisty. Matury nie chciał zdawać, ale byłam uparta, poszedł na studia, co prawda słabe i zaoczne, w ogóle tam się nic nie uczy, ale będzie miał wyższe. A moich zainteresowań nie docenia.
Masza23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 00:09   #27
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Problem z chłopakiem

On normalny nie jest. Ale to nie Twój problem. Zerwij z nim jak najszybciej i trzymaj się swojej decyzji.
I nie daj się więcej poniżać.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 00:11   #28
cwany rogalik
Raczkowanie
 
Avatar cwany rogalik
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: za pazuchą
Wiadomości: 106
Dot.: Problem z chłopakiem

No to czas na Ciebie, niech się chłopak czegoś w życiu nauczy A on już najwyraźniej taki jest, może mało wrażliwy, może zamknięty na głębszą refleksję. Przykro mi z powodu babci. A i jeszcze jedno. Napisałaś, że tęsknisz za bliskością. Myślę, że nie z nim - tęsknisz prawdopodobnie za bliskością i przyjaźnią z mężczyzną o twarzy jeszcze nie znanej, ale takim, który zasługuje na Twoje zaangażowanie.
cwany rogalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 00:15   #29
Masza23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 76
Dot.: Problem z chłopakiem

To dlaczego w ogóle z nim byłam? Jak myślicie, długo mi będzie pusto i nieswojo? Czym się zająć, żeby nie myśleć?

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cwany rogalik Pokaż wiadomość
No to czas na Ciebie, niech się chłopak czegoś w życiu nauczy A on już najwyraźniej taki jest, może mało wrażliwy, może zamknięty na głębszą refleksję. Przykro mi z powodu babci. A i jeszcze jedno. Napisałaś, że tęsknisz za bliskością. Myślę, że nie z nim - tęsknisz prawdopodobnie za bliskością i przyjaźnią z mężczyzną o twarzy jeszcze nie znanej, ale takim, który zasługuje na Twoje zaangażowanie.
Myślę, że masz rację. Ja mimo wszystko czuje, że mam dużo do zaoferowania, ogromne serce, lubie się troszczyć o innych, opiekować, pomagać. Ale jak nawet kiedyś poznałam kolegę, to był to dupek. Może na takich działam jak magnes?
Masza23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 00:16   #30
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Problem z chłopakiem

Cytat:
Napisane przez Masza23 Pokaż wiadomość
To dlaczego w ogóle z nim byłam? Jak myślicie, długo mi będzie pusto i nieswojo? Czym się zająć, żeby nie myśleć?
Flirtowaniem przez internet może. Zawsze się można pośmiać.
Masz jakie§ pasję poza czytaniem, może poszukaj pracy albo jakiegoś wolontariatu
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-06 12:04:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.