Dieta OXY - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-23, 11:08   #451
lideczkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Czy byłby ktoś tak miły i podzielił się stara wersja oxy .. mogę też kupić ale nie wiem gdzie jeszcze będzie ..
Ldziega@gmail.com
lideczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 22:26   #452
divona
Raczkowanie
 
Avatar divona
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 210
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez lideczkaa Pokaż wiadomość
Czy byłby ktoś tak miły i podzielił się stara wersja oxy .. mogę też kupić ale nie wiem gdzie jeszcze będzie ..
Ldziega@gmail.com
Mi moja stara wsiąkła gdzieś, ale jeśli dobrze pamiętam, to jak kupisz nowy plan to starą Oxy też dostajesz. Nie wiem, czy to w pakiecie, czy też musisz wyrazić chęć, ale wydaje mi się, że była taka możliwość.
divona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-25, 22:31   #453
Elfemmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 57
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Mi koleżanka zrobiła dziś coś a'la sernik na zimno, bez tłuszczu, bez cukru, mało węglowodanów i słodzone stewią. Ona też jest na Oxy ale postanowiłyśmy sobie zrobić coś własnego, dobre to było nawet
Elfemmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 22:57   #454
Sevestra
Raczkowanie
 
Avatar Sevestra
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 139
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cześć dziewczyny!

Ja skończyłam miesiąc, zgubiłam tylko 2,8kg (ale mam na to dobrą wymówkę) no i czuję niedosyt straszny. Akurat tak jak postanowiłam rozpocząć Oxy, zaczął się w moim życiu zawodowym etap niesamowitych zawirowań. W zasadzie co trzeci, czwarty dzień miałam wyjazd lub spotkanie, no i wiadomo obiadek, kolacyjka, winko. Jak byłam w domu to trzymałam dietkę ale na tych wyjazdach było trudno i albo mi waga stawała w miejscu, albo szła lekko w górę. Sam fakt, że nie przytyłam już jest cudem.
Nie wiem czy skoro robiłam tak na ćwierć gwizdka, to teraz powinnam robić jakąś przerwę na stabilizację, czy też od razu lecieć od nowa? Zapewniono mnie, że maj mam spokój i będzie stabilnie...
__________________

Sevestra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 22:13   #455
Elfemmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 57
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez Sevestra Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Ja skończyłam miesiąc, zgubiłam tylko 2,8kg (ale mam na to dobrą wymówkę) no i czuję niedosyt straszny. Akurat tak jak postanowiłam rozpocząć Oxy, zaczął się w moim życiu zawodowym etap niesamowitych zawirowań. W zasadzie co trzeci, czwarty dzień miałam wyjazd lub spotkanie, no i wiadomo obiadek, kolacyjka, winko. Jak byłam w domu to trzymałam dietkę ale na tych wyjazdach było trudno i albo mi waga stawała w miejscu, albo szła lekko w górę. Sam fakt, że nie przytyłam już jest cudem.
Nie wiem czy skoro robiłam tak na ćwierć gwizdka, to teraz powinnam robić jakąś przerwę na stabilizację, czy też od razu lecieć od nowa? Zapewniono mnie, że maj mam spokój i będzie stabilnie...
Cześć, nie przejmuj się. Ja też tak miewałam, że wręcz "stworzyłam" własną, elastyczną wersję Oxy :P. Każdą fazę robiłam w połowie, a w połowie w zasadzie eksperymenty. Wg mnie grunt to nie odpuścić sobie do końca. Odpuściłam, nawet przez dłuższy czas - ale w nawyk to nie wchodzi. Wracam do gry, znów trzymam się wytycznych diety i jadę dalej. Grunt to bunt!
Elfemmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 22:18   #456
Yo_Landi
Raczkowanie
 
