Szampon i odżywka Hair Jazz - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-15, 01:17   #421
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Sarahaha Pokaż wiadomość
Hej, czytałam Wasze opinie doszłam do 7 strony z 14, niektóre z Was sceptycznie podchodzą do tematu, niektórym ponoć pomogło. Ja się napaliłam na ten zestaw ale po przeczytaniu połowy tego co bylo mi dane (już bolą oczy) chyba jednak nie skorzystam, choć nadal się waham. Generalnie dla mnie to nie jest wysoka cena,ale nie lubię być robiona "w balona". W końcu działa czy nie? Warto, czy lepiej pozostać przy samych wcierkach czy masażach głowy podczas mycia?? Dodam, że farbuję włosy na blond (wcześniej rozjaśniałam przez kilka lat) do połowy mam juz po samej farbie, reszta pozostałości po rozjaśniaczu, a włosy są długosci mniej wiecej do łopatek

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Jeszcze dopiszę, że miesięczny przyrost u mnie to ok 0,8 cm na miesiąc więc słabo
w poście nr # #382 napisałam takie podsumowanie, może Ci się przyda:

--------------------------------
Osoby które w tym wątku napisały że kupiły zestaw hairbell / hairjazz i czy widać efekty?

wpisy 213 - 363
  • NIE - kinia8900
    U mnie niestety tez bez efektów no cóż przekonałam się na własnej głowie że bubel, na mnie nie działa. Wracam do drożdży tanie i skuteczne - wpis #362

  • NIE - Mari_anna
    Zapłaciłam i jakoś od pocz. roku stosuję. Przyrost? żaden. Normalnie urosły tyle, co by urosły bez tego szamponu i odżywki. łatwo to u mnie zobaczyć, bo mam prostą grzywkę. Sorry - nie działa... - wpis #360

  • NIE - Friese
    mogę powiedzieć to samo - przyrost u mnie żaden.

  • jeszcze brak informacji - milka1989k
    Przykro mi, mialam ten sam kłopot juz po 4 stosowaniu. Dopiero teraz włosy doszły do ładu. Nie wiem czy to rzeczywiscie u kogos spowodowalo wzrost wlosów, ale moja kolezanka ma siano po stosowaniu, może dłuższe ale mega zniszczone. - wpis #356

  • ??? - kasik25
    po dwóch miesiącach stosowania Jazz stwierdzam, że moje włosy są suche jak nigdy wcześniej, pozbawione życia nieelastyczne i wypłowiałe. Efekt fatalny. - wpis #355

  • jeszcze brak informacji - Marysia176
    wpis #353

  • jeszcze brak informacji - blondic3
    wpis #334

  • NIE - kinia8900
    Włosy właściwie są w takiej kondycji jak przed kuracją.
    Mogę też z całym obiektywizmem stwierdzić że nie zauważyłam także większego przyrostu. Włosy raczej rosną własnym tempem, na pewno większe rezultaty zauważyłam po piciu drożdży czy choćby po Jantarze.
    - wpis #327

  • NIE - milka1989k
    Po pierwszym myciu byl ok, ale kolejne - masakra. Zaczęły mi się strasznie platać włosy, końcówki wyglądały na mega zniszczone, spalone. Włosy od nasady byly przesuszone. A efeku porostu nie bylo - wpis #323

  • NIE - RealnaFikcyjna
    Nie zauważyłam jakiegoś nadmiernego wzrostu włosów, ale być może to przed rzadkie stosowanie. Zauważyłam natomiast, że bardzo mocno elektryzują mi się włosy i mam wrażenie, że wypada ich trochę więcej, niż zwykle - wpis #321

  • TAK - stokrotka900 (użytkownik z 5 wpisami, zarejestrowany styczeń 2015, brak zdj)
    Widac różnice ja po miesiacu mam 3 cm.odrostu - wpis #309

  • TAK - cooltown
    jestem baaaaardzo zadowolona z używania zestawu i jak wiadomo z efektów (...) - wpis #308 ze zdjęciami przed/po

  • NIE - pszczola2000
    porost? - mit
    -wpis #307

  • NIE - moee
    - wzrost -> jaki był taki jest , nic nie ruszyło szybciej
    - wpis #304

  • TAK - fiolka208
    Widzę, że pukacie się w głowę na wieść, że włosy urosły mi 4 cm. To dodam, że normalnie bez wspomagaczy rosną mi 2 cm na miesiąc. Max to było 3 cm po Jantarze. Niestety tylko pierwsza flaszka na mnie działała, potem już włosie rosło normalnie :O Po Hair Jazz skoczyło mi na 4 cm i nie jetem tu po to by kogoś namawiać czy mamić. - wpis #299

  • jeszcze brak informacji - Ikusienka
    wpis #277

  • jeszcze brak informacji - jkmk
    wpis #245

  • jeszcze brak informacji - Jamelija
    - wpis #242

  • jeszcze brak informacji - malinowa4
    - wpis #227
  • musiała przerwać stosowanie ze względu na zniszczenie włosów zestawem -
    (aktualizacja maj 2015) - działa - Sweet_nuka
    Wczoraj umyłam włosy HJ i o ile ok 10-15 cm włosów od skóry głowy jest ładne, tak później ukazuje się zniszczenie jakie nadal ciągnie się po trwałej.
    - wpis #220


Osoby, które czytają wątek i zdecydowały NIE KUPOWAĆ zestawu:
Ekstremento
SceneQueene
- #331
Neferath - #286
meg888 - #239
landryna069 - #234 Nie kupuj, ta firma to jedna wielka ściema (...)
als2 - #216
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-05-15 o 01:22
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 22:10   #422
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Tu historia innego naciągacza na lipne kosmetyki:

http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/...l#TRNajCzytSST

Trudno nie widzieć analogii. Pytanie, kiedy jakiś prokurator weźmie się za harmonyplus i ich cudowne preparaty z "szamponem" i "odżywką" na czele?

