Mamusie lutowe 2015 - cz. 2 - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-23, 10:08   #4021
IncognitoNick
Zadomowienie
 
Avatar IncognitoNick
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 358
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Hihi, co za dzień! Ja mojego M też właśnie pogoniłam do sprzątania łazienki. Bo Maly śpi, jest czas coś porobić, a On też leży - bo sobota! No właśnie SOBOTA jak dziś nie sprzątniemy to zostanę z tym sama w tygodniu, a mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia w pracy. Ehhh, faceci!
IncognitoNick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 10:44   #4022
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez IncognitoNick Pokaż wiadomość
A, chciałam się jeszcze spytać Was o 2 rzeczy:

1. O której kładziecie dzieci spać? Bo ja o której bym nie próbowała to i tak zasypia dopiero ok 21.

2. Kładziecie je na plecach, czy na boczku? Jeśli na boczku to podpieracie czymś? Ja swego czasu kładłam czasem trochę na boczku podkładając zwinięty kocyk, ale teraz Mały tak się wierci, że to średnio egzamin by zdało.
Zawsze miedzy 21-22. Zalezy jak mala szybko padnie.
Jiz wyuczyla sie ze to jej godzina na spanie. Tak samo jak wybudza sie z drzemki czy zaczyna marudzic przy zabawie po godz 19 bo wie ze to pora kapieli i sie tego dopomina

Zawsze kladziemy mala na boczku.
Wynikalo to z tego ze raz- zawsze latwiej bylo mi ja karmic (szczegolnie po porodzie), dwa- balam sie ze uleje i sie zakrztusi tym.
Nie podkladalismy jej nic pod plecki od samego poczatku.
Teraz to tez kladziemy ja na boczek ale pozniej sama sie odwraca juz na plecki czy spowrotem na bok jak jej wygodnie.

Aga a ten bb co polecasz to on dopasowuje sie do kolorytu skory i maskuje jakies przebarwienia itp?

No i wczoraj byl grill... Zauwazylam ze T ma fobie na punkcie malej...
Tylko ja z mezem mielismy mala na rekach a T jak mowila "daj wezme ja na rece" to ucinalam krotko "nie ma takiek potrzeby". Wkurzala mnie bo usypialam mala to ciagle gadala "o zamknela oczy. Spi juz. Wloz ja do wozka" itp gdzie doskonale widzialam czy mala spi czy nie (mialam ja przodem do swiata i od boku widzialam jej buzke). No myslalam ze szlag mnie trafi. Kupila malej ciuszki na rozmiar 70iles czy 80iles twierdzac ze my mowilismy jej ze mala nosi taki rozmiar... :banghead:
Gdzie jej spodenki na rozmiar 68 sa za duze (body na 68 sa na styk przez pampersa). No masakra, ale na pozniej sie przyda. Ale najlepsze... Lato idzie, wczoraj ponar 22 stopnie, grill pod zadaszeniem, taka "wiata" gdzie jest zacisze a ta malej czapke chciala zebysmy zalozyli. I kupila jej czapke, ale po co skoro lato idzie? Ehhh musialam sie pozalic Wam bo rozumiecie :-P

A po grillu mala dala mi popalic w nocy. Pospalam sobie ogolnie ze 4h. Ze dwie na wieczor i ze dwie na rano bo w nocy mala ciagle cyca ciagnela a ja tylko zmienialam jej piersi. Jestem obolala i padnieta.
Jeszcze wczoraj cholerny kleszcz po oknie nam popierdzielal bo przez moskitiere przelazl... Dobrze ze dziada wypatrzylam.
Mala spi to moze sie zdrzemne troche
Albo i nie.... Pod oknami wujek drewno pila tarczowa tnie! :banghead:

Edytowane przez magda_go
Czas edycji: 2015-05-23 o 10:48
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 10:48   #4023
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