Avatar Yo_Landi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 141
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cześć! Dołączam do Was laski na całe 4 tygodnie :P Mój cel to ok. 3-4kg. To w zasadzie wszystko co muszę zgubić, więc jestem ciekawa czy się uda i czy Oxy w połączeniu z treningiem będzie dobrym pomysłem na rzeźbę... Czytałam różne opinie na forach i w zasadzie wszystkie laski, które trenują bardzo chwalą. Zobaczymy, 3majcie k!
Yo_Landi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 11:30   #457
Elfemmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 57
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez Yo_Landi Pokaż wiadomość
Cześć! Dołączam do Was laski na całe 4 tygodnie :P Mój cel to ok. 3-4kg. To w zasadzie wszystko co muszę zgubić, więc jestem ciekawa czy się uda i czy Oxy w połączeniu z treningiem będzie dobrym pomysłem na rzeźbę... Czytałam różne opinie na forach i w zasadzie wszystkie laski, które trenują bardzo chwalą. Zobaczymy, 3majcie k!
Hej, trzymam kciuki za Ciebie! Pomysł wg mnie dobry, co tydzień masz zmienioną fazę i inne podejście do odżywiania a więc i organizm jest zaskakiwany. Może jeszcze to Ci się przyda http://styleev.blogspot.com/2015/03/...dieta-oxy.html
Elfemmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 12:30   #458
Yo_Landi
Raczkowanie
 
Avatar Yo_Landi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 141
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez Elfemmy Pokaż wiadomość
Hej, trzymam kciuki za Ciebie! Pomysł wg mnie dobry, co tydzień masz zmienioną fazę i inne podejście do odżywiania a więc i organizm jest zaskakiwany. Może jeszcze to Ci się przyda http://styleev.blogspot.com/2015/03/...dieta-oxy.html
O dzięki. Ja mam akurat własny plan ćwiczeń, bardziej oparty o siłownie i crossfit, ale fajnie takie wpisy czytać. To dobra motywacja, widzieć, że laski na Oxy robią takie efekty i to jeszcze po ciąży... Taki brzuszek jak ona tu pokazuje w zupełności by mnie usatysfakcjonował :P
Yo_Landi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 21:30   #459
Elfemmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 57
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

I jak idzie? Majówka nie popsuła ci planów? Bo mnie totalnie puściły wszystkie granice :P
Elfemmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 20:31   #460
psychosomatyczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cześć dziewczyny!
Dzisiaj zakupiłam dietę. Trochę zaryzykowałam i wykupiłam wersję premium, ale już jestem zachwycona jadłospisem! Bałam się nadmiernej ilości owsianek które są na diecie bebio. Po tamtej zrezygnowałam po tygodniu, nie dało się wytrzymać. Drażnił mnie fakt, że dużo rzeczy musiałam wyrzucać do śmieci, bo nie była przemyślana pod tym kątem. Aktualnie ważę 73 kg przy wzroście 164 (ale mam spory biust więc nie jest ze mną tak źle ). Mam nadzieje zobaczyć do polowy lipca ok 65-64 kg!

Zapomniałam o najważniejszym. Są naprawdę fajne zamienniki jeżeli chodzi o mięso, którego nie jadam. Na bebio wymienia się całe dania, tutaj tylko składniki. Miałam wtedy prawie cały czas to samo. To tak dla informacji dziewczyn, które mięsa nie jedzą

Edytowane przez psychosomatyczna
Czas edycji: 2015-05-08 o 20:34
psychosomatyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 21:32   #461
ByAleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 7
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cześć. Ja też dzisiaj zakupiłam dietę Oxy, również wersję premium. Jednak martwią mnie właśnie te "Melon 1/4 sztuk"a co z resztą do kosza? Codziennie coś innego "po troszku" więc reszta idzie do wyrzucenia. I też nie wszystko można zamienić jak np natka pietruszki której ja nie lubię. Też mam 164cm, aktualnie 68kg chciałabym zejść do 55kg.

