Mój chłopak jest w wiezieniu! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-20, 13:17   #91
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
jakbyście tam byly
Ogląda się trudne sprawy nie.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 13:17   #92
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
przesadzacie z tymi złośliwościami, jeszcze stosunkowo niedawno można było iść do więzienia za jazdę na rowerze pod wpływem
Nie za pierwszym razem. Najpierw są z reguły zawiasy, to że ktoś idzie za jazdę pod wpływem na rowerze do więzienia oznacza, że złapano go nie pierwszy raz
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 13:20   #93
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Harleyka, ja wiem, celowo napisałem to w czasie przeszłym. To był tylko przykład.

Cherry Blossom Girl - no ale w dalszym ciągu ciężko go nazwać kryminalistą.

GrumpyCat - no to jest drobnostka
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 13:20   #94
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość

GrumpyCat - no to jest drobnostka
No wg mnie nie...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 13:32   #95
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Ach te wyroki po kilkanaście lat więzienia ze wypicie piwa i przejechanie 100 metrów na rowerze. Tylu porządnych chłopaków teraz za to siedzi. Zaraz dojdziemy to takiego absurdu, więc napisałam to, żeby było szybciej.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 13:34   #96
Kokoroko1
Raczkowanie
 
Avatar Kokoroko1
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 157
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Ja co prawda nie jestem w takiej sytuacji, ale pewna bliska mi osoba i owszem.

Byli ze sobą kilka lat, mają dziecko, a on migał się od wyroku aż zgarneli go z zagranicy kiedy mały miał 6 miesięcy, teraz on siedzi w Polsce a ona lata tu co 2-3 miesiące i swoich rodziców obciąza kosztami za transport do i z lotniska i z domu do więzienie i spowrotem. Wysyła mu kasę (nie wiem po co komu pieniądze w więzieniu?), ale najbardziej mnie wkurza, że ona nie widzi w tym nic złego, teraz miał wyjść za dobre sprawowanie ale jakoś go nie wypuścili. Ona ze względu na dziecko go nie zostaw.

Ja po prostu czasami tej dziewczynie mam ochotę przyłożyć żeby się otrząsneła, zapadła mi w pamięć sytuacja kiedy byliśmy z nią i tżem na placu zabaw, i ja huśtałam małego, tż robił zdjęcia a mama dziecka chciała przejechać wózkiem przez piasek i z tekstem do mojego tża że gdyby jej facet wdział jak się męczy z przenoszeniem wózka to by od razu jej pomógł, ona bardzo go idealizuje i wytyka błędy mojemu tżowi a to normalny fajny facet. tacy ludzie niestety się nie zmieniają, przytoczony przykład to recydywista. Żal mi jej bo ona od ponad roku wegetuje, zastanawia się jak związać koniec z końcem, bo przecież musi swojemu wysłać kasę do kicia, a on jakoś nie myśli, że ona musi utrzymać siebie i małego chłopca.

Edytowane przez Kokoroko1
Czas edycji: 2015-05-20 o 13:53
Kokoroko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 13:46   #97
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ogląda się trudne sprawy nie.
Ty się nie śmiej, moja wiedza w tej kwestii rzeczywiście pochodzi z jakiegoś programu (tyle, że dokumentalnego) No ale co zrobić, jak nie ma się byłych ani obecnych więzniów wśród znajomych
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 14:16   #98
patrycjaaa789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Hahha. Patologia twierdzisz ? Skoro nie znasz nawet osoby to się nie wypowiadaj. Wogole po co takie osoby jak ty wchodzą na forum skoro nie wiesz jak jest , nie masz nic mądrego do powiedzenia. A to ze się czeka na chłopaka bo jest w wiezieniu nie oznacza potologi tylko miłość i pozadnosc. Bo jak dziewczyna zostawia chłopaka bo tam trafia a jak jest dobrze to jest z nim to to jest patologia ale nie będę komentować bo widać ze ktoś tu jest mądrzejszy

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Hahahah. Nie skomentuje tego bardziej .
patrycjaaa789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 14:22   #99
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