A ja wczoraj nakupowałam małemu ciuszków na rozmiar 74 i 80
Bo z 68 już mi wyrósł
I kupiłam wczoraj taki piękny kapelutek czarno biały na słoneczko na lato
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 10:53   #4024
wegielek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 798
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Hejka widzę że gorąco tu dziś i atmosferę podgrzewają nasze kochane połówki mój też ma czasem takie akcje przy usypianiu ale powoli się ich oducza
Ja mieszkanko wysprzątałam wczoraj, Tż wyczyścił łazienkę. Dziś czas drzemek poświęcam na Starszego no i do jutra jestem sama z moimi pieronkami, bo tż pojechał do mamy, odebrać ją ze szpitala i pomóc jej się ogarnąć w domu. Dzień to luz ale nie lubię być sama wieczorem i w nocy no nic to tylko jedna noc-pocieszam się że nie mam tak jak np. Migotka...chylę czoła
wegielek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 11:01   #4025
lui_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 267
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Coś jest w powietrzu jeśli chodzi no facetów. Moj się zachowuje jakby miał skok rozwojowy!
Znajomy będzie miał dziecko w listopadzie i juz mu powiedziałam że wydaje mu wszystkie ubranka, bo jak ma być dom, mała i w perspektywie jeszcze kiedyś jedno dziecko tylko na mojej głowie to dziękuję. A ten obrażony bo on pracuje nie ? A ja przepraszam w spa jestem? I teksty ze on chce pospać bo jest weekend a ja przecież mogę w dzień spać. Super tylko młoda obecnie śpi tylko na spacerze wiec nie wiem czy wg niego mam się kimnac na ławce w parku. Baran.

zostawiłam towarzystwo i poszłam do tesco. O oczywiście znowu młoda obkupilam
lui_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 11:06   #4026
IncognitoNick
Zadomowienie
 
Avatar IncognitoNick
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 358
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

My wczoraj byliśmy załatwić zezwolenie na chrzest. Myślałam, że trochę to potrwa, czy że ksiądz o coś zapyta a tu NIC. Całość trwała ze 3 minuty. Ksiądz nie wyjął nawet żadnych akt, ani nic. Spytał nas tylko o imię i nazwisko Małego i tyle. O żadnej opłacie za dokument też nie było mowy. Wrzuciłam więc ile uważałam do puszki i już.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez lui_89 Pokaż wiadomość
Coś jest w powietrzu jeśli chodzi no facetów. Moj się zachowuje jakby miał skok rozwojowy!
Znajomy będzie miał dziecko w listopadzie i juz mu powiedziałam że wydaje mu wszystkie ubranka, bo jak ma być dom, mała i w perspektywie jeszcze kiedyś jedno dziecko tylko na mojej głowie to dziękuję. A ten obrażony bo on pracuje nie ? A ja przepraszam w spa jestem? I teksty ze on chce pospać bo jest weekend a ja przecież mogę w dzień spać. Super tylko młoda obecnie śpi tylko na spacerze wiec nie wiem czy wg niego mam się kimnac na ławce w parku. Baran.

zostawiłam towarzystwo i poszłam do tesco. O oczywiście znowu młoda obkupilam
Oj, ale wkurzyłam się na Twojego M! Na taki tekst, że ja mogę sobie w dzień pospać to mój jeszcze nie wpadł i biada Mu, gdyby wpadł! Nawet jeśli miałabyś możliwość chwilkę przespać się w dzień to tylko się cieszyć, bo przecież zarywa się noce! Masz rację, tylko teoria skoku rozwojowego ratuje Twojego M
IncognitoNick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 11:18   #4027
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
Biała dzięki za zdjęcie. Wiesz co ale tego linka nie da się włączyć :-(
To może wpisz w google "zbysz2 allegro" a jak ci wyskoczy sprzedawca to moja sukienka to ósma od góry


Cytat:
Napisane przez lui_89 Pokaż wiadomość
Coś jest w powietrzu jeśli chodzi no facetów. Moj się zachowuje jakby miał skok rozwojowy!
Mój to samo Powiedziałam sobie, że nie tknę palcem w mieszkaniu niczego, bo chodzę zbieram, porządkuje a ten siedzi na fb i komentuje ten cały polityczny bełkot. I tak tkwimy sobie w bałaganie od wczoraj, ciekawe kiedy zajarzy że coś nie tak
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 11:30   #4028
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez lui_89 Pokaż wiadomość
Coś jest w powietrzu jeśli chodzi no facetów. Moj się zachowuje jakby miał skok rozwojowy!
Znajomy będzie miał dziecko w listopadzie i juz mu powiedziałam że wydaje mu wszystkie ubranka, bo jak ma być dom, mała i w perspektywie jeszcze kiedyś jedno dziecko tylko na mojej głowie to dziękuję. A ten obrażony bo on pracuje nie ? A ja przepraszam w spa jestem? I teksty ze on chce pospać bo jest weekend a ja przecież mogę w dzień spać. Super tylko młoda obecnie śpi tylko na spacerze wiec nie wiem czy wg niego mam się kimnac na ławce w parku. Baran.

zostawiłam towarzystwo i poszłam do tesco. O oczywiście znowu młoda obkupilam


Ja mojemu podłączam diody prosto w
Kto ze mną?
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 11:33   #4029
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Puk puk pamiętacie o nas?
__________________
Zuzanna
Magdalena
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 11:45   #4030
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaamaaZuzi Pokaż wiadomość
Puk puk pamiętacie o nas?
pewnie , ze pamiętamy i myślimy ciągle o Was ! pisz co u Was, jak Madziulka się czuje

Buu, zapomniałam Ci wczoraj napisać. Trzymaj sie siły dużo Ci życzę. Nie do zdarcia babeczka jesteś !

