Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-12, 14:48   #4891
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Zadzwoniłam i w czwartek mam wewnętrzny z teorii. Mam nadzieję, że dobrze pójdzie .
A z jazd jestem w połowie godzin, więc jeszcze egzamin wydaje się odległy, chociaż z drugiej strony te godziny tak szybko lecą... Oby udało się ogarnąć wszystko i zdać te egzaminy.

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Jeszcze zapytam czy któras z Was miała obawy czy aby na pewno zdawać prawko czy się nadaje ?nie balyscie się, że np. Zamiast na hamulec naciśnięcie gaz, że będzie wam się wszystko mylić . Czy te obawy znikają jak juz zacznie się ogarnąć co nieco ?
Ja przez długi czas twierdziłam, że jazda samochodem to nie dla mnie. Trochę sytuacja życiowa zmotywowała mnie do zdawania prawka, więc po latach oporów zapisałam się na kurs. Nie żałuję, chociaż te przyszłe egzaminy przerażają.
Ja zanim poszłam na kurs, to trochę "poznałam się" z autkiem brata i na kursie było łatwiej, bo nie musiałam zastanawiać się nad tym, gdzie mam chociażby pedał gazu, hamulca, sprzęgła... Moje początki tego "zaznajamiania się" były ciężkie, bo ciągle mi się to myliło i nawet musiałam zaglądać pod nogi, zanim coś wcisnęłam, a co jeszcze biegi zmieniać itp. I tu przydaje się upór i cierpliwość osoby, która nas motywuje do tego, by wsiadać i próbować dalej. Jak masz możliwość pojeździć autkiem, to warto przed kursem pouczyć się takich podstaw ruszania, hamowania, zmiany biegów - wtedy na kursie jest łatwiej, bo już jakieś obeznanie się ma.
Też wielu rzeczy się obawiałam, jeszcze wiele przede mną (np. parkowanie, które mnie przeraża), ale już dużo rzeczy weszło do głowy i coraz fajniej się jeździ. Dasz radę i jak będziesz miała okazję, to wsiadaj do jakiegoś autka (pod nadzorem oczywiście!) i poćwicz sobie przed kursem.
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 17:48   #4892
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez ZacpanaRapem Pokaż wiadomość

ja przed pójściem na prawko wiedziałam tylko, że samochód ma koła, kierownice i silnik
pierwsze jazdy to była dla mnie czarna magia - bo gdzie kurde tu kierować, patrzeć na znaki, światła, linie na drodze, a tu jeszcze zmieniać biegi ? nie mogłam tego zgrać
Jakbym o sobie czytała Tylko, że ja nie mylę gazu z hamulcem, a sprzęgło z hamulcem. Pół biedy, choć czasem mi przez to auto gaśnie.
__________________
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Normalnie nowa dieta cud! "Nie jedz nic i licz na cud, że przeżyjesz!" A nie, przepraszam... zjadłaś jogurt.


"Niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem..."

Edytowane przez akot80
Czas edycji: 2015-05-12 o 17:50
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 18:54   #4893
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Oj dzisiaj ciężką miałam jazdę Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej :P Np, nigdy nie miałam większych problemów z biegami, a dzisiaj dwa razy zdarzyło mi się wcisnąć gaz zmieniając... nie wiem z czego to wynika, chyba za szybko wszystko chciałabym ogarnąć No nic, jutro będzie lepiej

A co do pierwszej jazdy, nigdy wcześniej nie prowadziłam i było spoko, powiedziałabym nawet, że zadziwiająco dobrze. Jedyne co, to cieżko mi było wyczuć skręcanie, ale naprawdę nie ma co się bać. To potem jest gorzej
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 19:28   #4894
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

skończyłam kurs, dziś zaliczyłam teorie wewnętrzną i jutro odbieram swoje papiery i moge sie zapisywać
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 19:56   #4895
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
skończyłam kurs, dziś zaliczyłam teorie wewnętrzną i jutro odbieram swoje papiery i moge sie zapisywać
Fajnie, powodzenia Może akurat szybko termin będzie, to napiszesz i z głowy
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 20:09   #4896
Addicted To Pain
The Devil In I
 
