Dobry Fryzjer - Łódź - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-26, 15:09   #601
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

A co sądzicie o ProHair by Bednarska (chyba tak to leci)? Na Piotrkowskiej 223

Edytowane przez mela1234
Czas edycji: 2014-11-26 o 15:11
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 20:58   #602
akim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

hej czy w Łodzi chodzi ktoś jeszcze do fryzjera
akim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 08:29   #603
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja! Ale tylko do Pani Anetki. Pracuje w salonie Loki w tym pawilonie na Paderewskiego 47. Salon może nie zachwyca wyglądem, ale dla tak dobrej fryzjerki warto się poświęcić Dwa razy zdradziłam ją z fryzjerką Justyną z salonu Fryzjernia i nigdy więcej! Dwa razy, bo chciałam dać jej drugą szansę, ale niestety...
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 23:24   #604
aaasssiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej dziewczyny. Pomóżcie. Od pewnego czasu chodzę do fryzjera na balejaż. Niestety, niedawno przeprowadziłam się do Łodzi i szukam kogoś kto ufarbował by mi włosy tak żeby nie było różnicy po poprzednim fryzjerze. Mam bardzo gęsty i cieniutki balejaż ( Właściwie tak cieniutki że nie widać paseczków). Mam brązowe włosy, po tlenieniu wyglądają jak ciemny blond. Szukałam odpowiedniego salonu,ale za każdym razem nie trafiam. Czy znacie dobry salon fryzjerski gdzie zrobiliby mi coś takiego?

Pozdrawiam

aaasssiii
aaasssiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 11:58   #605
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Napisałam wyżej, Anetka z salonu Loki Ona robi taki dokładny balejaż, drobne pasemka - naturalny efekt
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 12:01   #606
aaasssiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Dzięki, umówie się na przyszły tydzień
aaasssiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 18:48   #607
kafciek
Raczkowanie
 
Avatar kafciek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Nelkomama Pokaż wiadomość
Napisałam wyżej, Anetka z salonu Loki Ona robi taki dokładny balejaż, drobne pasemka - naturalny efekt

a jaki jest koszt tego balejażu ?
__________________
"Zważaj na swoje myśli, gdyż przemienią się w słowa,
Zważaj na swoje słowa, gdyż przemienią się w czyny,
Zważaj na swoje czyny, gdyż przemienią się w nawyki,
Zważaj na swoje nawyki, gdyż przemienią się w twój charakter,
Zważaj na swój charakter, gdyż on będzie twoim losem."
kafciek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 20:40   #608
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja płaciłam za włosy tak do łopatek ok. 110 czy 120zł, nie pamiętam już, bo wracam do swojego koloru i już dawno balejażu nie robiłam. Anetka robi też włosy w domu. Mogę dać do niej numer telefonu na pw.
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 11:43   #609
hellenka2015
Przyczajenie
 
Avatar hellenka2015
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Czesc dziewczyny
Ja moge polecic dwa salony fryzjerskie ( moze znacie, moze nie )- przytocze cytaty z mojego bloga :

Klimczak Hair Designers

Salon fryzjerski mieszczący się na ulicy Wodnej ( Śródmieście ). Miałam przyjemność wpaść pod nożyczki samej właścicielki salonu, Iwony Klimczak - super pozytywnej kobiety, która lubi szalone pomysły. Bardzo przyjemnie spędziłam z nią czas/ Rozmawiałyśmy, śmiałyśmy się. Byłam bardzo zrelaksowana w jej towarzystwie. Pomysł na fryzurę był dużo bardziej szalony, natomiast nie chciałam tak od razu poddawać się wielkiej metamorfozie.
W międzyczasie, kiedy schły mi włosy, Iwona zaproponowała , żebym skorzystała z usług manicurzystki. Równie miła i sympatyczna dziewczyna.
Z salony wyszłam mega zadowolona, z fryzury jak i manicuru. Co więcej byłam wypoczęta i czułam, że zajęto się mną w 100 %. Do tego muszę dodać, że Iwona ma wszechstronną wiedzę na temat włosów i związanych z nimi problemami. Nie skłamię mówiąc, że to pierwszy fryzjer , z którym mogłam skonsultować swoją nietypową alergię.
Salon Klimczak nie należy do najtańszych, jednak jeśli chcecie strzyc się u mistrzów, zasięgnąć porady i czuć, że zajęto się Wami w fachowy sposób, to jest to miejsce dla Was.