Możemy się wspierać
ByAleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-11, 13:52   #462
malgoska2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Witajcie,
na oxy jestem od półtorej tygodnia. W pierwszym tygodniu zrzuciłam 3 kg; teraz faza FB, która mi nie do końca podchodzi, ciągle kefir, maślanka, jogurt naturalny z żurawiną i otrębami; więc chyba bedę podkradać niektóre posiłki z fazy 1.
Chciałabym zrzucić 13 kg; wyszłam z wagi 73. Teraz jest 70. W środę ważenie.
malgoska2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 15:06   #463
rudka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Ja stosuje jeden przepis na 2 dni, dzięki czemu nie marnują mi się składniki albo wymieniam na tańszy zamiennik.
rudka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 18:41   #464
malgoska2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez rudka21 Pokaż wiadomość
Ja stosuje jeden przepis na 2 dni, dzięki czemu nie marnują mi się składniki albo wymieniam na tańszy zamiennik.
ja robię dokładnie tak samo
również jak nie pasuje mi jakiś posiłek to wymieniam jadłospis na dany dzień
malgoska2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 20:48   #465
ByAleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 7
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez malgoska2015 Pokaż wiadomość
Witajcie,
na oxy jestem od półtorej tygodnia. W pierwszym tygodniu zrzuciłam 3 kg; teraz faza FB, która mi nie do końca podchodzi, ciągle kefir, maślanka, jogurt naturalny z żurawiną i otrębami; więc chyba bedę podkradać niektóre posiłki z fazy 1.
Chciałabym zrzucić 13 kg; wyszłam z wagi 73. Teraz jest 70. W środę ważenie.

Wow 3kg w tydzień. Ja dopiero dzisiaj zaczęłam ale tez mam nadzieję na zrzucenie kilku kilo jak widzę wyniki innych.
Też staram się kombinować, dzisiaj na koktajl zamiast melona kupiłam truskawki na wagę i kiwi na sztuki
Najgorzej jak będę miała jakiś całodniowy wyjazd, wtedy jak zabrać ze sobą te wszystkie dania i koktajle
ByAleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 08:33   #466
malgoska2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez ByAleksandra Pokaż wiadomość
Wow 3kg w tydzień. Ja dopiero dzisiaj zaczęłam ale tez mam nadzieję na zrzucenie kilku kilo jak widzę wyniki innych.
Też staram się kombinować, dzisiaj na koktajl zamiast melona kupiłam truskawki na wagę i kiwi na sztuki
Najgorzej jak będę miała jakiś całodniowy wyjazd, wtedy jak zabrać ze sobą te wszystkie dania i koktajle
Z wyjazdami będzie kiepsko. To dieta raczej 'nie wyjazdowa'.
Niestety w 2 tygodniu nie zgubiłam nic... ale weszłam w spodnie o 1 rozmiar mniejsze, więc to chyba nie tylko waga jest istotna;
Masz koktajle z melonem? Ja mam tylko z żurawiną i otrębami.
na ile masz dostęp; ja mam na 70 dni; mam nadzieję zrzucić jeszcze trochę.
malgoska2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 10:39   #467
ByAleksandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 7
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez malgoska2015 Pokaż wiadomość
Z wyjazdami będzie kiepsko. To dieta raczej 'nie wyjazdowa'.
Niestety w 2 tygodniu nie zgubiłam nic... ale weszłam w spodnie o 1 rozmiar mniejsze, więc to chyba nie tylko waga jest istotna;
Masz koktajle z melonem? Ja mam tylko z żurawiną i otrębami.
na ile masz dostęp; ja mam na 70 dni; mam nadzieję zrzucić jeszcze trochę.
U mnie dopiero pierwszy tydzień, a dokładnie 3 dzień. Ja mam dostęp na 84 dni. W pierwszym tygodniu mam koktajle owocowe i warzywne (jak np zmiksować melon, truskawki, sok z cytryny). Ogólnie bardzo mi odpowiadają posiłki na tej diecie, są proste i z podstawowych składników. No i co stało się bardzo istotne gramatury, bo do tej pory myślałam, że mało jem ale jednak między całą piersią z kurczaka a 60g jest spora różnica
A co miałaś w pierwszym tygodniu?