Pozdrawiam drogie panie,
wasz Extremento

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarahaha Pokaż wiadomość
[...] W końcu działa czy nie? Warto, czy lepiej pozostać przy samych wcierkach czy masażach głowy podczas mycia?? [...]
Nie działa. O tym informuje nas sam dystrybutor szampogluta zamieszczając "link" do sprawozdania z badania klinicznego (a w każdym razie robił to kilka miesięcy temu, aktualnie nie sprawdzałem czy na stronie jest ten link). Oczywiście nikt tam nie zagląda a nawet jeśli zagląda i czyta to nie rozumie. Tymczasem napisane jest tam jak krowie na rowie, że po pierwsze - preparat nie przyśpieszył wzrostu włosów, a po drugie - że bodajże 80 procent badanych kobiet nie zorientowało się, że zostały zrobione w konia. To tak w największym skrócie, szukającym rozwinięcia proponuję odszukanie w wątku linków do bloga lamadolamy (chyba gdzieś tak od strony 7), ona to jako pierwsza rzetelnie opisała.

pozdrawiam
Ex

Edytowane przez Ekstremento
Czas edycji: 2015-05-15 o 22:15
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 06:02   #423
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dziewczyny, słuchajcie Ekstremento - wie co mówi




Wkleję raz jeszcze mój post z wcześniejszych stron, wnioski do wyciągnięcia samemu dla Zainteresowanych



Dla podsumowania bo widzę że dużo osób tu zagląda
a gdyby ktoś chciał to tu KWC:

1. Szampon Hair Jazz & Hair Bell
2.Odżywka Hair Jazz & Hair Bell
- zachęcam do dodawania recenzji


Relacje blogowe z używaniem hairjazz lub hairbell (skład ten sam):
1. Anwen
2. Lamadolamy
3. kascysko

- jestem pewna że nie są to osoby współpracujące w firmą od hairbell / hairjazz



Osoby które w tym wątku napisały że kupiły zestaw hairbell / hairjazz i czy widać efekty?

wpisy 213 - 363
  • NIE - kinia8900
    U mnie niestety tez bez efektów no cóż przekonałam się na własnej głowie że bubel, na mnie nie działa. Wracam do drożdży tanie i skuteczne - wpis #362
  • NIE - Mari_anna
    Zapłaciłam i jakoś od pocz. roku stosuję. Przyrost? żaden. Normalnie urosły tyle, co by urosły bez tego szamponu i odżywki. łatwo to u mnie zobaczyć, bo mam prostą grzywkę. Sorry - nie działa... - wpis #360
  • NIE - Friese
    mogę powiedzieć to samo - przyrost u mnie żaden.
  • jeszcze brak informacji - milka1989k
    Przykro mi, mialam ten sam kłopot juz po 4 stosowaniu. Dopiero teraz włosy doszły do ładu. Nie wiem czy to rzeczywiscie u kogos spowodowalo wzrost wlosów, ale moja kolezanka ma siano po stosowaniu, może dłuższe ale mega zniszczone. - wpis #356
  • ??? - kasik25
    po dwóch miesiącach stosowania Jazz stwierdzam, że moje włosy są suche jak nigdy wcześniej, pozbawione życia nieelastyczne i wypłowiałe. Efekt fatalny. - wpis #355
  • jeszcze brak informacji - Marysia176
    wpis #353
  • jeszcze brak informacji - blondic3
    wpis #334
  • NIE - kinia8900
    Włosy właściwie są w takiej kondycji jak przed kuracją.
    Mogę też z całym obiektywizmem stwierdzić że nie zauważyłam także większego przyrostu. Włosy raczej rosną własnym tempem, na pewno większe rezultaty zauważyłam po piciu drożdży czy choćby po Jantarze.
    - wpis #327
  • NIE - milka1989k
    Po pierwszym myciu byl ok, ale kolejne - masakra. Zaczęły mi się strasznie platać włosy, końcówki wyglądały na mega zniszczone, spalone. Włosy od nasady byly przesuszone. A efeku porostu nie bylo - wpis #323
  • NIE - RealnaFikcyjna
    Nie zauważyłam jakiegoś nadmiernego wzrostu włosów, ale być może to przed rzadkie stosowanie. Zauważyłam natomiast, że bardzo mocno elektryzują mi się włosy i mam wrażenie, że wypada ich trochę więcej, niż zwykle - wpis #321
  • TAK - stokrotka900 (użytkownik z 5 wpisami, zarejestrowany styczeń 2015, brak zdj)
    Widac różnice ja po miesiacu mam 3 cm.odrostu - wpis #309
  • TAK - cooltown
    jestem baaaaardzo zadowolona z używania zestawu i jak wiadomo z efektów (...) - wpis #308 ze zdjęciami przed/po
  • NIE - pszczola2000
    porost? - mit
    -wpis #307
  • NIE - moee
    - wzrost -> jaki był taki jest , nic nie ruszyło szybciej
    - wpis #304
  • TAK - fiolka208
    Widzę, że pukacie się w głowę na wieść, że włosy urosły mi 4 cm. To dodam, że normalnie bez wspomagaczy rosną mi 2 cm na miesiąc. Max to było 3 cm po Jantarze. Niestety tylko pierwsza flaszka na mnie działała, potem już włosie rosło normalnie :O Po Hair Jazz skoczyło mi na 4 cm i nie jetem tu po to by kogoś namawiać czy mamić. - wpis #299
  • jeszcze brak informacji - Ikusienka
    wpis #277
  • jeszcze brak informacji - jkmk
    wpis #245
  • jeszcze brak informacji - Jamelija
    - wpis #242
  • jeszcze brak informacji - malinowa4
    - wpis #227
  • musiała przerwać stosowanie ze względu na zniszczenie włosów zestawem - Sweet_nuka
    Wczoraj umyłam włosy HJ i o ile ok 10-15 cm włosów od skóry głowy jest ładne, tak później ukazuje się zniszczenie jakie nadal ciągnie się po trwałej.
    - wpis #220