Avatar Addicted To Pain
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 69
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

A ja miałam dzisiaj kolejną jazdę i całkiem fajnie mi się jechało.
Z tym, że na razie muszę ogarnąć ronda bo póki co to jest nieciekawie z nimi. I piesi ... Albo specjalnie mi pod auto podchodzili albo nie wiem co .
Ale jest fajnie, nawet mi się podoba kierowanie

A co do badań lekarskich to ja płaciłam 70 zł.
__________________

Are you looking for happines?
Are you looking for something better?
Do you ever feel emptiness?
Are you scared it's gonna last forever ?



Kierowca od 24.06.2015

Addicted To Pain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 20:31   #4897
serialomaniaczka
Rozeznanie
 
Avatar serialomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 899
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

tak wracając do tych badań lekarskich to zdzierstwo, żeby płacić za nie 200zł gdy ja je robiłam, to miałam tylko sprawdzenie wzroku, wypełniłam kartę, czy nie choruję itp. itd. lekarz sprawdził mi, czy nie mam problemów z równowagą i to tyle, ale wtedy płaciłam jeszcze 50zł, więc było to do przełknięcia.

Cytat:
Napisane przez ZacpanaRapem Pokaż wiadomość

od lipca zeszłego roku tak jest.
a to nie weszło pod koniec roku? ja robiłam w lipcu badania i płaciłam 50zł, bo to lekarz współpracujący z OSK, ale jak się orientowałam to przeważnie był to wydatek max. 100zł.
__________________
28.11.2014 kierowca
serialomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 21:16   #4898
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

nie, ja robilam w sierpniu i juz bylo ze 200. mialas farta
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 21:22   #4899
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Ja tez 4 lata temu placilam 50 zl. 200 zl za co ????
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 21:27   #4900
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

za 5min czasu doktora i papierek
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 21:49   #4901
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
za 5min czasu doktora i papierek
No dokladnie!
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 21:50   #4902
marmoladowa
Raczkowanie
 
Avatar marmoladowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 145
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
A co do pierwszej jazdy, nigdy wcześniej nie prowadziłam i było spoko, powiedziałabym nawet, że zadziwiająco dobrze. Jedyne co, to cieżko mi było wyczuć skręcanie, ale naprawdę nie ma co się bać. To potem jest gorzej
Dokładnie tak jest Pierwsza jazda jest zazwyczaj przeznaczona na zaznajomienie się z autem, nie jeździ się po ruchliwych ulicach,ani w godzinach szczytu. Nie ma się o co martwić, bo instruktor zawsze pomoże, po to tam jest chociaż nie powiem, ja miałam noc nieprzespaną przed pierwszą jazdą - tak to przeżywałam

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
skończyłam kurs, dziś zaliczyłam teorie wewnętrzną i jutro odbieram swoje papiery i moge sie zapisywać
ile u Ciebie czeka się na egzamin?

Cytat:
Napisane przez serialomaniaczka Pokaż wiadomość
tak wracając do tych badań lekarskich to zdzierstwo, żeby płacić za nie 200zł gdy ja je robiłam, to miałam tylko sprawdzenie wzroku, wypełniłam kartę, czy nie choruję itp. itd. lekarz sprawdził mi, czy nie mam problemów z równowagą i to tyle, ale wtedy płaciłam jeszcze 50zł, więc było to do przełknięcia.
Jedna wielka ściema z tymi badaniami i cena z kosmosu ja też wypełniłam ankietę, sprawdził mi wzrok i to tyle.
marmoladowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 22:05   #4903
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez marmoladowa Pokaż wiadomość



ile u Ciebie czeka się na egzamin?