Mala, też wczoraj zapomniałam napisać. Paczuszka przyszła. Ciuszki fajne są Dziękuje

Magda, oj okropna ta T Twoja grrr

Lui, oj baty jak nic się Twojemu M należą! On smacznie śpi w nocy, a Ty musisz noc zarywać kilka pobudkami

Ilonka, ja z diodami jeszcze poczekam, aż bardziej moj sobie nagrabi
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 11:53   #4031
wegielek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 798
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Paulina jeszcze pytasz? jak tam Madziulka? ?
Biała myślisz że zaskoczy że jest bałagan?

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Lui...a Twój tż to pojechał po całości ...diody jak nic. ..
wegielek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 12:16   #4032
85jjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 353
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

LUI ja też nie mogę, jak mój wraca z pracy, ja mówię, że nie mam siły, a on: to czemu nie śpisz w dzień? ale dziś była ciężka noc, mały często się budził to o 7 rano wziął małego na dół i powiedział, że ja mam się wyspać, więc diody też mu daruję.

Paulinka jak wyniki Madziuli?

a ktoś wie czemu Duszona się tak długo nie odzywa?
85jjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 12:31   #4033
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Lui diody

K mały znowu śpi więc daje znaki żeby było cicho a ten się na cały głos pyta co? I obudził dziecko
Nie wiem czy tak trudno zrozumieć palec na ustach

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Paulina co u Was?

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Tsh 0.8

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 12:32   #4034
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez wegielek Pokaż wiadomość
Biała myślisz że zaskoczy że jest bałagan?

Lui...a Twój tż to pojechał po całości ...diody jak nic. ..
No właśnie załamuje mnie to że nie zaskoczy Super facet z niego, tylko nie wyniósł z domu nawyku odkładania rzeczy na miejsce, dokańczania spraw itp. A to na małej przestrzeni generuje od razu zawieruchę, w której ja psychicznie się męczę.
Wiem, rozmowa... Na większość rzeczy pomaga, ale tym razem mnie dopadła jakaś apatia i wszystko leży. Wczoraj wyszłam z młodą na pół dnia do siostry, dziś też jakiś cel znajdziemy.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 12:39   #4035
Asia1105
Wtajemniczenie
 
Avatar Asia1105
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 615
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

To ja mojemu tez diody!!!!!
Spal so 12!!!!! Czaicie, bo zmeczony podroza! A ja 2 tygodnie w spa lezalam!
Dobrze że jesteśmy jeszcze u Mamy
Asia1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 12:49   #4036
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Dziewczyny takie pytanko, jak macie zamiar sobie radzic z kleszczami i komarami w przypadku dzieci? Jakies preparaty bedziecie uzywaly?
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 13:56   #4037
MaamaaZuzi
Wtajemniczenie
 
Avatar MaamaaZuzi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Madzia ma zmiany w płucach to chyba pisałam do poniedIalku mamy dozyln antybiotyk. Wazymy siebie pampersy. Na razie troszkę przybiera. Mocz mamy czysty w nerkach piasek. W poniedziałek będę wiedziała co dalej. Więcej badań nie robią teraz bo mogą być przeklamane przez chorobę i antybiotyk. Będziemy musiały wrócić zdrowe.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

A niunia kaszle strasznie ale wraca jej humorek dziaduje żeby ja nosic. Pleckami do brzucha musi wszystko widzieć
__________________
Zuzanna
Magdalena

Edytowane przez MaamaaZuzi
Czas edycji: 2015-05-23 o 13:53
MaamaaZuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 14:01   #4038
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaamaaZuzi Pokaż wiadomość
Madzia ma zmiany w płucach to chyba pisałam do poniedIalku mamy dozyln antybiotyk. Wazymy siebie pampersy. Na razie troszkę przybiera. Mocz mamy czysty w nerkach piasek. W poniedziałek będę wiedziała co dalej. Więcej badań nie robią teraz bo mogą być przeklamane przez chorobę i antybiotyk. Będziemy musiały wrócić zdrowe.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