Osoby, które czytają wątek i zdecydowały NIE KUPOWAĆ zestawu:
Ekstremento
SceneQueene
- #331
Neferath - #286
meg888 - #239
landryna069 - #234 Nie kupuj, ta firma to jedna wielka ściema (...)
als2 - #216



Dla ciekawych jak wygląda siedziba firmy to tutaj zdjęcia:


__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 18:02   #424
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Jedna pozytywna opinia na wątku a są osoby, które dalej rozważają kupno... . Jakby było odwrotnie, to i może- ale to mnie dziwi.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 18:53   #425
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

bo ja mysle ze te osoby tak na prawde nie czytaja nic co zostało tu napisane
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 16:38   #426
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Chyba... Ale jeśli się lubi wyrzucać pieniądze...

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 16:02   #427
Ekstremento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 44
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Na onecie zobaczyłem reportaż o naciągaczu, o którym wspominałem:

http://vod.pl/programy-tv/magazyn-ek...qkf#play:33:40

Fascynujące!
Może ktoś kiedyś pójdzie śladem szampogluta...

Wasz Extremento.

ps. Jeszcze raz, w kontekście zawartości filmu, słowa najwyższego uznania dla Lamadolamy i Friese...

Edytowane przez Ekstremento
Czas edycji: 2015-05-28 o 16:23
Ekstremento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 08:38   #428
Ombrmama
Przyczajenie
 
Avatar Ombrmama
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Sama zastanawiałam się czy kupić sobie ten zestaw, ale dzięki Wam, nie dałam się zrobić w konia. Właściwie dopiero dziś zaczęłam szukać informacji o tym szamponie i odżywce, i bardzo się cieszę, że trafiłam między innymi tu. Te wszechobecne dobre opinie aż kuły po oczach, nieźle się reklamują, nie ma co. Szkoda tylko tych co dali się nabrać, ja sama byłam bliska kupienia tego zestawu...
Ombrmama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 13:06   #429
201605241553
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

dzieki Wam nie kupilam dzieki
201605241553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 10:53   #430
jakosr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 12
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Witam pomóżcie. Próbuje zamówić z hormony plus szampon z odżywka jazz ale mam problem z zakończeniem rejestracji.w ogóle nie wchodzi mi e-mail. Próbuje juz z kilkoma nawet męża. Użytkuje gmail i tam właśnie proszą o ten e-mail no ale wciąż wyskakuje jako błąd. Ktoś z was miał podobny problem? Jak to obejść. ?
jakosr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 00:45   #431
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Wcale. Nie warto tego kupować.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 11:26   #432
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez jakosr Pokaż wiadomość
Witam pomóżcie. Próbuje zamówić z hormony plus szampon z odżywka jazz ale mam problem z zakończeniem rejestracji.w ogóle nie wchodzi mi e-mail. Próbuje juz z kilkoma nawet męża. Użytkuje gmail i tam właśnie proszą o ten e-mail no ale wciąż wyskakuje jako błąd. Ktoś z was miał podobny problem? Jak to obejść. ?
Przeczytaj może mój post w którym zgromadziłam opinie osób które rzeczywiście próbowały tego specyfiku
podsumowując: TO NIE DZIAŁA, to oszustwo, i nie polecam Ci tego kupować.
Ich strona to jedno, ja kupilam pzrez allegro bo hairr jazz czy hairbell to ten sam skład kosmetyków.