.
Nie wiem Quadesha orientuje się
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 23:32   #4904
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Ja płaciłam50zł za wypełnienie karty i pytania o wzrok. 0 badań
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 04:58   #4905
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

No to ja zapłaciłam 100 zł u lekarza z ośrodka, miałam badanie wzorku, troche chodzenia, dotykania palcem nosa itd. no i miałam odróżnić liczby, wiecie te różnokolorowe kropeczki :P

200 zł to jest masakra.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 06:08   #4906
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Ja nie miałam badania wzroku bo od razu powiedziałam że mam wadę. Miałam mierzony cukier plus ktg.
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 07:34   #4907
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Super w takim razie jest dla mnie nadzieja;D bo sama średnio wyobrażam sobie, że ogarnę kierowanie, patrzenie na drogę,znaki. Jeszcze wczoraj doznałam szoku,ze są 3 pedały, a nie 2 xd myslalam, że hamulec i gaz tylko, a tu jeszcze sprzęgło ;o
Właśnie ciekawilo mnie czy lekarz bedzie mnie jakoś badał, czy tylko wypisze kartkę. Ale ja niestety musze udać się do okulisty jeszcze,bo problemy ze wzrokiem mam. Mam nadzieje , ze to nie będzie przeszkodą no i kolejny wydatek . Na samych lekarzy wydam prawie 400 zł. ..
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 11:53   #4908
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 502
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Ja przed kursem na prawko nie wiedziałam jak się zmienia biegi i nie ogarnywałam jak można sprawnie operować trzema pedałami za pomocą tylko dwóch nóg i to wszystko bez patrzenia. Dla mnie-chaotycznej, roztargnionej i roztrzepanej istoty takie rzeczy tylko w Erze, a tak na serio-w ogóle nawet nie myślałam o tym jak ja się tego nauczę. Przyznaję szczerze, że na prawko zapisałam się ponieważ była moda, wszyscy u mnie po 18stce robią, no i rodzice płacą, w sumie nie myślałam o tym czy mi się ten kawałek plastiku przyda. Ale mam prawko, zdałam za czwartym, nauczyłam się sztuki kierowania autem razem z ogarnywaniem tylu rzeczy naraz. I jestem z tego dumna
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 11:54   #4909
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Oj dzisiaj ciężką miałam jazdę Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej :P Np, nigdy nie miałam większych problemów z biegami, a dzisiaj dwa razy zdarzyło mi się wcisnąć gaz zmieniając... nie wiem z czego to wynika, chyba za szybko wszystko chciałabym ogarnąć No nic, jutro będzie lepiej

A co do pierwszej jazdy, nigdy wcześniej nie prowadziłam i było spoko, powiedziałabym nawet, że zadziwiająco dobrze. Jedyne co, to cieżko mi było wyczuć skręcanie, ale naprawdę nie ma co się bać. To potem jest gorzej
Ja dzisiaj na jeździe zamiast wcisnąć gaz, żeby mi samochód jechał przez skrzyżowanie, to ja na hamulec hehe - instruktor się trochę zdziwił, zresztą ja też. No i mi zgasł też kilka razy - zazwyczaj przy ruszaniu takie psikusy mi robi.
I jeszcze jechałam rozpędzona prawie 50km po mieście, miałam wolny pas i zapaliło się tyle co zielone światło na skrzyżowaniu, a ja w pierwszym odruchu, jak zobaczyłam znak "stop" chciałam zacząć hamować, aż mi się gorąco zrobiło od tej myśli. Dobrze, że zanim zaczęłam coś kombinować, to dotarła myśl, że jak jest sygnalizacja to przecież nie muszę stawać, ale przeżycie bezcenne.
Zauważyłam też, że czasem gadam do autka np. "no weź jedź szybciej", no ale nie zawsze coś chce mnie słuchać.
Ćwiczyłam dziś parkowanie i gubię się z kierunkowskazami, jak mam tyłem wyjechać z parkingu - zawsze źle kierunek daję.