I tylko dzieci żal.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 14:32   #100
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez patrycjaaa789 Pokaż wiadomość
Hahha. Patologia twierdzisz ? Skoro nie znasz nawet osoby to się nie wypowiadaj. Wogole po co takie osoby jak ty wchodzą na forum skoro nie wiesz jak jest , nie masz nic mądrego do powiedzenia. A to ze się czeka na chłopaka bo jest w wiezieniu nie oznacza potologi tylko miłość i pozadnosc. Bo jak dziewczyna zostawia chłopaka bo tam trafia a jak jest dobrze to jest z nim to to jest patologia ale nie będę komentować bo widać ze ktoś tu jest mądrzejszy

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Hahahah. Nie skomentuje tego bardziej .
Z całą pewnością Twój szlachetny ukochany jest wzorem cnót, który patologią się nie skalał :/.

Wstydem jest zostawić drugą osobę w chorobie, lub w momencie, gdy traci kogoś bliskiego. Nie wrzucaj kryminalisty do jednego worka z porządnymi ludźmi.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 14:37   #101
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez patrycjaaa789 Pokaż wiadomość
Hahha. Patologia twierdzisz ? Skoro nie znasz nawet osoby to się nie wypowiadaj. Wogole po co takie osoby jak ty wchodzą na forum skoro nie wiesz jak jest , nie masz nic mądrego do powiedzenia. A to ze się czeka na chłopaka bo jest w wiezieniu nie oznacza potologi tylko miłość i pozadnosc. Bo jak dziewczyna zostawia chłopaka bo tam trafia a jak jest dobrze to jest z nim to to jest patologia ale nie będę komentować bo widać ze ktoś tu jest mądrzejszy

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Hahahah. Nie skomentuje tego bardziej .
Ludzie trafiają za kraty za różne rzeczy. Ja inaczej patrzę na człowieka, który np. ukradł jedzenie, bo nie miał jak nakarmić dziecka, a inaczej na takiego, który kogoś pobił, zabił, jeździł po pijaku, czy oszukał kogoś starego lub schorowanego. Byłam dawno temu z chłopakiem po wyroku. Sytuacja wyglądała tak, że stanął w obronie napadniętej kobiety. Tak się wstawił za nią, że zabił napastnika. Nie przy pomocy noża, czy innego narzędzia. Tak uderzył go w nos, że odłamki kości przebiły mózg. Myślę, że musiała być to prawda, bo odsiedział niecałe 3 lata. Poznałam go po wyroku. Sama nie wiem, czy bym czekała, gdyby stało się to za czasów naszego związku. W końcu chłopak stanął w czyjejś obronie. Może te 3 lata jakoś bym przetrwała, gdyby to była wielka miłość, a bylibyśmy już długo razem. Ale wydaje mi się, że jak ktoś trafia na bardzo długo za kraty, raczej aniołem nie jest. Czy też trafia tam któryś raz z rzędu. A z tą pożądnością znowu bym tak nie wyskakiwała. Laska będzie czekać wiernie ileś tam lat, facet wyjdzie i stwierdzi, że albo uczucie mu przeszło albo pobędzie z nią krótki czas i rzuci dla innej albo ona stwierdzi, że nie umie już z nim być, bo bardzo się zmienił, itp. Czekanie na faceta nie daje gwarancji na dalszy związek. Najczęściej ludzie za kratami wykorzystują swoje kobiety do załatwienia spraw. Dostają pieniądze, czasem jakieś papierosy, fajne paczki, seks od czasu do czasu. Ja z tym moim eksem i tak nie byłam długo, bo nie odpowiadał mi jego brak przystosowania do społeczeństwa. Jego mama mówiła, że wcześniej był to nieśmiały chłopak. Teraz wszystko chciał załatwiać siłą, bójkami, jakimś popisywaniem się. I zauważyłam, że traktował mnie jak ozdobę. Jak gdzieś szliśmy, byłam tylko po to, by inni faceci mogli mu zazdrościć, że ma całkiem fajną laskę. Miałam tylko być, ale się nie odzywać. Czułam się jak dziewczyna gangstera z filmów. Może wcześniej był to cudowny chłopak, ale dla mnie na dłuższą metę jego zachowanie było nie do przyjęcia. Idź gdzieś do znajomych z typem, który co chwilę chce się bić, bo nie ma argumentów w dyskusji. Bo za kratkami najważniejsza jest siła. Może jakiejś niuni by coś takiego odpowiadało, ale mnie nie.