Edytowane przez ByAleksandra
Czas edycji: 2015-05-13 o 11:31
ByAleksandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 22:03   #468
malgoska2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez ByAleksandra Pokaż wiadomość
U mnie dopiero pierwszy tydzień, a dokładnie 3 dzień. Ja mam dostęp na 84 dni. W pierwszym tygodniu mam koktajle owocowe i warzywne (jak np zmiksować melon, truskawki, sok z cytryny). Ogólnie bardzo mi odpowiadają posiłki na tej diecie, są proste i z podstawowych składników. No i co stało się bardzo istotne gramatury, bo do tej pory myślałam, że mało jem ale jednak między całą piersią z kurczaka a 60g jest spora różnica
A co miałaś w pierwszym tygodniu?

np taki dzień:
1. Śniadanie — Kanapka, Herbata 218 kcal
Kanapka
1. Łosoś wędzony 2 plastry 20 g
2. Chleb żytni pełnoziarnisty— 70 g
3. Ogórek kiszony 1 sztuka 60 g
4. Serek kanapkowy naturalny 1/2 łyżeczki 5 g
Herbata
5. Herbata zielona liściasta 1 szklanka 240 ml
2. Poranna przekąska — Koktajl 141 kcal
1. Ananas 3 plastry 240 g
2. Sałata 3 liście 30 g
3. Pietruszka liście 3 łyżeczki 18 g
4. Ananasa. sałatę i natkę pietruszki zmiksować w sokowirówce, dopełnić wodą.

( ja tu robiłam sałatkę i tak zjadałam; nie miksowałam tego)

3. Obiad — Leczo, Woda mineralna 395 kcal
Leczo
1. Mięso z piersi kurczaka bez skóry 1 porcja 100 g
2. Cukinia 1/2 sztuki 100 g
3. Papryka czerwona 1/2 sztuki 115 g
4. Oliwa z oliwek 1 1/2 łyżki 15 ml
5. Pomidor 1 sztuka 80 g
6. Chleb żytni pełnoziarnisty 40 g
7. Sól biała 1 szczypta 2 g
8. Pieprz czarny 1 szczypta 2 g
9. Papryka czerwona ostra 1 szczypta 2 g

Mięso pokroić w kostkę, delikatnie obsmaży c na oliwie. Na patelni podsmażyć cukinię pokrojoną w kostkę i paprykę pokrojoną w paski. Mięso wymieszać z warzywami i dusić z pomidorem bez skórki, podlać 1/4 szklanki wody. Dodać pieprz i sól. Podawać z chlebem.
Woda mineralna
10. Woda 1 szklanka 240 ml
11. Cytryna 1 plaster 10 g
4. Wieczorna przekąska — Owoc 81 kcal
1. Gruszka— 150 g
5. Kolacja — Pieczone jabłko, Herbata 175 kcal
Pieczone jabłko
1. Jabłko— 250 g Dżem jagodowy niskosłodzony 1 łyżeczka 15 g
2. Masło ekstra 1 łyżeczka 5 g

W jabłku wydrążyć środek. Do środka włożyć masło i dżem. Zapiec ok 15 minut w 160 stopniach.
Herbata
3. Herbata napar 1 szklanka 240 ml

Edytowane przez malgoska2015
Czas edycji: 2015-05-14 o 09:17
malgoska2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 11:48   #469
Elfemmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 57
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez malgoska2015 Pokaż wiadomość
Z wyjazdami będzie kiepsko. To dieta raczej 'nie wyjazdowa'.
Niestety w 2 tygodniu nie zgubiłam nic... ale weszłam w spodnie o 1 rozmiar mniejsze, więc to chyba nie tylko waga jest istotna;
Masz koktajle z melonem? Ja mam tylko z żurawiną i otrębami.
na ile masz dostęp; ja mam na 70 dni; mam nadzieję zrzucić jeszcze trochę.
malgoska jak masz możliwość, to zrób sobie u dietetyka, lub w fitness clubie badanie kompozycji ciała i potem kolejne po diecie. Ja tak zrobiłam i okazało się, że podczas oxy i do tego trenując, gdy gubiłam tłuszcz to przybyło mi trochę mięśnia I to jest tak jak piszesz, że waga może i nie drgnie ale spodnie z dupki lecą
Elfemmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 17:57   #470
czarnaasia
Raczkowanie
 