A tu mój post przeklejam:


Dziewczyny, słuchajcie Ekstremento - wie co mówi




Wkleję raz jeszcze mój post z wcześniejszych stron, wnioski do wyciągnięcia samemu dla Zainteresowanych



Dla podsumowania bo widzę że dużo osób tu zagląda
a gdyby ktoś chciał to tu KWC:

1. Szampon Hair Jazz & Hair Bell
2.Odżywka Hair Jazz & Hair Bell
- zachęcam do dodawania recenzji


Relacje blogowe z używaniem hairjazz lub hairbell (skład ten sam):
1. Anwen
2. Lamadolamy
3. kascysko

- jestem pewna że nie są to osoby współpracujące w firmą od hairbell / hairjazz



Osoby które w tym wątku napisały że kupiły zestaw hairbell / hairjazz i czy widać efekty?

wpisy 213 - 363
  • NIE - kinia8900
    U mnie niestety tez bez efektów no cóż przekonałam się na własnej głowie że bubel, na mnie nie działa. Wracam do drożdży tanie i skuteczne - wpis #362
  • NIE - Mari_anna
    Zapłaciłam i jakoś od pocz. roku stosuję. Przyrost? żaden. Normalnie urosły tyle, co by urosły bez tego szamponu i odżywki. łatwo to u mnie zobaczyć, bo mam prostą grzywkę. Sorry - nie działa... - wpis #360
  • NIE - Friese
    mogę powiedzieć to samo - przyrost u mnie żaden.
  • jeszcze brak informacji - milka1989k
    Przykro mi, mialam ten sam kłopot juz po 4 stosowaniu. Dopiero teraz włosy doszły do ładu. Nie wiem czy to rzeczywiscie u kogos spowodowalo wzrost wlosów, ale moja kolezanka ma siano po stosowaniu, może dłuższe ale mega zniszczone. - wpis #356
  • ??? - kasik25
    po dwóch miesiącach stosowania Jazz stwierdzam, że moje włosy są suche jak nigdy wcześniej, pozbawione życia nieelastyczne i wypłowiałe. Efekt fatalny. - wpis #355
  • jeszcze brak informacji - Marysia176
    wpis #353
  • jeszcze brak informacji - blondic3
    wpis #334
  • NIE - kinia8900
    Włosy właściwie są w takiej kondycji jak przed kuracją.
    Mogę też z całym obiektywizmem stwierdzić że nie zauważyłam także większego przyrostu. Włosy raczej rosną własnym tempem, na pewno większe rezultaty zauważyłam po piciu drożdży czy choćby po Jantarze.
    - wpis #327
  • NIE - milka1989k
    Po pierwszym myciu byl ok, ale kolejne - masakra. Zaczęły mi się strasznie platać włosy, końcówki wyglądały na mega zniszczone, spalone. Włosy od nasady byly przesuszone. A efeku porostu nie bylo - wpis #323
  • NIE - RealnaFikcyjna
    Nie zauważyłam jakiegoś nadmiernego wzrostu włosów, ale być może to przed rzadkie stosowanie. Zauważyłam natomiast, że bardzo mocno elektryzują mi się włosy i mam wrażenie, że wypada ich trochę więcej, niż zwykle - wpis #321
  • TAK - stokrotka900 (użytkownik z 5 wpisami, zarejestrowany styczeń 2015, brak zdj)
    Widac różnice ja po miesiacu mam 3 cm.odrostu - wpis #309
  • TAK - cooltown
    jestem baaaaardzo zadowolona z używania zestawu i jak wiadomo z efektów (...) - wpis #308 ze zdjęciami przed/po
  • NIE - pszczola2000
    porost? - mit
    -wpis #307
  • NIE - moee
    - wzrost -> jaki był taki jest , nic nie ruszyło szybciej
    - wpis #304
  • TAK - fiolka208
    Widzę, że pukacie się w głowę na wieść, że włosy urosły mi 4 cm. To dodam, że normalnie bez wspomagaczy rosną mi 2 cm na miesiąc. Max to było 3 cm po Jantarze. Niestety tylko pierwsza flaszka na mnie działała, potem już włosie rosło normalnie :O Po Hair Jazz skoczyło mi na 4 cm i nie jetem tu po to by kogoś namawiać czy mamić. - wpis #299
  • jeszcze brak informacji - Ikusienka
    wpis #277
  • jeszcze brak informacji - jkmk
    wpis #245
  • jeszcze brak informacji - Jamelija
    - wpis #242
  • jeszcze brak informacji - malinowa4
    - wpis #227
  • musiała przerwać stosowanie ze względu na zniszczenie włosów zestawem - Sweet_nuka
    Wczoraj umyłam włosy HJ i o ile ok 10-15 cm włosów od skóry głowy jest ładne, tak później ukazuje się zniszczenie jakie nadal ciągnie się po trwałej.
    - wpis #220


Osoby, które czytają wątek i zdecydowały NIE KUPOWAĆ zestawu:
Ekstremento
SceneQueene
- #331
Neferath - #286
meg888 - #239
landryna069 - #234 Nie kupuj, ta firma to jedna wielka ściema (...)
als2 - #216



Dla ciekawych jak wygląda siedziba firmy to tutaj zdjęcia:


__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 16:36   #433
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

A ja mysle, ze gdyby był taki cudowny środek na porost wlosow to byłoby o tym bardzo głośno i prawie wszystkie kobiety by sie na to rzuciły i z pewnością nie kosztowałby on tylko 100zl

To taka sama bujda, jak cudowne środki na odchudzanie czy kremy ktore sprawiają ze piersi z miseczki A robią sie D, a skorka pomarańczowa na udach znika i nigdy juz nie powróci