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2015-05-20 o 14:43
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 14:45   #102
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 170
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez patrycjaaa789 Pokaż wiadomość
Hahha. Patologia twierdzisz ? Skoro nie znasz nawet osoby to się nie wypowiadaj. Wogole po co takie osoby jak ty wchodzą na forum skoro nie wiesz jak jest , nie masz nic mądrego do powiedzenia. A to ze się czeka na chłopaka bo jest w wiezieniu nie oznacza potologi tylko miłość i pozadnosc. Bo jak dziewczyna zostawia chłopaka bo tam trafia a jak jest dobrze to jest z nim to to jest patologia ale nie będę komentować bo widać ze ktoś tu jest mądrzejszy

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Hahahah. Nie skomentuje tego bardziej .
Dziewczyny, widzicie? Po prostu ZAZDROSCICIE bo nie macie misiaczka w więzieniu xd
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 14:51   #103
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez patrycjaaa789 Pokaż wiadomość
Hahha. Patologia twierdzisz ? Skoro nie znasz nawet osoby to się nie wypowiadaj. Wogole po co takie osoby jak ty wchodzą na forum skoro nie wiesz jak jest , nie masz nic mądrego do powiedzenia. A to ze się czeka na chłopaka bo jest w wiezieniu nie oznacza potologi tylko miłość i pozadnosc. Bo jak dziewczyna zostawia chłopaka bo tam trafia a jak jest dobrze to jest z nim to to jest patologia ale nie będę komentować bo widać ze ktoś tu jest mądrzejszy

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Hahahah. Nie skomentuje tego bardziej .
To chyba do mnie. Jest tutaj opcja cytowania, to ten znaczek, przy którym pisze "cytuj", będzie czytelniej.

To forum wizaz.pl, a nie naszamelina.pl i nie znajdziesz tutaj za wiele lasek swojego pokroju. Logiczne, że pojawią się osoby, które mają inne zdanie, w końcu to forum, a nie towarzystwo wzajemnej adoracji.
Ale ja chyba nie jestem "poządna", nawet nie wiem, co to słowo oznacza, nie znalazłam go w słowniku. Nie znam też takich stworzeń jak "wogóle", ale kiedyś wizażanki pisały, że to rodzaj drobiu. Ale nie wiem, co to ma do tematu, podejrzewam, że facet nie siedzi w celi z ptactwem domowym.
Do więzienia nie trafia się w wyniku przypadków losowych, ale z powodu swoich czynów. Wbrew przekonaniu prawilnej części internetu, do więzienia w Polsce trafić trudno- trzeba albo popełnić poważne przestępstwo, albo być recydywistą.
Czasami aż człowieka nerwy biorą, że jakiś troglodyta kogoś pobił lub zniszczył czyjeś mienie i dostał wyrok w zawieszeniu.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 14:54   #104
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzicie? Po prostu ZAZDROSCICIE bo nie macie misiaczka w więzieniu xd
Taaa... Ten prestiż i w ogóle. To wszystko zależy od grupy społecznej. Tak jak np. dziedziczne bezrobocie. Rodzice całe życie na wszelkich zapomogach, niepracujący, najczęściej przekazują taki sam schemat życia dzieciom. Dzieci nie widzą rano rodzica zbierające się do pracy, naokoło słyszą rozmowy o zasiłkach, więc prawdopodobnie powielą ten schemat, który pewnie ciągnie się już od któregoś pokolenia. Koleżanka, która ma małego syna, zaprosila kiedyś do domu dziewczynkę z przedszkola z grupy tego syna. Maluchy zaczęły bawić się w dom. I ta mała wyskakuje z tekstem "to ja lecę do mopsu załatwić zasiłek". Mały w ogóle nie wiedział, o czym ona mówi. Powiedziała, że zasiłek to jest takie coś, co się dostaje. Dziecko jeszcze nie umie butów zawiązać, ale wie, gdzie chodzi się po zasiłki. Tu jest podobnie. Ludzie będący po ZŁEJ STRONIE MOCY tworzą osobne grupy. Najczęściej okazuje się, że nie tylko dana osoba siedzi lub jest po odsiadce. Za kratami był jakiś wyjek, kuzyn, brat, może ojciec. I rodziny tak żyją. Kobiety są przystosowane do samodzielnego funkcjonowania, bo miesiek akurat siedzi. Jak nie ich misiek, to od sąsiadki, koleżanki, itd. Dla nich jest to normalne. Nie raz spotkam się z czym podobnym w życiu. Bite kobiety trzymają się razem, te z wiecznym zasiłkami też, te od misiaczków również. I wszystkie narzekają na to, że są takie biedne i niesprawiedliwie potraktowane przez los.

