Chodzenie po górach - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-29, 07:15   #571
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Jechac czy nie jechać?? O to jest pytanie Mam wątpliwości bo biore tydzien bezpłatnego urlopu w pracy, a niestety moje wynagrodzenie zalezy od prowizji i te złe wspomnienia sprzed kilku lat.

Była któas z Was tak pozno- jak pogoda?
ja bylam w zeszlym roku w okolicach 17 wrzesnia. padal deszcz ogolnie pogoda byla bardzo zmiennna. dlatego wtedy to zaliczylam Rusinowa (na ktorej na chwile wyszlo slonce )
za to moi rodzice byli wczesniej (przed 17-ym, dojechalismy do nich) i pogoda byla ladna
bardzo zimno nie bylo, bo pamietam, ze w tzw. 'malpim gaju' czy tez parku linowym (jak zwal tak zwal) bylam w topie i zwyklej bluzie. heh alez mam pamiec

ps. ale dzis ladna pogoda na kamerkach
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 10:44   #572
maltanka83
Raczkowanie
 
Avatar maltanka83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
czy jak wejde na Szpiglasowa Przelecz od Moka to od razu bede miala widok na 5SP czy trzeba zejsc kawalek?
będziesz miała ładne widoki na cała 5-tkę.
__________________
"Tam na dole zostało
wszystko to co Cię męczy.
Patrząc z góry wokoło
świat wydaje się lepszy."

maltanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 10:45   #573
maltanka83
Raczkowanie
 
Avatar maltanka83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
hej dziołszki- poradżcie mi coś Bo mam pewne obawy mam oakzje jechac do Zakopca, ale dopiero 11 września
ja bym się nie zastanawiała i pojechałabym. wrzesień to najlepszy miesiąc na góry, nie ma takiego tłoku na szlakach i pogoda jest ładna (mało opadów).
__________________
"Tam na dole zostało
wszystko to co Cię męczy.
Patrząc z góry wokoło
świat wydaje się lepszy."

maltanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 12:43   #574
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez maltanka83 Pokaż wiadomość
ja bym się nie zastanawiała i pojechałabym. wrzesień to najlepszy miesiąc na góry, nie ma takiego tłoku na szlakach i pogoda jest ładna (mało opadów).

Tak, jesien jest najlepsza do chodzenia po górach. Choćby nawet dlatego że jest najmniej bachorów, rozwydrzonych nastolatków, kobiet ciężarnych i innych (bez urazy oczywiście dla w.w) Można obcować na spokoju z przyrodą I pogoda pewniejsza.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:05   #575
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Choćby nawet dlatego że jest najmniej (...) kobiet ciężarnych i innych (bez urazy oczywiście dla w.w) Można obcować na spokoju z przyrodą

a o co chodzi z tymi kobietami ciezarnymi?
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 14:27   #576
ada_rut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Chodzenie po górach

Hej! ja tez kocham gory ! Ja na razie to bylam w Karkonoszach (Karpacz, Szklarska Poreba) i w Beskidzie Żywieckim. Jestem mloda osoba( 14 lat). W przyszlym roku planuje z rodzicami jechac do Zakopengo i w zwiazku z tym mam do was pytanie: jakie szlaki polecacie ? dodam ze jestesmy raczej "dobrzy" kondycyjnie ale mamy troche lek wysokosci( glownie moj tata) i nie chcialabym aby na szlakach byly lancuchy itp.. Wiem, wiem ze to dopiero za rok ale, .... Zreszta przeczytalam caly ten temat i wiem ze wy tez nie mozecie sie doczekac kiedy pojedziecie w gory.Z gory dzieki za odpowiedz papa
ada_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 16:16   #577
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
hej dziołszki- poradżcie mi coś Bo mam pewne obawy mam oakzje jechac do Zakopca, ale dopiero 11 września i jakoś mam złe wspomnienia z byciem w górach po 10- zimno, śnieg, przeziębienie, hektolitry rumu, żeby nie było zapalenia płuc

Jechac czy nie jechać?? O to jest pytanie Mam wątpliwości bo biore tydzien bezpłatnego urlopu w pracy, a niestety moje wynagrodzenie zalezy od prowizji i te złe wspomnienia sprzed kilku lat.