Ocena 5/5

Salon Fryzjersko Kosmetyczny " U Darka "

Znajdujący się na ulicy Grota Roweckiego ( Widzew ), odwiedzony przeze mnie 2 razy. Przy pierwszej wizycie zostałam przyjęta " z ulicy" ( czyli bez wcześniejszego umawiania się ). Strzygła mnie wtedy dziewczyna, której imienia nie pamiętam, natomiast byłam zadowolona z jej cięcia, gdyż moje włosy odżyły, ładnie się skręcały, a co więcej , w przeciwieństwie do wielu innych fryzjerów, nie wtrącała swoich uwag dotyczących grzywki, która ponoć mi nie pasuje, i zgodnie z moją prośbą, tak ową obcięła.
Po jakimś czasie ponownie zawitałam do salonu, lecz ku mojemu rozczarowaniu ona już tam nie pracowała. Wtedy zajął się mną Grześ młody, inteligentny chłopak, ze smakiem- mam na myśli to, że miał dobry gust, potrafił dobrze doradzić, a oprócz tego komunikatywny, otwarty i słuchający. Wizyta dość długa, ponieważ zażyczyłam sobie pasemka, które nota bene wyszły doskonale, i kolor bardzo fajny oraz dopasowany. Natomiast włosy jakoś specjalnie nie chciały mi się układać, no ale jak już wspomniałam - do loków trzeba mieć rękę.
Ceny ? Przystępne.

Natomiast teraz mam zamiar wybrac sie do Wojewoda Studio na Tymienieckiego. Ktos byl ?
__________________
Hellenka w Łodzi

Edytowane przez hellenka2015
Czas edycji: 2015-01-22 o 11:44
hellenka2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 00:13   #610
martady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez hellenka2015 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Ja moge polecic dwa salony fryzjerskie ( moze znacie, moze nie )- przytocze cytaty z mojego bloga :

Klimczak Hair Designers

Salon fryzjerski mieszczący się na ulicy Wodnej ( Śródmieście ). Miałam przyjemność wpaść pod nożyczki samej właścicielki salonu, Iwony Klimczak - super pozytywnej kobiety, która lubi szalone pomysły. Bardzo przyjemnie spędziłam z nią czas/ Rozmawiałyśmy, śmiałyśmy się. Byłam bardzo zrelaksowana w jej towarzystwie. Pomysł na fryzurę był dużo bardziej szalony, natomiast nie chciałam tak od razu poddawać się wielkiej metamorfozie.
W międzyczasie, kiedy schły mi włosy, Iwona zaproponowała , żebym skorzystała z usług manicurzystki. Równie miła i sympatyczna dziewczyna.
Z salony wyszłam mega zadowolona, z fryzury jak i manicuru. Co więcej byłam wypoczęta i czułam, że zajęto się mną w 100 %. Do tego muszę dodać, że Iwona ma wszechstronną wiedzę na temat włosów i związanych z nimi problemami. Nie skłamię mówiąc, że to pierwszy fryzjer , z którym mogłam skonsultować swoją nietypową alergię.
Salon Klimczak nie należy do najtańszych, jednak jeśli chcecie strzyc się u mistrzów, zasięgnąć porady i czuć, że zajęto się Wami w fachowy sposób, to jest to miejsce dla Was.

Ocena 5/5

Salon Fryzjersko Kosmetyczny " U Darka "

Znajdujący się na ulicy Grota Roweckiego ( Widzew ), odwiedzony przeze mnie 2 razy. Przy pierwszej wizycie zostałam przyjęta " z ulicy" ( czyli bez wcześniejszego umawiania się ). Strzygła mnie wtedy dziewczyna, której imienia nie pamiętam, natomiast byłam zadowolona z jej cięcia, gdyż moje włosy odżyły, ładnie się skręcały, a co więcej , w przeciwieństwie do wielu innych fryzjerów, nie wtrącała swoich uwag dotyczących grzywki, która ponoć mi nie pasuje, i zgodnie z moją prośbą, tak ową obcięła.
Po jakimś czasie ponownie zawitałam do salonu, lecz ku mojemu rozczarowaniu ona już tam nie pracowała. Wtedy zajął się mną Grześ młody, inteligentny chłopak, ze smakiem- mam na myśli to, że miał dobry gust, potrafił dobrze doradzić, a oprócz tego komunikatywny, otwarty i słuchający. Wizyta dość długa, ponieważ zażyczyłam sobie pasemka, które nota bene wyszły doskonale, i kolor bardzo fajny oraz dopasowany. Natomiast włosy jakoś specjalnie nie chciały mi się układać, no ale jak już wspomniałam - do loków trzeba mieć rękę.
Ceny ? Przystępne.