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2015-05-20 o 15:01
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 14:58   #105
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez patrycjaaa789 Pokaż wiadomość
Hahha. Patologia twierdzisz ? Skoro nie znasz nawet osoby to się nie wypowiadaj. Wogole po co takie osoby jak ty wchodzą na forum skoro nie wiesz jak jest , nie masz nic mądrego do powiedzenia. A to ze się czeka na chłopaka bo jest w wiezieniu nie oznacza potologi tylko miłość i pozadnosc. Bo jak dziewczyna zostawia chłopaka bo tam trafia a jak jest dobrze to jest z nim to to jest patologia ale nie będę komentować bo widać ze ktoś tu jest mądrzejszy

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Hahahah. Nie skomentuje tego bardziej .
Prawdziwa prawda prosto z osiedla.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 15:06   #106
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Wniosek z tego wątku taki nie wychodźmy z domu bo nas zgarną do paki . każdemu może się to przytrafić a Wy się nabijacie. ehhh
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 15:08   #107
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez patrycjaaa789 Pokaż wiadomość
Hahha. Patologia twierdzisz ? Skoro nie znasz nawet osoby to się nie wypowiadaj. Wogole po co takie osoby jak ty wchodzą na forum skoro nie wiesz jak jest , nie masz nic mądrego do powiedzenia. A to ze się czeka na chłopaka bo jest w wiezieniu nie oznacza potologi tylko miłość i pozadnosc. Bo jak dziewczyna zostawia chłopaka bo tam trafia a jak jest dobrze to jest z nim to to jest patologia ale nie będę komentować bo widać ze ktoś tu jest mądrzejszy
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 15:18   #108
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez patrycjaaa789 Pokaż wiadomość
Hahha. Patologia twierdzisz ? Skoro nie znasz nawet osoby to się nie wypowiadaj. Wogole po co takie osoby jak ty wchodzą na forum skoro nie wiesz jak jest , nie masz nic mądrego do powiedzenia. A to ze się czeka na chłopaka bo jest w wiezieniu nie oznacza potologi tylko miłość i pozadnosc. Bo jak dziewczyna zostawia chłopaka bo tam trafia a jak jest dobrze to jest z nim to to jest patologia ale nie będę komentować bo widać ze ktoś tu jest mądrzejszy

Hahahah. Nie skomentuje tego bardziej .
Nie wątpię,że tak twierdzą prawilnusy na dzielni To jak scenariusz marnego filmidła: misiaczek w pierdlu za niewinność, a panna niczym mafijna żona, wiernie czeka, coby udowodnić swe uczucia, gdy pan wreszcie opuści mury więzienne.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 15:26   #109
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

nie no, ja nie przeczę, że większość ludzi w więzieniu to patola, ale te złośliwości wobec ich kobiet są lekko nie na miejscu, każdy przypadek jest inny
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 16:15   #110
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

jak odsiedzi, wyjdzie i sie zmini na lepsze to nie ma sprawy.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 16:49   #111
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Znam kolesia , który poszedł siedzieć z tego co wiem dostał kilka lat odsiadki za narkotyki,napaść z nożem w ręku i liczne pobicia .
zostawił laskę w ciąży jak zapadł wyrok to płakał oj jak płakał . dziecko mu sie urodziło tez płakał , on sie zmieni itp ...
wyszedł z więzienia i jak szybko wyszedł tak szybko wrócił. tak sie zmienił .
dla mnie wszystkie dziewczyny czekające na misia są głupie i tyle.
nikt nie idzie do paki na niewinność. większość do pobicia i naroktyki, kto chce takiego faceta ?tylko głupia