Cuda to tylko w bajkach sie zdarzają
__________________
......Myśli stają się rzeczami....
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 19:04   #434
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Ostatnio dodałam negatywny komentarz na ich stronie na facebooku. Zostałam zablokowana a mój komentarz usunięty.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 10:11   #435
sansali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Zakupiłam zestaw pod koniec maja, stosowałam ponad miesiąc i przestałam, bo wyjeżdżając na wakacje zapomniałam zapakować.
Tu zaczyna się horror. Włosy rzeczywiście rosły szybciej niż zwykle ale robiły się coraz cieńsze i słabsze. Tak jakby się rozciągnęły!? Skóra głowy swędziała bardzo długo i do tej pory swędzi a mamy już listopad a więc jestem 4,5 miesiąca po ,,odstawieniu'' tego syfu a nadal mam skutki uboczne... Tu przejdę do sedna: STRASZNIE WYPADAJĄ MI WŁOSY!!! Nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Włosy wychodzą garściami... Mam takie dni, że najchętniej ścięłabym to na łyso i założyła perukę
Jeśli ktoś zna na to sposób to bardzo proszę o pomoc, bo już nie wiem co robić... Zaczęłam stosować jantar, biovax, biotebal... wyniki krwi mam dobre uwzględniając także poziomy witamin i minerałów.
PS Oczywiście na facebooku mnie zablokowano i usunięto komentarz... żenada.... fajnie by było zrobić na nich jakąś nagonkę na facebooku, może więcej naiwnych dziewczyn takich jak ja miałoby szansę zaoszczędzić pieniądze i przede wszystkim uchronić swoje włosy.

Edytowane przez sansali
Czas edycji: 2015-11-19 o 10:13 Powód: zapomniałam czegoś dopisać
sansali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 10:43   #436
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez sansali Pokaż wiadomość
Zakupiłam zestaw pod koniec maja, stosowałam ponad miesiąc i przestałam, bo wyjeżdżając na wakacje zapomniałam zapakować.
Tu zaczyna się horror. Włosy rzeczywiście rosły szybciej niż zwykle ale robiły się coraz cieńsze i słabsze. Tak jakby się rozciągnęły!? Skóra głowy swędziała bardzo długo i do tej pory swędzi a mamy już listopad a więc jestem 4,5 miesiąca po ,,odstawieniu'' tego syfu a nadal mam skutki uboczne... Tu przejdę do sedna: STRASZNIE WYPADAJĄ MI WŁOSY!!! Nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Włosy wychodzą garściami... Mam takie dni, że najchętniej ścięłabym to na łyso i założyła perukę
Jeśli ktoś zna na to sposób to bardzo proszę o pomoc, bo już nie wiem co robić... Zaczęłam stosować jantar, biovax, biotebal... wyniki krwi mam dobre uwzględniając także poziomy witamin i minerałów.
PS Oczywiście na facebooku mnie zablokowano i usunięto komentarz... żenada.... fajnie by było zrobić na nich jakąś nagonkę na facebooku, może więcej naiwnych dziewczyn takich jak ja miałoby szansę zaoszczędzić pieniądze i przede wszystkim uchronić swoje włosy.
Nagonka to moim zdaniem nalezy sie blogerkom, ktore to swinstwo reklamowaly klamiac w zywe oczy i ktore czesciowo ponosza wine za to sie teraz dzieje. Teraz za te jawne klamstwa nikt ich nie rozlicza.

Niezadowolone klientki hair jazz w mojej ocenie powinny isc ze sprawa do rzecznika praw konsumenta. Tym bardziej, ze firma caly czas sie reklamuje, sprzedaje i truje ludzi.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 11:40   #437
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Nagonka to moim zdaniem nalezy sie blogerkom, ktore to swinstwo reklamowaly klamiac w zywe oczy i ktore czesciowo ponosza wine za to sie teraz dzieje. Teraz za te jawne klamstwa nikt ich nie rozlicza.

Niezadowolone klientki hair jazz w mojej ocenie powinny isc ze sprawa do rzecznika praw konsumenta. Tym bardziej, ze firma caly czas sie reklamuje, sprzedaje i truje ludzi.
Tylko, że widzisz, w reklamach na fb, więszkość zdjęć wlosów byla pezprawnie "pożyczona" od blogerek, one same mogłby dochodzić odszkodowania.

Druga sprawa, jakim cudem rzecznik praw konsumenta, skoro kupowało się na własną odpowiedzialność, dwa tak na prawdę zachwyty były dużymi literkami, ale winiki badań (niezbyt entuzjastyczne) też były udostępnianie, tylko mało czcionką. Jeśli ktoś poczytał to mógł sie dowiedzieć prawy.

Po prostu jeśli ktoś rzuca się na każde zapewnienie producenta, jest podatny na reklamę - może podziękować tylko sobie.

Hair Jazz działa w granicach prawa, nie koniecznie etyki, ale tutaj nic się nie da zrobić.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 10:23   #438
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Tylko, że widzisz, w reklamach na fb, więszkość zdjęć wlosów byla pezprawnie "pożyczona" od blogerek, one same mogłby dochodzić odszkodowania.

Druga sprawa, jakim cudem rzecznik praw konsumenta, skoro kupowało się na własną odpowiedzialność, dwa tak na prawdę zachwyty były dużymi literkami, ale winiki badań (niezbyt entuzjastyczne) też były udostępnianie, tylko mało czcionką. Jeśli ktoś poczytał to mógł sie dowiedzieć prawy.