Natomiast teraz mam zamiar wybrac sie do Wojewoda Studio na Tymienieckiego. Ktos byl ?
Do Wojewoda Studio chodziłam blisko 3 lata, chodziłam do Patryka i jak odchodził (otwierał swój własny salon) poszłam za nim. O czymś to świadczy O aktualnej ekipie nie umiem nic powiedzieć bo nie znam chłopaków, Mariolka świetnie farbuje włosy, jak chcesz mieć pewność, że dobrze będziesz "zrobiona" to Krystian jest tego pewnikiem. Atmosfera w salonie jest iście hipsterska, nie każdemu może pasować. Minusem jest chaos organizacyjny, przychodzisz na konkretną godzinę po czym czekasz kolejne 30-40 min, bo fryzjer robi 3 klientki na raz. Z początku mnie to irytowało, z czasem się przyzwyczaiłam, żeby nic sobie nie planować "po fryzjerze", bo nie wiadomo ile tam będę. Niemniej znają się na swojej robocie i odradzają tylko w przypadkach gdy faktycznie źle będzie się wyglądać, a nie dlatego, że nie potrafią czegoś zrobić.
martady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 08:05   #611
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Tez jestem klientka Wojewoda Studio od paru lat chociaz nie chodze bardzo regularnie.
Ufam Krystianowi od czasu kiedy pracowal na Piotrkowskiej dla Jacka Olejniczaka.
Nigdy nie wyszlam od niego niezadowolona.
Nigdy w zyciu nie zostalam przyjeta na czas, tak jak zauwazyla kolezanka powyzej, nawet kiedys umowilam sie jakos pierwsza klientka- wtedy rowniez Krystian przyszedl spozniony- ale jakos nie mam nic przeciwko temu bo lubie tam chodzic.
Atmosfera jest bardzo przyjemna, zwykle kiedy musze dluzej czekac w ramach rekmpensaty mam masaz glowy polaczony z myciem.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 11:48   #612
hellenka2015
Przyczajenie
 
Avatar hellenka2015
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

mimo braku organizacji, to zachecajacy wpis mysle, ze sprobuje. Dzieki
__________________
Hellenka w Łodzi
hellenka2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 08:49   #613
marmera
Raczkowanie
 
Avatar marmera
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 91
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej dziewczyny, poleca któraś dobrego fryzjera na farbowanie? Dodam też, że cena jest dla mnie bardzo ważna, mam krótkie włosy (sporo przed ramiona), a nie chcę zapłacić 200 zł
marmera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 10:55   #614
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Chcialam Wam polecici fryzjerke, do ktorej moja mama chodzi od lat. Nazywa sie Karolina.
W sobote robila mi upiecie (za zdjecia) i bylam z niego bardzo zadowolona
Obawialam sie troche bo mam dosc krotkei wlosy, ale fryzura przetrwala calonocna impreze.

Ma swoj salonik na tylach akademika na Politechniki.
PS. Zaplacilam 50zl.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 10:25   #615
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

A ja polecam w Pabianicach Atelier Daniela Wawrzyniaka. Jeszcze nikt nie przyglądal się moim włosom przed strzyżeniem i farbowaniem. Efekt taki ze mam świetnie ufarbowanew włosy plus świetnie odcięte i super się układają.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 14:43   #616
synkka
Przyczajenie
 
Avatar synkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Poszukuję fryzjerki Karoliny, która jakiś czas temu pracowała w salonie The69HairStylist na Piotrkowskiej. Fryzjerka jest młoda i ma (przynajmniej jakiś rok temu miała) rude włosy.
synkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 14:59   #617
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
A ja polecam w Pabianicach Atelier Daniela Wawrzyniaka. Jeszcze nikt nie przyglądal się moim włosom przed strzyżeniem i farbowaniem. Efekt taki ze mam świetnie ufarbowanew włosy plus świetnie odcięte i super się układają.
a gdzie to Atelier miesci się?
a czy znasz może salon z ul.20 Stycznia? teraz nazwy nie pamiętam
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 15:46   #618
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Na Moniuszki na rogu Zielonej chyba. To jeszcze za rynkiem.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 08:18   #619
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Z czystym sumieniem mogę Wam polecić salon Beauty Hair na Anyżowej 7.