Była któas z Was tak pozno- jak pogoda?
Cóż ja, z powodu, że nie mogłam mieć wcześniej urlopu, do Zakopanego jadę 22 września - czyli jeszcze później ale się nie poddaję - wytrzymam każdą pogodę i nie zamierzam przez to psuć sobie wyjazdu
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 17:22   #578
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Chodzenie po górach

To mnie przekonałyście, najwyżej znowu będe pic rum

Od jakis 6 lat jezdziłam koniec sieprnia/poczatek września i zaobserowałąm

- rok 2003 w okolicach 2 września snieg i zimno, byłam na obozie studenckim w zakopcu to siem grzaliśmy ( o szczególy nie pytac), potem od 5 zrobiło się bardzo ciepło i do 10 było super, nawet się opaliłam po 10 nie wiem, wyjechałam:P

- rok 2006 jak było zimno około konca sierpnia to masakra, aż sobie rajstopy kupiłam

Prawde powiedziawszy fale deszczu i zimna przezyłam tez kiedyś w licpu jak w innej częsic Polski smazyło W czewrcu mi śnieg padłą na gubałowce No i z głupiałam dlatego

a z ta ciaza- to widzałam pania kiedyś w zaawansowanej ciazy w klapkach na kasprowym i hasała sobie po sniegu
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 17:46   #579
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo za informacje stronki juz sobie dodaje do ulubionych kwatera naprawde bardzo ladna moj TŻ uwielbia takie wykonczenia w drewnie w takim razie czekam na relacje po powrocie i jakies zdjecia Słowackich górek
jesli moge jeszcze spytac - czym sie tam dostaniecie z Zakopanego ruszycie czy jak?
najpierw do Zakopanego, będziemy tam z samego rana. I później dopiero albo busem na Łysą i łapać coś do Nowej Lśnej, albo PKS-em z Zakopca do Smokowca i elektriczka
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 19:52   #580
ada_rut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Chodzenie po górach

Jak by ktos z was mogl mi odpowiedziec na moje pytania bylabym bardzo wdzieczna
ada_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 20:43   #581
efffkas
Raczkowanie
 
Avatar efffkas
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 241
Dot.: Chodzenie po górach

Ja byłam w tym roku w Zakopanem z siostrą i szwagrem. Pogoda nam nie dopisała... No cóż polecam Dolinę Kościeliską, Jaskinię Mroźną i Morskie Oko. My zrobiliśmy w jeden dzień Morskie Oko, Dolinę 5stawów i Siklawę. Następnego dnia nie mogłam chodzić ;/ 11godzin na piechotę i po drodze wspieliśmy się na 2szczyty mające ponad 1700metrów No wyprawa na Giewont się nie udała do końca, lał deszcz a my wybraliśmy najtrudniejszy szlak. Pod samym szczytem skapitulowałam z siostrą,a szwagier sam wspiął się te 10m po łańcuchach. Hmm szkoda tylko,że wyciąg na Gubałówkę był nieczynny Ale za rok jedziemy znowu i w planach mamy Czerwone Wierchy Poza tym lubię góry,ale co najlepsze to mam lęk wysokości...dlatego rzadko tam jeżdżę.
efffkas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 21:07   #582
maltanka83
Raczkowanie
 
Avatar maltanka83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez ada_rut Pokaż wiadomość
Jak by ktos z was mogl mi odpowiedziec na moje pytania bylabym bardzo wdzieczna
ja na pierwszy rzut polecam rusinową polanę, zielony szlak do 5-tki, dolinę kościeliska i czerwone wierchy, kasprowy wierch i tatry zachodnie (ale w zachodnich są dłłługie trasy,) natomiast odpuściłabym sobie zdobywanie szczytów Tatr Wysokich
__________________
"Tam na dole zostało
wszystko to co Cię męczy.
Patrząc z góry wokoło
świat wydaje się lepszy."

maltanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 22:29   #583
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
a z ta ciaza- to widzałam pania kiedyś w zaawansowanej ciazy w klapkach na kasprowym i hasała sobie po sniegu
ja ostatnio wchodzilam wlasnie na Kope Kondracka z pania w ciazy. byla ubrana odpowiednio. z reszta wydaje mi sie, ze juz byla dosc doswiadczona. co jakis czas dzwonila chyba do meza zdac relacje jak sie czuje. podziwialam ja - wchodzic pod gore noszac w brzuchu malego czlowieczka... dala rade


Cytat:
Napisane przez efffkas Pokaż wiadomość
No wyprawa na Giewont się nie udała do końca, lał deszcz a my wybraliśmy najtrudniejszy szlak.
tzn, ktorym?

Cytat:
Napisane przez efffkas Pokaż wiadomość
Hmm szkoda tylko,że wyciąg na Gubałówkę był nieczynny
e na Gubalowke to spacerek i juz jestescie. fajniej sie zjezdza na Butorowym wg. mnie
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 09:22   #584
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
najpierw do Zakopanego, będziemy tam z samego rana. I później dopiero albo busem na Łysą i łapać coś do Nowej Lśnej, albo PKS-em z Zakopca do Smokowca i elektriczka
a moglabys mnie oswiecic z ta elektriczka z gory dziekuje

zaszokowalyscie mnie tym, ze w Tatrach we wrzesniu juz moze padac snieg w przyszlym roku chcialam sie wybrac w gory wlasnie we wrzesniu, zeby uniknac dzikich tlumow. czy to oznacza, ze trzeba ze soba zabrac juz duzo cieplejsze ciuchy?
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 09:44   #585
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
czy to oznacza, ze trzeba ze soba zabrac juz duzo cieplejsze ciuchy?
na pewno duzo cieplejsze niz w lipcu czy sierpniu pogoda w gorach jest tak zmienna, ze nie wiadomo co sie trafi. szczegolnie, ze np. dzisiaj jest tam tylko 11 stopni.
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 09:49   #586
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
a moglabys mnie oswiecic z ta elektriczka z gory dziekuje

zaszokowalyscie mnie tym, ze w Tatrach we wrzesniu juz moze padac snieg w przyszlym roku chcialam sie wybrac w gory wlasnie we wrzesniu, zeby uniknac dzikich tlumow. czy to oznacza, ze trzeba ze soba zabrac juz duzo cieplejsze ciuchy?
hej, no ja 4 lata temu na początku września w śniegu na początku wrzeęsnia. Co do podogy w zakopcu, to polar nawet w ........lipcu biore 3 lata temu było w licu tak zimno

w maju też mi sien padal w zakopcu nie ma reguły
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 09:50   #587
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
na pewno duzo cieplejsze niz w lipcu czy sierpniu pogoda w gorach jest tak zmienna, ze nie wiadomo co sie trafi. szczegolnie, ze np. dzisiaj jest tam tylko 11 stopni.
w zesżlym roku o tej porze było 6
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 10:11   #588
maltanka83
Raczkowanie
 
Avatar maltanka83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
zaszokowalyscie mnie tym, ze w Tatrach we wrzesniu juz moze padac snieg w przyszlym roku chcialam sie wybrac w gory wlasnie we wrzesniu, zeby uniknac dzikich tlumow. czy to oznacza, ze trzeba ze soba zabrac juz duzo cieplejsze ciuchy?
ja w zeszłym roku w sierpniu szłam na świnicę w śniegu
__________________
"Tam na dole zostało
wszystko to co Cię męczy.
Patrząc z góry wokoło
świat wydaje się lepszy."

maltanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 10:12   #589
maltanka83
Raczkowanie
 