Avatar czarnaasia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 376
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Mam pytanie odnośnie starej wersji tej diety. Jaka jest wartość energetyczna dziennej porcji?
czarnaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 22:42   #471
Yo_Landi
Raczkowanie
 
Avatar Yo_Landi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 141
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez Elfemmy Pokaż wiadomość
I jak idzie? Majówka nie popsuła ci planów? Bo mnie totalnie puściły wszystkie granice :P
Problemem jest bardziej to, co się dzieje od majówki, mianowicie bardzo dużo pracy i dodatkowych obowiązków. Co pozytywne to, że mój zestaw Oxy wydaje się całkiem dobrze sobie radzić z tym. Potrawy przygotowuje sobie wcześniej, pakuje w pudełeczka i jak coś to mikrofala i gra muzyka. Na myślenie o jedzeniu nie mam czasu, więc taki układ, gdzie z góry wiem, co będę np. dziś jadła mi pasuje. To jest dobra dieta dla zabieganych, potwierdzam swoim jestestwem
Yo_Landi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 20:42   #472
Elfemmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 57
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez Yo_Landi Pokaż wiadomość
Problemem jest bardziej to, co się dzieje od majówki, mianowicie bardzo dużo pracy i dodatkowych obowiązków. Co pozytywne to, że mój zestaw Oxy wydaje się całkiem dobrze sobie radzić z tym. Potrawy przygotowuje sobie wcześniej, pakuje w pudełeczka i jak coś to mikrofala i gra muzyka. Na myślenie o jedzeniu nie mam czasu, więc taki układ, gdzie z góry wiem, co będę np. dziś jadła mi pasuje. To jest dobra dieta dla zabieganych, potwierdzam swoim jestestwem
A treningi odpuściłaś, czy udało się kontynuować wszystko?
Elfemmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 05:57   #473
jatula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 211
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez Elfemmy Pokaż wiadomość
Mi koleżanka zrobiła dziś coś a'la sernik na zimno, bez tłuszczu, bez cukru, mało węglowodanów i słodzone stewią. Ona też jest na Oxy ale postanowiłyśmy sobie zrobić coś własnego, dobre to było nawet
poza tym i tak raz na jakiś czas można sobie zrobić cheat meal
jatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 09:47   #474
Yo_Landi
Raczkowanie
 
Avatar Yo_Landi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 141
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez Elfemmy Pokaż wiadomość
A treningi odpuściłaś, czy udało się kontynuować wszystko?
Nie, nie! Treningi, nawet jeśli czasem rzadziej i krótsze, to zawsze będą i nie chodzi tu tylko o sylwetkę, po prostu ich potrzebuję

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez jatula Pokaż wiadomość
poza tym i tak raz na jakiś czas można sobie zrobić cheat meal
Święta racja, lub w ogóle raz w tygodniu refeed day, chociaż na Oxy ja takiej potrzeby nie widzę bo sama konstrukcja faz + dodatkowe stabilizacje zostały już przez autorów przewidziane, co mi bardzo odpowiada. Natomiast na dłuższej, jednostajnej diecie te resety są wręcz konieczne
Yo_Landi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 12:04   #475
Elfemmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 57
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez jatula Pokaż wiadomość
poza tym i tak raz na jakiś czas można sobie zrobić cheat meal
Ale takie zabiegi to chyba bardziej do dłuższych i dość jednostajnych diet. Tak jak Yo pisze, w Oxy to jest niepotrzebne, tutaj co tydzień się coś zmienia no i pamiętajmy, że są fazy skupione tylko i wyłącznie na stabilizacji. Ja cheat daye stosowałam jak byłam na diecie 1000 kcal - tam to miało sens i bez tego pewnie bym wtedy tygodnia nie utrzymała
Elfemmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 08:59   #476
rudka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Nie wiem czy też tak macie ale im bliżej mi zostało do osiągnięcia celu to nie mogę się zmobilizować i wreszcie to dokończyć tylko sobie zaczęłam folgować ostatnio :/ muszę się ogarnąć w końcu jeszczze tylko 2,3 kg mi zostało
rudka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 11:50   #477
dragomira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 129
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Hej dziewczyny, przymierzam się do zakupu diety OXY. Łącznie mam do zrzucenia 20kg. Orientujecie się może czy jak zakupię wersję premium w której można stracić nawet 10kg i zgubię tyle to czy za jakiś czas mogę jeszcze raz z niej skorzystać żeby stracić kolejne kg? Jak to wygląda? Ja dostaje jadłospis na mail czy jest on dostępny tylko na stronie? Dziękuję za odpowiedzi.