Po pierwsze i najważniejsze - PIĘKNIE WYKONANE OMBRE, dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam! Bardzo ładne przechodzenie koloru, ale tak jak chciałam - bez dużego kontrastu. Zdjęcia możecie podpatrzeć na facebooku "Salon Fryzjerski Beauty Hair", choć w rzeczywistości ombre wygląda o wiele, wiele ładniej, subtelniej

Bardzo zadowolona jestem również ze strzyżenia! Przesympatyczne fryzjerki, które znają się na swojej pracy. Przytulny salon i ogólnie bardzo przyjemna atmosfera. Włosy po cięciu cały czas bardzo dobrze się układają. Chciałam je tylko trochę podciąć, lekko wycieniować i tak też się stało. Pani Aneta lekko podcięła tylko zniszczone końcówki i delikatnie, ale na prawdę ładnie wycieniowała. Do tej pory u innych fryzjerów prosiłam o minimalne podcięcie, a wychodziłam bez połowy włosów. Jestem bardzo zadowolona, długo szukałam takiego salonu dlatego szczerze Wam polecam!
mourie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 21:11   #620
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

z góry zaznaczam, że chodzę do fryzjera tylko na podcinanie włosów, które mam proste jak druty, grube i rosnące w przerażającym tempie. przez 1.5 roku zapuszczałam je na wesele, bo wymarzył mi się warkocz valentino, no a potem jakoś tak nie było czasu jechać specjalnie do mojego słoikowa... pierze urosło mi do tyłka .

zmobilizowałam się 3 tyg. temu i odwiedziłam anetę na matejki. opinie w internecie były w miarę ok, poza tym nie ukrywam, że wygrało moje lenistwo (mieszkam niedaleko). przyjemna atmosfera, zero obsuwy godzinowej, bardzo sympatyczna fryzjerka imieniem magda.
dziewczyny, już parę razy w życiu robiłam drastyczną wycinkę z takiej długości, ale jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona. nie mogłam się zdecydować, czy chcę grzywkę prostą czy skośną -- fryzjerka wyczarowała mi uniwersalną, przysięgam. cieniowanie też jest super, bo pozbyłam się masy włosów (M-A-S-Y), a w ogóle nie straciły wizualnie na objętości. koński ogon też wygląda jak koński ogon, a nie jakiś pędzelek do akwarelek smętnie sterczący z tyłu głowy :P. dokładnie o to mi chodziło.
ogółem, polecam wszystkim pełnym obaw o skrócenie włosów o pół metra. do tego wszystkiego mój portfel również jest szczęśliwy, bo ścinałam naprawdę solidny kawał, a zapłaciłam 70 zł.
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 15:02   #621
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Mam nadzieję, że nie dostanę bury za powielanie postu w dwóch wątkach, ale jako ex-Łodzianka (ciągle szukająca dobrego fryzjera w Katowicach) czuję się w obowiązku polecić fryzjerki, za którymi tęsknię.

Łódź, polecam

Nowa fala, ul. Piotrkowska 273; ul. Elsnera 11
https://www.facebook.com/nowafala.lodz?fref=ts
Pani Justyna (właścicielka salonów, częściej pracuje na Piotrkowskiej) zawsze słucha i rozumie co chcę i jak chcę. Uwzględnia naturę włosów przy strzyżeniu. Widziałam na innych klientkach świetne koloryzacje (zimne blondy!), widziałam, że potrafi używać dyfuzora (kręcone!). Nie korzystałam z usług innych fryzjerek z salonów Nowej fali, ale zakładam, że p. Justyna byle kogo nie zatrudnia.
Dla mnie to plus, dla innych może być minusem - p. Justyna zawsze bardzo stara się obsłużyć wszystkie chętne klientki w terminie jaki im pasuje, w efekcie grafik u niej jest bardzo napięty i czasami nie wyrabia, a co za tym idzie wizyta zaczyna się parę minut później. Mnie to nie przeszkadza, mogę chwilę poczekać na dobre cięcie za niewielką cenę