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
skończyłam kurs, dziś zaliczyłam teorie wewnętrzną i jutro odbieram swoje papiery i moge sie zapisywać
Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Super w takim razie jest dla mnie nadzieja;D bo sama średnio wyobrażam sobie, że ogarnę kierowanie, patrzenie na drogę,znaki. Jeszcze wczoraj doznałam szoku,ze są 3 pedały, a nie 2 xd myslalam, że hamulec i gaz tylko, a tu jeszcze sprzęgło ;o
Właśnie ciekawilo mnie czy lekarz bedzie mnie jakoś badał, czy tylko wypisze kartkę. Ale ja niestety musze udać się do okulisty jeszcze,bo problemy ze wzrokiem mam. Mam nadzieje , ze to nie będzie przeszkodą no i kolejny wydatek . Na samych lekarzy wydam prawie 400 zł. ..
Dasz radę! Ja na pierwszych lekcjach tylko słuchałam i robiłam, co instruktor gadał, a teraz już dużo rzeczy robię sama. I nie muszę już za każdym razem patrzeć na biegi, jak zmieniam. Czasem przeoczę jakiś znak, ale już nie tak jak na początku było, więc Ty też ogarniesz to nawet nie zauważysz kiedy.

U mnie badanie trwało trochę, ale to trochę taki "pic na wodę" - badanie wzroku, dotykanie nosa raz lewą raz prawą ręką z zamkniętymi oczami, jakieś obrazki 3D były (miałam wskazać na których widzę kropki czy coś takiego), no i taką ankietę się wypełnia, np jak często spożywa się alkohol, przebyte operacje, czy leki się jakieś przyjmuje itp.
Trochę bałam się tych badań, bo noszę okulary i w sumie już powinnam wymienić szkła, bo po zmroku gorzej widzę, ale przeszłam bez problemu. Oczywiście okulary będę musiała wymienić, bo najważniejsze bezpieczeństwo, ale na razie są jazdy w dzień, więc zanim zdam prawko, to się wybiorę po nowe szkła.
A i tak mi się przypomniało - mnie lekarka pytała, czy noszę soczewki też, bo jak tak, to wtedy ona wpisuje, że mogę w okularach i soczewkach jeździć. Gdybym miała wpisane tylko okulary, to w soczewkach bym nie mogła jeździć, a jak bym chciała kiedyś to musiałabym się pofatygować do lekarza o taki wpis. Ja noszę teraz okulary, ale jakiś czas temu próbowałam soczewki, więc różnie może być i lepiej mieć taki wpis na zaś.
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-13, 12:26   #4910
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

A mi lekarz powiedział że albo okulary albo soczewki. Dla mnie nie jest problemem nałożenie okularów do jazdy bo cały czas je ze sobą nosze
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 15:38   #4911
hegena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 24
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Hej
O matko strasznie drogie te "badania lekarskie". Bogu dzięki 8 lat temu były w cenie kursu i miałam ważne bezterminowo. Wczoraj miałam jazdy. Instruktor mnie pochwalił , zmiana o 100% w mojej jeździe. Łuk po 8 latach robię bezbłędnie, gorzej z górką. Ogólnie nic nie robie "na sposób" tylko na wyczucie. Po wczorajszej jeździe jestem pozytywnie nastawiona. Jutro parkowanie równoległe i skośne będe ćwiczyć. Jak dobrze pójdzie to w okolicach 20 maja pojadę się zapisać na egzamin.
Tak jak któraś z dziewczyn napisała fajne te jazdy ale za szybko leci no i ta myśl o egzaminie...
Ale trzeba być dobrej myśli no i skupienie podstawa!
hegena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:05   #4912
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Zdałam dziś wewnętrzny z teorii. Jeden błąd zrobiłam. Oby w wordzie poszło tak samo dobrze.
Teraz będę miała tydzień przerw w jazdach, bo wyjeżdżam do rodzinnego domu, ale po powrocie zapiszę się do wordu na egzamin teoretyczny. I jeszcze 11 godzin jazd zostało, zastanawiam się czy wszystko ogarnę, bo tak tych lekcji już malutko zostało.
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:46   #4913
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