A niunia kaszle strasznie ale wraca jej humorek dziaduje żeby ja nosic. Pleckami do brzucha musi wszystko widzieć
Biedna malutka!!! Życzę dużo zdrówka i jak najkrótszego pobytu w szpitalu! Jesteśmy z Wami myślami i trzymamy kciuki za Madziulkę
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 14:09   #4039
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez magda_go Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie pytanko, jak macie zamiar sobie radzic z kleszczami i komarami w przypadku dzieci? Jakies preparaty bedziecie uzywaly?
Hmm jeszcze nad tym nie myślałam. Narazie mam na ukąszenia krem z musteli. Ale będę musiała za czymś się rozejrzeć





Cytat:
Napisane przez MaamaaZuzi Pokaż wiadomość
Madzia ma zmiany w płucach to chyba pisałam do poniedIalku mamy dozyln antybiotyk. Wazymy siebie pampersy. Na razie troszkę przybiera. Mocz mamy czysty w nerkach piasek. W poniedziałek będę wiedziała co dalej. Więcej badań nie robią teraz bo mogą być przeklamane przez chorobę i antybiotyk. Będziemy musiały wrócić zdrowe.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

A niunia kaszle strasznie ale wraca jej humorek dziaduje żeby ja nosic. Pleckami do brzucha musi wszystko widzieć
Ojej zdrowia dla kruszynki trzymajcie się w tym szpitalu. Kciuki trzymam za jak najszybsze wyjście do domku.
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 14:10   #4040
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez magda_go Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie pytanko, jak macie zamiar sobie radzic z kleszczami i komarami w przypadku dzieci? Jakies preparaty bedziecie uzywaly?
Ja też jeszcze nie wiem
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 14:12   #4041
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Kurcze a ja juz mysle co tu robic z tymi robalami bo cieplutko sie robi coraz bardziej...
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 14:24   #4042
lui_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 267
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Paulina trzymajcie się!
lui_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 15:21   #4043
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Paulina eh biedna Madziula .. wiem co teraz czujecie oby było już wszystko dobrze
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 15:31   #4044
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Paulinka trzymajcie się biedactwa nasze

Jactez byłam w Tesco. Kupilam 5 pajacy małemu. Muszę się teraz odkuc finansowo bo tablet niedawno kupilam i bieduje
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek


Edytowane przez Kasiulka22
Czas edycji: 2015-05-23 o 15:34
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 15:32   #4045
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Paulina zdrowia!

U nas nie ma komarów bo mamy siatki

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 16:02   #4046
wegielek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 798
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Paulina zdrowia dla Madzi i mnóstwo siły dla Ciebie

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Biała no mój też fajny gość; ), ale czasem po prostu facet; )
wegielek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 16:52   #4047
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Mlebi, brawo za tsh

A u nas dzisiaj dzień leniwy. Nawet na spacerze nie byliśmy. A taka ładna pogoda . Nie mam siły. Łamie mnie. Mam nadzieję, ze jutro będzie już dobrze.

Z Kubą przeważnie przesiadujemy w łóżku. Mały ćumka cycka, przysypia , a ja oglądałam wszystkie powtórki programów na tvn

Aga, musisz mi koniecznie później napisać, kto wygrał project runway.

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Boję się, ze te ćumkanie synowi się spodoba i będzie tak chciał :/...o nie nie nie
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 17:07   #4048
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

mlebi moja nie bawi się uczniaczkiem sama, on nawet za duży :p
ale patrzy się na to świecące serduszko i się cieszy się jak słyszy te melodie .. wiadomo, wszystko zależy też od jej humoru

na razie najbardziej polubiła motyla.

i super że taki wynik tsh

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Ola też mam nadzieję że Ci przejdzie i poczujesz się dobrze!
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 17:10   #4049
lui_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 267
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Ola wygrzej się porządnie. U nas dzisiaj pierwszy obrót z brzuszka na plecki ;-)
lui_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 17:13   #4050
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Mamusie lutowe 2015 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez lui_89 Pokaż wiadomość
Ola wygrzej się porządnie. U nas dzisiaj pierwszy obrót z brzuszka na plecki ;-)
Gratulacje

Ola w sumie to też fajny pomysł na odpoczynek

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

To ją uczniaczka kupię za jakiś czas bo teraz ma dość zabawek

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-01 15:26:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.