Joko, Hubala 1 bl. 176
https://www.facebook.com/Pracownia.F...a.Joko?fref=ts
Tutaj salon jednoosobowy, atmosfera kameralna Do Joli na fryzurę wpada się jak do dobrej koleżanki. Korzysta z naturalnych kosmetyków nietestowanych na zwierzętach, wie jak podkreślić naturalne piękno włosów, a gdyby ktoś miał ochotę na bardziej szaloną/krótką/ciekawą/alternatywną fryzurę to tylko do niej!! Na profilu ma obszerną galerię, gdzie można podziwiać jej dokonania. Przeważnie wrzuca te bardziej oryginalne cięcia, ale te mniej odważne robi równie perfekcyjnie i wie ile to jest 1 cm
Stety-niestety ma coraz więcej klientek i na wizyty trzeba się umawiać z coraz większym wyprzedzeniem. No i trzeba jakoś dotrzeć na Retkinię...
__________________
Mały mistrz na tropie
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 10:31   #622
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Oooo Hubala to obok mnie szkoda, że tak późno o nim napisałaś ;P szukałam pod koniec roku jakiegoś fryzjera blisko, bo moja fryzjerka wtedy nie mogła mnie uczesać i niestety bardzo żałuję - to był koszmar ale na przyszłość się przyda
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 18:15   #623
franka72
Raczkowanie
 
Avatar franka72
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 41
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Orientuje się ktoś jakie są ceny za koloryzacje u Oktawii ze Stylu Wolności?
franka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 22:19   #624
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

A ja mam nietypowe pytanie. Czy ktoś wie, czy są w ŁDZ fryzjerzy, którzy pracują na naturalnych albo zbliżonych do naturalnych farbach..?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 13:19   #625
hellenka2015
Przyczajenie
 
Avatar hellenka2015
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Tak. W Wojewoda Studio. Ostatnio tam bylam i robili mi probe farba, ktora nie uczula-dodam,ze jestem bardzo uczulona na PDD, ktore znajduje sie w kazdej farbie, i do tej pory zadna mi nie pasowala ( nawet te z apteki, ktorych nazwy nie pamietam). Najlepiej zadzwon do nich i porozmawiaj- to naprawde wspanialy salon i profesjonalni fryzjerzy
__________________
Hellenka w Łodzi
hellenka2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:06   #626
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez hellenka2015 Pokaż wiadomość
Tak. W Wojewoda Studio. Ostatnio tam bylam i robili mi probe farba, ktora nie uczula-dodam,ze jestem bardzo uczulona na PDD, ktore znajduje sie w kazdej farbie, i do tej pory zadna mi nie pasowala ( nawet te z apteki, ktorych nazwy nie pamietam). Najlepiej zadzwon do nich i porozmawiaj- to naprawde wspanialy salon i profesjonalni fryzjerzy
dzięki za info
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 17:11   #627
paaulishta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez franka72 Pokaż wiadomość
Orientuje się ktoś jakie są ceny za koloryzacje u Oktawii ze Stylu Wolności?
Jeżeli chodzi o długie włosy to od 200 w górę przynajmniej tak płaciły moje koleżanki
paaulishta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 13:51   #628
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Poszukuje fryzjera, ktory bedzie wiedzial co robic,a ja nie zemdlej przy rachunku. Kwestia strzyzenia i farbowania. Z tym,ze zmiany potrzebuje,bo caly czas jechalam na nudnym brazie i mam dosc.
Najlepiek byloby gdyby gdzies w okolicach Teofilowa.
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 18:25   #629
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Poszukuję fryzjera, który potrafi ładnie tworzyć krótkie, damskie fryzury (przy czym nie stworzy staromodnego nastroszonego grzyba a'la emerytowana ciotka).

Byłam bardzo zadowolona z efektów uzyskanych w salonie w Porcie Łódź, ale niestety od dawna jest już nieczynny.

Z góry dziękuję za namiary...powoli już tracę nadzieję, że znajdę dobrego fryzjera, który nie zrobi mi pogromu na głowie.
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 20:14   #630
franka72
Raczkowanie
 
Avatar franka72
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 41
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja bym z kolei bardzo ładnie prosiła o polecenie kogoś kto zrobi mi ładne ombre za które nie zapłacę wiecej niż 200zł (włosy do ramion).

Z kolei ja mogę się wypowiedzieć co do Łukasza ze Studia 10 lutego. Wiele osób mi go polecało, co prawda zapłaciłam w miarę przyzwoitą cenę za kolor+cięcie ale przyszłam tam z zupełnie innym pomysłem, który Łukasz troche zignorował i to co zostało na mojej głowie to raczej była wizja tylko jego.
franka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.