Wg testu osobowości jestem realistką
__________________

Edytowane przez dragomira
Czas edycji: 2015-05-22 o 13:22
dragomira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 15:59   #478
Yo_Landi
Raczkowanie
 
Avatar Yo_Landi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 141
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez rudka21 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy też tak macie ale im bliżej mi zostało do osiągnięcia celu to nie mogę się zmobilizować i wreszcie to dokończyć tylko sobie zaczęłam folgować ostatnio :/ muszę się ogarnąć w końcu jeszczze tylko 2,3 kg mi zostało
Oj kiedyś miałam problemy z motywowaniem się, to kwestia wyrobienia nawyków. Za każdym razem gdy zaciskałam zęby i brnęłam dalej, to osiągałam oczekiwany efekt. Odpuszczając zazwyczaj robiłam to też na maxa i szybko przybierałam dodatkowe kg. Teraz już naturalnie dieta i treningi kojarzą mi się pozytywnie, wiem, że to dla mnie dobre a rezultaty mnie uszczęśliwią. Wiem, że to brzmi błacho, ale jak trochę nad sobą popracujesz to wejdzie Ci to w nawyk. Sukces w każdej dziedzinie to kwestia nawyków. Zresztą wierz mi, na Oxy osiągnąć rezultaty jest znacznie łatwiej niż np. na 1000 kcal czy podobnych, drastyczniejszych dietach. Powodzenia

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez dragomira Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, przymierzam się do zakupu diety OXY. Łącznie mam do zrzucenia 20kg. Orientujecie się może czy jak zakupię wersję premium w której można stracić nawet 10kg i zgubię tyle to czy za jakiś czas mogę jeszcze raz z niej skorzystać żeby stracić kolejne kg? Jak to wygląda? Ja dostaje jadłospis na mail czy jest on dostępny tylko na stronie? Dziękuję za odpowiedzi.

Wg testu osobowości jestem realistką
Wszystko masz w panelu online, żebyś mogła sobie np. podmianki robić.
Yo_Landi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 20:26   #479
Elfemmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 57
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Cytat:
Napisane przez rudka21 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy też tak macie ale im bliżej mi zostało do osiągnięcia celu to nie mogę się zmobilizować i wreszcie to dokończyć tylko sobie zaczęłam folgować ostatnio :/ muszę się ogarnąć w końcu jeszczze tylko 2,3 kg mi zostało
Dasz radę, na oxy naprawdę łatwo się spada. A co do samego przypadku, czytałam trochę o różnych teoriach psychosomatycznych, wg których np. podświadomie, z jakiś powodów, obawiamy się pewnych zmian (nawet tych na lepsze). Czyli np. z jednej strony chcesz schudnąć i np. lepiej wyglądać, z drugiej możesz (podświadomie) obawiać się zazdrości koleżanek względem Twej nowej sylwetki no i jakoś tak cały proces sabotować. Wiem, że to brzmi jak herezja, ale tak czy inaczej faktem jest, że wszystko tkwi w głowie
Elfemmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 18:58   #480
dragomira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 129
Dot.: Ktoś coś słyszał o diecie OXY?

Ja zaczynam od 1.06 zdjęcia niektórych moich posiłków będzie można zobaczyć na insta anna201010 trzymajcie kciuki
__________________

Edytowane przez dragomira
Czas edycji: 2015-05-30 o 15:20
dragomira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-06 11:38:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.