Po prostu jeśli ktoś rzuca się na każde zapewnienie producenta, jest podatny na reklamę - może podziękować tylko sobie.

Hair Jazz działa w granicach prawa, nie koniecznie etyki, ale tutaj nic się nie da zrobić.
Nie mowie tutaj o reklamach ze zdjęciami na fb. Hair jazz zapłacił całkiem pokaźnej liczbie blogerek za teksty sponsorowane, linkowal je potem u siebie nabijacac sobie sprzedaż, a dziewczynom fejm. Kiedy posypały sie glosy, ze szampon i odżywka nie dość, ze nie działają to jeszcze szkodzą kilka blogerek miało tupet nadal twierdzić, ze one używały i efekty sa super.

Masz racje, jednak tutaj wydaje mi sie dosc istotne, ze srodek SZKODZI. Nie moze byc tak, ze do obrotu wprowadzone jest cos co wywoluje szkode uzytkownikowi. W mojej ocenie daje to jakies podstawy do zlozenia skargi.

Zasadniczo co zrobia poszkodowane dziewczyny - to juz ich sprawa.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 10:53   #439
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Nie mowie tutaj o reklamach ze zdjęciami na fb. Hair jazz zapłacił całkiem pokaźnej liczbie blogerek za teksty sponsorowane, linkowal je potem u siebie nabijacac sobie sprzedaż, a dziewczynom fejm. Kiedy posypały sie glosy, ze szampon i odżywka nie dość, ze nie działają to jeszcze szkodzą kilka blogerek miało tupet nadal twierdzić, ze one używały i efekty sa super.

Masz racje, jednak tutaj wydaje mi sie dosc istotne, ze srodek SZKODZI. Nie moze byc tak, ze do obrotu wprowadzone jest cos co wywoluje szkode uzytkownikowi. W mojej ocenie daje to jakies podstawy do zlozenia skargi.

Zasadniczo co zrobia poszkodowane dziewczyny - to juz ich sprawa.
Przeczytałam tylko jedną pozytywną recenzję na blogu. Dodam, że u dziewczyny, która czasami udziela się na wizażu i tutaj chyba pisała, że u niej byle czym da się ten porost przyspieszyć. Mam wrażenie, że do testów wytypowana panny, które musiały mieć średnią popularność.

Ze składu wynika, że te kosmetyki nie mają szkodliwych, niebezpiecznych dodatków. Jedyne co można im zarzucić to to, że produkty są proteinową bombą, a ta działa tylko na długość włosów. Niszczy je, ale nie jest niebezpieczne dla zdrowia. Po prostu kosmetyki z przeznaczeniem do codziennego użytku nie powinny mieć protein. Równie dobrze proteinowymi bombami są produkty b/s GlissKurr i jakoś nikt ich nie sądzi. Pecha miały po prostu dziewczyny, które mają alergie na pojedyncze składniki produktu i go niestety użyły a jak wiadomo produkt miał być stosowany na skórę głowy. W większości robiły to pewnie nieświadomie, ale producent też nie mógł tego przewidzieć. Jeśli tylko mamy podejrzenia co do naszego skalpu zawsze trzeba na własną odpowiedzialność robić próbę uczuleniową.

Nie staram się tu absolutnie bronić tej pseudo - firmy, bo mnie samą po pewnym komentarzu zablokowali na fb, ale piszę jak jest. Nikt tam nie dolał domestosa do szamponu.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2015-11-23 o 10:56
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 18:05   #440
sansali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Szkoda chyba się stresować i tracić z tego względu kolejne włosy. Najgorsze jest to, że ludzie mi mówią: co ty z włosami zrobiłaś? Miałaś tak dużo a teraz coraz mniej... mam w styczniu bal inżynierski a nie chce na niego iść właśnie ze względu na to co mi na głowie zostało.
sansali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 18:46   #441
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez sansali Pokaż wiadomość
Szkoda chyba się stresować i tracić z tego względu kolejne włosy. Najgorsze jest to, że ludzie mi mówią: co ty z włosami zrobiłaś? Miałaś tak dużo a teraz coraz mniej... mam w styczniu bal inżynierski a nie chce na niego iść właśnie ze względu na to co mi na głowie zostało.
Powiem tylko jedno: jeśli przez kiepski stan włosów nie pójdziesz na ten bal, krótko po zaczniesz sobie pluć w brodę. Olej tych ludzi, idź do fryzjera żeby wykonał jakis ładny, efektowny (ale nie lakierowo - nabłyszczaczowy hełm) kok i baw się świetnie. Serio włosy są naszą ozdobą, staramy się o nie dbać, ale one nas nie definują, są tylko dodatkiem!

sansali czy Ty byłaś w ogóle u dermatologa? BO to raczej nie przejdzie samo skoro trwa już tyle miesięcy.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2015-11-25 o 18:51
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 08:35   #442
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Przeczytałam tylko jedną pozytywną recenzję na blogu. Dodam, że u dziewczyny, która czasami udziela się na wizażu i tutaj chyba pisała, że u niej byle czym da się ten porost przyspieszyć. Mam wrażenie, że do testów wytypowana panny, które musiały mieć średnią popularność.
To ja, o mnie piszesz
Do testów "wytypowałam" się sama, bo sama do nich napisałam. U mnie zadziałało, ale - tak jak piszesz - u mnie byle gówno przyrost przyspiesza. Ba, odkryłam ostatnio, że masowanie skóry głowy wodą z pantenolem i niacynamidem daje mi dodatkowe 0,5-1 cm...
Ja dostałam do testów HairBell, potem przysłali mi jeszcze HairJazz, który oddałam koleżance. U niej nie było KOMPLETNIE ŻADNYCH efektów. Mam zdjęcia, ale czekam aż mi napisze kilka słów, żebym mogła to na bloga wrzucić.