super, gratulacje z czego się uczyłaś?
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 06:02   #4914
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Keisha Pokaż wiadomość
Zdałam dziś wewnętrzny z teorii. Jeden błąd zrobiłam. Oby w wordzie poszło tak samo dobrze.
Teraz będę miała tydzień przerw w jazdach, bo wyjeżdżam do rodzinnego domu, ale po powrocie zapiszę się do wordu na egzamin teoretyczny. I jeszcze 11 godzin jazd zostało, zastanawiam się czy wszystko ogarnę, bo tak tych lekcji już malutko zostało.
Gratuluję!!kla ski:
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 10:13   #4915
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

W pn jade zapisać się do wordu na egzamin z teorii
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 11:32   #4916
Keisha
Raczkowanie
 
Avatar Keisha
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 224
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
super, gratulacje z czego się uczyłaś?
Z płyty, którą dali na kursie

Edytowane przez Keisha
Czas edycji: 2015-05-15 o 11:34
Keisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 12:14   #4917
Addicted To Pain
The Devil In I
 
Avatar Addicted To Pain
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 69
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Keisha Pokaż wiadomość
Zdałam dziś wewnętrzny z teorii.

Gratuluję !
__________________

Are you looking for happines?
Are you looking for something better?
Do you ever feel emptiness?
Are you scared it's gonna last forever ?



Kierowca od 24.06.2015

Addicted To Pain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 16:22   #4918
Karlie69
Ash nazg durbatulûk
 
Avatar Karlie69
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 844
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Gratuluję Keisha!
Karlie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 12:12   #4919
marmoladowa
Raczkowanie
 
Avatar marmoladowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 145
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Keisha Pokaż wiadomość
A i tak mi się przypomniało - mnie lekarka pytała, czy noszę soczewki też, bo jak tak, to wtedy ona wpisuje, że mogę w okularach i soczewkach jeździć. Gdybym miała wpisane tylko okulary, to w soczewkach bym nie mogła jeździć, a jak bym chciała kiedyś to musiałabym się pofatygować do lekarza o taki wpis. Ja noszę teraz okulary, ale jakiś czas temu próbowałam soczewki, więc różnie może być i lepiej mieć taki wpis na zaś.
Moja mówiła, że przy małej wadzie nie ma znaczenia, czy nosi się okulary, czy soczewki, bo to jest taki sam kod, dopiero przy większej (przy jakiej nie dociekałam, bo ja mam -1,0) zaznacza się to osobno.

Cytat:
Napisane przez Keisha Pokaż wiadomość
Zdałam dziś wewnętrzny z teorii. Jeden błąd zrobiłam. Oby w wordzie poszło tak samo dobrze.
Teraz będę miała tydzień przerw w jazdach, bo wyjeżdżam do rodzinnego domu, ale po powrocie zapiszę się do wordu na egzamin teoretyczny. I jeszcze 11 godzin jazd zostało, zastanawiam się czy wszystko ogarnę, bo tak tych lekcji już malutko zostało.
Gratulacje ja w piątek zdałam państwową teorię a praktyka za miesiąc
marmoladowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-17, 13:29   #4920
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez marmoladowa Pokaż wiadomość
Moja mówiła, że przy małej wadzie nie ma znaczenia, czy nosi się okulary, czy soczewki, bo to jest taki sam kod, dopiero przy większej (przy jakiej nie dociekałam, bo ja mam -1,0) zaznacza się to osobno.
Jak to przy małej wadzie się nie rozgranicza? Pierwsze słyszę. Przecież jest jeden kod na okulary, jeden na soczewki lub okulary itp i nigdy nie spotkałam się z żadną adnotacją, że dotyczy takiej albo innej wady. A np. moja koleżanka ma bodajże też -1 albo -1,5 i lekarz wpisał jej kod na okulary albo soczewki, właśnie po to, żeby mogła jeździć w soczewkach, gdyby kiedyś chciała.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-10 10:00:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.