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
nie no, ja nie przeczę, że większość ludzi w więzieniu to patola, ale te złośliwości wobec ich kobiet są lekko nie na miejscu, każdy przypadek jest inny
a dziwisz się ? jak nie być złośliwym wobec ludzkiej głupoty ?
jeszcze jestem w stanie zrozumieć kobiety czekające na faceta . który odsiaduje wyrok np za jakies oszustwa finansowe. nakradł kasy lala się za to buja to czeka na gościa . ae czeka na patola , który nie ma kasy nie ma NIC . do tego szuka zadymy wszędzie to jest CHORE

jaki inny przypadek , to za co można odsiadywac wyrok np?

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2015-05-20 o 16:50
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 17:58   #112
KiniaaxD
Rozeznanie
 
Avatar KiniaaxD
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 659
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Znam kolesia , który poszedł siedzieć z tego co wiem dostał kilka lat odsiadki za narkotyki,napaść z nożem w ręku i liczne pobicia .
zostawił laskę w ciąży jak zapadł wyrok to płakał oj jak płakał . dziecko mu sie urodziło tez płakał , on sie zmieni itp ...
wyszedł z więzienia i jak szybko wyszedł tak szybko wrócił. tak sie zmienił .
dla mnie wszystkie dziewczyny czekające na misia są głupie i tyle.
nikt nie idzie do paki na niewinność. większość do pobicia i naroktyki, kto chce takiego faceta ?tylko głupia

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------



a dziwisz się ? jak nie być złośliwym wobec ludzkiej głupoty ?
jeszcze jestem w stanie zrozumieć kobiety czekające na faceta . który odsiaduje wyrok np za jakies oszustwa finansowe. nakradł kasy lala się za to buja to czeka na gościa . ae czeka na patola , który nie ma kasy nie ma NIC . do tego szuka zadymy wszędzie to jest CHORE

jaki inny przypadek , to za co można odsiadywac wyrok np?
Za alimenty, za spowodowanie wypadku (na pasach). Mój narzeczony jest motorniczym, niestety liczę się z tym, że mogą kiedyś jego zamknąć... 90% przypadków kończy się tak: tachograf (jaka prędkość była podczas wypadku, prawie każdy rozkład jazdy dla tramwaju, jest ułożony że powinno się jechać szybciej żeby mieć "przerwy: i wmieścić się w plan, jak coś się stanie to mpk umywa ręce i mówi że trzeba jeździć przepisowo, nie przekraczając 2-3km/h), prokurator, więzienie.
__________________
Michał

Razem: 25.09.2010r

Zaręczyny: 16.08.2014r

Zapuszczaaam kłaczki
było 35 jest 47 będzie 60!

Dbam o pazurki

CEL= 60cm
KiniaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 18:10   #113
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez KiniaaxD Pokaż wiadomość
Za alimenty, za spowodowanie wypadku (na pasach). Mój narzeczony jest motorniczym, niestety liczę się z tym, że mogą kiedyś jego zamknąć... 90% przypadków kończy się tak: tachograf (jaka prędkość była podczas wypadku, prawie każdy rozkład jazdy dla tramwaju, jest ułożony że powinno się jechać szybciej żeby mieć "przerwy: i wmieścić się w plan, jak coś się stanie to mpk umywa ręce i mówi że trzeba jeździć przepisowo, nie przekraczając 2-3km/h), prokurator, więzienie.
nie no super facet, tylko czekac na takiego
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 18:12   #114
KiniaaxD
Rozeznanie
 
Avatar KiniaaxD
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 659
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
nie no super facet, tylko czekac na takiego
A czy ja napisałam że ktoś ma czekać za takim facetem? Albo że ja czekam? Było pytanie za co można mieć jeszcze wyrok, i na to pytanie odpowiedziałam.
__________________
Michał

Razem: 25.09.2010r

Zaręczyny: 16.08.2014r

Zapuszczaaam kłaczki
było 35 jest 47 będzie 60!