Sama z siebie bym nie kupiła tego zestawu, bo szkoda mi kasy. Jantarem pewnie też bym takie efekty osiągnęła. Średnio regularnie stosowanie oleju Brahmi Alma dało u mnie podobne rezultaty, a kosztuje chyba niecałe 20 zł.

Ja tam nikomu w portfel nie zaglądam. Jak ktoś chce spróbować - proszę bardzo. Jest gro osób, które są zadowolone i drugie tyle, które nie są.

Bloga porzuciłam już jakiś czas temu, ale na pewno zrobię aktualizację z efektami (a raczej ich brakiem) u koleżanki, która te produkty testowała
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 19:13   #443
Madzik96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

****OPINIA HAIR JAZZ*****

ZALETY:
-szampon super się pieni
- włosy urosły około 4cm w nie całe 2 msc
I to wszystko z zalet....
WADY:
-włosy przy skórze są dosłownie spalone od szamponu/odżywki zostały mi tylko króciutkie włoski nie więcej niż 5cm ( nie jest to od prostownicy, bo kto prostuje włosy przy samej skórze głowy? Nikt.)
-Nigdy nie miałam problemów z wypadaniem włosów, po 2 msc używania szamponu wypadają mi niesamowicie.
-Włosy stały się ciężkie
- plusem lub minusem jest fakt, że po umyciu włosy są proste, naprawdę, można odstawić prostownicę.
- Odżywkę strasznie ciężko się nakłada
-Włosy szybko stają się tłuste
JAK STOSOWAŁAM ?
Tak jak zalecali... Nakładałam szampon i odżywkę TYLKO na skórę głowy,trzymałam około 3-5min. Używałam 2-3 razy w tygodniu.
CZY POLECAM?
I tak, i nie. Jeżeli bardzo zależy wam na tym aby włosy urosły to polecam. Jeśli masz krótkie ale piękne zadbane włosy, ABSOLUTNIE nie używaj tego szamponu !

NIŻEJ podaję grupę, rozczarowanych dziewczyn.

https://www.facebook.com/groups/niepolecamhairjazz/
Madzik96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 21:45   #444
sansali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 6
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dziękuję ci bardzo za słowa otuchy. Sama staram się pocieszać i nie zwracać na to uwagi ale jak coraz więcej ludzi pyta, gdzie te twoje włosy? Gdzie twoje loki? To się przykro robi. Nad tym balem jeszcze pomyślę, może jakieś doczepy zakupie?
Co do dermatologa to muszę poszukać naprawdę dobrego, bo preparaty chemiczne zazwyczaj mi nie służą, więc dobrze by było znaleźć takiego który spojrzy na problem pod względem całego organizmu. W każdym razie dziękuję bardzo za radę
sansali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 23:50   #445
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Nikt tam nie dolał domestosa do szamponu.
Pisalam to już w tym wątku, ale powtorze - firma krzak, niewiadomo skad (wiele adresow, jeden z nich wskazywal na opuszczona kamienice, inny na srodek pola), o bardzo szemranych metodach marketingowych - i naprawdę ktoś wierzy w to co jest napisane po "INCI:"?

Pare lat temu wybuchła afera bo kiszona kapusta sprzedawana w marketach byla mieszana w utytłanej betoniarce. Suplementy diety sprzedawane w aptekach są robione w garażu; chłop kupił kapsułkarkę, troche suszonych liści (moze malin, moze pokrzywy, kto to wie?) i robi interes.

No i mamy taki Hair Jazz. Kto wam gwarantuje zgodność skladu z opisem? Jakie laboratorium zbadało te "kosmetyki"? Przeciez rownie dobrze ja moge wydrukowac etykiete, wlac do butelki ludwika, nakleic etykiete na butelke i sprzedawac w internecie jako hicior-szampon doglebnie pobudzajacy cebulki wlosa, silnie oczyszczajacy.

Ja bym tego na skore nie nalozyla bo, jak juz pisalam, skora to najwiekszy organ ciala i to co sie na nia naklada przenika do krwioobiegu.

Lysienie ktore utrzymuje sie tyle miesiecy radze zbadac u trychologa, z zaznaczeniem ze zaczelo sie po tych "preparatach". To bardzo powazna sprawa.

Ja czytalam sporo pozytywnych recenzji na blogach, ale zrobilam risercz dość solidny przy pisaniu artykułu.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 14:42   #446
bama80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

stosuję od 2 tygodni sumiennie i według przepisu....szalu nie ma urosły ok 0,5 cm czyli tak jak zwykle :/
bama80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 21:06   #447
Vainamoinena
Przyczajenie
 
Avatar Vainamoinena
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 7
GG do Vainamoinena
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Tak, ja też dałam się nabrać... Aż mi głupio i wstyd, że wierzyłam w to, że stosowanie tych kosmetyków coś da. No ale niestety, za błędy się płaci, w tym przypadku 121 złotych.