Avatar maltanka83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez efffkas Pokaż wiadomość
No wyprawa na Giewont się nie udała do końca, lał deszcz a my wybraliśmy najtrudniejszy szlak. Pod samym szczytem skapitulowałam z siostrą,a szwagier sam wspiął się te 10m po łańcuchach. .
przecież na Giewont to łatwo się wchodzi najgorsze te tłumy
__________________
"Tam na dole zostało
wszystko to co Cię męczy.
Patrząc z góry wokoło
świat wydaje się lepszy."

maltanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 10:48   #590
plesniawka
Raczkowanie
 
Avatar plesniawka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 97
GG do plesniawka
Dot.: Chodzenie po górach

Dziewczyny a przygotowujecie sie jakoś kondycyjnie do wyjazdu? Ogólnie nie mam strasznych problemów z kondycja ale wyjeżdżam już 23 września a tu sesja nadal trwa i jakoś brakuje czasu na jakiś większy ruch...Boje się że będę zdychać na szlaku Macie jakieś sprawdzone ćwiczenia żeby tak na krótko przed wyjazdem przygotować serce i mięśnie do wysiłku?
__________________
I like rusty spoons.
I like to touch them.
The feeling of rust is almost orgasmic





plesniawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 10:56   #591
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez plesniawka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a przygotowujecie sie jakoś kondycyjnie do wyjazdu?
nie, specjalnie do wyjazdu sie nie przygotowuje. tyle tylko, ze moje zycie to nieustajace odchudzanie sie , wiec codziennie staram sie cwiczyc jakies 45 minut i jezdze na rowerze stacjonarnym, czasem wieczorem chodze na rower zwykly (TZ biega kilometry, a ja woze za nim wode)

powiem ci, ze nawe pomimo tych cwiczen mialam lekkie zakwasy ostatnio. no ale niestety tak to juz jest jak moge jezdzic w gory tylko na weekendy. nie moge sie spokojnie rozchodzic po mniejszych gorkach tylko od razu z grubej rury uderzam, bo czasu malo
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 11:12   #592
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Chodzenie po górach

oj ja zawsze planuje jakis rozruch wczesniej a i tak nic z tego nie wychodzi. a potem cierpie bo tez od razu sie na jakies wysokie szlaki porywam.
u mnie nie ma problemu z zakwasami a z sama kondycja i zadyszka. i do tego ten bol serca...mam nadzieje ze go kiedys nie przeforsuje bo bedzie problem. i tak z chorym nie powinnam chodzic po gorach.
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 12:42   #593
efffkas
Raczkowanie
 
Avatar efffkas
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 241
Dot.: Chodzenie po górach

[/quote] tzn, ktorym? [/quote]
szliśmy tym czerwonym szlakiem


e na Gubalowke to spacerek i juz jestescie. fajniej sie zjezdza na Butorowym wg. mnie[/quote]
a co do Gubałówki to my chcieliśmy kolejką, wiesz taki bajer

...coś mi sie cytat od LAIN nie wkleił

Edytowane przez efffkas
Czas edycji: 2007-08-30 o 12:47 Powód: :PP
efffkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 12:43   #594
efffkas
Raczkowanie
 
Avatar efffkas
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 241
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez maltanka83 Pokaż wiadomość
przecież na Giewont to łatwo się wchodzi najgorsze te tłumy
taa my spotkaliśmy chyba ze 4osoby na szlaku, nie było aż tak strasznie ciężko,ale bardzo zimno, padał deszcz i była mgła. normalnie na 2metry sie widziało.
efffkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 12:54   #595
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez efffkas Pokaż wiadomość
szliśmy tym czerwonym szlakiem
tez tym szlam. rzeczywiscie troche bardziej nuzacy niz od drugiej strony, ale da sie przejsc. ja szlam w strasznym upale i w pewnym momencie zabraklo nam wody (alez wtedy duzo pilismy) na szczescie poratowaly nas jakies Angielki tak, ze dalismy rade wejsc na szczyt. taki wlasnie minus szlaku od tej strony, ze nie ma zadnych strumyczkow po drodze, w ktorych mozna by napelnic butelki

a czerwonym szlakiem rzeczywiscie duuuuzo mniej osob wchodzi

tak a propos wchodzenia w zimnie i mgle na Giewont... takiego oto pana z siatka pelna zakupow spotkalismy na Przeleczy Kondrackiej ciekawe czy szedl z nia na Giewont
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080187.jpg (33,4 KB, 30 załadowań)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 13:08   #596
maltanka83
Raczkowanie
 