Dbam o pazurki

CEL= 60cm
KiniaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 18:15   #115
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez KiniaaxD Pokaż wiadomość
A czy ja napisałam że ktoś ma czekać za takim facetem? Albo że ja czekam? Było pytanie za co można mieć jeszcze wyrok, i na to pytanie odpowiedziałam.
Pytanie odnosiło się jaki jest "inny przypadek", za ktory jest wyrok, ale nie jest to na tyle "powazna" czy uwlaczajaca sprawa, ze tylko na misia czekac, wyrwalas z kontekstu.

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2015-05-20 o 18:17
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 18:19   #116
KiniaaxD
Rozeznanie
 
Avatar KiniaaxD
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 659
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Pytanie odnosiło się jaki jest "inny przypadek", za ktory jest wyrok, ale nie jest to na tyle "powazna" czy uwlaczajaca sprawa, ze tylko na misia czekac, wyrwalas z kontekstu.
Możliwe
Osobiście bym nie czekała, za facetem który poszedł siedzieć za pobicie, kradzieże, narkotyki.
Za obecnym partnerem tak, bo wiem i jestem tego świadoma że kiedyś może potrącić i niestety zabić człowieka... Ciężko jest zahamować od razu maszynę która ma ok 40 ton, a ludzie wbiegają na torowisko. Sama tak robiłam.
__________________
Michał

Razem: 25.09.2010r

Zaręczyny: 16.08.2014r

Zapuszczaaam kłaczki
było 35 jest 47 będzie 60!

Dbam o pazurki

CEL= 60cm
KiniaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 18:23   #117
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez KiniaaxD Pokaż wiadomość
Za alimenty, za spowodowanie wypadku (na pasach). Mój narzeczony jest motorniczym, niestety liczę się z tym, że mogą kiedyś jego zamknąć....
padłam

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez KiniaaxD Pokaż wiadomość
Możliwe
Osobiście bym nie czekała, za facetem który poszedł siedzieć za pobicie, kradzieże, narkotyki.
Za obecnym partnerem tak, bo wiem i jestem tego świadoma że kiedyś może potrącić i niestety zabić człowieka... Ciężko jest zahamować od razu maszynę która ma ok 40 ton, a ludzie wbiegają na torowisko. Sama tak robiłam.
jak mu ktoś wybiegnie na tory będzie nieumyślone spowodowanie śmierci, raczej nie pójdzie siedzieć na lata .
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 18:31   #118
KiniaaxD
Rozeznanie
 
Avatar KiniaaxD
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 659
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
padłam

Jestem tego świadoma, wiadomo że nie chciałabym aby tak było.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------



jak mu ktoś wybiegnie na tory będzie nieumyślone spowodowanie śmierci, raczej nie pójdzie siedzieć na lata .
Mylisz się.
Jeżeli masz jechać 45km/h a dostają wóz (jakieś stare taczki) to nie jest w stanie tyle jechać, przeważnie jest 3-4km więcej.
Co innego w nowych tramwajach, bo możesz sobie ustawić prędkość.
__________________
Michał

Razem: 25.09.2010r

Zaręczyny: 16.08.2014r

Zapuszczaaam kłaczki
było 35 jest 47 będzie 60!

Dbam o pazurki

CEL= 60cm
KiniaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 18:44   #119
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 170
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Człowiek nigdy wcześniej niekarany naprawdę musi się bardzo postarać żeby wylądować w więzieniu. Nie wiem czemu niektórzy uważają że 'w każdej chwili mogą mi misiaczka zamknąć'
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 18:49   #120
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Mój chłopak jest w wiezieniu!

Cytat:
Napisane przez KiniaaxD Pokaż wiadomość
Mylisz się.
Jeżeli masz jechać 45km/h a dostają wóz (jakieś stare taczki) to nie jest w stanie tyle jechać, przeważnie jest 3-4km więcej.
Co innego w nowych tramwajach, bo możesz sobie ustawić prędkość.
Jedyna rada niech zmieni prace .
nie mogłabym tak żyć w strachu, dręczona wizją więzienia
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 14:03:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.