Co do efektów - po 2 miesiącach stosowania włosy urosły o ok 2,5-3 cm, czyli tyle co zawsze. Ponadto, odzywka tak strasznie plątała mi za każdym razem włosy, że przy próbie ich rozczesania garść pozostawała na szczotce. Reasumując - nie polecam. Tak, jak pisały dziewczyny wyżej, ktoś stworzył kurę znoszącą złote jaja i nabija nas w butelkę.
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in...
Vainamoinena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 12:25   #448
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

hmm juz sama nie wiem uzywam tego zestawu od 3 tygodni i wlosy mi przestaly wypadac.nie widze zadnego pogorszenia jakosci wlosow i napewno urosly bo zapuszczam spierniczona grzywke po fryzjerze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160206_150502.jpg (70,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160213_155158.jpg (164,9 KB, 14 załadowań)
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 13:12   #449
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez asienka22 Pokaż wiadomość
hmm juz sama nie wiem uzywam tego zestawu od 3 tygodni i wlosy mi przestaly wypadac.nie widze zadnego pogorszenia jakosci wlosow i napewno urosly bo zapuszczam spierniczona grzywke po fryzjerze
Być może należysz do osób, u których bardzo łatwo przyśpieszyć porost i które mają włosy odporne na duże dawki protein.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 00:15   #450
cky
cky
 
Avatar cky
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Widzę, że dyskusja wciąż aktualna, więc ja też się wypowiem
Hair Bell reklamuje się wszędzie, niektóre zdjęcia po rzekomej kuracji pokazują włosy w stanie niemal nienagannym, co, biorąc pod uwagę włosy "przed" wydaje się niemal nieprawdopodobne - regeneracja lichych i postrzępionych końcówek w równe jak po podcięciu, grube, idealne - nie zagęścimy sobie końcówek, to wręcz oczywiste. To po pierwsze. Po drugie czytając skład, zarówno szamponu, jak i odżywki, widzimy, że nie ma w nich właściwie niczego, co teoretycznie mogłoby w jakikolwiek sposób przyspieszyć porost włosów - ot, zwykłe, przeładowane wręcz proteinami kosmetyki. Nawet chityna znajduje się w składzie dość daleko za alkoholem! Proteiny? Ha! W podobnym stężeniu znajdują się one w wielu kosmetykach do włosów, których cena nie przekracza dziesięciu złotych, wydawanie więc stu dwudziestu to jakiś żart. Na stronie możemy wyczytać, że Hair Jazz udziela gwarancji na poszczególne wyniki stosowania produktów: szybszy porost, miękkość i blask, trwały efekt, zmniejszona ilość wypadających włosów i fakt, że produkty zadziałają na wszystkich rodzajach. Na stronie dołączony jest link, gdzie możemy przeczytać pełen protokół przebiegu kuracji u 60 osób, z czego 30 testowało produkty przez miesiąc, a 30 nie (albo stosowało sam szampon - ja i mój angielski). W protokole tym wyraźnie napisane jest, że:
- Produkty stosowały tylko kobiety o ciemnych włosach (!!!)
- Nie były one w lub do trzech miesięcy po ciąży
- Nie miały żadnych zmian czy blizn w obrębie skóry głowy
- nie przyjmowały hormonów od minimum trzech miesięcy
- ich włosy były suche i miały skłonność do przetłuszczania się, rzekomo każda z kobiet właśnie takie włosy miała
I wiele innych czynników. A więc na przykład nie wiemy jak zadziała produkt, gdy jesteśmy w ciąży (myślę, że nie zaszkodzi, ale "efekty" mogą być już inne), gdy np. stosujemy antykoncepcję, ha, nie wiemy nawet, jak produkt zadziała na blondynki, gdyż one nie brały udziału w testach klinicznych, o ile można tak to w ogóle nazwać. Jak więc producent może GWARANTOWAĆ nam jakiekolwiek efekty?
Przyglądając się wnikliwie składowi łatwo dojść do wniosku, że pozytywne opinie to zwykła ściema - no chyba, że SLS przyspiesza porost naszych włosów A to raczej niemożliwe Co więcej, są to produkty typowo proteinowe, polecam więc najpierw zakup stricte proteinowego kosmetyku, jeżeli jeszcze swoich włosów nie poznałyście, to pozwoli wam wyciągnąć wnioski - czy przeładowane proteinami Hair Bell da efekt, którego oczekujecie.
Jeżeli na prawdę zależy wam na szybkim wzroście włosów, ograniczeniu wypadania czy wzmocnieniu długości - radzę 120 zł spożytkować na zupełnie inne kosmetyki - za tę cenę skompletujecie niemały arsenał produktów, które dadzą efekt o niebo lepszy, niż te "cudowne" Hair Bell
Ach, i jeszcze: Nie testowałam tych produktów i nie zamierzam Po prostu staram się myśleć racjonalnie. Skład, nieprawdopodobne wręcz efekty - to wszystko śmierdzi na kilometr
cky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 13:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.