Avatar maltanka83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez plesniawka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a przygotowujecie sie jakoś kondycyjnie do wyjazdu?
ja tyle że często jeżdżę na rowerze no i jeszcze z psem latam wieczorkami.
__________________
"Tam na dole zostało
wszystko to co Cię męczy.
Patrząc z góry wokoło
świat wydaje się lepszy."

maltanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 13:14   #597
ada_rut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 24
Dot.: Chodzenie po górach

A wejscie na Giewont jest jakies trudne (chodzi mi o ten kawalek z lancuchami), trzeba sie jakos wspinac na sam szczyt ? i czy tam jest tylko lancuch czy moze jeszcze jakies schodki ? dzieki za odpowiedz
ada_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 14:05   #598
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez ada_rut Pokaż wiadomość
A wejscie na Giewont jest jakies trudne (chodzi mi o ten kawalek z lancuchami), trzeba sie jakos wspinac na sam szczyt ? i czy tam jest tylko lancuch czy moze jeszcze jakies schodki ? dzieki za odpowiedz
lancuch. jest o tyle trudno, ze niektorzy ludzie sa idiotami i po pare osob wisza na jednym lancuchu co jest niebezpieczne.
dla mnie jedynym trudniejszym momentem bylo dosc wysoka polka skalna, na ktora trzeba sie bylo wdrapac, a ze mam krotkie nozki to mialam trudniej niz np. moj TZ o wzroscie 1.90
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 17:22   #599
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość

a o co chodzi z tymi kobietami ciezarnymi?
Chodziło mi o trasy oznaczone wózeczkiem który pcha mamusia w ciąży

Cytat:
Napisane przez ada_rut Pokaż wiadomość
Hej! ja tez kocham gory ! Ja na razie to bylam w Karkonoszach (Karpacz, Szklarska Poreba) i w Beskidzie Żywieckim. Jestem mloda osoba( 14 lat). W przyszlym roku planuje z rodzicami jechac do Zakopengo i w zwiazku z tym mam do was pytanie: jakie szlaki polecacie ? dodam ze jestesmy raczej "dobrzy" kondycyjnie ale mamy troche lek wysokosci( glownie moj tata) i nie chcialabym aby na szlakach byly lancuchy itp.. Wiem, wiem ze to dopiero za rok ale, .... Zreszta przeczytalam caly ten temat i wiem ze wy tez nie mozecie sie doczekac kiedy pojedziecie w gory.Z gory dzieki za odpowiedz papa
Jest wiele pięknych szlaków, widzę że większość ladnych Dziewczyny ci juz napisały

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość

tak a propos wchodzenia w zimnie i mgle na Giewont... takiego oto pana z siatka pelna zakupow spotkalismy na Przeleczy Kondrackiej ciekawe czy szedl z nia na Giewont
To chyba "nosicek" o ile mnie wzrok nie myli. "Nosicki" donoszą jedzenie do schronisk które sa trudno dostępne, czyli większości.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 17:33   #600
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
To chyba "nosicek" o ile mnie wzrok nie myli. "Nosicki" donoszą jedzenie do schronisk które sa trudno dostępne, czyli większości.
eee najblizsze schronisko to w Koscieliskiej (ktore bynajmniej nie jest trudno dostepne - po co sie tam pchac przez Przelecz Kondracka) i na Kondratowej (rowniez latwo dostepne autem)
no chyba, ze to niosl ekipie filmowej na Kopie Kondrackiej. moze ktorys aktor zglodnial
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.